Reklama

.

.

pátek 6. května 2016

Rusko začalo patřičně odpovídat na rozmisťování základen a vojáků NATO. Začně stavět tři divize na západě Ruska
6.5.2016  AC24 
 
S cílem čelit kapacitám sil NATO vytvoří Ministerstvu obrany Ruské federace u hranic dvě nové divize Západního vojenského okruhu a jednu na jihu, informoval šéf ministerstva Sergej Šojgu.


„Ministerstvo obrany přijalo řadu opatření, aby odolávalo růstu kapacity sil NATO v blízkosti ruských hranic. Do konce roku budou vytvořeny dvě nové divize v Západním vojenském okruhu, jedna v jižním vojenském okruhu," řekl ministr.

Dodal, že v současné době probíhá hodnocení umístění nových jednotek. Šojgu dal příkaz pro využití nejmodernějších konstrukčních řešení. Objasnil, že se jedná o modulární konstrukce. Technologie masové výroby a dodávky modulů umožňuje postavit budovu za tři, maximálně za čtyři týdny.

Prohlášení Šojgu začíná s realizací toho, před čím Rusové několikrát varovali Severoatlantickou alianci, že nárůst vojáků, základen a bojové techniky v blízkosti ruských hranic je neodůvodněný, a že na něj Rusko patřičně odpoví.

Zdroj: aif.ru, pz.cz

74 komentářů :

 1. Kolik vojenských základen v zahraničí mají Rusáci a kolik vojenských základem mimo svoje území mají Američani ? Stačí porovnat tato dvě čísla a rozumně uvažující tvor může přemýšlet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA a poslušní evropští tajtrlíci NATO, obkličují hranice Ruské federace po celé západní hranici americkými základnami a pořádají výjezdy konvojů.Lze se domnívat, že se připravuje vpád vojsk U8SA a NATO do Ruska.Nějak se ten padající dolar musí zachránit a ruské nerostné bohatsví přece patří do správy výhradně světovému četníku, za kterým zůstávají rozvrácené země, chaos a tečou potoky krve.

   Vymazat
  2. Zde v čt mluví zástupce bojovníků za svobodu o tom, že letos se budou oslavy konat k uctění vojáků USA a bývalé Jugoslávie, kteří zde zahynuli. Kdo ví, kdy přijde řada i na těch 120 tisíc ze SSSR. Minuta 33,56. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/216411010100506

   Vymazat
  3. A co dělali Rusové doteď?

   Vymazat
  4. To sem to trefil, co ty kurvo rusácká zkurvená! Mažeš jak vzteklej xindle, ale já si dneska udělám noční směnu!:)))) IVANE DAVIDE!:))) Až tě zmrde vlastizrádnej navštívím, tak ti ty hnusný chlupy z podpaží co ti raší na tvý židácký šišatý makovici osobně oholím:)))

   Vymazat
  5. Tento výstavní exemplář - 10:23 - rasistického a náckovského idiota tu nechám nesmazán na věčnou paměť, jaká lidská hovada s námi pod jedním nebem žijí! Lidé bděte!

   Vymazat
  6. 8:30 ruské základny nikdo nechce = to je odpověď na Tvoji otázku. Můžou si za to sami.

   Vymazat
  7. Syřané je chtějí, Kubánci také, Vietnamci mají s Usáky své zkušenosti, takže je chtějí také. Pokračuj, s tou "argumentací"! Moc mne bavíš.

   Vymazat
  8. Schvaľujem Vaše rozhodnutie pán Dvořák. Každý súdny človek nech vidí, akých aktívnych blbcov tento súčasný demokratický režim v sebe ukrýva. Na takýchto aktívnych blbcoch pohoreli komúnisti a rovnaký osud očakáva aj demokratizmus. Nech to ľudia vidia a vedia. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  9. Pro debila Dvořákovic - já vám to tu budu zasírat všecko každej den i noc, páč poprvé to bylo že jste mě nasrali tím židokurváckým cenzorováním, ale nyní už mi o to nejde.Prostě baví mě vyplňovat ty obrázkový kvízy!:)

   Vymazat
  10. Klasickej ussáckej zkurvysyn!!!!!!!!!A ještě bez mozku a bez vlastního názoru...ty prako..te!!!!!!!

   Vymazat
  11. Já jsem patolog,ty ultrakokote ussáckej vymatlanej!!!!!!!!Jestli chceš přes držku,stačí říct,stolů máme plno a kluci z pohřebky na tebe počkají rádi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  12. 13:39-Rosolini? Škoda, věcnou argumentací bez invektiv byste dokázal získat i sympatizanty. Tímto stylem se řadíte jen ke Trollům, vlastizrádcům, proti kterým jste se chtěl vymezovat. Poučte mne prosím, který jiný web dává takovou svobodu rozpětí názorů i anonymům, děkuji. Pokud nejste "Rosolini", navštivte psychiatra, napíše Vám neschopenku pro "zaměstnavatele".

   Vymazat
  13. Pane Povolný, on ten anonym asi pomalu odpadává, jako většina mladých psychopatů nemá výdrž. Nebo neumí množiny obrázků. To zase svědčí o jeho nízké inteligenci. Stačilo ho párkrát smáznout a už je na mrtvici a vyslepičí na sebe úplně vše. Tedy psychicky velmi labilní, asi psychopat. Zdravím vás :-D)) Pavel P.

   Vymazat
  14. imbecile 10:23 nechtěl bys mne taky navštívit? To se to píše a vyhrožuje, ve skutečnosti máš nasráno až za ušima.

   Vymazat
  15. Nikoho nenavštěvuju, mý sluhové navštěvují mě! Zato tebe rudej zkurvysyne nenavštěvuje krom zřízenců s hadicí vůbec nikdo. Dávno jsi měl prosit nad jámou v Babi jaru o milostivou kulku do týla, abys nemusel chcípat spálenej plamenometem v bolestech na dně, až tě s dalšími komoušskými dobytky zahrne bagr hlínou ...

   Vymazat
  16. 17:55
   Drž raději hubu buzíku. Blábolíš z cesty. Co ale čekat od synka stbáckého dobytka a laciné syfilitické štětky, že? Debílku.

   Vymazat
  17. 17:55
   Udělal jsi se! Lidská
   V.J.Horák hyeno!

   Vymazat
  18. 8:30
   Kolik zemí chce ty SSA základny_

   Vymazat
  19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 2. Proste podle uSSackych (a tedy i vsech loutek v NATO a ostatnich vazalskych rezimu) jsou Rusove jedini kdo nema a nesmi mit na RUSKE hranici umistena vojska. Vsechno ve stare dobre tradici ze jakykoliv uSSacky zlocin, masova vrazda a svinstvo je DOBRE a jakakoliv obrana proti jejich radeni je SPATNA. Jak proste. Nastesti je ten konstrukt tak prvoplanovy a primitivni ze ho prokoukne i pitomec. Pokud ovsem neni jeho ukolem (at uz profesne nebo jako uzitecny idiot) rozsirovat uSSackou rezimovou propagandu - tam patri cela "nase" politicka verchuska pod shapirovskym patronatem nebo treba taky verejnopravni(!) media.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:18 kecáš blbosti: prý nesmí mít Rusko u svých hranic svá vojska ?? To jsme se zasmáli ... Hlavně že naopak pořádají cvičení v několikanásobném vyšším obsazení, než NATO pořádá svá cvičení. Rozdíl je násobný !! V případě NATO se jedná o jednotky tisíc vojáků, v případě Ruska se jedná o desítky tisíc vojáků.
   Ta zaslepenost některých diskutérů je až zarážející..

   Vymazat
  2. Oslepující je velikost tvé hlouposti, pusso. Rusové cvičí u sebe doma obranu své vlasti. Ussáci kroutí ruce celému světu, aby se dostali Rusům na kobylku, mohli je zničit a vykrást jim jejich zem. oď vše. Zkus další pokus. Docela bavíš.

   Vymazat
  3. Neblbni, Ukrajina byla vždy Rusko, a Krym byl vždy ruský. Koukni od jakéhokoli dějepisu. Tak už přestaň blbnout a věnuj se něčemu, čemu rozumíš. Pavel P.

   Vymazat
  4. Nešlo by, aby sis pořídil nějaké hezké obrázkové pexeso a hrál si s ním? Určitě by tě to také silně uspokojilo.

   Vymazat
  5. Kdepák, navštívil mě bejvalej spolužák ze školy. Takže se místním fandům vomluvám. Ale já si gro kopanců do bolševických tlam lhavých a chazarsých nechávm na noční nudný program ... a další dny, týdny, měsíce:)

   Vymazat
  6. Už se na tebe těšíme. Inteligentů nikdy není dost, kór tak vtipných, jako jsi ty.

   Vymazat
  7. 15:14
   Prosím tě, jak tě kamarád z pomocné školy našel? (tě je správně - nejsi úctyhodný)
   V.J.Horák

   Vymazat
  8. mají mezi sebou natažený provázek - jak je to jednoduché... a u dveří tahají za druhý provázek do patra

   Vymazat
 3. Pro vás a další přiblbliky.Otevřete si atlas a najděte:
  Abcházie,Arménie,Azerbajdžan,Bělorusko,Kaliningrad,Karélie,Kutilské ostrovy,Krym,Kyrgyzstán,Moldávie,Sachalin,
  Sýrie,Tadžikistan,Tuva,Venezuela,Vietnam.Podle TASS -
  gen.Šojgu-jednáme o zàkladnách v Alžírsku,Nikaragui,
  Řecku,Seychelách,Singapuru.Co je zahraničí už budete vědět,né?Nejčko pomudrujte jak vy by jste to obklíčil!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč to chceš obličovat ? :)

   Vymazat
  2. To je tedy demagogický žvást vydlabané hlavy, ten přispěvatel 9:23. Kde na ty žvásty chodí? Ale že jsou vzteklí,jak jim to ve světě nejde hladce, jak se jim to administrování lidstva nedaří a nedaří! Chuj s nimi!

   Vymazat
  3. Ani v jedné z těchto zemí nemají Rusové útočné zbraně, v některých jmenovaných nemají nic jiného, neř kus vyhrazený pro své lodě u přístavního mola. Tak co to tu pindáš, trubko 9:23?

   Vymazat
  4. 9:41 prosím vás,k čemu jsou jím potem ty základny?K propagaci a prodeji Matrjošek?

   Vymazat
  5. Priblblík 9:23. Ja viem veľmi dobre čo je to zahraničie. To Ty a ďalší priblblíci tvojej krvnej skupiny väčšine týmto krajinám ktoré si menoval, ste hovorili Russko a národom Sovietskeho zväzu "rusi". Ty priblblíku:-). To ty zámerne nechceš vedieť, čo je zahraničie, čo Sovietsky zväz, čo je Červená armáda, ozbrojená zložka Sovietskeho Zväzu a čo sú Rusi:-). Ty priblblý tajtrlíku. Hoď sem ešte nejaký ten svoj výpotok perly ducha, nech sa pobavíme, ako Rusi rozmiestňujú v tom vašom "russku" svoje vojenské základne, kde ste zrazu "zázračne" objavili" to svoje "zahraničie":-). A potom ešte zameč a vyskoč, Pepku! Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  6. Říkám vám to pořád, co se s ním vybavujete, jenom ho podporujete v tom, že sem bude ty svoje sprosté výblitky sázet furt dokola.

   Vymazat
  7. ruské základny nikdo nechce - proto je taky skoro nikde nemají.

   Vymazat
  8. Na anonymov zvyčajne nereagujem. Pokiaľ však myslím že to bude vhodná myšlienka ktorá by oslovila širší okruh čitateľov NR, tak napíšem. Alebo snáď nemajú Rusi právo rozmíestňovať svojích vojakov v Russku a v "russku"?:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  9. Syřané je chtějí, Kubánci také, Vietnamci mají s Usáky své zkušenosti, takže je chtějí také. Pokračuj, s tou "argumentací"! Moc mne bavíš.

   Vymazat
  10. Ty jsi politolog k pohledání. Pokračuj. Bavíš!

   Vymazat
  11. 10:50 tvrdíš, že tyto země chtějí ruské základny ? A kde jsi na to přišel ?? http://cz.sputniknews.com/svet/20151026/1500645/mzv-rusko-vojenska-zakladna-kuba.html

   Vymazat
 4. Zločinecké NATO i slavná USA na smetiště dějin už odtikávaji hodiny ! Jít se bavit na svůj píseček pozavýrejte jsi svoji inteligentní rasu do FEMA táboru nakrmte je svojimi G/MOL produkty a ukliďte celí přiblbli národ do plastických rakví ! Palec vzhůru za Rusko !!!

  OdpovědětVymazat
 5. pre 9:23 tie zakladne iba budu , ale proti 900 zakladniam ussa to je nic . Kde je realny pohlad na vec . niektory ludia ako ty maju poroblem pozerat na svet realne . a za hlupost sa platilo , plati a aj v budcnosti bude platit. tak sa potom nestazuj ...

  OdpovědětVymazat
 6. Usáci strkaj RYPÁK k rusku a potom budou plakat až přes něj dostanou.Jen jak vlezou na hranice bude veselo pro nás všechny ale usáci budou první na řadě.Dnes už se za velkou louži neskovaj.

  OdpovědětVymazat
 7. Cílem je přinutit Ruskou federaci k velkým vojenským výdajům na úkor řešení sociální situace obyvatelstva. Vyprovokovat tak nepokoje, které by svrhly Putina a nastolily nějakého vstřícného oligarchu nebo naivku typu Gorbačova či Jelcina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:19 ale Rusko přece nikdo nenutil se angažovat třeba na Ukrajině = to bylo jejich rozhodnutí se tam vetřít a podporovat proruské separatisty. Je to jejich vlastní rozhodnutí a chyba. Pomocí propagandy se snaží akorát zmírnit nespokojenost vlastního obyvatelstva, proto maluje stále dokola nějakého nepřítele - to na místní obyvatele zatím platí (už asi 50 let). Nechápu, že na to mnozí diskutéři tohoto portálu zase naletěli.

   Vymazat
  2. 10:19 Zajímavá myšlenka, a pravděpodobně i správná úvaha.

   Vymazat
 8. Pro A z 10:21h :
  Zkuste ještě víc nadávek a ještě lepších "výpotků" Vašeho ducha.
  Pokud to myslíte vážně (ne za peníze), tak jste velmi zralý na léčbu psychiatrem ...
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že výplod A z 10:32h tam pro ilustraci mohl zůstat.
   Pavel p

   Vymazat
  2. vlast tě (12:13) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. Zato tebe rudej zkurvysyne nepotřebuje vůbec nikdo. Dávno jsi měl prosit nad jámou v Babi jaru o milostivou kulku do týla, abys nemusel chcípat spálenej plamenometem v bolestech na dně, až tě s dalšími komoušskými dobytky zahrne bagr hlínou ...

   Vymazat
  4. vlast tě (18:00) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 9. no, vidím, že máte pořádné mezery v GEOPOLITICE. Jinak by jste nekecali hlouposti ...

  USA NEMÁ ANI JEDNU ZÁKLADNU MIMO SVÉ ÚZEMÍ. Je ale pravdou, že na některých USA územích se nacházejí dočasně jiné .. státy. Ale jelikož jsou zadlužené a nesvéprávné, je to jen formalita.

  Koloděj

  OdpovědětVymazat
 10. 10:49
  Mám dojem, že se Pepa iPhone IBM Vyskoč vytratil, anebo změnil působiště. Ale tyto tvoje 3,14čoviny jsou slabý odvar proti Pepovi. Ten je mnohem zavilejší a blbější, a byla s ním větší sranda. Toto je slabota.

  OdpovědětVymazat
 11. 12:03 ale byl by jsi rád, kdyby to nebyla pravda - co ? Rusové holt dělají chyby - a svět jim to vytmavil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se česky, lemple, než začneš chodit do veřejných diskusí!

   Vymazat
  2. vlast tě (12:23) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 12. Já myslím,že Rusko by mělo mít stejné množství vojenských základen v zahraničí jako USA, mělo by mít stejné možnosti jako USA,prostě a mělo by mít i stejně silnou ekonomiku a stejně inteligentní lidi a prostě všechno stejně jako USA a to i spojence a stejně silnou měnu a prostě všechno stejně,aby byla naplněna ruská spravedlnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky k tomu dojde !!

   Vymazat
  2. Hele, 15:43 - a zažívání, dobrý?

   Vymazat
  3. 16:15. Hmm.

   Vymazat
  4. 15:50. Ale prosperitou.

   Vymazat
  5. Aspoň že to zažívání je dobrý, když ta hlava je úplně v trapu.

   Vymazat
  6. 16:25. Sakra.

   Vymazat
 13. Pravda je,že nyní má Ukrajina na Ukrajině spoustu vojáků,kteří stojí proti Rusku,asi jim něco "přeletělo přes nos",těm Ukrajincům.

  OdpovědětVymazat
 14. Pokud bude Rusko uplatňovat vlastní výklad spravedlnosti i proti Bohu,bude tu možná dvojvládí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O čem to jako mluvíš?

   Vymazat
  2. 16:03. No,přece o tom,co jsem napsal.

   Vymazat
  3. 16:03- musíte se 15:57 ptát lépe, např. " kdo na Zemi mluví za Boha"? A za kterého! Jen ty "zaručeně jediné znám čtyři.

   Vymazat
  4. 16:16. Vesmír,Universum, je jen jeden,jedno. Studujte ho abyste uměli chápat,jak funguje,jaký je,a co vlastně po vás chce. Brání se tomu,co ho ničí,aby sám přežil a má obrovskou převahu,tedy,hloupý ten,kdo ho nerespektuje nebo dokonce válčí proti němu. Jste jím,máte ho tedy v sobě a tedy snažte se být sami sebou,protože tak ho nejspíše ucítíte. On vás,logicky,obsahuje. Ničili byste jen sami sebe.

   Vymazat
  5. Boha bych do toho nepletl tak třeba za druhé světové války byl bůh na straně němců aji spojenců takže když je bůh s nima tak kdo je s náma?

   Vymazat
 15. Michal Masopust6. května 2016 20:12

  Také se obávám, že ta zlotřilá a odporná říše zla za velkou louží chce uskutečnit "vizi" té prokleté ježibabizny olbrajtovic a chce si násilím "přivlastnit" nerostné bohatství Ruska na jeho dálném východě?! Rusko dělá velmi dobře, že nechce nic ponechat náhodě a činí zcela po PRÁVU patřičné odvetné kroky!! Ruská rozvědka jistě pracuje na plné obrátky, takže jistě nedopustí náhlé přepadení Ruska nato-eu fašisty a bude-li to nutné UDEŘÍ Rusko JAKO PRVNÍ?! Budou stačit pro začátek dva přesně cílené zásahy na centrálu nato-eu v Bruselu, jakož i na bílou kadibudku a tzv. "capitol" ve Washingtonu a bude po válce, protože západ v čele s ussa se strachy a děsem po..... do stříbrných kalhot, jak říkával můj nebožtík táta! Ještě, že se dneška nedožil, těžko by to snášel!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je názor jak vyšitej a tím to skončíme, protože to že někdo umí psát, neznamená že je gramotnej. Pokud není žádnej mozek, tak není žádnej názor. A vo tom to je. Případné tolly upozorňuji, že už se sem dneska nebudu vracet. Takže na vaše reakce mohu pouze konstatovat. Brečíte dobře, ale na cizím hrobě. Buďte fit.

   Vymazat
  2. naprostý souhlas i s poslední větou, nechápu člověka, co absolutně nepoužívá mozek a vadí mu, že RF si dovoluje rozmístit vojáky ve své zemi, že dělá cvičení VE SVÉ ZEMI...Američané, kteří strkají čumák, kam nemají, dělají jedno cvičení za druhým a u hranic s Ruskem...amerických základen je skutečně cca 900

   Vymazat