Reklama

.

.

středa 25. května 2016

Savčenková, Porošenko, pocit

25. 5. 2016, Petr Ďoubalík - Návrat Naděždy Savčenkové do Ukrajiny, první rozhovor s novináři, brífink s P. Porošenkem, "radost" ze státního vyznamenání a celkový pocit z toho všeho. Videa.


Obraz ženské hrdinky, vzoru vlastenectví, statečnosti, virtuální idol vypěstovaný médii a politiky téměř celého světa, se vrátil do vlasti a převrátil do reality. Kdo viděl chování Savčenkové u soudu a je majitelem alespoň zbytku zdravého rozumu, ten správně tuší, že si Ukrajinci s Naděždou ještě užijí - idol neidol. Kdyby to bylo vtipné, napsal bych, že brzy nastane doba, kdy by ji ještě rádi vrátili tam, odkud teď přiletěla. Stačilo pozorovat její chování hned po příletu a vyslechnout její řeč (netřeba umět ukrajinsky). Trapnost situace zachránili patrioti nezbytným provoláváním banderovského "Sláva Ukrajině!" (čímž po 2 letech připomínají daleko víc cvičené opičky než vlastence).
Na brífinku machroval prezident Porošenko ještě víc než vždycky. Prohlásil, že s Naděždou (česky Nadějí) se na Ukrajinu vrátila naděžda, tedy naděje, že se pod správu Kyjeva vrátí Donbas i Krym a přiblížila se peremoha - tedy vítězství. Celý svět je prý na straně Ukrajiny... Že ho celý svět upozorňuje, aby si vzpomněl, že podepsal Minské dohody, které neplní, o tom se nezmínil. "Zlatým hřebem večera" je reakce Savčenkové (řeč těla), když Porošenko oznamuje, že jí předá státní vyznamenání (úplný závěr videa). Celkový pocit z té kašpariády mám hrozný. Jsem rád, že Naděždu vyměnili, bylo to nejlepší ze špatných řešení. Je dobře, že o její propuštění požádali i příbuzní zabitých novinářů - to je veliké gesto, i když vynucené okolnostmi. Mohlo to být využito jako gesto k usmíření z obou stran. Jako šance na klid. Ukrajinská strana už si vybrala - vyhovuje jí konfrontace.
podrobnější překlad z ukrajinštiny pro Novou republiku neudělal: Ďouba (omlouvám se, připadalo mi to jako ztráta času)

75 komentářů :

 1. Tu magorku pouštět neměli !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak. Její propuštění byl geniální politický tah. Ona je naprosto neřízená fanatická střela, která Ukrajinu poškodí takovým způsobem, že si to hlupák Porošenko vůbec neumí ani představit. Jí se budou muset sami Ukrajinci zbavit stejně, jako se museli zbavit stejného fanatika Muzička. V noci ho dvěma ranami do srdce zlikvidovala ukrajinská tajná služba. Savčenková je pro Ukrajinu Trojský kůň Putina. Sami ji budou muset poslat pod macešky a on to ví.

   Vymazat
  2. Souhlas s Pepanem. Pro Západ měla cenu jen v ruském vězení. Jinak nikoliv. Stačí si vzpomenout na její předchůdkyni Tymošenkovou. Je konec ikony. Bude se hledat jiná.

   Vymazat
 2. Je to strategická chyba Putina a moc se divím,že se tak rozhodl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si nemyslím, že by to byla chyba. Naopak. Kdyby se jí v Rusku v kriminále něco stalo, tak by to byla zase chyba Putina i kdyby za to nemohl. Takto se Naděnka ještě bude samotným Ukrajincům včetně Porošenka zajídat. A to dost. 8-)

   Vymazat
  2. Až k tomu dojde a něco se ji stane, lepší mučednice, než hlasitá psychopatická celebrita, svedou to na Putina tak jako tak. To zase přijde nevídaná záplava lží.

   Vymazat
  3. Rusové své lidi neopouštějí - "Svojich něbrasajem!" - Psychopatka Savčenková byla vyměněna za za dva zajatce - ruské vojáky. Dobrý obchod - ať si Savčenkovou zabijí Ukrajinci sami. Po čase to udělají rádi a s chutí.

   Vymazat
  4. Prezident Putin, moc dobře!!!!! ví, proč se výměna uskutečnila!

   Vymazat
 3. Mějte soucit, když ne s ní, tak aspoň s Pičínským. Až pojede naděje :D Prahou a zamává mu, on prožije svůj mnohačetný orgamus a dojde naplnění života... Komu z nás se to povede? :D :D

  OdpovědětVymazat
 4. že by Rusové udělali takovou chybu že pustili tu sadistku ? Tomu se mi nechce věřit. Myslím že na ně vyvíjej obrovskej nátlak – před několika dny náckové těžce ostřelovali Opolčence – dnes od rána presstituti v rádiu vyřvávaj že prověřovali vzorky z olympiády v Pekingu a u 14 ruských sportovců našli doping – že by Rusové kapitulovali ?
  osobně doufám že to bude jinak – až provede spanilou jízdu po světě a tu svou plochou hruď bude mít ověšenou odznakama (včetně toho našeho lvíčete), bude samej čestnej titul a všude budou její fota s drškama státníku (čti us loutek) tak by se jen tak náhodou mohlo objevit video jak mučila lidi. Byla by to docela dobrá psina .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No pozor, dneska si ty kozy trochu přifoukla, stejně je to ale jakýsi nepodařený hermafrodit, fakt je mi těch lidí kolem líto. Ale souhlas s Pepanem. Q.

   Vymazat
 5. Já myslím, že jako promo akce na znemožnění Ukrajiny je to dobré. Chování té propuštěnkyně i ukrajinských představitelů hovoří za vše. Lidé nejsou hloupí a vidí to.
  Navíc Putin jí udělil milost, to se pak špatně vyřvává něco o "diktátorech". Kavárenské spolky celé evropské ůnie teď neví, co s tím.
  Heřmen Vidlák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Ono se ještě ukáže kde ta pravda je. Jen to někdy trvá dost dlouho.

   Vymazat
  2. Přečtěte si můj příspěvek trochu výše. Přijde chvíle, kdy idiot splnilm úkol a bude na obtíž. Za tu dobu poškodí pověst Ukrajiny tak, že se Porošenko z toho pomate. Sám ji pak nechá zlikvidovat. A ještě taková drobnost i na adresu našeho Zaorálka. Je hodně hubená z té její suché hladovky, kdy byla na pokraji smrti hladem, že ? Každá druhá žena jejího věku u nás s její postavou se stydí pohlédnout do zrcadla a přemýšlí, jak zhubnout.

   Vymazat
  3. A to sa dá - poškodiť povesť Ukrajiny?

   Vymazat
  4. Zaperlil opět Porošenko když řekl, že tak jako vrátili zpět Savčenkovou, vrátí zpět i Donbas a Krym. Když Savčenkovou vyměnili za 2 Rusy, tak coby asi tak nabídli na výměnu za Donbas a Krym?

   Vymazat
 6. Ale kulový, dobře udělali - dva kluky vyměnili za frndu s iq tykve. Ta ještě Ukrům nadělá starosti a ... převrat. Ta frnda si myslí, že je Johanka. Jj, ať si ji Ukři zmáknou sami, lepší, než kdyby natáhla brčka v Rusku. Za ty kluky - to bylo prostě rozumné.

  OdpovědětVymazat
 7. Jsem zvědav co zdejší nacisti z Pražské knížecí kavárny budou říkat na propuštění této fanatické nemocné banderovské agresivní kravce?Jak to zase překroutí,že zlého Putina demokratické státy donutily propustit.Srabotka se jistě přidá ke STOP09.

  OdpovědětVymazat
 8. Chochly ji oddělají sami, nač se s tím špinit.

  OdpovědětVymazat
 9. S tou Johankou to není od věci. Ještě zbývá narafičit, jak její konec svést na Rusko, když už to v samotném Rusku nebylo umožněno. Skvělý státník Putin, jako dobrý šachista promýšlí tahy předem, dříve než nějaký učiní.

  OdpovědětVymazat
 10. Ďoubalíku, tady máte další příklad
  https://www.youtube.com/watch?v=11njAUIeaBA

  OdpovědětVymazat
 11. Další eso
  https://www.youtube.com/watch?v=fVdKdxsFFqw

  OdpovědětVymazat
 12. Chování Ševčenkové mi připomíná posedlost antikomunistů v tzv. demokratických stranách české politické scény. Humoru je v televizi málo. Když dojde k nějakému trapnému pokusu, zesměšní se interpreti, autoři a režiséři.

  U Zadolárků a Sralbotků otevřou dnes večer sklenici vína nebo dokonce vodky a uradují se. Zeman prezidenta míru Porošenka raději ani nevzpomene.

  OdpovědětVymazat
 13. Hysterická, megalomanská, sebestředná psychopatka s komplexem Jany z Arku.A bacha! Má zlé oči! Její nenávist ji stráví!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:30. Já nevidím zlé oči,myslím,že je prostě na konci vleklého a náročného boje a na konci vítězném a ještě vibruje vzdorem,který byl potřeba a umožnil jí přežít. Považuji tuto ženu za důkaz skutečné existence ukrajinského národa,protože ona jen za něj,trpěla a neopustila ho. Pokud by Česko mělo někoho takového,děkoval bych Bohu,pomohlo by mu to opravdu velmi. A ještě něco, pozoroval-vnímal jsem v ní čistou pravdu a dovolte mi tedy tímto pochybovat o její vině na smrti těch ruských novinářů,protože to by jí síly spíše ubralo.

   Vymazat
  2. Synku jsi mimo realitu . Je válka .

   Vymazat
  3. 22:25. "Pořád je válka,to jen se ne vždy používají jaderné zbraně."

   Vymazat
  4. anonym 22:15
   Kto nevidí zlo v očiach tej ženštiny, tak musí byť slepý. Alebo aj u Sorosa a šialenej Hillary vidíte na hlave svätožiaru?

   Vymazat
  5. 22:15
   No ty jsi psychopat, jaký se nevidí. To je na Nobelovku. Požádej ji o ruku, bude vám to spolu slušet a budete si rozumět.
   Zrůdo

   Vymazat
  6. 22:15
   No ty jsi psychopat, jaký se nevidí. To je na Nobelovku. Požádej ji o ruku, bude vám to spolu slušet a budete si rozumět.
   Zrůdo

   Vymazat
 14. Rusko udělalo majsterstych s propuštěním pošahané mužatky Savčenkové . Jezdil jsem k dědovi do Kalinova . Rusínsky rozumím je to stejné jako Ukrořeč , projev Savčenkové mě vyděsil . Nepatří do tohoto století . Opět Putin zabodoval . Marcel

  OdpovědětVymazat
 15. Jen mne zaráží jak je po tolika hladovkách oplácaná. :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta tloušťka, to je z hladu. Oni nám to na ČT vysvětlí...8-)

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. Statecna holka. A vy se ted z dalsi Putinovy porazky fasisticka prasatka treba poserte vztekem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TA JE TAK STATEČNÁ JAKO TY SEČTĚLEJ,POTRATE OPIČÍ KURVY!!!!!!

   Vymazat
  2. Požádej jí o ruku statečný posero.

   Vymazat
  3. Statečná holka??!!!...., svině fanatická to je!!!...., a ty jsi debil!!......;-)

   Vymazat
 18. Vsadil bych si na to, že jí kníže and his boys brzo pozvou k nám a v ČT z ní udělají celebritu. Také by měla dostat stejné vyznamenání, jaké dostali Mašínové. Vrazi by měli být oceňováni stejně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A myslíte se, že spolu s knížou vyspí? On na podiu a ona v první řadě?

   Vymazat
 19. Nevím , nevím . Ve svém pořadu V.V.Pjakin na dotaz zda bude Savčenková vyměněna za dva Ruské zajatce rezolutně odpovídá , že se tak nikdy nestane a byla by to obrovská chyba . Jsem velmi zvědavý jak se k tomu vyjádří nyní .Už pár týdnů ale mlčí a komentáře žádné .Proč asi ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja si tiez myslim, ze je to chyba. Savcenkova mala zhnit v ruskom vazeni. Inak Pjakinove komentare idu. Naposledy je na altaji z 23.5., ak viete rusky, preklad byva cca v piatok. V utorok by mal byt komentar, v ktorom bude teeto udalost a som velmi zvedavy, ako to Valerij vysvetli.

   Vymazat
  2. V.V.Pjakin měl 2 týdny dovolenou. Následující pořad z 16.5 byl už přeložen a teď čekáme na překlad z 23.5. K výměně Savčenkové bude odpovídat až 30.5.
   Jak sám Pjakin často opakuje, situace a okolnosti se mění, vyvíjí každý den.
   A nepochybuji, že Putin přesně ví, co kdy a jak udělat. Nicméně na vyjádření Pjakina se velmi těším.

   Vymazat
  3. Ale vždyť je to jednoduché: Pjakin když neví co a jak vysvětlit, tak se vymluví na GP. Jako byste to nevěděli, vždyť ty jeho pohádky posloucháte a doslova žerete jen co vyjde nové číslo na internetu...

   Vymazat
  4. No, ještě jsem neslyšel, že by někdy V.V.Pjakin něco přijatelně nevysvětlil.Jeho přehled, znalosti, logika a vzdělání jsou obdivuhodné.
   Ano, my posloucháme a čekáme na Pjakina.
   Vy posloucháte a žerete zase pohádky a výblitky kreatur jako Kalousek, Halík,Štětina, apod. - obrovská řada, pohodlně a denně v zaprodané ČT.

   Vymazat
  5. Asi menší odpočinek, již je ready:
   http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-16-5-2016/
   Z morálního hlediska by měla v base zčernat, ale v probíhajícím boji je takto Savčenko hodnotnější. Svým chováním dá rozumným lidem argumenty a váhajícím ukáže, co za lidi skákali na Majdanu. Zatvrzelcům není pomoci.

   Vymazat
 20. Je to psychopat. Ona, stejně jako všichni, kdo se tam dostali k moci. Je nebezpečná... Jak pro Rusko, tak pro ně samé. Tohle nedopadne dobře. Je to jen otázka času.
  J.C.

  OdpovědětVymazat
 21. doktor Je to geniální tah....Bude kino - aby se jí nakonec něco nestalo.Nejlepší mučedník-mrtvý mučedník.Třeba náhodou padne u Donbasu,když bude pozbuzovat vojáky UK.Jinak se z ní Porošenko zblázní,protože je blázen.

  OdpovědětVymazat
 22. Putin tímto opět musel přiznat, že ti dva vyměnění Rusové jsou vojáci = a co tam dělali ? Bez vědomí suverenního státu ?
  Další možnost je, že se opět rozplakal a je v koncích a touto výměnou na poslední chvíli chtěl uspíšit zrušení sankcí. Jak ale koukám na CT24, tak se mu to nepovedlo. Dnešní summit západních zemí rozhodne sankce prodloužit.
  Nějak se v poslední době Putinovi nedaří, dokonce ani na důchody nemá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kulovýho musel přiznat. A vy tomu zcela nerozumíte, tak raději jenom čtěte.

   Vymazat
  2. Blbe. Vyměnil zrůdu za dva lidi. Tu lezbu švidravou by stejně v tom lochu někdo oddělal. Je lepší, když chcípne doma.
   Putin chyby nedělá

   Vymazat
  3. Blbe. Vyměnil zrůdu za dva lidi. Tu lezbu švidravou by stejně v tom lochu někdo oddělal. Je lepší, když chcípne doma.
   Putin chyby nedělá

   Vymazat
 23. Savčenkova je vycvičena zabijacka opica / obezjana / made in USA i NATO. Zučastnila sa vojny v Iraku po boku USA a našla tam zbrane hromadného ničenia spolu s USA. Je to taky opčičo slovanský dement vycvičený USA i NATO na zabijanie z Ukrajiny. I fašisti za 2.svet. vojny boli zhrození že ich slovanskí ukrajinskí prisluhovači v ich službách boli daleko krutejší ako SSáci. Savčenkova je toho príkladom dnešnej doby - typická ukajinsko slovansko zabijacka opica v službách USA i NATO. Zapadní demokrati a ČT TV su z tejto zabijackej kreatury ktora vraždila svojich krajanov na JV UA vo vytržení.

  OdpovědětVymazat
 24. Vypadá to jako chyba, ale poslední dobou dává Putin jasně najevo, že jej nějaká Ukrajina, Pobaltí, ale i celá slavná západní Evropa nezajímá a ať si své problémy vyřeší mezi sebou sami a neotravují Rusko. Obdobně postupuje i vzhledem k Sýrii. Nechcete vyhladit bandity, chráníte teroristy a muslimáče? Tak si to tam i jinde vyřešte jak chcete. Současně Rusko jasně ukazuje, že v případě napadení a konfliktu nebude váhat použít proti jakémukoliv útočníkovi jakýkoliv arzenál včetně jaderného a ostatních zbraní hromadného ničení a že bude pamatovat na všechny co to zkusí. Prostě Rusko dává najevo, že se bude přátelit s těmi kdo jej za přátele a rovné chtějí a ostatní mu jsou ukradení i s jejich problémy a kecy. Zaslání Savčenkové domů je pro Ukrajinu průšvih. Chvilku bude za hrdinku, dají jí metáli, budou jí vystavovat po US koloniích a pak zapadne jako dnes už nezajímavé a neužitečné Pussy. Ona sama je na léčbu v ústavu pro duševně choré kde dřív nebo později skončí, protože trpí sindromem mesiáštví a zjevně se jedná o hystriónsko hysterickou osobu se sadistickými povahovými rysy, která následný nezájem neunese. Takových je na Ukrajině dnes habaděj a tohle si musí vyříkat Ukrajinci mezi sebou. Zatím to dokázali jen zbraněmi a totálním kolapsem rozkradené země, která je již dnes předlužená, nevěrohodná a stane se přítěží celé Evropy, ale i pro USA. Prostě, když jste je chtěli, tak si je vemte a dělejte si s nimi co chcete. Je to Váš problém. Obdoba dnes již naprosto nepotřebných Pobaltských republik jejichž cena je pouze v geopolitickém otravování vůči Rusku. Jinak jsou to vylidňující se periferije s nahou prdelí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu se pletete. Putin ustupuje a to dost silně. Jeho harašení zbraněmi je určené pro domácí obyvatelstvo, posilnění kontingentu NATO v Pobaltí je v číslech víceméně symbolické a přesto spustil takový křik (= znovu opakuji, je to pro domácí diváky).
   Výměnou ukrajinské pilotky za ruské vojáky, kteří na Ukrajině údajně nikdy nebyli zase musel přiznat, že tam vojáky má.
   A možná chtěl napomoci zrušení sankcí, které táhnou Rusko ke dnu, ale ani to se mu nepodařilo.

   Vymazat
  2. 11:10
   To Vy se pletete,ne trochu,ale obrovsky a osudově!! p.Putin neustupuje ani trošku, protože k tomu nemá žádný důvod!!!
   A kde jste byl Vy třeba posledních 20 let nebo poslední měsíc? Že vůbec nemáte představu, co se skutečně ve světě děje!
   A ty nechutně trapné a úbohé sankce vůči Rusku, uškodily všem, jenom ne Rusku, které z toho dokázalo vytěžit maximum. Jak ekonomicky, tak politicky!!! Ale to byste Vy asi nikdy nedokázal pochopit.

   Vymazat
  3. 11:10 Vy jste úplně stejně blbej, jako ten v 9:37. Však vám to tam už někdo napsal. Raději jenom čtěte a sem nepište, protože to, co sepíšete, vám poškozuje karmu po zbytek vašeho zbytečného života.

   Vymazat
  4. 11:28 a vy si myslíte, že Vaše přání se nějak zázrakem přemění do reality ? Sankce Rusku škodí především v nedostatku investic a z důvodu nedostupnosti západních peněz. Před sankcemi prakticky celý jejich průmysl si půjčoval na běžné provozní úvěry peníze ze Západu (přes komerční ruské banky) a to teď je sankcemi zablokované.
   Proto Rusko jde dolů v HDP, průmysl neinvestuje do modernizace a celé tady toto způsobil Putin se svými megalomanskými choutkami a agresí na Ukrajinu.
   Celý smysl je v tom, aby Rusko ustoupilo od agresivní politiky.

   Vymazat
  5. 13:27 - Takovýmu volovi, jako jste vy, se to prostě nedá vysvětlit. Jedině vtlouct do palice nějakým elektromagnetickým polem. Raději všechno vymazat, aby váš mozek měl šanci si začít sbírat reálné informace. Všichni kokoti, co sotva otevřou hubu a už slišíme "agresivní politika Ruska", ať si porovnají průběh událostí v Kosovu a na Krymu. Co víc dodat, že, volové?

   Vymazat
  6. 14:14 srovnáváte Kosovo a Krym ? Dobře, beru Vás za slovo - a proč je tedy anexe krymu Ruskem OK a naopak samostatné Kosovo je špatně ?

   Vymazat
  7. To anonym 15:51. Na detinskú otázku prečo Kosovo, prečo Krym, taká odpoveď ako pre malé deti v škôlke: "douč sa chlapče, nikto ti rozumu do hlavy lievikom nenaleje:-)". Stačí keď si to vygógliš. Alebo si len položíš podobnú otázku: "...prečo vôľa boľševického diktátora N.Chruščova je pre vás takých oduševnelých demokratov až taká posvätne záväzná:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  8. 2323 mnoho slov a zatím žádná odpověď. a nebo neumíte vyargumentovat proč Kosovo ne a Krym ano ?

   Vymazat
 25. Savčenko je nula, póvl a vrah, která posloužila jen směšnému "divadlu"! Přesná představitelka těch fašunů, kteří nyní ovládají zemi. Každý slušný Ukrajinec si musí před ní uplivnout.

  OdpovědětVymazat
 26. Savčenková není hodna pozornosti slušných lidí. Teď bude ještě nějakou dobu kolem ní tyjátr, až se okouká, zmizí ze scény, a nakonec někde zajde jako vzteklá fena, což se pro ni hodí líp, než zaopatření za ruské peníze.

  OdpovědětVymazat
 27. Tato fanatická lidská zrůda úmyslně zavraždila/navedla palbu na civilisty!Válečník je válečník,ať je z jaké koliv strany fronty,ale tato zrůda zabíjí úmyslně neozbrojené civilisty bez mrknutí a to bojovník nedělá(jen s.r.á.č.o.v.é ukro-nacisti/banderovci jako v Oděse)!!Je duševně dost labilní,problémová a nenávistná,podporující nacismus/banderovce za každou cenu!Žádná letkyně!Na to nemá buňky,schopnosti,byla návodčí palby na cíle,které ona uznala za vhodné!I na civilní úmyslně!Tohle udělat USA a zabít jim civilní novináře,občany tak tam ihned pošlou letectvo,letadlovou loď a demokraticky rozbombardují bez mandátu OSN!!!Měla a má podle lékařů sadistické sklony,niterně nenávidí muže,je homosexuální(lesba) a vůbec se „nemaže“ s muži a jejich bitím a mučením….Nekaje se za propuštění a druhou šanci,ale naopak ihned ohlásila s nadšenám další návrat na frontu vraždit co nejdříve proruské občany z paneláků nebo přímo Ruské občany za každou cenu!!Zde je výpověď kněze Svato-Nikolského chrámu Vladimír Mareckij, osvobozeného z Ukrajinského zajetí.Zázrakem přežil bestialitu, týrání a mučení nové „hrdinky“ Majdanu Savčenko.Zde jsou jejich slova:„Ona prostě nebila, ona mrzačila a ubíjela.Svázané na rukou i na nohou – mlátila trubkou, rozbíjela genitálie, zhášela cigaret y v jejich otevřených očích. Neustále přitom řvala: „Prodám tě na orgány jako tamty nebo tě rozstřílím na sr….!“„Když řeknu, že nás bili – tím nic neřeknu. Nás ubíjeli. Nás stříleli, nám lámali kosti, nás bili nejen rukama a nohama, ale i pažbami a vším, co jim přišlo pod ruku,“ – vzpomíná Mareckij.Podle jeho slov se obzvláštní brutalitou odlišovala Naděžda Savčenko, kterou tak aktivně brání kyjevská vláda. Libovala si ve své síle, osobně mlátila zajatce a pronášela u toho různé průpovídky. Kvůli výdělku navrhovala prodávat orgány zajatců, a když ostatní členové batalionu nesouhlasili vydávat zajatce na orgány, navrhla je tedy zabít,„aby se neutrácelo za dopravu do SBU“.A tohle zvíře podporujeme!!!Jsme západní zmetci!www link http://www.nwoo.org/2016/03/14/zverstva-savcenkove/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:25 přesně jste popsal tuto zrůdu . Jen dodám , že údajně ještě před výměnou jí Porošenko nabídl místo ve vládě . Určitě jí dají nějaký důležitý post a úkol .Třeba takový aby se postarala o navrácení Krymu , který jim údajně Putin ukradl .

   Vymazat
  2. 12:25 - Také souhlasím s přesným hodnocením. A dodávám, že jenom ti nejhloupější politici se mohou Savčenko zastávat. Všechna její špína na nich ulpí, možná už Zaorálek přepral svůj šatník. Porošenko - tomu jednou z ní praskne žilka v bedně.

   Vymazat
  3. Ano, "tohle my podporujeme" volbou současné ČSSD.

   Vymazat
 28. Lepší je idol na svobodě, než zavřený. Jen ať ukáže, co v ní opravdu je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdyby jí dali na pokusy,tak by byla alespoň jednou za život užitečná!!!!!

   Vymazat
 29. Tahle šílená zrůda patřila k vyvražďovacím ukro-bataliónům a naši politici jí podporují!Lidský hnus!!!Jednotlivé bataliony banderovců a neonacistů z praporů žoldáků AZOV, AJDAR a dalších mají bankovní účty, podobně jako občanské nevládní organizace u Ukrajinské Privat Banky Ihora Kolomoyského.Hned za Slovenskými hranicemi v nedalekém Užhorodu existuje nevládní organizace, která na východ Ukrajiny dováží nejen zeleninu, ovoce, teplé oblečení s léky, ale také se zabývá dodávkou kontrabantů jako je noční optika na samopal, neprůstřelná vesta nebo kevlarová přilba.
  Příslušníci praporu Dněpr-1 nejednou v opilosti, nebo jen tak z rozmaru stříleli po civilistech ve městech a nejednou tak došlo k přestřelce, kdy banderovci se zabarikádovali a svedli menší bitvu proti ukrajinské policii, nebo jinému praporu banderovců, kterému se nelíbilo, že banda ožralých neonacistů začala střílet do lidí na ulici. Banderovci, jež se stali součástí Národní gardy spravované ministerstvem vnitra,se dopouštějí krádeží, vražd, únosů, znásilnění, dezerce, nezákonného prodeje vojenské techniky. Banderovský prapor Ajdar se podílel 17. června 2014 na předměstí Luganska na smrti několika příslušníků ukrajinské milice, když na milicionáře neonacisté z Ajdaru zaútočili, zajali a následně mučili. Prapor vytvořený lidmi kolem majdanu, Kyjev-1 byl financovaný starostou Kyjeva Kličkem a rovněž se podílel na útocích na civilisty. Prapor Ukrajina zřízený samotným Ljaškem na přeplněném náměstí z ničeho nic do vzduchu začal střílet a došlo tak ke zranění mnoha civilistů. Podobné incidenty nejsou vzácné. Naopak, ukrajinská administrativa si s nimi neví rady, protože bezpečnostní situace v zemi, dokonce i mimo východní, válkou zmožené oblasti, je ovlivňována tím, co banderovci budou nebo nebudou tolerovat.Trestné činnosti se mají podle tvrzení Cyberberkutu dopouštět lidé blízcí k Dmytru Jarošovi. Nezákonného přebírání podniků, pozemků, vydírání podnikatelů se má dopouštět samotný Jaroš, který všechny nelegální činností vydělané peníze má převádět na offshorové bankovní konto na Kypru.Batalion Donbas obecně patří k jedním z nejkrutějších bojových formací schopných těch nejhorších zrůdností, kterých se válka může dopustit.Situace za Kyjevem nepovede k nastolení klidu, míru a pořádku, protože bez ohledu na rusofilii nebo rusofobii Evropanů, se neonacisté, banderovci zabydleli do nejniternějších struktur ukrajinského státu. Ozbrojený konflikt na východě země vedl a stále vede k morálnímu omlouvání neonacistů, jejich veřejné legalizaci a následnému smýšlení, že ti muži v uniformách a vlčími háky na pažích jsou normálními moderními ochránci ukrajinského národa. Ještě nedávno před několika týdny byl předseda Pravého sektoru a šéf neonacistické organizace Tryzub, Dmytro Jaroš, nazýván a označován pravými jmény. Jako radikál v ukradeném, opancéřovaném hamru Janukovyče dorazil na konci majdanů k vyjednáváním, aby s kalašnikovem u prsou vyjednával o podobě ultranacionálního státu, jež je tvořený pouze Ukrajinci, protože pouze tak je možné naplnit plnou měrou odkaz masového vraha Štěpána Bandery.A tyhle lidi podporujeme jako stát a zrádný ex-komunista Štětina z TOP09 je jezdí podporovat na Ukrajinu v boji proti lidem z paneláků co tam žijí již desítky let,které teď EU/NATO označilo za teroristy,protože se brání těmto vyvražďovacím praporům plných dobrodruhů,maniaků,sadistů co chtějí vraždit lidi,znásilňovat a legálně nemohou, ale pod vlajkou Ajdaru, AZOVA mohou ve jménu jejich demokracie!!Otřesnéééé, otřesnéééé, otřesné to vůbec pochopit ty zrůdy v dnešní době, kdy se píše rok 2016!!!A tohle jsou naši partneři Evropy!Na zvracení !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 30. Podle mě, když jsem viděla její chování před soudem, tak se jedná o silně zakomplexovanou, nevyrovnanou a silně nenávistnou osobu, která by nejspíš potřebovala klid za mřížemi psychiatrie. Navíc tam musí být problém se sexuální orientací - to je nabíledni.Podud taková osoba dostane moc, může hodně ublížit mirovému vývoji. Myslím ale, že i hodně zatopí ukrajinskému vedení. Z té osoby mám prostě husí kůži.

  OdpovědětVymazat
 31. To je šílená pi.a...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předvčerejšky odhodlaná bojovnice odcházející na východní frontu zabíjet rusy, dnes již uvažuje o přijetí funkce prezidenta Ukrajiny. Celou dobu její exhibice mně něco připomínala a teď mi došlo co: Gogol - Bláznovy zápisky. Jestli ukrajinský prezident nebo španělský král, to už je jedno. Hlavně věřit ve své schopnosti a předurčenost.

   Vymazat