Reklama

.

.

čtvrtek 5. května 2016

Skandál: Redaktor ČT peskoval hejtmana Haška, že nedodržuje americký sankční seznam proti Rusku! V přímém přenosu mu předčítal z webu amerického ministerstva financí! Televize váhala, zda zařadit rozhovor do archívu!

- VK -
5.5.2016 AENews

Skandál: Redaktor ČT peskoval hejtmana Haška, že nedodržuje americký sankční seznam proti Rusku! V přímém přenosu mu předčítal z webu amerického ministerstva financí! Televize váhala, zda zařadit rozhovor do archívu!
Neuvěřitelný výstup mohli sledovat diváci včerejších Událostí a komentářů na České televizi. Redaktor ČT Lukáš Dolanský vedl rozhovor s jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem (ČSSD) na téma hejtmanova setkání s ruskými motorkáři na centrálním hřbitově v Brně. Michal Hašek se tam účastnil pietního aktu k uctění památky vojáků Rudé armády, kteří padli při osvobozování jihomoravské metropole v dubnu roku 1945. Hejtman přijal pozvání ruského konzula Alexandera Budajeva k uctění památky vojáků a Michal Hašek nabídku přijal. Co se ovšem záhy po zahájení rozhovoru mezi redaktorem ČT a Michalem Haškem odehrálo, nad tím zůstává doslova rozum stát.

Hejtman Michal Hašek se vyfotil s Nočními vlky a ruským konzulem.

Celý rozhovor se totiž od začátku vedl okolo fotografie, na které se hejtman nechal vyfotil spolu s ruským konzulem a skupinou Nočních vlků, což je název ruského motorkářského klubu, jehož podporovatelem je i ruský prezident Vladimir Putin. Redaktor ČT proto na Haška zaútočil, proč se nechává fotit s lidmi, kteří jsou na americkém sankčním seznamu proti Rusku. Michal Hašek se ohradil, že do Schengenu byli vpuštěni, jak sám doufá, jenom ti motorkáři, kteří na žádném seznamu nejsou. Jak by mohli být, vždyť na hranici Schengenu (na polské hranici s Běloruskem) by je přeci do EU nepustili. Na to redaktor zareagoval, že přece na americkém seznamu je de facto celý klub Nočních vlků, takže proč se s nimi tedy fotí? 

Redaktor ČT jako kádrovák amerického ministerstva financí

Na to Michal Hašek reagoval, že věří tomu, že pokud by někdo byl na nějakém seznamu, že by ho do EU nepustili. A tady už si hejtman rýpnul do Angely Merkelové, kdy připomněl, že hranici Schengenu překročili spousty migrantů, které nikdo nekontroloval, tak proč by mělo vadit 20 ruských motorkářů, jaké oni asi představují riziko pro bezpečnost ČR. Na to ovšem reagoval Lukáš Dolanský tím, že se rozhodl hejtmanovi přímo začít předčítat z webu amerického ministerstva financí, jaké tam jsou sankce proti Rusku.

Noční vlci uctili památku padlých sovětských vojáků v Brně


Jihomoravský hejtman na to reagoval tím, že upozornil redaktora Dolanského, že zastupuje Českou televizi a nikoliv americký tiskový odbor. Celý rozhovor se tak točil okolo jedné fotografie a Michal Hašek nakonec uvedl, že zatímco někdo z pravicových politiků má fotografie s tunelářem Zdeňkem Bakalou, který přivedl OKD ke krachu, tak on má fotografii s ruskými motorkáři. Výstup redaktora a jeho předhazování jakéhosi amerického webu jihomoravskému hejtmanovi působilo natolik absurdně na diváky, že zřejmě z nějakého důvodu se tento pocit přenesl i do režie ČT a vedení redakce zpravodajství, protože po skončení pořadu večer se začaly dít věci.

Redakce ČT čekala až do rána na příchod šéfa zpravodajství

Za normálních okolností je pořad Události, komentáře zařazen do archívu České televize (iVysílání) prakticky bezprostředně po skončení vysílání pořadu v éteru. Jenže včera se něco stalo. Po skončení pořadu se záznam v archívu ne a ne objevit. Ani o půlnoci. Ani ve dvě hodiny ráno. Ani ve čtyři hodiny nad ránem. Pořad se objevil v archívu až ráno s obrovským zpožděním. A víme také, proč to tak trvalo. Zdroj naší redakce v ČT nás informoval, že redakce zpravodajství čekala až do rána na příchod šéfa zpravodajství do práce, aby posoudil, co s pořadem udělat. Jestli ho sestříhat, nebo ho nechat tak, jak je.[VIDEO] V minulosti už ČT sestříhala i projev prezidenta Miloše Zemana, když vypustila ze záznamu jméno bývalého uhlobarona Zdeňka Bakaly, který přivedl OKD k současnému krachu.

Vedení zpravodajství se nakonec rozhodlo pořad nechat v původním stavu, protože zásahy a stříhání by vyvolalo poprask, podobně jako před časem, když ČT sestříhala výrok prezidenta Miloš Zemana, když hovořil o Viktoru Koženém a Zdeňku Bakalovi, kdy ČT v záznamu vystřihla z prezidentova výroku jméno Zdeňka Bakaly. Viz. video výše.
Podle redaktora ČT představuje tako skupina motorkářů bezpečnostní riziko pro Česko.


Redakce AE News by chtěla panu hejtmanu Michalu Haškovi vyjádřit podporu za odvahu, kterou svým postojem projevuje, že se nenechává strhnout posledním falešným trendem v české politice, který se nese v duchu přepisování historie. Např. v Plzni na některých školách se děti už učí o tom, že Česko osvobodili Američané. Vynechává se z výuky už dokonce i termín „Československo“ a osvobození téměř 80% území bývalé společné vlasti sovětskou armádou dnes někteří „experti“ označují za invazi, dobytí a okupaci.

Za rozdělení Polska nemůže Molotov, ale zrada spojenců v Mnichově!

Na začátku pořadu, který rozhovor pana Dolanského s Michalem Haškem uvozuje, je zachycen okamžik, kdy jeden z odpůrců Ruska se ptá šéfa motorkářů, co říká na to, že Hitler a Stalin si rozdělili Polsko (pakt Molotov-Riebentrop). Česká televize vystřihla reakci, takže nevíme, co následovalo. Ovšem kdokoliv si dnes bere do úst pakt Molotov-Riebentrop proti Rusku, jako nějaký argument proti zásluhám Rudé armády na osvobození, tak pro třísku za nehtem zapomíná na celou kládu v oku. Pakt o rozdělení Polska byl přímou reakcí Moskvy na Mnichovskou zradu! Bez ní by žádný pakt Molotov-Riebentrop nebyl a nebyla by zřejmě ani II. sv. válka.

Všechny dokumenty a historické materiály, jak ruského ministerstva zahraničí, tak ministerstva obrany, zcela jednoznačně dokazují, že pakt Molotov-Riebentrop byl na Moskvě vynucen. Rudá armáda nebyla v roce 1939 schopna vojenské konfrontace s Německem. To uvádí materiály ruské NKVD. A ukázal to i počátek operace Barbarossa. Celý sovětský obranný sektor 30. let počítal s tím, že západní mocnosti budou držet na uzdě Německo podle tezí z konce I. sv. války a SSSR nebude muset zbrojit. Smlouvy Československa a Polska se západními mocnostmi garantovaly Rusku, že Německo se nepohne na východ. Mnichovská zrada však rozdala úplně jiné karty. A to hlavně v Moskvě, kde si Stalin uvědomil, že se nelze spolehnout na západ v zadržování Německa, a proto je třeba s ním uzavřít pakt o neútočení, a že je třeba vytvořit nárazníkovou zónu před útokem. Touto zónou byla část Polska. Podobně to funguje i dnes. Izrael okupuje část Sýrie a vytvořil na Golanských výšinách nárazníkové pásmo. A nikdo se nad tím nepodivuje.

Michal Hašek v rozhovoru s jedním členem motorkářského klubu.

Za vypuknutí II. sv. války je zodpovědný Londýn a Paříž. Tyto země po skončení I. sv. války zbídačily Německo brutálními reparacemi, které na počátku 20. let minulého století vedly k tzv. malému hladomoru Výmarské republiky. Tím vzniklo podhoubí k nástupu nacismu. A když byla ještě šance Hitlera zastavit a zabránit II. sv. válce, Lodnýn a Paříž zradily Československo a nedlouho poté i Polsko. Moskva věděla, že Hitler dostal od západu volnou ruku k expanzi své říše na východ. Pakt Molotov-Riebentrop byl jen hašením reality a vytvořením nárazníkové zóny před Německem v situaci, kdy válce se už nedalo zabránit.

Pokud tedy někdo by chtěl plivat na památku Rudé armády, musel by nejprve začít plivat na anglické a francouzské vojáky, kteří nepřišli, když se na ně čekalo v roce 1938 v Československu! Mnichovská zrada odstartovala II. sv. válku v Evropě dávno předtím, než zazněly první výstřely v Glivicích v Polsku o téměř rok později. Připomenutí památky osvoboditelů je slušností a Michal Hašek je jedním z mála politiků, kteří v dnešní době přepisování historických učebnic se nebojí položit květiny k pomníku osvoboditelů, kteří nemluvili anglicky. A doufejme, že nepřijde doba, kdy si čeští politici budou muset nejprve prohlížet webové stránky amerického ministerstva financí, než vyjdou k nějakému pomníku se s někým vyfotit.

-VK-
Šéfredaktor AE News

38 komentářů :

 1. to je v ČT normální stav přechodem tv na jiné frekvence bude konečně i likvidace poplatků těmto zmrdům nikdo nás nedonutí kupovat nové přístroje a nebo setoboxy abychom sledovali ten fašistickej hnůj !!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže už vím, proč jsem ani na 6. pokus nenašel včera večer záznam z uvedeného rozhovoru. I vedení ČT si asi uvědomilo, že redaktor přestřelil. Neměl totiž žádné právo, aby jako nějaký zástupce ambasády USA školil zvoleného zástupce lidu. Dolanský by měl odejít a možná i někdo z vedení redakce ČT, která nenašla ani kousek slušnosti, aby se Haškovi omluvila.

   Vymazat
  2. Všimnul si někdo toho drátu, který vede dolanskému do hlavy, přes pravé ucho?
   Tady to je vysvětleno, jak pracuje shapiro.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bez-do-nej-jdi-do-nej-Drtinova-odhalila-praktiky-z-prace-v-CT-A-nyni-se-k-ni-pridal-dalsi-byvaly-redaktor-433166

   Vymazat
  3. Vše co se dělo na ČT 24 v rozhovoru s Haškem je jenom programové zastrašování dalších politiků všech stran, aby počítali s tím, že když půjdou klást věnce na hroby Světských vojáků, nejspíš je potká grilování v České televizi, věrné spojenkyně USA. Taky je nutné připomenout bezprostřední reakci ministra zahraničních věcí a člena ČSSD Zaorálka, který se před kamerou a tlakem redaktora České televize, skoro podělal strachy a tvrdil do kamery, že Hašek udělal chybu za kterou se omluvil. Zástupce ODS pak spustil, že Hašek se úplně pomátl, když šel klást věnce k památníků vojáků, kteří kdyby nebyli, tak dnes my by jsme tady taky nebyli, protože Němci by naše rodiče poslali do kremačních pecí a USA by ty kremační pece ještě vítězným Němcům ještě posílala protože zisk je zisk. Dnes se přepisují dějiny a naše děti se vracejí ze školy a rodičům říkají, že největší zločinci byli Sovietští vojáci, protože nás neosvobodili, ale nás před Němci přepadli a pod fašistickým Německem nám by bylo lépe. Rodiče se bojí tyto lži svým dětem vyvracet protože se bojí, že kdyby dítě řeko ve škole pravdu, mělo by potíže a učitelský sbor by se už postaral, že takové dítě by bylo hodnoceno ve všem nejhůř.

   Vymazat
 2. Bože,to je horší než za normalizace!Pane Hašku,dobře jste toho idiota Dolanskýho vyškolil.Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc Vám fandím pane Hašku. Myslím si, že by bylo vhodné přehodnotit zda si jako člen socdemo zbytečně nekazíte reputaci, protože tato strana i když bude lidem všemožně zacpávat usta stejně poputuje do žumpy a Vás je škoda.

   Vymazat
 3. Sionistický komsomolec Dolanský jen předvedl do jaké hloubky americké řiti je pohroužena imrvére propagandistickými fekáliemi zasviněná ČT.....

  OdpovědětVymazat
 4. Nalijme si čistého vína - Dolanského výkon byl nesporně nedostižným a zlatým hřebem proruské propagandy. Brilantní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasim , ale tato republika je uplne rozmrvena , pamatuji si už hodně , ale takovej bordel , chaoz , lhaní politiku bez skrupulí , dělání z občanů nesvepravne hlupáky , nemožnost referenda, je to proste hnus !

   H

   Vymazat
  2. 23:29 Ano,přesně.Proto 14.5.na Václavák.

   Vymazat
 5. A o čem to zase je? O paktu Molotov - Ribentrop, nebo o tom prolhaným Haškoj, co se ani nečervenal když lhal a Kavčí hory ze přitom zelenaly ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je o tom, když někdo ví lépe než sám dotyčný, co tí myslel. Evidentní překrucování řečeného v přímém přenosu a podsouvání "předepsaného"!!! To ty ale nejsi ochoten připustit, natož uznat!
   Ještě objasni maličký detail: V čem Hašek lhal?

   Vymazat
  2. Anonymní 6:05
   Jednou se dozvíme,jak to bylo s pučem na Haška.Ono to přesně ukazuje na americkou ambasádu,že musí být premiérem Sobotka.

   Vymazat
  3. Když tvrdil že u prezidenta ani nebyl:) Blekotal to ještě v okamžiku, kdy se už Chovanec dávno přiznal a s jiným redaktorem už jen upřesňovali detaily schůzky ....

   Vymazat
  4. Ano, spolu s dalšími se nechal Chovancem vylákat k Zemanovi, nechal se Chovancem zavázat k mlčenlivosti a na sovu důvěřivost stejně jako Tejc a další dojel. Ale všeho do času. Buď se ČSSD zbaví Sobotky, Zaorálka, Dienstbiera a dalších výtečníků - bruselských a amerických čípů, nebo ... však víte, otevírají se nové obzory!

   Vymazat
  5. Vůbec ne - je to o tom, že anonym 22.49 je ubožák a blboj. Co je to "Haškoj" ty idiote - neumíš psát česky? Neumíš psát pořádně příjmení? Odkud jsi - moravskoj sráč?O žádným paktu Ribentrop... blaf blaf - se v článku nepíše ty chlévská mrvo. Píše se tam o tom, že jedinej z celý tý přizdisráčský český politický žumpy se správně zachoval právě jen hejtman Hašek. V současné době, kdy se za pravdu a správné vlastenecké postoje už zase málem věší, projevil čest a statečnost, mezi všemi těmi sráči, kteří musí průjezd motorkářů sráčsky komentovat, kdyby na sůl nebylo.Kdyby to nechali být - tady je ke komentování tisíce hnusných průserů, které zničily hromady lidí, a ne ruští motorkáři, kteří nezničili nikoho, a uctít památku svých padlých spoluobčanů mám mít právo kdekoliv padli a jsou pohřbeni. Víme, sráči pitomej? Proč se tedy žvaní o demokracii, za kterou tady zemřely už tisíce lidí? Ano, po devadesátým, čteš správně. Po devadesátým, a tisíce obětí ty jeden blboune. Píšeš, jako kdyby uprostřed politiků,čistých jako křišťál, správných, skromných, nikdo nic neukrad a všichni berou platy srovnatelné s dělnictvem - byl jediný lhář pan Hašek. Tohle snad není možné - a takovéhle dubové palice by tady chtěly měnit poměry! K čemu asi? To by to zasejc vypadalo!!!

   Vymazat
 6. Česká televize je parta servilních přisluhovačů amerických pánů! Nechápu, přoč bych takovou svoloč měl podporovat placením poplatku! Hamba jim!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zkuste neplatit a hura demokradi a pochopove vam předvedou zač je toho poplatek

   Vymazat
 7. Polovinu života jsem prožil za socíku, druhou v "demokracii". Tak že mám výhodu možnosti srovnání.Dnes můžu s klidným svědomím prohlásit, že z obou systémů, toho socialistického i kapitalistického, nám v Čechách zůstalo to nejhorší, co oba nabízejí. Ze socialismu zde máme propagandu, cenzuru a cílené vymývání mozků,přičemž se rychle blíží doba, kdy bude silně omezena i svoboda slova a z kapitalistického nezaměstnanost, žebrota, otrocká a podhodnocená práce v montovnách. Přičemž jsme svědky ještě jednoho úkazu. A tím je cílená snaha o přeměnu většiny společnosti v tupé stádo. To dosvědčují hned dva faktory. Úpadek českého školství a přepisování historie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, za socialismu to nebylo vidět, protože Stalin na chvíli zastavil otrokáře, po jeho smrti nám systematický dogmatismus KSČ znechutil socialismus, aby jsme vítali kapitalismus.

   Slovani jsou určeni na odpis, proto se to děje. Nepovedlo se to za Hitlera přímo a tak se postupuje salámovou metodou. Naštěstí ani zločincům vše nevyjde, podle příměru zločinec míní bůh činí.

   Všechno má svůj důvod a ke svobodě vede odhalování zákonitostí světa okolo nás. Mimochodem nejde o doktríny, které z nás dělají ovce (kapitalismus, socialismus, křesťanství, islám ...) jde o zdravý rozum a soucit, jenom z bezcitných pomatenců uděláte hloupé ovce s uvězněnou myslí v nějaké doktríně. Jenže rodíme se do neznáma a máme k dispozici pouze pro život ve společnosti nedostatečné instinkty a znalosti nám předává společnost (spíš nepředává), ve které jsme narodili a tak dobrat se k pravdivému co nejméně zkreslenému popisu skutečnosti kolem nás není snadné.

   Vymazat
 8. Propaganda v přímém přenosu.
  Ty grázlové se usvědčují sami.
  Již několik let neplatím poplatky *

  OdpovědětVymazat
 9. no a nakonec si sedli k te kasičce kam sype prejže koncesionař povinne vypalne a ve vzajemne shodě si vyplatili tantieny za předvedenou komedii dle scenaře pepi geblse

  OdpovědětVymazat
 10. Dneska ráno v čt zase promluvil nějaký zástupce Bojovníků za svobodu, že letošní oslavy osvobození budou mít jako téma úctu k padlým vojákům, především vojáků Spojených států Amerických a bývalé Jugoslávie, především Chorvatů, Srbů..... O Rusech ani slovo, ti to tady jenom tak protančili směrem Berlín.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je všechno cílené na pokyny z americké ambasády a vedení ČT plní příkazy, hamba české televizi, nás osvobodila Rudá armáda a to nikdo a nikdy nezmění!!!!!

   Vymazat
 11. Stav v ČT je neudržitelný a je již v takovém stavu, že redaktor Dolanský nejednal ze svéhopopudu, ale z nařízení svých nadřízených. Už ani nedokáží potlačit fakt, že jsou zaprodanci USA a agenti jejich speciálních služeb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K A z 9:22h "
   Bohužel pro nás, máte naprostou pravdu.
   Pavel p

   Vymazat
 12. P. Hašek je statočný človek a voliči ČSSD by mali zvážiť koho budú preferovať do čela strany v budúcich straníckych voľbách.

  OdpovědětVymazat
 13. Za vypuknutí 2. světové války může především Německo. Velká Británie, Francie a další si přihodily také nějaké polínko, každý dle svých zájmů, ale svádět to jen na V. Británii a Francii, jak to udělal autor článku, je choré. Je to stejně ujeté, jako loňská poznámka jedné redaktorky ČT, že 2. světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. A je to daleko horší přešlap, než zaslepený L. Dolanský snažící se shodit Haška kvůli Nočním vlkům, protože jde o manipulaci s největším zločinem a tragédií, jakou kdy lidstvo spáchalo.
  Haškova otázka, zda ČT je česká či USA, byla skvělá a vykonala a ještě v hospodských diskusích vykoná obrovský kus pozitivní práce. Shapirojugend v ČT dostali ránu, na kterou sotva najdou odpověď a budou muset najít jiné cesty a okliky. Možná se objeví nějací političtí reprezentanti, původem z ČR, kteří se budou snažit rozhodnutí úřadů USA nějak legitimizovat pro použití v ČR.
  KR

  OdpovědětVymazat
 14. Ten motorkář redaktůrkovi na jeho stupidní konstatování, že Hitler spolupracoval se SSSR odpověděl, kde tě to učili? Pak se ho zeptal z který je televize (byla to zřejmě běloruská). Následoval něčí jiný dotaz tak se obrátil motorkář k tomu druhému že mu odpoví, a tenhle mozkový běloruský trust furt prudil další píčovinou, tak ho jenom strčil ať drží hubu. Tak to bylo.

  OdpovědětVymazat
 15. Já to našla na you tube - Hašek Noční vlci a je to nesestříhaný a záhul!!! Asi jde režim do prdele, připomíná mi to Jakešovy brojlery, taky jsme řvali smíchy po celý republice a pak se to posralo.Ten chazar Šapito vůbec nezná východní mentalitu, blbec jeden.

  OdpovědětVymazat
 16. Proto musel Hašek stranou,proto tajná návštěva Zemana,proto se mohla ČT posrat,proto sralbotka premiér,proto koalice s fláterníkama.proto návštěvy u ušatce,proto vážení přátelé PROTO!

  OdpovědětVymazat
 17. ...jinak řečeno, redaktor ČT kálí mimo mísu. A jak je vidět, kálí hodně a kálí rád!

  OdpovědětVymazat
 18. Metoda kolovrátku je typická pro redaktory našeho maistreamu, vzpomínám si, jak dokázali znejistit Ringo Čecha (Drtinová na DVTV) nebo Josefa Skálu, který je jinak brilantní řečník a ještě lepší psavec. Prostě si vezmou jednu věc a melou a melou. Pan Hašek se dobře ohrazoval a dojem z jeho vystoupení je jednoznačně vítězný. Škoda, že tenkrát lhal o schůzce v Lánech a sedl na vějičku Chovancovi, který se zachránil na poslední chvíli a dostal za to ministerstvo. ČSSD by byla volitelná jen v případě, že by v ní zvítězily reformní síly, jinak pryč od ní. Pavla

  OdpovědětVymazat
 19. Televizním kecům už stejně nikdo nevěří.Já jim děkuji za perfektní každodenní přehled koho volit a koho už nikdy volit nebudu.Doba Havla je nenávratně pryč,proto tolik řevu.

  OdpovědětVymazat
 20. doktor kdyby nebylo Rusů, nebylo by ani Dolanského.....

  OdpovědětVymazat
 21. Lidi vlastne se ukazalo v plne sile, ze ct neni, ale ze platime americkou televizi.

  OdpovědětVymazat
 22. Naučte sa v redakcii a menovite šéfredaktor správne písať mená z histórie. Mám na mysli RIBBENTROP a nie Vaše Riebentrop.

  OdpovědětVymazat
 23. Ten hysterickej redaktor se choval jak frenetická uplacená děvka

  OdpovědětVymazat