Reklama

.

.

neděle 1. května 2016

Slyšíte Ruslana Kocabu?

Ruslan Kocaba
Petr Ďoubalík
1. 5. 2016,  - to nejkrásnější k prvnímu májovému dni
Přátelé, připravoval jsem pro vás něco krásného, povzbudivého, co by rezonovalo s novým rozkvetlým jarem.
Nemohl jsem se rozhodnout - těch krásných věcí je tolik! Už, už jsem se odhodlával pověsit takový příspěvek a najednou mi "youtubovský" osud strčil před oči provolání Ruslana Kocaby. Přivolal jsem to. Mám totiž připraven článek o lidech, kteří jsou nyní různými způsoby perzekuováni, zastrašováni, znemožňováni a zavíráni v Ukrajině. Ale chyběl mi jeden - celý týden jsem namáhal hlavu, abych si vzpomněl na jméno novináře, kterého před rokem zavřeli, protože řekl něco nepohodlného. Tehdy to prolétlo internetem a pak už ticho. Naši bojovníci za "demokracii, pravdu, lásku a Savčenkovou" se o takové případy programově nezajímají. Jmenoval se nějak od "K", jako Kocáb, Kocab...? (neporadíte mi, občanský aktivisto Michaeli Kocábe?)


Ano, je to ten, co na mne dnes vyskočil na youtube: Ruslan Kocaba.

Prosím, pokud jsi i ty toho názoru, že válka by se měla zastavit a svoboda slova (notabene novinářů!!!) naopak zachovat, pošli to dál, po větru jen, že tady stál, Kocaba jen, že tady stál Kocaba a mříž, pošli to dál...
A najednou mám pocit, že tento příspěvek by byl, kdyby o něm věděl, tím nejkrásnějším, povzbudivým, rezonujícím s novým rozkvetlým jarem, příspěvkem pro Ruslana Kocabu. Kdyby zjistil, že v "daleké" a "odepsané" České republice o něm víme a že ho slyšíme.

Překlad podle ruských titulků u videa: Ďouba

Obracím se na všechny, kdo mě slyší, jsem Ruslan Kocaba, nezávislý novinář, bloger, abyste šířili informaci o tom, co se nyní děje v Ukrajině. O tom, že nyní za svobodu slova mučí, já již přes rok sedím za smyšlená fejková (lživá) obvinění SBU (Bezpečnostní služba Ukrajiny) a prokuratury tady ve vězení. Prosím každého, kdo mě slyší, toto video je potřeba co nejvíce rozšiřovat, protože já jsem, za prvé - proti válce, možná bude mít vliv (video), aby se rychleji zakončila válka, co možná nejrychleji. Za druhé - možná bude větší odezva, i když třeba jen v internetové společnosti, o tom, že to vše není správné, že za svobodu slova člověka strčí do vězení.

Dnes pouštějí z vězení vrahy, násilníky, maniaky... a já už přes rok sedím zde ve vězení, v tomhle akváriu, nemohu, jak jsem zkusil soudu dokázat, že mám rodinu, že se zavazuji docházet a pravdivě vypovídat a oni se mi jen vysmívají. A ještě věřím, že Bůh pomůže všem mírumilovným lidem, nějakým způsobem přesvědčit a zatlačit na tu naši neopodstatněnou současnou ukrajinskou vládu, která nyní způsobuje pašeráctví, nechce dělat reformy, maskuje se válkou, aby všichni takoví byli víc odpovědnými, protože to už není možné, moje děti nemají v tom případě právo žít v této zemi, nemají žádnou šanci, to je velmi bolestné poznání, ale dokud je válka, tím hůř občanská válka, která nemůže mít vítěze, proto, když je občanská válka, tak prohrávají všichni, vítězů není. Moc chci, aby to vše se doneslo k lidem, opakuji, jsem Ruslan Kocaba, bloger a novinář, víc jak rok jsem v Ivano-Frankivském vězení za to, že jsem vyzval prezidenta Porošenka zastavit bratrovražednou občanskou válku na Donbasu. Všem podporu! Jsme pro mír!

21 komentářů :

 1. Jen ať pozná rudej Kacaba zač je toho loket! Paní Savčenková si to taky musela vytrpět od putlerčiků!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Paní Savčenková"... No ty máš dost opičí potrate

   Vymazat
  2. Ty jsi fakt genitální výtvor pražský debilárny ala Cloaca maxima!!!!!Není ta banderovská svině náhodou tvoje ségra?!!!!!Z dálky vypadá taky extra genitálně!!!!

   Vymazat
  3. Savčenková dříve či později a na to dám krk dostane při návštěvě ČR od poslanecké sněmovny nějaké poděkování,metál nebo tak něco.To bube paráda a hodně lidem praskne pumpa

   Vymazat
  4. myldemon:
   Ač jste o to patrně ani moc neusiloval, jedno jste přece jen od těch kyjevských pochytil. Totiž instinkt všech hnědých nácků. Nacisti všech zemí jsou ve své tuposti a nenávisti ke všemu ruskému vzájemně nerozeznatelní.

   Vymazat
  5. Vy budete zřejmě "absolvent" vymývání mozků na americké ambasádě. Takovým jako jste vy, se za minulého režimu nadávalo do práskačů.

   Vymazat
  6. Paní Savčenková-no to je fakt úlet.Je to jeno hnusná fašistická banderovská ukrajinská mrcha,která má na svědomí smrt lidí.Žádná politická oběť,jak se lžimedia snaží nakukat hlupákům v celé Evropě.Ty asi taky patříš k idiotským blbům z práglovské havloidní magorácké kavárny,kde se to kolaboranty,vlezdoprdelníky USA a zrádci všeho druhu jen hemží.

   Vymazat
 2. Zatímco ty, ty blbá svině, to brzy dostaneš sežrat od nás - slušnejch lidí,které tady dnes a denně sprostě napadáš a urážíš. Říkáš tomu svoboda ty odpornej zmetku zbaběle schovanej za anonymní sračky - jinak bys dostal po tlamě, ze který by ti vyrazili všechny zuby. Jestlipak víš, že všechny hnusné zbabělce, podvraťáky, zrádce a sráče budou nabodávat na kůl? A my slušní se budeme dívat jak chcípeš ty kryso hnusná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na každé prase se již dnes začíná vařit voda. Však se dočkají a dobře vědí kteří to jsou!

   Vymazat
  2. 16:05 Přesně jak píšeš,takto to bylo v Oděse

   Vymazat
  3. Klídek. Ta filcka nestojí za rozčilování.

   Vymazat
  4. Leda kulový,Blbsteine!!!!!!

   Vymazat
  5. Jo -má mušku. Zatímco ty jsi přímo masařka ty blbče "myldemone" Bzučící, sprostá, lezoucí po hovnech a zrovna tak páchnoucí. Už brzo někdo rozšlápne tebe.

   Vymazat
 3. myldemone, Vy jste ale vůl !!!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tipuji ho na puboše ne moc inteligentního

   Vymazat
  3. Tipuji ho na puboše ne moc inteligentního

   Vymazat
  4. Tou vykopávkou myslíš svojí mutr???

   Vymazat
 4. Že kolaboranti SS (Spojených Států) oligarchie nedokáží už ani rozlišit, za co byla odsouzena fašistická vražedkyně Savčenková a za co čestný novinář Kocaba, pak jim není pomoci. Mají svých třicet stříbrných opravdu těžce vydřených. Normální člověk by na to žaludek neměl.

  OdpovědětVymazat
 5. omyldemona si nevšímejte, vytahoval se bejvákem na Arubě, tam bude stačit minitsunami

  OdpovědětVymazat
 6. Lidi, nekrmte trolly. I když, jak to vypadá, trollové tady píší trollovštiny a sami sobě za ně nadávají, takže to vypadá, jako kdyby jim někdo odpovídal.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat