Reklama

.

.

úterý 17. května 2016

Šórošův fond opět rozdával ceny českým presstitutům za rozvracení republiky. Ocenil především multikulti éthos a historický revizionismus!


- VK -
18.5.2016   AE News

Česká pobočka nadace Open Society Fund amerického mogula a obchodníka s neštěstím rozvrácených národů George Sorose opět udělovala pochvaly od páníčka svým servilním psíkům, novinářům českého mainstreamu. Dne 3. května totiž došlo na udělování Novinářské ceny za rok 2015, kterou pořádá už šestým rokem právě Šórošova pobočka jeho fondu v Praze [1].


Pokud se podíváme na oceněné novináře, spatříme celou plejádu zástupců Agendy 2050 (pozn. projekt NWO na dosažení tzv. Arabského rovníku v Evropě do roku 2050), kdy největší zájem o ocenění vzbudila novinářská díla oceňující různými pohledy přínosy migrace a díla zacílená proti Rusku. Geroge Soros, jakožto jeden z nejmocnějších sionistů v novosystémovém AE regionu (America – Europe, budoucí kompaktní území NWO, které bude představovat jeden jediný útvar s jedinou vládou a měnou), se dlouhodobě snaží skrze procesní nástroj propagandy prosazovat za pomocí mainstreamových novinářů jednotlivé teze Agendy 2050. Uděláme si malé zhodnocení, které články a reportáže byly Sórošovým fondem oceněny.

Všichni ocenění převzali od Šórošova fondu diplomy

Nejlepší rozhovor


Magdalena Sodomková dostala cenu za nejlepší rozhovor. Téma se týkalo rozhovoru o příčinách terorismu. Pokud si článek zde přečtete, pochopíte, proč Sórošův fond cenu udělil právě v tomto případě. Teroristé jsou v rozhovoru relativizováni jako oběti západní diskriminace. To je součást Agendy 2050. Relativizovat zabijáky a najít pro ně omluvy. Židé formátu Geroge Sorose zvládají relativizaci viny útočníků mistrně. Za pozornost stojí následující citace:

LN: Teroristi v dokumentu nevyznívají jako zrůdy, spíš jako smutní kluci, které někdo celé dětství šikanoval. Proč se podle vás v Dánsku Somálci cítí tak špatně?

To je ta velká otázka. Jsou izolovaní, zažívají diskriminaci. Není to žádné násilí, ale taková ta tichá, plíživá diskriminace. Nepustí je na diskotéku, preventivně, aby nenastaly nějaké potíže. Těžko shánějí praxi. A když nemají praxi, nikdo je nezaměstná. Ale třeba i to, že lidé, když je míjejí, přejdou na druhý chodník. Něco takového zažívají neustále. A pak je tu tradice jejich rodičů, kterou chtějí ctít, zároveň ale vidí mladé Dány, jak žijí. Hodně pijí, chodí na party, mají sex. A oni chtějí žít stejně, jejich rodiče vůbec nechápou, co se nimi děje. Jsou chyceni v jakémsi limbu. Mnoho z nich se mi svěřilo s pocitem, že „nikam nepatří“.

Nejlepší komentář


Petr Honzejk z Hospodářských Novin okomentoval nebezpečí nenávisti. Celý článek působí, jako by byl vytržen z manuálu neziskovky Hate Free Culture, kterou financují Norské fondy. Hlavním bodem v komentáři je použití zástupné viny (české většiny), která se nechce multikulturně rozložit a prostoupit. Není divu, že Sórošův fond tento komentář vyzdvihl a ocenil.


Nejlepší analyticko-investigativní příspěvek

Robert Břešťan z Hlídacího psa je pravidelným „expertem“ na Rusko v České televizi

Známý rusofob Robert Břešťan je Sórošovým oblíbencem. Jeho článek s názvem „Jestli si nás Rusko koupí“ je typickým phobio-imperativem poslední doby, který nesmí chybět při žádném rozdávání podobných cen. Otevřeš dveře do sklepa a tam je schovaný Rus s bombou! Nebezpečí! Ohrožení! Ruský kapitál v Česku, Rusové ve sklepech a rozvrací nám demokracii. George Soros nemohl takový článek nechat bez ocenění.

Nejlepší rozhovor, beseda nebo diskuse


Martin Veselovský z DVTV dostal cenu od Sóroše za… cituji: „profesionální způsob vedení rozhovoru, kterým autor odhalil politické záměry a extremistické názory předsedy Bloku proti Islámu.“ Více není třeba komentovat, rozhovor a video je k dispozici zde. Sami si udělejte názor.

Nejlepší audiovizuální reportáž


Cenu dostal reportér ČT Lukáš Landa, který vnikl do skupiny Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované NATO. O skupině jsme psali zde. Natočil reportáž z lesů, kde tátové od rodin nacvičovali zadržování migrantů. Reportáž vykreslila celou skupina jako spolek extrémistů, rasistů a xenofobů. Sórošova cena proto redaktorovi nemohla uniknout. Není bez zajímavosti, že krátce po uveřejnění reportáže odešel z vedení skupiny Marek Obrtel, který byl hlavní postavou celého sdružení bývalých vojáků ČSLA. Skupina se záhy poté rozpadla, tedy alespoň podle tvrzení ČT. Není jasné, co všechno redaktor ČT odhalil a možná cílem bylo tuto skupinu rozvrátit zevnitř.

Cena za inovativní online žurnalistiku


Redaktoři Českého rozhlasu Jan Boček a Marcel Šulek uveřejnili článek s výmluvným názvem: „Rusové proti Rusům: Země v nevyhlášené občanské válce„. Rusko se podle nich rozpadá, vymírá a je na pokraji kolapsu. Podporu Putinovi ze strany občanů potom redaktoři vysvětlují tak, že Rusko je na tom tak špatně, že lidé potřebují diktátora. Což je nebezpečné pro zbytek světa a hlavně Evropu… Nic lepšího si nemohl George Soros o Rusku přečíst a vyslechnout, takže cena našla správné adresáty.

Cena za regionální žurnalistiku


George Soros, architekt barevných revolucí a rozvracení států po celém světě, finanční mogul a zakladatel Open Society Fund.
Jana Ustohlavová z MF Dnes napsala rozhovor s historikem Davidem Kovaříkem o odsunu Němců z Brna. Týrání nebohých Sudeťáků ze strany zlých Čechů, tedy pardon, Moraváků, relativizaci historických souvislostí, vykreslování Brňanů jako zlých a bezcitných lidí. To je prostě IN v poslední době. Jen více takových článků a další cena od Sóroše bude v kapse i příští rok. Československo osvobodili Američané, a to málo, co osvobodili Rusové, tam lidé utíkali, Rusové znásilňovali i dobytek a lidé prosili Němce o ochranu. Ano, takto se dnes v Plzni vyučuje historie na základních školách. Ale že tento éthos proniká už i do Brna, to je tedy síla.


Cena Solution Journalism


Tomáš Lindner z Respektu napsal článek o migrantech v Německu. O tom, jak se tu vypořádávají s migrací, jak se nám tu daří nacházet řešení. Pan Lindner je vtipálek. Kdyby mi zavolal k nám do redakce, upozornil bych ho, že čerpá z „Propagandabuch“ vydaného berlínskou neziskovkou Mensch, Mensch, Mensch. Za pozornost stojí tato citace:


Autor dokázal ve svých textech poukázat na všechny tyto roviny a zároveň nezůstal jen u popisu těžkostí a problémů, ale věnoval prostor i tomu, jaká řešení se při přijímání a integraci uprchlíků osvědčují a jak konkrétně reagují veřejné instituce i občanská společnost. Z textu si tedy čtenář odnáší nejen povědomí o problémech, ale i tom, jak je současní Němci zvládají a kde nacházejí řešení. Důležitým prvkem je i to, že se jedná o řešení přenositelná, která mohou inspirovat i domácí čtenáře.

Jinými slovy, čtenář má pochopit, že migrace Arabů a islamistů do ČR není problém, není se čeho bát, protože v Německu to přece zvládají (ovšem zapomíná dodat, že Německo je ekonomicky úplně někde jinde, než Česko…). Jak říká s oblibou Bohuslav Sobotka: „Měli bychom se začít bavit o řešeních, která bychom měli konzultovat s našimi partnery v EU…“. V tomto ohledu je dílo redaktora přesně takové. Protože psát o tom, jak funguje multikulti v Německu, když se domácí obyvatelé přizpůsobí, to není příliš echt příjemné čtení pro národovce.

Pražská pobočka Open Society Fund

A ti ostatní


Kateřina Šantúrová z Newsweeku se zabývala historií pervitinu a obchodem mezi ČR a Německem. Dalibor Bártek z České televize se věnoval korupční kauze na Ostravsku. Škoda, že se nevěnoval raději panu Bakalovi. Ale budiž, v roce 2015 byla OKD ještě nad vodou, horko těžko. Adam Nedvěd a Tomáš Ducháček dostali cenu za vysokoškolskou práci a Vojtěch Jurík za karikatury. Nadace George Sorose musela vložit mezi oceněné i politicky a ideologicky neutrální autory a ocenit je, aby odvedla pozornost. Celkový náboj ale celé akce i letos se nesl v těžce propagandistickém stylu, kdy hlavní pozornost dostali autoři, kteří se vymezili vůči xenofobii, rasismu a anti-multikulti. Navíc přibyla i nová agenda podpory poválečného revizionismu, kdy se očerňuje úloha Čechů a Moravanů na poválečných odsunech nepřátelského německého obyvatelstva z prostoru republiky.

Nadace Open Society Fund je nejnebezpečnějším fondem v celé Evropě. Jejich cílem je měnit informační pole mainstreamových médií a překreslovat sociální, kulturní a historické konstanty v České republice. Pokud se ve svém okolí dostanete do blízkosti fondu nebo jejich pracovníků, mějte se opravdu na pozoru. Nepouštějte jejich zaměstnance do škol, nenechte je komunikovat s dětmi, pokud pracujete ve školství, informujte rodiče o rozvratné činnosti tohoto fondu proti českému státu a proti rodině. Nepřítel nespí a mainstreamoví novináři jsou lokaji cizích fondů. Mějte oči stále otevřené!

-VK-
šéfredaktor AE News

32 komentářů :

 1. Skutecni novinari dostali ceny za novinarinu.
  Rusky svab z AE nestal za sluzbu Putlerovi nic.
  To je ale ostuda. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pablbe, to musí hodně bolet. Vzal sis už dneska prášky na palici, nebo si zase zapomněl?

   Vymazat
  2. 7:26 to jste opravdu takovÿ chudàk,že hnedka musíte druhým nadàvat?Co víte o VK a jeho profesním životě,neměl by si ty prášky na palici vzít spíš VK a nebo i vy?

   Vymazat
  3. Pepan,už ses vzbudil ?Hurá!Dnes je krásný den a víš v čem?Že tvoje myšlení je stejné jako těch prestitutů,rádo by novinářů.No není to čest Pepan když nemusilte myslet ,vše je připraveno a vloženo do vašich mozků,bez přemýšlení a ještě dostanete zaplaceno od Sorose nebo jiného zmrda z EMERIKY.A BOJ MŮŽE ZAČÍT!Zlikvidovat tu pakáž která neposlouchá!Viď Pepku!Tak práci čest soudruhu a makej na 130%.Už se nemusíš bát,konečně celý národ ví,kdo sponzoruje veřejnoprávní TV v přímém přenosu!

   Vymazat
  4. 9:36 - ještě by to chtělo poladit tu češtinu.

   Vymazat
  5. Jak je možné, 6.02, že jste nejen tak brzy vzhůru, ale už zase jako první píšete na diskuze vaše obvyklé, osvědčené, sprosté, urážející a nasrávací žvásty?. Vy nechodíte nikam do práce? Nebo právě psaní těch sraček je vaše práce - Už začínám mít podezření, že jste najat, abyste pokud možno co nejdřív pod každým článkem napsal své urážlivé sračky, a rozpoutával tak diskuzi. Vaše sprostoty a urážky se objevují vždy na začátku diskuze a pak uprostřed párkrát. Není to až tak špatná strategie, protože ať chceme nebo ne, ostatní to nasere a urazí, a na vaše sračky reagují. Diskuze bezcenné a zbytečné, ale firmám financujícím reklamy je to fuk - počet diskuzí rovná se čtenost, a to se rovná honorář za umístění reklamy.Například server Novinky (a asi nejen ten) má tuto metodu vymakanou, asi rovnou pisatel článku hned po jeho skončení napíše pod nějakým vymyšleným jménem (Hroch, Žabička, Zralý, Hnízdo, Černín, Perkaus apod.) nasrávací příspěvek, na který navazuje množství diskuzí. Je to samozřejmě odporné a podřadné, ale byznys je byznys, a na diskuzích vydělají všichni. Je to ubohý byznys. Za vším jsou prachy, i za svobodou a demokracií.

   Vymazat
  6. 11:10 - sorry, ale kolega 6:02, pokud dobře vidím, nikoho neurážel. Na rozdíl od tebe. A to, jestli chodí nebo nechodí do práce, ti může bejt šumák. Ty sem taky píšeš v době, kdy jsou lidi obvykle v práci, tak co se čertíš? Má prostě jen jinej názor na lidi z AE News než ty, co je na tom špatně?
   A vůbec, co AE vlastně zač? Kdo ho platí? Kde má sídlo? Petr

   Vymazat
  7. Klídek Péťo, a co takhle kdyby tvůj úžasný kolega, který nikoho neuráží, tady objasnil, co je to Putler? Ty pošukaný ceny nějakým pitomcům jsou opravdu úplně jedno, protože všechny ceny jsou v současný době tvrdě zprofanovaný - je to jen a jen směšný. Ale "Putler" neznám. Co je to, když ne nadávka? Tvůj kolega si takhle rád přivstává každý den, někdy i ráno před pátou, aby mohl psát ty svoje slintačky. Je pilnej jako Ferda Mravenec, asi by se víc uplatnil někde v montovně u pasu, tam by z něj měli radost. Podnikatel taky určitě není, protože ti nemají čas na čtení psaní sraček, takže -co? Sociální dávky, nebo nějakej ten mazanej ID nebo ČID? Tak od něj ty slinty zrovna dřepí. Že by student -potažmo věčný student? Taky ne, protože ti lozí po facebooku, nelezou mezi starou gardu a mimo to, takhle sprostí zatím ještě nejsou. Buď zdráv.

   Vymazat
  8. Tak hlavně ty hovado piš česky! Já tomu tvýmu kváku vůbec nehovim!! Herdek, platí že: "Rusky svab z AE nedostal za sluzbu Putlerovi nic." nebo "Rusky svab z AE nestal za sluzbu Putlerovi za nic"? Páč tam chybí buď slabika "do" ve slůvku "nestal" nebo před "nic" má po "Putinovi" následovat předložka "za", ne? Čti to po sobě, hovado a nestyď se udělat případnou opravu, abych to po tobě nemusel marně luštit, debile! Můj čas je drahej, šmejde, abych ti to nedal zaplatit! Mmch. dej sem adresu, pro případ ...

   Vymazat
 2. Uvažujte- způsob destrukce vlád je pořád stejný.Nedavno byl připraven puč na Sechelách.A. Armáda potřebuje na ostrovech základnu-nepovedlo se.Brazilie povedlo se.Venezuela hotovo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Jižní Americe teď probíhá velká ofenziva Imperia. Tady je vidět, že nestačí být zvolen ve volbách a mít politickou moc. Ukazuje se, že absolutně nezbytné je vybudovat mocný bezpečnostní aparát, který bude mít podchyceny veškeré podvratné aktivity. Takový stát bude samozřejmě imperiálními médii označen za totalitní. To je ale v podstatě indikátor toho, že se země stala svobodnou a nezávislou.
   Samotné Imperium je ten nejtotalitnější stát ze všech. Ekonomickou i ideologickou moc tam třímá oligarchická špička a politika je jenom divadýlko pro plebs.
   Takže chtít po ostatních zemích takzvanou "demokracii" je nejen pokrytectví non plus ultra, ale je to jeden z pilířů imperiální propagandy.
   Samozřejmě "demokracie" v imperiálním výkladu znamená podvolit se americkým zájmům. To ale netřeba nikomu vysvětlovat.

   Vymazat
  2. Přesně jak píšeš. Máš pravdu.

   Vymazat
 3. Koukám ,že václavák 3 člověka v tisní opět pracuje...asi jim opravili pc...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověk v tísni je také na Sorošově výplatní pásce.

   Vymazat
  2. 7:57 Kde se dá ověřit, kdo je na čí výplatní listině?

   Vymazat
  3. Ve výročních zprávách. Měly by je mít na internetových stránká. Ale že je Soroš jedním z investorů Človeka v tísni se ví už dlouho. Amerických organizací, který je financujou je tam víc.
   Celý to je dost perverzní, protože velkej balík do týhle podvratný organizece jde z českých daní.

   Vymazat
  4. Byl mezi oceněnými také politický komentátor MUDr. Roman Joch, ředitel Občanského institutu? (Nědkejší poradce P. Nečase.)

   Ten se zdá svou horlivostí daleko přesahovat ostatní propagandisty. Před měsícem v Parlamentích listech požadoval okamžité INTERNOVÁNÍ redaktorů tzv.proruských webů v případě, že první ruský voják překročí hranice pobaltské země:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdyz-prvni-rusky-vojak-prekroci-hranice-pobaltske-zeme-proruske-weby-okamzite-smazat-a-redaktory-internovat-uderil-Roman-Joch-431074

   Patrně si neuvědomil, jak by asi dopadl on sám, kdyby analogicky někdo požadoval okamžité internování redaktorů pro-amerických webů v případě, že první americký voják nelegálně překročí hranice nějaké cizí země…

   Tak bych se rád zeptal odborníků na zjišťování zdrojů financování: Kdo financuje Jochem vedený Občanský institut? Kolik od koho institut dostává, kolik na co vydává, čili kde lze dohledat příslušnou výroční zprávu?

   Vymazat
  5. Občanský institut, který Joch vede, je mj. financován i americkými zbrojovkami a výrobci balistických a křižujících střel!!!!

   Vymazat
  6. 11:57 - a které zbrojovky to jsou, prosím?

   Vymazat
  7. Že by financování Občanského institutu patřilo k pečlivě utajovaným skutečnostem?

   Vymazat
 4. Koneckonců, toto je dobrý seznam protinárodních zmrdů, bude se hodit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doporučuji udělit jim Zlatou Přemluvbábu a cenu Pavla Daneše (seriál mjr. Zeman).

   Vymazat
 5. Ondřej Kundra, který je jednou z hlavních tváří a spolutvůrce propagandy o ruské propagandě, byl už v roce 2012 BIS prohlášen za lháře a bezpečnostní riziko pro ČR!

  http://www.czechfreepress.cz/kauzy/ondrej-kundra-ktery-je-jednou-z-hlavnich-tvari-a-spolutvurce-propagandy-o-ruske-propagande-byl-uz-v-roce-2012-bis-prohlasen-za-lhare-a-bezpecnostni-riziko-pro-cr.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:35 hmmmm,tak O.Kundra byl prohlášen BIS za lháře,dopustil se profesniho selhàní.President republiky M.Zemán byl úředně soudem uznàn za lháře tj spáchal protizákonný čin,prokazatelně lhal 3x.Viz.Nejvyšší správní soud dne 19.2.2013.Co je větší bezpečnostní riziko pro stát?Jak je možné,že Kundra vadí a Zeman má tulik zastánců?Divné co.

   Vymazat
  2. KUNDrU za lháře označila BIS, prezidenta ZEMANA JUSTICE. Co že to vyžvanila ta jedna dotyčná? "VY MÁTE POLICII, MY MÁME JUSTICI!?" To není divné?

   Vymazat
  3. Vyser se na Zemana 10.17 to je prezident, a to, co se tady děje, je ostudný. V žádným státě si lidi nedovolí sprostě nadávat svému prezidentovi, jen tady, taky proto je tady takovej mrdník. Žádný respekt - k ničemu a k nikomu. Mordy jak v JAR, hnusný chování, loupeže, drancování majetku, podvody, intriky.Samá špína. ČR předstihne všechny státy, které mají pověst špinavé stoky - bude nejšpinavější. No ale když se vám to líbí? A co je to Kundra - taky prezident? Vůbec nic takovýho neznám - co je to, a kde se to vyskytuje? Proč to nekandiduje na prezidenta? Možná by to všichni občané milovali.

   Vymazat
 6. Existuje věta že "novináři jsou hlídací psi demokracie". Tam je důležité to slovo psi. Protože novináři se dělí na dvě kategorie, na novináře a psi. No a tady vidíme smečku takových podvraťáčků, co dostali cukříček a vrtí ocáskama.
  Pes dokáže instinktivně vycítit přání svého pána a pak udělá cokoli, aby se vlísal do jeho přízně, třeba i roztrhat příšlušníka svého druhu.
  Tahle věc, to je animální záležitost, to se nedá pochopit rozumem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:12 ; PŘESNĚ !
   ..na pudlovo játro !
   $

   Vymazat
 7. http://www.zvedavec.org/komentare/2015/11/6652-financnik-george-soros-otevrene-pripousti-plan-zniceni-narodni-hranice-a-zaplaveni-evropu-privandrovalci.htm

  OdpovědětVymazat
 8. Soros a NED financují Člověka v tísni:

  http://nejvic-info.cz/dnes-se-podivame-na-nejznamejsi-a-nejvetsi-neziskovku-clovek-v-tisni-bude-vam-z-toho-hodne-spatne/

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sociolog-Hampl-odkryva-svet-neziskovek-Jsou-to-normalni-firmy-jenze-bez-svedomi-Dienstbier-jako-Goebbels-sileny-miliardar-v-zakulisi-434525

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Lubomir-Vylicil-Nevoleni-nechteni-a-mocni-Nevladky-placene-vladou-431608

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Viktor-Lostak-Simon-Panek-a-Clovek-v-tisni-tunelari-demokracie-433262

  a výživný článek

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/zantovsky-kdo-ma-profit-z-migracni-krize-u-nas-neziskovky/

  http://www.paratdnes.cz/2016/01/Budete-v-soku-kdo-je-Clovek-v-tisni-a-jeho-propojeni-A-davno-pred-Putinem-a-Krymem.html

  http://www.wertyzreport.cz/clanek/cvt-vladni-financovani-simon-panek

  OdpovědětVymazat
 9. A komu vadí Člověk v tísni?

  OdpovědětVymazat
 10. Nikomu nevadí 12.06,ale co kdyby za ty peníze, který dostávají z rozpočtu, kam přispíváme hlavně my, pomáhali českým občanům v tísni? Ale nic takového ve svém repertoáru nemají. Měly by je financovat vždy vlády a kravaťáci těch zemí, kde lidem v tísni pomáhají. Pomáháš hnědým, nechť ti zaplatí hnědá vláda, nebo to konej zcela zdarma. Pak to bude v pořádku.

  OdpovědětVymazat