Reklama

pátek 13. května 2016

Statistika MMR: V české republice je 4442 neziskových organizací dostávajících 24 miliard!V minulých týdnech jsme se zabývali neziskovými organizacemi. Zdálo se vše přitažené za vlasy, než se tím začaly zabývat kontrolní orgány. Výsledky jsou tristní. Tam kde se jedná o neziskovky, o menšiny a všechny další provokace státu vůči majoritě, je neuvěřitelný... Bordel. Úmyslný a zakrývající? Možná. Nevíme!


NKÚ: Stát utratil 727 milionů korun za migrační politiku, ale neví komu pomohl!

Stát nemá přesná čísla o tom, kolika cizincům v Česku pomohly evropské dotace na migrační politiku, zjistil Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Projekty z programu spravovaného ministerstvem vnitra přitom mezi lety 2011 až 2015 získaly přes 727 milionů korun. Podle kontrolorů není vyhodnocení programů migrační politiky spolehlivé, protože není možné zpětně kontrolovat údaje o klientech projektů. "Ministerstvo vnitra nepožadovalo, aby příjemci dotací evidovali klienty podle data narození. Přitom právě podle tohoto údaje ministerstvo pobyt cizinců v ČR sleduje".

Zajímavé, že najednou v USA pochopili


Americká vláda zkrátila finance některým nevládním agenturám, které pracují v Sýrii. Důvodem je přeplácení tureckých dodavatelů základních potřeb, které agentury distribuovaly mezi oběti konfliktu. Americká Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID) v prohlášení oznámila, že pozastavuje financování 14 organizací a jednotlivců zapojených do programu pomoci.


Hate free zóna? Děsivé!


Ministr spravedlnosti Robert Pelikán z hnutí ANO přihlásil k vládní iniciativě HateFree a dal na dveře úřadu nálepku signalizující, že ministerstvo je „hate free zónou“. Kolik nás stojí? Přitom ministr Pelikán připravuje zákon, který lze aplikovat na každého, kdo bude chtít rozklíčovat, komu jdou peníze do kapsy, aby byl označen jako xenofob a rasista, protože chce připravit chudáky z menšin o peníze. Zvrácenost? Jistě, ale jak se bránit?

Pražský magistrát se navzdory rozhodnutí zastupitelstva a občanů připojí ke kampani hate free. Rozhodla o tom v úterý rada města. O konkrétní formě zapojení bude primátorka Adriana Krnáčová (ANO) s vládní Agenturou pro sociální začleňování ještě jednat.

Mistr Jan Hus byl prý xenofobní zrůda, hlásá Hate Free Culture:
„Mistr Jan Hus o nich v roce 1409 napsal: ,Cikáni jsou plémě nečisté, mravů hanebných, práce se štítící, druh druha okrádající a Boha neuznávající.‘“

Jak se uvádí přímo na webových stránkách iniciativy, projekt HateFree Culture (HFC) realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska (projekt je tedy financován z veřejných peněz). Hlavním mediálním partnerem je Česká televize. Ta televize, ze které se nedozvíme, kam peníze jdou a v těchto dnech je žádost. Lukáš Houdek z HateFree Culture ParlamentnímListům.cz sdělil, že rozpočet čistě jen na HateFree Culture v roce 2015 byl celkem zhruba 9 086 457 korun. Celkový tříletý rozpočet čistě jen pro HateFree Culture je na aktivity 7,63 milionu a na vysílací časy, inzerci (sem spadá i část dalších aktivit projektu, nejen HFC) je 9,88 milionu. Celkem tedy 17,51 milionu.

HFC je součástí projektu Kampaň proti násilí z nenávisti Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády, která má stát 39,75 milionu korun.

„CHCI STEJNÝ METR VŠEM! NE DVOJÍ METR, TEDY JAK TO CHODÍ DNES: ROVNOST PŘED ZÁKONY PODLE BARVY PLETI.“
Otto Chaloupka, Hodonín

(Žádnou pozitivní diskriminaci? A jak to udělat, když nesmíme rozlišovat? Takže v Hate Free zoně opět rozlišíme Romy a majoritu? Zajímavé...)

Nenávist šíří dle HateFree fanoušci Zemana, Putina, kritici Romů, ti, kteří mluví o lásce k vlasti, a odpůrci Havla, humanistů a multikulturalismu

Ten kdo šíří nenávist, je dle HateFree takzvaný „hejtr“, čili „nenávistník“. Nenávist šíří dle HateFree fanoušci Zemana, Putina, kritici Romů, ti, kteří mluví o lásce k vlasti, a odpůrci Havla, Strany zelených, humanistů a multikulturalismu.

Hejtr je charekterizován ze strany HateFree konkrétně takto:

„Takže jak si lze představit klasického hejtra na českém webu? K čemu inklinuje a proti čemu se zásadně vymezuje? Má kladný vztah k autoritářskému systému (Rusko, 90 %, nebo USA, 10 %) a rovněž k vládě silné ruky, kterou pro něj dnes představují prezidenti Putin i Zeman. Kladnými hrdiny z minulosti tu jsou prý Hitler, Stalin či Miroslav Sládek. V anonymitě webu se rád prezentuje jako hrdina nekompromisní v postojích vůči menšinám. Je představitelem prvoplánového nacionalismu. V jeho komentářích nezřídka vlají emotikony české vlajky, s oblibou doplňované opakujícími se refrény o lásce k naší krásné zemi. Trpí sentimentem po starých časech, po režimu před listopadem 89, kdy údajně vše fungovalo, tehdejší společnost se zdárně vyrovnávala např. s romskou otázkou, kdy všichni Romové poctivě pracovali, slušně bydleli a nedělali bordel. Sentiment starých časů neznamená, že hejtr je zrovna pamětníkem této doby. Naopak, pouze slepě přebírá tento sentiment ze svého okolí. Z politických stran silněji inklinuje k Úsvitu T. Okamury a přímo nesnáší Stranu zelených. Má negativní vztah k aktivistům všeho druhu a občanské společnosti vůbec. Multikulturalismus ho dokáže rozpálit doběla. Bytostně nesnáší pravdoláskaře, tzv. lidumily, humanisty a Václava Havla. Občanská demokracie v něm vyvolává pocity silné nevole, pohrdá liberálními hodnotami – USA a obecně změkčilým Západem.“

Shrnout se dá takto: každý, kdo upozorní na to, že neziskové organizace jsou strůjci korupce, rozkrádání a bezpracného zneužívání peněz, podněcující celou společnost ke strachu a obraně před nebezpečím, je strůjcem zločinu a tudíž neziskovky žádají ministry, aby proti nim zakročili. Zvrácené a zrůdné? Ano, ale kdo to zastaví?


Sypat jim ze státní kasy je zvrhlost
ParlamentníListy.czJosef Skála. „Moralizovat proti nenávisti – a k jejím zdrojům buď mlčet, nebo je vykrápět svěcenou vodou – je čítankový exemplář pokrytectví, v němž si tak libují liberální svatoušci. Vyrábí se tím i nafukovací ‚osobnosti‘, aby nám ze své ‚korektnosti‘ dávaly o to dotěrnější lekce. Jenže nenávist neroste po stromech. Bývá konečnou stanicí zoufalství. Vzteku na ty, kdo jsou s to celé země ‚vybombardovat do doby kamenné‘. I na ty, kdo nám pak psance těch pohrom stěhují do Evropy. Řešit je třeba příčiny nenávisti, a ne teatrálně vyvěšovat fangle. Bušit na dveře těch, kdo mají zoufalství na svědomí. Nedat jim pokoj, dokud své oběti neodškodní. Právě to ovšem svatoušci v plánu nemají. Sypat jim ze státní kasy je zvrhlost. Tím méně zbude na ty, kdo si pomoc skutečně zaslouží,“ říká Skála.


PhDr. Josef Skála, CSc.
historik, publicista, editor revue www.stripkyzesveta.cz

Hrůzné na tom je, že komunista nám dává lekce ze slušnosti a dokonce má pravdu. Že skutečně nenávist neroste na stromě, ale musí ji někdo zažehnout. Že nemocní lidé nenávistí jsou v řádu promile. Ostatní ne-nenávidí, ale brání se a různé lidskoprávní organizace, aby si zasloužily bezpracně peníze, tuto obrovskou skupinu dnes už 70% obyvatel země nejdříve vyprovokují a následně osočí z nenávisti a každý, kdo zvolá zoufale o pomoc, je za to potrestán.

30 komentářů :

 1. To , že komunista otevřeně popisuje příčiny nenávisti občanů vybombardovaných zemí není zrůdné , ale zcela na místě, kdo jiný než komunisté by měli ukazovat zvrácenost a zločinnost dnešního kapitalismu, který zdegeneroval na polofašistický režim zaručující nadvládu finanční oligarchie !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEBUDETE MI VĚŘIT,
   už vím jak vypadá Lajoš Báči

   https://echo24.cz/a/iBEZh/zemrel-hanus-holzer-muz-ktery-zasadne-pomohl-obcanskemu-foru

   Smazat
 2. Z té definice mi vyplývá, že jsem prachsprostý hejtr. Jen co jsem si to přečetl, jsem si sám pro sebe vsadil, že uhádnu, kdo jsou ty parazitické vyžírky, kteří tento "projekt" zpechtlovali. Pak jsem se podíval na jejich web a nemýlil jsem se. Ostatně, posuďte sami:
  http://www.hatefree.cz/o-nas/o-hate-free

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvědomte si jedno, nenávistník je ten, který protěžuje měnšinu proti většině, který nenávidí český národ, který nenávidí normální lidi, který nenávidí naše dějiny,který nenávidí klasickou rodinu, který nenávidí jen proto, že někdo nemá miliony, který nenávidí jen pro odlišný názor. To jsou praví nenávistníci. Vůbec nechápu jak může pár jedinců takhle mávat s celým Českem. Copak jsme se zbláznili.

   Smazat
 3. Puknu smíchem, až na ty vyžírky podají "hejtři" trestní oznámení podle par. 356 o "Podněcování k nenávisti vůči skupině osob". To jsem zvědav, jak se k tomu Pelikánova justice postaví. Už teď se směju.

  OdpovědětSmazat
 4. No, já žasnu, že mi každý půl roku píše nějaká paní ředitelka neziskovky a ještě mi posílá péro.
  Evidentně jich mají hodně, jako zaměstnanců.
  Bez rozpisu platů zaměstnanců a platu paní ředitelky už nikdy nic na jejich konto posílat nebudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo jim chce poslat prachy, pošle je. Kdo nechce - nepošle. Řekl sis jim někdy o rozpis platů? Dokonce si myslím, že účetní uzávěrka neziskovek by se měla dát najít na netu.
   p

   Smazat
  2. Stát ale peníze posílá a o to jde.

   Smazat
  3. tak jí puč svoje péro

   Smazat
 5. Proč někteří politici propagují
  nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí. Ono ani tak nejde o diktát EU.
  Ono jde hlavně o veliký kšeft - abych byl moderní - tedy o business.
  Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky.
  Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na "péči o ně"vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje
  komu a kolik.
  Tak koukejte a divte se, jak se "vydělává" :
  Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
  Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
  Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
  InBáze 10 565 144,- Kč
  Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
  Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
  Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
  META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
  Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
  Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
  MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
  Charita Česká republika (pozorovatel - nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
  Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
  Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
  AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno
  La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
  Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč
  Nevládní sdružení obdržela tedy nejméně částku přesahující přes půl miliardy
  korun. A to tady ještě téměř žádní uprchlíci nejsou.
  Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těch lidumilů a pravdoláskařů, kteří se již těší - až to
  skutečně nastane ???
  Tak, abyste náhodou nepřišli o chuť zasílat různé obnosy potřebným, třeba
  dárcovské SMS.......

  OdpovědětSmazat
 6. 24.miliard Kč se investuje do rozkladu, jak to asi může skončit. Ukrajinu rozložili za 8.miliard dolarů * 25 to je 200.miliard Kč. USA asi tolik peněz na to nemá (jsou přednější cíle na zničení a zdroje USA ubývají), a tak se nás snaží zničit šikovně i z našich vlastních peněz. Jsme sice kolonií, ale realizátoři kolonizátoři chtějí svůj žold, proto nezbývá potřebných 200.miliard a ještě navíc u nás by to mohlo být více. Jednak barevné revoluce už jsou "profláklé" a jednak Češi se nezdají a nedají se tak snadno zblbnout. Vrstva vlastizrádců a pátých kolon existuje vždy, ale ostatním tak snadno hlavu nezblbnou, šanci mají pouze u mladých nezralých.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo nebo co je hejtr, to nevím! myslím si ale, žese český slovník obohacuje o lidové názvy. Tak ten hejtr by měl být pravděpodobně mužský rod nám dobře známého názvu "hajtra". Podle činnosti, kteroui ti hejtři vkonávají, by mi to sedělo. Jestli je to nějaký cizí název, tak ať jdou hejtři hejtrovat do toho státu, kde je hejtr doma.
  A k těm neziskovkám: Většinou cca 80% v průměru z peněz jde na platy!!! Takže když neziskovka, tak neziskovka, žádný finance! Stáhnout 80% VŠEM a mohou vykonávat bohulibou činnost z vlastních peněz, když jsou tak otevření všem!

  OdpovědětSmazat
 8. Nevím, proč by mělo být zrůdné, že zrovna komunista nazývá věci pravým jménem. Pan Skála je vzdělaný člověk a já si ho velmi vážím. Pavla

  OdpovědětSmazat
 9. Všechny neziskovky řízené USA ambasy vykopat ze Země.Je to lidskej ksindl a odpad!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:15
   Umíte si představit,kolik lenochů a požíračů státního rozpočtu,by muselo na pracák?Vždyť jsou to známí známích,tak je musí nějak zaměstnat

   Smazat
  2. http://elita-naroda8.webnode.cz/vitaci/

   Smazat
 10. Zajímalo by mne,v kolika neziskovkách jsou odloženi naši bývalí politici např.Jan Ruml a jiní.

  OdpovědětSmazat
 11. Je to banda havloidních buzerantů.

  OdpovědětSmazat
 12. Jejdanánek jejdanánek, tak jsem se konečně našel, jsem "hejtr", protože mám v úctě svou vlast a své spoluobčany. No nevadí, jsem hejtr a jsem hrdý na to, že se mohu konečně jednoslovně odlišit, že nejsem pražkokavárenský všivák, sluníčkář, nebo nějaká jiná takováhle divná kejda. Hlasme se k tomu pojmenování, v Tobruku naše vojáky předci současných protektorů pravoláskařů nazývaly krysami a ti na to byli hrdí. Proč nás by měl hejtr urážet? Ta definice je schválně napsaná tak, aby odpuzovala - dejme jí jiný obsah tak, jako to udělali s krysím pojmenováním zmínění hrdinové. Čest a sláva jim.

  OdpovědětSmazat
 13. Co se týká neziskových organizací, chtělo by to pořádně, ale opravdu pořádně ,,provětrat šatník" ! Ale k tomu je zapotřebí mít vládu ,,národní odvahy" !

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem také " hejtr " a jsem na to hrdý.

  OdpovědětSmazat
 15. Je na case otevrit municni armadni sklady vsem zalozakum.
  Okamzite uzavrit hranice a zacit kontrolovat vsechny kdo hranice prejizdeji a zamerit se hlavne na lidi tmave a cerne pleti.

  Zacit ozbrojenou revoluci proti vlastizradcum a propagatorum multikulturismu.

  Predevsim proti vladnouci elite a neziskovkam porporovanych skorumpovanym buzerantskym zapadem.

  Soudit je, a odsoudit je Lidovym Soudem do pracovnich taboru.

  Idealne by se to melo spustit najednou ve Slovanskych zemich a Uhersku.
  Po prevzeti moci zacit deportovat vsechny nelegaly do Afriky a Blizkeho Vychodu.

  Vzkazat Unii a nato,ze na ne serem a okamzite vystoupit a srat na jejich ovladani nasich nezavislych zemi.

  Bylo by to podobne jako unor 1948,jen s tim rozdilem,ze jsme se v dobe presunuli o 68 let. Jinak princip je v podstate stejny.
  CZ75

  OdpovědětSmazat
 16. 4442 neziskovek......,a 24 miliard Kč dostávají!!!!!!
  To nejsou jenom námi dobře krmení paraziti,ale především jsou to do jednoho vlastizrádci a ocitnou se jednou před národním soudem!I s těmi,kteří si je pěstují....olysalý kolozub a jeho tlupa!

  zločas

  OdpovědětSmazat
 17. Odvaha ubývá, tam kde mdlý rozum přebývá.

  OdpovědětSmazat
 18. Odborníci OSN pro lidská práva vyzvali Čínu na zrušení zákona zpřísňující pravidla působení zahraničních nevládních organizací. Zákon podrobuje zahraniční nevládní organizace zvýšeným policejním kontrolám. OSN znovu použila dvojí metr, neboť například v USA na základě zákonů FARA se musí zahraniční, nebo ze zahraničí financované nevládní organizace označovat jako "cizí agent".

  OdpovědětSmazat
 19. Tohle by měl vědět široká veřejnost zveřejňovat, zveřejňovat, zveřejňovat co je to za ksindl tzv. neziskovky, nevládní organizace a další šmejdi, kteří vyžírají státní pokladnu a kapsy daňových poplatníků. Zrušit všechny tyto parazity a pak bude na zdravotnictví, důchodce, nemocné děti, postižené osoby a jiné potřebné v tomto státě!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Připomínám rozhovor Putina s redaktorem ARD na téma neziskovek v Rusku:
  https://www.youtube.com/watch?v=07Z5yuM7RS4
  Je už 3 roky starý, ale stojí za zhlédnutí. Proč by se příkladem USA (ano, Putin jen aplikoval americký zákon) nemohli inspirovat i naši politici? Proti americkému zákonu by si nejspíš netroufli protestovat ani Kalousek s Fialou, i když by jim odhalení zahraničního financování řady "neziskovek" určitě bylo hodně proti srsti.

  OdpovědětSmazat
 21. Tak jsem se podíval na webovou stránku hate free a hned v úvodu píše se:

  Jak to děláme

  Nevymýšlíme si. Přinášíme ověřené informace z důvěryhodných zdrojů. S nenávistí se snažíme bojovat kreativitou, podloženými argumenty, bez moralizování, dogmat, ideologie, s nadhledem a často s humorem.

  OdpovědětSmazat
 22. Hate free je pouze další úchylárna. Jak jednoduše to vzniklo a jak těžké ,ba nemožné, bude se toho zbavit. A navíc, ani normální Český název tomu nedají.

  OdpovědětSmazat
 23. A i takhle se to financuje:

  http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

  http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cesko-se-otvira-penezum-z-muslimskeho-sveta-1088893

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.