Reklama

.

.

čtvrtek 26. května 2016

Svět bez Andreje

Erik Best
26. 5. 2016 EB
Když Barack Obama před sedmi lety v Praze propagoval víru ve svět bez jaderných zbraní, připustil, že on sám se toho nemusí dožít. Přesto ale podle něj musíme ignorovat hlasy, které nám říkají, že se svět nedá změnit. Za potlesku přítomných pak přidal své příslovečné „Yes, we can.“, na kterém prý musíme trvat.


Vývojář Martin Vytrhlík by si přál svět „bez Andreje“ a pro iPhone vyvinul stejnojmennou aplikaci. Ta uživatelům oznamuje, které výrobky jsou od Babiše a které ne. Vzhledem k velikosti Babišova arzenálu to sice není vůbec k smíchu, zároveň ale aplikace přispěla k růstu jednoho z mála odvětví, které Babiš zatím neovládá – humoru. Babišovy vlastní noviny si všimly toho, že na rozdávané předvolební koblihy aplikace nefunguje. Zatím nefunguje ani na samotné Babišovy noviny, protože si aplikace nemůže být jistá, jestli MF Dnes a Lidové noviny říkají pravdu alespoň o svých čárových kódech. Takže nebuďme naivní. Světa bez Andreje nedosáhneme rychle. Možná se to nestihne ani za Vytrhlíkova života.

20 komentářů :

 1. Máme tomu rozumět tak, že život p. Vytrhlíka je v ohrožení? To by nebyl příliš žertovný článek. Pan Best bývá často tajemný. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vytrhlik se může třeba přetrhnout, Babiš tu už zůstane zapsán nafurt. Vytrhlík vyvane.

   Vymazat
  2. Vytrhlik se může třeba přetrhnout, Babiš tu už zůstane zapsán nafurt. Vytrhlík vyvane.

   Vymazat
 2. Obama lhal a dnes se to jenom potvrdilo. Ve srovnání s ostatními prezidenty USA se za Obamy zbrojilo nejvíc a rozpočet na výrobu mírových a humanitárních bomb několikanásobně vzrostl tak jako vzrostly výdaje na vedení válek ze strany USA proti všem kteří neposlouchají USA a chtějí žít podle svého, což je dle USA nepřípustné.
  Koncem 80. let, tedy v roce 1989 minulého století jsme prohráli studenou válku, která navazovala na 2. světovou válku. V našich hlavách jsem sice zvítězili, protože jsme se osvobodili „z komunismu“ a nesvobody, ale podle vítězů ze Spojených států čas míru nenastal. Mysleli jsme, že válka skončila, ale kdeže... Vítězové chtějí i nadále vítězit. Jak je vidět, nechtějí mír a nikdy jej nechtěli. Dnes jsme tam, kde se Evropa nacházela v době odpovídající roku 1941, tedy před útokem fašistického Německa na SSSR, dnes jsme tedy před útokem NATO v čele s USA na Rusko. Tehdy to stálo 60 milionů lidí život. Dnes to může být o hodně víc. Ale to těm co musí vyrábět zbraně a vytvářet důvod proč je vyrábět je úplně jedno. Kapitalismus slyší jenom na jedno jediné slovo a to je ZISK a tomu podřídí všechno i hory mrtvol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme studenou valku opravdu vyhrali. Vy komunisti naopak prohrali. Zalezte a neotravujte furt.

   Vymazat
  2. pro 16:43 Kdo je to "my".Já jsem nic nevyhrál,prohrála slušnost a pravda(ne ta Havlova) Statisíce mrtvých se také necítí vítězem. Tak tady neonanuj ty ubožáku!!
   V.J.Horák

   Vymazat
  3. Pro 16:27. Souhlasím s vámi a to jsem vždy byla proti komunistům.

   Vymazat
  4. Ve skutečnosti vyhrál socialisticky blok, USA a západ by zkrachovali (hraje se hra letadlo vše už bylo rozebráno). Proběhlo, ale odevzdání socialismu ze strany vlastních elit a tak letadlo mohlo chvíli pokračovat. Poslední šance na oddálení krachu je rozebrání Ruska.

   Totiž marxismus byl tah západu na rozebrání Ruska a zavedení NWO, ale Stalin a předtím částečně Lenin (teze, že revoluce nemusí proběhnout na celém světě najednou) zavedli vývoj jiným směrem. Po smrti Stalina začali elity pomalu ničit všechny předchozí úspěchy, nemohli hned otočit to by neprošlo (začalo vzdáním vedoucí pozice v kosmickém závodě - Rusové ve všem napřed a pak najednou USA na měsíci, což byl podvod, které Ruské elity kryli).

   Vše řídí zákulisní vedení, ale nastane až čas a bude odhaleno odstaveno do řízení společnosti.

   Vymazat
  5. Pro 16:43 Kdo je to my? Ty Hurvinku, Pražká kavárna,američtí vlezdořítělezové, nebo kdo?

   Vymazat
  6. Je teda otázka, kdo že to vlastně zvítězil ve studené válce. SSSR tedy asi ne, ale USA taky ne. Američané jsou tak zadlužení, že kdyby to měli zaplatit, tak jim v Americe nic nepatří.
   A komu, že to vlastně dluží? Ten je tím skutečným vítězem studené války a všech válek předchozích. Ten by měl být popraven všemi národy světa ve veřejné exekuci, kterou by přenášela televize až do nejzazších koutů Sahary, nebo Ohňové země.

   Jenže ti viníci by stejně popraveni nebyli. Jsou tak bohatí, že by si koupili i mezinárodní soud.

   A i kdyby nakrásně neunikli, nastoupila by na jejich místa nová galérka stejných chamtivců.
   Ti by se zase zmocnili světových peněz a jelo by to dál.
   Kdyby existoval Bůh, tak ten jedině snad by to dokázal, pokud by ho nepodplatili.
   PB

   Vymazat
  7. Když je tu řeč o pražské kavárně, tuhle si takhle vycházkuju po Praze a najednou koukám, jdu kolem "Pražské lumpnkavárny". Bohužel jsem si nevšimla ulice. Ano, je to pokus o humor, ale i tak, i kdyby tam měli poslední kafe na světě, ať si ho nechají. To je zase můj druh humoru...

   Vymazat
  8. Ješiš proč se toho nosála tak ptáte blbě všici! KDO asi zvítězil v občanský válce Severu proti Jihu, v první i druhý světový a pak i tý od roku 1957 vlastně již jen předstíraný studený? No přemejšlejte - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  9. Jenže vobřezánku z 16:43, neraduj se předčasně! Bílý muž ještě neřek svý poslední slovo! Uvidíme jestli se budeš smát poté až i na tě dopadne gravitace nevyhnutelné situace! - https://www.youtube.com/watch?v=M77Ke5fqmCQ

   Vymazat
 3. Zaznamenal jsem názor, že budou lidi ten program používat naopak pro vyhledávání Babišových výrobků, protože je považují za české. Aby nakonec to nestáhla nějaká polská lobby.

  OdpovědětVymazat
 4. Úplně nezajímavý článek i komentáře, škoda místa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jano a není škoda i Vašeho místa? Co když Váš odsudek je jen z nechápání Vašeho IQ? Erik Best má Slovanské myšlení a je jen hříčkou přírody, "převráceně znějící vaše jména.

   Vymazat
 5. Pro 16:43. Musíš být pěkně vygumované pako.Táhni k opicím domů,pomatenče.

  OdpovědětVymazat
 6. Obama, nastrčená opička šílenců v USA a NATO,co obkličují Rusko,aby tam loupili,drancovali,kradli,navezli drogy a namnožili buzeranty a krákali něco o demokracii a svobodě,prostě americká zločinecká žumpa,kterou obdivuje dneska už jen snad tlupa kavárenských imbecilů a Schapirových onanistů.

  OdpovědětVymazat
 7. Obama je jen nastrčená figurka a obyčejný sprostý lhář a zbabělec. Jako lhář a podvodník se zapsal do historie stejně jako Kalousek a jemu podobní do naší.
  Když sledovat co nám prodává a dodává jeden náš oligarcha, tak proč nesledovat aktivity dalších oligarchů jako Bakala, Tykač, Horáček, Benda, Kalousek....
  To se potom možná podivíme ještě více. Že by Ukrajina náš vzor?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:18- jistě, většina polistopadových politiků volá dle známého "zloděj volá chyťte zloděje" v sebeobraně. Je třeba "Augiášův chlív" vymést celý. Protože "hnoje"je hodně, užijme jejich vlastní taktiku,Dělme a atomizujme je volbami, ať jsou malincí a projdou "hadicí vysavače historie".

   Vymazat