Reklama

pondělí 9. května 2016

Ukázka „inteligentních a vzdělaných DEMOKRATŮ“... Co je "Pražská kavárna"...? Kde se vzala...?

10.5. 2016   Rukojmí
Jádrem toho, co se nazývá "Pražská kavárna" je skupina lidí s maloměšťáckou a šosáckou (pro ty, kdo neví, co tato slova znamenají doporučuji si je vyguglovat) psychologií, kteří jsou spojeni buď s parazitním způsobem obživy, nebo nejsou schopni samostatného myšlení a kritické reflexe skutečnosti a to často v kombinaci s nedostatečnými znalostmi a zkušenostmi. Tito lidé jsou zároveň přesvědčeni o své vlastní výjimečnosti a nadřazenosti plebsu, který nežije v metropoli a živí se něčím tak odporným jako je práce.
Celou dobu se soukromá media snažila vnutit občanům názor, že voliči Karla Schwarzenberga jsou ti slušní, sám kandidát je přímo vzorem noblesy a voliči protikandidáta jsou lůzou, nemající mozek. Akce různých umělců na straně K.S. byly často až trapné, v některých případech vybočující zcela z demokratických mantinelů – příklad útoky na M. Dejdara, V. Jandáka, gen. Beera.

Havloidé vsadili na zdrcující mediální kampaň za podpory uznávaných umělců a (méně uznávaných) miliardářů. Měli výhodu v tom, že Schwarzenberg spoluvlastní (s Bakalou) například rozšířený Reflex, a co nevlastní on, to vlastní spřízněné německé domy. Oficiální média zažívala orgasmus servilnosti. Osobní kontakty havloidů na televizní ředitelé pak dokonaly zbytek. Přesto – anebo právě proto – neprošli. Nepodařil se jim hromadný brainwashing národa. Lidi hledali jiné zdroje. A našli.

„Umělci“

Architekt Bořek Šípek, režisérka Olga Sommerová, kritik Jan Rejžek a spolu s nimi mnozí další argumentují: „Zvítězit pomocí lží a estébáckých metod je Pyrrhovo vítězství.“ Pod jejich iniciativou od soboty přibývají další podpisy.¨Otázkou je, jak dalece jsou věrohodné. „Žádnou petici jsem neviděla a ani nepodepsala,“ ohradila se proti svému podpisu herečka Veronika Žilková. Stejně tak svůj podpis popřeli třeba herec Oldřich Navrátil či někdejší tajemník Václava Havla Vladimír Hanzel.

Vysvětlení nejasností nepřímo nabídl písničkář Jaroslav Hutka: "Podpisy se totiž sbíraly už v sobotu večer ve Schwarzenbergovu štábu v Lucerně. „Bylo tam veselo a šlo to tak nějak ráz na ráz..."

A jak si vlastně tu demokracii představujete? Zrušit volby, odstranit Zemana, Babiše a Sobotku, neboť byli demokraticky zvoleni a nastolit moudrou vládu pravdoláskařů? Co je podle vás demokracie? Miloš Zeman tu byl jaksi přetransformován do ztělesnění plebsu (či slovy některých členů vlády lůzy), který je vulgární, hrubý, arogantní a nekulturní, a to i přesto, že po celou dobu ukazoval, že je velmi sečtělý, vzdělaný a celkově dobře informovaný.

Zatímco Karel Schwarzenberg měl představovat ono šampaňské, noblesnost a aristokratickou „slušnost“. Tato součást kampaně ještě doznívá tím, jak se teď mainstreamová a bulvární média vyjadřují o Zemanově manželce („žena z lidu“) nebo o Zemanově zevnějšku („mastná brada“ v podání Blesku).

Ukázka „inteligentních a vzdělaných DEMOKRATŮ“

Monika Elšíková (*1968), alias Monika Le Fay; režisérka v ČT šokovala: "Mohla bych říct, že Zeman je zdegenerovaný idiot. Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj prezident, vzkazuje několik desítek osobností. Většina z nich podporovala Karla Schwarzenberga...".

Pavel Liška, Josef Polášek a další parodují lidovou písničku ve snaze dělat si legraci z Miloše Zemana

Herci ztrapňují Zemana sprostou parodií lidové písně. A nejen tou „Tady jsou totiž samí slušní a inteligentní lidé, kteří se jednou s klidným svědomím budou moci podívat svým dětem do očí s pocitem, že pro svoji a jejich demokracii udělali maximum.“ „Nejsem ten, kdo bude zodpovědný za dalších 5 let v ČR, volil jsem čest a noblesu,“

Podle Hřebejka je většina Čechů prasata: "Rudá a hnědá prasata táhla lháře a demagoga na Hrad" Režisér Jan Hřebejk se přidal na stranu umělců, kteří si osvojili hulvatství a svými výkřiky dehonestují budoucí hlavu státu.

Jan Payne: "Nyní jsem docentem bioetiky na 1. lékařské fakultě UK: "O Miloši Zemanovi coby příštím presidentovi rozhodlo celkem 238 117 voličů (přesný počet těch, kteří volili opačně - přiznalo se hodně lidí, že dost váhali). To není na národ s deseti miliony obyvatel něco zas tak úžasného. Zejména na pozadí všech těch podvodů a hlavně lží Miloše Zemana i toho, že Karla Schwarzenberga kompromitovala jeho členství v současné velmi neoblíbené vládě.... Jistě, stále ještě osoba švejkovského ražení, totiž toho, kdo hodně pije, kouří a trousí kolem sebe více či méně nejapné vtípky o všem možném, lidi táhne. Táhne ovšem hlavně určité skupiny obyvatelstva..."

Primář Nešpor: Zeman dělá reklamu likérkám. Možná odtud měl peníze na kampaň

Jan Macháček - Je novinář a hudebník: "Desetitisíce poctivých a slušných lidí v této zemi se snažilo s jedním cílem: vírou v to, že lze mít na postu hlavy státu někoho, za koho se nemusím stydět – slušného, laskavého a dobrého člověka. Celá Zemanova kampaň představovala opak a vzkazovala společnosti: „Máte na míň, buďte s tím, vy idioti, spokojeni a rochněte se v tom.“

Paul Wilson - z Kanady: Vystupoval s Plastic People of the Universe, pak byl vyhoštěn, ale do angličtiny následně přeložil několik knih Václava Havla Nejzdravější pro českou společnost bude, když začnou zdejší reportéři sledovat Miloše Zemana velmi pečlivě na každém rohu a psát o tom reportáže. Když ho bude někdo fundovaně pozorovat, začne mít strach,“ „Lživější kampaň dělal kolektiv kolem Miloše Zemana. Byl jsem překvapen, jak občas i on něco vytrhl z kontextu a jasně hrál na struny protiněmecké xenofobie.

Literární historik z Univerzity Karlovy Martin C. Putna: "Odvolejte Zemana", vyzval politiky profesor Putna 21. listopadu 2014...

Roman Joch: U něho stačí jen citace titulku z Lidových novin: „Návrat užitečného idiota“. Takto je prosím nadepsán jeho článek popisující návrat prezidenta ČR Miloše Zemana z jeho úspěšné mise do Číny. Prezident republiky je poctěn názvem „užitečný idiot“.

Pan Gazdík: ...„prezidenta Zemana volila ta méně kulturní část národa“, tak pravil pan Gazdík, činovník uskupení STAN, donedávna opora pánů knížete a Kalouska. obraz Karla Švugera nazvaný Ku*da z Lán „Normálně na obrazech pracuji déle, ale tenhle mi trval pouhé dva dny. Začal jsem na něm pracovat ještě v neděli," říká učitel z plzeňské Střední umělecko-průmyslové školy Zámeček v narážce na nedělní výroky prezidenta Miloše Zemana, které ho pobouřily. Kalousek kupuje obraz se Zemanem a kosočtvercem, dá za něj 42 tisíc 25. listopadu 2014

Josef Klíma, pseudo novinář, vyhozený z TV Nova: "Odmítám respektovat Miloše Zemana jako hlavu státu, jehož jsem občanem. Nikdy předtím jsem tak silná slova nenapsal ani nevyslovil, přestože Václav Klaus se svým přebujelým egocentrismem, stálou úklonou před Moskvou a ukradeným chilským perem mi taky nebyl dvakrát po chuti. Ale respektoval jsem volbu poslanců, jen jsem tak trochu skřípal zuby."

Zakladatel Strany soukromníků České republiky Rudolf Baránek: " Zeman musí dostat politicky přes držku. Jsem rád, že létají vajíčka," říká nestor české pravice 26. 11. 2014

Vlastimil Čegan pod fotkou červeně oděných chlapíků, kteří drží papíry s nápisem: „Zeman je maxi(pussy) kunda“, shrnuje, že i pro něj byly nedávné Hovory z Lán už moc.

Moderátorka Zuzana Tvarůžková při rozhovoru s členkami Pussy Riot: "Členky ruské punkové skupiny Pussy Riot reagovaly na nedávná slova prezidenta Miloše Zemana a označily jej za "patriarchálního blbečka", který nechápe, co se v Rusku děje..."

Petr Honzejk – komentátor HN: "Miloš Zeman dospěl do hlubin, o jejichž existenci jsme neměli ani tušení, a jako obludný politický batyskaf klesá stále hlouběji. To, co teď předvádí, není politická nekorektnost. To je buď neschopnost se korigovat, nebo nejhrubší populismus - v bezprostředním sousedství toho nahnědlého..".

Josef Mlejnek, vysokoškolský pedagog a politolog: " Zeman ničí úplně všechno, na čem stojíme. Je to ten nejhorší prezident," zlobí se politolog. "Zemanova zahraniční politika ohrožuje základní zájmy Česka.."

Martin Přikryl - Šéf pražské reklamní agentury JANDL, kreativec, hudebník, autor červené karty pro Zemana: "Šmejde, ožralej mužiku, ruskej švábe. Takové a spoustu dalších přezdívek dostal prezident Miloš Zeman při demonstraci na Albertově k pětadvacátému výročí událostí kolem sametové revoluce. Jeho projev byl překřičen, házelo se vajíčky. V Praze začala eskalovat občanská válka Švejkova národa..."

Michal Majzner - Koordinátor Pražského Majdanu: " Prezidente, odejděte! Petici proti Zemanovi podepsalo více než 10 tisíc lidí..."

Jan Němec z Pardubic, autor manifestační petice za rezignaci hlavy státu: "Nezapomeňte, že to je člověk, který stál za vznikem opoziční smlouvy. To je ten člověk, který má za vinu veškerý politický marast, který tu je..."

Martin Jan Stránský, klinický profesor neurologie: "Zeman je ožrala, lhář a hulvát. Část národa nestojí za nic, chce jen pít a kouřit v hospodě.."

Ondřej Ženíšek - předák TOP 09: ¨"Výrokem o zavřených hradních dveřích pro velvyslance USA dal prý prezident Zeman najevo svoji malost a omezenost. Nikdy jsem si nemyslel, jak moc se budu jednou za Zemana stydět hnutí Starostové a nezávislí..."

Místopředseda STAN a europoslanec Stanislav Polčák: "Zemane, děláš Česku ostudu. Na našem sjezdu by tě vypískali, odmítají partaje účast prezidenta na svých vrcholných akcích.."

Dále Petr Kolář, patří k nejvýraznějším kritikům počínání prezidenta Miloše Zemana: "Proti výsledkům demokratických voleb se normálně nedemonstruje, protože by se tím demonstranti projevili jako antidemokratičtí. Síla názoru skupinky demonstrantů totiž nikdy nemůže převážit názor národa, vyjádřeného při demokratických volbách. Protestuji-li proti získanému mandátu, který politické strany či jiná seskupení získaly v demokratických volbách, znamená to, že jsem zastánce autoritářské vlády či diktatury, kdy si skupinka samozvaných demonstrantů osobuje právo rozhodovat o věcech, o nichž rozhodli jinak jejich spoluobčané demokraticky..."

Zeman se dočkal kontroverzní sochy; plastikou "Vařila myšička kašičku (aneb to jsme si to zavařili a vítěz nás pěkně vypekl)" se vrací k průběhu a výsledku prezidentských voleb. Hošek tak vytvořil zřejmě první sochu prezidenta Miloše Zemana od nástupu do úřadu...

Proti Zemanovi jsou taktéž Libor Rouček, Štefan Füle, Jan Bubeník či Šimon Pánek... No, abychom nezapomněli další „DEMOKRATY“ - génie....

Na Slovensku je to sociolog Fedor Gál, který říká: "Zvolili jste si burana, ale aspoň nastaví zrcadlo". Sociolog Fedor Gál doporučuje hledat inspiraci pro prezidenta na Slovensku, čím myslí lichváře Kisku....

Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) ocenil protiruské sankce a připomněl, proč sundal Zemanův portrét a čím ho nahradil: "Obraz prezidenta Zemana jsem sundal po svém nástupu do funkce ministra v reakci na jeho vrávorání u korunovačních klenotů a nahradil jsem ho symbolem, který má pro mě větší hodnotu (kříž)..."

Hudebník Michaela Kocáb a bývalý ministr též účtuje: "Havel řekl Číňanům i Rusům, co si myslí. Zemanovi se možná skrytě chechtali, že je trouba To, co provedl Zeman, bylo nad rámec toho, co očekávali. Možná, že se někde v zákoutí svých kanceláří i chechtali a říkali si – to je ale trouba ten Zeman. On nás vyviňuje z něčeho, co si uvědomujeme, že děláme..."

Co dodat na adresu výše jmenovaných idiotů?

Především my musíme hájit prezidenta, kterého jsme si zvolili v prvních svobodných přímých volbách! Vždyť ho zvolily skoro tři milióny lidí a teď nám pár Bursíků a Kocábů bude říkat, že ho musíme odvolat? Že se tím má zabývat ústavní soud? To je neuvěřitelné. Oni chtějí nabourat ústavu, oni chtějí zrušit přímou volbu prezidenta a tomu musíme zabránit, že si to v parlamentu někdo koupí – Babiš třeba, Schwarzenberg už doufám ne. Zeman je člověk, který zná historii, je bezpochyby vzdělaný a je dobrý politik a stratég. Nemusí mi být osobně sympatický, ale beru jej jako prezidenta na svém místě.“

Sociolog Hampl to vystihl, když říká, že organizátoři protizemanovské demonstrace získali "na svůj boj proti demokraticky zvolenému prezidentovi odpad národa, který je ochotný kdykoli podpořit kohokoli - od Gottwalda po Babiše... Včera podpořili poražené odpůrce Zemana, který se posledních pár týdnů snažil lidem vyjevit pravdu o "zlatém teleti pravdoláskářů, jimž je rocková skupina Pussy Riot, ale také poukázal, že ne vše je pravda, co se mluví o 17.listopadu 1989... Z historie víme, že i K. Čapek říká, že hloupost a lež se nemá chápat ani tolerovat, nýbrž vyvracet! A o toto se snažil prezident Zeman posledních pár dnů. A proto vyvolalo "pár mocných nespokojenců" včerejší Albertov, "který pro ČR bude dlouho Dnem hanby, o který se postarali ti, kterým Hampl říká "odpad národa".

Určitá vrstva vzdělaných lidí z velkých měst, která se zjednodušeně nazývá kavárna - a jsou to lidé levicově a neomarxisticky orientováni (byť si o sobě mohou myslet, že jsou pravice) - v podstatě úplně přestala brát vážně demokracii jako politický systém. Proběhla tady přímá volba prezidenta. Vyhrál v ní jiný kandidát než kandidát kavárny. A kdyby byli demokraty, tak by to respektovali a chystali by se na další volby, prodiskutovali by své chyby, aby v příštích volbách měl šanci uspět jejich kandidát. Tady se děje ale něco jiného.

Tady proběhla volba, která byla férová, ale přesto ji neuznávají. To v podstatě znamená, že vůbec neuznávají systém demokracie. Mluví se o tom, že prý demokracii nechtějí komunisté, lidé, kteří jsou hloupí, nižší vrstvy a tak dále. Ale všimněte si, že ti, kdo nejrazantněji vystupují protidemokraticky, a ti, kteří nerespektují demokratickou volbu, je právě kavárna. To je velice vážná věc. Ono to teď vypadá, jakoby čekali na nějakého diktátora či někoho, kdo tu jimi nenáviděnou demokracii nahradí. To samozřejmě znamená riziko pro naši zemi.

Jsou to příznivci Karla Schwarzenberga či Václava Havla. To jsou lidé, kteří úplně odmítají demokracii. To je velice vážné. Ke komu se jednou přikloní? Teď tu nejsou nějaké vojenské bojůvky, ke kterým by se mohli přiklonit. A pokud neuznávají prezidentské volby, uznají příští parlamentní volby, když nedopadnou tak, jak by si přáli? Jak nazvat situaci, kdy vzdělaní lidé v této zemi odmítají uznávat volební výsledky?

Pražská kavárna je schopna jediného kojzarovského argumentu – nejsi mého názoru, jsi nepřítel západu a demokracie, jsi putinovec a zastánce Ruska a tamního režimu, jsi komunista – atd, atd, a to v daleko vulgárnější poloze. Kam a na jakou úroveň klesl „dialog“ médií ve vztahu k Zemanovi i zásluhou právě Pražské kavárny. Ukrajina mimochodem přece ale vůbec není o putinovském Rusku, jak se nám snaží Pražská kavárna nakukat, ale především o nás – o západu a jeho hodnotách. Účel prostě prostředky nesvětí, notabene účel zpackaný.

A obecně si snad celá žurnalistická obec spadající pod termín Pražské kavárny představuje zřejmě komentář už jen jako propagandistický blábol bez věcné hlavy a paty a s poselstvím nejste-li téhož názoru, jste blbci. V menší, větší či dokonce zcela převládající míře. Je podivuhodné kam se v té profesionalitě ČT už dostala. Zpravodajec se tu stává běžně komentátorem ve stylu Pražské kavárny, moderátor politických debat bavičem a účastníkem debaty, ČT má velmi zvláštní představu, kdo a v jaké kvalitě je expertem a jak představovat pluralitu názorů ve svých hlavních zpravodajských a publicistických pořadech jak u těch expertů tak i obecně. A to už nemůže být náhoda.

A je jasné, že v zájmu občanů České republiky není konflikt s Ruskem, je jasné, že občané České republiky chtějí s Ruskem raději obchodovat, než se s ním hádat. Nechť si pan premiér tedy vybere, zda mu záleží na lidech, kteří ho zvolili, nebo zda mu záleží na nějakém americkém politikovi, kterého považuje za svého nadřízeného.

Miloš Zeman dělá v této oblasti zahraniční politiky to, co se od něj očekávalo, kvůli čemu ho lidé zvolili, k čemu má mandát a co je v zájmu většiny občanů České republiky. To znamená směřovat k takovému uspořádaní, které nám přinese mír a co nejvíc prosperity. Důležitější otázka je, proč vláda postupuje téměř opačným směrem. Proč naše česká zahraniční politika vypadá tak, že se rozhádáváme se svými spojenci, ničíme si trhy, podkopáváme základy prosperity a tak dále.

Proč má vláda takto nesmyslnou zahraniční politiku. A proč takovou politiku dělají vládní strany, které k ní rozhodně od voličů nemají mandát. Vláda dělá politiku, kterou prosazovala TOP 09. To není politika sociálních demokratů a ANO také ne a jejich voliči takovou politiku nepodporují. Proč vláda jedná proti svým voličům?

Definice pravdoláskaře a havlisty

Většina má vysokoškolské vzdělání ve filozoficko - humanitním nebo ekonomicko - právním oboru. Většina nepracuje manuálně a živí se pouze žvaněním (lhaním), jejich největší zdroj příjmů jsou media, neziskové organizace a některé vysoké školy (zjednodušeně, jsou závislý na daních nebo darů ostatních).

Většina neumí argumentovat, ale jen urážet. Většina si myslí, že jsou nad lidi a chovají se arogantně. Většina neplatí řádně daně a jsou schopni za pár peněz prodat i svou matku. Většina nezná historii České republiky, ale o USA jsou schopni básnit hodiny. Přínos pro společnost je nulový, neboť většina nedisponuj žádnou produktivitou práce, která by se opírala o přidanou hodnotu. Abychom jen nekritizovali tak doplníme jednu vlastnost, kterou umí nejlépe a to je KÁZAT VODU A PÍT VÍNO.

Pražská kavárna? To není pracující inteligence, to je banda nepracujících flákačů, povalečů a hlavně převlíkačů kabátů. Ti vždy budou kritizovat to, z čeho jim nic nekápne, ty co jim nepřispějí na jejich bohémský a nákladný životní styl. Za totáče existovalo přesné pojmenování tohoto stylu - příživnictví! Nic jiného totiž tito "rádoby intelektuálové " nejsou . Parazitovat na práci jiných, dehonestovat práci těch, kteří s nimi netáhnou za jeden provaz a nesponzorují ty jejich " převratné" myšlenky. Zajímavostí jistě je i to, že převážná řada těchto kavárenských povalečů patří do skupiny pravdoláskařů a hlavně knížecích slouhů..

61 komentářů :

 1. Bol som proti rozdeleniu Československa ktoré rozdelili o nás bez nás Klaus a Mečiar. jedna dobrá ba až vynikajuca vec je na tomto rozdelení že sme sa zbavili svatého Václava Havla a jeho svatého kultu na Slovensku . Väčšina slovákov ihned pochopila čo je to pacholka,niektorí ihned hlasite iní po dhšej dobe spoznali jeho osobnost ako velku prazdnu bublinu, ktora po velkom nafuknutí spaskla. Medzi slovakmi sa preslavil ako slávny humanitárny bnombardák podporujuci svinske vojny USA i NATO na Blízkom východe a ako vojnychtivý štváč USA i NATO pri ktorých zahynuli miliony obyvatelov v Iraku, Lýbii atd. Uprclicku krízu týchto pro havloidných vojen pocituje teraz cela Europa. Dalej Havel je vnímaný na Slovensku ako mizerný dramatik,po tzv. prechlastaných a prehulených Havlových veldielach u nas ani pes neštekne,žiadne divadlo by sa nechcelo na Slovensku znížit tým že uvedie jeho nicotné, mizerné diela. Možno Havel sa uchytil ako podpriemerný kulisák v divadle ale predovšetkým bol použitý ako nastroj propagandy USA i NATO vedenych špinavých vojen.Bola to taka handra pomocou ktorej si USA i NATO vytierala svoje špinavosit vo vojnách. Som rád že mame velmi dobré vztahy s čechmi, ako národ češi su a budu mi vždy najmilší ale som velmi rád že sme sa na Slovensku havla a havloidov zbavili forever.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu braťe . Tak jak USA podirova Havla , tak dnes pidpiruje v Rusku kurvyrajot . Na ty štětky se dá jestě dívat jsou to slovanky . Horší je to s hrama a filmem Venci bombarďáka . Žádné se v čr nehrajou je to jalové a oničem .

   Smazat
 2. Gazdík chodí ve skautském stejnokroji . Nevěřil bych že hovoří o prezidentovy jak hulvát . Skauti byly schopni za války položit životy za vlast , prezidenta a vlajku . Co to v té Praze děláte , nemůžete vydržet do voleb a chovat se jako vlastenci ! Ďobík

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten skaut Gazdík by taky položil život a nejen ten svůj,za vlast,ale ne za tu,co máte na mysli Vy....

   Smazat
  2. Gazdík je stejnej idiot a pra.se jako Kalousek !

   Smazat
  3. Ďobík Gazdík je ze Suchý loze tak to neházej na Pražáky.

   Smazat
  4. Za krátkou dobu bude v Česku Chalifát a Gazdík vymění skautský oblek za bílý rubáš . Jeho žena bude nosit burku a v Suché Lozi budou navštěvovat pilně mešitu . Občas je tam navštíví taky jezuita Bělobrádek s kardinálem Dukátem . Tak nějak to asi bude v Česku vypadat pokud zůstane u moci současná vláda a v příštích volbách budou zvoleni opět jim podobní . Vítejte v Absurddistánu .

   Smazat
  5. No vidíte, co přinesla demokratura po roce 1990 - z celebrit je ksindl - (všichni v článku vyjmenovaní by za socializmu skončili na uranu - zcela správně.) Proč se tolerují veřejné urážky hlavy státu? To za socializmu vůbec nebylo možné! Urážet hlavu státu - tehdy měli prezidenti a ministři respekt občanů, vězení bylo vězení, trest byl trest, za prokázanou vraždu trest smrti. Proto zde nemohly být tak šílené megazlodějny, a zcela beztrestné. Tisíce vražd - protože si nikdo ze současné vlády nejen že nic nedělá, ale jestli se smí veřejně nadávat a urážet vláda a prezident, taky nikdy nic dělat nebude. Přibývá magorů, kteří hlásí policii že tam a tam je bomba ( dnes hlavní plzeňské nádraží) a mají z toho prdel. Policie to určitě nestihne stíhat, navíc jde o magory čím dál mladší, kteří se opravdu baví trýzněním učitelů, házením pneumatik na silnice a železa na koleje - je jim úplně jedno, jestli pozabíjí nějaké lidi. Současná česká společnost je nejhnusnější za posledních dvě stě let, a není způsob, jak se z toho hnojníku vyhrabat. Ještě chvíli. a vypukne rabování obchodů a zapalování aut a přepadávání žen a starších lidí na ulicích - proč ne? Vězení je přece sranda, dotyční se nejen že nebudou skrývat, ale budou se naopak k činům hrdě hlásit, z vyšetřování budou mít bžundu, ze soudů si budou taky dělat bžundu.Na nepřímých důkazech pak časem vyrejžují odškodné. Spory se povlečou, media se nestačí ani vysrat a budou psát a psát, bulvár bude celej říčnej a zkáza celé společnosti bude završena tu a tam nocemi dlouhých nožů mezi sousedy navzájem? Lidi už jsou rozesráni až k patologické nenávisti. Kdo by co vyšetřil a vyšetřoval? Každej zaleze nebo uteče.Nějaký kripl vyhodí do vzduchu sloupy el.vedení, jiný kripl přetrhá výbušninou plynovody a vodní zařízení a prča - ne? Lidi budou bez proudu ( tím pádem bez peněz -viz bankomaty a pokladny apod. vše na elektriku) a třeba se najde i kripl, kterej nasype do vodních nádrží na pitnou vodu cyankali - myslíte, že je složité si to obstarat? Dnes ne- stejně jako jsou úplně jednoduchý sklady trhavin a bomb, které si pronajímá zcela bez problémů kdejakej šmejd, každej posera si může prakticky dělat co chce. Staří vlivní a slavní poserové ( celebrity, spisovatelé, politici, )sprostě nadávají hlavě státu, mladí poserové v tomhle zkaženým státě budou ničit, krást a zabíjet. Přesně o tom je svoboda a demokracie - alespoň ta česká.

   Smazat
  6. Je mi záhadou jak s e v Suché lozi mohl narodit stejný čurak jako je Botkasobo.

   Smazat
  7. Ďobík je přezdívka z TOM .

   Smazat
 3. Pražská kavárna je součástí diaspory kde se soustřeďují bytosti které jsou členy různých sekt a uskupení dědičných degenerátů kteří s naší kulturou a koncepcí bytí nemají nic společného.Když se zaměříte na jména v článku tak jsou to většinou židé.Tito parazité už ze své podstaty nenávidí zdravou společnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netahej sem židy nežidy. To není podstatné. A když to zúžíš na židy, jak k tomu přijdou ti naši slušní židovští spoluobčané? A jak k tomu přijdou ti naši neslušní gójimové. Sakra chlape, už začni myslet! Květa

   Smazat
 4. Pražšská kavárna jsou pěkní všiváci iškariotští.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..ano,jsou to kurvy machabejský....

   Smazat
  2. Pod článek se podepisuji , jen me zarazí , že takove nuly a odpad, muzou neustále urážet hlavu státu a nejde dát trestní oznámení.

   Je vidět, že v tomto state už je takový bordel a chaoz , že je to az k neuvěření . Utěšuje me jen to , že těch vypatlancu, zaprodancu a odpadu naroda , co nesahaji intelektem Zemanovi ani po kotniky, že jich je jen "pár "

   Hanka

   Smazat
  3. Kurva tak nám sem ten xindl vaše děti neposílejte,a neříkejte tomu pražská když 95%těch levičáckých teroristů jsou z vesnic hlavně Moravských a Slezkých.Jejich přízvuky musíte slyšet i v Televizi,názvem pražská ze sebe vinu nesmejete,vy voliči ČSSD která ty levicové teroristy platí.

   Smazat
  4. Umělci jsou z převážné většiny z Moravy a Brna.V Brně radní omlouvají sudeťákům za to že je Moravané celou válku popravovali,chystá se tam výstavba muslimské čtvrti.Nejvíce muslimů v republice je na Moravě-moravané,z moravy se z mešit káže nenávist k Čechům ale pořád se tvrdí o údajné pražské kavárně.Co brněnští havlističtí teroristé ze Třích ocásků a mega sluníčkové Husy na provázku atd.Prostě je to Moravská kavárna s muslimským centrem v Brně.

   Smazat
  5. 4:56, co to meleš ty blbe pražský, v té lži bedně je slyšet jen ta zpívaná buzi švédština i s těma vašima mlíkama a heloušema, to se nedá poslouchat. Jednoduchá otázka: proč si tam ty moravské blbce volíte, jste tak opravdu neschopní, že vás musí zachraňovat moravská náplava. Nebo je to tím, že jste tak shnilí a jste vůbec rádi, že to tam někdo dělá. Není se co divit, když si volíte Štětiny, degeneráta, blba Bendu, cocota z Bechyně, za to vám náplava nemůže. Co na to říct? Nic

   Smazat
 5. LONG LIVE to president Zeman !
  AT ZIJE president Zeman ! To hlasa Amerika svym hlasovanim pro Donalda Trumpa , ktery ma na usporadani sveta stejne nazory jako president Zeman ! Milliony priznivcu Donalda Trumpa v kazdem state Unie, jsou automaticky priznivci presidenta Zemana v Cesku.

  Presidenta Zemana zna cely svet ! Jeho vpad do srdci obcanu cizich zemi, kteri neznaji ani cesky, je obdivuhodny.

  A vy zde popisujete ve svem clanku PRDIMUZIKY, o kterych nikdy nikdo NESLYSEL. Je jich 10 000 ?
  Vyborne ! 10 000 zametacu (budouci kariera zminenych) udela ulice ceskych mest prijatelne ciste.

  Kazdy nepritel democratickeho processu, ktery poskakoval s cervenou kartou, obdrzi RUZOVOU kartu !
  T.j. PINK SLIP = a notice of dismissal from employment !

  Do popelnice s vami vy karikaturi umelcu.
  Jste nevzhledni a jste nudni ! Karel Efa byl proti vam hezoun.
  nick HONOLULU - pysny supporter of Donald Trump a obdivovatel proziraveho presidenta Zemana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu Honolulu :-)

   Hanka

   Smazat
  2. On totiž nikdo z tzv pražské kavárny nesahá našemu panu prezidentovi Miloši Zemanovi ani po kotníky v inteligenci a znalostech ona pražská kavárna nepochopí, že inteligentní se člověk už musí narodit neboť ani deset vysokých škol z nich inteligenta neudělá a v tom je to tzv jádro pudla.
   Proto ho tak nenávidí oni by se raději střídali v přebalování nedoučeného hajného který by jim zato šel na ruku.

   Smazat
  3. Je to jednoduché, pražská havlokavárna dokáže přežít jen z dotací, tu jim sebrat a bude klid od netáhel.

   Smazat
  4. Nicku Ty máš vždycky pravdu !!!

   Smazat
 6. Svinarny, vnucovane lzivou politickou korektnosti, kterou jste znasilnovali intelekt kazdeho samostatne mysliciho obcana zapricinily vase odsouzeni vsemi. At uz to bylo v Cesku, nebo v Americe.
  NIKDO VAS NEMA RAD ! Jste nezadouci a lide ted zacinaji psat vase seznamy.

  Kdyby jste nemeli proplachnute makuvky idoktrinacnimi srackami a meli zakladni vzdelani, tak by jste vedeli, ze na vas prijdou PROSCIBCE (psano po cesky).
  Nastesti, vy nevite co to je, tak budete sedet na zadeli tak dlouho, az na vas spadne "balkon".
  President Zeman ma 100 % - LEGITIMITU !
  Nebot vule lidu je vule Bozi. To bylo znamo uz 100 let pred Caesarem.
  nick HONOLULU provolava at zije demokracie a vule lidu.
  Uuuutikejte vy orientalni despoti ! Proste narod za odpusteni a najdete si povolani vhoden vasim schopnostem.
  (WC Praha, hlavni nadrazi.)

  OdpovědětSmazat
 7. och jak je ta pražská kavárna noblesní! ...banda parazitů. až půjde do tuhého zase pozdrhají, ale tentokrát to do německa asi nepůjde, když tam bude chalifát. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč do Německa, přece do Izraele, ne?

   Smazat
 8. To kdyz clovek cte tak zasne !
  Chcete jineho presidenta vy OTITULOVANE NULY, namyslene na svoji dulezitost, ktera v ocich druhych je minimalni ?

  Musite pockat do voleb a postavit protikandidata ! A potom ho muzete mit !

  V pripade, ze zorganizujete v Praze MAJDAN , tak riskujete, ze se stanete obeti nasili v casech budoucich a nemyslete si, ze tomu dokazete uteci.

  Ti pro ktere tento illegalni cin uskutecnite vas NEPUSTI k sobe, protoze se stanete pro ne riskantnim hazardem.

  Vy jste prilis tezkopadni mentalne na to, aby jste tomu rozumeli.

  (Cast ukrajinske vlady chtela plachnou a byla vyhozena z letadla.. VY NEVITE NIC !)

  Nikdo vas o nicem v kavarne neiformuje, co je proti jeho zajmum a vy nemate svoji dedukcni logiku.

  Vazeny pane Ovcacek z kancelare pana presidenta.
  Prosim informujte pana presidenta , ze se pije v karibske oblasti uz tradicne Bacardi rum s ledem, ovocem a Coca-Colou..

  Je to velmi lahodne a oblibene v horkych mesicich a urcite mu to bude chutnat.

  A na oplatku nas informujte co pan presiden kouri ? My labuznici to chceme okostovat na zlost kavarny a co je jeho favorite dring..

  A nyni panove poslechnte si oslavu Rumu a Cocy z Trinidadu
  Lisa del Bo
  Rum and Coca - Cola na YouTube.
  Musim koncit k vasi uleve, zachvatila me "zizen"

  nick HONOLULU - labuznik holdujici vsem pozitkum.

  OdpovědětSmazat
 9. Sere vas, ze slusni lide nemlci, komunisticky povle?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je ty čuráku slušné třeba na takovém Donutilovi,který říká tvým dětem v televizním večerníčku,že jejich matka i fotr i prarodiče jsou vadní,protože nejsou negři..? I
   když ty jsi evidentně vadný a byl bys jím i kdybys negr byl....Naopak,to oni ti kavárníci a takoví,jako ty jsou vadní a jako takoví budou dle zákonů přírody a lidské společnosti odkázáni do patřičných mezí a to hned,jak začne zase přirozenost a rozum vítězit nad touto sionisty importovanou idiocií....

   Smazat
  2. Loser! Už tu zase panáčkuješ?

   Smazat
  3. Těmi slušnými lidmi máš na mysli třeba tvýho stbácký fotra, co dělal bachaře v Jáchymově, nebo tu syfilitickou prostitutku, s kterou tě zplodil?

   Smazat
  4. To že jsou slušní lidé bolševický pohrobku 7:20? Asi takový, jako ty jsi inteligent, takže žádní. Okamžitě jim zabavit veškeré dotace a bylo by po umělcích, ti by se jinak neuživili. Zřejmě budeš některého z nich zachráněný potrat, jednobuněčáku.

   Smazat
  5. Co se tady vybavujete s havloidním přihřátým degenerátem? Ztráta času!

   Smazat
  6. Jednobuněčák jednokulovej...

   Smazat
  7. 7:20 Potrefená husa zase kejhá. Vztekáte se, že vás a ostatní "Pepky" autor článku moc dobře popsal:
   "Jsou spojeni buď s parazitním způsobem obživy, nebo nejsou schopni samostatného myšlení a kritické reflexe skutečnosti a to často v kombinaci s nedostatečnými znalostmi a zkušenostmi. Tito lidé jsou zároveň přesvědčeni o své vlastní výjimečnosti a nadřazenosti plebsu."

   Smazat
  8. Jenže Míru Donutila musel někdo donutit - jinak to není možné. Vždycky to byl charakterní chlap, kterej si hleděl rolí, z nichž každou zahrál jak bůh. Je to výbornej herec, a může si vybírat - tak proč teď hraje v takových sračkách, jako byl ten seriál o tom venkovským lékaři a další podobné? Že by neměl prachy? To mi nesedí - tak čím tyhle herce mačkají a nutí? Komouši taky mačkali herce - hlavně vyhrůžkama, že už si nezahrajou a víte co je to pro herce? Ty lidi by za divadlo dali život. Perfektní herce za totáče likvidoval prorežimní ksindl, jako byl třeba Přemysl Kočí - když z něj udělali ředitele ND. Způsob, jakým se zbavoval kvalitních herců kteří zestárli ve cti,( Höger,Vlastička Fabiánová, Bohuš Záhorský a další) dostali zupácký a sprostý dopis, nebo se jim rovnou řeklo že v "tomhle divadle už si nezahrají" a ty lidi tomu dali celý život -proč to vždycky byla taková laciná sprostota? Někteří z herců jsou skuteční umělci a jejich herecké umění je nenapodobitelné - ne jako dnes ta spousta šašků, kteří si sami platí bulvární sračky a posílají tam selfie. Jsem přesvědčen, že i dnes se právě pro propagandu vybírají ti nejkvalitnější a nejoblíbenější herci - ale i oni mají své rodiny, a myslí na kariéru svých dětí - proto zrazují sami sebe. Já jsem například přesvědčen, že bych sebe nikdy nezradil, a nikdy bych se nenechal od toho dnešního politickýho póvlu donutit k ničemu - ale kdo ví? Donutila někdo donutil - to je můj názor. O Svěrákovi tak moc přesvědčen nejsem, ale co je za svini třeba Töpfer? A proč řediteli a vlivnými lidmi všude, jsou zase jen prorežimní svině? Je to nachlup stejný jako za totáče. NA CHLUP! Tak proč byl nutnej ten převrat?

   Smazat
  9. Mně se ta Sněhurka docela líbila. Trefná parodie asi jako "kníže je lidu blíže", že? Aspoň tak to chápu já, vy volové!

   Smazat
  10. "Kníže je lidu blíže" nebyla žádná trefná parodie. Byla to těžce vlezdoprdelistická slátanina pana Vaculíka. Bylo mi až smutno, jak se kdysi charakterní a vysoce intelektuální autor změnil na šaška, který nechápe ze současnosti už skoro nic. Ta pochvala Donutila a "jeho" Sněhurky, to nemůžete myslet vážně. Donutil, a to pozná skoro každý na první pohled, je herec bez náboje, vyčpělý, za zenitem. Charakterově ani intelektem nemá na to, aby se vzchopil. Tak se přihřívá na sluníčku sluníčkářů a TOPáků, v odmění, že se doba nezmění a oni boudou vládnou v ČT stále. Ale oni vládnout nebudou! Bože, zbav nás těch Putnů, Donutilů a dalších šíbrů. Copak to jako národ musíme snášet pořád?

   Smazat
  11. Bohužel, nepřesvědšil jste mě. Můj názor na Vaculíkův a Donutilův přístup k "povinné" angažovanosti se zatím nezměnil. Chtělo by to více informací. Srovnání Donutila s Putnou mne dost rozveselilo. Díky.

   Smazat
  12. NA rozdíl od Donutilů a jiných korytářů a špatných charakterů jsou i tací, kterým se dnešní česká atmosféra nelíbí. Např. Kříž se rozhodl odejít už navždy do Kanady a tam provozovat povolání lékaře. Z místních poměrů (a různých donutilů) se mu zvedá žaludek.

   Smazat
 10. Co si budeme povídat většina výše uvedených aktivistů jsou Židé a sledují své cíle, které nejsou shodné se zájmy Čechů a slovanů. Právě naopak.

  OdpovědětSmazat
 11. je třeba si tyto jména dobře zapamatovat!

  OdpovědětSmazat
 12. V podstatě souhlas s autorem a nejen jeho charakteristikou "kavárníků". Na jedné straně neomarxisticky orientovaní levičáci ůtočící na demokracii gottwaldovským "čím hůře, tím lépe", na straně druhé nejen pražští lehkoživ maloměštáci z generace pinglů a veksláků doby minulé. To, že se k ideálům této pochybné skupiny hlásí zástupci některých uměleckých, kulturních, akademických a jak jinak samozřejmě i mediálních kruhů, jen potvrzuje úpadek, dekadenci a klientelismus univerzit humanistického zaměření. Jejich účelové propojení s všudypřítomnými, politicky zaměřenými a dobře platícími NNO pak "vyrábí" aktivisty-studenty použitelné na cokoliv. Ano je to opravdu neštastná generace dnešních studentů, budoucích multikulti "ovčanů".

  OdpovědětSmazat
 13. Dobře jsem se pobavil nad větou, že podle podle pražské gaunerkavárny měl být Kchárl Blekota (zvaný též Poserplína!) výlupkem ctnosti a nóblesy?!? Což o to výlupkem a to velkým on je, ale zločinu, germanofilské vlastizrady a grázloviny!! Že jej podporovaly pražskopovalečské kavárenské tzv. "celebrity" (nevalné, až mizerné "umělecké" úrovně!!) mě už nepřekvapuje vůbec! Je to opravdu hrůza, jaký neskonalý KSINDL se prodral k moci po státním a majetkovém převratu v r. 1989?!

  OdpovědětSmazat
 14. Celkem výstižný článek.

  OdpovědětSmazat
 15. Poslouchejte-štěstí je potkat se s člověkem, který pracoval a živil se prací.Kdo nepracuje nudí se kuje zlobu z neznalosti nebo pro prospěch.Kavárna jsou chudáci ,kteří studovali a někdy i různými cestami získali papíry.Tato sorta nikdy pořádně nepracovala.To snad ani nemůže být pravda, aby lié v poslanecké sněmovné promrhali život, jen v kecech a ničení druhých.Najde se i člověk Váleček u , kterého jde jen o úpadek jemuž nerozumím .Dodnes Z.Svěráka mrzí, že chtěl blekotu učit česky.Ale stane se.Jeho dobrota vše přebije.Proč ,ale nikdo z nich nechápe, že si hrají s oněm.9669

  OdpovědětSmazat
 16. ty osůbky,které vidíme a slyšíme,jsou důležité jak papír od sekané.problém,který reprezentují je starý jak lidstvo samo - ovšem ve vzorci architektury společnosti,vytvářené pořezanými a zašitými,špatně vychovanými od špatně vychovaných.to ovšem nikoho nezbavuje zodpovědnosti,ani jednu stranu.Takzvané soudce z Haagu,stejně jako oběti.ne nadarmo se společenská vinna neuznává pouze ve válce.

  OdpovědětSmazat
 17. Zcela určitě - takzvanou pražskou kavárnu charakterizují jedninci poctivé práce se štítící, paraziti, na současném systému se různými způsoby přiživující, ať už v umělých kancelářích, neziskovkách, různých agenturách apod., ale například manuálně pracovat by byla pro ně děsná potupa. Toto právě ukovala z lidí ta svinská popřevratová politická chátra, která potřebovala vytvořit rychle vrstvu majetných lidí, ber kde ber. Proto také neznala pojem "špinavé peníze" a žádný způsob, jímž si kterýkoliv lump vytvořil majetek, nebyl dostatečně špinavý. Podvody, svinstvo, vraždy - viz bílé koně apod.Justice - všichni bývalí komunisté - okamžitě se přeorientovala na tento pilotní projekt, napomáhala lumpům k beztrestnosti, a poškodila tisíce slušných, poctivých lidí, kterým vyfabulované rozsudky braly dech a chuť žít dál. Všechny rozsudky v tehdejších občanskoprávních sporech s výjimkou rozvodů a vypořádání bezpodílu apod. byly vyfabulované vždy ve prospěch lumpa a podvodníka - když dokázal vytvořit si majetek, byl king. Z toho vznikli Krejčířové, Tykačové, Pittrové, Bakalové, Rittigové, ten šmejd co rozkradl sazku, a další spousta lumpů, vláda ODS tak měla své skalní voliče, veškerá svoloč se usadila v Praze kde jsou pořád obrovské možnosti podvodů a lumpáren. Tím byla zkáza slušné ČSSR zahájena, než lidi začali volat po změně. Kdy už to bylo, když Havel ( kulisák a člověk bez vzdělání a vlivu - prezidentem? - už jenom tato absurdnost) prohlašoval, že mezi lidmi panuje "blbá nálada" a strašně se tomu divil. Věděl naprostý hovno, jak se svoboda a demokracie realizuje v praxi.Nikdo z vlády to nechtěl vědět. Když si lidi vynutili do čela státu po modré zničující havěti vládu ČSSD, už toho moc napravit nešlo. Důchodové rezervy byly rozkradeny, majetek státu rozkraden, rodinné "stříbro" včetně kulturního - prodáno a rozdáno kámošům. Proto to muselo od roku 1990 proběhnout strašně rychle - modří zločinci ( do jednoho bývalí komunisti) od začátku počítali s tím, že se lidi brzy naserou. Ale už bylo všechno hovno platný. A pak, když se začaly poměry narovnávat, zaútočila modrá smečka podruhé - hnusné bilboardy, přesvědčování dědka s bábou apod. a dílo zkázy dodělaly takové svině, jako byl Topolánek, Julínek, Vondra, Langer, Kocourek, a řada dalších -kde jsou uliti tito zločinci teď? Lidi z pražské kavárny si vůbec nedovedou a nechtějí představit, že by někdo např. zase zavedl pracovní povinnost, aby každý musel pracovat aby měl na bydlení a živobytí, aby se mladí potetovaní hajzlové neflákali po ulicích s hafanama, aby neobsazovali squaty, a nezasírali každé křoví stříkačkama - to byste viděli, co by dokázala pracovní povinnost za zázraky -jak kouzelnej proutek by narovnala společnost, a pražská kavárna by byla v prdeli. Proto se tito darmožrouti, různí paumělci a paraziti budou bránit zuby nehty a budou dělat a řvát na ulicích cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 18. Som sice zo Slovenska a nemam co kecat do zvolenia Zemana. Ale prial by som si na Sovensku takeho prezidenta ako Zeman. Je to clovek o niekolko tried vyssie ako Kiska. Mozem za seba iba napisat "hanba Kiskovi". Cesi by mali byt hrdi na Zemana.

  OdpovědětSmazat
 19. Naprosto souhlasím s autorem, že zahraniční politika ČSSD je pokračováním politiky TOP09. Zaorálek je v rusofobii ještě radikálnější než Schwarzenberg.
  S tím, jak Sobotka podpořil chamtivost církví a podpořil církevní restituce je pro mne tato strana nevolitelnou (a to jsem ji dříve volil).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete si pojmy s dojmy 17.23 - Církevní restituce honem honem prosadili Nečasovi zločinci z ODS a TOP 09, ještě než to padlo. Honem honem, za každou cenu. Zatímco jiné zákony, třeba o prokazování původu majetku nebo o sociálním bydlení, jim trvají už šestadvacet let, a pořád se smečka blbá spekulantská nemůže shodnout. A jak rychle se odhlasovaly poplatky u lékaře tenkrát? Přece ze dne na den! A říkalo se té zhovadilosti "regulační" poplatky. Takže - vládnoucí smečky, všelijaké ty slepence a koalice - jenom se hádají a rvou. Ve všech městech se rozpadly - městská zastupitelstva jsou jen samoúčelné, přeplácené politické útvary. Všude se jen hádají a skáčou si navzájem po krku, ale že by byly státotvorné? To ani náhodou. Jen se slejzají a hádají a berou prachy. Hnus. Církevní restituce nechtěla opozice - tehdy zrovna ČSSD a další vůbec podpořit a odsouhlasit, ale šmejdi si to prosadili svými hnusnými intrikami. Vyprodukoval se na to zákon - a nelze ho zneplatnit, dali ho dohromady dobře zaplacení šmejdi. Co má Sobotka proti tomu dělat? Úplně všechno, co by udělal, by bylo označeno za protiprávní a protiústavní, tak jaký by to mělo smysl? Tehdy se upozorňovalo na to, že se církve budou chovat jako svině, a že církevní řady nabobtnají- řady parazitů nabobtnají vždycky - a co to bylo platné? Restituce jsou zločin páchaný na lidech - ale to byly restituce pozemků (totální likvidace JZD) a tisíců činžovních domů i s nájemníky bez zřízení věcných břemen a bez pravidel taky. Zločin! Víte, co rodin i s dětmi restituentští zločinci z bytů beztrestně vyházeli? A jak bezpracně rejžují na nájemném z bytů, do nichž neinvestovali ani korunu? A podívejte se někdy na diskuze na novinky, když je tam článek jak je nemožné zbavit se nájemníků - co se na diskuze ihned slétne mrch "domácích" a hyen, kteří si svůj hyenizmus - rejžovat na lidech bezpracně - obhajují. Přijde jim to normální a správné. Proč by se měly církve v tomhle státě podporujícím hyeny, podvodníky, lumpy,šmejdy a zločince, z nichž vzešel, chovat jinak? Tady je zločinné veškeré konání, protože všechno směřuje proti občanům a poškozuje je - ale nic s tím nenaděláte. Ano, vládnou zde už 26 let zločinci, korytáři, lidi bez skrupulí a beze studu - ale proč zrovna jen Sobotka?

   Smazat
  2. No, nejen Sobotka, jinak ale - protože to je proradný oblbovák, lhář a křivák. Vidíme to stále v jeho slovech a konání jdoucím příkře proti těm slovům.Revidování restitucí - koalice s lidovci, která jakékoli revidování zcela vylučuje. Imigrační žvásty k národu - bezvýhradná poslušnost k šílenostem svazačky Merkel. Od začátku podpora ukrajinských nácků a hujerské šplhání přes nehorázné kydy o přitvrzení debil-sankcí vůči Rusku, atd., atp., atd...

   Smazat
 20. Jmenovaní promptně nasadí turban a burku, přijdou-li muslimové, nebo do rána zežloutnou, přijdou-li Číňani. Vězí hluboko v roce 1968, ve který vkládali veškeré naděje, a nechápou, že už tenkrát to byla hra vysoko nad našimi hlavami, do které jsme neměli co kvákat. Urputně obhajují Západ, protože v tom žili celý život, a teď nechtějí vidět odvrácenou tvář a katastrofický kolaps světového kapitalizmu. Přiznat si to asi nemohou, aby nepohlédli do tváře své naivitě, ba více - hlouposti. Je to příznak nedovzdělanosti a také slabého charakteru. Dlouho se jim dařilo vzbuzovat v nás pocit, že přece oni jsou elita, tak musejí vědět všechno lépe. Ale pak začali lidi prohlížet jejich lacinou hru, odkrývat jejich nevzdělanost. I těch několika, kteří dřív požívali úcty, si lidi přestávají vážit. Ještě je ve hře drží cizí prachy, tak jako Havla a ostatní "disidenty", ale někteří z nich možná už teď myslí na zadní kolečka a začnou se pomalu tvářit "proobčansky". Vynasnaží se ukrývat"svého Žida", aby mohli snadno převléct kabáty. Pamatujme si je všechny, jsou to štěnice, které se chtějí dostat k moci za každého režimu, neumětelové a lenoši. Vždycky budou papežštější než papež. Už jim na vějičku nesmíme sednout, jen proto, že umějí prázdně žvanit.Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano Pavlo, ty "staré, omšelé" si budeme pamatovat ale "vstanou-li noví bojovníci", podle čeho je poznáme? Toto neplatí na Vás ale je to důležité, "babo raď"!

   Smazat
 21. Odér Pražské kavárny, se line naším světem
  nám neublíží, však škodit může dětem.
  Na ten bacil žádný lék, nemůžeme očkovat
  jen nenechat je prostě jiným a víc si s nimi povídat.

  OdpovědětSmazat
 22. Z charakteristik pražské kavárny, uvedených v článku, soudím na jednoznačnou psychiatrickou diagnózu - psychopati.

  OdpovědětSmazat
 23. V civilizované společnosti
  nebezpečných psychopatů šiky
  neběhají po svobodě díky
  zákonům a soudům bez milosti,

  jsou za dveřmi, jež nemají kliky,
  v ústavech je psychiatři hostí;
  psychopati jsou tak bez možností
  škodit lidem špinavými triky.

  Co se děje u nás, to je k zlosti;
  až svou republiku k mé radosti
  civilizovanou učiníme,

  spolu s význačnými politiky
  mnohé manažery, finančníky
  za bohnickým plotem uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 24. Je dobře, že ukázala kavárna zoubky
  je jasné už oč jde.Zapsat každý musí si
  ty jména a zlobu.
  Jednotně musíme odpovídat a konat.Učit se a rozlišovat oč tu jde.
  Nejhůře teď jsou na tom děti,naše krev.nemají přehled jen poslouchají své profesory ,jež díky Havůlům získali obklikou papíry.Snad budeme jmenovat pana Kroupu z Ústí nad Labem ,jež hustí do žáků lži.Myslím, že toto je závžné a nadělalo mnoho škod na studentech.

  OdpovědětSmazat
 25. Nemám rád básnická pojmenování pro politické jevy. Takže pro mne žádná Pražská kavárna. Jde o deklasované a od většiny občanů odrodilé intelektuály, mnohdy dokonce rádobyinteligenci. Pokud prokazatelně brojí proti zájmům naší země, pak jde jasně o intelektuálskou luzu. Pokud jsou dokonce přesvědčeni o svém právu na vedení společnosti, pak jde o fašizující intelektuály a pokud jsou opravdu vzdělaní, pak jsou lumpenintelignecí, protože vrhají špatné světlo na veškeré vzdělance.

  OdpovědětSmazat
 26. Smutné je, že autor pomlouvá "kavárnu" stejnými slovy, jako normalizační Rudé právo pomlouvalo disidenty. Přinejmenším slovník s ním má společný - to jsme za čtvrt století o mnoho tedy nepokročili! Navíc hloupě opakuje Zemanovo nesmyslné používání pojmu "kavárna". Zeman asi v životě v kavárně nebyl. Ta nezní žádným jednohlasem, opravdová kavárna. Svazácká klubovna - ano, to má asi Zeman na mysli. Jinak prima, kritizujte si Zemana či Schwarzenberga, jen by to chtělo trochu udržet úroveň a věcnost, jinak jsme zase zpátky v normalizaci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.