Reklama

.

.

neděle 22. května 2016

Ukrajinští kamarádi mnohých našich politiků v akci

22. 5. 2016, zdroj zde


"Krvavý čtvrtek": zločinci z batalionu "Ajdar" bijí a střílejí na pokojné demonstraci obyvatel Starobělska (archivní VIDEO)


V prvně pro veřejnost zveřejněném videu (po 2 letech! - pozn. překl.) je zaznamenána skupina zločinců s automatickými zbraněmi, pistolemi a pendreky, která brutálně bije a střílí pokojné obyvatele, kteří se shromáždili na demonstraci proti vyslání ukrajinské vojenské techniky na Donbas.

Po této krvavé akci, k níž došlo ve čtvrtek 22. května 2014, je několik obyvatel Starobělska (území LLR, dočasně obsazené Ukrajinou) nezvěstných.

Jak řekl "Ruské Vesně" (Ruská Vesna - viz zdroj) pramen z ministerstva státní bezpečnosti, struktury státní bezpečnosti lidových republik Donbasu v současné době aktivně pracují na identifikaci účastníků tohoto místního aktu genocidy, dříve či později budou všichni zatčeni, převezeni do LLR a po zásluze potrestáni.

překlad pro Novou republiku: Ďouba
doplnění překladatele: Za povšimnutí stojí i totální nečinnost přihlížejících policistů

11 komentářů :

 1. Ukrajina předvádí kapitalismus v jeho nejtypičtější podobě - fašismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V USA A EU nam to pomenovali tusim Demokracia :-)

   Vymazat
 2. Ukrajina.Slovanská země s pradávnou kulturou.Dnes plná vrahů a loupežníků.Plná loupeživých cizinců.Plná cizích revolucionářů pod vlajkou USA a vedení podvratné CIA,která tam nemá co pohledávat tak,jako tak.Oživují nacismus,banderovce,oživují chaos,destabilizují,ožebračují a říkají tomu demokracie.

  OdpovědětVymazat
 3. I u nás se po vzoru Oděsy, Mariupolu, Simferopolu a Dněpropetrovsku trénuje americká spolupráce bezpečnostních složek a pražského magistrátu s ukrajinskými nacisty, zatím však nebyl Sobotkovo protektorátní vládě vydán pokyn k vraždění obyvatel během květnových oslav Dne vítězství nad fašismem a únosu kameramana, který natočil a zveřejnil policejní koncert v Thunově ulici (precedens 17-letého amatérského kamaramana v ulicích Mariupolu).


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Стрельба войска Украины Мариуполь 9 мая
   https://www.youtube.com/watch?v=GtEg3mbAAHQ

   18+ Мариуполь.
   https://vk.com/video-85606338_456239047

   Мариуполь 9 мая 2014 г. Массовые расстрелы. Шквальный огонь по толпе и расстрел 'Скорой помощи".
   https://www.youtube.com/watch?v=Mm6VRyXheGw

   Мариуполь 2014 Памяти погибшим милиционерам 9 мая .https://www.youtube.com/watch?v=EbFlbsv4p0s

   Vymazat
  2. Документальное Видео Мариуполь 9 мая 2014 Штурм РОВД Крупный план
   https://www.youtube.com/watch?v=gdEuD9MMZd0

   Vymazat
 4. Stejné jako řádění hnědých band v Německu po nástupu fašismu. Jestli toto není fašismus, tak co je to?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano ,je to fašismus v jeho ryzí podobě.Tentokrát však s otevřenou a plnou podporou vlád západní Evropy , které si nevím proč říkají demokratické, socialistické nebo sociálně demokratické.To samozřejmě platí i u nás.Hnus !! Sociálně demokratické a socialistické strany otevřeně podporují ukrajinské fašisty.To tu ještě nebylo.
   Tímto své strany v očích slušných lidí naprosto zdiskreditovali a zároveň je zradili.Dost dobře nechápu, proč ještě pan Sobotka a spol pokládají věnce obětem německého fašismu ,když stejnému režimu na Ukrajině tleskají.

   Vymazat
 5. Na toto jsem se písemně ptal Sobotky,jak je možné,že naše vláda a on podporuje fašismus v plné podobě na Ukrajině.No,neodpověděl.

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, to je ten jejich vysněný "SOCIALISMUS S LIDSKOU TVÁŘÍ", tohle to bylo potlačeno již v roce 68', a já jsem za to jen rád, neboť jsem si o jednadvacet let déle užil více klidu a pohody...
  Tak si teď cinkejte do aleluja a řvěte, že za vše můžou komanči. J.C.

  OdpovědětVymazat
 7. V 16 letech hrdinou. Streamer Vlad. Díky spolupráci s agenturou Anna news, která bubnovala na poplach, naštěstí nesdílel osud antifašistů na Ukrajině a kyjevskou bandou dosud okupovaných územích Novoruska. České presstitutky jako již obvykle mlčely a nezastaly se ani pronásledovaných kolegů. Ukrajinské gestapo se v rámci dezinformační kampaně snažilo popřít záběry z Mariupolu. Objevil se však hrdina, amatérský kameraman, který i za cenu ohrožení vlastního života potvrdil jejich autenticitu. Netrvalo dlouho a byl unesen soukmenovci Karla Schwarzenberga (TOP09) z nacistické strany Svoboda, kterou označuje něco jako ODS. http://jdem.cz/b9j2k6

  18+ Мариуполь.
  https://vk.com/video-85606338_456239047

  Nezalekl se, po propuštění vyměnil kameru za zbraň a brání svou vlast. Jeho rodina musela být převezena z Mariupolu do bezpečí.

  OdpovědětVymazat