Reklama

sobota 14. května 2016

Ukrajinští nacionalisté napadli veteránku, druhý den zemřela

14.5.2016  Vaše věc
V Slavjansku zemřela po napadení ukrajinskými nacionalistickými radikály hrdinka Velké vlastenecké války 91letá Ljubov Pečková.
Společně s dalšími obyvateli města se 9. května účastnila pochodu na počest svátku Dne vítězství. 


Skupina nacionalistů vtrhla do průvodu a tito „aktivisté“ nové Ukrajiny házeli po lidech vejce, posypávali moukou a stříkali na ně zelenou barvu. Nejhrubší útok byl veden na představitelku Opozičního bloku Natalii Korolevskou a právě Ljubu Pečkovou. Té nastříkali zelenou barvu do obličeje. Druhý den – 10. května - Ljubov Pečková zemřela. Policie členy nacionalistické bojůvky zadržela, jsou ale obviněni pouze z výtržnictví.

30 komentářů :

 1. no a co?
  fašisté, nacisté považovali, stále považují Slovany na "untermench"-podlidi a jestli někdo po útoku z nich zemře......, nic se neděje
  dál se budou objímat s Porošenkem a obdivovat jemu podobné...
  jsem zvědav na reakci p. europoslance Štětiny  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chrochtající štětináč se blahem u hrochtá zmrd jeden?!!!!

   Smazat
  2. Chyba redakcie - omyl sa stane: nezomrela veteránka vojny 91letá pani Ljubov Pečková, ale jej 93 ročná sestra, tak isto účastníčka Veľkej vlasteneckej vojny, dostala infarkt, keď videla ten útok na sestru v TV. - Je to paradox - tieto ženy bránili svoju vlasť, inak by sa tie fašistické agresívne štence, ktoré útočili, ani nemohli narodiť, alebo by boli utratené . . .

   Smazat
  3. Paní asi dlouho nekoukala na telku (třena ten karačunskej vysílač co ho Igor Iványč sundal ještě neobnovili). Vnuk jí nejspíš pustil to video z oslav 1. máje 2014 a ona tam uviděla Babaje křepčícího kozáčka na pódiu, tak si vyšla ven ho uvítat a takhle to dopadlo:)

   Smazat
 2. Tahle zpráva, jakkoli je srdceryvná, není důvěryhodná ani malinko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A z jakého důvodu není důvěryhodná, to proto že se to českým fašounům nelíbí? UKáčky byli vždy fašouni jen se za CCCP nemohly projevovat protože by dostali po tlamě.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Add 9:09
   Spíš předpokládám, vzhledem k šílené aktivitě nacistických bojůvek, že takovýchto, pro normální lidi hrdinek nejstrašnější války, dnes už však jen několika posledních nešťastných veteránek, může být i víc, jen se o nich těžko dozvídáme.
   Pro tyto dožívající hrdiny musí být obzvláštním utrpením, sledovat jak dočasně vítězí ta nejhorší svoloč lidského druhu.
   Ti kteří se staví na odpor ukrajinskému nacismu to dnes mají těžké. Jsou to noví hrdinové.

   Teď ale jenom tolik: čest památce Ljubov Pečkové.

   Smazat
  4. Tu veteránku a hrdinku Velké vlastenecké války prokyjevští náckové provokativně polili barvou. Přizdobila se totiž georgievskou lentou. A už i to je dnes na Ukrajině provokace!! To, co předvedli ti náckové, je vrchol vandalismu! Z našich mainstreamových se o tom člověk nedoví ...
   Zpravodajství Sputniku však (s odvoláním na ukrajinské zdroje) přineslo zprávu, že zemřela sestra té paní. Jakkoliv i tato při té manifestaci jistě utrpěla šok.
   Ve slušné společnosti se hrdinům klanějí, uctívají je a nosí jim květiny.
   Na dnešní Ukrajině je hrdina Velké vlastenecké něčím jako tou "lovnou ..".
   Když si připomenu naše ty naše štětinoidy aj. zaorálkoidy, kteří tu zvěř přede dvěma lety napomáhali při majdanu resuscitovat, jímá mě děs, kdo nám to dnes vládne.

   Smazat
  5. když to čtu ne jima mě děs spiš ja ktery jsem v životě nezabil aní kuře bych dokazal vraždít a mislim že bych vubec neměl vičitky

   Smazat
  6. 22:46 Jestli bys vraždil tak, jako umíš česky, tak to není třeba míti obavy.

   Smazat
 3. Je třeby pojmenovat ty, kteří tu zkurvenou fašistickou pakáž podporovali a podporují, zejména Karl von Pěnka a ultrazmrd Štětina. Tak to je.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak vypadá fašismus. Tento odporný zločin samozřejmě jak naše vláda a sdělovací prostředky tak ani v Bruselu neodsoudí.Naše sdělovací prostředky o tom dokonce ani neinformovaly.Nehodí se to do krámu.Vždyť Ukrajina pro své "demokratické principy"bude brzy přijmuta do EU.Podle hesla :Kdo je nepřítelem Ruska je náš přítel i kdyby to byl vrah a fašista.

  OdpovědětSmazat
 6. Každý zločin na Okrajině , který spáchají banderovci, bojové prapory, poslanci atd..je z dokumentován UOA a bude po zásluze potrestán..je to otázka času kdy a ten se jím každý den krátí...

  OdpovědětSmazat
 7. Naštěstí nezemřela ona ,ale její sestra . Je to však smutný příklad chováni fašounské zvěře na Ukrajině. Pozitivní je to ,že se něktří na Ukrajině nebojí a že je nejde házet všechny do jednoho pytle. Bredy

  OdpovědětSmazat
 8. Je mi luto 91 ljubov Pečkové,zasluži si uctu k cvojmu veku i k tomu že bojovala hrdinsky proti fašizmu. Tí ktrorí nastriekali jej do očí farbu a hulvatsky jej nadavali a provokovali su obyčajní fašisti a banderovci Ukrajiny. Tak toto su tí ktorých chodili na majdan podporovat havloidní zmrdi a zo Slovenska p. poslanec Droba za SAS a iní. Tak vidite aku fašizoidnu a primitívno banderovskú svoloč na Ukrajine podporovali československí pro majdanskí zmrdi.Určite v zpravach ČT TV presstituti o tejto udalosti ani nešteknú. Preto si všímat ČT TV propagandisticke vysielanie, tí ktrorí sa nedaju manipulovat týmto vysielananím aby zaujali svoj pro ČT TV nazor a divali sa na nezavisle správy na intrernetových veboch

  OdpovědětSmazat
 9. http://rusvesna.su/news/1462989210 ukrajinšti nacisti pod vedením schwancenberga a štětináče v akci....sláva okrajině....

  OdpovědětSmazat
 10. Dospívání je velmi kritické období, kde se rozhoduje o psychice, buďto čichne ke krvi a zvrhne a vrátí se zpět ke zvířeti a nebo se jakžtakž stane člověkem. Proto není vhodné vystavovat dětskou a mladou psychiku násilí. V prostředí, kde je násilí podporováno i když cíleně (proti nějaké skupině například židé v 2.sv.válce) vytvoří se stádo zvířat, které dříve nebo později musí být utraceno nebo zavřeno do ohrady.

  Toto co se děje na Ukrajině je označováno jako "Banderovský projekt", který už způsobil v historii několik vln násilí. Zvíře, které uvnitř násilníka postupně získává převahu se osměluje a dodává si v dětství odvahu útokem na bezbranné, není to pro normálně fungující mysl snadné, ale pokud se dá záminka ohledně ideologie, že Ti druzí jsou zlo, už není problém násilí pustit ze řetězu.

  V morálně silné společnosti se násilníci ukrývají a svoji pravou povahu odkryjí pouze v kritickým situacích nebo když se nikdo nedivá.

  Nové slovo je pro ně psychopat. Je to evolučně zaostala bytost, což potvrdilo scanování mozku, kde jim chybí některé funkce - nemají svědomí a násilí se pro ně stává drogou.

  Proč o tom mluvím, aby jsme si na ně dali pozor, mnoho lidí doplatilo na to, že odmítlo přijmout jejich existenci. Ve vzduchu je takové období, na které se psychopati třesou, že budou moci vylézt z děr. Dávejme si navzdory tomu, že můžeme být v nepřátelských táborech na psychopaty a násilníky mezi námi velký bacha.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdo by mohl udělat stařence něco tak odporného, by zasloužil narazit na kůl.

  OdpovědětSmazat
 12. Němý úžas, zhlédněte než to demokraté odstraní
  https://www.facebook.com/robo.bacinsky/videos/237286499963922/ Vok Jan Michálkovice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Špice, nedá se to nějak stáhnout?

   Smazat
 13. To co se děje na Ukrajině je neúcta k starým lidem a hlavně k bojovníkům proti fašismu . Ukrajina snad chtěla aby vyhrál její spojenec Hitler . Nechápu proč je podporuje česká tevize , naši politici hlavně kandidát na prezidenta Schwarzenberg . Ďíki bohu Karle že jsi tam kde jsi . Tvojí kamarádi : UCK , BENDEROVCI . Proto jsi nemohl vyhrát , podporuješ zlo . Rozeštváváš národ . Pritom tvoji prapředci sekali Turkum klavy jak muchomurky . Na Hluboké jsem vyděl . Prijde doba a.hlavně čas kdy na Ukrajině bude mír a hlavně pořádek . Spasiba hrdinům CCCP .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tomhle případě bych klidně vynechal ty "bojovníky" Jedná se o stařenku, která byla napadena zblblými hovady - taky by takhle jednali se svojí matkou či babičkou? Kdo je schopen takhle jednat se starými lidmi, je mravně zpustlý, bezcenný hovado.

   Smazat
  2. admine, seš sto let za opicema, bábuška nezemřela, ale zemřela její sestra. ruské zdroje ten hoax dementovaly.
   Slávek

   Smazat
 14. Dnes v rozhovoru pro Právo, K.v,Sch. sdělil, že se chystá na Ukrajinu. Poveze pomoc a uznání pro stařičkou veteránku, nebo peníze pro kyjevskou bandu bandu.
  V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prdlačku, poveze tam sušenky (zase se máme nač těšit) a bude je rozdávat místo Nulandové. která nad Banderostánem už zlomila hůl. Charles von Bahnhof vždy neomylně na té správné straně barikády. Na té hnědé.

   Smazat
 15. http://www.ukrkonzulat.cz/cz/ukraine/hladomor/01.htm asi nějaký potomek se mstil na babce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl to mladý nácek. Za co se mohl mstít té staré paní? Za hladomor, který byl i v Rusku a Bělorusku. Copak ta babka za to mohla? Mimochodem, ten tvůj pramen je pěkně cinknutý, výklad je ahistorický, pouze štve lidi proti sobě.

   Smazat
  2. Spousta blbečků, co píše o hladomoru, tak o něm vůbec nic neví. Ono je to dnes jaksi in o tom psát a hlavně když je to proti Rusku. Je to už takové lživé klišé, kterého se rádi chytají "chytří" rusobijci.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.