Reklama

čtvrtek 12. května 2016

Roman Máca – „analytik think-thanku – sluníčkářský „hate-free“ bloger, kterého ve světě bohužel nikdo nezná…Ladislav Kašuka
12.5. 2016   zasláno redakci NR
Tento prozápadní euro-optimistický bloger o mé osobě napsal sáhodlouhý článek, v kterém v kritickém duchu zveřejnil mé fotky, mé články, některé mé vydavatele (po nichž také neopomněl hodit jedovatou slinu) a zmínil se o mé tzv. ruské a syrské stopě (což jsou mé články přebrané a přeložené zahraničními zpravodajskými weby)Řekl jsem si, že mu jeho milou péči o mou osobu oplatím a napíšu o něm minimálně stejně obsáhlý článek, jako on napsal o mé maličkosti.

Bohužel musím říct, že to nedokážu, což mě velice mrzí a panu Mácovi se tímto hluboce omlouvám. Kromě několika typicky sluníčkářských webů a iDNES pana Babiše totiž tento autor nikde nepublikuje a v zahraničí po něm jak se říká „ani pes neštěkne“.

Čekal jsem, že najdu nějaké jeho publikace převzaté německým, britským, nebo americkým zpravodajstvím, ale kde nic, tu nic. Pokud jsem přece jen nějaký takový článek přehlédl, tímto se autorovi velice omlouvám, ale jeho zahraniční stopa, není bohužel na rozdíl od té mé (jak on sám píše) nijak výrazná.

Přeji mu jako kolega bloger a publicista, kterého vydávají naše i zahraniční weby a občas i opravdové tištěné noviny mnoho štěstí a úspěchů a doufám, že jednou někdo najde nějakou tu stopičku i po něm J.

Ještě bych mu chtěl vzkázat, že kromě jím zmiňované ruské a syrské stopy, kterou jsem vedle té české a slovenské zanechal, existuje ještě mexická a kubánská ťápotka, kterou jistě jen nedopatřením přehlédl J.
K přečtení zde:


Také bych rád věděl, proč si myslí, že výkon normálního civilního zaměstnání někomu brání být současně publicistou, novinářem, nebo analytikem? Každý autor totiž nemá štěstí, že ho financuje nějaká ta „neziskovka“, pro kterou píše články na objednávku, takže podle mého je normální se nějak poctivě živit.

Na závěr přidám aspoň jednu fotečku tohoto nepříliš známého a úspěšného blogera (snad ho můj článek aspoň trošku zviditelní).

K tomu přidám odkaz na několik webů, na kterých „tvoří“ svá dílka a tím bohužel končím…18 komentářů :

 1. Máca je klasický homosexuální šmejd, takové to havloidní netáhlo, co v životě nic nedokázalo a jen parazituje na systému, pro který píše propagandistické bláboly. Nic víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechápu, co ta nula tím jeho článkem na tom šaškovském serveru zvaném "manipulatori.cz" chce dokázat. Že lidi raděj čtou Kašuku, než tu nulu? A pokud se ta jeho šaškárna má zabývat manipulací a "hoaxy", proč ten šašek tam nevybere něco z dílny ČT?

   Smazat
  2. Pane Kašuka nic si z toho nedělejte, z těch jeho teplý výraz naznačuje co je.

   Smazat
 2. je to deset minut, co sionistyčtí šmejdi z ČRO odvysílali pořad oslavující feťáky, homosexuály a vobřezaný iciky. Prý je to na podporu komunitního soužití. Za vzor jim slouží "Klinika" v Praze na Žižkově. Nikdo, opravdu nikdo feťáky a degenerovaný lesby a bukvice tu nechce. Dělaj bordel, fetujou, zapalujou polišům auta, protizákonně okupují cizí majetek. Co je nejdůležitější, slouží jako úderná skupina proti Čechům a Moravanům. Pomocí těchto zmetků zločinci, jako Dienstbier, Krnáčová, Šabatová, Mejstřík a ostatní sionisté útočí na právní systém Českého státu. Organizují provokace, kterými se snaží vyvolat nepokoje, po kterých bude následovat vydání protiteroristických zákonů až po zavedení stanného práva, tedy výjimečného stavu, tak jak to sionista Hollande zavedl ve Francii. A hned poté začali ve jménu demokracie lynčovat obyvatele městečka Calais na severu Francie, protože ti se začali bránit se zbraní v ruce teroru tlup černé sběře.
  Je až s podivem, jak si notuje smečka zajordánských slovanů, ať už jsou z Čech, z EU nebo z USA.
  Jen když mohou terorizovat původní obyvatele.
  Protože porušují všechny zákony, ať psané nebo nepsané, na nichž jsou položeny základy naší civilizace, musíme brát jako bernou minci, že se snaží naši společnost zničit a nás, jako obyvatele kontinentu vyhubit!!!
  Proto je třeba je všechny hladit až do úplného vyhlazení. A bez slitování.
  Ono na vás a vaše rodiny také neberou ohledy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tedy tolik škodí proč už nejsou dávno za katrem i s Krnáčovou a spol. ???

   Smazat
  2. 14:00-protože mají "své"pány, kteří drží politickou a tím fakticky reálnou moc, kdo by je tedy za ten katr šoupnul? V jednom se ale mýlíte, za katr patří jen jejich ochránci.

   Smazat
  3. PODÍVEJ SE NA SOUDR. JOUROVOU
   naše soudy jsou ovládány justiční mafií, jako málo kde!!!
   Jourovou odsoudili bez nároku na jakoukoliv nápravu, uteklo moře vody a Jourová se dala do party s kmotrem Burešem a světe div se, najednou dosáhla mávnutím proutku při jediném soudním líčení vše vyhrála. A nádavkem udělala kariéru.
   Co to tedy je PRÁVO NA SPRAVEDLIVÝ PROCES???

   JAK SOUDÍ NEZÁVISLÍ SOUDCI??? NEZÁVISLÍ NEJEN NA MOCI SVĚTSKÉ A MOCI CÍRKEVNÍ, NAŠI SOUDCI JSOU NEZÁVISLÍ NA PLATNOST ZÁKONŮ!!!
   oni ti soudruzi a především soudružky ty zákony vůbec neznají!!!
   Soudci soudů České republiky jsou závislí pouze na neomezených platech. Tam se nikdy nespletou a rozhodnou vždy ve svůj prospěch. Co se soudcem, který bere čtyři miliony ročně a z lásky k právu rozhoduje vždy ve prospěch bankovní oligarchie!
   Rychetský Sváček, Jirsa, Vávra, Ferešová, Žáková, Stamidisová, Lucie Wagnerová, Čítková, ...
   mohl bych pokračovat jmény z PČR nebo státních zástupců advokátů a notářů.
   jak chceš aby Krnáčová nebo šmejdi z Kliniky seděli za katrem?

   Smazat
  4. Jé, ty jsi ale kretén, to je neuvěřitelný :-).To, že máš záporné IQ není omluva... Ještě že máš internet, viď? Představ si, že bys tyhle hloupoučký mekty prezentoval v hospodě, to by sis hned nesl zuby v klobouku. Ach jo, přesně kvůli kokotům tvého ražení mám doma pro sichr skříň plnou munice- co kdybys ty nebo tobě podobní někdy vylezli na veřejnost :-)
   Ondřej z Prahy

   Smazat
 3. Pane Kašuko tohle jste opravdu přehnal.
  Pro zachovávání své duševní hygieny se už delší dobu snažím číst co nejméně mainstream a podobné kolaborantské vejlupky jako je tenhle 'think-tankový analytik' Máca, a vy mi to svými odkazy takhle kazíte.

  OdpovědětSmazat
 4. ..p. Kašuka, na strom, který nerodí, se kameny nehází. Pište dál a štěkotu si nevšímejte...

  OdpovědětSmazat
 5. analytik Máca - už tu zase plácá....Je to hovado bezskrupulozní,co v životě nikdy nic pořádného nedělalo.analytik Máca - hurá,mám novou nadávku...

  OdpovědětSmazat
 6. Jenom tak na okraj, kde berete tu morální odvahu a jistotu tvrdit, že většina národa stojí za Putinem a Ruskem???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jdi nebyl idiot, tak by jsi mohl použít třeba spy-Google a stači se podávat na procentní podporu Putina. Až tohoto dosáhne jeden západní president, tak nás o tom můžeš tady poinformovat, ale ty tomu asi nerozumíš. A proto to ty šmejdy tak štve. stále nechápeš?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Nejde jenom o podporu Putinovi. Nebo např. Zemanovi. Nebo Orbánovi. Nebo Sulíkovi.
   Jde o odpor každého slušného člověka proti totalitní propagandě která se na nás ze všech stran valí.
   Manipulace, lži, překrucování, dvojí metr atd.
   Možná nenajdeme úplně objektivní průzkumy, kdo má jakou podporu, to ale není až tak důležité.
   Důležitější je, že podpora kterou mají tito politici, je ještě násobená ubohou goebbelsovskou propagandou, která by je chtěla poškodit.
   Lidé u nás ještě nejsou tak hloupí jak ti více na Západě nebo ve SS.
   Takže, tu morální odvahu bereme v ubohosti toho, co na nás valí propagandisti. Náš odpor proti tomu je velmi velmi morální.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 9. Milý Láďo!
  jekotu vlastizrádců si nevšímej a zůstaň tak statečný a přímý jako jsi byl doteď...
  mám Tě ráda..
  vlaštovka

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.