Reklama

.

.

neděle 15. května 2016

Ve „smiřování“ přituhuje

Ogňan Tuleškov
15.5.2016 České národní listy
 
Bude D. Herman prvním členem vlády ČR, který se oficiálně zúčastní srazu tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu, nebo je prvním členem vlády ČR, který je členem „sudetoněmeckého landsmanšaftu“? Odpověď není jednoduchá.

Víme, že již nějakou dobu je D. Herman předsedou Sdružení Ackermann-Gemeinde (SAG). To je zřejmě registrováno jako samostatný český spolek. Má v celé ČR asi 300-400 členů. Někteří z nich nejsou ledajací. Mezi ty prominentní patří i kardinál D. Duka, Čestným členem je i kardinál M. Vlk. A to nemluvíme o řadě katolických prelátů, kteří jsou zřejmě i oporami SAG.

Spolková realita je přece jenom složitější. Pražský SAG je složkou mnichovské Ackermann-Gemeinde, jenž je též registrován jako samostatný spolek. V jeho čele stojí spolkový předseda, M. Kastler. Oba subjekty mají společné sjezdy, společné vedení. Jeden z těchto celoněmeckých sjezdů se konal před lety v Plzni, kde samozřejmě řečňoval i B. Posselt. Ten pozdější se odehrával v Budyšíně. Byl pod záštitou K. Schwarzenberga, tehdejšího místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí ČR. Pozvánka na tento sjezd byla, až na několik českých slov, německá.

Ostatně pro nás není tajemství, že pan K. Schwarzenberg říkal, že se necítí být Čechem, ale Böhmem. Tak nějak o sobě soudí i mnozí sudeti.

Mnichovské Ackermann-Gemeinde je součástí tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu (SL). Další základní složkou SL je Seliger-Gemeinde a též i Witikobund. Tak to zakotvují i stanovy SL:

Ale abychom se vrátili k ministru D. Hermanovi. Vzhledem k uvedenému můžeme dojít k závěru, že pan ministr kultury je zřejmě zprostředkovaně členem SL.

Pokud bude u vlády sobotkovská ČSSD a bělobrádkovská KDU-ČSL, fakticky jen KDU, pak v česko-„sudeto“-německých vztazích se postupně můžeme dočkat řady dalších, pro většinu z nás, velmi nemilých překvapení. Strategický česko-německý dialog pokračuje. Bez ohledu na to, že pro nás nejbližším národem jsou Slováci a nikoliv Němci. Tzv. smiřování se sudety se „rozvíjí“. Přijede zítra bavorská delegace, v níž bude několik hlavounů SL, známých „přátel“ českého lidu, na diskusi s čs. vládou do Prahy nebo další jednání budou pokračovat v Mnichově opět jako česko-bavorská? Bude jejich výsledkem další rozmělňování našich státních a národních zájmů?

Nečeká nás osud 17. země Spolkové republiky Německo, jak kdysi o tom mluvil dr. Špidla? Záleží na nás. Především hlasovacími lístky můžeme ve volbách rozhodnout již během několika měsíců i o této vládě.

Sledujme však vystoupení pana ministra na sjezdu SL. Jistě bude mít příležitost veřejně požádat ze sjezdové tribuny bavorského premiéra H. Seehofera, B. Posselta o omluvu za výroky, jichž se dopustili na minulém sjezdu SL. Nelze přece bez dalšího spolknout obvinění, že jsme se dopustili zločinů proti lidskosti, válečných zločinů či dokonce genocidy, jak rakouští landsmani si dali do motta svého tzv. Dni vlasti, který se konal v září minulého roku v Klosterneuburgu. O těchto těžkých obviněních jsou pánové z naši vlády informováni, dokonce i námi. Pokud pan ministr Herman o tom se nezmíní, pak již víme, jak na tom jsme a hlavně budeme.

I našim cílem jsou dobré vztahy s Německem. Musí být však budovány na základě principů mezinárodního práva, zejména na zásadě rovnosti subjektů, nevměšování se do vnitřních záležitostí, reciprocity a plného respektování našich národních a stáních zájmů. Pokud nepostavíme česko-německé vztahy na tomto fundamentu, můžeme se jednoho dne octnout u německé boudy.

Dr. O. Tuleškov

60 komentářů :

 1. A to nám ještě Německo pošle účet za abnormální spotřebu vody Hermanem,jak poloze každému do zadele,bude se muset často koupat.Tohle že je Český lidovec,zaprodanec to je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tihle se nekoupu, voní kadidlem od lezení do análu.
   Ale nebylo by špatné být důchodcem v 17. Spolkové zemi, protože bychom dostali přidáno k důchodu 5,95% jako soudruzi důchodci z bývalé DDR. To by ovšem byla jiná částka než 40 korun od židovky marksové nebo 49 korun od žida Kalouska při západních cenách potravin z Polska a polskou "kvalitou" z Lídla.

   Vymazat
  2. Tihle se nekoupu, voní kadidlem od lezení do análu.
   Ale nebylo by špatné být důchodcem v 17. Spolkové zemi, protože bychom dostali přidáno k důchodu 5,95% jako soudruzi důchodci z bývalé DDR. To by ovšem byla jiná částka než 40 korun od židovky marksové nebo 49 korun od žida Kalouska při západních cenách potravin z Polska a polskou "kvalitou" z Lídla.

   Vymazat
  3. Dostat přidáno asi 500 Kč měsíčně je sice lepší než 50 Kč, ale také to nevypadá jako náhlé zbohatnutí :-)

   Vymazat
 2. nikym nevoleny stranou dosazeny to přeci každy vi a lidovec ten tahne vždycky stim kdo je umoci až tady budou činani tak je jasnějši než slunce kdo bude mit prvni šikme voči jako bylo jasne kdo prvni hajloval s požehnanim vatikanu

  OdpovědětVymazat
 3. Tím,co tem blb Sobotka trpí ve své veskrze zrádné vládě jen dokazuje,jak už Soc.Demokracie klesla hluboko a že je otevřeně proti zájmům národa i státu a že je na úrovni vlády protektorátní,tudáž samotnému Sobotkovi plně náleží "Cena Emanuela Moravce","cena pro zrádce"....Hamba mu hňupovi!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Sobotka je bezpáteřní améba, která pro koryto udělá cokoliv.
   Aby si mohl zavládnout, zapomněl na program vlastní strany (já socany naštěstí nikdy nevolila), včetně círk.restitucí.
   A to, jak nechává řádit Pelikána, Valachovou, Dientsbiera a Marksovou už snad ani nekomentuju.

   Vymazat
  2. Vysvětlení je snadné. Herman je buď utajeným předsedou vlády nebo nad činnosti vlády vykonává dozor v zájmu, který bude místním čtenářům zřejmý. Mají nás v hrsti. Disponují archivem bezpečnostních složek a proto mohou vydírat. Dobře vědí, kolik kdo vyzdobil nástěnek ke slavným májovým dnům nebo VŘSR. Jsme dávno protektorát Vatikánu a Mnichova. Co jste čekali, když jste uvěřili foristické bandě v čele s disidenty?

   Vymazat
  3. Před volbami jsem psal, že kdo chce levici, má volit komunisty a ne zrádce. Dnes už mohl být klid s církevními restitucemi, s NATO i s vlastnictvím pitné vody. Teď máte vyslaného kolaboranta u sudeťáků a divíte se, jak puci.

   Vymazat
  4. 15:50-nedivte se,český volič je hovado a proto skončí v koncentráku NWO...krok za krokem se tam sune a přitom si to uvědomuje....,ale je to marný,je to marný..

   Vymazat
  5. Je to křivák a členové této strany/ CSSD/ ve většině za ním stojí. Kdyby nestáli, tak by tam Sobotka nebyl. Jeho postoj jim tedy nevadí. Proto se tato strana pro mě stává nevolitelnou i do vzdálené budoucnosti. Lidé přemýšlejte.

   Vymazat
  6. 16:20 Máte pravdu. Dnes si nikdo nedokáže uvědomit, že ač pod poručnictvím Moskvy jsme zvládli žít bez dluhů s funkční armádou, se soběstačnou výrobou kvalitních potravin. I ten Temelín jme si postavili sami. Dnes jsme rozkradený protektorát, otrockého typu, přesně, jak to s námi zamýšlel Hitler, jen to není ještě úplně dokončeno. Ještě chybí horda Muslimů, TTIP a konečná intervence ČNB, 1 ku 50. Pak už bude dokonáno.

   Vymazat
 4. Herman, to je prase, hned mu jdu napsat, co si o něm myslím. Sobotkova vláda musí být vykopána.

  OdpovědětVymazat
 5. Vlastenka


  A překvapuje to někoho zrovna u Hermanna a ještě k tomu lidovce?!
  Nechápu, že tu svoloč lidoveckou po 25 letech ještě někdo volí. A už byla tak hezky u ledu.)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni lidovci, tedy správně černoprdelníci, a socani jsou paroháči. Kdo v těch stranách je, měl by se stydět. Vedení jejich stran z nich udělá kolaboranty. Jak už to bývá, oni se o svém paroží dozvědí poslední.

   Vymazat
  2. Divíš se? Kteří volí KDU jsou většinou ti kteří chodí do kostela. Tam jim to pan farář náležitě vysvětlí a díky svému umění v manipulaci se svými ovečkami tyto půjdou s velkou pravdepodobností volit podle doporučení našeho pána faráře.

   Vymazat
 6. Návrat ksč a je vše vyřešeno od toho jsme tady síla LIDU ČESKÉ REPUBLIKY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na půl roku vzbudit Klemu Gottwalda a ukradené miliardy a fabriky jsou opět zpátky a viníci potrestáni !

   Vymazat
  2. Dnešní komunisti nejsou žádnou alternativou. Fakticky nemají ani žádný program. Členstvo vymírá a jejich papaláši mají jen jeden zájem - udržet se u koryt a nejlépe bez jakékoli odpovědnosti, což se jim bez větších problémů daří. Jsou v podstatě stejní jako v ostatních stranách, navíc neusilují o moc ve státě. Pokud se vzácně a náhodou objeví někdo s vlastními myšlenkami (viz např.Ransdorf), je držen ve straně jako exot a vedení ani není schopno či ochotno se ho zastat.

   Vymazat
  3. Naprostý souhlas, za celých 26 let se nezastali žádných, kteří se stali vykořisťovanými a odíranými. Viz. třeba horníků a jejich bytů,které jim morálně patří. Žijí jen minulostí a z příspěvků těch, kteří je ještě neprokoukli.

   Vymazat
  4. Mudrlanti 9:45 a 10:02, nechte komunisty na pokoji. Jediní tady zůstali čistí a neušpinili se jako ostatní strany u vlády. Program mají a není jejich chybou, že se nerealizuje. Jestliže máte pocit, že potřebujete pomoc, obraťte se na strany, které tady vládly a vládnou. Najděte nejbližšího poslance a vyčiňte mu.

   Za čtvrtstoletí se realizuje kolaborantský program. Idioti, kteří zvonili klíči a hrnuli se do nových stran, nemysleli, že dojde na restituce. A přece na ně došlo. Pak to vypadalo, že církev restituovat nebude. Socani řešení tak dlouho (chce se říci plánovitě) odkládali, že se v parlamentu našla podivná většina a církevní restituce odhlasovala. Dokonce sehrála komedii u ústavního soudu, aby spor prohrála. Teď to zase vypadá, že Sudety jsou nedotknutelné. Vláda socanů s černými prdelemi se postará o to, že Čechy z pohraničí poženou jako v roce 1938. Těšte se, Herman hru rozehral. Jen kolaborant může komunistům něco vyčítat.

   Vymazat
  5. 9-45 10-02 Že nemají program? Neumíte asi číst. Církevní restituce, Nato, strategické suroviny. Divili by jste se, co by se dělo, kdyby dostali masívní podporu. Určitě by nepodvedli voliče, jako Sobotka, který měl církevní restituce ve volebních slibech, ale okamžitě po volbách se dal do koalice s KDU a rukoudáním jim slíbil, že dá církvím pokoj. Voliče ještě rok obelhával s trapnou komisí. Tak takhle by to komunisti neudělali.

   Vymazat
 7. Lidovci spolupracovali s nacisty a byli ve vládě Háchy a podíleli se na vyvražďování Českého obyvatelstva. Vystoupení Hermana, tohoto lidovce v současné vládě, v Norimberku na sjezdu Sudetoněmeckého lansmanšaftu tyto uvedené skutečnosti potvrzuje a podtrhuje. Církem žehnala vraždění které na našem území probíhalo za druhé světové války.

  OdpovědětVymazat
 8. Herman je trojský kůň sudeťáků přes český katolický klérus a lidovce přímo v české vládě. Chvíli se po svém jmenování držel zpátky, ale teď už nemá zábrany. Tak jako Bělobrádek v Mnichově, tak Herman nyní přímo na sjezdu sudeťáků bude litovat jejich ztráty pro Českou republiku a omlouvat se za odsun, který nazývají vyhnáním. Bude se bratřit se štváčem Posseltem, který má teď jako svoji živnost označování odsunu za genocidu. U vítězných velmocí kteří o odsunu rozhodli v Postupimi nepochodili, tak budou prezidenta Beneše nazývat stejnými výrazy jako Hitler. Nikdo nevzpomene na Čechy vyhnané z pohraničí, rozbití Československa sudetoněmeckou pátou kolonou,na statisíce mrtvých, devastaci země. Prezident Beneš to předvídal a Herman realizuje jeho chmurnou předpověď.

  OdpovědětVymazat
 9. Například politika Merkelové, hlavně ta proimigrační, je silně proti Českým zájmům. To k dobrým vztahům rozhodně nepřispívá. Tak takto bychom kamarádi nebyli! I toto by mělo zaznít !

  OdpovědětVymazat
 10. Katolická církev vždy kolaborovala s tou správnou stranou, za války s Němci, po válce s komunisty, teď se zase korouhev otočila do protisměru. Nikoho proto nemůže překvapit, že se třeba za války parašutisté schovávali v pravoslavném kostele a nikoliv v katolickém. Prostě, vrána k vráně sedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to za ww2 ještě horší. Faktickým administrativním šéfem katolické církve v Praze (a tím fakticky v celém protektorátu) byl sudeťák a agent gestapa Franz Werner Bobe, jinak také velkopřevor maltézského řádu (toho spolku, který si nárokuje majetky v rámci tzv.restitucí). Ten přispěl k likvidaci všech parašutistů v kostele tím, že iniciativně vyhledal a dodal gestapu stavební plány chrámu (jinak by se asi o kryptě a těch, co se tam skrývali, nedověděli). Jeho "příspěvek" byl ohodnocen třetí nejvyšší odměnou vyplacenou gestapem za "zásluhy" o likvidaci parašutistů.
   Po válce byl dopaden a za udání cca 100osob gestapu byl odsouzen a popraven.

   Vymazat
 11. Lidovce měli již dávno zakázat jako nepovolenou stranu, protože se jedná o politickou odnož katolické církve a ta by měla být absolutně nestranná. O problematičnosti tohoto uskupení hovoří přeci i takové věci jakými je Kalousek (dlouholetý člen a předseda), dnes se dá do té hromady zakopat Bělobrádek, jejich poslanci typu Gabal, tenhle Herman je všech král, protože kam přišel, tam zůstal bordel. Jen si vzpomenu na jeho působení v organizaci o protiprávnosti komunistického režimu, ponechal to tam personálně a finančně rozvrácené a nyní jezdí rozvracet republiku k Posseltovi. To úplně stačí, pane Hermane, abyste byl pro mne odepsaný člověk.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman je žid a potom jako vetřelec v katolické církvi a také stejně i lidovec a nakonec přisluhovač Bruselu a EU i Islámských teroristů. Tak by konečně český národ měl pochopit, co dokážou sionisté a jaké je jejich "poslání". A tahle špína dnes chce vládnout světu.

   Vymazat
  2. Zapomněl jste ještě na dalšího. Europoslanec Svoboda. Ten tu squadru skvěle doplňuje

   Vymazat
  3. Svoboda ? Kdykoli pohne v televizi tím svým "pyskem" přepínám na Šlágr...

   Vymazat
 12. Lancmanšaft(krásně nazvaný komunisty Revanšisti=odplata)ve svých prohlášeních např. nazval akci vlastnců, co odstranili Heidricha za teroristický čin.Žádná pokora za to, že jako první odstranili ze Sudet Čechy, že řvali až si panty u huby vyvrátili, když přijel Hitler do Chebu, že vcelku jako jeden muž stáli na straně fašistů(kolik bylo jimi zlikvidovaných německých antifašistů). Pane Hörmann Sieg Heil.

  OdpovědětVymazat
 13. Převzato z komentáře pana Radana Bruse k článku Herman je pro sudetský sjezd ten pravý. Je třeba tento projev prezidenta Beneše uveřejňovat častěji. Nezapomenout. Pravda je v detailu.

  Vážení spoluobčané,
  v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
  Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli poprávu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
  Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
  Může se stát, že se najdou „čeští vlastenci“, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.
  Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
  Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů.
  Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv, a v kterékoliv době.
  Váš dr. EDVARD BENEŠ
  Praha, květen 1947

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano tento dokument MÁ TRVALOU PLATNOST a zmrdi v českých vládách se neustále snaží o zpochybnění co s tím lidi uděláme???? to co je teď nalezlý v parlamentní žumpě je absolutně nevolitelný kromě OKAMURY a PRAVÝCH KOMANČŮ NE TĚCH MODRÝCH ZMRDŮ !!

   Vymazat
  2. Velmi případná připomínka!!
   Ano, Edvard Beneš viděl dál než většina z nás, a také znal své pappenheimské. Víc jak dobře ...
   Nenaslouchali jsme mu dost pozorně, a tak máme, co jsme (ne)chtěli.

   Vymazat
 14. po havlozmrdovi další zmetek který se bude omlouvat sudeťákům za konec války hnus a hanba české vlády opravdu je čas DEFENESTROVAT ta česká žumpa je tak zasviněná že to zabere hodně času než se vyčistí !!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se vaří v kotli voda.

   Vymazat
 15. Škoda defenestrací,naházet ty zkurvence černoprdelnický prasatům....alespoň jednou budou užitečný a mít se jako"prasata v žitě":-DDDF

  OdpovědětVymazat
 16. Mizerná vláda-mizerná rozhodnutí--LM

  OdpovědětVymazat
 17. V kapitalismu je všechno za peníze, proto si myslím, že důvodem proč se naše vláda paktuje s Němci - dejme tomu se Sudeťaky a ne se Slovaky, o nichž se zmiňuje jeden z komentatorů, jsou právě ony - peníze. U Němců jsou a u Slováku nejsou.

  OdpovědětVymazat
 18. Běžný Němec byl také obětí druhé světové války. Na ně bychom vinu schvalovat neměli. V sousedství žila rodina, česko-německé manželství. Otec padl u Stalingradu, jeho tři synové vyrůstali bez něho. Seděl jsem s německým inženýrem, kterému v Čechách za války zastřelili tátu. Jeho matka se už nevdala. Také smutný příběh. Můj strýc v Ostravě za sokolský odboj jen sbíral peníze pro rodiny vězněných. Gestapo ho zatklo, a za pár měsíců v Osvětimi byl popraven. Teď uvažte, jak tady gestapo mohlo operovat? Říšský Němec česky nemluvil. Potřebovali ochotného služebníka z řad sudeťáků. Právě takové, jakým Herman vyznával svou perverzní kněžskou lásku na jejich srazu. Jistě předal mnoho zamilovaných pozdravů od Sobotky a Zaorálka. Bože, kam jsme to jen klesli. Kde dali slušní a inteligentní lidé oči, že gaunerům sloužili. Jakého kašpara budou socani před příštími volbami ukazovat, aby nalákali nějaké blbce. Mám jeden typ. Sobotka uplatí Cicolínu.

  OdpovědětVymazat
 19. Ať se naladí v rádiu jakákoliv stanice, vždy je tam směřování k náboženství, glorifikace feudálů, angličtina, nebo manipulační informace z politiky sledující jasný cíl- kolonizaci této malé a neduživé země a především jeho úplatného lidu. Tento soustavný proud nemůže být náhodný a je jasné, že je cílený a režírovaný. Většina je kompars a úprava scénářů je v domovině jen výjimečně povolována. I intenzita a naléhavost je přesně odměřována a zesilována. Problém je, že mladší generace vyrůstala spíše u strýčka Skrblíka a nikoli jako my starší u Smolíčka Pacholíčka a už skoro nikdo nezná strategie Jezinek Bezinek :-(

  OdpovědětVymazat
 20. Sobotka je Cicolína sama.A ti další něco obdobného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo ví, jestli má více než jednu díru?

   Vymazat
 21. Známý komunistobíjce a prosazovatel církevních restitucí Herman, který má svůj "charakter" podrazáka a slizouna vepsaný ve tváři, má tu drzost oslovit sudeťáky slovy "milí krajané" a jménem celého národa se jim omlouvat!! Je to HNUS, kterého jsme se dožili 26 let po hadráku! Doufám, že se teď všichni voliči KDUČSL stydí za svoji volbu a více ji nebudou opakovat!!??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do kostela chodí 4% populace, lidovce volilo 6%.

   Vymazat
  2. Snad voliči KDU-ČSL uznají svoji chybu,jakou si zvolili chazarskou chátru,že je klidně zase prodají.

   Vymazat
  3. Nejblbější lidi,jsou voliču KDU-ČSL a to z jižní Moravy.Tam jsou celé dědiny,kde do jednoho všichni volili tuhle posranou partaj.Ti burani mají jedinou starost o to,jak jim dupou králíci,aby jim slimáci nesežrali okurky a aby jim ta běčka s "trnkama/karlátkama" nechytla octový kvašení,aby si mohli vypálit ten svůj kýbl švestkovýho opia...Přitom každá třetí baba tam je rozvedená a každá třetí 16-letá pička ma za svobodna parchanta s mladým alkoholikem.
   Už jim chtějí zakázat i domácí zabíjačky i místní košty vín a slivovice a ti debili drží a drží a nechají se furt dokola drbat do všech otvorů a když se jim řekne,tak to zase těm lidovcům hodí na 100%....

   Vymazat
  4. Naprostý souhlas s 16:48 . Jsem z Jižní Moravy a mám takové voliče tupé ovce v rodině takže vím o čem je řeč . Není jim pomoci . To co řekne farář to je svaté a přes to vlak nejede . A jezuita Bělobrádek i s hranatou hlavou Hermanem to dobře vědí .

   Vymazat
 22. Jsem starý ale dost pamatuji. Jako roční děcko sice ne příjezd Wehrmachtu, ale nakonec války si už pamatuji. Když čtu, hlavně na webech pro blbé a eště blbější, jako i dnes hovno, či takové KundRy, což se většinou jedná o ročníky kolem r. 80, tak si říkám, ty chudáky nečeká nic lepšího, než ty podobné pravičáky z "první republiky". Někteří zapálenci pro buržoustskou "demokracii" na to za nacistické okupaci sice dojeli, ale většina se stala kolaboranty s novými pány, jako i dnes, ve své naočkované nenávisti k těm, kteří i za cenu svých životů je vlastně zachránili, když tu germánskou bestii poslali k čertu. Bohužel se vždy najde někdo, kdo jako v pohádkách vzbudí draka. A USA to zatraceně umí.

  Zdraví altman

  OdpovědětVymazat
 23. Jeden milion stošedesát dva tisíce šestsetsedmnáct československých Němců alias sudetských Němců obdrželo od Führera záslužnou medaili za 1.říjen 1938 – za rozbití ČSR a „odstoupení“ pohraničí Velkoněmecké říši. Hitler definoval toto vyznamenání Výnosem z 18.října 1938 a z 19.května 1939. Co pravil zločinec Hitler o sudetské medaili? Citát stojí za to:

  „Medaile je udělována těm osobám, které se v Sudetech nebo na říšském území zasazovali a připravovali návrat území do Říše. Zvláště přicházejí do úvahy členové NSDAP, SDP v Čechách, kteří v boji za připojení k Říši obětovali svůj majetek či krev, byli zavřeni či vyhnáni. Dále jsou to VDOVY a SIROTCI po padlých bojovnících za sjednocení, příslušníci Wehrmachtu, policie, SS, NSKK a NSFK, kteří se na vstupu podíleli. Stejně tak vyšší straničtí funkcionáři, ČLENOVÉ, ÚŘEDNÍCI, ZAMĚSTNANCI A DĚLNÍCI ve veřejných službách, kteří v dnech nástupu byli služebně činní ve vnitrozemí Sudet.“ (Cit. Vyznamenání z doby nesvobody 1939-1945, I.vyd.Praha 1999,str.22.)

  Statisíce henleinovců, tisíce freikorpsů a milion ordnerů a zaměstnanců ČSR(!) dostaly od führera metál za zločin rozbití republiky a odtržení výsostného území vlastního státu. A tyto zločince proti státu máme kolektivně litovat, pokud se dostali do odsunu a neutekli již dříve před hněvem českého lidu???
  Takže závěr je jediný – milionu stošedesáti dvěma tisícům šessetesedmnácti alias sudetským Němcům, včetně brněnských vyznamenaných, patří jen opovržení, a ne lítost. A to nepočítáme další desetitisíce neoceněných čs. Němců, kteří se rovněž provinili proti republice a našim národům zločiny za doby okupace. Zkrátka, lítost a omluvy se musejí nejen rozhazovat, ale i zvažovat. Jinak dopadnou tragicky, jak jsme již v minulosti zažili u expresidenta Havla.

  OdpovědětVymazat
 24. Žádný strom neroste do nebe, ani Herman nemá sílu přepsat historii. Je důležité si uvědomit, že určitě mluvil sám za sebe, možná za pár desítek jiných, sobě podobných ale určitě ne za nadpoloviční většinu národa. Nikdo nemá právo hodnotit skutky svých předků, protože neprožil jejich dobu. Pokud tak Herman činí, je buď hloupý nebo placený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel umí psát, má ministerské razítko a dbře slouží Bruselu. Tím je nebezpečnější než terorista!

   Vymazat
  2. Herman je pokrytec. Komunisty by kádroval, ale Sudeťáky nikoliv. Ani nemeknul o tom, že se Sudeťáci k republice zachovali sprostě a řada lidí kvůli nim za války zařvalo. Ani slovo o vraždění v pohraničí před jeho obsazením. Jak takové hovado může bydlet v Česku, kde je milion bývalých komunistů a něco současných členů strany? Všechny zuřivě nenávidí. Doufám, že se chodí vyzpovídat k Dukovi, Vlkovi, Halíkovi, Malému a že si ve zpovědnici vzájemně rozumějí. Jak může Sobotka takového člověka vzít do vlády?

   Vymazat
 25. K zblití... Herman s krychlovou hlavou je ovšem nula, stejně jako celý ten SL. Teď budou řádit jiné struktury! EU-TTIP. Herman tam mimo jiné svými slovy o mstě popřel Jaltu, popřel"koncepci" vlastní vlády a měl na hodinu vyletět z postu.
  Ale volbami, jak v závěru navrhuje autor článku, si z toho nepomůžeme. Já tedy nevím, koho volit.

  OdpovědětVymazat
 26. Ona se tahle partaj dokázala asimilovat s každým režimem aby pro ní zbylo místo u korita. No partaj. Vlastně její představitelé a členská základna budou ze stejného, mazlavého těsta.
  Tedy jak příští volby?
  Nevolitelné strany: KDU, ČSSD, TOP09, ODS, (ANO) ....
  Kdo další se postaví proti svému národu pro cizí prospěch?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strako,pamatuj si,že jádro a kostru každé správné partaje v demokracii tvoří jewrejští intelektuálové a proto ať vyhraje volby jedna,nebo druhá,nebo třetí,vždycky vyhrají ONI a vždy se doumluví i na té nejnesmyslnější koalici a nikdy se neplní žádný volební program,než ten jejich oficiálně nedeklarovaný a proto se furt brodíme ve stejnejch sračkách už 25 let.A když si tohle voliči uvědomí,nebudou se už divit žádným takovým povolebním veletočům a nedodržování slova,jak máme před očima v zrovna úřadující vládě.Ta plní vše,kromě toho,co aSociální paDemokrati slíbili.

   Vymazat
  2. Není nad to když mne osvítí nějaký duch. Díky a mír s Tebou

   Vymazat
 27. Tak jsem se zrovna dodával na komentovaný záznam z tryzny v Terezíně,vřele doporučuji.
  Fešáci s kupírovanými oháňkami se zas předvedli,hlavně nějaký mladík ve fci ředitele Židovského muzea Praha a kozel Sidon,jenž se pohoršoval nad projevy předsedy senátu Štěcha a předsedy Svazu bojovníků za svobodu plk.v.v.Vodičky....Zas jen jediní chudáci jsou oni,ti vyvolení a jiných obětí nikdy nebylo,dokonce ani v tom Rusku,kam ti jeho souvěrci s Trockým přišli dělat komunismus a ten byl tak pro židy strašný,že jej jen zázrakem přežili i ti naši a byl pro ně ještě horší,než nacismus....
  Pikantní je v té souvislosti i ta oficiální účast toho vola Hermanna na tom sjezdu SL....No,babylonská věž byla proti tomu dnešnímu zmatení pojmů úplný hovno....
  Je za

  OdpovědětVymazat