Reklama

.

.

pondělí 16. května 2016

Vyslání ministra Hermanna na sudetský sjezd do Norimberka vládou = Mnichov Sobotkovy vlády

Jiří Jaroš N.
16.5.2016 České národní listy

Sobotkova vláda zradila českou státnost, zradila dekretální normy, zradila tradici odboje proti henleinovsko-hitlerovskému zločinu.


Ministr Hermann nejede na sjezd sudetů do Norimberka jako soukromník. Nejede tam jako zástupce cizího spolku Ackermann Gemeinde, jehož je údem. Jede tam jako oficiál české vlády, se souhlasem a požehnáním českého premiéra. Čím se premiér Sobotka liší od zkrachovalého pana Nečase s jeho tzv. českobavorskou identitou?? Ničím! Herr Posselt, jenž dvacetiletí v Europarlamentu neustále hanobil dr.Beneše, plive na dekrety a naléhá na jejich zrušení, se má účastnit v Praze výstavy a kdo jej tam přijme? Senát? Poslanci??

Jak máme slavit Beneše, když vlastní vláda vráží občanům dýku do zad?? Když pod záminkou česko-bavorského dialogu posluhuje sudetům, kteří navíc neuznali změnu stanov, soud jim dal zapravdu a nárokují neustále zrušení "Benešových" dekretů, a dokonce naléhají na "omluvu českého parlamentu za dekrety". Kdo zaručí za této situace, že toto parlament nakonec neudělá a nezradí republiku a občany??

Jako odbojáři, legionáři a vlastenci musíme

a) žádat demisi Hermanna

b) žádat demisi Sobotky

c) žádat potvrzení dekretů vládou a Ústavním soudem.

Tyto požadavky by měly zaznít na chystané manifestaci v Brně 28.V.2016 a sděleny vládě a Ústavnímu soudu.Jiří Jaroš N., ČSBS Boskovice

32 komentářů :

 1. vstupujte do Národní domobrany, bude nás zapotřebí...

  Slávek.Brno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypsal jsem prijimaci formular do Narodni Domobrany,ale zadna odpoved a je to vic nez mesic.
   Je to tim,ze ziji v zahranici?
   Jinak ozbrojena Revoluce je to jedine co zbyva.
   Uz se zbytecne keca moc dlouho.
   CZ75

   Vymazat
 2. S autorem, J. J. N., souhlasím, na manifestaci jdu ...

  OdpovědětVymazat
 3. Národ musí povstat ne žádné manifestace,to ničemu neslouží jen se lidem vysmívají,jsou si totiž jistí ve svých pozicích.Lidé musí masivně povstat a udělat Revoluci v rámci celé Evropy! Chazarský kaganát v USA a Sanhedrin v Izraeli připravují jaderný útok na Rusko.Chazarský velitel H.Kisinger navrhuje razantní jaderný útok na Rusko bez vyhlášení války.To již žádá opakovaně.Rus to moc dobře ví a všemožně se snaží předejít konfliktu potažmo 3.W.W.

  OdpovědětVymazat
 4. Ty "manifestace" jsou radna ptakovina od A do Z!Je to jako strasiti babu ptakem.Kdyby se tam seslo 100 000 lidi tak se tomu "vykvet ceskeho naroda" vysmeje do oci!...Tudy cesta ke svobode nevede.
  A pro Slavka z Brna:jestlipak vis ,domobrance jak si poradit s jedinym poserkanym Abramsem a jednim Apacem?! Takovy tandem za soucasny situace "rozebera" Brno cihlu po cihle a uplne beztresne..-Tak az ten problem vyresis tak to sem hod at se narod pouci!Nemam v umyslu znevazovat Domobranu ale tyhle technicke nalezitosti je treba mit vyreseny nez se mlyny spusti..)))

  OdpovědětVymazat
 5. Je to tristní, že člověk s tak malým mandátem zastupuje všechny. Bohužel, ona ta celá vláda není nic jiného, než spolek pro vlastní záchranu.
  Samozřejmě, že vystěhovat etnickou část obyvatelstva není lidské. Bylo to ale provedeno na základě výsledků II. světové války a rozhodnutí vítězných mocností. Dnes by TOPáci byli posíleni o sudetoněmeckou část a chtěli by stejně připojit k Německu. Z Česka by už vlastně nic nezůstalo, protože by tu dělali stejně jen bordel. Kdo je skutečný Čech, nemůže přece souhlasit s Hermannovým katolicismem, který spojuje i to, co Bůh spojit nechce.

  OdpovědětVymazat
 6. To co provedl Herman je vlastizrada...!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman je exponent sudeťáků prostřednictvím katolického kléru a lidovců přímo v české vládě. Když je oslovil Liebe Landsleute tak se to překládá jako milí krajané, ale může to být také milovaní venkované, jakoby pořád tady žili a měli naše občanství.To asi těžko. Postavil na stejnou rovinu státní nacistický teror za pomoci sudeťácké páté kolony a ojedinělé zločiny Čechů na Němcích po 6letém teroru. Bratřil se se štváčem Posseltem, který odsun ještě pořád označuje za genocidu, když odsoudili spolu "kolektivní vinu při odsunu". Při jeho inteligenci, jak by řekl Švejk, ministr kultury zapomněl, že rozhodnutí o odsunu učinily v Postupimi vítězné velmoci, zapomněl na vyhnání 300 tis.Čechů z českého pohraničí, na statisíce mrtvých a devastaci celé země, ale pro něho jsou to milovaní takřka spoluobčané, bez ohledu na to, že řvali všichni Heim ins Reich, pomohli zničit Československo a stali se říšskými občany. Kdyby to bylo po válce, byl by již Herman právem ve vězení jako špičkový kolaborant.Sudetský Čech.

   Vymazat
 7. Politici nás dostali přesně tam, kde nás chtěli mít. Drtivá většina plebejců je zaměstnána existenčními starostmi. Neznám nikoho, pracujícího v privátní sféře, kdo má čtyřicetihodinový pracovní týden. Kdo se chce alespoň přiblížit státem udávanému měsíčnímu průměru, pracuje od 200 hodin výš měsíčně. Přesčasy, práce o sobotách a nedělích, odpolední a někdy i noční směny. To je naprostá samozřejmost. S dodatkem našich politiků o vděčnosti za zaměstnání. Lidi v takovém zápřahu potom věnují každou volnou chvíli své rodině, nebo odpočinku, který si povětšinou plně zaslouží. V takové situaci nemají čas, ani chuť sledovat nějakou politiku. Dobývat pravdivé informace někde na internetu, nebo se účastnit nějakých demonstrací. Většinou vezmou za vděk tím, co jim nalijí do hlav televize, rozhlas, nebo bulvární tisk. Já ty lidi neomlouvám. Jenom vysvětluji, jaká je situace mimo Prahu a velká města.

  OdpovědětVymazat
 8. Sudetským Němcům by měl někdo kompetentní vysvětlit, že svým neustálým odporem proti Českému národu dosáhli toho, o co po dlouhá léta usilovali. Návratu do říše. Těsně před válkou ve svobodných volbách se k nacistické ideologii přihlásilo téměř 90% obyvatel. To je víc, než o čem kdy snili ve svých snech komunisté. Říká se tomu vsázka na špatného koně. Oni vsadili na Hitlera a prohráli. Kdyby jsme prohráli my, neskončili by jsme s dvacetikilovým zavazadlem někde mimo republiku. Prostě by nás postupně fyzicky zlikvidovali. Tak že se k nim vítězné mocnosti, z pohledu samotných Němců, zachovali ještě velmi velkoryse. Tohle by měl někdo Sobotkovi s Hermanem připomenout. Situace v Německu se začíná pomalu, ale jistě měnit. Ke slovu se začínají dostávat různí "radikálové", kteří se nemusejí spokojit jenom s děláním pořádku ve vlastních řadách. V okamžiku, kdy se k moci dostanou lidé schopní zatočit s migranty, můžeme mít jistotu, že dříve, či později, začnou dělat německý pořádek i mimo německé území. A my budeme pravděpodobně první na řadě.

  OdpovědětVymazat
 9. Naprostá podpora panu Jarošovi.
  Blíží se podzimní volby,tak bych prosil voliče KDU-ČSL,zamyslete se,chcete si nechat prodat i zbytek republiky?Jak to může dopadnout,nám ukázaly cirkevní restituce,co nepůjde vrátit,vyplatit.Nebyl jsem v Terezíně na pietě,ale co jsem zaznamenal výrok Sidona,jakoby židovské oběti hodil za hlavu a překrucuje jejich násilné hnaní do lágrů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:11 je úsměvné prosit tupé ovce voliče KDU-ČSL k zamyšlení .

   Vymazat
 10. Tak mi někdy připadá, že kdyby jsme neodsunuli Sudeťáky, nemuselo dojít ke II. světové válce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je "ironie" nebo jseš tak blbej?

   Vymazat
  2. Co dodat, jsem tak blbej...

   Vymazat
  3. Anonymní17. května 2016 8:50

   Zcela správně! Druhou světovou válkou nás potrestali za to, co jsme jim udělali po ní.

   Vymazat
  4. Dobrý!-- aspoň něco pro zasmání!

   Vymazat
 11. Kdyby Hitler vyhrál válku tak věřím, že naši němečtí spoluobčané by nám na Sibiř posílali balíčky na přilepšenou a teplé ošacení. Jistě by nás nenechali strádat!

  OdpovědětVymazat
 12. No jo no,nelze než konstatovat,že Emanuel Moravec Sobotka ve v nedodržení volebních slibů a vlezdoprdelismu Německu a církvím předčil všechny i ty nejzkurvenější vlády a stal se "kundolízkem mutti Merklové",která ho za jeho službičky nepošimrá ani za ušima po té jeho slizké pleši...doufám,že si to ta tupá masa voličů ČSSD uvědomuje a při nejbližších volbách s ním a tou jeho až na nepatrné výjimky,zrádcovskou partají,skoncuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...oprava: "vykastrovaný kundolízek mutti Merkel"....

   Vymazat
 13. Jistě to tímto krokem Hermana nekončí,jaký bude další?Jsou čím dál víc troufalejší a právě ne Češi,ale jarmulkáři a zrovna po celé Evropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prvoplánově zkouší co ještě "uneseme", zároveň pomáhají svým rodným v USA zachraňovat dolar šířením zmatku a napětí v Evropě. Nejen v Evropě, ve Světě!

   Vymazat
  2. Poslouchal jsem přímý přenos tryzny z Terezína a komentář na ČT24,kde se k věci vyjadřoval ředitel Židovského muzea...
   Jak Štěch,předseda senátu,tak předseda Svazu boj.za svobodu se vyjádřili k imigr.problamatice a sklidili od vrchního pražského rábiho Sidona i toho ředitele ŽM kritiku a projev značné nevole.
   Paradoxně se židé a to ještě nad hroby nacisty umučených svých souvěrců přímo zastávali suděťáků a Němců vůbec a otevřeně se vyhraňují proti Čechům....Nic nového a neočekávaného.Spojením "nacistických ýbrmenšů" se "bohem vyvolenými",majíc stejně rasistickou ideologii a touhu po ovládnutí světa,vznikl v r.1954 klub Bilderberg, který dodnes řídí ta fosílie D.Rockefeller a odkud vše vychází....
   Imigrace je v zájmu židů oni se tím ani netají a je i jimi organizovaná přes Sorose & Comp..Musí se krapet vylidnit Stř.Východ a udělat místo pro "Velký Izrael"a dotáhnout ta likvidace Sýrie do konce,aby nebylo pochyb,komu budou patřit mj.Golany i s těmi novými ložisky plynu a ropy,co na nich už dnes pracují týmy těžařů od Rothschilda a Chaneyho a kradou pro ně ropu tak,jako DAEŠ....kruh se uzavřel....

   Vymazat
  3. Naprosto souhlasím s Vaším příspěvkem.Už je to jasné,že uprchlickou krizi mají na svědomí židé.Je třeba si všimnout,že některý vysoce postaní židé,dostali potřebné informace,co se bude dít,jaké to bude mít pokračovaní,co šířit mezi svými,co popírat oponentům.

   Vymazat
 14. Vážení, nic proti Vašim názorům, jenže řešit nevyřešitelné záložitosti, jejichž 1. dějství se odehrálo před cca 800 lety a poslední před 70, když se na nás valí hordy nájezdníků ?
  Přičemž z celého Německa jedině Bavorsko je ochotno a schopno se bránit?
  Za těch 70 let již přímí aktéři většinou zemřeli, dnes již kroje nosí jejich dědicové.
  A jejich chalupy ve své valné většině zmizely z povrchu zemského.

  OdpovědětVymazat
 15. sobotka je fakt vypatlanej

  OdpovědětVymazat
 16. Aby toho nebylo málo: BRNO pořádá v "universitním kině" Scala dne 24.5. v 17 hod. debatní večer S názvem " Kde domov můj?" Po svém domově bude pátrat B: POSSELT!!, J.Pehe, Milan Horáček a historik Jar.Šebek...Vstup zdarma...a 28.5.půjdou zase "Němci" z Pohořelic zpět do Brna, pod záštitou ANO primátora Vokřála...co se s tebou děje, moje město, co je Brno zač, hnízdo nácků nebo město indoktrinace VŠ studentů, kterých je tu až 17tisíc?
  Na okně kavárny v Alfě pasáži je už pár let nápis: "Jsem český šmejd, který tleskal Hitlerovi, volil komunisty.." a v tomto duchu dále. Podepsána "výtvarná skupina, jméno už nevím. Co se to děje v Brně??

  OdpovědětVymazat
 17. Vyslání ministra Hermanna odsouhlasil i prezident Zeman - dnes tato informace proběhla v jednom rozhlasovém rozhovoru. Při jednání Hermanna se Zemanem byli přítomni někteří velvyslanci a bylo to v sobotu 14.5.
  Takže se vzpamatujte a začněte obviňovat i svého miláčka MZ.

  OdpovědětVymazat
 18. ad 14:32
  Ano, to je přesné ono: ýbrmenš, vyvolený národ a supermans.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 19. Ukažte jediného sociálně demokratického ministra, který protestoval. To samé platí o Babišovi. V tom jedou všichni. Slušny člověk by podal demisi. Sobotka je příkladem člověka postádajícího páteř. Prostě slizoun.

  OdpovědětVymazat