Reklama

čtvrtek 5. května 2016

Výsledkem má být jeden světový pronárod bez vlastních kořenů, bez historie, bez národní hrdosti a předků, který nebude ničím jiným, než masou otroků a konzumentů vlastních, nekvalitních podřadných potravin a výrobků, neúnavně pracující pro blaho a přepych horních etnicky čistých 3% kteří jsou dle jejich názoru bohem vyvolení a předurčení vládnout našemu světu!


Ladislav Kašuka
5.4. 2016   zasláno redakci NR
Na změnu máme maximálně 10 let – pak už bude na mírové řešení v současnosti vznikajících problémů asi pozdě!
Pokud v Evropě nedojde nejdéle do deseti let k naprostému obratu v politickém a ekonomickém kursu, bude nenávratně ztracena a nastane doba zmatku, kulturních a sociálních bouří a demence nastupujících generací!


Současní americko – izraelští kormidelníci západního světa vedou Evropu zcela záměrně ke krachu a snaží se z ní udělat teritorium, na kterém budou žít lidé, kteří nebudou znát opravdovou historii svých národů, Evropy a světa, ani příčiny a opravdový průběh a výsledky světových válek.
Zatímco starší generace ještě vědí, kdo byl v historii kdo, a jaká země nese největší zásluhy na porážce nacismu a zachování evropských národů, které měli být za druhé světové války zcela vyhlazeny, současná mládež se ve školách učí již zcela jinou, záměrně upravenou historii a vyznává naprosto jiné morální zásady a hodnoty, než naši předci!


Většinu mládeže nějaká historie vlastně ani nezajímá a stačí jim těch pár „hovadin“, co jim nalije do hlavy ve škole nějakou americkou neziskovou silně motivovaný pan profesor a později jim potvrdí naše slavná ČT! Naši vlastní potomci jsou pak pevně přesvědčeni, že válku vlastně vyhrálo USA, kterým odněkud z východu jen přicmrndávalo nějaké komunistické Rusko!


Dalším problémem, který dnešní mládež neřeší, je nějaké národní sebeuvědomění, nebo státní příslušnost! Ve školách jim lijí do hlavy, že budoucnost je v globalizaci, v jednotné centrálně řízené ekonomice a v zániku národů, státních útvarů, ras a jednotlivých kultur (Marx by z toho na rozdíl třeba od Stalina zajisté měl velkou radost)!


Tohle všechno se děje nyní a teď! Dlouho odkládaná realizace plánu na nový světový řád již začala a právě probíhá všude kolem nás! Jejími průvodními znaky je odvracení pozornosti lidí vymyšlenými epidemiemi, lokálními vojenskými konflikty a pro ty jednodušší, mediálními skandály a ukazováním naolejovaných zadků a umělých koz současných rádoby celebrit!


V. V. Putin, Ruská federace a její spojenci jsou tak stejně, jako byl před 75 lety J. V. Stalin a Sovětský svaz poslední překážkou, aby výše jmenovaná 3% ovládla a řídila celý svět! Před 70 lety byl tento pokus o světovládu za cenu životů desítek milionů lidských životů Sovětským svazem zmařen a jen díky tomu, ještě existují nějací Češi, Poláci, Maďaři, Bulhaři, Srbové, Rusové, Francouzi, nebo Rakušané!

Povede se tento šílený plán zmařit i tentokrát, a pokud ano, kolik životů to bude stát teď, miliardy, nebo nakonec úplně všechny?!

27 komentářů :

 1. Blbstein Chujmer a ostatní Lahváči z lumpenkravárny zřejmě vesele nasávají.....že tu nevidím jejich"vše říkající pindy" :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no jo, ale slovní zásobu máte stejnou jako oni, takže to vypadá, že jste jedním z nich a chcete hned v úvodu odvést diskuzi do kanálu

   Smazat
  2. Jasně,Einsteine:-D

   Smazat
  3. Naivní! nedávno jsem tak z nudy přepnul na ČT-D (to je vysílání Artu pro děti) a tam běžel dětský A-Z kvíz. A najednou otázka na L. Moderátor ukázal odznáček s Leninem a klade soutěžní otázku: "Povězte jméno ruského státníka a revolucionáře, který významně ovlivnil dějiny 20. století." Tak mě napadlo - co blbou, proč jim ještě ukazujou ten odznáček, vždyť na něm to je, sic v azbuce - napsáno! Ale divil jsem se zbytečně. Ale splet jsem se já! Chlapec ani brvou nehnul a zakroutil hlavou že neví. Děvče z druhého kolektivu u soutěžního stolku jen proneslo: "Nevím". Moderátor byl taky mladý, kolem třiceti, ale přesto na něm bylo znát že je dost diví že asi málo naznačil a doplňuje "Založil SSSR!". Dívka mává rukou a říká "Dál!" - jako další otázku. Krapet mě ty děti zaskočily. Ale i dospělí mnoho netuší. Taková gabča Partyšová, to už je holka se čtyřícítkou na krku a ta na otázku kdy skončila WWII. a kdo osvobodil Prahu v jednom speciálním díle Nikdo není dokonalý řekla, že neví, že někdy v roce 1948 a že to musel být Masaryk! Ale dodala že maj pitomý otázky, proč se radši nezeptaj na nějaký pleťový masky, o těch prý ví hnodně:)

   Smazat
  4. Jaký "má být?" My už ten pronárod jsme! A vůbec za to nemůžou utečenci - stali jsme se pronárodem před šestadvaceti lety, kdy jsme se úprkem hrnuli k zlodějnám, lžím, podvodům, fandili jsme přizdisráčským politickým vším, nadšeně jsme lezli do EU a NATO, každý se učil brebtat anglicky, a mladí smradi už už aby si přičuchli k západu a dnes předvádějí přiblblé imitace američanů. Co předvádí kultura - film -divadlo? Přiblblé promaerické sračky! Knihy? To jsou jen překlady z anglosaský literatury, ve všem se opičíme, všechno se převzalo zpoza velký smradlavý americký louže. Národní zvyky a tradice, všechno se zesměšnuje, potlačuje - proč například MDŽ? Proč například svátek práce? Proč se sem implementoval Santa Klaus? Valentýn? Haloween a podobný sračky? Proč se potlačuje všechno české, mladí lidi jsou odrbaní potetovanci, a co předvádějí hnusné modelky a celebrity? To je přímo k blití. Vlastenectví je téměř trestné. Pokud jde o ČR - tady přivandrovalci za nic nemůžou, my sami a dobrovolně a nadšeně jsme zahodili národní tradice a jsou z nás směšní šašci, pronárod bez identity - až vymřou dnešní zhruba padesátníci - všechno další už bude jen morová rána.Žádná škoda.

   Smazat
  5. 15:53 presne toto je i muj nazor. Jsme povetsine ubozi imitatori te zumpy sveta SS

   Smazat
 2. Pokud by rozpínavost USA a jejich spojenců (včetně naší malé republičky) nezastavilo Rusko a Čína, tak pak už nikdo. Jde jen o to jakým způsobem by k tomu došlo. Pokud by to zůstalo na konvenčních zbraních, tak bude obrovské množství mrtvých, ale svět se vzpamatuje a hlavně bude i nadále obyvatelný. Pokud ovšem dojde na jaderné zbraně, tak ti co přežijí budou závidět mrtvým. Svět bude totálně zničený a ve většině neobyvatelný. Doufám, že si toto uvědomují obě strany a že k použití jaderných zbraní by nedošlo.

  OdpovědětSmazat
 3. Neděje se nic jiného, než to, že se nejbohatší elity světa spojili a kolektivně táhnou za jeden provaz. Ten má bohužel lidstvo na krku. Oni už dávno pochopili, že v kolektivu je síla. Pokud to nepochopí běžný občan - vazal privátního kapitálu, nemá naději na své osvobození.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo,tak to je.
   Jednou,když jsem byl na jedné téměř 2-vou milionové demonstraci proti přijetí nového,veskrze zkurveného zákoníku práce,namířeného proti pracujícím v Římě, byl transparent s nápisem "Proletáři všech zemí,spojte se" a muj kamarád vzal fix a připsal tam:"..protože všichni darebáci to už dávno udělali"....a vo tom to je!!! Porco dio!!!

   Smazat
 4. Přečtěte si něco o inkluzi ve školství, TTIP, NWO, Bilderbergu a Kalergiho plánu a není třeba nic dalšího dodávat.

  OdpovědětSmazat
 5. A dosaďte si tam Sorose,Rockfelery atd...

  OdpovědětSmazat
 6. Ano,
  již po staletí touží katolická církev ovládnout svět.
  Je to ideologický plán na velkou Římskou říši...
  Co se nepovedlo Hitlerovi, možná povede se NATU.*

  OdpovědětSmazat
 7. Zadlužený hegemon, světový četník a největší loupežník světa se velmi zlobí, to co měl na dosah ještě před patnácti lety se nějak rychle hroutí.Proto organizuje Majdany,vyvolává barevné revoluce,"humanitárně" bombarduje,tajně organizuje stěhování muslimů ze sebou vybombardovaných zemí do Evropy, emituje nekryté papírové i virtuální dolary, až jsou rotačky a klávesnice vyvolených "elit" úplně rozžhavené, chrlí mediální lži,úpadkovou kulturu, účelové informace a výhrůžky probouzejícím se otrokům i politikům až se z prodejných a zastrašených presstitutů a politiků jen kouří, tajně připravuje pro Evropany nevýhodné vazalské smluvy (TTIP) atd. Tím hegemonem nemíním stát, ale žoviální nažehlené západní bankstery, bohaté vlastníky nadnárodních korporací, aristokraty, neocons a jejich pokrytecké šašky v médiích, tajných službách, politice a v armádě, kteří musí na rozkaz svých pánů velmi rychle vykrást především Rusko, aby zase (pokolikáté už) oddálili bankrot své marnotratné čtvrté říše připomínající úpadek zhýralého a přežraného Říma a krach už jen strachem krytého dolaru, jejich hlavní zbraně k zotročení světa. Tyto zločinecké "elity" jsou a vždy byli skutečnými vládci mamonu a konzumu propadlému Západu, stínová, skutečná a jediná opravdová vláda za všech prezidentů.Tentokrát ale zaspali.Podceňované Rusko už zdaleka není bezbranné jako za stále opilého Jelcina,jejich zbraně mohou ze sídel světovládců za oceánem udělat za dvacet minut jen radioaktivní prach, jejich lidnatá kolonie Čína, kam z chamtivosti přenesli výrobu všeho možného, je už hodně bohatou továrnou a bankou světa a ani další lidnaté a rozvíjející se státy už nemají chuť být stále jen bezprávnou,bombardovanou, peskovanou a stále vycucávanou kolonií drzých a neuvěřitelně vypráskaných anglosionistických zrůd, které ve své baště neoliberalismu už můžou s naivními otroky úplně všechno. A ještě to pokrytecky a s drzostí sobě vlastní vydávají za nejlepší demokracii na světě. A když ostatní kolonie nebudou sebestředného světového diktátora a loupežníka poslouchat, tak jim prý pěkně zkroutí ruce. Uvidíme. Teď hrají světoládné "elitní promile" i miliardy otroků úplně o všechno."Elitáři" to bezpečně ví, otroci by se měli hodně rychle probudit nebo skončí jako jejich prapředci.

  OdpovědětSmazat
 8. Plány Imperialistů zhatí pěstování BIO potravin na vlastní zahrádce. 10 x úrodnější, než běžný skleník :
  https://www.youtube.com/watch?v=qm9lzUDTArw

  OdpovědětSmazat
 9. Anonymni 18:18 - perfektni shrnuti, neni co dodat.
  Napsal bych to podobne ale - po kolikate uz....

  OdpovědětSmazat
 10. Demokracie je vůlí většiny,ne jen nějakého jednoho. To platí i pro národy.

  OdpovědětSmazat
 11. Pane anonymni(18:18) ! Ujistuji Vas , ze Amerika je v tom nevinne a snazi se mnoho veci zmenit i pro vase dobro v Evrope. (Donald Trump a jeho podpurci.)

  Musite hlidat NEOCONS, Ti jsou nebezpecni svoji zahranicni politikou, a musite vedet, kdo je kdo - i u vas..(Nepratele Donalda Trumpa a podporovatele Hillary.)

  U nas ted bude klid az do listopadu. Trump vyhral podporu cele Ameriky.
  Po listopadu se rozhodne, jestli to, co nemate na Americe radi se zmeni k lepsimu (Donald Trump), nebo dominace sveta Neocony se prohloubi (Hillary Clinton)... V tom pripade vam bude hure.

  Vy v Evrope mnoha vecem rozumite dobre, ale jste malo organizovani a neumite se kolektivne branit. Americane maji intenzivnejsi politicky zivot. Bylo to snadno videt pri volbach.
  nick honolulu - zatim optimista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu se prý jmenovala dcera náčelníka,Nicholasi,zdravím.

   Smazat
  2. PAne Honolululu, vaaše vychvalování Trumpa je trapné. Je to stejný ksindl jako Hitlery Clintonová. Radil veřejně a vážně, že ti blbečci na torpédoborci Cook měli na ty ruské bitevníky střílet!!! To jestli bude příští americký prezident, tak se máme všichni, včetně vás, na co těšit. Už abych začal nosit konzervy, cukr a mýdlo do sklepa!!! Pavel P.

   Smazat
  3. 20:21. Kdyby nestříleli,tak Rusové na tom torpédoborci i přistanou a obsadí ho. Největší trapas,že USA nebrání vlastní válečnou loď. Zločin. Ale k tomu Trumpovi, myslím že mu nelze upřít šťastnou ruku,ta Češka,která si ho vzala,ta z něj možná udělala prezidenta USA. Uvidíme,jak zamakala.

   Smazat
  4. Co by tam Rusové dělali. US loď v Baltiku je jasná agrese proti Rusku, tak ji odháněli. Přesně podle pravidel a zákonů námořní plavby. Tak co to tu meleš o přístání a obsazování.

   Smazat
  5. 21:55. Bylo to bezesporu,i podle odborníků,napadení válečné lodi USA. Povinností vojáka i jakéhokoliv jeho velitele je se bránit,jít na smrt je možné jen dobrovolně a především pouze ve válečném stavu. Tak nějak zní "kodex" vojáka NATO. Byl porušen a to tak,že by měl být sesazen i prezident USA,pokud v tom měl prsty. Neodpustitelné jednání,které nejen demoralizuje armádu ale především ničí víru vojáka a jeho ducha. Neodpustitelné a stydím se za to absolutně.

   Smazat
  6. NÁHODOU,JA MÁM TOHO TRAMPA RÁD,ALE MRZI

   mě,že lže o tom,že chtěl,aby ten KUK torpedoborec chtěl střilet.On dostal určitě první informaci,že po průletu těch neozbrojených mírových bombardáků přestalo na tom křižníku fungovat elektronika i když ji od minula předělali na stare elektronky z televizorů,které šly ještě na petrolej.Na webech se píše,že mu i upadlo kormidlo a Putin mu nabídl odtažení do nejbližšiho NATO přistavu.

   Smazat
  7. HONOLULU KAMARÁDE,MYSLÍTE,ŽE PRÝ PO ZVOLENÍ TRAMP VYHLÁSI,ŽE POSTAVÍ K SOUDU

   všechny nenažrané boháče i v USA a bude to soud nazvany NORIMBERK Č.DVA,protože nebude až po neokony vyvolané válce,ale preventivně PŘED NÍ.Důvodem žaloby má být,že obyvatelům planety jdou na nervy války,které svými penězi ti neokoni NWO vyznavajici Satanismus vyvolavají A PROTO JIM MUSÍ BÝT ZABAVENO VŠECHNO CO NAKŘEČKOVALI a jejich bunkry budou znárodněny.

   NEBUDE TO NÁHODOU MÍT V INAGURAČNÍM PROJEVU TEN NÁŠ PRIMA CHLAPIK TRAMP,ANEBO MU TO CIC ZASE NEDOVOLI.

   Smazat
  8. Jasně, napadení válečné lodi USA v blízkosti ruských hranic. Proberte se! A Trump je rovněž pěkný darebák. Líbí se mi, jak se podivuje nad tím, proč evropšti politici přijímají tolik muslimských migrantů,ale o tom, pod čí kuratelou tito politici jsou a o tom, kdo rozbombardoval země, z nichž tito muslimští okupanti odcházejí, kdo to organizuje, ani slovo. Buď je to blbec nebo pěkný pokrytec. I on bude pouze hájit zájmy amerických prasat chrochtajících u plných koryt na úkor lidí zbytku světa.

   Smazat
 12. Pane Kašuko, tou radostí K. Marxe ze současného svinčíku, který zde panuje, jste zcela popřel pozitivní dojem svého příspěvku. Zřejmě jste si z Marxe zapamatoval jen ideu internacionalismu, která má v jeho pojetí zcela jiný obsah, než mu podsouváte. T

  OdpovědětSmazat
 13. Nezapomeňme dodat, že ten nový světový národ má být také bezpohlavní, bez mozku a bezbranný.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.