Reklama

čtvrtek 12. května 2016

Zpráva o extremismu – dělají si legraci?

Radim Valenčík
12.5. 2016   Valenčík blog.
Dostala se mi do rukou zpráva Odbor bezpečnostní politiky a prevence kriminality z 25. dubna 2016 pod názvem "Extremismus. Souhrnná situační zpráva 1. čtvrtletí roku 2016". Se zájmem jsem si ji přečetl. Byl jsem šokován.

Tuto zprávu napsal úředník placený z našich daní. A úředník vybavený informacemi, k nimž normální smrtelník nemá přístup. Věci se poznávají ve srovnání. Různých zpráv píšu několik každý měsíc. Kdybych svému soukromému zaměstnavateli takovou předložil, vyhodil by mě.

Tak třeba... Nejvíce mně zajímalo, jak pokračuje vyšetřování bitky v Thunovské a pak útoku na kliniku 6.2. Pokud si někdo už nepamatuje, tak připomínám:

http://radimvalencik.pise.cz/3154-6-2-vysetrovani-pripadu-nebo-zametani-stop-1.html

http://radimvalencik.pise.cz/3155-6-2-vysetrovani-pripadu-nebo-zametani-stop-2.html

Co říká dokument, o kterém píšu? Cituji:

"Mediálně byl nejvíce zmiňován incident v Thunovské ulici. V souvislosti s tímto konfliktem se objevila dezinformace o tom, že střet znepřátelených skupin měl být ve skutečnosti řízenou policejní provokací. Této naprosto vymyšlené lži se ujala řada tzv. alternativních médií. Fáma o "muži v hnědé bundě" dobře ilustruje způsob, jakým se tyto sdělovací prostředky snaží znevěrohodnit fungování veřejných institucí, a tím i principy fungování demokratického státu. Alarmující byla rychlost a dosah šíření této lži...

Ve večerních hodinách dne 6. února došlo k později medializovanému incidentu u Autonomního sociálního centra Klinika, kam neznámí pachatelé, zřejmě z řad fotbalových hooligans, vhodili dýmovnice a kameny. K útoku došlo zhruba měsíc před koncem období souhlasu státu s užíváním objektu. Nepřímo se stal argumentem v následné diskuzi ohledně prodloužení či neprodloužení tohoto souhlasu. Aktivisté objekt navzdory vypršení lhůty k vyklizení neopustili a využívali ho nadále neoprávněně. Na vzniku a chodu centra Klinika se v minulosti podílely osoby aktivní v rámci anarchistické scény a probíhaly v něm akce s anarchistickým podtextem. Centrum jako takové ale nelze označit jako levicově extremistické, protože v obecné rovině nenaplňuje definiční znaky, které využívá Ministerstvo vnitra."

Červeně jsem zvýraznil největší absurditu. To je výsledek vyšetřování, když ke všemu existují záznamy kamer?! To je zpráva určená veřejnosti, že v žádném případě nemohlo jít o policejní provokaci?! No proč ten, kdo ten blábol psal, nešel za Dienstbierem? Ministrem pro legislativu a lidská práva. Ten přece hned všechno věděl. Ten by řekl, kdo to udělal, viz:

http://radimvalencik.pise.cz/3174-na-co-se-dnes-zeptam-jirky-dienstbiera.html

Nebo by to neřekl, tak jako to neřekl mně? No pak to mělo být ve zprávě o extrémismu. To, že máme ministra, který svými neuváženými výroky může ve svých důsledcích podporovat nejnebezpečnější formu extrémismu a terorismu. Totiž státem organizované formy extrémismu a terorismu. Jak to, že zpráva o tomto nebezpečí vůbec nehovoří?

A tak kdo je vlastně ten nejnebezpečnější podle zprávy? Čtěme, čím se vyznačuje:

"odmítání Evropské unie. V souvislosti s tím byla kritizována část politické reprezentace, zejména pak někteří vládní představitelé. Jako určitá protiváha nebo alternativa k členství v Evropské unii byla některými subjekty, kritizujícími příliv migrantů a využívajícími vyhrocený nacionalismus, účelově zdůrazňována nutnost orientace na Ruskou federaci a prezidenta Putina...Terčem kritiky některých... extremistů se stala i média, především pak veřejnoprávní. Tito extremisté je obviňovali s (moje poznámka – v originále textu je na tomto místě opravdu "s") nepravdivého či zavádějícího informování veřejnosti. Snažili se tím snížit jejich důvěryhodnost. V této souvislosti pak propagovali a využívali média alternativní. Řada těchto alternativních sdělovacích prostředků se účelově uchylovalak prokazatelným dezinformacím a konspiračním teoriím."

To mě vyděsilo. Nejsem také extrémista a terorista? Tak aspoň v tomto se liším od extrémistů:

"Alternativní média se vyznačovalaneuváděním zdrojů informací. Při prokázání nepravdivosti některých tvrzení se obvykle aninepokoušela o další vysvětlení. Obvykle pro ně bylo dostačující vypuštění zprávy na veřejnost."

Zdroj jsem uvedl. Je na stánkách Ministerstva vnitra ČR.


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3416-zprava-o-extremismu-delaji-si-legraci.html

9 komentářů :

 1. Nedělají si legraci,oni dělají totalitu.

  OdpovědětSmazat
 2. Ale - vážený pane - tady už se může psát všechno. Říkat všechno, ukazovat nějaké staré záběry a montáže, zkrátka všechno. Už jsme na tom tak, že věřit nelze ničemu a žádná zpráva není podložena důkazy, leda snad fingovanými. Typickým důkazem toho je možno nazvat šílený blábol veřejně (beztrestně) šířený před nějakým časem serverem Novinky.cz provozovaným firmou Seznam.cz, která údajně nepodniká podle příslušného zákona, a proto není žádným orgánem postižitelná. Byl to blábol, že nějaký severokorejský ministr byl údajně popraven tak, že byl předhozen zločinným Kimem k roztrhání psům!! A LIDI TOMU VĚŘILI!!! To se z české veřejnosti stalo! Neumíte si představit, jaké šílenosti k tomu psali čtenáři těchto publicistických sraček na sračkovitých diskuzích, a nikdo to nedementoval. Naopak, ten zhovadilý článek se tam vyskytl ještě několikrát v jiné podobě. Asi si teď mysleli, že lidi na tyhle zhovadilosti předkládané jako chutné bulvární sousto rychle zapomínají, když před několika dny zveřejnili článek, že ministr roztrhaný psy je naopak živ a zdráv, dokonce byl za něco vyznamenán. Jak by si za normálních okolností mohl někdo něco takového dovolit??? Cožpak na tyto dezinformace, a účelové rozpoutávání tak strašné nenávisti proti konkretnímu cizímu státu, není žádný zákon? Žádný trest? Kdo si může dovolit takový - naprosto šílený - cirkus? Celá současná česká ( a možná i světová) mediální scéna je už nejspíš jakási reality-šou. Se svými protagonisty, aktéry, komparsem, se svou předlohou a režiséry. I konkretní televizní reality šou jsou propracovávány stále mistrněji, nechte být - taková Soudkyně Barbara nebo v současnosti ten "Nejvyšší soud"? Dost dlouho si řada lidí myslela, že jde o autentické záběry ze skutečných kauz živě projednávaných v soudních síních. Neskutečně špinavá manipulace s veřejností, kterou už nikdo nezakáže.? Už se smazává rozdíl mezi inscenacemi a skutečností, mezi násilím fiktivním, předváděným v kultuře pro pobavení duševně vyšinutějších jedninců, a násilím autentickým. Až se postupně ty duševní trosky made in media ozbrojí - a já věřím, že si to s účelovými bláboly a neustálými ukázkami aktivit "teroristů" vynutí, bude dílo zkázy dokonáno. Jakýsi český majdan s trochu jinými atributy, než byl ten Ukrajinský, ale výsledek bude stejný. Rozvrácení úplně celé české společnosti do mrtě, dosazení ještě loutkovější vlády,úplná deformace budoucího českého protektorátu se zatím neznámým protektorem. A dokonce to bude tak, že po tom budeme volat. Řada veřejných aktivit už se jeví jako řízený a placený kompars, nikdo nic neví konkretně - jak píšu - skutečnost splývá s fikcí, až nebude možné to rozlišit. Kdo to řídí? Co se tím sleduje? Co je cílem tohoto - do společnosti instalovaného - hnusu, a kdo se k tomu dokáže propůjčit?

  OdpovědětSmazat
 3. tady vydíte, co dokáže sionistický z. mr. d s americkým pasem. Jediný cíl snahy náboženské obce je teror proti českému obyvatelstvu a zavedení výjimečného stavu, aby si tu kudrnatý s. vině mohly dělat, co chtějí. Vyhubit. A bez slitování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na to hochu, že ty "kudrnatý svině" jsou v tom nevinně. Jsou taky jen nástrojem jakýchsi pacholků, kteří jim nabulíkovali cosi o zlaté žíle pro všechny ve svých kampaních, dokonce jim platí cestu, a všechno to řídí. No a - všichni ti prostoduší troubové - nenaleťte šmejdům. Když šmejdi dokážou vnutit seniorům nějaké deky nebo hrnce, proč si myslíte, že "kudrnatí" jsou na tom mentálně lépe než senioři? Naopak - hůř. Svoje domovy i s dětmi opustit a vydat se do neznáma, může jen trouba, nebo prostoduchej člověk zmanipulovanej nějakým skřetem. Podívejte se na nás samotné. Měli jsme se tady jako prasata v žitě a žili jsme v naprosté pohodě ve srovnání se současností, a přesto jsme si nechali nabulíkovat řadu nesmyslů, a vyzvonili jsme si rozkradenej protektorát, řízenej bezskrupulozními, vychcanými lotry. Domovy tisíců lidí byly taky zlikvidovány i bez bombardování - ani nemuseli nikam táhnout a jsou z nich bezdomovci žijící v kanálech a v zimě umrzající na ulicích - a ... kde můžou požádat o azyl? Proč je nezavřou do slušně vybavených detenčních táborů alespoň přes zimu, proč je neživí a nešatí tak dobře, jako ty "kudrnáče!" Je za tím vším svinstvo, kterému není rovno, a kdo by skutečně potřeboval vyhubit utopením v kleci, se těší velkému vlivu, šmejdí si po světě na různá vyjednávání o míru a tak. Vyhubit kudrnáče a dál? Šmejdi vymyslí něco jiného - třeba bakterie moru. A s tím uděláme -co?

   Smazat
 4. Ten hlupáček ,co psal za těžké peníze tenhle nic neříkající článeček ani neumí to HOVADO psát čééééésky.S,Z,lítá mu to tam jako nějakému přeučenému migrantovi...A takovýhle hovado bez znalosti mateřského jazyka píše takovejhle zasranej blábol...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - to bude někdo, kdo z nějakého důvodu nenávidí náboženské obce, a moc se nedivím, jestli čte často publicistickej bulvár "novinky" a vypadá to že jo (podle toho slova svině s tečkou uprostřed). Tak tenhle bulvár uveřejnil svého času desítky článků dštících oheň a síru na církevní restituce, a tamní polointelientní diskuzní smečka k tomu taky vždycky neúnavně psala stále stejné, děsně nenávistné bláboly, jakoby se tím mohlo něco změnit. Asi si ten strejc vsugeroval, že nebýt církevních restitucí,měl by se on o hodně lépe - třeba že valorizace jeho důchodu by mohla být po tisícovce měsíčně namísto čtyřiceti kaček. On prostě nechápe, že za ekonomickou devastaci našeho hospodářství a za zbídačování seniorů a obyčejných dříčů může současná politická a vládní sebranka - kdo jakživ viděl, aby to bralo takový prachy jako plat! Přeplácených trafik je v tomhle českým zadluženým bordelu fůra, a obecně je to přibližně stejný, jako když ze skomírajícího OKD přesto pobírala řada zmrdů neuvěřitelně velký prachy, až to připomíná drancování. Proto taky OKD padlo! Jak může ze zadlužené ČR vybírat politická parazitická zmrdí sebranka tak velký prachy? Proč jim všem taky nestačí dvacítka měsíčně? Je to pořád dokola, firmy které krachují, krachují proto, že je vyhryzává jejich vlastní manažerská sebranka nepřiměřeně vysokýma platama - o tom to vvšechno je! A žádnej zákon! Třeba o mzdových tarifech a basta. Víc mít nebudeš a poser se! To se drancující politický smečce nechce. Církevní restituce na to nemají až takový vliv, jenže to řada strejců nepochopí nikdy, a nadávají církvi jako takové, i když jsou to jistě taky zištní šupáci, ale proč ne? Jak by mohla ta hospodářství drancující smečka lumpů a loupežníků vyprodukovat nějaké charaktery?Každej chce dnes drancovat - soudci, lékaři, učitelé, policajti, zkrátka každej. A tomu, co nadává na církve, bych poradil, aby se někde zeptal proč se přistrkují tak neřestný prachy třeba taky hercům, hudebníkům, šaškům a komediantům všeho druhu? Odkud ti berou prachy a proč miliony? Hele co si dovolujou! Takže -taky jsem nepochopil, kdo by měl být ten "sionistický zmrd" s americkým pasem, proč by měla naše obyvatele terorizovat zrovna náboženská obec, a proč by měli naši politickou prašivinu a plesnivinu odsrat právě jen utečenci?

   Smazat
  2. Kdepak jsi našel chybu v "s", "z". Cituj! Já nic nenašla. Podle mě má někdo jiný problém s češtinou, ne autor. :)))

   Smazat
 5. Tak to typuju na nějakého unuděného třicátníka s turbostudiem na Policejní akademii 6. A asi byl dost pod vlivem a v časové tísni.

  OdpovědětSmazat
 6. S USA kolaborující psychopatičtí náckové hysterničí, když jim někdo sáhl na zoubek.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.