Reklama

.

.

čtvrtek 30. června 2016

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

Finian Cunnigham
30. 6. 2016    Zvědavec

Amerika je tedy výjimečná. Je to nejvyděšenější národ na zemi, vystaven hysterické propagandě po desítky let, varující před cizími nepřáteli a ideologiemi. Není divu, že jeho údajná demokratická svoboda je v tak nebohém stavu, že je převážná část populace uvězněna svými vládci ve virtuální kleci strachu.


Avšak paradoxně by disonance údajné svobody nemohla být propastnější. Na tiskové konferenci na filmovém festivalu v Cannes minulý týden americký herec George Clooney odbočil od tématu svého posledního filmu a mluvil o republikánském prezidentském kandidátu Donaldu Trumpovi. Clooney, který je znám svoji příchylností k liberální odnoži americké politiky a který je velkým stoupencem demokratické kandidátky Hillary Clinton, předpověděl, že pravičácký podnikatelský magnát Trump v nadcházejících listopadových prezidentských volbách nezvítězí.

Clooney odmítl Trumpa jako demagoga zasévajícího strach a rozdělující napětí v rasové a xenofobní oblasti. Což je dosti pravda. Ale nám zde nejde ani tak o hercovy názory na Trumpovy vyhlídky na politický úspěch, jako o Clooneyho předpoklad, že Američané nepodlehnou reakčnímu nahánění strachu.

Clooney seděl na tiskové konferenci vedle své americké kolegyně Julie Roberts a režisérky Jody Foster a publiku v Cannes řekl: „Strach nebude pohánět naši zemi… nebojíme se ničeho.

No, je mi líto Georgi, ale v tom se hluboce mýlíš. Strach je obrovským emocionálním motivem v americké politice nejméně od druhé světové války, a pravděpodobně ještě dále v minulosti.

Na rozdíl od Clooneyho chvastounství se Američané velmi, velmi bojí.

Největším strašákem pro americkou veřejnost byl Sovětský svaz, kdy toto strašidlo dominovalo americké politice téměř 50 let. Tento strašák byl opět vzkříšen obviňováním Ruska a jeho prezidenta Vladimira Putina ze záměru „vzkřísit Sovětský svaz“.

Byla to Hillary Clinton – Clooneyho politický favorit – kdo přišel s absurdním a historicky negramotným obviněním, že Putin je „nový Hitler“. Mnoho dalších vysoce postavených amerických politiků a západní zpravodajská média pak stádně jako jeden muž démonizovala ruského vůdce.

Nezpochybňovaným konsensem ve Washingtonu, od presidenta Baracka Obamy po jeho ministra zahraničí Johna Kerryho a vysoké představitele kongresu a šéfy Pentagonu je, že Rusko je existenční hrozbou pro globální bezpečnost.

Nový americký šéf NATO generál Curtis Scaparrotti varoval, že USA vedená aliance se musí připravit na zahájení války proti Rusku v jakýkoliv okamžik, kvůli údajné ruské agresi vůči východní Evropě a pobaltským státům.

Studená válka byla tak obnovena čtvrt století poté, co byl Sovětský svaz rozpuštěn. Jako v dřívějších dobách i dnes strach opět pohání americkou politiku. Konzistentně existuje pro tento masový fenomén zanedbatelný předmětný základ. Rusko dnes není hrozbou pro USA nebo jejich spojence z NATO, stejně jako nebyl hrozbou Sovětský svaz.

Bombastická tvrzení o ruské „anexi“ a „invazi“ na Ukrajinu jsou fakticky slabá, podvodná či prázdná. Tato tvrzení neobstojí před ověřením. Ale to sotva někomu vadí. Podstatné je, že podobná báchorka – propaganda – o údajné ruské zlovolnosti je v západních „nezávislých“ médiích zesilována a omílána neustále dokola, což se nijak neliší od techniky velké lži nacistického šéfa propagandy Josefa Goebbelse.

USA a západní spojenci, za pomoci poddajných zpravodajských médií, jsou prakticky schopné vytvořit si vlastní falešnou „realitu“. Není to objektivní realita. Je to subjektivní, sebeklamná „realita“, ve které jsou západní země vykreslovány v ohrožení ze strany predátorského slintajícího nepřítele ve formě Ruska.

Strach je mocnou pákou u kontroly populace, jak anglický autor George Orwell horlivě vnímal. Dejte veřejnosti strach o život kvůli ohrožení vnějším nepřítelem a můžete ji snadno manipulovat tak, aby přijala autoritu, bez ohledu na to, jak drakonickou a nelegitimní tato autorita je. Strach je klíčem ke vzdání se demokratických práv a podvolení se a vlezení do klece.

Po skončení druhé světové vály v r. 1945 Západ okamžitě potřeboval studenou válku, se Sovětským svazem, jako hráz proti pokrokovějšímu a demokratičtějšímu vývoji ve vlastních zemích. Americký spisovatel David Talbot ve své knize „Ďáblova šachovnice“ (The Devil’s Chessboard) jasně líčí, jak Wall Street, Pentagon a ideologicky zarytí politici byli schopni vytvořit monstrózní vojensko-průmyslový komplex a jeho obří spotřebu ekonomických zdrojů pro obohacení vládnoucí kasty elity – na základě strachu studené války a obav ze „zlého Sovětského svazu“.

Když menšina skeptických a nezávislejších inteligentních politiků, autorů či umělců zpochybňovala tvrzení studené války, byli okamžitě ostrakizováni jako „rudí“, „zrádci“ či byli vražděni vojensko-průmyslovým komplexem, jak David Talbot přesvědčivě předkládá na případu prezidenta Johna F. Kennedyho.

Toto perverzní pokřivení a plýtvání americkými ekonomickými zdroji – 600 miliardový vojenský rozpočet rok za rokem, zastiňující všechny ostatní sociální potřeby – je zajišťováno právě prostřednictvím strachu. Americká vojenská moc musí být největší a posvátná, aby „bránila“ či „chránila“ životně důležité americké zájmy a zájmy spojenců před „existenčními hrozbami“. Rusko, a v menší míře Čína, mají nadále přiřčenu roli globální hrozby.

Za tímto účelem byli Američané vystaveni neúprosnému psychologickému programu – eufemisticky nazývanému „zprávy“ – po posledních sedmdesát let. Evropané také. Možná, že v celé Evropě jsou, co se týká démonizace Ruska, britská média nejtoxičtější a nejreakčnější.

Manipulace mysli západní veřejnosti je křiklavě zjevná. Tvrzení namířená proti Rusku jsou absurdní a groteskní, ale kupodivu tato manipulace, do jisté míry, zaznamenává úspěch.

Nicméně ovládání prostřednictvím strachu není tak všemocné, jak kdysi bývalo. Během minulé studené války byla západní veřejnost mnohem náchylnější k líčení „zlého“ sovětského strašáka.

Již tomu tak není. Západní média již byla dávno zdiskreditována v důsledku vymýšlení lží, jako záminky pro Bushovu-Blairovu válku proti Iráku a další zločinné USA vedené operace změny režimu, včetně Libye, Sýrie a Ukrajiny. Dnes mají občané Západu lepší přístup k alternativním informačním zdrojům, včetně ruských masmédií a kritických zpravodajských zdrojů ve vlastních zemích. Technika velké lži, i když je stále účinná, není tak účinná, jako bývala v dřívějších dobách.

Tento nový historický vývoj u povědomí veřejnosti se odráží v narůstající lidové nespokojenosti s vládami v celé Evropě, které jsou považovány za oddané pudlíky agresivní politiky Washingtonu vůči Rusku. Občané se naštvaně ptají, proč musí akceptovat ekonomická úsporná opatření, když USA vedené sankce vůči Rusku ničí jejich pracovní místa, podnikání a exportní příjmy. Občané jsou oprávněně rozzuřeni, že se jim říká, že pro veřejné služby a infrastruktury neexistují žádné finanční zdroje, zatímco miliardy jsou pumpovány do sil NATO, aby se hazardně vyvolávalo napětí s Ruskem.

Samozřejmě, že anomálie v prioritách západních vlád, co se týká uspokojování veřejných potřeb, jsou absurdní, neospravedlnitelné a neudržitelné. A jediným způsobem, jak to může západním vůdcům projít za tak absurdního popírání demokratické reality, je hrát na faktor strachu. Nikde nebyl faktor strachu rozehrán více, než v USA – ironicky v zemi, která prohlašuje shůry, že je vyjímečná, svobodná a demokratická.

George Clooney by udělal lépe, kdyby se držel svého stříbrného plátna, kde jeho hrdinství a udatnost září více, než ve skutečném životě – v rámci fantazie a fikce. Ve skutečném životě tvrdil, že „Američané se nebojí ničeho“. Georgi, s respektem, vaši lidé jsou ti nejvyděšenější lidé na planetě; a systém vymývání mozku je tak dobrý, že ty i oni to ani nevíte. Skutečně, nemáte ani tucha o obrovské manipulaci.


America – the Most Frightened Nation on Earth vyšel 20. května 2016 na Strategic Culture Foundation. Překlad v ceně 489 Kč Zvědavec.

40 komentářů :

 1. Vynásobte to samé 100x a můžete to napsat o současném Rusku nebo dříve SSSR.
  To jak tady komouši každý den neustále straší jadernou válkou také zrovna nesvědčí o jejich vyrovnanosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty debilní čuráku,co to meleš??!!!
   Ten článek píše Američan,kterej na rozdíl od tebe tam žije a zná tam situaci rozhodně líp než ty....ale vy,blbci z přesvědčení už nejste vůbech schopni vnímat ani realitu,ani obyčejnej,nepříliš složitej text...

   Vymazat
  2. ...a jakou roli v tom hraješ ty, debile?
   Užitečného idiota?

   Vymazat
  3. 9:07

   Ano, ty vymaštěný čůráku. Píše to Američan který nemá vůbec žádný strach svobodně projevit svůj názor a není za něj nijak popotahován. Podobně PC Roberts, Oliver Stone, Michael Moore a miliony dalších.

   Podobně ty žiješ v ČR a píšeš tady úplný sračky, což já jako taky žijící v ČR mohu posoudit. To že někdo někde žije není zárukou vůbec ničeho, ty debile.

   Zajímavé, že žádné podobné hlasy neznějí z Ruska. Čím to asi bude?

   Vymazat
  4. 9:26

   Prosimtě, běž pod nějaký článek zlostně kvičet jak NATO chce rozpoutat WW3, užitečný rusácký idiote.

   Vymazat
  5. Vyndej palici z ussácký prdele ty zdegenerovanej ksindle a přestaň chlastat,už máš tak červenej rypák,jak slunce na japonský vlajce lejnosrku!

   Vymazat
  6. 9:32-ty sice žiješ v ČR,ale s tím hovnem,co máš místo mozku,můžeš zas posuzovat jen HOVNO a k tomu ti pomáhej "StoHoven" a sám Janda z "Evropských hodnot",kterej má hovno i na špičcě svýho čuráka,na kterou si s největší pravděpodobností ani nevidí,jinak by někam zalezl a ani nedutal a to udělej i ty....

   Vymazat
  7. 9:32-zajímavá "úvaha", ne(ne)chte si ji rozebrat "firemním" rozborem! Vyhodili by Vás z trollení. Blba 9:34, Vaši "dvojku" bez rozboru.

   Vymazat
  8. Pepi iPhone IBM, zase si hraješ na všeznalce a necháváš se unést svojí vrozenou nenávistí degeneráta ke tvrzením, která postrádají logiku. Pro tvoji informaci: Průměrný Američan je individuum s mozkem totálně ale totálně vymazaným propagandou, s IQ na úrovni absloventa naší pomocné školy, proti kterému je průměrný Rus hotový Eistein (skoro jako ty), stejně jako i Čech. Nenechávej se unést tvojí degenerátskou záští proti všemu ruskému a raději si osvěž pravopis a trochu si o něčem vždy přečti, než ze sebe uděláš zase maňáska.

   Vymazat
  9. No hlasy z Ruska neznění protože je sem tam svobodná demokratická společnost nepustí , neboť má jasno dopředu vše z východu je špatné vše ze západu dobré . Tak proč poslouchat něčí názory nebo chraň bůh se seznámit s realitou na místě .. . tedy víc než strávit víkend v nakupováním na Manhattanu a projet ruskou vesnicí autem.

   Vymazat
  10. 8:58 tebe není třeba násobit. Ty jsi ve své demenci dosáhl nepočitatelných hodnot.

   Vymazat
  11. Jakto,že ne a co hlas z Ruska a ještě k tomu jewrejskej,mající několikanásobnou hodnot,jak nám pořát připomínají...,hlas např.Jefima Fištejna...

   Vymazat
  12. Palmer Meruňka,vynásob debila 100 x a zjistíš hodnotu svého IQ

   Vymazat
  13. 9:32 - jsi debil nebo co? Jak "tyto hlasy neznějí z Ruska"? Tam jsou celoplošný noviny a rádia patřící opozici a taky weby jako tento! - https://new.vk.com/sotnya_88

   Vymazat
  14. Vse jsou koupene jak lidi tak noviny a jen ichtyl tomu veri bez nejmensi potuchy o pravde. Pravda se ti nevali pod nosem jak picoviny zvasty ktery slysis porad a vsude

   Vymazat
 2. Mele a mele,zrovna ten z hovna vešlej pabl a miláček pedofilního dramatika!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Nejenom že Amíci jsou ti nejvyděšenější, oni jsou i ti nejzbabělejší!

  OdpovědětVymazat
 4. No pokud někdo vytváří na světě zločin, pak má opravdu důvod se bát...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je nikdo nemá rád!? A proč by taky měl,když je vedou takový sionistický cynický svině a ten veskrze zhovadilej svět je jen jejich dílo....a jestli to tak půjde dál,posere se to i u nich a to ještě dřív,než ten svět stačí zničit dočista...Už se na to těším,to zas bude řevu,že oni nic,že jsou zase jen obětí všech zlých okolo,že oni nikdy nikomu neublížili....Dělají to vždy pod cizí fanglí a cizíma rukama,rukama hlupáků,jako jsou např.na Ukrajině i tady a těch,kteří jim to žerou a dělají za ně špinavou práci je sice dost,ale už ubývají a to i v samotné USA a jen opravdoví dementi zde u nás tu zkurvenou chamraď podporují....

   Vymazat
 5. Strach je to nejlepší, pro vymývání mozků.
  Nejlepší jsou filmy typu Hvězdných válek, kdy něco málo hrdinů zachrání celý svět.
  Bohužel v případě povodně na Misissipi to jaksi nezafungovalo, ale na to se zapomene.
  Jinak si dovolím doporučit knihu Tony Judta "Poválečná Evropa , dějiny od r. 1945".
  Co se týče západní Evropy, je to zpracováno dobře. Co se týče východní - maličko to připomíná Haška /co se týče nás, za zdroje informací použil snad jen Chartisty, takže za ekologické hnutí považoval jakési Havlovo prohlášení a "zapomněl" na Mladý svět a jeho "hnutí brontosaurus". Ale jeno je tam napsáno zcela jasně, s pádem Německa se Američani dostali nejen k plánům a prototypům nových zbraní, ale i k velikým zásobám moderních zbraní již vyrobených, což je "naladilo" na válku ve Vietnamu a v Korei a potom i všechny další.

  OdpovědětVymazat
 6. NEVERTE TOMU ! Prumerny American se boji barevneho souseda daleko vice nez presidenta Putina. On vi, ze se s Putinem domluvi.

  Ma strach, aby nepoklesla hodnota jeho nemovitosti, kdyz se mu do jeho ctvrte nastehuji barevni a zacne rust kriminalita.

  Boji se sice kriminality, ale umi se ji postavit daleko lepe nez kdokoliv jiny.

  Jeho vztah vuci Rusku je neznalost + popletenost zavinena proti ruskou propagandou a zvedavost na ruskou realitu - exotiku.

  Nenavist proti Rusku je vytvarena pouze jednim segmentem populace a tu ma i president Putin doma.

  Prumerny American NECITI, proti Rusku zadnou nenavist, ale definitivne ji citi proti Islamu.

  Protoze Donald Trump rekl NEKOLIKRAT , ze si preje zlepsit vztahy s Ruskem a chce s Ruskem obchodovat,
  tak je na neho lopatovana velmi negativni propaganda.

  Trump nechce proti Rusku zadne sankce !
  Dale rekl, ze president Putin je DOBRY pro Rusko a ze je chytry ! Take rekl, ze se s presidentem Putinem chce sejit a vi, ze se s nim dokaze domluvit.
  Panove to jsou jeho slova !

  V kazdem narode na svete, at uz je to Amerika nebo Cesko je velmi nezdrave, kdyz veskera media vlastni pouze jedna skupina populace. Ta s lidmi manipuluje a hodne lidi je dezorientovano a to nejen v Americe, ale i Cesku.

  Donald Trump ma milliony stoupencu, kteri ho volili. (JA TAKE !) My chceme s Ruskem mir !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU FOR PRESIDENT (of the Czech Republic)!!!!

   Vymazat
 7. Panove, Americane jsou kamardsti ! Mam je daleko radej nez napr. Anglicany, nebo zabozrouty. (Francouze).

  American nezna zemepis Evropy, ale zna VELMI dobre svuj
  stat. Ten kdo si mysli, ze mu zalezi na Krymu, nebo valce na Ukrajine, ten zije v omylu.

  Amerika je zeme hracek a prumerny American jich ma nejvice na svete a vesele jich uziva. (Motorky, auta, lodicky, atd.)

  Amerika je zemepisne velmi krasna zeme, ale meni se kazdych 200-300 mil a meni se kuchyne, temperament a dokonce i zjev Americanu. Napr. lide s Minnesoty jsou jini nez treba z Arizony.

  Priroda v Americe je daleko nebezpecnejsi nez v Evrope !
  Pocasi je daleko horsi nez v Evrope. Vanice na severu a horka na jihu. Zivotni styl Americanu na jihu je jiny nez na severu a oba jsou rozdilne k zivotu v Evrope.

  Vim urcite, ze kazdy z vas Cesi, by zde nasel nejaky kraj, kde by se mu libilo.
  Nenavist vuci Americe, stejne jako nenavist vuci Rusku jsou totalni hlouposti.

  Az jednou projedete Ameriku od rohu k rohu, tak mi date za pravdu.
  At je MIR s Ruskem ! At zije Donald Trump !
  (Vyridte krasne pani Zacharove, ze ji povazujeme za chloubu jeji zeme.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sveta znaly, je s Americany pracuji v Australii a ze sta je jeden v poradku,to ostatni je arogantni hnusna obezni pakaz. Vsechno znaji,o vsem maji nazor a jsou vyjimecny narod. My arse.

   Vymazat
  2. Hele ty jeden "světa znalý Honiči Lullua",když jsou ti Američani tak kamarádští,mají rádi kromě těch ostatních zemí,kde kradou a vraždí na co přijdou i svou zemi a sebe navzájem PROČ se nechají od těch siofašistických kurev u koryt furt dokola kopat do těch svejch tlustejch,kamarádskejch prdelí a nechat od nich zavlíkat do kdejakýho svinstva a válek všude po světě a furt dokola jim dávají takovou moc dokonce i stavět komcentráky pro sebe a vymýšlet zákony jako Patriot Act 1,2 atd.!!??
   Začínáme bejt na ně nasraný i my tady u nás a brzy na ně ty naše holý prdele přestanem vystrkovat,ale začnem je kopat do těch jejich a to s rozběhem.

   Vymazat
  3. Jerry 12:13 a An.12:26-čtěte pozorněji. Honolulu neřekl nic jiného než že není Američan jako Američan. S kým se stýkáte dobrovolně, je Vaše věc, s kým se stýkáte "nuceně", je naše společná věc hodná "nápravy".

   Vymazat
 8. Panove, ja NECHCI BYT PRESIDENTEM ! Ja bych chtel byt cisarem ! Hned bych dal zazdit dvere do Ct 24 (TV)
  a Merkerove bych poslal karlovarske oplatky s PROJIMADLEM !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Slintající predátor...
  To si musím zapamatovat.
  :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Hezky to napsal Finian Cunnigham.
  Pudlíku 8:58, vrazi většinou nemají svědomí, ale strach z prozrazení pravdy a potrestání mívají. Hitlary by ti to vysvětlila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky a pravdivě jste to napsal i Vy!Díky.

   Vymazat
 11. NECTETE TOTO ! (Pokud nemate zajem o zamepis.)

  Kdyz uz jsme u toho ZEMEPISU, tak nekolik vet o nejznamejsim state v Americe o FLORIDE, na kterou se upiraji zraky tisice evropskych turistu.

  Florida ma nejlepsi pocasi v Americe a nejlepsi pocasi na Floride ma jihozapad tohoto statu. Tento stat je stale zeleny a plny kvetu, ale je to PLACKA !

  Lyze se zde neprodavaji ! Floridane je nikdy nevideli , ale slyseli o nich.
  Je zde stale teplo a nebo horko !

  Stat zije pouze z turistu a penzistu. Prumysl jiny nez pro turisty je minimalni.

  Penziste sem jezdi na doziti nejen z Ameriky, Canady, ale i z Nemecka, Skandinavie, Svycarska, UK a dalsich evropskych statu. Je vseobecne znamo, ze Florida prodluzuje zivot.
  Zije zde take hodne Cechu a Slovaku.

  Penziste ziji oddelene od turistu a projevuji znamky PANIKY, kdyz jsou v blizkosti turistu, kteri poradaji stale nejake oslavy , party a tanecni poskakovan pri ramusu, kteremu rikaji HUDBA..

  Je zde 9 nejznamejsich Thema parku na svete a navstivi je kazdy rok 10 millionu navstevniku.

  Ty jsou ocesany o penize dokonale, protoze nevi , ze to co je prijde na tisic Dollaru denne, stoji 80 Dollaru o dve mile dal... Ano panove, na Floridu zasadne jezdi naivni, marnotratni, bezradni turiste, kteri si nechaji vyluxovat penezenky dokonale.

  Protoze turista zn. "OSLICKU OTREPSE", tak ma nejlepsi pojiceni ochranu v Americe a je sledovan v hotelu na silnici a kamkoliv prijde.

  Thema parky definitivne stoji za navstevu a myslim
  si , ze KAZDE CESKE DITE by melo mit moznost navstivit MAGIC KINGDOM (Kouzelne kralovstvi).

  Toto misto SILNE pusobi na male deti. (Na googlujte Magic Kingdom images !)

  (Na me nejsilnej zapusobili trpaslici kolem SNEHURKY.
  Poznal jsem v nich okamzite nektere nase politiky.)

  Zemedelsky pavilon v EPCOTU (znamy Thema park ) prodava prekrasne gumove kaktusy ! Ty mi prinesly slavu a uznani na severu od zahradkaru. (Rekl jsem, ze jsem si je vypestoval. Kdyz jsem se stehoval do jineho statu , tak jsem je rozdal a dodnes dostavam dopisy ve kterych jsem osloven NEGATIVNE, hned v prvni vete.)

  Cesi ! Florida definitivne stoji za navstevu, az se budete toulat po Americe, ale prostudujte ji predem. Tech atrakci je opravdu hodne. A nejezdete na Floridu v letnich
  mesicich ! Je zde horko !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co ty jsi za starýho chuja?Ty poloamerické prase.

   Vymazat
  2. 16:33 - Cože? "Poloamerický"? To ses posral nebo co? Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty rudá židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou M-16-kou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:) Už nebudete po světě zavádět ani komunismy, ani buzerantismu, ani humárajtismu a jiný svinstva! Budete hnojit zem - svýma hnusnýma z mizerie zbídačených národů zbytnělejma trupiskama.

   Vymazat
 12. (12:26) Kdyz jim nevysvetlis proc na ne vystrkujes nahou prdel, tak oni tomu nebudou ruzumet !

  Musis za nimi prijit a rict: "Na slovicko panove" !
  Mluv s dustojniky ! NEmluv s mladymi kluky odnekud z americkych farem. Oni nevi, kde je Ukrajina !

  Zioniste maji nejvice nepratel prave v Americe, ale Tobe to nerekla Ct 24 a sam si tyto informace neumis najit.

  Nic si z toho nedelej, ja take nerozumim nicemu na Ruskem, nebo Nemeckem internete, pokud to neni v anglictine.
  (Na mou lulu mam hezke udrzbarky. Zase mas chybne predstavy.)
  To co nemas rad neni Amerika, ale Neocons.
  Sleduj volby !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:18-honolulu, to "Mluv s dustojniky! NEmluv s mladymi kluky odněkud z americkych farem", mi připomělo okupaci Rusů v 68. Nepřímým svědkem jsem se stal na "Staromáku", po naší slovní masáži důstojníka, jeho sebevraždě. Na místě, ve stejném čase,vojíni skutečně nevěděli, kde jsou.

   Vymazat
 13. zajmava politicka diskuze nebo spis snuska hulvatskych slov zapricinena strachem ze by se clovek mohl sam mylit a druhy mohl mit pravdu a tak se bije a bije za pravdu...vase komentare jsou smesne pratele.Toto je presny odraz toho o cem pise clanek a vy jako ovce se chovate podle naprogramovaneho scenare ...... o cem s takovymi lidmi mluvit?sami egoiste .
  zpatky k americanum .. bodejd by nebily vydeseni kdyz je to narod vytvoreny z britskych kriminalniku a zlocincu kterych se britove zbavily tim ze je poslali osidlit novy kontinent.kdyz bych vyrustal v zemi ktera neni moje a vedel ze muselo zahynout miliony nevinnych lidi tak bych z toho take byl asi paranoidni.A co teprve vznik ameriky?valka sever proti jihu,o nezavislost nad anglii a dali desitky valek a vykoristovani.hymna o bombach a raketach..to neni normalni narod.Je to multikulti nebe stvorene sionisty a jezuity kde si kazdy hledi sveho a pretvaruje se ze muze zit s druhym bez problemu.To je vsak jen iluze .Doopravdy je spolecnost udrzovana pospolu tvrdymi policejnimi zakony a moznosti kazdeho vlastnit zbran.Dalsi vec je zavislost americanu na psychofarmakach kde zerou antidepresiva uz od detstvi a diagnozu a doporuceni na lecbu muze vykonat sam ucitel ves skole byt je dite jen hyperaktivni.Manipulace reklamou a hollywoodem,a dalsi a dalsi ..problem americanu je ze si neuvedomuji vlastni ciny - svuj stin a mysli si ze jsou nejlepsi na svete.nejpratelstejsi atd.ostuda je to ze opravdu veri ze za valky nejsou zodpovedni oni ale "nepritel" a tak jim neni nic dost zle.Proste je to jen instantni kultura.Jak bych ja kuchar konstatoval o jejich pouzitelnosti a smyslu byti ...za staleho mychani vylit do hajzlu. Kdyz jeste zminim priklad ze pokud jdete na operaci tak vas slepak stoji neco okolo $70-100.000 takze si to lide nemuzou ani dovolit bez pujcky .Socialni pojisteni nic nehradi a to neprisiva k psychickemu zdravi obyvatel.Jen pracuji jak stroje a stat na ne sere..proc by ne kdyz je to zidovska korporace bank a firem. Tak daleko jak to doslo v americe to nikdy v evrope a rusku nedojde a proc?protze mi jsme tu doma a mame vlast radi astale verime ze nam ji nikdo nevezme a kdyz ano tak at jsou jaci jsou tak Rusy jsou slovane a vzdy branili nas vsechny .nekdy za ceny ztrat jejich zivotu,nebo naseho komfortu ale nidky nikdy nas nenechaji zarvat,vyhladit .jsme slovane a toto by si kazdy americko zidovsky uchyl podporovatel techto havloidnich svini mel uvedomit.german ,anglican zid havel a dalsi nikdy nezajma narod do ktereho se infiltrovali .zajma je jen kdy se ho zbavi a nahradi jej vlastnimi lidmi nebo nekym (islamisty)kdo je vybran pro ulohu jeho zniceni.Toto Rusko nikdy nedopusti a diky jim tu dnes po valce s Hitlerem jsme.Diky Rusku tu nemame chazarske najezdniky a turky..rusko chranilo celou risi od severu,vychodu az po ukrainu a nas . Tak az se budete zase hadat vzpomente na marxe zida ktery udelal komunismus a sam rekl ze chce slovany vyhladit tak to nehazejte na rusko .. neni to slovansky zpusob mysleni ale byl nam vnucen zidy stejne tak jako satanisticke pseudo zido-krestanstvi.
  chcete se zeptat americana jaka je amerika?jedte do jizni ameriky do amazonie a tam vam reknou pravdu vy natvrdli strachy podelani zvanilove .....

  OdpovědětVymazat
 14. MAX 13:46 !
  Kdyz jsem prezil havarii v aute, tak jsem byl 3 tydny v nemocnici. Cena za pobyt v nemocnici, praci doktoru a sestricek byla pres $ 80 000..
  Platil jsem pouze $ 1000 pojistovne - DEDUCTIBLE !

  V Americe musite byt pojisten, jak proti nemoci, tak proti urazum ! Posledni dobou je v tom zmatek, a to kvuli Obamovi. Trump jeho zavedeny system kritizuje a bude se to resit v budoucnosti.

  Je pravda, ze Amerika ma problem s drogami. Proti temto nesvarum bojuje vetev policie , ktera se jmenuje DEA
  (Drug Enforcement Agency). Nikdy jsem je nevidel a nikdy s nimi nemluvil.
  90 % Americanu ani nevi, kde se ten hnuj z jizni Ameriky dostane koupit. To je hlavni problem u obyvatelstva neevropskeho puvodu...

  Americane ve vetsine jsou immuni proti zidovskemu tisku a manipulacim. V tyto dny to dokazuje popularita Trumpa, ktery pres obrovsku, fanatickou, negativni kampan ma jeden uspech za druhy. Zide ve vetsine podporuji Hillary, ne vsak vsichni. Krome toho americti Zide jsou rozdeleni do dvou taboru a ty se vzajeme nesnasi !

  Duvodu je nekolik a je v tom zapletene i jejich nabozenstvi, takze kdyz pri demostraci v New Yorku se mlati hrdine destniky navzajem, tak policatum slzy oci smichem. Jejich vliv klesa ! Zaluji na sebe vzajemne a internet je plny techto zalob.

  Protoze hodne z nich je ted na strane Donalda Trumpa, tak napeti, ktere byvalo drive silnejsi, mezi Krestany a Zidy definitivne klesa. Je neni mozne generalizovat.
  Nekteri jsou chytri a nekteri hloupy.
  Oni se NEMAJI radi se Zionisty.

  Je daleko lepsi mit za souseda Zida, nez nejakeho Machometana ! Ti delaji bordel a jsou abnormalne hlucni.
  S nimi nejde zit. Mimo toho zde zabiji lidi, teri nemaji s politikou nic spolecneho, a to dokonce i v Orlandu kam jezdi male deti ze siroka , daleka.
  Donald Trump ma 100 % pravdu, kdyz Islamisty silne kritizuje.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. Zapomel jsem zdurazni dve veci MAXY ! (13:46)
  Jsem Katolik ! A budu Katolikem do posledniho dechu ! Na tom nezmeni vubec nic, ani nas hloupy utopisticky papez, nebo Halik !
  Nikdy jsem neholdoval zadnym drogam z jizni Ameriky, krome KAVE z Brazilie a Columbie. Vinu z Chile a pouze nekdy doutnikum z Dominikanske republiky. Patrim k americkemu prumeru.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. Na druhou stranu: nemusíte chodit do USA, kde jsou lidi bičováni hysterií proti "násilnickému " Rusku. Co si myslí průměrný amík, to opravdu nemohu posoudit, zato u nás se dnes a denně setkávám s lidmi, a někdy jsou to jinak vzdělaní a inteligentní lidé, kteří melou totéž. Oproti nim taková prodavačka v oděvech či v zelenině mi jen tak mimochodem řeknou, že tomu nevěří. Tady docházím k zajímavému paradoxu: selský rozum, uši a oči dochází k pravdivějšímu závěru než titul z VŠ. Vysvětluji si to tím, co už napsala Ilona Švihlíková: nejvíce se budou vnucovaných dogmat držet ti, kteří si o sobě myslí, že patří, nebo by měli patřit do střední třídy, zejména pro svoje vzdělání, a kteří mají pocit vlastního selhávání, protože se jim to nedaří - a jak píše paní Ilona, často je dělí od finanční katastrofy jedna výplata. Taková zelinářka něco podobného neočekává, nemá se kam drát, a kšefty buď jdou nebo nejdou. Když je šikovná, má se rozhodně lépe než rozpolcený intelektuál. A stejně tak bude ta moje milá zelinářka zcela věcně posuzovat fakta, která se jí předkládají v médiích: přečte si to, vyslechne ono, ale pak si řekne: co furt všichni mají s tím Ruskem, vždyť se tak okolo stahují jak mouchy, a ono přece nic nedělá? Když navíc zahlédne někde mapku rozložení vojenských základen USA a Ruska, má jasno a vyvodí správný závěr. A nemaže se s tím. Za socíku se jí nic dramatického nestalo, teď jí otravují kontroly a konkurence, rajčata z dovozu jsou bez chuti a bez zápachu, jo to dřív byla sice jen v sezóně, ale za desetinu ceny a tak dobrá, že už jsme na jejich chuť zapomněli. Tak na co je takový dovoz stokrát postřikovaných červených koulí, žejo. Takže domnělá střední třído, která fakticky už neexistuješ, podívej se pravdě do očí a přestaň podporovat naprosté pitomosti hlásané médii a ještě je šířit. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělé, mám podobnou zkušenost. Je to tak, bohužel.

   Vymazat