Reklama

.

.

středa 29. června 2016

Berlín a Paříž připravují „evropský superstát" místo EU!

29. 6. 2016   První zprávy
Polská státní televize TVP tvrdí, že Francie a Německo připravují projekt vytvořit „evropský superstát", který má nahradit Evropskou unii.
Novináři se odkazují na dokument, který má německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier údajně představit na setkání s vedoucími diplomacií Visegrádské čtyřky (Česká republika, Polsko, Slovensko a Maďarsko) v Praze v pondělí.
Na webových stránkách televize zveřejnila devítistránkový dokument údajně připravený Steinmeierem a ministrem zahraničních věcí Francie Jean-Marc Eyraudem.

TVP tvrdí, že projekt spočívá ve vytvoření „jednotného evropského státu, v závislosti na nejsilnějších k dnešnímu dni subjektech EU". Zúčastněné země by prý fakticky ztratily právo na vlastní armádu, bezpečnostní služby, trestní zákoníky, samostatný daňový systém - včetně daní, vlastní měnu a centrální banky, které jsou ale schopné„skutečně hájit finanční zájmy národního státu", zdůraznil kanál.

George Soros: Nyní je rozpad Evropské unie téměř nezvratný!

Kromě toho stát, který vstoupí do nového svazku, „ztratí kontrolu nad svými vlastními hranicemi a postupy přijímání a přesídlení uprchlíků na svém území".Předpokládá se také zavedení jednotného vízového systému a provádět společnou zahraniční politiku.

„Naše dvě země sdílejí společný osud a společný soubor hodnot, které jsou základem pro ještě užší svazek mezi našimi občany. Proto budeme usilovat o politickou unii v Evropě a vyzveme další Evropany k účasti v tomto podniku," citoval kanálu preambuli dokumentu.

Později polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski označil návrh na vytvoření takzvaného „evropského superstátu" receptem na rozpadu Evropské unie. Zároveň řekl, že některé návrhy citované TVP, jsou rozumné.

Zprávy o novém nadnárodním subjektu v Evropě se objevily na pozadí referenda ve Velké Británii, v němž se většina populace vyslovila ve prospěch vystoupení z EU.

29 komentářů :

 1. EU je federace sui generis.

  OdpovědětVymazat
 2. Jen vlastizrádci můžou tu zrůdnost podepsat!!!

  Rychle pryč z EU!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Krmení pro divou zvěř- neustále.

  OdpovědětVymazat
 4. Sensační, v superstátu bude od příštího roku platit minimální mzda jako v Německu tj. 8,84€/hod. a čeští důchodci obdrží důchody jako východoněmečtí soudruzi a zvýšené o 5,95% jako v Německu. Jó, jó, "Deutschland über alles", to bude život o hodně lepší než pod vedením českých trockistů při zvýšení starobních důchodů pouze o 40 Kč měsíčně. Průměrný německý důchod se nám b u d e určitě zamlouvat a ucpe huby stálým kritikům německých vůdců a vůdkyň. Vzhůru do sociálně spravedlivého SS-SuperStátu!

  OdpovědětVymazat
 5. A nejdůležitější bude to rozdělení na protektory a protektoráty ...občany 1.(nadlidi) a 2. kategorie(podlidi-otroci ,laciná pracovní síla pro nadlidi)).A podle toho mzdy a důchody a privilegia!A bude to již CHALIFÁT?

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je zde v příspěvku ze 14:21 zapomenuta 3. kategorie občanů podle Komise, Rady Evropy, velkého Náčelníka Evropy a Vůdkyně IV.Říše.

   Vymazat
 6. Zaručený recept, jak vyvolat v Evropě občanskou válku. Blahopřeji Junckerovi a všem bruselským ke konečnému řešení evropské otázky.

  OdpovědětVymazat
 7. Osa Berlín - Paříž chce vytvořit Čtvrtou Říši. Co se nepovedlo Hitlerovi vojensky, to chce docílit tento spolek zloduchů diplomatickou cestou. Ať žije V4 a byl bych i pro přizvání svobodné Anglie. V5 by byla ještě silnější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doba se mění. Na co šel Hitler silou, na to jdou dnes Němci "vyčůranou politikou". Výsledek bude ale stejný, pohlcení jiného státu a přičlenění k Německu, VELKÉMU NĚMECKU!

   Vymazat
 8. Evropské hodnoty:
  https://www.facebook.com/bruselin.watch/videos/vb.1019806304763619/1045786672165582/?type=2&theater

  OdpovědětVymazat
 9. Tak,ted,at se nasi politici,podrztasky predvedou,at ale 2x meri !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebo co??? Půjdeš a nařežeš jim na prdel???

   Vymazat
 10. Kdo, od nás, jim řekne, aby s námi nepočítali!!??

  OdpovědětVymazat
 11. Nechci být v jednom státě s tím, co se nachází v takzvané západní Evropě a to včetně jejich perverzního životního stylu.

  OdpovědětVymazat
 12. Nakonec nám seberou i češtinu! :-(

  http://cool.iprima.cz/pravdive-zpravy/clanky/ceka-cestinu-revoluce-eu-chce-zrusit-pismeno-r-pry-kvuli-zjednoduseni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši předkové by se v tom případě museli v hrobě obracet a to v čele s J.A Komenským.

   Vymazat
  2. Je to hoax. Ale nebude divné, při nápadech eu-šílenců, když to jednou bude pravda.

   Vymazat
 13. "U kolébky moderní společnosti stála jedna sudička, jmenovala se Schizofrenie." Jan Keller ... tuším, že v knize Nedomyšlená společnost.

  Když státní úředník prohlásí, že Stát je nejhorší hospodář - je to schizofrenie.

  Když Evropské státy proklínají Evropskou Unii, která je jejich souborem, je to opět schizofrenie.

  Možná, že schizofrenie je skutečně novým duševním standardem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TO JE ALE PĚKNÁ BLBOST!!!!!!!!!!!!!!!!???

   Vymazat
  2. U kolébky EU stáli nacisti:
   http://svobodnenoviny.eu/vedeli-jste-ze-hlavnim-architektem-bruselske-eu-je-nacista-hallstein/
   A duševním standardem osob ve vedení EU je šílenství. Reakce Evropských států na šílenství není tedy schizofrenní, ale logická.

   Vymazat
 14. Obávám se, že naše vláda je schopna všeho.
  Když ne naráz, tak postupně, pomalu.
  Takže pozor, pozor, pozor. Děda.

  OdpovědětVymazat
 15. Naši vládu si nejdříve musíme vyrobit. Musí to být vláda národní odvahy.

  OdpovědětVymazat
 16. http://narodnidemokracie.cz/kdo-jsou-a-odkud-prisli/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tito návštěvníci se ve větším množství vyskytují i v Klatovech.

   Vymazat
 17. Jestli jsem dobře porozuměl smyslu EU, tak byla vytvořená, aby byla "důstojným partnerem" velmocem - Rusku, USA a Číně. Samostatně je každá evropská země pro tyto politické jednotky jednohubkou. Ve svém rámci by potom měla sloužit jako koordinační platforma usnadňující život v kulturně a národnostně pestrém regionu Evropy. Domnívám se, že takto Evropské Unii rozumějí ti, kteří se zastávají o zachování a další rozvoj tohoto politického útvaru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečnost je, jak vidno, jiná. Takže tak, jak píšete, Evropské Unii rozumějí ovce.

   Vymazat
  2. Jsou dva druhy opozice, racionální a pro sebe samu.

   Vymazat
 18. Bude-li brexit znamenat rozklad dosavadní EU, bude myslím vyvíjen tlak na věší integraci jejího životaschopného zbytku. Povede to k posílení pozice zemí Brics a spolupráce s nimi.

  OdpovědětVymazat