Reklama

.

.

sobota 11. června 2016

Bilderberg, aneb lidi nejsou jako kuželky, pane kníže!


Adam Mikulášek
11. 6. 2016   Rukojmí
Tento víkend se v Drážďanech setkávají světové politické špičky s finančními oligarchy. Jde o vlivnou skupinu Bilderberg, která v utajení diskutuje…, o čem asi?
„Jako každý spolek mají právo na to, aby se setkali a nezvali novináře. Když jsem člen spolku kuželkářů v Příkořicích, tak mne také nemůže nikdo přinutit, abych tam pozval tisk,“ vyjádřil se pro Idnes Karel Schwarzenberg.

Jenže, pane kníže, pokud mezi těmi „kuželkáři“ jsou pohromadě vlivní světoví finančníci se současnými politiky, tak je to naprosto nesrovnatelné s nějakým spolkem v Příkořicích či kdekoli jinde. Lidé nejsou kuželky, které si mohou politicko-finančnické „elity“ po libosti shazovat a stavět podle toho, jak se spolu v přísném utajení domluví. A vůbec nejde o to, jestli se setkají v rámci skupiny Bilderberg nebo třeba v rámci různých obskurních jednání, jako bylo to, kde se evropské špičky dohodli s šéfy Facebooku, Googlu a spol. na cenzuře sociálních sítí, při čemž se nerozpakovali ignorovat demokraticky zvolený Evropský parlament. Stejně tak bude podezřelé, když si řekněme nějaký český ministr půjde řekněme zahrát golf s vlivným „kmotrem“. Samozřejmě se nedozvíme, jestli se spolu bavili o něčem, o čem neměli, nebo probírali třeba fotbal, motorky a počasí. Jde o to, že takováto privátní setkání budí naprosto oprávněné pochybnosti.

Dalším „podezřelým jevem“ okolo schůzek typu Bilderberg je to, že média hlavního proudu, zejména pak ta veřejnoprávní, o podobných akcích, jako tradičně, mlčí. Za těch víc jak patnáct let, kdy jsem čerpal informace především z Českého rozhlasu a České televize, jsem se neměl možnost dovědět, že něco jako Bilderberg vůbec existuje. A to míním do slova a do písmene. Nejde tu o šíření nějakých nepodložených spekulací, ovšem proč nám média veřejné služby systematicky zatajují některá nikoli nedůležitá fakta? Proč nám nepovědí, kdo a kdy tuto vlivnou skupinu založil, co je o Bilderbergu obecně známo, co jsou fakta, co doměnky…, zkrátka, proč neudělají nějakou vyváženou reportáž, jak to vypadá v Drážďanech, proč nedají titulek do hlavních zpráv na svých internetových stránkách, že se něco takového o víkendu koná? Proč jsem na slovo „Bilderberg“ musel narazit až v alternativních internetových médiích, které píší o tzv. „novém světovém řádu“? Že by se mediální „elity“ bály nám říci pravdu, abychom nezačali „pochybovat“, že „pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“? Což pak jim nedochází, že právě toto „tajnůstkaření“ jen přiživuje skepsi a podezřívavost velké části veřejnosti k současným „elitám“?

Takže… jen pro pořádek… si dovolím ocitovat pasáž z české Wikipedie o historii konference Bilderberg:
Původní konference se konala v hotelu de Bilderberg, nedaleko Arnhemu v Nizozemsku od 29. května do 31. května 1954. Setkání bylo iniciováno několika lidmi, včetně polského politika Józefa Retingera, kteří se obávali růstu antiamerikanismu v západní Evropě a navrhli mezinárodní konferenci na níž by se setkali představitelé evropských zemí a Spojených států s cílem podpořit atlanticismus – lepší porozumění mezi kulturami západní Evropy a Spojených států s cílem spolupráce v oblasti politické, hospodářské a otázkách obrany.

A na závěr něco z říše konspiračních teorií…, neboť ne nadarmo se říká, že „není kouře bez ohně“ a že „na každém šprochu je pravdy trochu“. A přiznávám, neobejde se to bez pro-ruských zdrojů, protože drtivá většina těch pro-západních z pochopitelných důvodů nejeví příliš ochoty o těchto věcech informovat, aby v občanech nevyvolávala „nebezpečné pochybnosti“ o tom, jak to s námi „duchovní“ našeho nového euro-atlantického „náboženství“ „myslí dobře“…, čímž samozřejmě ani v nejmenším nechci tvrdit, že by to jiní „duchovní“ nezápadních politických „náboženství“ s lidmi „mysleli upřímně“…, spíše je dobré na věci nenahlížet černobíle, neboť už René Descartes kdysi prohlásil: „Pochybuji, tedy myslím, myslím, tedy jsem.“ A kdo nepochybuje, riskuje, že propadne některé zhoubné ideologii, ať už politické či náboženské.

Citace:

Když předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg pronesl těsně před eurovolbami pozoruhodné „doznání“ o svém hlasování v Trilaterální komisi, velká část veřejnosti přesně nevěděla o čem je řeč. Připomeňme si znovu jeho památná slova, neboť něco takového lze zaznamenat jen zřídka:

"Já jsem nikdy nepodporoval bombardování Srbska. Naopak, to si dobře pamatuju, těsně před tím, než to začalo, bylo zasedání Trilateral Commision ve Washingtonu a tehdy byli tři, bohužel pouze tři přítomní, kteří se postavili proti plánu zahájit bombardování Srbska. To byl, budete se divit, Henry Kissinger, byl to nynější ministr zahraničí Království švédského Karl Bild, a potom jsem to byl já.“

17 komentářů :

 1. Tady je videozáznam k sitaci Karla Schlafenberga uvedené na závěr článku:

  https://www.youtube.com/watch?v=3tcm8oTgXj0

  a tady je příslušný stenozáznam z webu PS:

  https://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/008schuz/s008122.htm

  To jako důkaz, že si to autor článku nevycucal z prstu (pro analytiky bezpečnostních složek státu).

  Zdraví
  JiB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karl Schlafenberg nje prostě jeden z mnoha hajzlů,které živíme nuceně z našich kapes a ti hajzlové jednají proti nám občanům.Tyto je třeba fyzicky likvidovat jako Mussoliniho.
   Prostě se jich zbavit.

   Vymazat
 2. Bilderberg? No to je asi jako když se u nás sejde Bakala, Babiš, Kellner, Rittig, Janoušek, Mrázek a Vítek a začnou přemýšlet jak s těmi telaty dál.

  OdpovědětVymazat
 3. ..v té poslední větě myslel ten degenerát "Bildta"min.ZV Švédska...,nebo ještě někoho jiného?

  OdpovědětVymazat
 4. Kchárl Poserplína je něco tak odporně a uboze nejapného , prolhaného a šmejdovského, že to prostě nemá cenu komentovat. Že se v Česku našli lidé, kteří tuto germanofilní kreaturtu volili za presidenta, to svědčí o úpadku našeho národa za posledních 26 let. To snad i ten E. Hácha neblahé paměti nebyl takový zrádce a zmetek, jako toto individuum?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji, výborně vyjádřeno, Hácha by s s ním ruku nepodal, k tomu by se nesnížil

   Vymazat
  2. Nikoli snad ale určitě nebyl.

   Vymazat
 5. Bilderberg, aneb výroční setkání kmotrů Euro-Americké mafie. *Hidden in Plain Sight*

  OdpovědětVymazat
 6. Tady se pulci domlouvají na štiku a sumce. Nenechte se vysmát.

  OdpovědětVymazat
 7. Můžete mít stopadesát titulů, IQ tisíc šest set, být třikrát svatý a bude vám to k ......, protože tohle je Kapitalismus, tady platí jiná pravidla. Nemáš štempl v registru, si nula.

  OdpovědětVymazat
 8. obavam se ze prevazna vetsina lidi v cr nevi co a kdo jsou Bildebeg :
  mladym staci sluchatka na usich a nove hry, stredni nemaji cas honbou za zvancem a karierou a starym je to uz jedno!!!
  jozka

  OdpovědětVymazat
 9. jako vrcholny černoprdelnik lže a podvadi vic než ma předepsano z vatikanu a až jednou zakali prohlasi ho cirkev za svateho a ten kdo to nevi jakoby tady ani nežil

  OdpovědětVymazat
 10. Cílená a totální likvidace členů Bilderbergu, Trilaterální komise a dalších podobných spolků by nám všem jen prospěla!!

  OdpovědětVymazat
 11. Společenské změny jsou na člověku nezávislé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kníže Blekota von Debilberg nám ukazuje neutuchající tok svých geniálních myšlenek:-))))

   Vymazat
 12. Prosím, vybodněte se už na toho "knížete"! TGM se obrací v hrobě!

  OdpovědětVymazat
 13. V bezpečnostních nařízeních pro policisty v okolí hotelu Kempinski v Drážďanech, kde probíhá konference Bilderberg, jsou taková, že není povoleno shromáždění větší skupiny než 15 osob, nejsou povoleny žádné hlasité projevy a žádné transparenty nebo vlajky.

  http://www.nwoo.org/2016/06/12/jak-se-policiste-kolem-hotelu-s-bilderbergiany-boji-transprentu-a-svobodneho-projevu/

  OdpovědětVymazat