Reklama

.

.

sobota 25. června 2016

Brexitem to nekončí, jedeme dál, připravme se na CZEXIT
 Ať to s referendem ve Velké Británii dopadne jakkoliv, není to konec, ale začátek. I v roce 1989 se komunisté stále ptali: "Co vlastně ti lidé chtějí"?
 Oni (západ) od nás, nikoliv my od nich by se měli učit a pokorně naslouchat. My už jsme totiž ten zvrácený, přerozdělovací a direktivní systém zde měli a dost dlouho!
Vystupme z Evropské unie, ale zůstaňme v Evropě!

Podívat se můžete ZDE.


A stejně jako tenkrát bylo mottem: "Žádáme zrušení ústavního zakotvení vedoucí úlohy KSČ", dnes se to dá nazvat či parafrázovat "Žádáme zrušení zakotvení bruselských struktur z vedoucí úlohy Evropské unie a tím i Lisabonské smlouvy!"

Navíc my, Česká republika, jsme žádali o vstup (my, neboli část zmanipulovaných občanů placenými podvodníky jako byla rodina Pajerova se sestrami Monikou a Bursíkovou - Žákovou zvanou Jacques či Vydrou s Bouškovou), protože myslící občané ten další přerozdělovací socialismus odmítali! A tito manipulátoři na donucení ke vstupu dostali peníze z Bruselu. My se ani do televizí či rádií nedostali! To už předtím zařídil spacák Ruml a jeho parta! A internet byl v plenkách!

Mnozí tvrdí, že by zavládla anarchie. I tenkrát to komunisti tvrdili. A jaksi se zapomnělo, že největší radost a nadšení bylo v době, kdy jsme nebyli ukotveni nikde a i přes šoky z šokové privatizace vládlo všeobecné veselí až do vstupu do EU. A podívejte se dnes kolem sebe. Údajně prosperujeme, ale za jakou cenu? Jaké je jídlo? Jak dlouho vydrží i drahé zboží technického rázu, když dřív jsme nadávali, pokud pračky či televize po pěti letech šly do opravy? Ale opravit se daly, opraváři byli. A dnes? Jak dlouho vydrží luxusní, nejdražší televize či jakékoliv jiné spotřební zboží z "údajně vysoké cenové nabídky"?

To jsme vážně chtěli?

Ano, cestovat můžeme, ale to jsme mohli už i v roce 1990! A lidé začali studovat a pracovat v zahraničí už v roce 1991. A už se zapomnělo, jak k nám Němci najednou jezdili na naše "nezdravé socialistické potraviny" a v kilech si vše odváželi domů? Až teprve potom jsme zjistili, jak nám lhali. Teprve když k nám začali vyvávážet jejich rakovinový hnůj! Podřadné zboží a pozlátka. Když začaly dividendy ve stovkách milionů proudit ven, místo aby zpětně investovali do našeho průmyslu. A především se smáli, jak je náš průmysl rozvrácený a lidé zaostalí. A kde se berou ta sta miliónů, která si každoročně od nás odebírají, aniž by investovali (až na výjimky) zpět? To jsme vážně chtěli?

Ne, my chtěli svobodu, demokracii a... Rovnoprávnost, nikoliv podřízení jakýmsi prapodivným západním elitám!

Proto!

Brexitem to nekončí, jedeme dál,  připravme se na  CZEXIT

35 komentářů :

 1. Zaručeně VB rozhýbala dominový efekt, kterého se bruselské, všehoschopné elity, typu Juncker, Tusk, Schulz, frau Makrelen, Holland a další nabobové báli, jak čert kříže.Dostali vysvědčení za novodobý evropský diktátorký tábor, Guantanámo národů.V roce 1989 rozpad východního bloku začalo útěkem Němců z DDR přes plot, na německé velvyslanectví v Praze a potom to pokračovalo velmi rychle.

  OdpovědětVymazat
 2. 1. Dnes jsem slyšel v TV, že Sobotka se vyjádřil v tom smyslu, že naše referendum o odchodu z EU by bylo nevhodné - takže co chce lid, je nevhodné.
  2. Jaké jsou přednosti nynějšího kapitalismu - pouze jedna - možnost cestování. Jinak vše ostatní je stejné ne-li daleko horší než za totality - myslím tím vymoženosti pro většinu národa /nikoliv pro majitelé většího kapitálu, což jsou v kapitalismu, zvláště nynějším z valné většiny zloději/ - jako např. obdržení bytu, v případě podepsání pracovní smlouvy s podnikem na delší dobu, státní podpora rodičovství atd. - na tomto blogu již toto zaznělo mnohokráte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Socani v čele s Ozubeným a Koblížkáři, po nadcházejích krajských a následně, parlamentních volbách, dostanou také své eurovysvědčení, to mi věřte.Odpor a hněv lidu přichází!!!

   Vymazat
  2. pro anonymna 25. června 2016 17:10
   Nenechte se vysmát, v Czechii se žádný ojropřevrat konat nebude. Není tady relevantní politická strana, která by to zorganizovala. Ozubení ani Kobližkáři budou v klidu. Sobotka je připosránek ze Sokolnice a Vrchní kobližek si nenechá sáhnout na ojrodotace pro Agrofert. Okamura a Mach to jsou jen osamnělé ostrůvky které budou mít ve volbách svých 5% a budou rádi.Protože se domnívám, že odpor vůči Eu je u nás cca stejný jako jinde v Evropě t.j. cca 50% elektorátu musel by to referendum nějak vyhlásit a prosadit Zeman a na to se obávám nemá. Jinak ano jako obvykle to za nás bude muset vybojovat někdo jiný.
   TD

   Vymazat
  3. jak dopadli volby v Rakousku - zfalšovali je - a jak si myslíte že dopadnou u nás - nedělám si žádné iluze
   - proč ty prasata tak kvičej k tomu brexitu - mysleli si že falšování voleb tam maj posichrované ale někde se jim vloudila chybička
   a jak dopadly volby na presidenta u nás : pamatujete jak kvičeli když nevyhrál poserplína - takovou chybu už neudělaj !!!
   Jen tak mimochodem : přecházej do protiútoku - viz petice pro opakování referenda !
   Pamatujete že u nás byla petice "několik vět 2012" - po podepsání 200 000 lidí vše vyšumělo do ztracena protože se jím to jaksi nehodilo do karet - tak jsem zvědavej jak dopadne tahle petice u anglánů

   Vymazat
 3. Měsíční plat a náhrady europoslance

  Plat: 220tis Kč
  Příspěvek na všeobecné výdaje: 120tis Kč
  Příspěvek na asistenty: 600tis Kč
  Příspěvek na cestovní výdaje: 120tis Kč

  Denní příspěvek na jídlo: 9tis Kč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Představte si prožrat 300 000,- měsíčně?
   Ty musej mít žaludky jak kontejnery, zvlášť když na západě jsou potraviny o něco levnější než u nás!

   Vymazat
  2. Představte si, že váš guru, komouš Ransdorf, stihl vše bez problému prožrat a ještě byl zadlužen až po uši. Tomu říkám výkon!

   Vymazat
  3. Ty si vůbec Ransdorfa neber do huby, ty lidskej bizáre! Ty se svým IQ by ses memohl poměřovat ani s jeho bačkorama. Ransdorf svoje dluhy splatil.

   Vymazat
  4. Nevíš o tom vůbec nic, tak nesuď, ty spravedlivej!

   Vymazat
 4. Pravda je hořká a zatím si ji lidé nechtějí uvědomit.
  Totiž to, že Evropská Unie s NATO jsou mnohem horší, než bylo RVHP a Varšavská smlouva za socialismu!
  A že obojí funguje na stejném principu.
  Viz. citace z (prozápadně propagandistické)Wikipedie : "..Postupným odklonem od zásad centrálně plánované ekonomiky a politickou transformací zemí se RVHP rozpadla a nebyla nahrazena žádnou podobnou organizací. Nejpodobnější se v tomto ohledu jeví Evropská unie...."
  Jen je mnohem nesvobodnější a mnohem rychleji nás vede do pekla.
  Ano, je třeba z ní co nejdřív odejít a jen hospodářsky v ní zůstat jako Švýcaři, Norové a jiní!
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
 5. INFORMACE !!!
  Británie činila moudré rozhodnutí my jí gratulujeme. Již brzy kampaň za Czexid z úst našeho prezidenta. Těšte se. Tým OV TV.
  https://www.facebook.com/ovtv1/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji,ze by podobny scenar nasledovali CR a SR,jsme jako mouchy slabi,znicili by nas ekonomicky,UK nemohou,ta je sebestacni,ale my by jsme zaplatili krvavou dan.A nasi vlezprdelkove Fico a Sobotka,se budou drzet jak klistata !

   Vymazat
  2. Anonymní25. června 2016 19:41,
   Vyčítáte ficovi a Sobotkovi vlezdoprdelismus, ale sám stahujete kalhoty před brodem. Můžete mi sdělit jak by nás jako EU měla zlikvidovat ekonomicky ? Konkrétně ?
   TD

   Vymazat
  3. 19:41 Že se Fico a Sobotka budou držet jako klíšťata je jisté, otázkou je, zda jim to pomůže. S tím zničením si nejsem jist, teprve teď se zřejmě ukáže význam "ekonomické diplomacie" pana prezidenta. Není jen EU ....

   Vymazat
  4. Pane Honolulu,
   Zasmějte se s námi. Černoprdelník Svoboda tč ojroposranec pravil že za Brexit může Klaus :-))
   Ten váš Donald..mno moc sympatický mě není trochu populista řekl bych, ale 1000 x lepší volba jak ta bába. Uvidíme jestli to Donald přežije a splní to co slibuje. Vzpomínáte na předvolební sliby toho současného jehož jméno se mi ani nechce vyslovit ?
   BTW nechodil jste tak 3 roky nazpět na Aktuálně.CZ ještě za úřadování Mr. Stejskala ? Mám dojem že jsme si tam občas povídali.
   TD

   Vymazat
  5. místo různých exitů to chce EUXITUS !!!!!

   Vymazat
 6. Včera na ČT urychlenĕ byl oznámen průzkum, jak naši občané odmítají vystoupit z EU. Dobrá, je to v pohodĕ. Dejme jim šanci ať to prokáží v referendu! Netřeba se přeci ničeho obávat!

  OdpovědětVymazat
 7. Že se nedostaví žádná sebereflexe, nebo dokonce odstoupení vůdců EU, je jisté. Oni totiž do tohoto nepřijatelného směru vývoje, investovali již mnoho energie a finančního i politického kapitálu. Je to jejich život.
  Také u nás se nedostaví žádné změny, nějakým samospádem. Je třeba jít za těmi, kteří nezklamali a stále jdou se jedním cílem: dát občanům do rukou nástroj posledního slova u všech politických rozhodnutí – zákon o referendu a odvolatelnosti politiků.
  To požaduje uskupení SPD-Tomio Okamura. S velkým úsilím vytváří celostátní stranu a do podzimních voleb jde společně se stranou SPO, Jana Veleby. SPO zase usiluje o nápravu poměrů v zemědělství, o razantní zvýšení soběstačnosti ve výrobě potravin. Bez této soběstačnosti budeme snadno vydíratelní, globálními obchodními korporacemi.
  Je třeba dát hlas této koalici ve volbách. Pokud to nedokážeme a opět dáme hlas „zavedeným“ stranám v naději, že tentokrát to snad už bude lepší, potom zasloužíme pár facek. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak vážně to myslí Okamura s jeho přímou demokracií předvedl když byl svými nespokojenými spolustraníky zcela jednoznačně demokraticky a skoro jednohlasně odstraněn. Začal hystericky vyřvávat o puči atd. Tomu člověku nevěřím ani dobrý den.
   A Veleba? Ten není nic víc než poslušný a snaživý mopslík Zemana.
   Děkuji, nechci.

   Vymazat
  2. 19:20 Máte zřejmě svého "favorita". Poraďte, třeba má lepší lidi a program ...

   Vymazat
  3. 19:20 A ty jsi mopslík koho? Nejspíš to ani nevíš, tak jenom ňafáš. Jinak ovšem stále to samé jako u VV. Zblbnout a naslibovat pochybné perspektivy za zradu těm nulám, které vytáhl ke korýtkům. Nehodící se likvidovat.

   Vymazat
 8. Pokud se bude EU nadále úspěšně rozkládat, pak přebyteční europoslanci a vůbec všichni zaměstnanci unijního aparátu nemusí mít žádný problém s dalším uplatněním.
  Buď mohou nastupovat na místa na která podle nich je nutno dovážet ne dost dobře připravené utečence z afriky, nebo mohou tvořit reciproční emigraci, na příklad do Libye a pod., aby nahradili tamější úbytek pracovní síly a současně zvyšovali jejich průměrné IQ.

  Problém může být ale s těmi naplánovanými penězi které dosud pobírali. Ale i to lze řešit. Když se mohou eura masivně tisknout, mohou se jiná masině pálit. A ještě by to ozdravilo finanční systém, není-liž pravda! Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo,
   slyšel jsem, že finanční systém má ozdravit zavedení zlatem krytého Dvouhlavého orla. Nevíte o tom náhodou něco?

   Vymazat
  2. 19:22 I vy filuto! Dobře víte že o tom vím. Jen se to někde trošku zadrhlo. No, stávají se horší věci. Ale jistě uznáte, že něco takového je nevyhnutelné. Tak ještě trochu, od nás obou, strpení. Snad jenom světová nukleární by to mohla na delší dobu oddálit. Zdravím, děda.

   Vymazat
 9. Kuci,uz komanci meli presne definovanej kapitalismus-ze je ,parazitni,korystnicky a dnes probiha posledni faze zahnivajici..na dobrotu a charitu by zasel ! Klasicke kolonie a tudiz levne zisky skoncili,je tedy potrebne,aby se RF podelila o sve zdroje,kterych ma nespravedlive mnoho.Zapad,ale nechce kupovat ,ale prodavat cizi,tak si predstavuji mocnosti NWO.Zapadu nic nedluzime,jiz v minulosti nas prodali !

  OdpovědětVymazat
 10. Panove zasmejte se se mnou !
  Hillary obvinila Donalda Trumpa, ze zavinil utek UK z EU !
  Neokons obvinili presidenta Putina !
  (President Zeman, zatim neni obvinen z niceho.)

  Donald Trump obvinil Hillary, ze pouzivala State Department (Ministerstvo zahranicnich veci) jako *HEDGES FUNDS ! *(Prijem urceny State Deparmentu pro svuj osobni prospech a investmen.)

  Donald Trump se take dozaduje, aby Hillary vratila milliony
  US $ statu, od vsech statniku z Asie, ktere brala jako uplatek za prodej sveho vlivu. Tech uplatku je pres
  TISIC !
  Dale ji obvinil ze ztraty lidskych zivotu jejim pricinenim z nedbalosti, neschopnosti a lhostejnosti, a jmenoval mista ztrat.

  Donald Trump ma pouze 70 lidi v jeho teamu a ti umi VYUCUCHAT vsechno. (Bylo i vycuchano ze rusky president zacina trpet zachvaty smichu nad tim co se deje a nad tim co cte z e-mail, ktere patrily Hillary. Jak se vsak dostali do Moskvy nikdo nevi.) (Hillary ma teamu pres 700 lidi.)

  Bernie Sanders prohlasil, ze bude volit pro Hillary ! Ve stejny den 40 % jeho volicu se pridalo k Trumpovi vcetne prominentnich a znamych Zidu.

  GOP (vedeni republikanske strany) pozadalo soud, aby nasi delagati, kteri zastupuji nase volebni hlasy, ktere jsme daly Trumpovi - meli moznost (nase hlasy)
  dat nekomu jinemu. Komu ? Neni zatim znamo. Trump jim pripomel, ze zalozi treti stranu.

  CESI vyridte Rusum, ze vyhra-li Hillary, tak Buh s nami a s celym svetem !
  Vyridte Rusum, ze vyhra-li Donald Trump, tak at da president Putin postavit na kafe.
  Bude se kseftovat ve velkem. Zadne sankce NEBUDOU !
  Trump si preje s Ruskem mir a spolupraci v nekolika vecech.
  Nominace bude uz brzy v Clevelandu (Ohio) pro Republikany a ve Philadelphii (Pennsylvania) pro Demokraty.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu,
   Zasmějte se s námi. Černoprdelník Svoboda tč ojroposranec pravil že za Brexit může Klaus :-))
   Ten váš Donald..mno moc sympatický mě není trochu populista řekl bych, ale 1000 x lepší volba jak ta bába. Uvidíme jestli to Donald přežije a splní to co slibuje. Vzpomínáte na předvolební sliby toho současného jehož jméno se mi ani nechce vyslovit ?
   BTW nechodil jste tak 3 roky nazpět na Aktuálně.CZ ještě za úřadování Mr. Stejskala ? Mám dojem že jsme si tam občas povídali.
   TD
   P.S.Nějak mi to poprvé skočilo nahoru.

   Vymazat
 11. My obyceni lide zivici se praci, at uz je to v Evrope, ci Americe musime byt vdecni politikum za ESTRADY a VESELOHRY, ktere jsou uplne zdarma a maji vysokou kvalitu blaznovin.

  Mam je rad vsechny, ale bylo mi receno doktorem, ze bych ty hlouposti nemel sledovat, nebot mi zarucuje , ze nebudu jednou ve stari schopen udrzet stolici...

  Takovy nam hrozi osud penziste - az jednou zdedkovatime uplne ! Za moji sousedkou chodil stary general, ktery se ji posraval ve vytahu, kdyz sli na operu.
  V nasich casech se posereme z politiku.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tady se posírá hajnej v parlamentu !
   Jdi se bodnout s jenerálem...

   Vymazat
 12. Buď CZEXIT nebo CZEXITUS. Víc možností není!!! Ale dopracovat se alespoň k referendu bude těžké, hrobařů je tady opravdu dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návrh na referendum od Okamury ani od prezidenta Zemana naším ustaraným parlamentem neprošel a neprojde. Nechce ho koalice ani opozice. Tak co volit Okamuru a jeho lidi, aby opozici přehlasovali. Jestli vás napadá něco chytřejšího, su za.

   Vymazat
  2. 22:32 souhlasím. Je potřeba řešit nejprve věci nejpodstatnější. Pokud se nebjeví něco úplně nového, vidím to jako dosud jedinou a nejrychlejší možnost natartovat lepší kurs. Jinými slovy - vyměnit obsazení sněmovny. S dosavadním jdeme jenom k zániku. Děda.

   Vymazat
 13. TD (20:16) chodil jsem na Aktualne CZ casto, ale byl jsem i casto vyhozen.
  Kde je Libor Stejskal NEVIM. On byl vyhozen take.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Nekrafejte tady, ale sepište požadavek na referendum a vypište petici pro vyhlášení referenda o vystoupení z EU. Planým žvaněním se nic nedosáhne. Takhle žvaní komunisti už 26 let a dnes je to strana odkecaných páprdů, která už nikoho neoslovuje, alespoň jejich vedení. Je třeba zformovat novou a bojovnou stranu, která pozvedne prapor revolty a povede nás k vystoupení z EU a nakopání těch zločinecko-vlastizrádných prdelí. Také je třeba nedopustit recyklaci profláklých politických mrtvol do nových struktur. Takže vizi máme a teď se ukažte kdo tu má koule k akci. Nebo je to tady samej komunistickej posera?

  OdpovědětVymazat