Reklama

.

.

pátek 17. června 2016

Byla poslankyně Jo Cox prostě obětována ?

Martin Prášek
17. 06. 2016  blog autora

V Británii vrcholí kampaň k referendu o Brexitu. Nevyvíjí se vůbec dobře pro vládu a příznivce setrvání Velké Británie pod křídly Bruselu. Den za dnem zastánci Brexitu v průzkumech získávají náskok.Musí se přeci něco stát. A ono jo.


Dnes, 16 června 2016 byla na ulicích městečka Bristall, poblíž Leedsu a Bristolu zabita poslankyně za levicovou Labour Party, 41 letá Jo Cox, matka dvou dětí. Poslankyně, která byla zastáncem jednak přílivu imirantů. (viz její nástupní řeč, zdroj twitter)jednak Evropské integrace a jednou s tváří kampaně "Remain" (zůstat).

Útočník 52 letý zahradník (jak ze špatné detrektivky) Thomas "Tommy" Mair na ni vypálil tři rány z pistole a poté svůj útok dokonal nožem se stopu dlouhou čepelí. Jo Cox podlehla devastujícím poraněním těsně po převozu do nemocnice.
 
To je s podivem, vždyď Británie je již řadu let tzv gun free zóna, tak kde ten člověk mohl opatřit zbraň?

Oo roku 1997, kdy pod vlivem masakru na škole v Dunblane, snad nejstriktnější. Prakticky zakazuje jakékoliv vlastnictví střelných zbraní občany. Je veřejným tajemstvím, že za to občané zaplatili raketovým nárůstem loupežných přepadení a násilných trestných činů. Restrikce jsou striktní, že dokonce Britští olympijští střelci jezdí trénovat střelbu za hranice (sic !). A i nůž se stopu dlouhou čepelí je v UK ilegální.

Byl vrahem skutečně pravicový extremista a především odpůrce setrvání Británie v EU jak zní prozatímní oficiální verze ? Při svém útoku přeci křičel "Britain first !" Samozřejmě, jen náhodnou shodou okolností se "Britain first" jmenuje Britská pravicová a konzervativní strana, mající v programu odpor k imigrantům a samozřejmě brexit. A již vydala komuniké, že s útokem nemá nic společného, že "pokládá jeho výkřik za slogan, ne za označení jejich strany".

Taky cítíte, že tu něco nesedí ??? Kde si kupříkladu mohl pološílený 52 letý zahradník v tak striktně regulované a tolika kamerami a policisty prolezlé Británii zbraň a náboje, aniž by jej někdo udal ?? Buďto musel být gengster, zločinnec, mafián. A nebo.... Před druhou možností vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Znamenala by totiž, že se příznivci Evropské integrace neštítí za účelem manipulace davy ani vzít lidský život.

Do otevření volebních místností k referendu o Brexitu se již doslova stříhá pravítko. Počet nerozhodnutých lidí klesá, počet zastánců brexitu dle průzkumů roste a čas vládě i europeistům již nedovoluje jejich přesvědčení standardními politickými prostředky jako doomsayngem, vydíráním, hraním na nízké pudy a manipulací. je třeba rázný - a nestandardní zákrok mimo veškeré mantinely. Je třeba vyrobit proevropského mučedníka. Je velmi pravděpodobné že zrovna TAKHLE někdo přemýšlel. Možná i sama Cox (sebeobětování )? Její manžel jen pár desítek minut po její smrti vyzývá lid: "sjednoťte se v boji proti nenávisti, která ji zabila ("to unite to fight against the hatred that killed her") .... takhle se přeci manžel pár minut po smrti své manželky nechová....

Že by hořel Reichstag a střílelo se na Gliwickém vysílači ? Kdy budou razie proti zastáncům Brexitu?
Cui bono ??

Jedno je však jisté. Již nyní se formuje její mučednický kult. Jak v médiích tak na sociální síti. Politici se předhánějí s kondolencemi a prohlášeními. A je jisté, že zastánci Brexitu, kteří jsou teď defakto pokládáni za sprosté vrahy, dnes utrpěli těžkou ránu. Nebylo je možno porazit argumentací, budou poraženi emocemi a soucitem s obětí. Jaká to náhoda. Zdá se také že je už proto připravena i krycí historka, jak se vrah dostal ke zbrani - že "zbraň vypadala podomácky vyrobená" (by BBC). Hm, zřejmě si šikula vyrobil doma i náboje a z nedostatku jiné práce lil kule a z hnoje extrahoval dusičnany do střelného prachu.

A bim ho, a jaký byl Brexit.....

A až bude nebezpečí Brexitu zažehnáno, vsadím se, že se dozvíme, samozřejmě po usilovném vyšetřování, kdy se to bude rojit Arschloch Holmesy po celé Británii, že Thomas "Tommy" Mair byl chorý duševně zaostalý, jednal jen ve svém pohnutí mysli. A že velmi brzo a za záhadných okolností umře. A možná to stihne ještě rychlejc, než Lee Harvey Oswald.

PS:
výše uvedený tex nevyjadřuje jakýkoliv souhlasu s násilím, extremizmem a jinými negativními jevy.

PPS: Upřímnou soustrast rodině i přátelům Jo Cox. R.I.P27 komentářů :

 1. Byla obětována, v zájmu vítězství pravdy nad lží a lásky nad nenávistí - první myšlenka která mne napadla.
  Stále stejný fašistický stereotyp od zapálení Říšského sněmu a napadení vysílačky německými vojáky v polských uniformách.

  OdpovědětVymazat
 2. I já věřím, že tak nějako to asi bude. Velmi zajímavě načasováno. Popravdě bylo to to první, co mě napadlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13.31 mě to též napadlo ! Lidé snad nejsou hloupí , aby to neprokoukli ! Moc náhod ! Mě by to naopak utvrdilo k vystoupení ! Manželovo podivné prohlášení , tak by se manžel a otec dvou dětí rozhodně nechoval !

   Vymazat
 3. Nepochybně ano. Stále stejné a obehrané, zrůdné prostředky k dosažení žádoucího cíle.

  OdpovědětVymazat
 4. Vše se dá využít i zneužít ve prospěch vládnoucí elity. V politice náhody neexistují, vše je chladný kalkul chladnokrevných hráčů. Od 50. let min. století probíhají tajné vojenské programy na využití mozku, ovládáním mysli a vůle člověka. Ukončeny doposud nebyly. Existuje o tom nespočet studií a dokumentů. Pokud je zapotřebí zvrátit myšlení většiny a obrátit ve svůj prospěch, tak účel posvětí i ty nejhrůznější prostředky s cílem otřást veřejností. Příkladů náhod bychom ve vysoké politické hře našli bezpočet a kolo osudu se točí stále rychleji. Stálo by za zamyšlení, kde je hranice a kdy už je to přes čáru, jinak může přijít doba (pokud už nenastala), že se budou vkládat čipy pod kůži už při narození. Lidský mozek ukrývá mnoho tajemství.Včera jsem viděl český dokument, kdy malé děti - dívky a chlapci měli aktivované "třetí oko" a i přes zaslepené oči vykonávali běžné činnosti jako pohyb, míčové hry, četbu, rozeznávání barvy, jízdu na kole zcela přirozeně a bez jakéhokoliv omezení. Přiznám se, že mne to poněkud zneklidnilo, zatímco se děti zcela evidentně náramně bavily. Jeden příklad za všechny: https://youtu.be/2IPiRScBzOA

  OdpovědětVymazat
 5. Neštítí se ničeho!........listopad 1989- "zavražděn" student Martin Šmíd...a ta rychlá zpráva o tom daná Petrem Uhlem!!!!!Majdan v Kyjevě......Vraždění v Oděse......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zpráva byla falešná. Mrtvého předstíral agent STb. Zivčák, alias Růžička. Celý ten klíčově cinkálistický puč byl postaven na lžích a falši. A podle toho to i všechno vypadá.

   Vymazat
  2. A lidé se nikdy nepoučí !!!

   Vymazat
 6. Vyhlašuji soutěž o Krále konspiračních idiotů!

  Tak se nenechte prosit, zahoďte prášky a popusťte uzdu vaší fantazii!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:03 - Ty matláku, ty už jsi korunován za krále omezených pitomců sám sebou.

   Vymazat
  2. Mám stačí král místních idiotů 14:03, absolutní vítěz ankety.

   Vymazat
 7. Nejstrašnější je,že západní tajné služby spolu s C.I.A. jsou schopny nepřímo vytvářet a podporovat bombové útoky,útoky jakoby teroristů v Paříži,Bruselu,vyhazovat do povětří letadla,vraždit atd.A to vše ve jménu zájmům globálních vůdců,politiků EU,multi kulti sluníčkářům jako Angela I.Šílená,kterou řídí USA!Tyhle vraždy a útoky na občany EU jsou řízené defacto samotbýma evropskýma tajnýma službama zaštétěné,ale jako Tureckýma ISIS teroristama.Toho fanatického blbeč.ka vždy najdou k vykonání určitého úkolu,který mu skoro připraví do detailu!Zařídí mu vstup do prostoru EU Schengenu,dají mu pasy,peníze,ubytují,zařídí jim převoz do Paříže a jinam,vyzbrojí,dovedou na místo atentátu atd.Nevěřím,že to je vše náhoda!!Proč ti teroristi neůtočí na přední představitelé vlády EU nebo armádní špičky Francie,anglie,USA co řídí bombardování Sýrie,Lýbie,Afghanistánu,Jemenum,Iráku atd.?Proč ne?Teď třeba ve Francii nic dramaticky nebouchne a nebudou žádné oběti,protože to není v zájmu globálních špiček,VIP podnikatelů a politiků těchto států!Už jsou zaplacené lístky,Tv přenosy,reklamy,hotely atd!!Bordel opět nastane po skončení fotbalu z Francie!!Další útoky odhaduji až na MS v Brazílii.Tuhle zem se snaží USA se západem destabilizovat!!Tohle vše, tenhle jako terorismus s úměle vytvořenou ISIS/ISIL si řídí západ vlastně sám ve své podstatě k ovládnutí občanů EU a potlačení jejich práv a svobod!!Terorismus je jen novodobí nástroj jak toho dosáhnout s pomocí tajných služeb!!To samé platí s tou protiruskou informační válečnou mašinérií,kterou do nás masivně hrnou ze všech stran s pomocí neziskovek atd.

  OdpovědětVymazat
 8. Nepřipomíná Vám to akci Litviněnko, Němcov v Moskvě nebo NH 117 i návodcování hrdinky ukrajinské Naděnky? A zase to náhodné načasování a doprovodné ódy sdělovacích prostředků s předem jasným soudem. Jistěže ta dáma byla obětovaná, vždyť si to přála, za tohle bojovala. Ne že je to spiklenecká teorie. Ono to je spiknutí těch kdo už neví kudy kam a jsou všeho schopní. Vražd vlastních prezidentů, vražd cizích překážejících státníků, vražd k manipulaci lidí. Stejně jako na Majdanu zaplacení vrazi vlastních demonstrujících. Je to stejný scénář zločinců k manipulaci s občany. Teď manipulují a hrají na city občanům Británie. Ještě chybí tzv. ruská stopa vraha a je to dokonalé, ale už ohrané a pořád dokola používané divadlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krok za krokem, zločin za zločinem, podlost za podlostí, až se dílo podaří. Jejich zrůdnost je natolik neuvěřitelná, že je lidstvo proti ní bezmocné.

   Vymazat
 9. Je to klasický false flag organizovaný světovým ksindlem č.1 USA!!!Jen blbec by to neviděl.Již před týdnem jsem zaznamenal názory nezávislých novinářů,že se něco podobného stane.Zastánci brexitu jsou vnímámi jako vrazi -a o to tu jde....

  OdpovědětVymazat
 10. Právě o tom jsem psal nedávno komentář pod jiným článkem. A je to tady.Žádná frustrace a vražda po tom, co bude Brexit, ale jaksi dopředu, je třeba zmanipulovat veřejné mínění- a vemte si co za bestie tohleto dokážou naplánovat.

  OdpovědětVymazat
 11. Divil bych se, kdyby vůbec ten zahradník existoval. Vrahem byl zahradník, není to zvláštní?

  OdpovědětVymazat
 12. Psychopati vždycky jdou přes mrtvoly. Každého člověka totiž svým poškozeným mozkem chápou jen jako svůj majetek, se kterým si mohou dělat, co se jim zlíbí. Když jim to prospěje, vraždí bez váhání.

  OdpovědětVymazat
 13. Nejlepší je, že se to vždycky zařídí tak, že za to odpovídá psychicky vyšinutý člověk. Nemusím snad jmenovat ty "blázny", kteří podpalovali, stříleli a jinak vraždili ve jménu vítězství někoho. pak, že se svět netočí dokola, stejné praktiky, stejní lidé...............
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 14. Dokud nemám vyjádření Jakuba Jandy z Evropských hodnot, jestli ten vrah nebyl náhodou obětí kremelské propagandy, nebo jestli to náhodou nezrežíroval sám Putin, tak je ta diskuze o ničem.

  OdpovědětVymazat
 15. Je to zrůdnost skutečně neuvěřitelná.Zaskočilo to i trolly,protože se jich tu objevilo nějak málo a jsou dost vlažní.Asi jim dochází souvislosti.

  OdpovědětVymazat
 16. PROBOHA VRAŽDA NENÍ OBĚŤ

  A PROVOKACE EURO OBŘEZANÉ MAFIE JE EVIDENTNÍ

  OdpovědětVymazat
 17. icikové se nezastaví před ničím

  OdpovědětVymazat
 18. ...jako v Americkém filmu,
  celé kino pláče nad smrtí krásné mladé úspěšné hrdinky...
  Nechci věřit že by tento psychologický efekt
  byl schopen zinscenovat naživo...jaký kolivrežim
  Jen je mně opravdu té malé holky líto*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Jan Petr 17. června 2016 22:15

   Je to schopen zrežirovat jakýkoliv režim, kterému teče do bot a potřebuje prosadit změnu, normální cestou neuskutečnitelnou. Říká se tomu šoková terapie a je jedno, zda šok je vyvolán na základě virtuální, či reálné skutečnosti. Jen pár případů z minulosti, většinou zmíněných výše:
   - 4.8.1964 Tonkinský záliv a vybájený útok na USS Madox - ohnutí veřejného mínění pro válku USA ve Vietnamu
   - 17.11.1989 studentská demonstrace Praha a inscenovaná smrt studenta Martina ŚMÍDA (ppor.STB Zifčák) - následoval poklidný státní převrat v režii STB
   - 10.10.1990 Woschington, slyšení výboru kongresu pro lidská práva - dcera kuvajtského ambasadora, jako zdr. sestra Nayirah al-Ṣabaḥ, líčí vymyšlená zvěrstva iráckých vojáků v kuvajtské porodnici, což ovlivnilo veřejné mínění v USA pro Válku v zálivu
   11.9.2001 únos 4 letadel na území USA údajnými teroristy z AL Kajdá a náraz do budov WTC 1 a 2, budovy Pentagonu a pád u Schankschville, 2.997 identifikovaných obětí ve WTC + 24 v Pentagomnu .... - rozpoutalo celosvětovou válku proti terorismu, za níž se schoval boj o ovládnutí a podřízení celého BV pod USA se současnými sinergickými efekty jako omezení demokratických svobod (Patriot act), vytvoření podmínek pro napadení Libie a vytvoření ISIL ....

   V podstatě posledních 26 let jsou šokové operace běžně užívány k ovlivnění veřejného mínění směrem ke schválení a podpoře dříve nemyslitelných opatření. V poslední době jsou to v USA teroristické akty se spoustou mrtvých, jejichž cílem je pomocí šoku dohnat veřejnost ke svobodnému odebrání střelných zbraní(naposledy střelba v Orlandu viz: http://orgo-net.blogspot.cz/2016/06/paul-craig-roberts-strelba-v-orlandu.html). V Evropě jsou takto koncipovány akce typu Charlie Hebdo, Bruselské letiště a metro ..., které mají stejnou metodou za cíl přijetí "protiteroristických" (antidemokratických) zákonů a vytvoření policejních států. Sinergickým efektem je veřejný požadavek na omezení legálních střelných zbraní mezi populací.
   Motivací těchto akcí je snaha paralizovat jakékoli možnosti a projevy občanského odporu proti establischmentu, který bude vykonavatelem rozdrobení národních států a pohůnkem vyvolených, pro nahnání národů do celosvětového socialistického otrokářství v NWO.

   Celá kuchařka s metodami a cíly teroru velkého rozsahu je v: "Protokoly sionských mudrců". Po přečtení sice ztratíte iluze, ale získáte potřebný nadhled a info o souvislostech. Dosud zdánlivě jednotlivé, nesrozumitelné a izolované akty najednou do sebe začnou zapadat jako puzzle a začnete objevovat celkový obraz.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
  2. Při existenci konkurenčního východního bloku, to všechno nebylo možné a když, tak se značnými obtížemi. Až nyní je vidět, čeho všeho jsou ty demokratické režimy schopné, když veškeré pochybnosti mohou být jednotně maskovány a překrývány spoustou skandálů, lží a kamufláží.

   Vymazat
 19. Dle mého názoru jede o flustrovanou feministku
  a byla použita k populistickému útoku proti
  vystoupení VB z EU. Dalším krokem bude poštovní
  hlasování a případně neuznání některých hlasů.
  Osvědčilo se to v US a v Rakousku.

  OdpovědětVymazat