Reklama

.

.

pondělí 20. června 2016

Bývalá agentka CIA sdílela své postřehy a odhalila, odkud se terorismus vlastně bere a co se za ním skrývá


20. 6. 2016 AC24

Bývalá agentka CIA sdílela své postřehy a odhalila, odkud se terorismus vlastně bere a co se za ním skrývá.


„Pokud jsem se během své práce pro CIA naučila jedinou věc, je to, že všichni věří, že to oni jsou ti spravedliví,“ říká Foxová, která je momentálně v procesu „odtajňování“. Stala se z ní mírová aktivistka a provozuje společnost Mulu, která financuje ohrožené komunity po celém světě.

Foxová pracovala jako protiteroristická agentka tajné služby po roce 2000. Ve vůbec prvním veřejném vyjádření o své službě rozebírá omezený náhled americké veřejnosti na válku s terorismem:

„Debata o ISIS, která právě probíhá ve Spojených státech a debata o zahraniční politice USA je zjednodušována víc než kdy předtím. Zeptejte se většiny Američanů, jestli ISIS představuje hrozbu, a oni vám odpoví, že ano. Tady ale většinou debata končí.“

„Pokud se projdete ulicemi v Iráku nebo Sýrii a zeptáte se někoho, proč je Amerika bombarduje, řekne: Vedou válku proti Islámu. V Americe lidé na otázku „Proč jsme byli 11. září 2001 napadeni?“ odpoví „Nenávidí nás, protože jsme svobodní.“

„Jsou to historky vymýšlené velmi malým počtem lidí na obou stranách, kteří však drží obrovský podíl moci a bohatství díky tomu, že nás ostatní přesvědčují, abychom se navzájem zabíjeli. Myslím, že bychom si my Američané měli spíše klást otázku, zda jen nepřiléváme olej do ohně. Jediný způsob, jak odzbrojit svého nepřítele je vyslyšet ho. Jste-li dost odvážní na to, abyste vyslechli jeho příběh, často si uvědomíte, že byste na jeho místě, pokud byste žili jeho život a ne svůj, dělali stejná rozhodnutí.“

„Bojovník Al-Kájidy jednou během výslechu promluvil. Všechny tyhle americké filmy, jako Den Nezávislosti, Hunger Games nebo Hvězdné Války jsou všechny o malé skupině rebelů, kteří udělají cokoli v rámci svých omezených možností, aby porazili vnější útočníky, kteří jsou mnohem lépe vybavení než oni sami. A vám nedochází, že pro nás a pro celý zbytek světa jste vy to impérium a my Luke a Han. Vy jste mimozemšťani a my Will Smith.“

S tím, jak se teroristické útoky stávají na západě běžnou záležitostí – a jak západní ozbrojené intervence bez debat pokračují – vyslyšet obavy našich nepřátel se teď může stát nejefektivnějším gestem proti terorismu, které Spojené státy mohou udělat, pokud jsou skutečně odhodláni učinit přítrž násilí.


11 komentářů :

 1. Moudrá slova. Ale co moudrých slov bylo za tísíciletí proneseno a výsledek je současný podělaný svět. Nic jsme se, jako lidé, nenaučili, miliony moudrých svazků hnije po staletí v knihovnách, ale jen do té doby, než přijde nějaký idiot a nařídí je spálit. Jsme tak od věků naprogramováni, a v budoucnosti se nic nezmění, dokud bude po zemi běhat člověk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Moudrá slova.." Takovejch mouder se už nažvanilo a stojí to přitom čím dál víc za hovno...lidi už jsou zblblí a už nejsou ani schopni vnímat,co se jim říká a málokdo už si uvědomuje i samotný význam toho,co se mu říká...slova postupným překrucováním už stratila svůj význam a vše se převrátilo v jalové žvanění...nadchází neodvratně doba činů....

   Vymazat
  2. 23:38 Žeby, doba činů?
   Z předchozího článku "Velmocenský boj o Sýrii", se dovídáme, že se tam k činům právě připravují USA, Británie a Francie.

   Vymazat
 2. Určitě to je dobrý způsob jak odzbrojit svého nepřítele, ale od toho tady máme ten dvojí metr.
  Demokracie je přínosná a inspirující, ale jen novým náboženstvím pro ty co mají své jasně vytyčené cíle.

  OdpovědětVymazat
 3. Nektery zeny ,jejich hodne a udelaji hodne aby se zkraslily za hodne penez az k osklivosti. Nafoukly pysky,vycpana bradicka, vsadim ze vic silikonu po celym tele,ze vypada jak nafukovaci plasticka sexloutka..Prazdny oci a tupej vyraz v ksichte. A divi se nekdo ze CIA netusi uz pres 50let vo co de?

  OdpovědětVymazat
 4. Také mě to v poslední době napadlo, že probíhá čistka běžných lidí mocnými.

  OdpovědětVymazat
 5. Když se zveřejnil seznam lidí, kteří měli své peníze v Mexických fondech, je tam uveřejněno všechno, kromě občanů USA. Sice v seznamech Putina nenašli, ale Američané hned zdůraznili, že údajně jsou tam lidé, kteří mají blízko k Putinovi a údajně je tam také Čínský prezident. To, že tam nebyl jediný Američan je odpověď na to, kdo to organizoval a kdo za tím vším stojí. Nyní Američani obvinili celé Rusko, sebe pasovali do nejčistotnější podoby, žádný Američan nikdy nedopoval!!! Kromě nynější dopingové akce vůči Rusku mají Američané připravené další akce, které se budou spouštět v určitých termínech, tak aby se tlak vůči Rusku neustále stupňoval a aby připravovaná válka proti Rusku měla své zdůvodnění, ale příčina všeho je čistě pragmatická: USA jako stát je ekonomicky na dně a nemůže si dovolit, aby někdo porušoval zavedené pravidla, které Čína a Rusko se rozhodly nedodržovat a to, že mezi sebou obchodují ve svých národních měnách a ne v dolarech a tím působí USA neskutečné škody, které se silně začínají projevovat na financování všech válek a svinstvech, které po celém světě USA organizuje - bombardování Jugoslavie, Iráku, Libye, Sírie, organizování obrovské uprchlické krize, kde jak včera sdělilo zpravodajství ČT 24 je v pohybu 60 milionů lidí a taky na ČT 24 hned řekli i důvod, kterými jsou války, ale už neřekli, kdo ty války organizuje, kdo tam dodává nejvíce zbraní, ale my víme, že jsou to mírumilovné Spojené státy Americké, které po II. Sv. válce převzali doktrínu fašistického Německa na ovládnutí a porobení celého Světa a nyní realizují a následují tam, kam chtěl svět dovést Hitler. Není to akce jediná a všude se to projevuje a stupňuje. USA jde ekonomicky ke dnu a hraje se o čas. Buď to USA ekonomicky zaniknou, nebo se jim podaří vyvolat válku proti Rusku a Číně, ale zda v této válce vyhrají a za jakou cenu, to je velká neznámá. Představitelé USA říkají, že se atomová válka s Ruskem dá vyhrát, ale neříkají za jakou cenu a spoléhají na to, že území USA to nezasáhne a o Evropu a obyvatelé Evropy jim přeci nejde. Jde jim o zisky jejich zbrojních firem v USA, které v případě války budou růst do bilionů dolarů a o nastolení Světového pořádku, kdy imperium USA, bude vládnout celém Světu. Rusko bude rozděleno a jeho zdroje předány USA a následovat bude ekonomický útok na Čínu, protože Čína sice vyrábí, ale veškeré zdroje budou pod kontrolou USA a jelikož USA nejvíce dluží Číně, Čína dopadne jako židé ve Španělsku, kterým španělský král dlužil obrovské peníze a vyřešil to tak , že vyhnal židy ze Španělska. Prostě Číňani budou vyhnáni z tohoto světa. AŤ žije fašistický stát USA!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, do Vašich úvah se vloudila chybička. Hitlerovo východní tažení bylo, mimo jiné, motivováno ziskem kvalitní zemědělské půdy a jejím rozdělením Němcům, za účelem trvalého užívání k zemědělským účelům, začalo to na obsazeném Polsku a chtěli pokračovat i na Ukraině a v Rusku. V Protektorátě se projevila zemědělská politika např v chovu vepřů i modernizaci zemědělského strojního vybavení, následkem čehož bylo uvolnění pracovní síly.

   Již od války ve Vietnamu po armádě USA zůstává půda ze zemědělského hlediska nevyužitelná, zasažená buď plynem orange, nebo zaminovaná, nebo zasažená "špinavými bombami", zkrátka pro lidi dále nevyužitelná a obyvatelstvo vyhánějící jinam. A to "jinde" je mimo zasažené území.
   Vzhledem k tomu, že se obyvatelstvo ze zasažených zemí do USA dostává velice složitě, jednodušší cesta je do EU.
   Tudíž války kdekoli vedené moderními zbraněmi ničí tamní životní prostředí natolik, že domorodci buď vvymřou, třeba i po několika generacích, nebo se vydají do EU - zničení Evropanů je tudíž cílem konfliktů po celém světě, války jsou prostředkem.
   Nesmíme zapomenout, že největší ekonomikou Evropy je stále ještě právně nesvobodné Německo, jehož politici musí plnit rozkazy USA, VB a FRancie, zostřené za cenu "znovusjednocení".

   Vymazat
 6. Od CIA se odchazi leda tak v rakvi!Co se snazi nakecat tahle "spesl ejdznt"okoli?! Pripada mi to jako ze ted pracuje s lepsim krytim na stejnem cili!
  Kdyz kdokoli projede sitem proverek a ukonci uspesne, za penize danovych poplatniku Langley Agents institute too CIA tak musi byt presvedcen o "dobru" svyho konani!Ideologickym duvodu svyho rozhodnuti!V zemi neomezenych moznosti se zmena rozhodnuti v tehleto branzi tresta nejvyssi exekuci...tak co se to snazi predlozit na stribrnym podnosu za nakuchteny svinstvo k sezrani duverivym ctenarum ?!...
  Byva dobrym zvyken v tehle kruzich nenechavat svoje specialisty vystoupit z tohohle vlaku.Bezpecnostne riziko je neumerne velke oproti daleko jednodussi moznosti "erase".Takze s 99% jistotou lze pedpokladat,ze MULU je dalsi chapadlo pronikajici do komunity chudych v zajmovych enklavach sveta,kam se kvuli konspiraci radi uchyluji prominenti v SS nezadoucich zdruzeni a skupin!...toliko muj nazor!

  OdpovědětVymazat
 7. Ta CIA agentka Foxová sice zkritizovala USA a má pravdu, že kdyby si protivné strany naslouchaly, že by některé násílí odpadlo.
  Neříká však, že naprostá většina válek je chtěná, a proto se druhé straně nenaslouchá. Ona vlastně nasazuje USA masku s namalovaným hezčím obličejem.

  Také jsem si kdysi říkal, že se mírumilovné USA snad nějak nevysvětlitelně mýlí, když dělají jednu chybu za druhou, než jsem pochopil, že to nejsou chyby. To je právě cíl. Řídí je lidé, kteří jsou tak špatní, že si to ani neumíme představit, ani pochopit, je to jak v hrůzném snu. Ale nelze čekat, že se probudíme a bude to zase dobré. Podařilo se jim vytvořit celosvětovou síť, která dokáže ohlupit, pomýlit, podplatit, zastrašit, nebo zabít, většinu lidí na světě, kteří mají nějaký vliv.
  Jsou schopni ldykoliv cokoliv zničit.
  Jen a jen pro peníze.

  Kdybychom (Západ) nedělali druhým lidem to, co nechceme, aby oni dělali nám, chovali bychom se jako nějací blázniví křesťané, nebo budhisté.
  Což by bylo nevýhodné - nemohli bychom je vykrádat.
  A ta agentka, prosím, toto neví?
  Spíš to jen nesmí vyslovit.
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je již zarážející skutečnost, že poslankyně paní Foxová, občanka VB, byla agentkou Americké CIA.
   Tudíž v parlamentě VB je neznámý počet poslanců agentů CIA.
   To znamená, že přímo na půdě parlamenu VB jsou poslanci zastupující zájmy USA.
   Zároveň VB je personální unií zemí Comnonwealthu provázaných librou. V Africe a Asii to jsou - Jihoafrická rep., Ghana, Nigerie, Sierra Leone, Tanzanie, Uganda, Keňa, Malawi, Zambie, Botswana, Leshoto, Mauritius, Svazijsko, Seychely, Namibie, Mosambik, Kamerun, Rwanda, Indie, Pakistán, Srí Lanka, Malajsie, Bangladéš, Maledivy, Brunej.

   Vymazat