Reklama

.

.

pátek 10. června 2016

Černé svědomí z Hajo Seppelta džentlmena neudělalo

Olga Skabejevová se ptá Hajo Seppelta

10. 6. 2016, Petr Ďoubalík, zdroj zde


Olympiáda se blíží a s ní se objevují přesně načasované útoky na Rusko pomocí dopingových skandálů. Hlavním vyvoleným v této věci je německý novinář Hajo Seppelt, jehož "dokumenty" postupně odvysílala německá televize. Jsou plné "podezření", ale zcela prosté důkazů. Není divu, že se ruští novináři pokusili na nějaké důkazy zeptat. 


Jsou zjevně jediní, komu absence důkazů, u tak závažných obvinění, vadí. Jak pokus, zeptat se, dopadl, nám asi naše média neukážou. Tak alespoň na Nové republice.


Říkám si: kdyby si byl německý novinář svým dílem jist, mohl si dovolit ten luxus - chovat se jako džentlmen. S úsměvem, noblesou. To se mu nepovedlo. Doběhlo ho černé svědomí?

Video z ruských zpráv, které si pověsili i Němci na YouTube, je uvedeno takto:

Část z programu televizního kanálu "Rusko 1" 9. 1. 2016. Je ta agresivita vyvolána tak hlubokým morálním rozhořčením či spíše nervozitou bázlivého lháře, který není zvyklý na kritické otázky o své práci? Každý ať si udělá svobodně svůj závěr.Nové podrobnosti dopingového skandálu: "TV Rossia" odhalila odhalujícího, zdroj vesti

"Odhalením odhalujícího" nazvali 10. června ve státní dumě incident s ruským televizním štábem, který se snažil získat komentář od autora filmu o dopingu v ruském sportu. Poslanci se domnívají, že na skandál by měla reagovat Evropská komise pro sdělovací prostředky. Autor filmu, německý novinář Hajo Seppelt, obvinil ruské úředníky a trenéry v použití a schvalováním drog, zvyšujících výkonnost. Olga Skabejevová se snažila zeptat na důkazy těchto obvinění. Toto setkání skončilo konfliktem a urážkami (ze strany Seppelta - pozn. překl.)

 Ani slovo v německých televizních kanálech, ani řádek na webových stránkách a v hlavních novinách. Dokonce ani město Kolín nad Rýnem nijak nereagovalo na skutečnost, že současná hvězda sportovní žurnalistiky Hajo Seppelt, hrubě a s urážkami vyhnal ze svého hotelového pokoje skupinu ruské televize, které sám nejprve dal souhlas s rozhovorem. A pak je ještě honil na ulici a volal policii. Teprve potom Olga Skabejevová pochopila, proč Seppelt telefonoval s policií tak dlouho, protože mu řekli: není žádný důvod k zadržení ruských novinářů.

Flagrantní porušení zákona a novinářské etiky. Možná to je důvod, proč Německo mlčí, i Twitter samotného Seppelta - pouze oznámení o nových rozhovorech?
"Pronásledování v Německu - je zločin" - řekla odbornice na mezinárodní právo, advokátka Maria Jarmušová.
Zpočátku se zdálo, že rozhovor se bude klidný. Ale žádost o poskytnutí důkazů k prohlášením ve filmu, že ruští sportovci berou doping, se stala doslova rozbuškou.
"Neúspěšný pokus skrýt neschopnost. Nemožnost odpovědět na otázku správně a kvalifikovaně. A to pronásledování na ulici vypadá naprosto neadekvátně - člověk něco deklaruje, volá na policii a říká, že narušují jeho osobní prostor, a přitom sám pronásleduje skupinu, v ruce s ukořistěným mikrofonem, který patří operátorovi skupiny" - říká psycholožka Marta Belokonová.

Mlčení německého tisku i Seppelta dává tušit, že to novinář, mírně řečeno, dost nezvládl. Tento incident, jak to tak vypadá, chtějí ututlat.
"Novinář - to jsou oči a uši společnosti. Útok na novináře, vytrhávání jeho kamery - to je útok na společnost, pro kterou novinář zajišťuje informace. A vypovídá to mnohé o těch, co napadají" - říká tiskový tajemník ruského svazu novinářů Timur Šafir.

Filmy Seppelta jsou populární na Západě, což na pozadí všeobecného antiruského nastavení není překvapující, a on zjevně ví, kam udeřit, aby vydělal, řečeno sportovní terminologií, ještě více bodů na mezinárodní mediální aréně.
"Těžce se mu nelíbila otázka o dokazujících záznamech. Nemohl je poskytnout" - Říká Olga Skabejevová.

Na jeho webových stránkách - seznam ocenění: rakouské, americké, německé, za sérii filmů o dopingu ve RF. To znamená, že absence důkazů posuzovatelům nevadila. Ale vždyť tak Hajo Seppelt nepracuje první rok.
"Od roku 2006 působil jako novinář na volné noze pro televizní kanál ARD a připravil řadu zpráv a dokumentů o dopingu" - čteme na webu Seppelta.
V jeho filmech se pořád opakuje slovo "podezření" - tam, kde by logicky měly být důkazy, fakta. U Seppelta jsou místo toho čí to svědectví, za jejichž důvěryhodnost ručí pouze sám autor. Stejně jako v posledním filmu, kolem kterého vznikl současný mediální skandál. Kromě toho se zdá, že Seppeltovi nedají klid vavříny Juliana Assange. O dva dny později spouští takový zdroj DopingLeaks - nic to nepřipomíná?

"Vytrhl kabelku, věci, ochrana proti větru od mikrofonu zůstala v jeho ruce" - vzpomíná Olga Skabejevová na to, jak se choval Sappelt.
Hajo Seppelt nepochybně upoutal hlavní proud - kritizovat Rusko za doping v kontextu blížících se olympijských her je nyní na Západě mimořádně výnosné: sledovanost, hodnocení, peníze. A tady to máme: zdálo by se, že starý svět, tak horlivě prosazující dodržování pravidel - bez ohledu na to, kde: ve sportu, politice i žurnalistice. A chování Seppelta překračuje všechny meze. Co, překračuje? Našim - vše dovoleno, jen prosím bez publicity. A kdo po tomhle ještě může mluvit o nezávislých médiích?

překlad pro Novou republiku: Ďouba

55 komentářů :

 1. Starý svět horlivě prosazuje pravidla jen tam, kde se to hodí jeho j-elitám. Nedodržování jeho pravidel trestá bojkoty, skandalizováním, sankcemi a bombardováním. Nedodržování jeho pravidel těmi druhými, sám na pravidla sere. Stejně jako na morálku, na čest, spravedlnost, humanitu, svobodu slova, lidská práva. Lidská práva jsou v rukách "Starého světa" jen klacek na ty, kteří mají vlastní rozum, vlastní názory, kteří si nechtějí nechat ukrást svůj stát, své bohatství. Starý svět je amorální stařec nad hrobem, neváží si ničeho, krom peněz, majetku a to jsou také jeho jediná měřítka úspěchu. Starý svět, to jsme i my. Jsme lotři. Jsme kultura v úpadku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Kde není vůle k dobru, tam jsou pravidla biče v rukou toho kdo se jimi ohání. Ale my nejsme Ti ničemu lotři nepomůže (sypat si popel na hlavu problém neřeší), jsme slepí a pohodlní a tím na nás leží část viny.
   Řešení, které se nabízí je omlátit jim jejich vlastní pravidla o hlavu, porazit je jejich vlastními prostředky. Kdykoliv se někde objeví do nebe volající dvojí metr, je potřeba vyvolat vlnu nevole. Jak je tohle možné takhle společnost nemůže fungovat, pravidla je nutné dodržovat.

   Vymazat
  2. Co se svetem, kde pravda ma oficialni nazev - ruska propaganda? Jake hodnoty mimo ty stalete lzi, kradeze, zabijeni a podvody ma vubec nabidnout?
   Neumeji jinak zit, nez lhat. Nemaji co nabidnout, pouze lzi.

   Vymazat
 2. Naše kultura ožije, až si vzpomeneme na naše kořeny, antické kořeny. Verba movent, exempla trahunt. Ztratili jsme paměť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu paměť na naše kořeny nám oživí ty černé hordy , které se do Evropy valí s právem šaria .

   Vymazat
  2. Tady ty gambrinusující pepíky neprobudí nic,ani když mu budou černí negramotní vošousti šukat dcery a kopat do tlustejch prdelí ty jejich potetovaný lídlující mařeny....snad možná kdyby zakázala jimi zvolená nová vrchnost ty nesmysly,jako hokej a fotbal a zakázala čepovat pivo,tak snad.Vždyť to vidíte v "hrdém Albionu" i vedle u potomků "teutonských rytířů"v Německu,co je to za degeneráty a takoví to bejvávali arogantní "sáhibivé" a "ýbermenši".
   Napřed si musí uvědomit,co vlastně chtějí a udělat si pořádek mezi sebou s těmi zkurvenci,co je za jidášskej groš z EU prodávají chazarům z poza Atlantiku....

   Vymazat
 3. No, kdyby se to odehrálo naopak, tak by to pouštěli v čt každou čtvrt hodinu, jakože putinovská propaganda nemá argumenty a je odhalena statečnou demokratickou novinářkou. A tady ani ťuk. Jenom krátičké zaručené zprávy o ruském dopingu. Ne, že by nedopovali, ale tohle tažení je účelové a jak vidno trapné. Připomíná mi tu respektovanou agenturu Syrské odbojové centrály SOHR v sekáči v Londýně, odkud nějaký osamocený emigrant vydává zaručené zprávy, které dostal od svých příbuzných, kteří pokrývají celou Sýrii. A všichni ho citují a odvolávají se na něho.

  OdpovědětVymazat
 4. Nejlepší obranou je útok a každé zvíře zahnané do kouta se na vás vrhne, aby se osvobodilo. Je zřejmé, že si pan Seppelt tyto prapůvodní obranné instinkty zachoval a civilizacační proces je z něj nevypudil, ani neobrousil. Lidé jeho naturelu budou vždycky úspěšnější než tzv. civilizovaní jedinci, protože je v nich zvýšená míra asertivity, agresivity a egoismu, než ve většinové společnosti.

  Lze jen spekulovat, zda je to dáno historickou výchovou, či geneticky příslušností k vyvolenému etniku. Kloním se k názoru, že genetika je základem a výchova v komunitě se zdůrazňováním výlučnosti, tradic, víry a dalších atributů judaismu + výchova v rodině pak dotvořily jeho osobnost.

  Tento člověk je zářným příkladem toho, proč příslušníci jeho etnika jsou tak úspěšní a proč naopak působí na okolní společnost tak devastačně. Ostré lokty, bezohlednost, preference vlastních zájmů (egoismus), antiemantie, odstraňování překážek za každou cenu, nerespektování zákonů a autorit, neustálé přehrávání vlastních selhání na okolí jsou atributy chování tzv. úspěšných. Tito stávajíc se ikonou, pak dávají hraběcí rady a okolní populaci nabádají ke skromnosti, poctivosti, shovívavosti, pokoře, slitování a dalším tzv. humánním projevům. Tyto se postupem času stávají národům vlastní, čímž je změkčují a snižují jejich charakter. Tento rozdíl mezi realitou a "chytrými humánními keci", které většinovou společnost cíleně devastují a ženou k měkkosti je současným projevem nejen pražské kavárny, ale všeobecným projevem vyvolených. Stačí srovnat realitu s projevy vedení EU a osobami, které je pronášejí.

  Mír s námi!
  fERRO

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ferro, dokud nedokážeme na národní, rasové nebo jen obranné bázi "ostatních" vytvořit protiváhu proti celosvětové organizaci, organizaci pevnější než tz. "židovská víra", budeme se jen bránit a čas od času,zahnaní do kouta jen cenit zuby.

   Vymazat
  2. Mirku,
   dokážete leda hovno. To cenění zubů je vaše maximum, nácku. Vraťte se raději obdělávat tu vaši zahrádku

   Vymazat
  3. Mejlíš se obřezaná obludo, jako obvykle. Celá vaše moc stojí pouze na Lži. Až ji rozbijem - a nástroj - internet nám seslal než bůh-Antibaal (či antijahve, jak chceš) tak se vaše ohavná nadvláda nad národy sesype jak kartenhaus! A pak jste naši, nás pravdacistů! (v tvý judeisprache - Naci=pravda)

   Vymazat
  4. 11:36- momentálně prší a navíc mám "bobříka mlčení" vůči Trollům.

   Vymazat
  5. Povolný,
   to vy jste troll. V demokratické, svobodné, právní společnosti.
   "Doma" mezi svými budete v Rusku, na Kubě, ve Venezuele, v KLDR...

   Vymazat
  6. 12:58- nedorážej a neštěkej ratlíku.

   Vymazat
  7. :-D

   To je zase legrace. Vy se můžete posrat zlostí, "ceníte zuby zahnaní do kouta" (vaše vlastní slova) a vzápětí napíšete "nedorážej a neštěkej ratlíku".
   Tak totálně vypatlaný abyste si tak sral do huby nemůžete být ani vy, Povolný.

   Vymazat
  8. 13:39- už máte opět pěnu u huby, pozor na cévku!

   Vymazat
  9. 12:58 - KLDR snad,ale pro svou rasu, ostatní vyjmenovaný státy ovládá stejnej xindl ze kterýho pochzáí i kurva co tě výprdla na svět a ze který vzlíná eškerá tebou jmenovaná světa špína! Tedy to demosu okradcie, svoboda k ovládání tímto systémem atomizovaných jedinců a právo společnosti tvých zločinných a smrdutých soukmenčiků a rozeštvávat národy světa aby byly po vůl při tomto procesu - více tu - https://www.youtube.com/watch?v=a-Qi0YqpvuQ

   Vymazat
  10. Jasný důkaz o smrdutosti zploditelů xindla z 12:58 z pera přímého a nanejvýše oprávněného svědka je zde -http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Vymazat
  11. Nade vší pochybnost jasná analýza, co soukmenčici potrata vobřezanýho z 12:58 maskují pod lživými žvásty "demokracie", "svoboda" a "právní stát" je ZDE - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.htmlhttp://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  12. Pardon, link výše je zdvojený (vložený dvakrát), tedy správně je ze - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  13. Takže už jen pod tíhou malilinkaté části pravdy těchto linků se smrdutec z 12:58 ocitá pod takovým tlakem, že se jeho bezpáteřní slizský trup láčkovce rozplácne jak hebrejskej flusanec na tváři země! Naší země, ze které toto svinstvo již brzy spláchnem do stoky dějin, které opětovně začneme psát, zbavivše se této nosaté ohavnosti ...

   Vymazat
  14. Povolný,

   oslavujte! Máte nového kámoše 14:34-14:44
   Je to stejný náckovský idiot jako jste vy. Vybraná společnost prostě :-D

   Vymazat
  15. 14:56 - bobky co? Páč v tvý judeisprache - Naci=pravda! A ze zákona dialektiky tak plyne že Lež je druhé jméno Žida! Však také podlost vaše, nosatej vopejzelče, jest všeobecně známa, kdy dokážete autorství své vlastní zhovadilosti přisoudit jejich popisovateli! To je i případ známé floskule vzniklé dezinterpretací slov pana Geobbelse že "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!".

   Vymazat
  16. To co ohavná zmrdutý vopejzelá filcko šíříš je nemoc tzv. ideologii humanrightismus, stvořenou zednáři! Je to lživá ideologie, protože ve skutečnosti se každý člověk rodí jako nepopsaný list, nesoucí krapet talentu svých rodičů a krapet povahy svého národa či rasy. Ale to vše se dá zlomit a to směrem k Dobu i ke Zlu, záleží na pevnosti kořenů každého jedince na světě. Člověk nezískává žádná práva svým narozením automaticky, jak hlásají tito zločinci, ale všechna práva si musí teprve získávat postupem času a to nikoliv slovy, nýbrž při plnění svých povinností, které práva předcházejí. Člověk aby měl právo se tak titulovat, a nebyl jen tupým zvířetem jako Mauglí odkojený vlky v džungli a nemající krom fyziognomie nic společného s lidskou bytostí, musí se mnoho učit a neustále pracovat na svém polidštění. Poslouchat starší a moudré, brát si příklady z uznávaných členů své rodiny, obce a národa, aby se stal platným členem těchto pospolitostí a teprve skrze ně i lidstva jako celku! S rozvojem své osobnosti získává práva odpovídající jeho zásluhám: právo poučovat mladší, vyžadovat úctu všech členů společenství, mít právo velet či se podílet na moci a rozhodování spolu se stejně moudrými a zasloužilými členy rodiny, obce, národa.
   Když se zednáři, židovští odpadlíci pokoušeli prosadit v takovém pevném řádu světa, nemohli nikdy uspět. Proto zacílili veškeré své úsilí na zničení společnosti, její atomizaci a současně na degeneraci každého jednoho člena hostitelského národa. Proto začali hlásat ideologie konzumismu a pseudosvobody. Co ona říká? V principu toto: jediný svobodný je ten svět, ve kterém vítězí ti “schopnější” bez ohledu na zásluhy. Oni přichází s tím, že každý jedinec má práva hned po narození a tudíž se nemusí nic přijímat, nikoho ctít, nic udělat nezištně pro společnost, ale jen myslet sám na sebe a dát průchod i těm nejzvrhlejším deviacím, které jsou masovou popkulturou bulváru a konzumu otevřeně propagovány. Má pouze povinnost se naučit obecné technické vzdělanosti, aby se mohl stát kvalifikovaným otrokem ve výrobním procesu a pokud se nějakou náhodou dostane mezi vyvolené, tak aby se uměl pohybovat mezi podobnými šíbry, jaké i z něho tato zvrhlá a zdegenerovaná společnost udělá v průběhu procesu breainwashingu zvaného “vzdělávání”. Havlismus je pak nejvyšší forma tohoto farizejství. Jeho smysl je jediný: prázdnými floskulemi relativizovat v myslích lidí poznanou Pravdu, která se mu příčí a absolutizovat vsugerovanou Lež, která mu slouží. Tedy vše co přináší profit úzké skupince „chytrolínů“ na úkor koherentnost společnosti, bez niž NIC není a NIC nemůže fungovat, protože člověk jako společenský, tlupní tvor osamoceně v přírodě NEpřežívá, je ničím, kdyby ho společnost – v komplexním a ohromném množství obtížně měřitelných faktorů – nevytvořila, nezformovala a nezaopatřila v jeho vlastní existenci! Na to člověk nemusí být hned „marxista“ aby si položil jednoduchou otázku: Kým by člověk byl, dokonce i na poli myšlení, kdyby za ním, za námi všemi nestála nesmírná pokladnice kultury, vědomostí, úsilí desítek generací! Marx pouze popsal jisté mechanismy fungování systému na základě vztahu mezi technickým stupněm rozvoje výrobních sil, tedy čím se lidé živí a jejich výrobními vztahy. A to velice dokonale, protože Žid když se do něčeho dá, jeho produkt je vždy dokonalý! V tom je jejich síla. Oni jsouce historicky odděleni od půdy se po celá staletí soustředili na přenosné hodnoty – tedy rozvoj know-how. Křížili se navzájem tak, aby rozvíjeli vhodné talenty – jako směnárníci a lichváři, zlatníci a klenotníci, lékaři a právníci, později komedianti a spisovatelé apod. A v nejnovější době pak vědci a také politici. A vždy dbali na vysokou koherentnost své vlastní pospolitosti, kterou ostatním komunitám nejen že upírali, ale snažili se ji vehementně rozbít.

   Vymazat
  17. oprava: smrdutá! Nebo zmrdutá? Jsem novátor! :)

   Vymazat
  18. To tam někdy...tak jaksi samo, samosebou se PŘEFIKNE/preklikne...
   Já jsem taky navigatorrr.. :)
   MM

   Vymazat
 5. No, už jsem si říkal, kde je Pepa iPhone IBM, byla tady nuda, nikdo nešaškoval, a ejhle. Welcome back, Pepi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslel že chcípáš hladem a žízní, otroku vykořisťovatelů ze západu, a ty se přitom nudíš! Věděl jsem že není tak zle, komunisto :-D

   A kde jsi se naučil tak skvěle anglicky? Myslel jsem že znáš jen výraz "loser" a teď jsi mě šokoval s "welcome back" :-D

   Vymazat
  2. 14:04 - "... Puch
   byl tak drtivý, že jsem málem omdlel a dokonce jsem asi o tři hodiny později
   vyzvracel jídlo jen při pouhé vzpomínce na tu hrůzu.“ ukázka z díla popisujícího tvý odporný zploditele, z mizerie a hnusu lidstva vzlínající parazitický vopejzenče:) Více tu - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Vymazat
  3. Naštěstí existují dnes už kvalitní insekticidy, vopejzelá filcko! Ne jako ten cyklón či co, kterým jste strašili šóa bajkama malý děti a kterej v reálu pokud by kdy byl použit ohrožoval spíš střežící personál než koncentrovanou zločineckou slotu že?

   Vymazat
  4. oprava: ... v Šóa-bajkách malý děti ...

   Vymazat
  5. Více o podstatě oné "nudy", zmiňované výše tu hebrejským láčkovcem ze 14:04, o tom kdo a za jakým účelem je šířena a kým! - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Vymazat
  6. Tak snad zas: Plnou parou back ! IBM...atd.

   Vymazat
 6. Tak jsem se začetl ... a musím říci, prima zábava na sobotu. Tak něco blbého, sprostého, ubohého a zbytečného,jako je tohle psaní sraček pod články, aby člověk pohledal.A víte proč redakce ponechává na místě i tyhle sprosté sračky? Protože kdyby je mazala, nebylo by na diskuzích skoro nic, a protože diskuze potřebujou - ty jim totiž vydělávají na ty jejich články o ničem a pořád dokola. Takže i kdybyste psali ještě větší sprostoty a urážky, každá diskuze se přičítá - tento článek nemá ani text, nedal žádnou práci - a smečka, která i v sobotu dřepí u počítače, se může posrat! Už vám došlo, že jste vlastně všichni chudáci k politování? Nedojde vám to nikdy - tak jen pište diskuze na tema .. ty jsi čůrák.... a ty jsi ještě větší čůrák.. bla bla bla. Přeji příjemnou sobotní zábavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi tupej hňup! A víš čim to je? Páč skutečný články jsou až v těch uvedených odkazech! :)))

   Vymazat
  2. Jedinou vyjímkou je text o zločinech humanrajtismu, páč to je můj osobní text! V budoucnu povinná školní četba. A z něho sám pochopíš že mravně i intelektuálně nad vopejzelým zde přítomným též hnusem čním stejně mohutně jako Čomolungma nad psím lejnem! Tak veliká je tato převaha titána naší rasy nad odpadem lidského druhu šířícího zde pouze výše popsaný jed! Už tento rozdíl mně opravňuje tuto havěť kdykoliv zašlápnout jak ohavný hmyz!

   Vymazat
  3. 15:37 prostě největší čůrák je 15:04 !
   ...po něm pak Donald ( nikoli ten káčer ;)T.

   Vymazat
  4. No - to je pochvala od závislýho novinkáře. Všichni zde jste sem přelezli z novinek, kde už vám holt nepíšou nic, nad čím můžete vytahovat ohanbí. Jste závisláci. Kdyby tyto aktivity ustaly, nebo kdyby někdo zakázal diskuze, strašně byste trpěli, museli byste začít brát nějaký prášky na uklidnění, protože tohle psaní sraček se nedá ničím rovnocenným nahradit. A všimněte si, že i tento server už používá dobrou strategii - proč by psali denně tolik článků? Ke každýmu něco vyštěknete, a lezete na novej a novej - to by muselo bejt článků, aby se nastřádaly diskuzní příspěvky. Teď tady máte dva nový články celej den, nebo i dva dny, a vy se k tomu pořád vracíte, a píšete, a píšete, blbosti, které už vůbec nemají smysl, ale vy prostě musíte psát ty sračky. A příspěvky se nastřádají i tak. Stačil by denně jeden článek, diskuzí pod ním by byly stovky, a vyřešeno. Protože vy budete psát za každou cenu. Vám není pomoci - a do hospod už nemůžete, a taky ta pravá česká hospoda už je v prdeli a začali to kurvit vlády společně s nekuřáky, tak teď se v českých hospodách nepije, nezpívá, nekouří -útulky pro sterilní magory. Doma s bábou je taky votrava, tak dřepíte a píšete - fakt - chudáci a můžeš mi nadávat jak chceš ty mezuláne.

   Vymazat
  5. To Anonymní 11. června 2016 18:57

   Zdravím kolego,
   jsem rád, že jste se rozepsal a věnoval nám, kteří sem přispíváme, svou vzácnou pozornost a čas. Krásně jste vysvětlil, jak jsme dementní, postižení, závislí a raději, než se nudit se ženou v hospodě, sedíme bez ní na NR. Vystihl jste nás opravdu na jedna podtržená s hvězdičkou.

   TAK VÍTEJTE V KLUBU!!

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
  6. A nezapomínejte uklízet HOWNA po svejch smradlavejch
   ČOKLECH ( zablešenejch ) ! ! !
   ..chtěl jsem dodat ; 11. června 2016 18:57
   :-)

   Vymazat
  7. Pro 15:04 Jestli je tu někdo sprostej, tak to jste právě vy, když sprosťáckými slovy hodnotíte ostatní sprosté. Jste hovado, nic víc.

   Vymazat
 7. 14:04
  Pepi, tu angličtinu jsem se naučil ještě v sovětské diplomatické škole. Naučil jsem se i mnoho výrazů, bez kterých se ti tebou obdivovaní, polovzdělaní hamburgeroví gurmáni nedokáží srozumitelně vyjádřit, např. fucking, asshole, shit, dickhead, moron, jerk...mám pokračovat? Jistě rozumíš všem do jednoho a jistě chápeš, že všechny sedí na tebe jako ulité.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nešlo by to psát k věci a bez nadávek ? Nebo už to nesvedete ?

   Vymazat
  2. 16:33 byl jen hloupý pokus o žert...
   Omlouvám se !

   Vymazat
  3. ps: ty dicku !

   Vymazat
  4. Jéé, tak ty jsi, ty komoušské prase, bylo diplomatem, jo? Tak to mnohé vysvětluje, to se není čemu divit, že na ty časy rád vzpomínáš.

   Pověz, vozil jsi za západu rifle, digitálky s kalkulačkou, videorekordéry a US filmy, bezdrátové telefony, herní konzole, kosmetiku, žvýkačky, atd atd?

   To jsi byl ale machr, viď? To ti lidé záviděli, že? No, dneska jsi nula před kterou si každý odplivne. Inu, časy se mění.

   Vymazat
 8. Nazorný priklad manipulacie nemecko žurnalistickou vypasenou svinou ktora psychicky nezvladla kontra otazky ruskej žurnalistky. Kým možu masírovat títo žurnalisti mozgy pojedačov hamburgerov a pijakov piva všetko v poriadku ,dokonca dostanu od inštitucii EU vyznamenanie za primitiv. rusku propagandu. Ale ked su vyzvaní aby predložili dôkazy tak su zahnaní do kúta ako vypasene krysy a zúrivo skáču a hryzu. Títo tzv. novinári su stale povyšený a trpia vo svojej psychyke fašistickou nadradenostou. Tak ich žerte domaci požierači proti ruskej propagandy,pijáci Heinekenu a hamburgerovej kultuty. Tak čo poviete na to video ?

  OdpovědětVymazat
 9. 18:08
  Jo, Pepi, a ta škola měla neofiální název Akademie KGB. A každý absolvent měl pak svoje krycí jméno, např. já jsem měl RU007,5. Ostatně, několik dnešních kapitalistických miliardářů, bývalých soudruhů, jsou jejími absolventy, to určitě víš, že (ale nikomu ani muk, jo?). No, už jsi po druhé skočil na špek a tím končím. Marnost nad marnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komoušku, pokud mne nechceš připravit o peníze nebo o svobodu, tak je mi tvé "chytání na špek" úplně u prdele.
   Ale jsem rád, že máš radost. I taková nula jako ty potřebuje mít občas pocit "úspěchu".

   Vymazat
  2. O těch tvejch pár drobnejch, mezku, nemá tu nikdo zájem a zavírat tě taky nebudem, páč bachaře bysme tím zabaveným obnosem nezaplatili. Ale na jednu kulku do tvý debilní kebzny by to co más by snad stačit mohlo:)

   Vymazat
 10. Myslíte, že psaní těch blbostí pod tímhle článkem skončí alespoň o půlnoci? Nebo myslíte že smečka bude psát ještě déle? To je neuvěřitelné - jeden článek asi dva dny, a těch blbostí pod tím. Alespoň se socky zabaví. Pochybuju, že diskuze píšou lidi, kteří chodí do práce, nebo kteří podnikají a mají solidní příjem - důchodci, dávkaři, socky. Dřepí to doma, a píše to sračky. Nejnovější český fenomén -psi, a nadávky na diskuzích, jinou zábavu češíci nemají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kam zmizel ???
   Můj příspěvek: Uklízejte laskavě HOWNA po svejch čoklech(zablešenejch) ! ! !

   Asi ho někdo uklidil...

   Vymazat
 11. Nemeckej novinař vytočenej reporterkou ktera se ptala na dukazy,holt ta správna novinařina zahnána do kouta a pote je ze znaleho novinaře co sežere i naše ČT TV haček i s navijakem hlavne že je to protiruska propaganda. A hlavne že je to taky nemec. To se u nas žere. Tak jsme si po zhlednuti videa udelali dojem o zapadních novinářich

  OdpovědětVymazat
 12. To sa nemecki novinari rozculuju,ked ludia pri demonstraciach vykrikuju ,,lügenpresse,,a vypovedavaju abo.Neviem,ci tento novinar cita komentare citatelov v nemeckych novinach na temu doping ruskych atletov.Ludia uz neveria novinarom ani bodku na konci clanku.A najviac zaujimaju citatelov domaci sportovci ved aj ti maju maslo na hlave,preco sa zaujimaju novinari len o Rusov,a ako mnohi citatelia pisu,cely svet dopuje,to horliveho nemeckeho novinara nezaujima,hlavne kydnut na Rusov kopec aj vlastneho hnoja.M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pise citatel,,Je to smutne,o Rusko sa starat prv,ako vysetrime sportovcov v nasej krajine......Jeden cyklista povedal,,skutocne niekto veri,ze jednu 3 tyzdnovu jazdu dokaze cyklista odjazdit s vodou?

   Vymazat