Reklama

.

.

sobota 4. června 2016

Český europoslanec vyzval k uvalení sankcí na Ukrajinu4. 6. 2016    zdroj a zdroj
Poslanec Evropského parlamentu za Českou republiku Jiří Maštálka vyzval k zavedení sankcí vůči Kyjevu. Návrh dává do souvislosti s neplněním Minských dohod Ukrajinou. Jak prohlásil poslanec Evropského parlamentu v rozhovoru s agenturou Sputnik, bylo by to "čestné".


"Kdyby byl svět čestný, byly by sankce (proti Ukrajině - pozn. red.), a dokonce by konal mezinárodní tribunál, aby posoudil, co se stalo v Oděse a jinde na Ukrajině", uvádí agentura RIA Novosti Maštálkova slova.

Zdůraznil, že v tomto případě zastává mezinárodní společenství princip dvojího metru. Podle politika nemá smysl očekávat taková opatření v podmínkách rusofobní atmosféry, která panuje v Evropské unii.

Podle Maštálky se vyšetřováním případů nezákonného zadržení a mučení ze strany Bezpečnostní služby Ukrajiny musí zabývat zvláštní monitorovací skupina, kterou je nutno vytvořit.

Dříve asistent generálního tajemníka OSN pro lidská práva Ivan Šimonovič hovořil o masovém mučení donbaských domobranců ukrajinskými silovými strukturami. SBU uvedla, že tato informace je nesprávná.

Dříve francouzský poslanec Thierry Mariani vyzval k sankcím vůči Ukrajině a naopak - odvolání omezení vůči Rusku. Podle něj je to nezbytné vzhledem k tomu, že ukrajinský parlament neuskutečnil "žádné reformy, které jsou předpokládány v dokumentech Minských dohod."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Co byste taky cekali od komunisticke zrudy, ktera vlezla do Strany uz za okupace v roce 77.
  Ten darerbak bde zrazovat svou vlast a slouzit Kremlu az do konce zivota.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Bože,do čeho jsi to duši vložiti ráčil.

   Vymazat
  2. 2:31 Opět jeden bezmozek tady slintá svoje dojmy. Vasek

   Vymazat
  3. Troll - pravděpodobně placený

   Vymazat
  4. To píšete o sobě? Jinak se to toiž ani vyložit nedá. Protože to vaše trolení spíše pomáhá Kremlu. A to si myslím, že vás platí druhá strana nebo to dokonce děláte zadarmo.

   Vymazat
  5. Palmere,Vy nenapravitelný blbe,ve Vašim případě je internetová diskuze patrně jedinou psychoterapií,jinak by to mohli odnést třeba malé holčičky.......

   Vymazat
  6. Máte stejný postoj vůči katolíkům křtěným jako realitu nevnímající mimina ?

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 2. :))
  to by bylo také čestné kdyby předseda vlády, ministr
  vnitra a tuta parta přestali o Ukrajině lhát.
  Pilířem zahraniční štvavé válečné politiky je právě pokrytectví*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, oni lžou, protože jim lžou média a ta zase musí lhát a tak zajistit, aby takoví Sobotkové tancovali jak ti nad nimi pískají. Proto jsou v ČT a novinách pouze užiteční idioti, prostituti, kteří jsou schopni za peníze prodat i vlastní matku a kteří úmyslně šíří protiruskou hysterii v zemi. Profese novináře je více ponižující než prostituce. Vidíte to dennodenně v ČT. Pro to, aby se potlačily alternativní informace se založily udavačské weby typu Hlídací pes (viz aéfra Prima), Neovlitelní, Kremlin Watch. To, že šmírují a provokují na "proruských webech", s cílem aby práskali, vidíte i tady, viz ten zdejší neúnavný, už legendární, šašek 2:31.

   Vymazat
  2. :))
   jim média nelžou,
   informace získávají ze zpravodajských služeb, stejně jako média, které podléhají úplatkům ve velkém.
   Ono bez tajných služeb by se těžko kradli miliardy...*

   Vymazat
  3. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
  4. To 8:34 - děkuji vám za dojemnou pochvalu.

   Vymazat
  5. Ty jsi mě zklamal, Venca! J se tolik těšil, jak Ti to nandám, až se prospím, měl jsem naplánovaný tolik tapet se hdit a přijdu hned na první diskusi o tom Erdoganovi a moje tapeta nejen že nebyla jak jsem čekal smazána, ale byla tam dokonce hned dvakrát pod sebou! Tak to mě fakt nebaví ... škoda. Snad jindy, až mě zase nasereš, jdu zase spát.

   Vymazat
  6. To 13:43 - Konzultuj svůj stav po probuzení s ošetřujícím lékařem. Možná, že skotské střiky nejsou pro tebe úplně ideální.

   Vymazat
 3. No, konečně jeden, kdo v té neobolševiské EU říká pravdu. Paradoxně komunista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Mmch. na čase 01:13:00 v tom dokumentu je přesně popsáno, jak to dooravdy bylo s tou "okupací" v roce 68. kdo spunktoval a financoval ono "pragersprüng" a proč! Byla to naopak sionistická okupace naší země a GRU nás přišla osvobodit! Navzdory atlantickým špehům přímo v politbyru KSSS a ve vedení KGB, odkud později vyšla ona siozrada v podobě Jakovleva a jeho loutky Gorbyho! - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

   Vymazat
  3. Píšete naprosté hlouposti. Kdo zažil šedesátý osmý, ví, že to bylo velké probuzení českého národa a že zklamali jeho naivní vůdci. Vaše rasistické kecy nestojí na žádných faktech, pouze na rasové doktríně a na směšných konstrukcích. Jeslti si berete za vzor tehdejší komunistické vedení SSSR, Polska, NDR a Bulharska, tak jste vedle jak ta jedle.

   Vymazat
  4. ...možná na vzdor propagandě vyplývá pravda
   na světlo,
   možná že není až takový hřích být komunista...*

   Vymazat
  5. Jaké "vedení"? To máš dlouhý leda ty, kterej vůbec netuší jaká bije, trupko. GRU nás zachránilo od židáckýho sajrajtu na dalších 23 let! Poděkuj jim! To byla armádní akce, ten srpen 68, ale přišel pozdě! Kdybys skouk místo žvanění tu doporučenou část dokumentu, tak bys věděl, že sionský rezident si mikrofilmy se vším co pro něj ta kohorta agentů od Goldstückera po Wintera připravila převzal již v květnu! Pak už to celý byla jen komedie bez významu a tak se rozhodli to sami skončit a neprovokovat. To proto hlásili "nema problema" s invazí vojsk VS v srpnu, páč už bylo z jejich strany hotovo! To osvobození mělo přijít v dubnu nejpozdějc! To by řvali a pískali obřezanci jak prasata na porážce! Za zpoždění GRU již v únoru navrhované akce může zrádná sionská klika v KGB a politbyru včetně moldavskýho Žida Brežněva ...

   Vymazat
  6. Jste špína této diskuse. Rád bych, aby vás redakce mazala!

   Vymazat
  7. Jenže realita je taková, že hnusná podlá židácká špína jsi tu právě ty rudochu a spolu s komoušskou redakcí tohodle lhavýho webu budeš po převratu smazána z povrchu Země:)

   Vymazat
  8. Zase ten duševní kripl žvaní o Židech a vyhrožuje. Bože, proč nás trestáš? Květa

   Vymazat
 4. Velice dobrý článek. Uzavřel bych hranice, kohouty produktovodů a nechal bych rozhodnout ukrajince co s tou sběří ve vládě a parlamentě včetně nácků a oligarchů udělají. Prostě taková K A R A N T É N A !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Článek:
  Poslanec Maštálka je den z mála spravedlivých v parlamentu EU. Ale spravedlnost se nenosí. Známý výrok V.Klause: "Nevadí, ža pomocí faulu, ale vyhráli jsme", je vyznáván celosvětově. Ani katolická církev, odborník přes morálku, se toho nezříká.

  Antisemitizmus:
  Nejsem v tom vzdělán, ale když tak o tom přemýšlím, napadá mě, jestli oni ten antisemitizmus nakonec nevymysleli židé?
  PB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rok 1968:
   To je zapeklitý problém. Prolínají se zde stále silné emoce.
   Běželo souběžně několik procesů, které se navzájem maskují a splývají, ačkoliv jsou neslučitelné.
   1/ Probíhala studená válka, na hraně války horké.
   NATO v Evropě přezbrojovalo raketová sila na Pershingy s delším doletem, a SSSR potřeboval vyvážit síly. Potřebná odpalovací zařízení však tady neměl, a prezident A.Novotný nedovolil umístit Sovětskou armádu na naše území.
   Prezident Novotný (generální tajemník KSČ) držel režim železnou rukou a byl velmi neoblíbený u obyvatelstva, ale překážel i Moskvě.
   2/ Tajné služby západu se snažily oslabit SSSR tím, že od něj odtrhnou spojence. Propandisticky ovlivňovali obyvatelstvo poukazováním na větší svobodu na západě, možnosti volného cestování, lepší nabídku zboží, a sociální stát, který tehdy na západě opravdu byl a zajišťoval lidem poměrně slušné sociální jistoty. Lidé byli unaveni přihlouplou propagandou v novinách, nechtěli být zůčastněni ve studené válce, o níž si mysleli, že se jich netýká. Viděli přátelskou tvář západu, a americké rakety namířené na nás vnímali jako omyl, za který může Moskva. Mysleli si, že kdyby Moskva povolila demokratický režim, byl by i západ mírumilovný. V živé paměti byly znárodňovací, kolektivizační a kádrové křivdy, a politické procesy 50tých let. A tzv. stalinské deformace. To bylo všechno stále velmi čerstvé.

   Tady se nabízí, že společným průsečíkem by mohlo být svržení generálního tajemníka Novotného, což se také na komunistickém sjezdu stalo, komunisté si zvolili A.Dubčeka, odšpuntovaly se všechny přetlaky, začal se razit „socializmus s lidskou tváří“, otevřely se hranice a většina národa byla šťastna.

   SSSR ale viděl, že ztrácí Československo, a to v dost blbé době vojenské nerovnováhy. Nevím, jestli povel svrhnout A.Novotného přišel z Moskvy, nebo odkud. Faktem je, že tato situace (tzv. kontrarevoluce) posloužila jako záminka ke „vstupu vojsk pěti spřátelených zemí“. Západ Moskvě přikývnul, ale využil to proti ní propagandisticky na všech scénách světa. Projekt „socializmu s lidskou tváří“ skončil, SSSR si na našem území postavil raketová zařízení, a ztratil přátelství našeho národa, získal další pověst agresora.

   Po dvaceti letech pak byl „sociální stát“ v západní Evropě téměř zrušen, v SSSR proběhla „pěrestrojka“ a pustili nás ze svazku. My jsme se nadšeně připojili k Západu, který už byl v úpadku, což nám hned nedošlo. Zapojili jsme se do jeho nečistých aktivit a promitivní představa „Rusko = agresor“ v našich srdcích přetrvává, vydatně živena propagandou.
   PB

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Ten výklad roku 68 z pozice jednotného zájmu SSSR je chybný! Ano, obecně platí, že Novotnýho - mmch. naopak velice oblíbeného lidem - dodnes naši fotři vzpomínaj jak a něj bylo - "jó to za Novotnýhp stálo pivo 70,- halířů! A lípy za korunu a litr benzínu za dvě! A rohlík dvacetník!" A tát si z prdele držel dva byty - jeden pro mejdany s děfkama - stálo ho to dvě kila navíc i s inkasem! atd. atd. A pokud platí heslo že "dobře už bylo", tak se to zpravidla vztahuje na jeho dobu a jeho osobně! Navíc naši ho milovali jak dal Slovačiskům sežrat Slovenský štát - "neznám žádnou Matici slovenskou" řek přímo v Martině!:)) - boží a hovno "neoblíben" - jo u Slovačisek, tam ho věru neměli důvod mít v oblibě, to souhlas! Kdo ho sundal? Brežněv - agent Nové Britské říše stejně jako peralmutter, kterej ho vytáh nahoru! Oba se opírali o politbyro a KGB prolezlé agenty NBŘ! Proto ten rozpor na Kubě! Tam právě provokatéři nechali dopravit ty rakety, aby vyvolali konflikt,ale eurazijec, kontinentalista J. F. Kennedy jim udělal čáru přes rozpočet. Armáda a GRU pak toho využili a zbavili agenta NBŘ Pearlmuttera moci. Jenže tam zůstali další jako Brežněv a ti dělali neplechu dál! Akce u nás by bejvala nebyla vůbec nutná, kdyby nebyl zavražděn pan Stalin, páč celá ta banda sionistickkých agentů kolem Goldstükera, Kriegla a Mlynáře by skončila před soudem a byla by poté zpopelněna úplně stejně jako banda Slánskýho s Gemünderem a Clementisem!

   Vymazat
  4. Chazaři nejsou Semité.

   Vymazat
  5. do to tvrdí? Chazaři už dávno neexistujou. Židi co prodávali do otroctví nás pocházeli ze Španělska! -http://www.xantypa.cz/cislo-02-10/1061-3/zide-bohatli-na-obchodu-s-otroky

   Vymazat
  6. Už někdy na podzim 2014 jsem navrhl sankce vůči Ukrajině, za dodávky vojenských součástek a dílů Ruské federaci
   O. P.

   Vymazat