Reklama

.

.

středa 15. června 2016

Co přineslo letošní setkání gangu Bilderberg: zdrhající šéf CIA a zoufalý boj za záchranu EU

Milan Vidlák
15. 6. 2016  Šifra
 

V neděli 12. června skončilo již 64. setkání „elitního“ klubu Bilderberg, které se od 9. 6. konalo v nedalekých Drážďanech, konkrétně v pětihvězdičkovém hotelu Taschenbergpalais Kempinski, jenž byl po celou dobu trvání akce zabrán účastníky a neprodyšně uzavřen. Právě Německo bylo v posledních měsících středem pozornosti kvůli (ne)zvládání uprchlické krize i kvůli krizi Evropské unie, jejímž je dominantním členem.

Akci monitorovali tradičně i zástupci alternativních médií, tentokrát i českých v čele s Janem Korálem ze serveru NWOO.org. Natočili zde i některá tuze zajímavá videa, především to, jak potkali bývalého šéfa CIA, generála Davida Petraeuse, když si šel v trenýrkách a tričku zaběhat v domnění, že ho nikdo nepozná; Petraues využil své běžecké výbavy a před americkými novináři doslova a do písmene zdrhnul.Setkání skupiny Bilderberg, neboli nejmocnějších lidí světa, probíhalo po desetiletí v utajení. Mainstreamová média celého světa o schůzkách skupiny Bilderberg dlouhá léta prakticky neinformovala, ba dokonce mnohdy tvrdila, že se nic takového jako neformální a neoficiální setkávání nejvlivnějších lidí světa neděje, a kdo si myslí něco jiného, je hlupák či konspirační teoretik.

„Je skutečně zajímavé, že média nepovažují shromáždění osob, jejichž společné jmění přesahuje majetek všech amerických občanů dohromady, za hodno zprávy, když jen návštěva jedné z nich se v televizi stává zprávou dne,“ říká investigativní novinář Daniel Estulin, jemuž se pátrání po skutečné činnosti a agendě tohoto klubu stalo celoživotní systematickou prací a jenž se proslavil knihou Pravdivý příběh skupiny Bilderberg. Podle něj je skupina Bilderberg klikou nejbohatších, ekonomicky a politicky nejmocnějších a nejvlivnějších lidí v západním světě, kteří se tajně setkávají, aby plánovali události, o kterých se později zdá, že se prostě staly… „Od chvíle, kdy se zavřou za Bilderbergem dveře, je vše to, co se zdá, že se stává téměř náhodou, výsledkem přijatého konsenzu dosaženého v diskusích o různých problémech během konference.“ „Žádná politika se tu nedělá, jen se tu povídá,“ řekl Will Hutton, londýnský editor z The Observer, který se zúčastnil setkání Bilderbergu v roce 1997. „Ale dosažená shoda je pozadím, na kterém se odehrává politika na celém světě.“

Jednání skupiny se účastní okruh stálých a aktivních členů, ale také lidé, kteří jsou zváni jen příležitostně. Mezi ty podle všeho patřili i někteří pozvaní Češi – například exministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Když v televizi prohlásil, že „tam mají zajímavé přednášky“, možná ani příliš nelhal. Podle Daniela Estulina tito „okrajoví“ lidé nevědí nic o formální struktuře stojící za Bilderbergem a nic netuší ani o velkých cílech a záměrech skupiny. „Několik vybraných bývá pozváno, protože si členové Bilderbergu myslí, že by mohli být užitečnými nástroji v jejich globalizačních plánech, a později jim pomohou dosáhnout na velmi mocné volené pozice. Nicméně jednorázoví hosté, kteří nezanechají patřičný dojem, jsou odstaveni.“Faktem je, že pozvaní Češi, kromě Schwarzenberga třeba politik Michael Žantovský nebo politolog Jiří Pehe, globalizační plány prosazují velmi svědomitě. O tom, z jakých důvodů tak činí, by se ale dalo jen spekulovat.

Asi nejdramatičtějším příkladem působení „personálního oddělení“ bilderberského gangu je návštěva do té doby neznámého arkansaského guvernéra Billa Clintona na zasedání skupiny v roce 1991 v německém Baden Badenu. „Tam bylo Clintonovi vysvětleno, proč je Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) prioritou Bilderbergu a proč skupina potřebuje, aby ji podporoval. Příští rok byl Clinton zvolen prezidentem a – hádejte co – stal se významným zastáncem NAFTA,“ píše ve své knize Estulin.

Podobně raketově vyletěl Tony Blair, jenž se zúčastnil v roce 1993 a rok nato se stal předsedou strany a později premiérem, George Robertson, který se zúčastnil v roce 1998 a v roce 199 byl jmenován generálním tajemníkem NATO, či Romano Prodi, jenž se hned po návštěvě Bilderbergu v roce 1999 stal předsedou Evropské komise a později i italským premiérem.

 

Bilderberg brojí proti rozpadu EU


V posledních letech se ale objevilo tolik důkazů a informačních úniků ze schůzí nejvýše postavených politiků, byznysmenů, panovníků, úředníků, bankéřů, novinářů, majitelů médií a lidí tahajících za globalizační nitky, že i jimi řízená a ovlivňovaná média začala opatrně připouštět, že k těmto setkáním dochází; ale snažila se je bagatelizovat a kritiky tohoto tajnůstkaření zesměšňovat tím, že jde vlastně jen o takovou přednáškovou akci, jak tvrdil Schwarzenberg, kde si tito lidé jenom povídají, aniž by měla nějaký vliv na běh světa a událostí. Jinými slovy – z veřejnosti dělala blbce.

O to překvapivější je článek serveru Novinky.cz ze čtvrtka 9. června s názvem Elita Bilderbergu vyráží proti brexitu, kde se, jako by se nechumelilo, najednou odhalují plány Bilderbergu pro letošní rok. A můžete vzít jed na to, že nejde o žádné přednášky:

„Na programu letošní konference je kromě aktuálních událostí vzestup Číny, Evropa a migrační krize, Blízký východ, Rusko, USA, kybernetická bezpečnost, geopolitické otázky související s levnou ropou a problémy středních vrstev a lidí žijících v nejistotě ohledně zaměstnání, příjmů i bydlení. Za nenápadným prvním bodem jednání se skrývá blížící se referendum o setrvání či odchodu Británie z Unie. „Právě Bilderberg stvořil EU v 50. letech minulého století a nyní se strachuje o osud svého dítěte,“ konstatuje server International Business Times, podle něhož mezi pozvanými není jediný stoupenec brexitu.

55 komentářů :

 1. Jen mi, vy paranoidně-schizofrenní, konspirační idioti nejde na rozum, jak je možné, že všemocný Bilderberg, který vše plánuje nejmíň na 50 let dopředu, připustil vůbec možnost nějakého referenda o exitu Británie.

  Je to nějaký divný, moc vám to do sebe nezapadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:47. Plete se mu do toho demokracie.

   Vymazat
  2. Oprava: zbytky demokracie...

   Vymazat
  3. Tak proč se tím zabýváš? Aby sis vydělal na chleba? Jsi asi lehkoživka bez morálky, bez zábran, novodobá evropská hodnota.

   Vymazat
  4. Ty vole, viš co tam je chyb ty přiblbliku debilní? Ty to vidíš jak Hurvajs válku, vole! Koukni, ve štrnáctym roce jim to taky nevyšlo! Museli do války po boku Ruska kvůli jedinýmu nepodplatitelnýmu poslancoj, ty vole blbej! A co mohli dělat ... hovno! Napoprvý ani Gríšu Rasputinů nedokázali zabít! Až napodruhý. A Němci je překvapili s Leninem, ha! Museli narychlo verbovat Bronstejna a ten to tak tak uhrál v Brestu Litevským!

   Vymazat
  5. Jaká demokracie? Co to zase melete, zoufalče? O konání referenda v podstatě rozhodl Cameron!
   Myslel jsem že Cameron je dosazený Bilderbergem :-D

   Vymazat
  6. 23:09. Asi chce být zvolen a asi jeho strana chce mít ve volbách úspěch. Asi se snažil udržet ve funkci a asi rozhoduje vůle voličů a asi ,v Británii,ta vůle většiny,tedy demokracie.

   Vymazat
  7. 23:19

   Aha, takže bláboly o všemocné chobotnici Bilderbergu, která má vše ve své moci , všude má své lidi a všechno pečlivě plánuje na mnoho let dopředu tímto tedy padají. Díky, spadl mě kámen ze srdce.

   Vymazat
  8. 23:33. To byla rána.

   Vymazat
  9. Vlastenka


   Však ono nakonec v Británii dojde taky na nějaké to "korespondenční hlasování".
   Dost by mě zajímalo, z jakého titulu si aktéři této privátní záležitosti nárokují při svých slezinách ochranu policie a omezují právo občanů svobodně se pohybovat ve vlastní zemi (viz setkání bilderbergů v Praze, kde byl zajištěn tak široký okruh kolem místa konání, že se Pražané nemohli dostat ani do vlastních domovů).

   Pehe a Žantovský jsou jen užitečnými idioty. A tipla bych, že Kárl taky - ten i přes ,na naše poměry, značný majetek, k nejbohatším a nejvlivnějším rozhodně nepatří.


   Pro hybatele NWO je nejjednodušší onálepkovat kritiky jako "konspirátory" a snažit se je zesměšnit.
   Jenže na to už jim jen málokdo skočí. Ono to do sebe totiž začíná všechno zapadat jako kostky puzzle.

   No, není dost zvláštní, že Makrela dostala cenu Kalergiho, když je to všechno jenom "konspirace"?

   Vymazat
  10. Soudruhu my za nic nemuzeme ,to ten darebak co si ten referend vymyslel....Slavny general P. bojujici s milenkami, take proslul tim, ze se snazil nepritele PODPLATIT ano podplatit v Iraku a Afganistanu...Prchani mu jde dobre a je na nej cvicenej a zvyklej...Raz a dva...jako kazdej poradnej US general..kdyz se neda podplacet...holt...

   Vymazat
  11. Nejprve odstranili "Svatého muže" Grigorije Rasputina, který vůbec nebyl vožrala a děvkař co si nevidí na špičku nosu, jak nám ho líčila sovětská propaganda! Naopak! To on zabránil válce již v roce 1912, když cara odvrátil od účasti v tzv. první balkánské válce proti Turecku, spojenci Německa. Proto na něj byl spáchán atentát, z něhož se vylízával 3 týdny. A během těch 3 týdnů došlo k sarajevské provokaci a vstupu Ruska do války. Ovšem Rasputin po svém návratu usiloval o uzavření separátního míru s Německem, což by znamenalo katastrofu pro plány Londýna a Washingtonu. Proto musel zemřít a s ním i monarchie. K jeho vraždě byl zjednán kníže Jusupov, britský agent, zverbovaný již za studií v Londýně stejně sexuálně zaměřeným špionem MI5 (šlo o transvestity - tehdy trestné jednání). Pád Rasputina znamenal krizi monarchie, paralyzoval cara a znemožnil mu správně reagovat na únorové události v hlavním městě. Prozatímní vládu zprvu vedl monarchista Lvov, který byl po červencovém puči nahrazen zednářem Kerenským. To byl spolužk Uljanova, známého jako Lenin. Tento muž žil ve švýcarské emigraci, když byl osloven dobrodruhem a obchodníkem se zbraněma, německým a ruským socialistou židovského původu Alexandrem Parvusem (vl. jm. Helfland). Tento muž zařídil skrze kontakty v německém genštábu tu známou Leninovu cestu v "zaplombovaném vlaku" do Ruska. Ale už předtím Parvus vydatně podporoval ruské bolševiky finančně a udělal Leninovi, na kterého v době kdy byl v emigraci Rusové téměř zapoměli pořádné "Pý Ár", jak se dnes říká, když nechal v Pravdě (noviny bolševické strany) umístit jeho portréty s titulem "vůdce Revoluce se vrací" apod. Prozatímní vláda řízená agentem Kerenským by mu předala moc dříve či později. Červencový puč byl zorganizován pouze proto, aby mohl být Lvov v její čele nahrazen právě Kerenským. Čekalo se totiž na to, až bude moci kontingent USA nahradit výpadek ruské armády na straně Dohody. Ta situace měla nastat na jaře 1918. Ovšem! Události uspíšil ruský vlastenec, generál Kornilov, který celou hru prohlédl a zahájil tažení na Petrohrad. Kerenský odkryl karty a spojil se de facto s Leninem. Umožnil Trockému, kterého na kauci propustil z vězení již předtím, vyzbrojit Rudé gardy a ti pak agitací vojska Kornilova zastavili a generála zatkli. Poté obsadili Zimní palác bez odporu a Kerenského nechali jakoby "utéct v přestrojení za ženu", což se ukázalo jako kec a propaganda. Kerenský normálně odjel vlakem do Murmanska a pak lodí do USA ke svým chlebodárcům s plným požehnáním Leninovy vlády.

   Vymazat
  12. Jedinej dement a idiot seš tady ty,nepovedeš šmejde vod Debilberga!!!!!

   Vymazat
  13. Žádný brexit nebude, o to už se postarat umějí. Referendum je pimprlová komedie, kde "pravda s láskou" zase zvítězí 51:49. Jak prosté. Nazdar

   Vymazat
  14. Z každého tvého dotazu je patrno, jak velký jsi idiot, který nemá nejmenší "Ahnung vocogo". Ale to nikoho nepřekvapuje. Degenerovaný zmrd počatý z incestu, který absolvoval zvláštní školu dálkově, nemá šanci pochopit cokoli.
   Mimoto má vývod tlustého střeva do evidentně prázdné dutiny lebeční a proto zde bliješ ty svoje proamerický sračky. Tvůj život je naprosto zbytečný, tak se už neptrap a hoď si to někde na stromě. Bude to "prima vodvaz !"

   Vymazat
  15. Ty paranoidně-schizofrenní idiote, nějak ti uniklo, že ještě nebyly "počítány" hlasy.

   Vymazat
  16. Ty paranoidně-schizofrenní idiote, nějak ti uniklo, že ještě nebyly "počítány" hlasy.

   Vymazat
  17. Jojo, imbecile. Všechny volby a referenda na světě jsou podvod pod vedením Bilderbrgu. Tedy pokud nedopadnou podle přání vás, imbecilů. Jenom mi uniká jak je možné, že vyhrál volby u nás Zeman? Nebude on taky z Bilderbergu nebo přinejmenším agentem CIA?

   Vymazat
  18. ..jsou mocní ale ne všemocní!!!
   Tak jako že prezidentem České republiky se měl stát jeden z jejich tehdejších členů (Dlouhý nebo Schwarzenberg)...Český lid má ale svou hlavu...to by už mohli vědět i v Bilderbergu :-)

   Vymazat
  19. Jak to, že tady nikdo nepoděkoval za příspěvek v 7.02? Super. Úžasné, jak strašná je politika, jak strašné jsou pro životy obyčejných lidí v každé zemi pletichy a intriky, ať už to byla šlechta v období monarchie, pak buržoasie a finanční oligarchie, kapitalizmus. Až vždycky po létech historie obnaží ten odporný hnus, ten žabinec, který se vždycky rozlézá po čisté vodě, a zničí tam veškerý život. Jak si může o tomhle kdokoliv z aktérů tohoto myslet, že z toho vyleze něco správného a spravedlivého? Vždycky jen hromady mrtvých a ještě vyšší mocenské posty a majetek pro protagonistické zmrdy a aktéry těchto světově organizovaných lumpáren - do jejich chcípnutí. Oni skutečně vždycky - snad od ranného středověku spravovali svěřené země stylem " po mně potopa". Díky za poučení vážený, to o tom Rasputinovi mně dočista uzemnilo, jen snad ještě otázku - a byl on skutečně tak nadán ezoterickými a hypnotickými schopnostmi? A ty diskuzní blbce, napříč diskuzním spektrem, kteří lezou všude, protože potřebují důvod k sprostým urážkám a nadávkám - tj. ulevit si od své neustálé abstraktní nasranosti ( proto taky čtou ty články - ne aby se něco dozvěděli) - na ty se vyserte. Je to pologramotný póvl, naučilo se to psát na klávesnici, to je všechno. Dřív byli asi všichni u lopat, dnes by se osvědčili jako písaři a sekretářky.

   Vymazat
 2. Nenechme se mýlit, jsou to jen poskoci diskrétní elity, z níž se nikdo v médiích neukazuje.

  OdpovědětVymazat
 3. Komentátoři čt fandili Albáncům . Bývalý ministr zahraničí Schwarzenberg kamarádil s Kosovskými Albánci UCK . Uznal ukradení Kosova . To ho potopilo na dno politických sraček . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč sem taháš Albánce? Kromě toho, že kdo ten fotbal dneska viděl tak ví, že komentátoři nefandili nikomu.

   Vymazat
  2. To je prece jasny, kdyz Schwarcenberg bude potrebovat nejakej ten organ lidskej , takovej kamardencoft se moc hodi...My vam nechame ukradnout Kosovo a pro me zase ukradnete nahradni dily ,v mym veku se dycky hodej a uz se na to starej dost a spokojenost na vsech stranach a v Bildebergu si to dohodneme a potvrdime...

   Vymazat
 4. Schůzky duševních mrzáků,jimž ani ty prachy nepomůžou. Jsou to v převážné většině pochcávající se starci ( zvětšená prostata), dementi s ubývající mozkovou hmotou, a ty srazy jsou jako srazy maturantů po šedesáti a více letech -bláboly, které je drží při životě a v iluzích mládí. To je rub a líc té mince. Zajímavost - jde převážně o chlapy - nebo jenom o chlapy? Pak by mohlo platit, že chlapa, kterej už nemůže šukat, sere celej svět, a raději by ho zničil. A taky pomyšlení na to, že tak jako tak bídně pojde napojenej na hadičky, a jeho tučný konta budou potom žrát moli. K čemu jim vlastně ty prachy jsou, když si nekoupí mládí, zdraví a svěžest? K hovnu. To platí obecně - prachy jsou jen zlo, jsou k hovnu, ale přichází se na to až na smrtelný posteli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To píšeš o komouších? Ti ale moc prachů nemají. Jinak všechno sedí, dokonalý popis, gratuluji.

   Vymazat
  2. Gratulace se přijímá -nejspíš čumíš do zrcadla. O komouších nic nevím - neznám žádného. Ale proč se do toho sereš? Tebe nejspíš žerou moli už za živa, jestli nemáš dost naftalínu v tom svým doupěti, odkud píšeš ty obvyklý - pořád stejný - sračky. Jestli už nemůžeš šukat, je mi samozřejmě líto.

   Vymazat
  3. Komouše neznáš žádnýho, přitom jich tu žije cca 15% podle voleb, ale členy Bildrbergu znáš evidentně všechny dokonale, debile.

   Jo a prachy jsou fakt k hovnu. Ale jen pro nýmandy kteří žádné nemají, mají z toho komplex a proto dělají z nouze ctnost, tak jako ty.

   Vymazat
  4. Vlastenka


   Jenže ono opravdu není normální (a už vůbec ne morální), aby několik maníků vlastnilo de facto celé světové bohatství.
   A nekritizují to zdaleka jenom levicově orientovaní ekonomové a politici, ale třeba i lidé vysloveně pravicově zaměření jako např. Robejšek.

   Tady už nejde o bohatství, ale o to, že tihle šmejdi tahají za provázky politiky celého světa a tam, kde se jim to nedaří "po dobrém", pokusí se vyvolat válku nebo státní převrat podle osvědčeného scénáře.
   I prezident USA je jenom kašpárek v jejich službách.
   Co si mám myslet o takové svini jako je Soros, která stojí za skoro každým převratem v Evropě, pléduje za imigraci a přitom z ní tyje (utečenecké lágry)?!

   Vymazat
  5. Nedovedete si predstavit kdyz je navic sem tam nejaka kurva este vokrade, protoze sou senilni a misto mysleni slintaj /nechci ukazovat nebo jmenovat je to uplne zbytecny/ potom nenavidi fest, a co ty, kterejch se nikdo nechce vsimnout nebo sahnout bez otrasani se odporem, vychodisko jim zbyva jen v presidentstvi za kazdou cenu, pak si budemem muset vsimnout i kdyz bude pozde, zatracene pozde a na nejaky ty prostate nesejde...

   Vymazat
  6. Já bych je vůbec nepodceňoval , jejich moc je obrovská ,mají neomezené zdroje , svoje soukromé armády , vše dobře zorganizované , politiky v hrsti , propagandu , zatím je třeba říci , že jim vše vychází a když ne , provedou opravu . Není síla , která se jim může postavit ?

   Vymazat
  7. Jenže já na ty bilderbergy seru taky kámo včera 23.46 - stejně jako na komouše, ale tady jsem lhal - znám jich fůru, jenže bývalejch. Jsou to přesně ti votrapové, kteří dostali od lidí v devadesátém moc a mandát k tomu, aby si rozkradli veškerý majetek státu, a dokurvili všechno, co jde a na co se jim podaří sáhnout. Takoví jsme frajeři, tak nevím, jestli nadáváš tamtěm, nebo těm vytrvalcům ( 15 %?) kteří tvoří KSČM dnes, ale na ty ještě nikdy media nevyhrabala žádné skandály. V tvých nadávkách a urážkách není snadná orientace. Jen jsem chtěl říci, že až ti senilní a dementní prachatí dědkové bilder... vychcípou, jestli budou mít politické následovníky? Třeba jejich potomci jen shrábnou ty balíky peněz, nakoupí za to ostrovy, tj. jediná místa na Zemi, kde se ještě dá slušně a pohodově žít, a na politický loutky napříč šaškovským spektrem udělají dlouhej nos. Jako se prachatí lidi z přecpaných a zahnojených měst teď cpou na venkov a do přírody v tuzemských podmínkách, ještě prachatější zmrdi považují za tuzemsko celou Zem, ti se budou cpát na ostrovy, a ještě prachatější do kosmu. Jsou to smečky nemocných lidí. Mají sice "zorganizovaný" celý svět, ale to se může zřítit jako domeček z karet. Našup. Už jsi někdy viděl zřítit se domeček z karet? Nebo osobní kariéru jakéhokoliv vlivného jednotlivce, který upadl v nemilost? To bys viděl ten fofr. Dolů se padá vždycky nejrychleji. Nemám z těch dědků strach.

   Vymazat
  8. Jo a ještě k těm mejm prachům závistivej demente včera 23.46. Jak vy zmrdi tady si všichni myslíte, že komu se ten světovej bordel nelíbí, vždycky musí bejt odstrčenej chudák - protože soudíš podle sebe? To je tvoje parketa, proto tady vřeštíš denně, a nenávidíš - proč zrovna "komunisty" - jsem nepochopil, už ti nic neukradnou nejen proto, že máš lautr hovno, jen jakýsi pelech a v něm počítač. Já mám peněz, že bych s nima mohl vydláždit náměstí, ale v podstatě je nepotřebuju. Jsem skromnej, do heren, ani za kurvama nechodím, nechlastám a nekouřím, přešít čumák na mladýho, přivázat vlasy, ani vycpat zadek nepotřebuju - ale to neznamená, že nemůžu hluboce opovrhovat zmetkama, kteří se díky prachům a možnostem považujou za bohy - jako byl Caligula nebo Tiberius, Nero a další nemocné mocné římské trosky lidí - taky to byli duševní mrzáci. Vždycky jsou to nemocní lidi. Čus.

   Vymazat
  9. Pro A 15. 6. - 23:08. Ty hloupý zabedněný truhlíku, který sám duševně evidentně postižený, si dovolíš v neskonalé drzosti nebetyčně omezeného hlupáka, nazývat normální lidi duševními mrzáky. U tebe jakékoli ubývání mozkové hmoty, by nemohlo být ani zpozorováno, snad jedině zásluhou šířícího se zápachu. Srazy maturantů po 60 letech bývají málo početné. Účastníci totiž dosahují 78 let, blbe blbý, neuctivý. Ty si nevážíš ani sám sebe - pravda, naprosto oprávněně. Tvá ujetá představa, že po 60 letech – kohokoli udrží při životě a v iluzích mládí bláboly, sice odpovídá úrovni tvé chabé inteligence, nicméně jakési bláboly, nikoho při životě neudrží. Dokonce ani tebe ne, přestože mají ohromnou sílu blbství. Tvé přemýšlení o tom, jak někdo bídně pojde napojený na hadičky, přináleží způsobem myšlení hlavně tobě a více se to týká tebe, než kohokoli jiného. Přej a bude ti dopřáno. Tvé dumání o tučných kontech a prachách, za který si mládí, zdraví a svěžest nikdo nekoupí, svědčí o tom, že ty sám si mládí, zdraví a svěžesti moc neužiješ, protože tě užírá závist. Takže tobě je a bude celé tvé mládí k hovnu ještě více, než nám ty prachy, který tak moc závidíš. Raději se soustřeď, aby tě ta tvá závist nepřivedla k té smrtelné posteli, kterou tolik přivoláváš, ještě dříve, než nás naše vzpomínky na parádní prožití našeho života, v kamarádství s humorem, který je života kořením.

   Vymazat
  10. Blbcům jako jsi ty 15.58 -kteří umí jen skřehotat, aniž by si vždycky nejdřív pořádně přečetli příspěvek, je zbytečný například psát, že já mám peněz dost, ani je nepotřebuju, mám dost i mládí a asi všeho, co tobě chybí. Pitomci, kteří tady prskají, si vždycky hned myslí, že když se někomu nelíbí politika zbohatlickejch prašivců, musí bejt vyřazenej chudák - takový myšlení je fakt jen myšlením blbců. Mám spoustu bohatých kámošů a známých, a nasraný jsou taky, byť třeba i na to, že strašáci jako bilderbergdědkové zmršili celej svět - kam se asi tak dá jezdit? Do prdele. Všude jsou černý držky s kulichama na hlavě, všude je bordel, padají letadla, sráží se vlaky, střílí se do autobusů - tohle mají na svědomí zmetci, kteří by potřebovali nabodnout na kůl nebo utopit v kleci. Nevím, co asi tak bych měl komu závidět, a ty blbý žvásty o závisti tady čtu přitom často. Pozoruju, že na diskuzích ( nejhorší jsou novinky - ty v počtu diskuzních debilů vedou) se scházejí jen nemocná individua, lidi s potřebou číst o násilí a zabíjení, s touhou po válčení, závisláci s potřebou nadávat a urážet druhé lidi. Jdi do prdele!

   Vymazat
  11. 22:28 Tvé projevy s nadávkami úrovně žáků pomocné školy, s neodmyslitelnou chlubivostí primitivů, jsou vskutku vypovídající. Ty truhlíku, to skřehotání, není o tom, kdo a kolik má peněz, ani o tom jaká politika se ti líbí či nelíbí. to skřehotání se týká tvých sprostot, tvé zvrácené neuctivosti ke starším lidem. Tedy pokud jsi autorem A 23:08 z 15.6. Ať už jsi nebo ne, jako evidentní blbec blábolící mimo mísu jsi tady zjevně hlavně ty. Matláku.

   Vymazat
 5. Pro vlastenku.
  Teď už jim jde o to,udržet si ten majetek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne.
   Hyper-despotové jsou sice majetní a mocní, ale jsou vychováváni ke kastovní výlučnosti, takže jsou to pěkně hamižní chytráci a nabobové, kteří nikdy nebudou mít dost. Je to uzavřená společenská třída separující sa od ostatních lidí, které většinou mají za 'zbytné' s tím, že jenom považují za výhodné je udržovat v iluzi a napodobenině jakési svobody, jakési spravedlnosti a jakési naděje. Jinak je konkrétní zbytní jednotlivci nezajímají, nedbají o ně, nepotřebují je.
   Valnou většinu gangu Bilderberg ale tvoří jenom poskoci těchto Hyper-despotických rodin.

   Vymazat
 6. Zemana nechtěli pustit do Moskvy na výročí 70 let od osvobození od fašizmu . Díky Rusákum jsme se mohly narodit a prožít nádherné dětství . Jsem rád i když jsem nechtěl jít k prezidentským volbám za to že Schwarzenberg nevyhrál . Dnes vydíme kam jezdí , většina občanů by byla určitě ráda že je v Bilderbergu :-) . Boháči světa a lidé kteří kují převraty , to jsou jeho přednášejíci kamarádi . Chvála bohů že nevyhrál volby . Ve studiu ME ve fodbalu velebili Albánce jako by snad byly lepší jak Francouzi . Škoda že nehrâl Thaci a Haradinaj to by fandila i kavárna s klinikou :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podpořím Váš příspěvek.
   Jistě i Vás napadá.že z vítězství v druhé světové válce,má největší krajíc USA,ač s nejmenším podílem na bojích..Dokázali si podmanit i takové velmoci,jako Anglie a Francie.

   Vymazat
  2. Dufam, ze sa bratia Cesi v nadchadzajucich prezidentskych volbach zmobilizuju a nebudu sediet doma za peciu. Byt v Cesku, volim Zemana.

   Vymazat
 7. Tak koukám, zase ten věrný ctitel naběhnul 6 minut po vydání článku, to ho stačil, při jeho inteligenci, akorát tak přeslabikovat do třetiny, ale nadávky pořád stejné. Už by mu měli obnovit software.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co byste od toho lejnolahvárenskýho prvoka čekal?!Mozek byste u něj hledal tak marně, jako dnešní historici Atlantidu!

   Vymazat
 8. Ten dementní zmrd, co úchlyně čeká na každý nový článek a permanentně zasírá diskuzi, bude nejspíše z nějaké "humanistické, sociologické či rádoby filosofické" fakulty. Tam jsou nabíráni jenom retardovaní a infatilní dementi určení k vymytí palic. Kromě SMS nejsou schopni tito Digitální Dementi ani přečíst ani napsat delší, souvislý a smysluplý text. Znalosti, zlkušenosti a schopnosti nulové. S těmi debily nebude moc práce. Až to ruchne, tak je lidé snadno poznají a takové parazity a nefachčenka pověsí. Těm tupcům nedochází, že už žádná "sametová" revoluce nebude. Ta, která přijde bude konopná ! A vybraní jedinci dostanou pozvánku na "Kravatový večírek" !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu frustráte,

   teď zvedni tvou vypasenou propocenou zadnici od počítače a pořádně bouchni 100x hlavou do zdi ať ze sebe trochu vybiješ tu agresivitu, nenávist a nasranost.
   Je to lepší než kdyby jsi šel vystřílet hospodu jako tvůj kolega takyúchyl ve Žďáru, nebo kdyby jsi vyhodil do vzduchu bytovku jako tvůj druhý spoludement z Frenštátu.

   Vymazat
  2. Ten vyraz "konopna revolucia/vecierok" je super. ☺

   Vymazat
  3. pro10:14
   Co tady do zblbnutí opakuješ ty stejný lejnolahvárenský stupidní krávoviny?!Táhni do Dobřan,tam je místo pro milovníky ussáckej pučmidrátů zajištěný v klecových lůžkách!!!

   Vymazat
  4. 10:14 Ano,zloději - chyťte zloděje a ti největší frustráti házejí frustráty po druhých. Ty máš určitě to bouchání 100x hlavou do zdi vyzkoušené. Akorát, že místo vybití agresivity, nenávisti a nasranosti jsi z toho zblbnul úplně.

   Vymazat
 9. Zajímavé z toho Bildrberku by jistě bylo procento "jewish people" mezi účastníky (za "nás" Pehe, Žantovský, Kovanda - jewreji, a Šlafenberk, ten je z Jahve-Baal-Belzebubem spřažen přes černou "šlechtu".

  OdpovědětVymazat
 10. Kedze Ty 22:47 nas nazyvas idiotmi, tak si dovolujem tiez pouzit nadavku. Si chmulo. K Tvojej otazke: Kedze sa zachovava zdanie demokracie, preto aj to referendum. Ludia nie su mechanicke hracky, maju volu, emicie...

  OdpovědětVymazat
 11. Není bez zajímavosti povšimnout si, že největší a nejnenávistnější protiruští štváči jsou do jednoho degeneráti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic moc zajímavého na tom není. Protiruští vypatlanci mají vypatlaný mozek, to je norma.

   Vymazat
  2. Přesnější termín než degeneráti je psychopati. Degenerovaní jsou tím, že se kříží jen mezi sebou.

   Vymazat
 12. V nejakej nemeckej diskusii bolo pocut,ze Merkelova odstupi.Aj to je mozne,ze na tomto stretnuti sa nieco chysta,bude urceny nesledovnik.Ked uvazujem logicky,tak bude musiet odstupit,uz len z toho dövodu,aby nepochovala celu svoju stranu pri volbach 2017.Ked v poslednych volbach FDP sa nedostala do bundestagu,tak muselo cele osadenstvo tejto strany opustit teple, dobre platene miestecka.Televizia chcela s odchadzajucimi robit rozhovor,ale ti,hlboko nestastni odmietali hovorit.Aby Merkelovej stranici nezazili toto hlboke nestastie,musia sa jej zbavit.Inak ich stiahne so sebou.M

  OdpovědětVymazat
 13. Bilderberg - hnusný rakovinný vřed na těle lidstva.

  OdpovědětVymazat