Reklama

.

.

neděle 5. června 2016

Dvojí přivítání amerických mloků v ČR

Lubomir Man
5. 6. 2016

Spisovatel Karel Čapek, intelektuální i mravní symbol naší předmnichovské republiky, vyjádřil v knize Válka s mloky svůj odpor k mocnosti, která se rozlézá po celém světě. Je všude, z Hamburku se šíří po Labi až do střední Evropy, pohlcuje další a další území, je kdekoliv doma a šíří se dál, hranice států pro ni neexistují, protože ta mocnost má za to, že ona může všechno. Je už pánem poloviny světa a je pevně rozhodnuta stát se pánem světa celého.


Čapek tyhle uzurpátory vtělil do podoby hladkých žlaznatých obojživelníků – mloků – a myslel jimi nacisty, ale ani ve snu by ho asi nenapadlo, že po nacistech převezme roli světovládných mloků – a tentokrát už v měřítku celého světa – Amerika. V jeho době země oficiálně symbolizující svobodu, dnes proslulý rozněcovač válek po všech kontinentech, který to bez vpádu do cizí země vydržel jen mezi roky 1935 až 1940, a jinak válekchtivá mocnost jak vyšitá, která se se svými vojenskými základnami rozmáchla po celém světě a je pevně rozhodnutá zřídit je, coby symboly své moci, všude – a tedy i v Rusku a v Číně. A pokud tyhle dvě země její světovládnou roli nechápou, dobrá, pak je Amerika svým vojskem a svými raketami a plavidly obklíčí ze všech stran, nedovolí jim dýchat – však i oni přijdou k rozumu. Pošle k nim své vojenské konvoje, a to co nejblíže k jejich hranicím, aby jim její zbraně dýchaly přímo na záda. Protože věřte tomu, tohle se dá vydržet týdny a možná i měsíce, ale nedá se to vydržet roky. Takže když ten tlak ustojíme a když to s trochou štěstí přímo nebouchne, spadnou nám i tyhle dvě země do klína jako zralé hrušky.

Jeden z takovýchto obkličovacích konvojů kodrcal v minulých dnech směrem k severní hranici Ruska skrze naše území a náš premiér a ministr obrany Stropnický – kdo ví, dost možná že oba dva též čtenáři Čapkovy knihy – se za ním vypravili. Stropnický v Praze a premiér až ve Vyškově. Ale nikoliv proto, aby jeho vojákům řekli to, co by jim řekl Karel Čapek. Že je totiž nemravné se se zbraněmi rozlézat po celé zeměkouli a těmi zbraněmi jiné země napadat, bombardovat a ohrožovat, protože tímhle vším se přece rozdmýchávají i udržují války, ale aby – a teď se raději něčeho přidržte – jim za jejich návtštěvu u nás poděkovali. Jen tak dál, hoši, drážděte ruského medvěda dál a co to dá, snad to nějak dopadne.

Tolik tedy vyslanci naší vlády, a věřte, že kdyby nebylo jednoho našeho bývalého příslušníka mezinárodních sil KFOR, kterého tímto co nejsrdečněji zdravím a jenž se americký konvoj pokusil zastavit tak, že se proti jeho vozidlům postavil holým zadkem, musel bych si o tenhle národ dělat opravdu starost.

26 komentářů :

 1. Ano, mloci se rozlézají po celém světě a někteří nemloci si myslí, že budou mloky za jejich podporu pochváleni, nebudou, stanou se otroky stejně jako odpůrci mloků.

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím s Vámi,tento web je projektem židovských struktur,patři do rejstříku kavárny a ví se o nich již delší dobu.David,Dvořák,Schneider,Valencik,Procházková atd....ani jeden není Čech všechno synagoga a myslí si že jsou lidé tak hloupí že až se to překlopí tak je nechají vládnout a pojede to nanovo.Tito mocichtiví šmejdi jsou neskutečně drží a absolutně bez morálky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, je to věc názoru, já si lidí které jste jmenoval vážím.

   Vymazat
  2. 4 z těch 5 nejsou židé :-D) Pro toho rasistického blba je Žid každý, kdo s ním nesouhlasí nebo nepěje tu jeho antisemitskou odrhovačku. Bylo by docela dobré, kdyby si toho zmetka redakce NR zjistila podle IP a snůšku těch jeho slintů předala policii. A.S.

   Vymazat
  3. Neznám Vás, ale čtu názory výše uvedených lidí
   a velice si jich vážím. Proto mám veliké pochybnosti o vašem zdravém rozumu.
   Václav Vodrážka

   Vymazat
  4. K nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado se opět leklo Pravdy a mazalo jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu zmrdoj vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht vopičákoj komoušskýmnu kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
  5. Nulo v 24: Hele Vajsjude, až se naše orgány po převratu začnou zabejvat váma zkurvenecema, ty rasozrádnej ximdle, budeš poprvý svý rase užitečnej! Páč vás zaživa zakopame pod zem, abý dřív než vaše hnusný z mizerie vlastní rasy zbytnělý trupy daj půdě hnůj jí vaše zlodějský čpáry ještě v předsmrtných křečích i řádně prohnístily! Takto zkypřená zem pak vydá kýžený chléb příštím, lepším generacím árijských dětí!

   Vymazat
  6. oprava: xindle! Jinak koukám že zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
  7. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
  8. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
  9. To snad není pravda - ten duševní mrzák se přímo rajcuje tím, jak tady vycmrndává svůj ejakulát! Když hleny toho pošahanýho čůráka smažou, jde plivat o kousek dál pořád ten samý humus. Je to vyšinutej ubožák, myslí si, jak dokonale se mstí za nějakou prý poničenou vojenskou kariéru - to kdyby sem psal nadávky každej bejvalej frajtr, kterýmu se nezadařila kariéra?! Jdi onanovat jinam! Jestli jsi v prdeli, protože jsi omezená nula - ne že ti někdo zničil kariéru - jsi v prdeli na místě, protože jsi jenom hovno. Tady se držíš jak hovno košile.

   Vymazat
  10. 23:50 Typické nepochopení myšlenky, sdělené od A 23:19. Jak jinak než v nenávisti zatemnělého prostoru určeného pro mozek.

   Vymazat
 3. Pane Zapletal,
  Vy ktery jste svym nahym zatkem ohrozil plynuly convoj nasi hrdine armady ani nevite, ze od dob presidenta Clintonam v ramci akce :
  DON'T ASK, DON'T TELL, jste mohl narazit na homosexuala ze San Franciska, (tam je jich plno), ktery by Vasi akci povazoval za neodolatelnou nabitku...

  Pribehne k Vam - naslinenym palcem navlhci sveho "diktatora" a shuuup mate ho tam.
  Tim by jste ztratil pannestvi a reputaci mezi kamarady ve zbrani.
  Tak riskovat bych si nikdy netroufal.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pátým pádem oslovujeme, voláme: Pane Zapletale!...

   Vymazat
 4. Pane honlulu jse čůrák a starejte se o buzeranty v USA a naše zadky nechte napokoji .

  OdpovědětVymazat
 5. 0:34 - ale ja prece na vase zadky neutocim, copak neumite cist cesky ?
  Vzdyt ja se vam snazim uchranit pocestnost ! Precte si to jeste jednou pane Tvrdoline ! Vy jste nejakej prituplej, to jste si delal cajicek z makovic v Afganistanu ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechejme tohoto kašpara fantazírovat. Nikdo ho nebere vážně. Je to taková kulturní vložka.

   Vymazat
 6. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (7:59) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 7. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

  OdpovědětVymazat
 8. Tapetování je nešvar, který většinou servery trestají smazáním a banem na doživotí. Nemohla by se tím řídit i NR ?

  OdpovědětVymazat
 9. Prosím vás redaktoři - nahlašte ten odporný a sprostý diskuzní příspěvek toho příznačného diskuzního schizofrenika na policii, oni už s pomocí společnosti Seznam.cz určí počítač, ze kterého tohle bahno denně vychází. Svým výhrůžným obsahem naplňuje skutkovou podstatu trestného činu vyhrůžkou násilí proti jednotlivci i proti skupině obyvatel, a to nelze už nechat jen tak bez povšimnutí, jinak jste spolupachatelé. Když ho smažete, nic to neřeší, umístí svůj sprostý příspěvek o kus dál.Než někomu ublíží, je to schizofrenik, nezavřeli by ho do vězení, ale do separace, a pak do blázince, kde nebude mít přístup k počítači. Potřebuje být léčen, než někoho venku v afektu zapíchne, jako ten zmrd, který zapích tu mladou knihovnici - taky denně chodil blít právě na internet a právě do té knihovny. Je třeba upozornit na tohoto blba, že je nebezpečný. To už není legrace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A6 se vrátím ze zahraničí, hned se do toho dám. Nakonec se ukáže, že to posílá nepříčetný dement z klecového lůžka v Dobřanech.I když podle některých slovních obratů to může být i ústav v Korměříži. Pavel P.

   Vymazat
  2. Toho nikdo neudělá, pražská všivárna je nedotknutelná.

   Vymazat
 10. Vážený Lubomíre Mane, opět dobrý článek se skvělým přirovnáním. To přirovnání k mlokům od Karla Čapka, by mělo být šířeno a rozšířeno do vědomí občanů ČR, aby seznali, s kým máme tu čest. Zdravím L.P.

  OdpovědětVymazat
 11. JJ skvělé - mloci jsou jasní, příměr dokonalý. Super článek.

  OdpovědětVymazat