Reklama

.

.

pondělí 27. června 2016

Havlovy děti "Ztohoven" opět hrdiny Radiožurnálu: S arogancí do pekel


Ivan David
27. 6. 2016
Radiožurnál informoval o další akci jeho oblíbenců. „Umělci“ ze Ztohoven rozřezali prezidentskou standartu, kterou před tím ukradli, na kousky, kterými „obdarovávají“ nahodile vybrané občany. Aby zájemcům nic neuniklo, seřadilo rešeršní oddělení ČRo přehledně informace o „uměleckých projektech“ Ztohoven na svých stránkách zde. „Vkusně také připomínají hrdinský čin, který jim zjevně imponuje, přidáním symbolu červených trenýrek. Jejichž vyvěšení místo prezidentské standarty bylo dosud nejvýraznějším uměleckým počinem Ztohoven. Jejich mluvčímu Žilkovi vytvořili redaktoři prostor k propagaci jejich myšlenek šest dní po činu (přepis zde). A pan Žilka pravil, že „Pražský hrad je sídlo provinčního dědka a nelze ho srovnávat se sídlem amerického prezidenta“. Vedení ČRo si zjevně neuvědomuje, že je médiem s normativní funkcí.


Totiž, to, co je slyšet z významného média, utváří „normu“. Neznamená to, že by posluchači začali věřit tomu, že Pražský hrad je sídlem „provinčního dědka“. Znamená to, že kulturní pokleslost podporovaná Radiožurnálem se stává normou, neboť když název skupiny propagovaných spratků odkazuje na výkaly a název propagovaných ruských „umělkyň“ Pussy riot odkazuje na vulgární označení ženských genitálií, pak už se zřejmě smí vše, co arogantní sprosťáky napadne. Měli by si uvědomit, že „na hrubý pytel hrubá záplata“. Neměli by být překvapeni, když se smí vše, že dostanou obrazně či doslova po tlamě bez ohledu na to, že z nich Radiožurnál dělá „celebrity“.

Posvátná úcta k arogantním sprosťákům ze Ztohoven jde tak daleko, že se jejich mluvčímu Žilkovi redaktorka Karolína Koubová omluvila, že mu skáče do řeči. Každý ví, že skákání do řeči je v „práci“ rozhlasových redaktorek standardní praxí, jestliže občas pozvou do vysílání svého neoblíbence. Na podpoře akcí Ztohoven se podílí i další morerátorky Helena Šulcová a Lucie Výborná.

Že tyto rozhlasové moderátorky a „umělci“ ze Ztohoven jsou produkty Havlovy kavárny je zřejmé ze stylizace „vůdčí osobnosti“ Ztohoven Romana Týce, který prohlásil, že jsou „Havlovi teenageři“ zde.

Důvěra veřejnosti v „radia“, z nichž je ČRo daleko nejdostupnější, za posledních deset let dramaticky klesla, podobně jako důvěra v televize a tisk (zde). Protože představitelům médií chybí sebereflexe, nemohou se změnit. Protože se nemohou změnit, budou jednat stále stejně. Totéž platí o většině politiků včetně „vrcholných představitelů“ EU. Oni se totiž ve své pýše domnívají, že mohou všechno, že se nebudou muset občanům zodpovídat.

Pýcha, jak známo, předchází pád.

79 komentářů :

 1. To, co se děje hraničí se schizofrenií této společnosti, který zde byla zavedena. Snad jednou dospějeme k pochopení skutku. Zdeněk Hrabica. proč jsme všichni anonymní?

  OdpovědětVymazat
 2. Ti rádoby umělečtí degeneráti mají zjevně nějakou úchylku,hledající zálibu v hovnech a to nejlépe svých,které zřejmě považují za umělecký artefakt.Před lety,ve svých začátcích se tito srací umělci uvedli tím,že vyjádřili svou kritiku výstavy moderního malířství vysráním se do rohu sálu galerie s exponáty a od té doby trousí kudy chodí a další takoví umělci jim v tom pomáhají....
  Jako jedna židovská taky umělkyně,dcera bratislavského rabína Tamara Moyzes,umění vystudovala v Praze a v Izraeli,ktrážto taktéž stějně avantgardní a stejně deviantní,našla zalíbení ve svých hovnech a jejich každodenní produkci vystavovala na internetě....Zřejmě by měli vyhledat odbornou pomoc u autora článku,jistě by je neodmítl anebo si najít uplatnění v nějaké ČOVce,tam by si přišli na své a byli by konečně aspoň trochu užiteční....tito už ani ne dekadentní,jako spíš kadentní umělci,což je absolutní intelektuálská dokonalost a to nejlepší z pražské kavárny....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TY DAREBÁKY ZTOHOVEN ZAVŘÍT, NEJLÉPE DO BLÁZINCE NAVŽDY !!!!!!!!!
   JE TO JASNÉ VLASTIZRADA HANOBENÍ NAŠÍ STÁTNOSTI, PROČ SE JICH NĚKTEŘÍ CHUDÁCI JAKO HUSA NA PROVÁZKU A DALŠÍ " UMĚLCI " ZASTÁVAJÍ, PROVÉST TO V USA , NEBO JINDE VE SVĚTĚ, TAK TO BY BYLA JINÁ DARDA

   Vymazat
 3. Už je umělec Knížák pochválil?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám takový dojem,že to byl zrovna Knížák autor scénáře té výstavy,kde se vysráním do kouta vyjádřili o kvalitě tvorby svých starších kolegů.

   Vymazat
 4. Jsem přesvědčen, i když to rozhodně nebude jednoduché, že cesta ke změně může vést přes přímou volbu členů Rady občany. K tomu je třeba zpracovat, navrhnout a prosadit nový "zákon o přímé volbě členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání" a změny dalších zákonů a předpisů s tímto novým zákonem souvisejících, o zajištění podpory napříč politickým spektrem pro podání a schválení těchto legislativních změn ani nemluvě.
  Lze tím navrátit veřejnoprávním médiím status veřejnoprávních prostředků, které vyjadřují (reprezentují) zájmy svých koncesionářů (občanů ČR) a kteří mají plné právo je přímo řídit a kontrolovat. L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a k tomu je třeba volit Okamuru. www.spd.cz. A hlavně neposlouchat jeho očerňování v tzv. médiích. Pak bude přímá volba jak Rady tak i ředitele ČT.
   https://www.facebook.com/radimfiala.cz/posts/1205142769504528:0
   A mimochodem, právě teď SPD sbírá podpisy na petici pro přímou volbu ředitele ČT.

   Vymazat
  2. 5:39 Omlouvám se, ale ten návrh SPD je nepromyšlený a nesystémový. Co by přímo zvolený ředitel, který v ĆT nikdy nepracoval, prakticky nic o ní "neví", nemá tam podporu, apod. a musí od prvého dne rozhodovat, v ČT vůbec dělal ? "Seznamoval" se postupně s problematikou a "vytvářel nový tým"...? Takových "odborníků", v různých oborech, jsme už zažili a zažíváme dostatek. "Výsledky" jejich práce jsou dostatečně znát... L.S.

   Vymazat
  3. To Anonymní 28. června 2016 11:02
   Z jedné strany (odbornost a znalost místních podmínek a osob) s Vámi souhlasím. Na stranu druhou si myslím, že právě tyto okolnosti jsou oním balvanem, který kohokoliv limituje v jeho rozhodování. Najednou místo kvality a výkonu začnete řešit osobní vazby a vztahy a místo radikálního návratu k objektivitě, vyváženosti a pestrosti informací se bude nadále plácat v propagandě, jednostrannosti a účelové výběrovosti. Prostě se starými ku.vami nový bo.del neuděláš!!
   Myslím, že příchod nového, tvrdého (ostrého) manažera s vizí, s důslednou orientací na serioznost, bez vazeb na ekonomické a politické šíbry, s jasným zadáním návratu k dodržování zákona o médiích a jeho odvolatelnost v případě odchýlení od zadání by byl jistou zárukou pozitivních změn v programové a informační hodnotě ČT i ČRO. Současný stav - neobjektivně jednostranné propgandistické trouby dobroserů, sluníčkářů a NWO propagandistů je nedůstojný a doufám že i pro národ natolik iritující, že SPD shromáždí dostatek podpisů ke změně!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 5. Jen by mě zajímalo, když je trestná urážka pitomého úředníka,kdy totéž bude možné u hlavy státu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se divíte? Žijeme v západním civilizačním okruhu, kde je dvojí metr normou (kdyby jenom dvojí). Indiáni byli podlostí budoucích Američanů naprosto zaskočeni, dodržet slovo pro ně byla svatá věc. Také jsem v dětství, v dospívání a prvním dvacet let dospělosti tím trpěl než jsem se v tom zorientoval. Nyní, když dokáži odhadnou morálku a etiku svého okolí a už mě nenachytají na květnaté řečicky, už s tím nemám takový problém a nečekám více než je za současné etiky a morálky možné.

   Vymazat
 6. Pláč nad neúctou ke státu s nadáváním generála mužské populaci do sráčů, že nejsou ochotní bránit vlast. Přitom je to jen logický výstup přístupu ze škol, z médií, z kulturní fronty i z akademické obce. Když angličtí rowdies proslulí násilím a výtržnostmi, šlapou po ruské vlajce a vulgárně urážejí ruského prezidenta, dostanou za to do tlamy od ruských fanoušků. My si umíme za podpory médií urážet vlastního prezidenta sami, naši "umělci" v uměleckém osvícení múzami pověsí místo standardy trenýrky - jakože náramný humor, pak dlouho nic pro oživení popularity a získání špetky jakékoli pozornosti. Chorobná touha po zviditelnění, při absenci minimální dávky inteligence, nedokáže vyplodit nic lepšího, než pokleslý infantilní nápad - rozstříháme prezidentskou zástavu.
  A u nás, za přispění elitní inteligence z kavárny a médií, je na touženou popularitu doslova zaděláno.
  Bravo ČR!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vše závisí ne tom,jak je platí neziskovky,které se musejí zlikvidovat!Jinak ti kreténi mi nestojí za jediné hanlivé slovo.Jenom soud kritizuji jako občan z podjatosti!

   Vymazat
 7. Havel a jeho kolektiv ma zkazil klidne stari ,Kocab se pry boji a co mam rici ja kdyz jdu vecer po ceske ulici .papa lidi jeste nas havloidio nechaji psat .

  OdpovědětVymazat
 8. Stejně s Googlem je sranda. Zadal jsem do Googla Ztohoven Žilka a obrázky a na fotce se objevil "bojovník ISIL", nebo něco jako arabský imigrant. Mají to nějaké rozbité :))) Pana Žilku neznám, ale je to velmi veselé.

  OdpovědětVymazat
 9. Moderátorky Karolína Koubová, Helena Šulcová a Lucie Výborná jsou hloupé slepice. Nemají schopnost předvídat, protože jednou se mohou stát terčem hněvu samotných Pražáků a budou hozeny do Vltavy. Já mám do Prahy daleko, a proto jim ode mne žádné nebezpečí nehrozí.

  Česko má v cizině hroznou pověst. Slyšel jsem o obchodním jednání, při kterém se nám Němci vysmáli, protože negarantujeme pravidlo spolehlivosti v dohodách, což je sakra nebezpečná věc. Všechny tři rozhlasové slepice na tom mají spoluvinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karolína Koubová, co proti ní máte, hezké chazarské inteligentní devče.

   Vymazat
  2. Lucie Výborná... aha, to je ta pizda žvanivá zubatá s hubou jak pytel na hady, no jo, TV kultůra

   Vymazat
  3. Na základě poslechu ČRo RŽ delší dobu musím souhlasit s Anonymem, který napsal, že moderátorky Karolína Koubová, Helena Šulcová a Lucie Výborná dělají ostudu ČRo, obdobně jako dělá ostudu celé ČR jistý psychicky nemocný, starý prolhaný, senilní pán trpící alkoholismem a vlastní demencí. Posledních pár dnů mám dojem, že ostatní zaměstnanci ČRo se snaží, podle mě jim to vychází, poskytovat vyvážené informace. Držím jim v tom palce, přeji odvahu, stejně jako všem rozumným lidem, kteří dokáží přemýšlet, aby se na nás civilizované státy nemusely dívat skrz prsty.

   Vymazat
 10. "Vlajku nám strhl vítr". Lhát u soudu se nesmí, nebo už ano? V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na rozdíl od svědků, obžalovaný lhát může. Jen by mu to soudce pak měl započíst do výše trestu.

   Vymazat
  2. Naše soudy po církevních restitucích by měli zavést i přísahu na Bibli: Přísahám, že budu mluvit jen čistou pravdo, k tomu mi dopomáhej Bůh! Nebo mít aspoň čisté svědomí!
   V.J.Horák

   Vymazat
 11. Když nemáte svobodu se mýlit, tak těžko můžete mít nějakou další.

  OdpovědětVymazat
 12. Pane dr. Davide ! To co popisujete je jedna z neslozitejsich psychologickych hadanek, ktere jsem zde cetl !
  Priznam se, ze ji ani ted nerozumim !

  Kdyby toto nekdo udelal jakemukoliv pysnemu regimentu. Tak nikdo na svete, by mu nedokazal zachranit
  zivot ! Zadny soudni system !

  Standarty, symboly statu, ci korouhve, byli vzdy svate a nedotknutelne, protoze na nich byla krav tech, kteri pro stat, regiment ci legii umirali.

  To co se stalo je hnus !
  Ze na to hradni straz nereaguje je DEGRADACE celeho utvaru od velitele, az po posledniho pucfleka. Tento utvar musi byt rozpusten, nebo to prinese smulu cele republice.
  (A nebo si vyrovnat ucet !) Podivejte se do dejin Rima, co to znamenalo - ztrata standarty ?

  Hradni vojaci vi kdo to udelal a vubec nemaji zadnou reakci. Hradni vojaci nejou ZADNI VOJACI, ale operetni imitace vojaku !
  honolulu - pucflek u slavneho a pysneho regimentu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby pluk ztratil svoji zástavu v boji, nebo mu byla ukradena, a to platilo ještĕ za socialismu, musel být rozpuštěn! Hradní stráži vyfouknou prápor, který mají střežit, pod rypákem a vono h.vno....

   Vymazat
  2. Přesně! Já zase tak velký problém nevidím v tom, že někde existuje sto hoven v lidské podobě, ale upřímně nechápu, jak je možné, že vojáci nemají špetku cti v těle. Člověku se z nich opravdu chce zvracet... Pokud soudy nerozhodnou spravedlivě v této věci, pak nezbývá než dát průchod spravedlnosti jiným způsobem.

   Vymazat
  3. Je fakt,že ta hradní stráž stojí úplně za hovno....měli ty hovnaře,vzhlédnuvší se v Bílem domě a jeho nájemnících,z té střechy sestřelit zrovna tak nekompromisně,jak by to udělala ochranka toho us-p-residenta....holt ta po havlovsky operetní protektorátní presidentská Hradní stráž "je tam platná,jak Vládní vojsko v Itálii" za 2.sv.války.

   Vymazat
  4. Ne za hovno, za stohoven...

   Vymazat
  5. No, tam to je trochu složitější. Já jsem původně také myslel, že to bykla chyba "Hradní stráže". Ale pak jsem byl poučen. Hradní stráž střeží pouze přístupy do hradu. Tedy zvenku (to není moc vidět) za hradbami, zadní brána, a "operetní dva blbečci" u hlavní brány. Pak je Hradní stráž pro "Parádenarše" při oficiálních návštěvách. Vnitřní bezpečnost má na starosti Policie ČR (speciální útvar pro hrad). Tam byla chyba. Policajt, který je kontroloval se uspokojil jejich prohlášením, že jsou kominící a jdou kontrolovat komíny. Poslední složkou pak je ochranka prezidenta. Moc kohoutů na jedniom smetišti. Za mých mladých let to měla vše pod palcem "Hradní stráž".

   Mě spíše zaráží, že nikde není a nefunguje nějaká složka, která by hlídala bezpečnost zvenku proti možnému napadení ze vzduchu. No možná nějaké radary vojáků, nebo P-ČR, nevím.

   Vymazat
 13. Jenom je potřeba si všechna ta jména pamatovat. Ani ne tak kvůli nějaké pomstě, i když rozbít pořádně hubu by si zasloužili všichni. Ale především, až se začnou lámat ledy a pomine nebezpečí úrazu, nevystoupili všichni tito umělci a redaktoři z davu a netlačili se opět do vedoucích funkcí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo by dobré je všechny zviditelnit. Každopádně je možno jim napsat, co si o nich myslíte. Mně přijde, že ten Týc, stejně jako ti další rádoby umělci i neumělci, kteří tak brojí proti Zemanovi, jsou všichni ze stejné líhně. Nemůžu si pomoct.
   http://www.ztohoven.com/?page_id=575

   Vymazat
 14. jejich starosti bych chtěl mit hovna dělat a za statni žit

  OdpovědětVymazat
 15. Díky, pane doktore Davide!

  OdpovědětVymazat
 16. To, že národ strpěl pošlapání státních symbolů je tragedie.Zdá se, že si opravdu nezasloužíme být nic lepšího než jsme. Národ Švejků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a kdy jsme jako národ ztratili národní hrdost?

   Nemůže za to náhodou Mnichov 1938?
   Nebo rok 1968?
   A následky roku 1989?
   Na lidi dopadlo příliš mnoho ran, zradili nás spojenci, teď nás zrazují vlastní!! lidé, sílí debilizace lidí prostřednictvím televize, rozhlasu, škol, internetu...

   Snad ani světlo na konci tunelu už není vidět :-(

   "Havlovy děti - Ztohoven" - to je krásně řečeno, to sedí...

   Radek

   Vymazat
  2. Trochu hrdosti a hlavu vzhůru, národ to nestrpěl. Většině se to nelíbilo a to je velký klad a utlumil se plánovaný účinek. Na provokaci je nejúčinnější asymetrická odpověď. Počkejte až budou potřebovat pomoc, tak jim nepomáhejte, zrádcům se nepomáhá, nechte to na bohu a nekažte mu práci. Na každého dojde, pamatujte.

   Mimoto anonyme 7:28, když prezentujete Švejka v tomto světle přidáváte se na stranu hoven. Švejk je geniální manévr jak přelstít zlo. A všichni dobří Haška a jeho knihu ctí, protože bojuje za dobro. Každý Čech může na Švejka být hrdý, on lidství a lidstvo nezradil na rozdíl například od humanitárního bombarďáka.

   Vymazat
 17. Hlavně se mi líbilo, že jsem nějak jedním uchem zaslechl, že vysvětloval jeden člen teroristické skupiny 100 hoven, proč že vystupují pod pseudonymy tím, že nechtějí, aby jejich maminkám nadávali v samošce. Hrdinové dnešního dne. Stydí se za to, co tvoří. Maminky by měli soudy zavřít, co to vychovaly za parchanty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a stydí se právem

   myslím, že kdyby jejich maminky věděly, co z jejich dětiček vyroste, tak je radši utopí hned po porodu ;-)

   Vymazat
 18. Hercům a jim podobných jsme zde vytvořili bezstarostný život tím, že je dotujeme z našich daní. Jejich poděkování je takové, že zde vymýšlejí podobné grázloviny. Konečně ty chytráky přestaňte dotovat. Každý si má ne sebe vydělat sám a když to nestačí, tak ať jde vydělávat tam, kde se uživí. Kdy konečně ty parchanty přestaneme rozmazlovat.

  OdpovědětVymazat
 19. Je komické, když soukmenovci skupiny (přeloženo) Sto hoven, kritizují prezidenta za přeložené slovo z ruštiny, pravda u nás sprosté.

  OdpovědětVymazat
 20. V čro a zejména na Radiožurnálu jsou největší hajzlové a patří postřílet jako škodná divoká prasata.

  OdpovědětVymazat
 21. Kdo povolil vyvěsit v Brně na hradu Špilberk červené trenýrky? Kdo souhlasil takto nepřímo urážet prezidenta republiky ? Jaký státní orgán k tomuto dal souhlas? Co proti tomuto dělají státní orgány? Divadlo Husa na provázku je zde nad zákonem s možností beztrestně urážet prezidenta. To čeká česká společnost na to až další radikální skupina která je proti to vezme do svých rukou a s těmito pseudodemokraty si to vyřídí mimo státní orgány. To tady někdo chce, aby tekla krev. Jestli ano, tak tento stát a jeho představitelé je totální humus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to tak nějak vidím, ale není se čemu divit.Poté, co se usadili na radnici polomozci typu hollan a spol.Ten přiblblý, odulý ředitel morávek, co plakal radostí, když se udělalo nové, to "Správné" referendum a pojmenovali uličku po degenerátovi a ožungrovi, je tady možné opravdu vše.

   Vymazat
 22. Srdečné přání 100hovnům a jejich "soukmenovcům":
  Guantánamo!

  OdpovědětVymazat
 23. Oni do nás kamenem, my do nich hovnem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni do nás hovnem
   My do nich kamenem

   Vymazat
  2. ... aneb jak se do hovna šťourá,
   tak z hovna smrdí.

   Vymazat
  3. jak se šťourá, zmr. smrdí
   ...jak Ztohoven !?

   Vymazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=PtNHdX7uo2Y

   Vymazat
  5. ...nám to šlapeto ?
   3D

   Vymazat
 24. Co chcete, když představitelé církevní zlodějiny a jejich biskupové beze studu nazývají shromážděné příznivce prezidenta republiky a odpůrce islámské vlny migrantů zvratky na Albertově, které mají být uklizeny.

  OdpovědětVymazat
 25. "Srdce obrůstá pýchou jako prase sádlem." A.Solženicyn

  OdpovědětVymazat
 26. Vlastenka


  Tohle je vrchol!
  Veřejnoprávní médium, které si taky musíme vydržovat, si zve PROVINČNÍ PSEUDOUMĚLCE, resp. výtržníky a ještě z nich dělá hrdiny.
  Nemám slov.
  Jestli je tohle umění, tak já jsem anglická královna.
  Nakopat prdel a sebrat veškeré fin.prostředky. Pokud si to chtějí havloidi vydržovat, tak za své.

  Už několik dní masochisticky poslouchám ČR plus v práci, abych viděla, jak jede propaganda.
  Musím konstatovat, že je to ještě horší nežli na ČT. Totální propadák.

  OdpovědětVymazat
 27. Vlastenka


  Jo a tohle je taky něco.
  Halík, to je skromnost sama.))))))
  Arogance a pocit intelektuální a mravní převahy z něho přímo odkapává, Drtinová se sklání před tímto "velikánem" v hlubokém předklonu.

  Podle Halíka nemají lidi co rozhodovat, od toho mají "intelektuální elity" a politiky. Co na tom, že kdejaký nedovzdělaný politik má koupený titul a fištrónu míň nežli instalatér nebo řezník, kteří jsou schopni se uživit prací.
  Halík se v Oxfordu ptal uklízečky a taxikáře na brexit a oni, považte!, o eurosvazu nevěděli nic.)))))))))))))))
  Masírka je v plném proudu, jako v době prez.volby.
  Soudruzi se velmi obávají, aby se jim ta sešlost nerozutekla do švestek.

  http://video.aktualne.cz/dvtv/referendum-je-cesta-do-pekel-a-prima-demokracie-zrudna-vec-c/r~4e96e3683c8c11e6a4100025900fea04/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fráterník HALÍ obalem do kněžského roucha, že je zástupcem satana na zemi.

   Vymazat
  2. Halík - to byl ten frajtr z Černých baronů, jak v mládí "tahal gumy" v Mitasce? To dopracoval až na možného kandidáta na prezidenta? Hezká kariéra!

   Vymazat
 28. Tohle zneuctění nás všech jen tak nenechám......potřebuji jmenný seznam ......hledejte .....pište jména .....jdu hledat taky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.ztohoven.com/?page_id=575

   Vymazat
  2. Včetně bydlišť těch vypatlaných hlav, ať jim je vesele na světě.

   Vymazat
  3. 21:41-jako nápad to není špatné, před vchody jim "vystavit" sto hoven.

   Vymazat
  4. Pane Radane, dneska na novinkách jsou jmenovitě tři z těch hovad.Myslím, že by si nejraději k soudu vzali na rypáky nějaké masky, ale to nelze, tak mají smůlu.

   Vymazat
 29. USA v nie tak davno cez Allama Dullesa povedali že slovanske narody treba rozložit cez amoralnost,zvrhlost,pokrytectvo,neznašanlivost. Vidíme to v praxi a v sučastnosti najme v Czech Republik. Prasarny, zvrhlost,stupidita,verejné suloženie,znevažovanie zvoleneho prezinda havloidnou lúzov,devky Pusssy Riot sa vydavaju za cnostne,valky - humanitarne bombardovania v priamom prienose , širenie USA,NATO demon kracie -vraždenie,zabijanie,rozvrat,chaos vo svete. Doma rôzne zvrhle tzv. umelecke ckupiny ktore nevedia proste umelecky nič tak predstavuju zvrhlost,stupiditu,prasárny,sexizmus a presviedčaju že to je IN, COOL adt. Väčšinou sa grupuju z havloidnej hávede a svoju modlu Vaclava Havla Vožralu vydavaju za svoj priklad. V Britanii Brexitom Briti zavrhli podobné zhovadilosti ktoré im propagovala EU a stal sa Brexit, Briti nechcu EU ale chcu ostat Britmi so svojou kulturou s chcu byt sami sebou. ˇVelka čest Britom !!!

  OdpovědětVymazat
 30. 11:02
  Pane, měl by jste se seznámit s pojmem "přímá volba". Je vidět, že jste úplně ale úplně mimo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:56 Rád se nechám poučit .... L.S.

   Vymazat
 31. mi jsme mládež mladá,jsme mládež Havlova"kruci,to sme ale zdegenerovali a znegrovali až do rúžovo dúhoví prdele s hvězdami a pruhy.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 32. Ztohoven a ruzne pseudoumělecke havloidní skupiny = novodobí se vynoŕivší zdegenerovaní degeneráti

  OdpovědětVymazat
 33. No v takovém případě bude zcela na místě přejmenovat Radiožurnál na RADIOŽUMPÁL...

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
 34. Blbci mají tu báječnou vlastnost, že se neomylně sami usvědčují.

  OdpovědětVymazat
 35. A čím se ta 100násobná hovna vlastně živí?

  OdpovědětVymazat
 36. Jsou to všechno lejnosrci jako Pepek ajFON.

  OdpovědětVymazat
 37. Motlitba: Bože dej, ať hovna odplují nejkratší stokou do žumpy a ať se cestou nerozmnoží.

  OdpovědětVymazat
 38. V kontextu jde sice o hovno, ale v té galerii se vysrali Rafani a ne Stohoven. Nicméně by měli dostat přes držku všichni, vinej nevinej všecko jedno. Jenomže to by dneska člověku ruka upadla. Tudíž by bylo dobré vynaleznout nějaké mechanické mlátidlo.

  OdpovědětVymazat
 39. LOPATOVOU turbinu ?
  A copatakovej MLEJN !

  OdpovědětVymazat
 40. Úplně čerstvá zpráva Radio Plus:
  Nejsledovanějším českým nosorožcem je Eliška, tč. v Tanzanii. Dozvěděli jsme se, co snídala. - Logicky by měla v dohledné době následovat zpráva, kolik toho Eliška vysrala, případně neměla-li zácpu nebo průjem......

  OdpovědětVymazat
 41. Jsem v šoku z dnešních zpráv v kontextu článku a hodnocení dvou případů soudy.
  Ztohoven - česky 100 hoven - vnikli na střechu chráněného objektu, sejmuli a odcizili státní symbol (presidentskou standartu), kterou nahradili zesměšňujícím symbolem (červenými trenkami). Navíc následně odcizený státní symbol rozstříhali a rozpsílali na různé adresy. Včerejší vyjádření st. zastupitelství - účelové zničení symbolu není trestným činem a jako takové stíhat nebudeme.
  Dnes ve zprávách info - při příjezdu čínského prezidenta do ČR vytrhl cizinec tibetskou vlajku protičínskému aktivistovi. Tento čin byl odsouzen a muž na 5 let vyhoštěn z ČR. Přitom tibetská vlajka je dnes pouze historickým pojmem pro muzeum a nostalgické vzpomínky, která nereprezentuje žádný státní útvar a jako taková nepožívá žádné právní ani morální ochrany. Asi jako vlajka CaK Rakouskouherska, nebo vlajka SSSR.

  Nezdá se vám, že naše soudnictví a státní zastupitelství jsou skutečně účelkově využívaná fraška a klacek v mocenských pazourech?
  Nebo je to tak, že státní zástupci jsou řízeni agenty soudruha Schapira usazenými na nejvyšších postech státního zastupitelství, kteří podřízeným strukturám posílají jeho pokyny?!?

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 42. Myslete si co kdo chcete. Tato partička blběčků Ztohoven, jeden vedle druhého by zasloužila zviksovat řitě na modro, že by si na ně měsíc nesedli a nahradit veškerou škodu, kterou způsobili. Škoda, že ještě dnes není středověk. To bych je přivázal na pranýři a nechal bych všechny kdo by měl zájem, ať si do nich kopne a plivne na ně. Svým činem absolutně popřeli jakékoukoliv úctu k národnímu symbolu, tedy prezidentské standadě. Současný soudní proces jim jen přidá na publicitě a to je velmi špatné. Odsouzení měli být v neveřejném procesu a v klidu.

  OdpovědětVymazat