Reklama

.

.

úterý 7. června 2016

Horáček chce patrně sjednotit ,,sluníčkáře a pravdoláskaře " proti podstatné většině národa ! Dosud nemáme svoji televizi jako oni, ale my si rádi počkáme. Co říkáte? Už babička říkala, kdo si počká, ten se dočká...

7. 6. 2016   Rukojmí

V televizním rozhovoru tvrdil, že tato funkce je zbytečná. Proč chce kandidovat na zbytečnou funkci? Jeho přání je dělat co nejvíc věcí jako brouk Pytlík. Na tuto reprezentativní funkci chce jít člověk se spornou minulostí, všem veřejně známou. Prezident prý nemá rozdělovat, ale spojovat národ.

Horáček není schopen pochopit, že tento prezident sjednocuje téměř celý národ a rozdělují jej právě tito kavárenští sluníčkáři a pravdoláskaři. Prezident prý má dávat vizi, aby se nám dobře dařilo. Jednu idealistickou a tedy nerealistickou vizi jsme tady už měli a máme s ní ty nejhorší zkušenosti. Měl by se zeptat invalidů, důchodců, učitelů, svobodných matek, pokladních ze supermarketů, jak se jim daří. Neví o tom, že existují i důchodci a invalidé s příjmem kolem pěti tisíc měsíčně.

Mluví o úctě k zemi, přitom souhlasí s těmi, kteří jí škodí. Prezident prý nemá být politik. Takže podle něj prezident nemusí znát politickou situaci v jednotlivých státech, jejich základní historii, a podmínky k podnikání v těchto státech? Prezident musí konverzovat s různými politiky celého světa. Má v tomto vůbec nějakou praxi? Jakou má znalost jazyků?

Vůbec neví, jak řešit nezaměstnanost. Není schopen pochopit rasovou pestrost v USA a masovou invazi jediné entity v Evropě, která nemá s kulturou nic společného. Kromě tisícileté historie, kdy byl tento národ vzdělaný. Ale to je dávná minulost. Dnes jde o dobyvačný národ barbarů. Věří tomu, že všichni tito imigranti vše prodali a cestují do Evropy za své peníze. Po půl druhém roce stále věří tomu, že nás ochrání hranice EU. Věří, že všichni prchají z války. Nechápe, že by každý mladý silný muž měl bránit svou vlast, ne z ní zbaběle utíkat a nechat tam umírat svoje rodiče a ženy. Podle něj máme svobodu vyznání. Přitom nechápe netoleranci jejich náboženství, jejich porušování lidských práv, podřízenost a bití žen, právo šarija, jejich silně netolerantní vztah k menšinám a nevěřícím. Mimochodem, proč toto porušování lidských práv nevadí naší slavné hrdince z minulého režimu, Kubišové? Proč neprotestuje proti tomu, co se děje v Turecku a Arábii?

Podle něj jsme od vždy součástí Západu. Vůbec nechápe, že jsme původem Slované. I laik pozná podobnost jazyka českého, polského, slovenského, ukrajinského, ruského. Nikdy jsme nebyli žádní Germáni!

Za deset let členství v EU nechápe, do jaké katastrofy nás vede EU a NATO. Jeho zmínku o povstání je zbytečné komentovat. Chtěli byste ještě jednou prezidenta, který je naivní, vůbec nerozumí světovému dění a hlavně, který svou vlast nemá rád a rozděluje národ?

62 komentářů :

 1. Horáček jo? Hmm, tak to se asi nemá cenu vůbec vzrušovat. Všiml si už někdo, že před volbama je kandidátů spousta? No a když je jen jeden tak ho chtějí volit všichni co nesouhlasí s tím současným. Stejně jako druhé kolo voleb v Rakousku. Myslím si, že se najde spousta kandidátů co maj mnohem větší naději. Třeba V. Klaus ml. namátkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horáček a Pažout, to by byla dvojka na jedničku! Ti by s na hradě vyjímali, celý svět by nám je záviděl.

   Vymazat
 2. Pan Horáček je určitá nadějná alternativa.Autor přízpěvku,který se cítí jako rukojmí něčeho, by si vše měl nějak promyslet a uspořádat v hlavě. Zatím to jsou jen zlostné nepodložené výkřiky.Ale může být i hůře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To myslíte "určitá nadějná alternativa" pro podporu islamizace v ČR?
   Svými názory jste totiž z diskuzí známý obhajobou islámu a současný prezident vám tedy zřejmě nevyhovuje hlavně pro svůj nesouhlas s islámskými, neintegrovatelnými migranty. Vekslák je pro vás přijatelnější? brrr

   Vymazat
  2. Zeman není nenáviděn nebo naopak respektován proto, že je to Zeman, že má nějaký obličej, nebo cokoli jiného stejně marného. Nýbrž proto, že "říká to, co říká".

   Lidé už stihli zjistit, že hledat někoho lepšího by bylo hledat jehlu v kupce sena. A protože už víme i to, že média takové hledání jenom maří, seč jim jejich kolaborantské síly stačí, lidem nezbude, než jít na jistotu se Zemanem. I když samozřejmě dobře vědí, že není dokonalý, ale kdokoliv jiný by byl s pravděpodobností rovnou jistotě jenom další omyl.

   Prezident toho procesně moc nezmůže, ale lidé ho slyší a právě to je důležité.
   Tentokrát to budou mít kolaboranti znovu marné. Vy k nim doufám nepatříte, pane Bedřichu Dvořáku.

   Vymazat
  3. Nejenom,že je Horáček bývalý vekslák, je příznivcem multikulti,muslimace Evropy,ale měl se velice dobře za minulého režimu,jako Kocáb např.My si pamatujeme a on oblbuje mladr,jelikož ti se o nic nezajímají,natož aby trochu zapřemýšleli.A tyto on zneužije jakkoli proti komukoli.V každém případě prezidenta volí lidé a pan Horáček by měl být trochu soudný!Ten o normálním životě nemá páry.

   Vymazat
 3. No potěš koště,ten by to vytrhnul:-DDDD

  OdpovědětVymazat
 4. Horáček má podporu pražské kavárny, která bude reprezentována v době voleb odznakem, kde bude určitě Horáček s čírem na hlavě a v předvolebních proslovech bude chválit sudeťáky a napadat Čechy co si to dovolili, že se nenechali vyvraždit fašistickým Německem. Tímto sjednotí pražskou kavárnu a všechny jako Havel a spol. Bude to jako v Rakousku, kde na mapě celé Rakousko volilo svého kandidáta ze strany Svobodných a vyhrál to pod vedením velvyslanectví USA pravdoláskař podporující migranty. Jestli si tento scénář dovolí u nás velvyslanectví USA to nevím. Bylo by to velmi okaté, ale USA už kašle na to kdo co vidí a kdo čeho je svědkem. USA má své zájmy a vše ostatní jde stranou. Proto byl zabit Kadáfi a před ním Sadám, byl odstraněn Chávez z Venezuely, byla odstraněna brazilská prezidentka, argentinský kandidát na prezidenta. Zeman Čapirovi leží v žaludku, Zeman ho nechal při ceremonií udělování vyznamenání někde vzadu v uličce. Jezdí si do Ruska a Číny, kdy to jasně bylo Evropským šaškům zakázáno. Tak nevím co se Zemanem. Že by dostal nějakou tu chorobu jako například Chávez. Na to aby to dopadlo jako s Kenedym, nebo s Němcovem z Ruska a hodit to na Putina? No tomu by Češi jen tak neuvěřili. No ale upřímně. Co nás do nějakých Čechů, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci přijímají uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Debilové. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho syn a jeho hájkovští poskoci. Podobně buran Zeman.
   Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Řecká azbucká lůzokracie opět oblažuje svět.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!!
   Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu nebo z ruské Berjozky.

   Vymazat
  2. 18:19- není Vás škoda pro NR ? Zkuste to plamenně přednést na náměstích! Rád si to přijedu poslechnout kamkoliv. Nebo mi dejte tipy, jak "ztohoven" do ráje. Nebo také jen "uzavřená společnost či zoufalý výkřik do tmy"?

   Vymazat
  3. 18:54 - tam už je obsazeno! Přednáší tam ten váš ex-polobůh - http://www.expres.cz/miroslav-sladek-v-pribrami-d0s-/zpravy.aspx?c=A160604_192257_dx-zpravy_anna

   Vymazat
  4. Anonymní7. června 2016 18:19
   Sice jsem to přečetl sotva do půlky, ale musím zvolat: „Bravo, Karel s čírem by to neřekl lépe.“
   On je totiž podobný debil a nezajímá ho, jestli věta dává logický smysl. P.K.

   Vymazat
  5. 19:23-jsem ateista, nemám bohy ani polobohy.

   Vymazat
  6. 21:43 - přesně tak Khárl smýšlí, ale bojí se to napsat. Toto napsal jistý Pauker či tak nějak jako předmluvu ke svému návrhu reformy volbního práva, kterou jsem sem ale nepřekopčil resp. odkaz na sajt kde se o ní píše). Ale s tímto popisem našeho národa se ztotožnil dá! I s tím co Khárl řek o budoucnost Evropy - že jsme si prožrali budoucnost, že jsem srali na rozvoj vědy a výzkumu a tak nás čeká osud Benátek. Budem plní turistů, kteří sem zavítaj za úžasnýma památkama a kvalitními službami turistického ruchu, ale ekonomicky budem nula, která jen vzpomíná zašlé slávy - tak jako Benátčané na svou slavnou středověkou Benátskou republiku, která ovládala velkou část Středomoří ....

   Vymazat
  7. Anonymní7. června 2016 21:57
   „Ale s tímto popisem našeho národa se ztotožnil dá“
   Pokud jseš cizák, tak možná. Já tam nevidím žádný popis, ale samé urážky.
   „že jsme si prožrali budoucnost, že jsem srali na rozvoj vědy a výzkumu a tak nás čeká osud Benátek“
   To, že toto individuum vidí naši budoucnost nenapravitelně neútěšně, ukazuje pouze na jeho omezenost, ale spíš to je u něho, jakožto cizince, kterého náš osud zase tolik netrápí, přání otcem myšlenky. P.K.

   Vymazat
  8. Toto je přeci do písmene přesný! Cituju: "Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí."
   Jo a za Benátky označil celej kontinent, aby to bylo jasný!

   Vymazat
  9. 18:19 !
   Moje řeč, vymazat z powrchu zemského ! MOST už je...
   Edward Kelly

   Vymazat
 5. Chci někoho jako je třeba Robejšek. Slušného, distingovaného, seriozního pána, ale hájícího nekompromisně české zájmy, nelezoucího za každou cenu do prdele Bruselu a Německu.
  Zeman je samolibý, hádavý, mstivý narcis vyhledávající konflikt ze všemi za každou cenu. Nechci ho už.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já zatím ani jedno u Zemana nezaznamenal , ale hubu prořízlou má jen co je pravda. Ale zase vzorného hošíčka se kterým si ať za prachy či z jeho blbosti děla kdo chce co chce to by člověk taky nechtěl . No a pořád ještě nepřikyvoval humanitárnímu vraždění a nekradl v přímém přenosu. A když se trochu seznámíte se zahraničním tiskem zjistíte , že v Rakousku a Německu nám ho i závidí, že se nenechá zblbnout oficiální povinnou politikou.

   Vymazat
  2. 14:33 Co ty chceš a nebo nechceš je zcela fuk. Uvědom si to a přestaň machrovat. Jinak za samolibého, hádavého, mstivého narcise vyhledávajícího konflikt, nikoli ze, ale se všemi, tady budeš ty sám.

   Vymazat
  3. Robejšek je slušnej?!!!!!Tak buď seš zase pod vobraz nebo jsi ještě větší dutolebec než ses do teď jevil!!!!!

   Vymazat
 6. Karbaník a majitel heren,kasín a dalšího busines-hazardu který mu vynesl velké jmění nyní moralizuje a chtěl by být prezidentem? Nedivil bych se tomu neboť v Čechách se muže stát cokoli,avšak doufám že už lidé této země nebudou tak hloupí a nezvolí člověka který zbohatl na neštěstí jiných.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Trump, majitel heren, kasín a dalšího hazardu ti nevadí, šulinku???

   Vymazat
  2. A on Trump kandiduje na našeho prezidenta???

   Vymazat
  3. Dotaz čas 14:42 nemá fakt chybu.A takhle si lidi představují argumentační diskusi. Ježiš to je kretéééén!

   Vymazat
  4. Kdepak! Argumentuje dobře! Rudohnědky rády vykřikují jaká že Trump, majitel heren, casin, milardář bude skvělý prezident. Ale když jde o Horáčka tak to - bacha! To by prej "byl panečku prezident - když vlastní ty casina a herny! No to prrr!":))) Zkrátka jak se to hodí - když slouž Putlerovi, je O.K. i kdyby byl "deně vožralej, deně vožralej... nánánánanáná ..d. deně vožralej, deně vožralej" atd - a lez po štyrech, ale jak neslouží Rusku i kdyby Putlera sám stvořil, je to opilecký lump! Jako Jelcin, že ....

   Vymazat
  5. Ty nemáš IQ,aleÍÁ geneticky zmutovanej lejnosrku!!!!

   Vymazat
  6. Anonymní7. června 2016 18:30
   Nevím, kdo to jsou „rudohnědky“, to budou asi takoví hovňousové jako ty. Navíc sem nelogicky serete Trumpa, když ten s náma nemá nic společnýho. Běž se ztrapňovat jinám, ty rudohnědko.

   Vymazat
  7. Ale tude vobecně vo to jaká ste pakáž vy rudohnědí imbecilci (co je rudohnědka? jedná se o nacbolševiky, k jejichž ideologie se svými zdejšími cancy asi tak nevíc blížíte) ... jak by Putler řek "mír na Donbase", to byste panečku slintali blahem nad vejrokem gosudara Spravedlivého, co? Ale když totéž řekne Prasenko-Waltzmann nebo Naděnka, tak to né - to je lest, past, fašismúúúús blablbla:)))

   Vymazat
  8. Anonymní8. června 2016 6:50
   Jo takhle je to – rudohnědka je nacbolševik. Podívej, co tomu říká Wikipedie:
   „Filosofická podstata nacismu obsahuje prvky výrazného iracionalismu, okultismu a esoterismu“

   „Bolševismus se zakládal na Leninově učení o diktatuře proletariátu, imperialismu a socialistické revoluci,“

   Ty vymatlanče, přijde ti to jako něco, co má společný pohled na svět? Jestli jo, tak musíš být jedině židojezuita.

   Vymazat
  9. Nežvaň rudá hnědko! Víme o tobě! Antifa - http://www.antifa.cz/content/nacionalni-bolsevici-jsou-uz-i-v-cesku

   Vymazat
  10. Nějaký kydy o "společných pohledech" jsou ruským švábům u zřetelně prdele - https://cs.wikipedia.org/wiki/Nacion%C3%A1ln%C4%9B_bol%C5%A1evick%C3%A1_strana_Ruska

   Vymazat
  11. A toto je přímo tvá odnož rusáckýho náckovskýho rudohnědismu! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Nacion%C3%A1ln%C4%9B_bol%C5%A1evick%C3%A1_fronta

   Vymazat
  12. Tos nevědělo, co rudohnědý tele nacobolševický, co? Halt to chce tu wiki kdyžuž tak číst pořádně a nejen co se hodí do krámu:)))

   Vymazat
  13. Vida, k čemu může být Wikipedie a net obecně dobrý. Tlouci se odkazy(cizími názory) by vám šlo. Co si je pamatovat a umět(souznít s nimi) v přímé řeči, v diskuzi bez urážek? Kdy se trollové obou stran naučíte víc než poučky vašich Gurů, používat váš mozek a obecnou češtinou zde sdělit, co vám Guru(někdy život) dal!

   Vymazat
  14. Anonymní8. června 2016 16:07
   Anonymní8. června 2016 16:10
   Anonymní8. června 2016 16:13
   Anonymní8. června 2016 16:14
   Vlezlej židojezuito, dokud budete stále podvádět lidi a dělat si nároky na lepší zacházení (zákony jen pro plebs), budou vznikat taková společenství, na která odkazuješ. Chyba je ve vaši nenažranosti, která je čím dál větší. Proto budou vznikat i razantnější reakce a co víc, budou získávat sympatie občanů. Není chyba, že na vaši nenažranost někdo poukazuje, je chyba, že takové poměry, neustálým korumpováním, udržujete.

   Vymazat
 7. Horacku,
  kecam anglicky jako Bob Hope a Americane me casto prosi, abych uz konecne zavrel hubu !

  Rasovou pestrost Ameriky mam tak dobre zmapovanou, ze me z ni zachvacuje panika !

  Mimo to mam rasovou pestrost vystudovanou na odborne universite pro "rasisty" v Pretorii v JAR a nikdy, ani ve snu me nenapadlo, ze jsem kvalifikovan na nevyssi politickou pozici !

  Tak PROC, Ty maly prdimuziku usilujes o hodnost presidenta Zemana, ktereho uznava cely svet, kdyz Ty jsi "znamy" pouze jako fugurka s komlexem Napoleona ve svem okoli ?
  Hmmm ?

  Svet presidenta Zemana potrebuje a Tebe nepotrebuje
  nikdo ! Proto Zeman musi byt znovu presidentem ! ! !

  Copak nevis, ze president Zeman a Donald Trump jsou skoro bratri ? Jak to, ze to nevis ? Naseres celou Ameriku, kdyz pujdes proti Zemanovi ! To je stejne jako jit proti Trumpovi !
  Mas zakrnely obzor !
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "NICK FOR PRESIDENT" smile smile smile

   Vymazat
  2. Trefils...a to už jsi hóódně dlouho z baráku...
   to:NICK !
   MM

   Vymazat
  3. A víte, že bych "nickovi" hlas dal? Tedy jen, pokud by Zeman nekandidoval.

   Vymazat
 8. Nadějná alternativa? Jak pro koho, nejspíš pro zoufalce z antizemanovské kavárny. Bedřichu, Béďo,nevypadl ty jsi z kavárny vlastizrádných škůdců?
  Pozér Horáček v póze skromného, slušného všeználka brouka Pytlíka, který dovedně předstírá úctu jak k lidu, tak i k nám hnědorudým prasatům. Horáček usiluje o zdání pravdivosti, s falešným balením do balastu pokrytectví a mistrného předstírání hazardního hráče. Nicméně to začíná být na pováženou. Reklamní mašinérie se rozjede na plno a hazardní král Horáček bezskrupulózně tyjící ze závislosti na hře, závislosti, podobné závislostem na drogách, závislosti přinášející neštěstí, zmar a tragédii do mnoha rodin, možná bude vybrán za nástupce Václava Havla, aby nám stejně jako Vašek, přinesl mnoho dobra, mnoho pravdy a mnoho lásky.

  OdpovědětVymazat
 9. Horáček s Kocábem koukají ze zadku Havlovi . . .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde byli Horáček a Kocáb 17.listopadu 1989: "To vím opravdu přesně. S Michaelem jsme jako v předchozích dnech a měsících připravovali iniciativu MOST. Ten večer jsme měli u Michaela v bytě schůzku se dvěma redaktorkami BBC. Ta schůzka se dramaticky opozdila, neboť jedna z těch redaktorek zmizela. Když přišla s tříhodinovým zpožděním, zděšeně nám vyprávěla, co se děje na Národní."

   Byli doma :-)

   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/kocab-a-horacek-po-20-letech-klaus-si-zaslouzi-ctyri-minus-pkn-/domaci.aspx?c=A091111_115342_domaci_lpo

   Nezapomeňte na podvod s investičním fondem Trend, který vehementně propagovali Horáček s Pažoutem Kocábem.

   Vymazat
 10. Ani z daleka nepovažuji Zemana za ideálního prezidenta. Z těch, kteří kandidovali i z těch, kteří o tom dnes uvažují, je to stále ta nejlepší možná volba. To, co mi na něm vadilo a vadí, je jeho sklon k vyšší evropské integraci. Jeho "skvělý" nápad o zřízení evropské armády, byl ujetý z technického hlediska i podstaty základní myšlenky. I jeho sveřepá snaha o přijetí Eura i v době, kdy už bylo jasné, že mu začínají hodiny odměřovat poslední čas, bylo pro mne naprosto nepochopitelné. Naposledy "ulítnul" s Hermanovo výletem za sudeťáky, kdy ani nevěděl, že německé soudy shodily ze stolu nové stanovy tohoto spolku, ve kterých se vzdávají majetkového vyrovnání. A dalo by se pokračovat. Přesto je tím pro mne nejstravitelnějším prezidentem ze současné morální i inteligenční bídy, která si na prezidentskou židli brousí zuby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak, a souhlas. A jelikož jsem prezidenta nevolil, tedy ani von Pěnku ani Zemana, tak teď mám jasno. Zeman má můj hlas jistý.

   Vymazat
 11. Vazeni povetsinou pratele,
  p. Zeman je jistota (ne ze bych s nim ve vsem souhlasil), kdokoliv jiny nas muze pozdeji velmi neprijemne prekvapit.
  Doufam, ze ho zvolime uz v prvnim kole.
  Slavek

  OdpovědětVymazat
 12. Červené karty, trenýrky místo zástavy prezidenta a teď i povstání Horáčka, Jedna trapárna větší než druhá. Kdo četl ten text výzvy k povstání toho nejlepšího v nás, o tom, jak Horáček čeká až mu dají novodobí humanisté, povstalci, najevo jejich odhodlání povstat za to nejlepší v nich, a jak on, Horáček, bude mít tu čest povstat bok po boku s nimi, musel být tím duševním pohnutím šlechetného velikána, povstalého z domova starého Růžičky, s prachama stočenýma do pořádné ruličky, těžce zmaten, zda nežijeme v globálním blázinci. Ta výzva k povstání není nic jiného, než vyjádření hlubokého, nezměrného pohrdání lidmi. Jakoby nestačilo nazývat je hnědými a rudými prasaty.

  OdpovědětVymazat
 13. Kde je záruka, že "Čechii" nehodí pan Horáček do banku U starýho Růžičky- závislost je holt sviňa!!!!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 14. Jej, to to by pro národ byla dost vabank volba.

  OdpovědětVymazat
 15. Trumpovo casino v Atlantic city, (NEVIM jestli ho vubec jeste vlastni), byla okrajova zalezitost a byla ztratova.

  Trumpova hlavni zalazitost, byla staveni hotelu a apartmentu. (Naguglujte si jeho nemovitosti !
  IMAGES FOR TRUMP PROPERTY.)

  My ho vsak nevolime pro jeho stavebni uspechy, ale pro jeho myslenky a snahy !
  Zde je mate !

  Kontrolovana immigrace !
  Zajisteni jizni hranice na Rio Grande.
  Zmena zdravotniho pojisteni !
  Navrat prumyslu do Ameriky, po uteku za lacinou pracovni silou !
  Zmena zahranicni politiky, ktera nas zavedla do neoblibenosti a izolovanosti !

  Vymena nekvalifikovanych lidi ve State departmentu. (Min. zahranicnich veci.)

  Zestihleni armady, s lepsi vyzbroji !
  Omezeni delat policata vsem moznym a nemoznym cizim
  zemim !

  Posileni mistni policie proti rostouci kriminalite v nekterych ctvrtich americkych mest.

  Lide budou hodnoceni podle pracovnich schopnosti a snah ! Ne podle Affirmative action. (Obracene diskriminace.)
  Zvyseni immigrace z Evropy, potrebnych kvalifikovanych lidi s dobrymi pracovnimi naviky.
  (Americane chteji Evropany a ne napr. Somalce, kteri se nechaji zivit.)

  Zlepseni vztahu s Ruskem a ne jeho stale demonizovani, ktere vede k valce...

  On chce vratit Ameriku Americanum a omezit skupinu specialnich zajmu. (Kavarna existuje i v Americe, ale pod jinym jmenem !)
  On mluvi a citi tak, jako mluvi bezny americky pracovnik,
  at uz je to v severnich ci jiznich statech.

  Lide jdou za nim po millionech, protoze jim mluvi z duse.
  To jestli ma casino, ci nema, je nam upne jedno.
  At zije Donald Trump, pristi president krasne Ameriky a pristi kamos/partner presidenta Zemana !
  nick honolulu - keen observer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světa znalý! alias honolulu, kéž by se tvá víra potvrdila, ale já si moc jistý nejsem!
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. Nechci Vás zklamat, zřejmě zvítězí Hitlery, ta je více stravitelná a bude nápomocná majitelům zeměkoule, zvítězí po tzv. přepočtení korespondenčních hlasů(viz. Rakousko).Údajně se již těší na to, až bude umravňovat Rusko a Putina.V Evropě se můžeme poté těšit na rozškvaření zaživa.

   Vymazat
 16. Bude fajn, pokud se Zemanovi postaví silný protikandidát. A Horáček silným kandidátem bude. Petr

  OdpovědětVymazat
 17. Zeman je starý , ale takové Horáčky , Schwarzenberga atd. smete u první předvolební debaty ! V tom je Milošova síla . Volil jsem jen z důvodu antislovanské politiky Karla Schwarzenberga . Za komanču jsem nenávyděl Rusáky . Dnes nenávidím rotahovačné američany , kteří vraždí civilisty a nevynné děti .

  OdpovědětVymazat
 18. S Horáčkem lze více než souhlasit

  NA bázi CYKLON B

  OdpovědětVymazat
 19. Pane V.J. Horak (19:53),
  az bude president Trump vladnout v Bilem dome na Pennsylvania Ave. ve Washingtone D.C., tak mu budou lhat, manipulovat s nim a snazit se mu skodit ! Podryvat mu autoritu a lopatovat na neho tolik hnoje, jako to dela prazska kavarna na presidenta Zemana.
  Ta dnesni atrocitni kampan medii proti Trumpovi je neuveritelna !

  Proto musi byt presidentem INFORMOVANYM o situaci v Evrope...Ameriku tu on zvladne ! Je tam doma, a rozumi ji dobre.
  V Evrope vsak bude dezorientovan. Proto mu piste o vsem co Vas tizi, nebo to budou delat vasi saboteri za Vas, (kavarna + globaliste + vitaci, a to nejhorsi, co ho muze potkat "akademici" !)
  Cesi volte presidenta Zemana ! Volte Cechy do ceske
  vlady ! Ti druzi maji popletene priority, jsou sebedestruktivni a nevi na ktere jsou strane.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 20. Pan Horáček, si myslím docela riskuje když se otevřeně vyjadřije o možnosti kandidovat na prezidenta ČR. Jeho názory taky dle Bruselských norem nejsou úplně nejlepší, proto by se měl brzdit ve svých výrocích, aby nedopadl jako soudce pobočky krajského soudu V Liberci p. JUDr.Miloš Zbránek. Kdo by mohl pomoci, ať tak učiní.

  http://pravyprostor.cz/dalsi-zakerna-rana-svobode-slova-v-cr-milos-zbranek-potrestan-za-svoje-satiricke-clanky-o-migrantech/

  OdpovědětVymazat
 21. Je to zvláštní ta genetika. Z příbuzných lidí může vzniknout nositel Nobelovy ceny, nebo pan Horáček a to je ten problém. Řeč není o Obamovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:37-nevím, koho je potomek, IQ se s velké části dědí. K úspěšnému hazardu je potřeba mít vysokou. Otázkou budou "váhy" využití IQ k dobru,či k osobnímu prospěchu. V tom nemá Zeman konkurenci a může prohrát jen podvodem nebo demencí národa, kterou, doufám,nedopustíme.

   Vymazat
 22. Zbytečné diskuse. Každé volby vyhrává ten, kdo dokáže lépe lhát a tím oblbnout více svých voličů. Tak to v politice platilo, platí a platit bude. I v těch příštích prezidentských. A jedna úvaha na závěr. Nikdo duševně zdravý se na vedoucí post nežene. Ne že by se nikomu nelíbily prebendy s tímto postem spojené, ale každý normální a zdravý člověk si dokáže za takovým představit ten kopec práce a horu zodpovědnosti.

  OdpovědětVymazat
 23. duchem chudi vovčane zmasakrovani vytuněnou propagandou ala pepi gebls nikdy bez sveho vudce neudělaji ani krok natož aby vstali z postele a šli něco dělat nejen proto je o zlate koryto tak velky zajem ze stran ruznych kazatelu exibicionystu a vykladaču neviditela o nesplnitelnech nemluvě

  OdpovědětVymazat