Reklama

.

.

středa 15. června 2016

Hrozí jaderná válka s Ruskem!„Počítejme spálené země do pěti deseti dvaceti minut, je to celá Evropa a o pár minut později Anglie,“

Vincent Pribula
15.6. 2016   Parlamentní listy,část článku
Hrozí jaderná válka s Ruskem. Za půl roku zemře 800 milionů lidí, zaznělo varovně od Babiše
Člen hnutí ANO, inspektor kvality Vincent Pribula, se zamyslel nad současnou situací v mezinárodní politice. Hrozí nám podle něj třetí světová válka, kterou začnou armády NATO na hranicích s Ruskem. A její výsledek bude jaderná smršť, která přetvoří tvář celého světa.

Svět není takový, jak nám jej západní mocnosti představují. Západní mocnosti nejsou zdaleka takové, jak se nám snaží samy ukázat. Je však nutné zničit Putina a rozdělit si ruské zdroje.
„Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném než o vlastním prospěchu. Přes smlouvy, které v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily,“ píše Pribula a dodává, že vedení elit však sídlí v „zámoří“, odkud „světový četník“, který žádná pravidla neuznává, rozšiřuje svoji moc s pomocí řečí o lidských právech a demokracii.


Největším viníkem současných světových neštěstí jsou koloniální mocnosti jako USA, Francie, Anglie a Itálie, které se své koloniální politiky stále drží a jde jim pouze o moc nad zdroji. „Kdo ovládne zdroje v Rusku, bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku.“

To je podle Pribuly nadmíru pokrytecké, protože v takovém případě by se měly dané mocnosti soustředit také na Saúdskou Arábii, Kuvajt, Katar či dokonce Turecko.

„Rusko potřebuje mír a vydrží mnoho urážek. Pečlivě si hlídá vnitřní stabilitu a má sílu odolat i státnímu převratu,“ míní Pribula a dodává, že jedinou možností, jak skutečně porazit Rusko, je jaderná válka. Tu lze začít jednoduše. „Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů.“ Z toho důvodu také probíhají operace NATO ve státech sousedících s Ruskem. „Válka mezi Ruskem a paktem NATO je nastartovaná a téměř nevyhnutelná.“ A USA nemají problém pro válku obětovat pobaltské státy „i s divizemi NATO“.
Celý text zde

Rusko na začátek války bude reagovat jaderným útokem na strategické cíle NATO a USA, protože se nezvládne ubránit konvenčními způsoby proti přesile NATO. píše Pribula a dodává, že protiraketové deštníky nezachytí zdaleka všechny střely. V tu chvíli dojde ke konci veškeré politické agendy a na základě emocí se rozeběhne opravdová apokalypsa.

„Na Rusko dopadne v prvních 60 minutách 2500 taktických střel a po 5 hodinách skončí velký ohňostroj,“ míní Pribula s tím, že ve výsledku zahyne do půl roku od začátku války až 800 milionů lidí. „Na odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura, průmysl, zdravotní systém.“

Válce by však bylo možné předejít, pokud by došlo k reformě celé EU i NATO a oproštění se od „diktátu USA“. „Pakt NATO se ukázal, že není obranný, ale útočný spolek jestřábů hájící ekonomické zájmy globálních mocenských elit.“ Reformu by měli mít na starosti noví politici, kteří budou nezávislí na starých strukturách. Ti současní si totiž nedokáží domyslet nepředstavitelné následky svého jednání. „Mediální štvavá masáž a hon na takzvané proruské weby nabírá na síle, že už malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni kluci a holky z neziskovek, celebrity a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha médií, celebrit je klíčová. Informační válku zvládají výborně.“

V České republice navíc nikdo válku s Ruskem nechce. Jednou z mála českých osobností, která hlásá, že Rusko je největším nebezpečím na zemi, je generál Petr Pavel z vrchního velení NATO. Válku ale jednoduše mohou započít zaplacení žoldáci a informace na internetu dokonají své. „Rusko se bez jaderných zbraní neporazí a jaderná válka nebude jen na území Ruska. Geopolitická situace je mnohem horší než za kubánské krize. Státy, které ve druhé světové válce napadly dnešní Rusko, jsou opět součástí jeho obkličování.“

„Rusko už nemá kam ustoupit, nikdy neustoupilo. Všechny státy, kterým přineslo svobodu, ho dnes zrazují a připravují se na válku,“ tvrdí Pribula a dodává, že elity nezajímá nedostatek surovin pro běžné občany. Zajímá je pouze samo vlastnictví zdrojů. „Rusko žádný stát ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho set let. Poslední světové zdroje a ke své obraně má jediného spojence – jaderné zbraně!“

66 komentářů :

 1. Toto je veru napisane velmi podrobne. A toto sa presne aj stane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Riziko je o to větší, oč překotněji se evropští papaláši snaží USA nabízet území evropských zemí k vedení války. Zbývá malá naděje, že si za oceánem včas uvědomí, že tentokrát už se ani tam neschovají.

   Vymazat
  2. Jak napsal John Helmer:
   Nejdříve přišlo oznámení o červené čáře. V pátek (27. května) v Aténách byl pronesen výrok o hledáčku. V říjnu, měsíc před americkými prezidentskými volbami, bude prst na spoušti.
   Hrozivé je, jak napsal, že aristokracie přesvědčuje sebe i západní obyvatelstvo, že se jim nemůže nic stát, že Rusko bude poraženo rychle a západ žádné ztráty mít nebude. O to je to dnes nebezpečnější, na rozdíl od minulé studené války, kdy se bály obě strany stejně.

   Vymazat
 2. Každý potřebuje zdroje a je iluzí uvažovat o přetrvání na zdroje bohatého Ruska a zároveň o zániku na zdroje chudé Západní civilizace.

  OdpovědětVymazat
 3. "Jé,Ty máš čokoládu? Jo,snad vidíš. A dal bys mi? Tak na,tady. Já myslel,že bys mi dal polovinu, to já,kdybych měl čokoládu,to já bych Ti tu polovinu dal. Tak na,tady. Ale Tys mi dal tu menší. No a kdybys tedy měl Ty tu čokoládu,ty bys mi dal tu větší polovinu? Jo,dal. No,tak vždyť ji máš." To byla jen neskromnost ale to,co uvažuje Rusko,to je "hladomor".

  OdpovědětVymazat
 4. To snad není pravda :-D Dnes už asi 28. blábol na téma jaderné války NATO s Ruskem.
  To už nejsou redaktoři, ale spolek psychopatů. A tyto stránky už nejsou hlásnou troubou ruské propagandy, ale už parodie na ni. Propaganda má budit aspoň zdání věrohodnosti. Všeho s mírou, volové redaktorští :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:36. Zneklidňujou.

   Vymazat
  2. Svět směřuje k válce. Vše tomu nasvědčuje. Jen hlupák to nevidí a jen imbecil křičí, že to není pravda. Pavel P.

   Vymazat
  3. Naopak Pavle P. Jen imbecil pořád chrastí zbraněma a otravuje lidem život, už tak dost posranej. Jsme fakt chudáci. Zmasakrovaní politickou verbeží, ožebračení, okradení o iluze, a ještě nás neustále vykrmujou hrůzou, a válkama. Proč? Asi jsou za to placení.

   Vymazat
  4. 22:48

   Vážně? Tak co ještě děláš u počítače??? Honem nakup zásoby jídla, zalez do sklepa, zamkni zevnitř a už nevylejzej. Jedině tak máš nějakou šanci přežít ten jaderný armagedon.

   Ty ale těm tvým blábolům sám nevěříš.Jen máš nezvladatelnou potřebu neustále nadávat na západ. Jákákoli sebedebilnější záminka se ti hodí.

   Vymazat
  5. 22:36 - stejní dementi úplně stejně nevěřili ve válku - ani před tou první, ani před tou druhou. A to je pro vyvolání války žádoucí. Nepřítele již vsugerovaného máme. Na jeho vyprovokování se usilovně pracuje a bude pracovat dál. Ale my ne - vůbec nic nám nehrozí. Budeme jak pštrosové a všechno bude OK. A kdo nebude jak pštros, toho my imbecilové budeme nazývat imbecilem a psychopatem. Jak snadně jednoduché.

   Vymazat
  6. 23:21

   Nejlepší jsou ti psychicky narušení nešťastníci co celý život čekají válku, celý život se třepou strachy, budují kryty, shromažďují zásoby...

   A na smrtelné posteli zjistí, že nic z toho čemu věřili a pro co žili se nevyplnilo. Že celý svůj život zcela zbytečně promarnili úplnými kravinami. A už nemají žádný čas navíc nic napravit, začít znova. Smutný, ubohý konec života který bych opravdu nechtěl zažít.

   No ale každý svého štěstí strůjcem. Kdo chce kam... znáš to, ne?

   Vymazat
  7. 23:18 A to tě ani nenapadlo, proč?PRO když začneš číst na internetu, nenarazíš na nic normálního? Jen na defekty, válčení, mordy, zlodějny? To není v pořádku. V pořádku bylo, když jsme žili v přátelské atmosféře, s kamarády v okolí i v práci o kterou nebylo žádných obav, legrácky a přátelské popichování, vzájemná sounáležitost, výpomoc zadara, maximálně za pozvání na pivko s kamarádským pokecem, s fórkama a zanadáváním na režim. To bylo v pořádku a normální. Proč tedy na internetu jen samé válčení, mordy, zlodějny? No přeci,abychom tomu přivykli. Abychom přivykli myšlence na tu válku. Na tu atomovou, s Ruskem (které válčit nechce) - za svobodu.

   Vymazat
  8. 23:41 O čem to tady zcestně blábolíš, jako nějaký psychopatický, dementní magor, který si namlouvá a sám sebe přesvědčuje, jak zná nejlépe, co lidé, které ani neviděl a vůbec nezná, co dělají a na co myslí a s čím se setkají na smrtelné posteli. Přitom nemáš ani páru, o ubohosti vlastního konce blbečku, o tom co ještě zažiješ z toho, co by nechtěl zažít vůbec nikdo ale ty už nemáš šanci se tomu vyhnout. Jsi psychicky nemocný. Zkus léčbu magore. Ale to bys asi promarnil drahocenný čas, který potřebuješ zabíjet takovým nesmyslným blábolením jak jsi (viz 23:41) perfektně předvedl.

   Vymazat
  9. 0:04

   Ale že jsem tě odhalil, co troubo?
   Tak si už běž lehnout a přeji ti příjemné sny o jaderném armagedonu ze kterého vítězně vyjede gosudar Putin na bílém koni a spasí tě :-D

   Vymazat
  10. Zdegenorovanej alkáč a bezmozek Chujmer debilovič právě odhalil nám všem,že Blboun nejapný nevymřel!!!!

   Vymazat
  11. Kdo není slepý vidí, kdo není hluchý slyší, kdo není blbý myslí a ví. Propaganda je pouze pro tebe demente.

   Vymazat
  12. 15. června 2016 22:36
   Ano buhužel bláznů a psychopatů je kolem nás zdá se hodně. Internet tuto neblahou skutečnost odhaluje opravdu detailně.

   Vymazat
 5. P.Pribula hovno ví co bude.....

  OdpovědětVymazat
 6. Aj Rusom je jasné, že za všetkým sú USA. A Rusi majú iste dosť medzikontinentálnych rakiet, ktoré odpália v prvom rade na USA.

  OdpovědětVymazat
 7. Nechcete už se vysrat na takový hovadiny? Není tohle náhodou šíření poplašné zprávy? Jako - proč se mají lidi bát proto, že pár neukojenejch sráčů ( doma to chodí se síťovkama nakupovat, perou, žehlí a vaří) mají pořád bojovou a musejí se ukájet potokama krve? Už to začíná být skoro úchylka - ne? Jděte se vybrebtat se stejně bojechtivejma podpantoflákama někam do hospody, a vyserte se už na takový žvásty. Co mají jako lidi dělat - vykopat si zemljanku? Nebo rovnou hrob? Mají se raději preventivně oběsit, aby se zachránili před těmi hrůzami? Nebo jít vystřílet někam do hospody štamgasty? Už se nedivím, že je v tý Americe tolik zabijáckých magorů - stačí vidět jejich současnou kulturu, samá zabijácká, bezduchá sračka, a jestli je taky od rána do večera krmí válečnýma hrůzama a hrozbama? Je logický, že slabším povahám čas od času hrábne - to chcete docílit i tady? Život už nemá být o ničem jiným, než o strachu z války? Proč nic nepřipomíná válku někde na ulici - proč se pod hrůznými články o válce objevují zmačkané čumáky s reklamou na nějaká mládnoucí mazadla, nebo přípravky na zvětšení penisu, když to ve válce bude lidem hovno platný - nebo někdo pořád dělá z lidí blbce? Už obdivuju ty, které baví denně číst ty válečný spekulace a bláboly. Už je to nudný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, proč se raději neživíš poctivě? Doporučoval bych ti pro získání obživy zapojit ruce. Hlavou toho moc nezískš a budeš dost o hladu. Ale na ruce ty budeš asi taky levej, tak ti nezbývá, než jidášův groš. Jen na okraj - proč tebe zajímá číst ty "válečný spekulace a bláboly"? Vždyť je to pro tebe uda, jak uvádíš. Odpovím si sám, je to zřejmé - pro toho Jidáše a jeho groše. Hlavo tupá.

   Vymazat
  2. 22:53. Muži by si neměli hrát s panenkami ale zajímat se o to,co je může potkat. Je dobré uvědomovat si i to,čemu byste se nejraději vyhli. Je to objektivně potřeba.

   Vymazat
  3. Jo - a mám snad na vybranou ty mezuláne 23.02? O mojí obživě tady nemel, víš o ní hovno, a jak souvisí moje obživa s věčným strašením lidí válkou? Mám snad na vybranou, když začnu číst na internetu, že nenarazim na nic normálního? Jen defekty, válčení, mordy, zlodějny - chceš říct, že život už bude jenom o tomhle a tobě to připadá v pořádku? Tak jsi úchyl, to se na mně nezlob. Asi tě sere život, a možnost válčení ti lahodí - a nejsi sám, takových úchylů je hodně. Nemají rodinný příslušníky o který by se báli - nemají ani psa. Kdyby tady byl jinej článek, na celou válku bych se vysral, ale není tady. A co brebtáš o jidášově groši a ty další sračky, to už nemá hlavu ani patu - a taky už je pozdě, už jsi nejspíš zahlíd dno flašky, a měl bys jít chrnět. Takový žvásty na diskuzích mají cenu asi jako ty sračky, že bude válka s Ruskem. Tak a teď skok do postele - nebo rovnou do rakve?

   Vymazat
  4. Jo? Zajímavý 23.03 - a co mají dělat ženy a děti? Babičky a dědečkové? Když muži neustále plkají o válečných hrůzách a dokonce si v tom libujou ( rád bych je potom viděl ve válečný vřavě, jak by si rochnili, až jim polezou střeva z kalhot) Takže ženy by měly všechny chlapy vyhodit z bytů, přestat jim vařit a prát, ať si jdou bojovat třeba do zadku? Ještě štěstí, že ženy mají rozum - na diskuzi už žádnou nevidíš. Ono taky - takové sračky pořád!

   Vymazat
  5. 23:23. Měli by se připravit i na nejhorší,pomohlo by jim to.

   Vymazat
  6. Určitě - včerejší 23.23.Měli by naši stařečci a ženy s dětmi začít kopat zemljanky. Asi by jim to fakt pomohlo. A pak -kdyby náhodou válka nevypukla - je výhodně pronajímat? A muži by si měli preventivně hromadně nakoupit vidle - jako - kdyby něco? Tak blbý sračky, jaký se plkají na diskuzích napříč diskuzním spektrem, se hned tak nikde jinde nenajdou.

   Vymazat
  7. 22:53- Když se do Titaniku hrnula voda, tak se tam tančilo, aby nevznikla panika. Tam se s tím ovšem nedalo nic dělat.

   Přes náš "titanik" se hrne vojsko na východ. to nepotrvá věčně. Je jen otázkou času, kdy to někdo spustí. Pak to už ale nikdo nezastaví.

   Naši američtí "přátelé" to nedělají jen tak pro legraci, že by neměli za co utrácet peníze, když jsou bytelně zadlužení.

   Když budou lidé držet huby a tvářit se, že nic nehrozí, tak se to nezastaví. Vzpomeňme, že americká veřejnost dokázala zastavit válku ve Vietnamu.
   Válka se tam vedla oficiálně proto, aby se nemuselo proti komunistům bojovat v ulicích NewYorku. Nějakou dobu tomu lidé věřili, ale pak jim to docvaklo. Válka skončila a oficiální zdůvodnění se ukázalo jako vylhané.

   Hrozba z východu je též vylhaná. Největší hrozbou pro nás jsou naši spojenci, a naše pasivita.
   PB

   Vymazat
 8. Už by se konečně měl vytvořit průliv mezi Kanadou a Mexikem a byl by navždy pokoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Stalinův průliv ? Tak ten brzy vytvoří sama příroda, proto rozvážejí americkou armádu do celého světa, protože doma by zařvala.

   Vymazat
 9. Příčina všeho je, že Čína a Rusko odmítají platit USA výpalné, to znamená odmítají obchodovat s ropou a plynem a dalšími surovinami v dolarech a obchodují mezi sebou a ještě s dalšími státy ve svých národních měnách. Pro USA to způsobuje obrovský výpadek příjmů, kterými financují celou svojí mezinárodní vojenskou politiku a dohled nad celým Světem. Samotná ekonomická situace USA je na tom velice špatně. Neoliberalismus zapříčinil, že v USA se dohromady již nic nevyrábí a jejich největším vývozním artiklem je drcený kancelářský papír a seno. A co hlavně, USA se krátí čas, jak z této situace ven. Zatím se snaží situaci vyřešit tisknutím enormního množství dolarů a nutit je ostatním státům. Kdo neposlechne má s USA problém. Důkaz? Sadám v Iráku odmítl obchodovat s ropou v dolarech a byl okamžitě zlikvidován. Kadáfi v Libyi chtěl zavest svojí zlatou měnu a vyřadit dolar, byl rovněž okamžitě zlikdvidován. Jenže nyní odmítají s dolarem obchodovat Čína a Rusko a navíc Čína podníká velké kroky, aby se dolarů, které má zbavila a proto vidíme, že po celém světě se snaží realizovat a prodávat dolary a tím talčí na již tak slabou ekonomiku USA. USA hraje o čas. Jestli se Čína a Rusko nepodvolí, jediné řešení pro USA je vyvolat válku. Není jiné cesty. Kdyby to Američani neudělali doslova by ekonomicky vyšuměli a roli světové jedničky převezme Čína, která již nyní má celou řadu parametrů, které dokazují, že už nyní USA jsou druhé a bude hůř. Ze dvou těchto států si USA logicky vybralo toho, podle nich slabšího a navíc ovládnutím Ruska by USA získalo klacek na Čínu, protože by Číně začalo diktovat ceny za ropu a plyn a samozřejmě v bezcenných dolarech. Zatím totiž platilo, že ten kdo chce obchodovat s ropou a plynem musel si koupit dolary a pak za ně mohl kupovat ropu a plyn. Takže pokud USA zaútočí na Rusko, Čína nemůže tuto skutečnost nechat bez povšimnutí, logicky jenom proto, že dalším na řádě je samotná Čína. Nejlepší variantou by pro USA bylo, kdyby se podařilo v Rusku zorganizovat proti Putinovi majdan jako na Ukrajině. To se ale zatím nedaří. Sankce rovněž nepomáhají a naopak Rusku prospívají. Například zemědělství šlo ekonommicky průdce nahoru, rusko vyvezlo v minulém roce enormní množství pšenice a je jedničkou na světovém trhu a i další odvětví se musí spolehnout jenom na sebe a nespoléhat na to že to koupí na západě. Z tohoto hlediska sankce Rusku jenom pomáhají a čím déle budou trvat, tím více budou poškozovat ty státy které s nima začaly. Mimochodem v době sankcí se obchod mezi Ruskem a USA zvýšil, jenom Evropa přišla zkrátka a přenehcala lukrativní obchody Američanům. Článek má pravdu, že v současné době jsme se vrátili do období roku 1941 a je otázka času, kdy to aliance NATO jako obranná a mirumilovná alinace spustí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:39 - BINGO!!! Tuto logiku "věcí", může vyvracet pouze absurdní demagogie.

   Vymazat
  2. A tady je doplněk, z diskuze na jiném serveru:

   Putin ví, že všechny země na západ od Ruska jsou kolonie chazarských elit, které si lichvou, podvody, vydíráním, zastrašováním, válkami a převraty přivlastnily velkou část světa a obyvatelé těchto kolonií jsou jen poslušní, nejednotní a velmi naivní otroci těchto elit, kteří mají velmi krátkou paměť a rádi vymění svědomí za konzum na úvěr od lichvářů. Pokud Putin něco chce, pak je to zachránit samotné Rusko před vykradením a Rusy před zotročením chazarskými zločinci, jejichž kruté a nemilosrdné prapředky vykopali z oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem již ve 12. století.
   Namyšlení psychopati ze Západu Rusko hodně podcenili (nikoliv poprvé, ale asi naposledy) a zoufalý boj za udržení jen strachem z důsledků krachu krytého dolaru a své dlouholeté diktatury nad světem díky své neuvěřitelné touze po mamonu a moci v podstatě již prohráli.Jejich chamtivost učinila z asijských zemí, zejména z Číny, světovou průmyslovou a finanční velmoc, která už nebude nikdy západní kolonií a z Ameriky jen nesplatitelně zadluženého obra na hliněných nohou, který exportuje hlavně zbraně, chaos, války, převraty, lži, intriky a podlosti. Pouze si to nedokáží přiznat, stejně jako jejich otroci. Pokud napadnou Rusko, skončí jako poražení. Hodně rychle. Proto jim zbývají jen intriky, lži, úskoky, provokace a zastrašování. A pak vyhlásit mnohokrát oddálený bankrot.

   Vymazat
  3. Anonymní 4:36
   Stačí si zjistit,že USA získala největší krajíc z druhé světové války a při nejmenším nasazení.Přitom dokázali zlikvidovat takové velmoci jako Anglie a Francie.Už zůstává jen udolat Rusko,Čína bez Ruska je poloviční.

   Vymazat
  4. K 23:39 a k 4:36 :
   Pozoruji svět bezmála 80 let. V posledních letech velmi pozorně. Z pozice občana (ČR, Evropy), nikdy jsem nebyl v žádné politické straně.
   Kousek 2.světové jsem viděl na vlastní oči dost zblízka.

   Mohu Vám oběma potvrdit, že váš popis situace vystihuje skutečnou situaci.

   Pokud to vidí někdo opačně, ostrádaá odpovědnost. Stává se spoluviníkem hrozící další gigantické genocidy. Někdo z nedostatku výchovy, někdo z neschopnosti mít vlastní názor, někdo z nedbalosti, někdo úmyslně.

   Čas na novou válku nazrál. Nejen pro touhu po moci těch mocných, nejen pro hospodářské potíže západu, ale i pro to, že právě vymírají poslední pamětníci války minulé.
   Tímto časovým odstupem a relativně vysokým blahobytem se podstatně zvýšil podíl těch neodpovědných.
   Děda.

   Vymazat
 10. 23:23
  ...na diskuzích už žádné příslušnice něžného pohlaví nejsou protože jim , vy muži ,
  nadáváte do hus...
  vlaštovka Jituška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jinak komentář z 23:39
   je přesným výkladem toho celého dnešního
   neřádstva a proč to vůbec vzniklo...
   za 2)
   mezi nejsou a protože (v mém skromném komentu) patří čárka , před větou vedlejší...
   j.

   Vymazat
  2. Souhlas - včerejší 23.39 je skvělej diskuzní komentář. Nazývání věcí pravými jmény. Ano, tak to je. A řekl bych, že ve své podstatě - to všichni ti političtí šašci vědí, tak blbí zase nejsou.Ale budou lhát a lhát, a možná se doma potají zdokonalují v ruštině. Kdyby něco - přesně jen tam by zdrhli a lezli by Putinovi do zadku fest. Jenže ten si na takové poklony naštěstí nepotrpí, ale není vyloučeno, že by ty naše politický chudáčky nezaměstnal někde u lopaty. I ten gulag by brali, kdyby jim šlo o kejhák. Hnusné smečky zaprodanců, panských slouhů, leštičů klik, podržtašek a přizdisráčů. Za co, pane bože - za co?

   Vymazat
 11. Stejně, jako před II. sv. válkou, mnoho lidí odmítá uvěřit, že by mohla válka vypuknout. A tenkrát vypukla. Proč by se to nemělo stát i nyní. Zvlášť, když se objevují názory, že i jadernou válku lze vyhrát. Být v pozici prostého Američana, asi bych si řekl, že osud žádné země, vč. těch pobaltských, mi nestojí za mojí smrt a smrt mých nejbližších. Zvlášť, když tyto země drtivá většina běžných Američanů nedokáže ani najít na mapě. I kdyby byla pravda, že Rusko usiluje o zabrání pobaltí, jakkoliv je to absurdní, nestojí mi to za vymazání celé planety. A protože mám čtvrt století zkušeností s americkým vývozem svobody, bude to jinak, než se nám snaží tito vývozci svobody a demokracie podsunout.

  OdpovědětVymazat
 12. A ještě jedna myšlenka na závěr. V Německu po napadení SSSR také říkali, že jdou na východ především osvobozovat svět od komunismu. A nakonec stříleli, věšeli a zplynovali lidi bez rozdílu. Komunistu pověsili na stejnou větev hned vedle antikomunisty. A to byla nakonec právě ta věc, která Rusy dokázala sjednotit. Před nějakými dvěma lety měl Putin podporu nějakých 60% Rusů. Dnes jeho podpora atakuje hranici 90%. Jako kdykoliv v minulosti, jdou na to na západě opět špatně.

  OdpovědětVymazat
 13. Hlavně aby se nic v té apokalypse nestalo Schwarzenbergovi,Kalouskovi,Štětinovi,Lanšádlovéa celé té fašounské tlupě nazývané TOP 09,kteří sií tak tu jadernou válku přejí!A aby přežil obřezanec Pánek a všechny ty neziskovky s Krnáčovou a Valachovou!

  OdpovědětVymazat
 14. A je vymalováno, bude mír.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/406624-rusko-vnima-jako-velkou-hrozbu-jen-tretina-evropanu.html

  OdpovědětVymazat
 15. když čtu příspěvky trot(l)lů, napadne mě, že se s tím musel setkat každý. Ať už v sousedství, v práci, na dovolené, na diskuzích, vždycky se najde nějaká štěnice, co obtěžuje život. Soused nevychovanými psy, udavač v práci, bezohledný turista, co si myslí, že mu patří hotel, a troll, který jde ať už za úplatu, nebo bez špetky sebereflexe, ve svojí naivitě nebo hlouposti proti proudu. Nedokážu si vlastně život bez takových štěnic, co pijí krev, už ani představit…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:44- máte pravdu- já například s volně pobíhajícími psy sousedů, s psy štěkajícími po lidech které denně vidí, tzn s nadsázkou štěkající na vše co se pohybuje okolo plotu, a je to peklo- narozdíl od vás bychsi takový život rád prožil alespoň na týden. Dobře se vyspal, vstal odpočatý a pak už je ten svět krásnější.

   Vymazat
  2. A to ještě není nejhorší 11.14 -protože za ploty psi patřili odjakživa - hlídali, pobíhali, štěkali, kadili na svoji zahrádku, bylo to docela roztomilé. Mnohem horší jsou psí hovada o něco menší než kůň, která sice neňafou za dveřmi bytů, ale jsou jich plné bytovky, a hovna větší než půl bochníku chleba sází pěkně na chodník, zatímco jejich páníček, se svým ego velkým jako to psí hovno, pěkně čumí, a čeká než se psíček vysere. To je mnohem horší. Když to vyšlápnete, můžete si zlomit nohu, v lepším případě zasmrdíte celý dům, než se dostanete do bytu, kde si botu umyjete. O červech, kteří v tom lezou, a o mouchách se ani nezmiňuji. Žijí tady s námi údajně cca 2 miliony psů,což je úplně defektní. Čím více lidi nenávidí jeden druhýho, tím častěji musí mít psy, aby měli koho peskovat, a aby je někdo vůbec poslouchal. Zvrhlost made in ČR. Ale je neřešitelná.Jak? Utrácet psy? Mělo se to zastavit včas, asi jako čmárání sprejem po zdech - ale ne, bylo to halasně považováno za znamení nastalé svobody, dokonce nějaký čas směli psi i do obchodů s potravinami. Byl to hnus, pokrytecký hnus, typicky český, a teď je to neřešitelné. A zkuste něco takového napsat do diskuze na server Novinky - budete čučet. Sletí se tam ihned diskuzní smečka psymilů, a ti vám dají! Staví se i za ty psí hovna na ulicích - neskutečné!

   Vymazat
  3. Mi povídejte- a teď u sousedů velká moooda mít psy dva!!!Agresivní jsou v mém okolí hlavně ti malí. Ti velcí salašničtí zase štěkají úplně na vše- na procházející školku, sousedy, na vlastní- ano někdy radostný štěkot jindy zuřivý- na pošťáky. Ale furt štěkot- podle mně by měl pes štěkotem upozorňovat na něco nenormálního...takto to mám zafixované- kousíček od bráchy v Ostravě má dům jeden člověk, velká zahrada, na ní BMW, a steré škodovky k renovacím- u domu rotvajler- zjevem majestátný kdykoliv jdu kolem, jen zvedne hlavu a klidek.Proč nemůžou být všichni takoví- tímto problémem ale nejsou psi jako takoví, ale narážíme tím na celospolečenský problém mezilidských vztahů- proč je dnes běžné, že někdo přijede na návštěvu a auto vám postaví před vjezd tak, že si nebudete moci zajet vyjet do z garáže? JAk to že to ty lidi nenapadne?JAk to že je nechávají chladnými pobíhající psi? agresivní jízdy, předjíždění v zatáčkách, jízdy na červenou..co se to boha stalo během těch 25 let?Pak si člověk řekne ne- na holotu je třeba přísnost, trestat a trestat jinak si pletou pojmy, a zneužívají je- jak chcete po někom aby dodržoval pravidla, když sami je nedodržujeme??Já se na rovinu přiznám, že ani já nebudu zdaleka dokonalý, ale snažím se žít s okolím v míru a pohodě.

   Vymazat
  4. To jsou přece ti psychopaté. Koukolík říká, že jich je ve společnosti kolem 4 procent. Všem doporučuji filmek s panem Koukolíkem:
   https://www.youtube.com/watch?v=u68WfG1srfk

   Vymazat
 16. Když se věta rozloží na slova, a každé zůstane stát samostatně, tak je to většinou zoologická zahrada.

  OdpovědětVymazat
 17. Ještě,že v čele našeho státu stojí vojevůdci jako Srábotka,Zadolárek,povolání americký syn Dinsbier.Za těma občané jistě půjdou do horoucích pekel přesvědčení zemřít a opustit své rodiny ve prospěch americké C.I.A. , Ukrajinských banderovců našich partnerů a Tureckých ISIS.......Kam to proboha dopracoval náš stát,jsem zděšen jeho chováním,otroctvím,lhaním,překrucováním,defétismem atd!!Náš národ nemá žádnou osobnost,kterou by někdo obdivoval a nestyděl se za ní!!Snad jen částečně občas se Prezident Zeman chová neustrašeně a más vůj názor,který má více jak 2/3 občanů k různým problémům ve společnosti a ve světě,..............

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Národy už podle mne defakto nejsou. Zkuste si představit, co by ty lidi stmelilo? Velká část sobců, co je nejdříve já, pak má rodina, včetně psa, a pak dlouho nic, snad můj doktor, moje účetní, můj právník, mé firemní zisky(a záměrně nepíšu firma), momentálně tu znám kopu lidí, pro které je stát pouze flotila darmožroutských úředníků, společné peníze jdou darmožroutským důchodcům a nepřizpůsobivým- ano takto hodně lidí v mém okolí uvažuje.Největší terno bylo poslouchat lidi jak si ti Řekové žili jak byli nenažraní a dobře jim tak. Kroutilo to se mnou ale nemělo cenu je názorově usměrnit. Ani by to nechtěli slyšet. Toto je to, čím nazýváte národem.Bohužel.Myšlení lidí se změnilo.

   Vymazat
 18. Jestliže má jít ve válce o vodu a suroviny, pak nelze použít jaderné zbraně, proboha! Vždyť by bylo všechno na tisíce let znehodnoceno!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1) Mrtvých, kterých může být mnoho, vodu a suroviny nepotřebují,
   2) Hlavní suroviny jsou pod zemí, v bezpečí.

   Vymazat
 19. Pan Pribula se ve svém odhadu mylí. 800 miliónů lidí by zemřelo do 1/2 hodiny po nasazení první jaderné zbraně. Možná daleko více. Rozhodně ne do půl roku. Pravděpodobně by následovalo dalších v počtu 3 miliard do dalších 2 hodin a to z toho důvodu, že eskalace by se rozrůstala a do konfliktu by nebylo zataženo jen Rusko, Evropa a USA, Turecko to by byli jen prvotní účastníci, ale i Kanada, Čína, Indie, Pakystán, Severní a Jižní Korea, Japonsko, Filipíny, Malajsie, Irán, Izrael a postupně další a další státy jejichž území by bylo zasaženo nebo mají US základničky nebo mají nějaké nevyřízené účty. Padla by jakákoliv omezení použití zbraní, takže by následovalo použití chemických, bakteriologických a dalších zbraní. Každý by použil co je mu dostupné. Zkázu si nelze představit jinak než jako globální, protože by následovalo zamoření z jaderných provozů nikým neřízených + petrochemických, chemických, zásobníků paliv a jejich distribučních sítí. Navíc pokud k takovému konfliktu skutečně dojde je naprosto absurdní jakákoliv představa jakéhosi omezeného válčiště. To může napadnout jen skopovou hlavu. Proč, mám-li být zničen, bych měl šetřit protivníka, když jej mohu rovněž definitivně zničit. Dnes neni vůbec podstatné jestli zasáhnete Moskvu nebo Washington. Přesný zásah San Andreaského zlomu a Yelistngu udělá divy. Totéž zásah Tenerife případně vybraných ledovců. Nemluvě o tom co by současné výbuchy megatun udělali s atmosférou, ionosférou, ozonosférou a nagnetickým polem Země. Hrátky na jakési omezené válčiště a jakési následné využití surovinových zdrojů jsou z pohádek pro ústav duševně chorých. Kdo by pak ty zdroje jaksi těžil a vůbec potřeboval? Pro koho by měli jakou hodnotu? Leda tak pro mimozemšťany za hezkých pár tisíc let. Po prvotním několikahodinovém rychlém vymírání by teprve nastalo to postupné na následky té skvělé války o níž si jen magor může myslet, že něco vyhraje.
  Veškerá infrastruktura by byla v háji, zdroje vzduchu, potravin i vody nedostupné ani v těch pár nezasažených zemích. Informace o nezasažených a obyvatelných lokalitách by prostě nebyly dostupné a nijak předatelné a také komu. Ti co by vylézali z krytů by je prostě také neměli. Lidi by kosilo vše na co jen pomyslíte včetně toho, že nikdo není dnes schopen dlouhodobě přežít bez výdobytků tzv. civilizace. Skutečně potřebné věci by pro začátek neměl nikdo. Fantasmagorie o semenných bankách a podobně by byla na nic. Kdo by věděl kde jsou, jak by se k nim dostal a kdo ví v jakém stavu a použitelnosti by byly. Prostě nic si nenalhávejme. Bude to definitivní konečná. A řekněte mi jediný důvod, proč by si Rusové nebo Číňané měli nechat líbit své zničení bez použití všeho co mají a proti hlavě hada a ne jen ocasu. Pan Pribula odhaduje jen zásah Ruska 2 500 kusy jaderných zbraní. Tady se nebavíme o pidi bombičkách typu Hiročima, ale řádově pěkně větších. I kdyby selhal protiútok ruských střel sama radiace z Ruska by vykonala své. Stačí si připomenout Černobýl nebo Fukušimu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A má vůbec smysl odhadovat, kolik lidí by zemřelo? Není už to úchylné?

   Vymazat
  2. 13:46 Absolutně úchylné je o tom neuvažovat.

   Vymazat
 20. ......totální válečný úspěch nad Ruskem, které se nebude bránit,nebo jen okrajově si může představovat jen de.bi.lní americký nadlidský hamburger!!V jaderné válce určitě nikdo 10:0 nevyhraje!!!Ikdyby NATO vyhrálo 10:7, tak to bude pro zem znamenat konec lidstva!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konec lidstva? Ten už přece dávno nastal. Nebo chcete tvrdit, že ty hnusné smečky potetovnaců, pocvokovanců, se zelenými, červenými, nebo žlutými vlasy, nosící roztrhané hadry a kulicha na hlavě, dráty v ušiskách, klátí se to jako opice, když to zivá, otevírá to držku jako vrata přímo na lidi proti nim, hází to odpadky na zem, nebo dámské reprezentatnky lepší společnosti -přešitej čumák, vycpaný rty, nalepený dlouhý vlasy, vycpanej zadek i předek, vycpaný kozy, příšerné, bezectné stařeny, pak k tomu připočtěte umělý děti ze zkumavek, spermabanky a vajíčkobanky, pronájem děloh, prodej orgánů, pochody hnusáků s nahými prdelemi, šoustající stejná pohlaví na veřejnosti s podporou starostů měst( protože se nikdo neopováží proti tomu protestovat), ženy, co nejsou ženy, protože se cítí být mužem a chtějí chodit chcát na mužský záchody, a obráceně, svěřování neviňátek sadistům, masochistům, homosexuálům ( tj. deviantům) - máte pocit, že toto je lidstvo? Asi se už nasral i bůh, a jestli zničí právě a jen toto lidstvo, nebude to žádná škoda. Proč jen jsou rodiče krátcí na to, aby usměrnili svoje vlastní spratky, a tolerují u společného stolu podobné kašpary? Proč toto -tuto havěť celosvětová media a dokonce i prezidenti států glorifikují a vyzdvihují před normálními lidmi? To jsou takoví poserové, že se bojí nazývat věci pravými jmény, nebo to všechno má nějaký smysl? Nebo je to jen obyčejná zvrhlost, která se zmocnila světa, a ten se ukázal být úplně bezzubý si s tím poradit? Nikdy dříve - NIKDY - tady nic takového nebylo! Toto je realizovaná snad nejhorší science-fiction, kterou ani nikdo nenapsal. Horší než Godzilla, King-Kong, a Vetřelec dohromady. Nedefinovatelný hnus.

   Vymazat
 21. Už v jedné písničce se zpívalo: "Budem o něco se rvát až nezůstane stát na kameni kámen. A není-li nějaký Bůh pak sbohem a ámen."
  Problém je, že vůbec lidé připouští možnost, že by se 3. sv. válka mohla vést. Je to dané tím, že válečné generace vymřeli, mladí tomu nevěří a v propagandistických filmech to vidí jako něco sice těžkého jako v 2.sv. válce, ale překonatelného a ničivost zbraní hromadného ničení je ukazovaná jako okrajová nepodstatná záležitost, kterou snadno překonáme. Před 1.sv válkou lidé také nevěřili, že bude a šli do ní se zpěvem. Ani o 2.sv. válce nevěřili, že bude. Nějak se politici dohodnou. Navíc od koloniálních válek jako Burské války, mají války tehdenci být horší a rozsáhlejší a zvěrstva dělaná si navzájem na lidech odpornější a doslova nemyslitelná. Vyvraždění 400 000 burských rodin a první Britské koncentráky byli jen prkotinou po Turecké genocidě Arménů nebo vyhlazovacích koncentrácích v Rakousku pro Rusy a obyvatele Haliče. Následovali masakry po 1. sv. válce v intervenčních válkách a Polsko-Ruské válce, kde vraždění zajatců bylo běžnou normou. 2.sv. válka je jen ukázkou naprostého hienismu lidí a to ty hieny vlastně urážíme, protože oni zabíjejí pro obživu. Co se dělo po 2. sv. válce a o zmasakrovaných vítězi již v míru se dozvídáme jen okrajově. Epizody Větnam, Korea, Alžír a další jsou dnes líčeny jako hrdinské pohádky, ale s hrůzností lidské zvrhlosti si nezadaly. Dnes si stačí pustit televizi nebo film a potoky krve se na Vás valí a už to nikoho ani nevzrušuje. Takže možnost dalších hrůz se stává vlastně přijatelnou a pro mladé něco jako virtuální hra. Až sem nás dovedli naši vůdcové. Jenže ona je to hra o skutečnou existenci v níž nezodpovědní a hloupí politikové zejména USA a EU hrají vabank v domění, že on to přeci nikdo neriskne a čím jsme drzejší tím víc nám to projde. Myšlení bláznů a zločinců, kteří by měli být buď v ústavech pro choromyslné nebo v kriminálech. Není snad propagace války, urážení národa a rasy, vyvolávání nenávisti a propagace nenávisti protizákonné a trestné? Co jsou politici zodpovědní za války v Afghánistánu, Iráku, Jugoslávii, Gruzii, Libii, Sírii Ukrajině jiného než váleční štváči a zločinci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu,ale tohle si přečte jen pár tisíc jedinců,kteří to stejně vědí a dají Vám za pravdu,ale nic víc se s tím stejně neudělá!Ať máte 1000x pravdu.Ve školách žádná osvěta není!Naopak jen samé dezinformace,lži,překroucená historie,události nebo se raději nic neprobírá z historie!!A vraždění v koncentrácích......to příjde na čí straně ten koncentrák byl,nebo proti komu sloužil,.......protože dnes se člověk dovídá takové překroucené a zlehčené hnusy o nacismu,o obsazení neobsazení naší země v roce 1939 Německem,hodných knížecích a Barandovsko-Lucernovských kolaborantech , že nechce věřit!Navíc naši zem vedou v takové problémové době vyčů-raní ustrašení slaboši ke všemu!!Fakt máme smůlu jako národ..............

   Vymazat
  2. 14:29 .......... a stále, opakovaně, si ty své slabochy (zhusta idioty) volíme.

   Vymazat
 22. A když se zadaří,budou padat na střední Evropu,jak Ruské,tak i Americké rakety.

  OdpovědětVymazat
 23. Za vším jsou Sionisté. Tohle vše je jejich práce a jejich úsilí.

  OdpovědětVymazat
 24. Jenom se všichni zamysleme, po vzpomínce na 17. listopad 1989, na cinkání klíčemy a položme si otázku: "Je nám lépe?" "To je to, co jsme si představovali?" "Jak to, že jsme opět nalítli západním zrádcům a pokolikáté už, a pokolikáté ještě nalítneme?" "Uvědomíme si jednou pro vždy, že pro ně, na západě, nejsme rovnocennými lidmi ale jenom póvl a klidně nás obětují ve jménu jejich zisků?"

  OdpovědětVymazat