Reklama

.

.

čtvrtek 2. června 2016

Informace Českého mírového fóra spoluobčanům k budování válečné základny USA v Polsku

2. 6. 2016
Zahájením výstavby válečné protiraketové základny USA v Polsku porušil orgán výkonné moci USA – prezident (v USA je veškerá výkonná moc v rukách jedné osoby) Chartu OSN, kterou jsou USA jako členský stát OSN vázány a porušil Zakládající dokument Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě.


V rámci obkličování Ruské federace válečnými základnami USA existuje již na území Polska raketová základna USA. Tu USA plánovaly vybudovat v ČR v Brdech, ale my občané ČR v celonárodním hnutí občanů ČR za zachování území ČR bez cizích válečných základen jsme tomu zabránili. Nyní byla na území Polska zahájena výstavba protiraketové základny USA.

To je v rozporu s Chartou OSN, ve které je zakotvena povinnost:

„Pěstovat snášenlivost a žít spolu vzájemně v míru jako dobří sousedé.“

“Všichni členové urovnávají své mezinárodní spory pokojnými prostředky.”

Budováním protiraketové základny USA v Polsku porušily USA Zakládající dokument Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě.

Přesto, že USA jsou státem amerického kontinentu, požadovaly jejich orgány státní moci, aby USA byly účastníkem vládní konference o bezpečnosti a spolupráci na evropském kontinentu. Vládní delegace USA na ní zájmy USA v Evropě prosazovala. Závěrečný dokument Konference o bezpečnosti a spolupráci v Evropě – nyní Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě – USA odsouhlasily a prezident USA Gerald Ford jej v Helsinkách v r. 1975 podepsal. A tedy: přesto, že USA jsou státem amerického kontinentu, mají povinnost ustanovení Závěrečného dokumentu Konference o bezpečnosti a spolupráci v Evropě plnit!

Závěrečný dokument stanoví 10 principů vztahů mezi státy, které jsou USA povinny respektovat a ve své praxi uplatňovat. Jedním z nich je princip Zdržení se hrozby silou a použití síly. V něm je stanoveno:

„Zúčastněné státy se ve svých vztazích, jakož i všeobecně ve svých mezinárodních vztazích zdrží hrozby silou a použití síly. Žádné zdůvodňování nemůže posloužit k ospravedlnění uchýlení se k hrozbě silou nebo použití síly.“

Státní orgány USA obkličováním Ruské federace válečnými základnami USA tento princip porušily a mají povinnost toto porušování ukončit.

Česká republika je členem OSN i Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě. Co udělá vláda ČR když jiný členský stát – USA - ustanovení porušuje?

České mírové fórum, 2. 6. 2016

Ing. Jiří Sobotka, CSc.
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

66 komentářů :

 1. No neudělá samozřejmě vůbec nic, maximálně bude blábolit něco o tom, jak Amíci zajišťují a chrání světový mír, demokracii a západní hodnoty :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty rudohnědej komunisto, na základně v Polsku budou rozmístěny pouze humanitární zbraně:))) Asi jsem předběhnul toho soudruha, u kterého jsou všichni, kdo nemají v lásce humanitární bombardování, rudohnědí komunisti.

   Vymazat
  2. Jo jo, trefil jste velmi přesně idiotskou "logiku" toho nevychovaného idiota Pepíka Vyskočilů.

   Vymazat
  3. USA se chová podle výroku Adolfa Hitlera: "Smlouvy jsou od toho, aby se porušovaly".
   bv

   Vymazat
 2. Větší nesmysl než tento článek jsem možná v životě ještě nečetl a větší lež,že jste vy zabránili výstavbě radaru v Brdech,také ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to nesmysl, na nějaké charty USA s.rou.

   Vymazat
  2. 23:35. Prioritní je obrana státu,respektive národa,který je základní jednotkou mezinárodního práva. V tomto smyslu jsou zcela lhostejné jakékoliv dohody nebo smlouvy,protože by byly nesmyslné. Národ-stát jedná pouze ve vlastní prospěch a vše,co je v jeho neprospěch je zradou a logicky neplatné,nikdo k tomu nemá mandát. Ústava státu je vůlí lidu,tedy vůlí národa a je prioritní logicky. Neexistuje jakékoliv oprávněné donucení národa-státu k čemukoliv. Nanejvýš z toho může být válka pro názorový střet ale v souladu s mezinárodním právem to bude vždy. Bohužel,politici včetně většiny Vlád nemají tuto nejzákladnější znalost. Nebo nemají například odvahu a pod. Národ-stát je prioritou vždy a měla by být vždy nejvyšší snaha o jednání v jeho prospěch. Samozřejmě pokud by to bylo správné ve vztahu k "Universu",protože vždy je potřeba snažit se jednat správně. Proto jsou jednotlivé národy EU potlačovány v jejich vlastním významu a už to je válkou likvidující vaši existenci a vaše přirozená práva. Jste lstí ničeni,uvědomte si to.

   Vymazat
  3. Samozřejmě, že jsme výstavbě radaru v Brdech zabránili. Kdo jiný, chytrolíne?!

   Vymazat
  4. 0:19. Sorry,vím co říkám, ale ,sorry, nemohu o tom nyní mluvit. Je to příliš nebezpečné i pro mne.

   Vymazat
  5. Pro 0:21 kdybych něco věděl co je lepší, aby pro moji bezpečnost ostatní nevěděli, tak bych rozhodně něco takového nevytruboval do světa, včetně toho, že se u mně taková informace nachází :)

   Vymazat
  6. 23:29 Pro tebe Pepek nesmysl.Jsi zabedněný,blbý a až dospěješ,tak se pleť do věcí,kterým rozumíš a hlavně které jsi prožil!Jasné?

   Vymazat
  7. Výstavbě radaru v Brdech zabránila změna koncepce obrany USA po nástup Obamy do funkce. Jakékoliv tzv. protiradarové iniciativy na to měly marginální vliv.

   Vymazat
  8. "Krátce po půlnoci se se mnou telefonicky spojil prezident USA Barack Obama, aby mi oznámil, že jeho vláda ustupuje od záměru vybudovat na území České republiky radar protiraketové obrany," řekl předseda úřednické vlády. "Bylo to v 00:21 středoevropského času," prohlásil v poledne premiér Jan Fischer.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prehledne-usa-zamazly-radar-v-brdech-cesi-lituji-i-oslavuji-po6-/domaci.aspx?c=A090917_121519_domaci_jw

   Vymazat
  9. Důvod Obamova náhlého rozhodnutí byla snaha o restart ve vztazích s Ruskem po gruzínské krizi, jejíž součástí mělo být jaderné odzbrojení - http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/obama-mozna-vymeni-radar-v-brdech-za-odzbrojeni-usa-a-ruska.html

   Vymazat
  10. To jen dodávám proto, aby tu zas nějaký bajkař nezačal rozprávět, jak se Obáma lek nějaké té "iniciativy" až tak že mu změk!:)))

   Vymazat
  11. Američané, posraní z českého lidového odporu proti Radaru, odvolali plán a raději to samé svinstvo postavili v Rumunsku a staví v Polsku. M.M.

   Vymazat
  12. O nás ani netušej kde ležíme:) Jakejpak "lidovej odpor", víc lidí by je vítalo, stejně jako když tu bez obav projížděj. Ale jak už jsem psal - měli obav(m)y z postoje Ruska ...

   Vymazat
 3. Předpokládám, že Rusové počkají až se obě základny zhruba dostaví a pak je dokonale zničí.

  OdpovědětVymazat
 4. Ty základny nejsou proti Rusům, ty jsou proti občanům EU, až se začnou bouřit proti Chazarům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, Polsko USAmanům patří (za hlasitého potlesku polských vlastenců). Jakpak by usa neměly právo udělat si základnu na svojí předzahrádce?

   Pokud by to někdo napadl, platí varianta druhá:

   Polsko má právo zřídit si na svém území základnu, když se touží dostat pod ruské zaměřovače, a USA mu musí vyhovět, protože má dobré srdce.

   Jenom jsem zvědav, jak se budou Poláci cítit, až z jedné strany budou "na mušce", a z druhé strany natáhne Trump ruku, a řekne: "A teď, boys, navlte prachy!"
   PB

   Vymazat
  2. 0:07

   Nech to laskavě na Polácích jak se starají o svou bezpečnost a starej se o svý.

   Vymazat
  3. Jen ať se stará, jedná se o nejenom o bezpečnost jeho dětí a vnuků, ale dokonce přežití celého rodu, vzhledem k tomu, že odvetný úder vodíkovou bombou ovlivní ovzduší v ČR. O nic jiného nám nejde, než nechat to na Polácích, aby si rozhodli v lidovém hlasování a vzhledem k výše uvedenému by se hlasovat mělo i u nás, jsme přece členy NATO, kdypa to bylo?

   Vymazat
 5. bando rudohnědých idiotů,

  už si konečně natlučte to vašich tupých prolhaných palic, že suverénní státy si na svém vlastním území můžou základny jaké chtějí.

  Vaše žvásty a výmysly o údajném, porušení jakési charty je po bezskurpulózní anexi Krymu Ruskem do nebe volající drzost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To oslovení doufám prožíváš s naběhlou žílou na krku a doufám, že ti v té tvé vygumované palici konečně praskne nějaká žilka, aby tady bylo o jednoho idiota méně

   Vymazat
  2. 23:58 - myšlení stejně jako slušné vychování je nad tvou duševní kapacitu. Moc se směji všem tvým blbinám. Je to jako koukat do terária na pískomila, tu malou temperamentní a hloupou myš.

   Vymazat
  3. 23:59-i ty, které mají stále statut "okupační" jednotky na svém území nebo už jsou tyto jednotky přejmenovány? Vaše slovní spojení "jakési charty" je také ze slovníku "jakéhosi Ády.

   Vymazat
  4. 0:05

   Jen si doufej, zoufalý debile. Nic jiného než doufání ti nezbývá.

   Vymazat
  5. 0:05 Netřeba být na Havlem doživotně poznamenaného zlý, dovedete si představit, jak se musí cítit osamocený, když je okolnostmi donucen chodit si popovídat ke svým nepřátelům? S vypáleným kainovým havlovým znamením nemůže ani mezi normální lidi do hospody, tak se v přítmí svého ajnclíku ukájí na diskuzích. Podle anket na parlamentnilisty.cz, kterých se mnohdy zůčastňuje až deset tisíc lidí, tedy těch internetově gramotných, dobře informovaných, nepodléhajících válečnému štvaní a nezávislých na propagandistickém vysílání jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) je nás 97% vlastenců, proti Putlerovo homopuťkám s 3% islámskou a pravicově klerofašistickou devací. Docela povzbudivé, ne?!

   Vymazat
  6. 0:40

   Prý anketa na parlamentních listech :-D
   Rozhodují volby a ne jakési ankety kdesi, troubo. A ty pro vás, komunistické rusofilní blbečky, moc povzbudivé nejsou. Možná soudruh Skála s tím něco udělá.

   Vymazat
  7. Proč se furt lezeš kreténe 0:46? Jseš masochista nebo jinak ujetej? Je vlastně jasný, že jsi idiot, jinak bys tak nepsal!

   Vymazat
  8. No právě volby rozhodnou, měl by ses už zase pomalu překabátit a začít si hledat jiného zaměstnavatele. I trol musí papat :-)

   Vymazat
  9. Vidím, že Gluma 23:58 berete jako hrbáče pro štěstí. Ne nadarmo se říká, střez se zrzavého Bělobrádka a postiženého Cikrta, když se nevyrovnají se svým osudem, tak dokážou být strašně zlí.

   Vymazat
  10. Zvláštní, že si ta polistopadová normalizační maska myslí, že s ním někdo bude diskutovat. Ode mě má, jestli si nevšiml ingnoraci a ostatním doporučuji totéž, na trolíka nereagovat. Co naplat, donekonečna nejde vydávat lež a nenávist za pravdu a lásku a tajit, že císař je nahý.

   Vymazat
  11. 0:17- omyl, Židé mi nevadí, vadí mi sionističtí neokoni a "koni" jako Vy, dobrou.

   Vymazat
  12. 23:58 Říkáte, že "suverénní státy si na svém vlastním území můžou povolit základny jaké chtějí". Pokud to od vás není pokrytecká lež, pak toto pravidlo musíte prosazovat pro všechny státy, včetně Kuby. Sdělte tento svůj názor Američanům včetně výzvy "už si to konečně natlučte to vašich tupých prolhaných palic". Třeba uznají vaší moudrost a nebudou protestovat proti umístění ruských raket u svých hranic. Kenedy kvůli tomu málem spustil válku, které zabránil svou rozvahou Chruščov. Na to si vzpomeňte, až zase budete kritizovat reakci Ruska na tyto základny.

   Vymazat
  13. IMPOTENTNÍ HAVLOIDNÍ KRETÉNE,AŽ TĚ DOSTANU NA PITEVNĚ DO PAZOURY,TAK TI TY SLADKÝ KECY ZMRZNOU V DRŽCE,KOKOTE!!!!!!

   Vymazat
 6. Ja jenom doufam, ze Rusove tem uSSackym hovadum dostatecne jasne vysvetlili, ze pokud uSSaci zacnou (primo nebo pres loutky) tak to uSSa schytaji na SVEM uzemi at na utok pouziji kohokoliv, jelikoz je nad slunko jasnejsi odkud vitr fouka a z Ruskeho pohledu nema vyznam se natahovat s nastrcenyma blbeckama (nama). Lotkovodic si musi byt jist ze chcipne kdyby zacal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že přesně toto má Rus v plánu.

   Vymazat
 7. Tenhle článek je informace občanům - je tak i nedapsanej. Není adresovanej vládě ani pos-ancům. Díky za něj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že ta mapka nejde zvětšit, američtí okupanté a sadističtí vrazi si snad myslí, že jim Rusko dovolí nad svým územím sestřelovat domnělé íránské cíle. Navíc to celou dobu byla natoidní lež, dnes už se s tím ani netají, že všechny základny, radary a raketová sila jsou namířeny proti Rusku, obkličování a nácvik jeho přepadení je toho důkazem. Banderizace Ukrajiny civilisty vraždící (především ruské a srbské, tedy už i v Evropě, ale i irácké, syrské a lybijské), Slovany vyhlazující organizací EU/NATO také. Tohle je totiž jejich nacistická 4. Říše zvaná Pax Americana navazující na násilné pokřešťanštění, vyvraždění slovanských kmenů, německý ostsiedlung a Drang nach Osten. Uvědomme si, že před Franskou říší Slované ve střední Evropě, než byli dospělí povražděni a děti zotročeny, obývali území od Baltu až k Jaderskému moři, Polabí, Pobaltí, Bavorsko, Rakousko a střední Podunají též.

   Vymazat
  2. Slovanské svatyně jsou němými svědky této stále probíhající genocidy vzkříšené po pádu SSSR nejprve v Jugoslávii a dnes na Ukrajině. Je na čase stáhnout železnou oponu, černá a islamizovaná západní Evropa je už ztracená.

   Vymazat
 8. Stahují se nad námi černá mračna afrických kobylek a arabského přičmoudla (Znáte Fríke? Jedná se o spálenou, pročištěnou, hrubě mletou nezralou zelenou pšenici.). Úroda a zdraví je ohroženo. Zachovejme si svůj způsob života. Každý přece ví, že spálené, připečené a přičmoudlé (nejen maso a pečivo) představuje smrtelné nebezpečí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi povídej, naší krajinou se potulují cizí barevní slimáci (nikdo neví co jsou zač a odkud přišli) a už dorazili i na moji zahradu, kde páchají nedozírné škody a spásají nám obživu. Nikdo je nezval. Jsou odporní. Nevím jak se jich mám zbavit, poslat zpět na poloostrov?

   Vymazat
  2. Pro 2:38. Postupně. Krok č.1, deratizace krajiny. Od zavedených politických stran.
   Děda.

   Vymazat
 9. https://twitter.com/euromaidanen/status/591501047077548032

  OdpovědětVymazat
 10. Protiraketova zakladna je proti raketam a zajistuje tedy mir.
  Uz si to konecne srovnejte nacisticko-komunisticka hovada ve svych prolhanych, vlastizradnych hlavach.
  Prijezdu ruskych tanku se diky sve debilite a stari stejne nedockate.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuvažoval jsi o zvětšení penisu? Možná by ti to pomohlo.

   Vymazat
  2. Už si uvažoval o příspěvku na minimozek ty lajnolahvárenský hovno u cesty????!!!!!!

   Vymazat
  3. Pro 6:34: Omyl. Ty "mirove rakety proti raketam" jsou zamysleny jenom a jedine jako ochrana pred spravedlivou odplatou. A stejne budou ty zakladny vybaveny UTOCNYMI raketami a ne obrannymi. Uz samotny fakt ze se to uSSAci snazi prodat jako neco na obranu je jasnym dukazem toho ze se jedna o utocnou zalezitost. uSSa lzou ve vsem a porad, proc by v tomhle pripade mely rikat pravdu? Takovy jev je vysoce nepravdepodobny.

   Vymazat
 11. Tedy pánové, já se vám divím. Tady se objeví nějaká informace, a vy místo svého názoru si nadáváte. Takhle nějak byste si představovali naši budoucnost? Mapka vypovídá za vše a Poláci, stejně jako Rumuni, dělají velkou chybu. Já sice neznám podrobnosti, za kterých USA odtroubily radar v Brdech, ale odpor proti tomu byl, a celkem mohutný. Kořeny toho hledejme v historii - tedy proč je Polsko tak protiruské, a asi bychom potřebovali znát i většinový názor tamních obyvatel. Mě se zmocňuje strach nejen nad těmi základnami, ale taky nad tím, jak ubohou úroveň mají vaše diskuzní příspěvky. Co kdybyste radši na pár dní strčili hlavu do knih a snažili se utvořit si nějaký argumenty podložený názor? Takhle přece nemůžeme v budoucnu na ničem spolupracovat? V tom srabu jsme všichni, a budeme potřebovat vždycky to, čím jsme v dějinách vynikali nad jiné - vzdělané, šikovné, nápadité lidi. Tak se prosím nestavte do role pivních pantátů v tílku u piva. Je to nedůstojné. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
 12. Paní Pavlo,když je někdo blb,tak se s ním jako s blbem bavit musíte, neb jinak to nechápe.Hezký den přeje patolog Slavíček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je třeba začít přemýšlet, jak zachovat kvalitu diskuzí a navrhnout smysluplná řešení.
   Vzhledem k efektu, který takzvaný "Pepek Vyskoč" momentálně dosahuje, to znamená - likvidaci smysluplné debaty pod články, je třeba, zvážit ještě jednou svůj názor na něj.
   Podívejte na to, kdy a jak se vyjadřuje (dle potřeby té, které situace), aby rozklížil a převedl na osobní šarvátky smysluplné debaty.
   Posuďte, jestli takovou strategii může realizovat jeden zaostalý sociopat.
   Všimněte si, že jeho písemný projev má jednou dementní úroveň, pak zas průměrnou, či najednou z anglosaského úhlu pohledu, nadprůměrnou úroveň.
   Dále, že má minimálně jednoho přihrávače, kromě toho, za kterého se (na 85%) ještě vydává sám (toho "hodně sprostého"). A v určité okamžiky i sborovou výpomoc dalších manipulátorů včetně těch, co przní slova, slovosled a češtinu - takzvaná "rádoby informovaná - tajemná vyjádření".
   Nemá smysl zcela mazat a částečné mazání se naučil(i) obcházet.
   Chceme-li, aby diskuze četli i náhodní návštěvníci (a to je, domnívám se jeden ze dvou hlavních důvodů existence tohoto webu), je třeba vytvořit účinnou obranu proti jejich momentálně účinné strategii.
   Tou jsou hlavně osobní útoky, vyhledávání slabých míst u nás, jejich protivníků, vydávání "polopravd" za jasné "velké pravdy", vytváření "zjednodušených pravd" (= klišé), psaní blábolů a provokování stejně sprostých odpovědí, které nám vzápětí otloukají o hlavu!
   Redakce by měla věnovat jeden článek čistě tomuto tématu a uveřejnit všechny smysluplné návrhy k posouzení.
   Děkuji za pozornost.
   Pavel p

   Vymazat
  2. Kvalitu diskuzí lze zachovat jedině tak, že se bude dodržovat etický kodex, např. vyloučením z diskuzí placených trollů, kteří tady sprostým a arogantním způsobem napadají slušné diskutéry za jejich názor. Jelikož redakce výstupy toho Pepka musí vidět, lze předpokládat, že se to děje s jejím souhlasem, ať již dobrovolným nebo vynuceným. Jinak řečeno, redakce jej tady má za určitým účelem, jakým, to se můžeme jen domýšlet.
   Jiná možnost je zjistit jeho identitu a tak ho znemožnit (popřípadě dát mu jednu přes jeho sprostý rypák), na to je ale potřeba dobrého hackera.

   Vymazat
  3. Registrace je houby platná. Podívejte se na PL. Tam se musíte registrovat. No a co? Dnes se zaregistruji pod nicem Haha a emailem neco@neco.cz, za týden pod jiným nickem a jiným emailem atd. Kontrola podle IP adresy je také takřka nemožná. 90% uživatelů internetu v CZ nemá pevnou IP adresu. Já mám připojení od UPC (nabídka pevné IP za 200.- Kč/měsíc mě neoslovila) a oni mi tak v průněru co 2-3 měsíce mění IP adresu. Bydlím v Praze a jeden čas jsem ji měl od jejich pobočky z Brna, takže když si ji někdo zadal do WHOIS, vypadlo mu, že bydlím v Brně. Jediné co snad trochu funguje jsou diskuse přes Facebook, i když i tam si můžete udělat několik účtu, ale je to již trochu složitější. Samozřejmostí pak ale je, že podstatně klesne počet diskutujících. Ono se těžko píší některé věci, když se zobrazí skutečné jméno.

   Vymazat
 13. Na vzdory válečné štvavé propagandě,
  většina lidí si nepřeje žádný konflikt a žádné zbrojení.
  Dneska nás již neničí západní politika s křesťanskou fašistickou ideologií,
  v dnešních dnech se lidé ničí sami svoji nečinností

  Jako stádo se necháváme nedobrovolně zahnat do válečných výběhů oplocených psychopaty.

  Máme na výběr,
  žít pod taktovkou tyrana a mezi sebou se zabíjet
  a nebo generální stávkou a občanskou neposlušností
  donutit systém k referendu o setrvání
  mezi parazity *

  OdpovědětVymazat
 14. Také se těším na 3.WW....po ní již nebude nic,žádní neokoni,žádní vítači....žádná ČT....žádná TOP 09 a její fašouni počínaje revanšistou náckem Schwarzenbergem a Kalouskem až po primitivy Laudáta s Langšádlovou....žádný Zlatuška....Jourová a žádná vykutálená komediantská rodinka Stropnických....žádní slimáci,žádné neziskovky ....žádný Pánek ani židosestry Pajerovy..žádný chorý gauner Bílá Brada,SATAN Herman..Chazar Gabal....Antikrist Halík..... žádná bílá rasa.........................a bude ráj na planetě Zemi!
  ANO bude líp!!!!Čest vaší práci vítači ZLA!

  Zločas(zlý čas)

  OdpovědětVymazat
 15. USA vznikly jen na základě hrabivosti a hamižnosti lidí, kteří se nedokázali a nechtěli srovnat se životem a zákony v Evropě.
  USA nikdy od svého vzniku nedodržely žádnou smlouvu. Ať už se jednalo o Indiány, Kanadu a Francouze, Mexiko, ale i úmluvy s Eskymáky a td. USA podepíší cokoliv co je jim momentálně prospěšné, ale ztratí-li to pro ně prospěch nikdy nic nedodrží. Je to země založená lháři na idejích lží a rabování. Je to země zločinců a v celé své historii jen shluk parazitů a zlodějů půdy i technologií a znalostí. Dnes vykrádají celý svět přes svůj dolar, systém bank a prodej ropy. Kroutí ruce národům a zločinně nastavují zákony, které mají dvojí metr i u nich doma vnucují celému světu. Zároveň přes granty vykrádají vědecké mozky z celého světa, kterým předhodí pár šupů a shrábnou celý výsledek výzkumu a pak vědci bádejte dál a buďte rádi, že můžete bádat. Užitek z takto vykradených poznatků z toho má akorát US korporace zlodějů.
  Je to stát založený od začátku na zločinu s vládou zločinců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Anonymní3. června 2016 12:59
   Kdo tě platí drzý čmoude, nebo si jen velký "moudě" /šourek s varlaty/ :-)

   Vymazat
  3. Anonymní3. června 2016 12:59
   Ty si dobře vypatlanej, emerickej troll.
   Do americké prdele, kráčíme všichni vesele :-)

   Vymazat
 16. Docela by mě zajímalo jak by dnes Amerika reagovala na nasazení obranných raket S 400 na Kubě, když nejeden tlučhuba vyjadřuje právo každého suverénního státu si dělat co chce. Právo se bránit má přece každý nebo to snad platí jen pro vyvolené.

  OdpovědětVymazat
 17. Pražáčci, když už vám fakt není blbé, že žijete v jednom městě s buzislancem, protektorem Šapitem, měli byste fakt utopit kreatury, jako je tlusté polské prase Pešiňský, kterého ani v Polsku nechtěli, a především tuhle kreaturu:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Publicista-Fistejn-uderil-proti-veteranovi-ktery-vystrcil-holy-zadek-na-americky-konvoj-a-srovnal-to-s-Pussy-Riot-Ony-se-nesvlekaji-na-ulici-Protestovat-proti-prujezdu-je-zrudne-438529
  Ne, Pussy Riot se nesvlékají na ulici, ony si přímo v samoobsluze strkají do kundy mražené potraviny, mrdají veřejně v přírodovědeckém muzeu, znesvěcují kostely, a další "umělecké" performance.
  zrůdné, je především nechat žít tohle pisálkovské hovado! Tak pražáčci, šup šup, kdo je utopí dřív?
  To fakt chcete, abyste si hlavní město vysloužilo nové označení Praha-mrdka měst?

  OdpovědětVymazat
 18. Česi, máte výstižné porekadlo: #Komu neni z .......... v apatice nekoupi#. A tí ostatní vedia, že USA je ríša patologických klamárov!  OdpovědětVymazat
 19. Co chcete kokoti z nato ? Válku ? Konec světa .

  OdpovědětVymazat
 20. 3.6.16 v 12,06 Vtom je podobná mentalita Poláků. Můj děda říkal, Polák se jednou rukou modlí a druhou krade.

  OdpovědětVymazat
 21. Já bych s těmi ruskými mužíky pořádně zatočil! Co si to vůbec dovolují! Agresivní VS byla rozpuštěna. Mírumilovné NATO bránící svobodu a demokracii na všech polednících a rovnoběžkách nestíhá. Drzé Rusko ohrožuje pobaltské státy a Finsko. A taky Švédsko a Norsko a vůbec. Pongo pigmeus hrdící se Nobelovou cenou za mír, vedoucí války celé své dvě volební období, neví kam dříve skočit aby rozséval mír zatím co zloduch Putin rozsévá zkázu po celém světě. Co ale můžete čekat od řadového důstojníka KGB. Že? Že byl George Busch st. v letech... myslím 75-76 dokonce ředitelem CIA, to už vám komunistobijec Štětina či Němcová neřeknou. Tak jen hrrr na Rusko!

  OdpovědětVymazat