Reklama

.

.

sobota 18. června 2016

Jak je možné, že Ukrajincům dochází munice? Podívejte se
ea24
18. 6. 2016     Eurasia24

Tajemník takzvané „Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny“ Alexandr Turčinov prohlásil, že ukrajinským silám dochází bojová munice z dob Sovětského svazu. Alarmující skutečnost vynesl na povrch i přes neustálé ujišťování kyjevské „proevropské vlády“ o dodržování příměří na Donbasu. Jak ale ukazuje následující video, vyčerpat ohromné zásoby munice není pro síly loajální Kyjevu takový problém, jak by se mohlo zdát. 
Video, kterým se před několika týdny „pochlubil“ Pravý sektor, zachycuje neschopnost diletantské obsluhy protitankového kompletu 9M113 Konkurs použít účinně jinak mimořádně osvědčenou zbraň, a to i proti živé síle – jak dokazují například tyto záběry syrské armády.

Ukrajinská obsluha Konkursu pálí zcela bezmyšlenkovitě z průmyslové zóny v Avdějevce na území kontrolované armádou Doněcké lidové republiky, přičemž za tři minuty takto doslova zničí šest řízených střel (zaznívající anglické nadávky jsou v kontextu neschopnosti obsluhy příznačné):


16 komentářů :

 1. Hlavně,že armáda Doněcké lidové republiky má munice dost.Ruské zásoby munice jsou nekonečné

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TROLLE už pochop, že židé jsou totálně neschopná skupina (ukrajinská vláda z 90% jsou židé), to že mají peníze je proto, že slouží svému pánovi, jsou to nejlepší ovce s nejlepší vlnou (bez morálky schopní udělat na pokyn pána jakékoliv zvěrstvo). Ovšem každý má zde svůj úkol a i oni pracují na božím království na zemi i když si myslí, že slouží ďáblu, ale ten je podřízený bohu :)
   Život na zemi je tréning na to jak se stát dobrým jak očistit duši (očistec) a když se poctivě a upřimně snažíte postupně se může každý z nás a společně dohromady pozvednou. Hra je tak postavena, že dohromady můžeme změnit očistec na království boží na zemi, jiná cesta ven není. Přeji Trolle ať najdeš boží záměr, poznáš to podle toho, že se uleví Tvé duši.

   Vymazat
  2. Voják se stará,voják má...

   Vymazat
  3. Proč by opolčenci neměli dostatek patron,když v Lugansku je munička jedoucí naplno ?!?!

   Vymazat
  4. Zbrojovky a muniční továrny jsou posunuty na východ ještě z dob SSSR. Proto ukrajinským fašistům dodává munici naše skvělá vláda, Poláci, Rumuni, Bulhaři a další zkurvenci z bývalé Varšavské smlouvy. Hop, hop, hop.

   Vymazat
  5. Přesně tak,náš Strupnický a jeho stejně zhovadilí kolegové z ostatních podpindosnických loutkových vlád Chazarský kaganát ve štychu nenechají....

   Vymazat
  6. Pre k....a s casom 17:56 pre teba sa vzdy jeden patron najde ty hnup.

   Vymazat
 2. No tak to jsou ale pitomci, ale není se čemu divit, když mají vedení ze stejně pitomé oblasti jako tihle odborníci na zbraně, kteří neví o průpalné munici vůbec nic.

  https://www.youtube.com/watch?v=kLj4zaoMkRE

  OdpovědětVymazat
 3. 18. června 2016 17:56.....blbec kope za blbce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omluvte jej, byl nedopatřením na časově omezené vycházce z ústavu. Teď je opět přikurtován a spí. MUDr. Hollý

   Vymazat
 4. Všichni je zásobují , akurát Němčouři ne . Oni totiž šechny zbraně zbývalé NDR dali Chrvatským ustašum proti našim Srbum . Srbští dobrovolníci nám Srbové chtěli pomoci proti zmr.... Hitlerovi . Nebyly potřební , Česká elita se vzdala bez boje .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci po sjednocení si ponechali z NDR-folksArméé jen něco BVP a MIG-29 a převážnou většinu obrněné techniky s výraznou slevou prodali Turkovi,včetně pěchotních zbraní a proto není dnes nic podivného vidět při záběrech z bojů s kurdskou PKK kolové transportéry BTR a Turky vyzbrojené AK....

   Vymazat
 5. Na mne to video působí dojmem, jako kdyby měli úkolem přidělenou munici vystřílet a už jít na pivo. Podle mne to je jen špatně zinscenované dívadlo pro naivní publikum, mající doložit intenzitu bojové činnosti.?? Spíš se jedná o nějaký vojenský poligon k nácviku střelby, než o záběry ze skutečné bojové činnosti.

  Nějak jsem nepostřehl, že by ten Konkurs zaměřoval. Všechny rány šli na jedno místo, odkud jsem nepostřehl žádné ohníčky odvetné palby. Že by takhle někdo střílel na cíl ( neřknuli pohyblivý tank, OT...) jsem ještě neviděl.
  Od kdy si střelec z PTŘS sám nabíjí?? Místo aby pozoroval bojiště, vyhledával a třídil cíle, měřil vzdálenost, naváděl raketu, soustředil se na zásah, kontroloval jeho účinnost ..., tak tam lítal jak opičák na gumičce, který jen nabíjel a bez rozmyslu a zamíření pálil.
  Navíc ty exploze po dopadu spíš nasvědčují použití cvičné munice se zvukovým a zábleskovým efektem, než plnohodnotné ostré rakety s trhavinou (žádný dým, zvířený prach, létající zemina...).

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože,Ferro,nech toho....

   Vymazat
 6. to nevadí, až konečne ukrajinci dostanú rozum, nude im stačí povraz, jednak na to, aby povešali tú chátru, čo im teraz vládne a potom aj pre seba, keď si uvedomia, čo akého marazmu sa dostali. Keď zistia, že im už nepatrí zem pod nohami ani voda.

  OdpovědětVymazat
 7. a poriadny kus povrazu nech si nechajú aj na nášho ivanka, mikuláška a keby bol u kamošov akurát na návšteve andrejko, tak to by bolo super

  OdpovědětVymazat