Reklama

.

.

úterý 28. června 2016

Josef Skála, místopředseda KSČM ke Dni památky obětem komunistického režimu na radiu Impuls

28. 6. 2016


45 komentářů :

 1. To musí být zvláštní nátura dobrovolně obhajovat nebo relativizovat ta komoušská hovna. Asi nějaká úchylka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro hlupáka, každý hloupý.
   Jaké exkrementy obhajuješ ty?

   Vymazat
  2. Co být konkrétní, úchyle!

   Vymazat
  3. Chceš být konkrétní ty rudohnědé drzé hovado? Tak si posluž.

   http://www.totalita.cz/seznamy/seznamy1.php

   Vraždili jste mimo jiné naše válečné hrdiny ty tupé hovado. Hrdiny které ostatní národy nosili na rukou a provolávali jim slávu.

   Vraždili a zavírali jste do lágrů kohokoli z koho jste jen cítili sebemenší ohrožení své moci. Z principu ty největší osobnosti.

   Mstili jste se na rodinách, dovedli jste za 40 let zemi k úpadku atd atd.

   Zalez 100 metrů pod zem, pros za odpuštění a doufej, že k tobě bude za ty tvoje prasárny osud milostivý.

   Vymazat
  4. Kapitalismus je systém ve kterém jedna skupina lidí žije na úkor druhé skupiny. Pro socialismus byl charakteristický jeden nedostatek, který neuměl řešit a to, že když lidé mají jistotu práce, zdravotnictví, školství, bydlení, tedy nemají strach ze straty životních jistot, přestávají se snažit. Po roce 1989 tady vyrostla armáda nezaměstnaných, bezdomovců, nepřizpůsobivých, lidí pracujících jenom za minimální mzdu a lidí kteří jsou nad propastí chudoby a hlavně, nikdo se jich nezastane s argumentací, že si za to můžou sami. Ti kteří jsou na tom relativně dobře, si neuvědomují, že je osud chudých v nejbližší budoucnosti čeká, ale můžou si říkat, ještě je to dobré, jako muž padající ze stého patra mrakodrapu, který ještě zatím nedopadl na chodník.

   Vymazat
  5. debile, agente 0:03-odkazy nečtu. Z Tvých blábolů se nemám čeho "chytit". Až mi předložíš konkrétní kauzu, můžeme pokračovat ale na to Ty nemáš!

   Vymazat
  6. Pro 0:03
   Příliš primitivní pro jakoukoli diskusi,moc toho nevíš!

   Vymazat
  7. Za komunistů se stalo množství justičních vražd, to demokraté nechají jednoduše ztroskotance pojít na ulici. Kdo za to může?

   Vymazat
  8. za komunistů byli Češi, Slováci, Moravané ale i Romové spokojeni
   nyní v kapitalistické ČR, po roce 1989 jsou nejen spokojeni ale i šťastní!!

   Vymazat
  9. Kokůtku Povolný,
   třeba jeden z těch 250 popravených, Heliodor Píka. Pochybuju, že ti to jméno, ty debilní analfabete se zákldní školou, něco říká.

   Vymazat
  10. Generál Pika byl špion. Dokázáno. Tehdy se za to popravovalo na obou stranách.

   Vymazat
  11. 0:53-jo říká,narazil tam do mne jiný řidič. Tak povídejte, teď odkazujte, kde najdu soudní spisy nebo mně odkážete opět na politický výklad? Co máte ještě na srdci?

   Vymazat
  12. Tak soudních spisů se ti zachtělo? A těch 250 popravených, 400 zabitých na hranicích, tisíce poslaných do lágrů, to je "politický výklad", jo?


   Povolný, jak už jsem psal, jsi rudohnědé bezskurpulózní hovado. Dokazuješ a překonáváš to každým svým příspěvkem. Věřím, že ani jedno z tvých 5 děcek se s takovou špínou nebaví.

   Vymazat
  13. 0:03 Ve vašem odkazu nejak nevidím žádné "zavražděné hrdiny" po roce 1960. Jak je to možné, když podle vás bylo vraždění a zavírání do lágrů charakteristickým znakem minulého režimu? Jen namátkou, poslední popravený, Vladivoj Tomek, byl odsouzen za ozbrojené přepadení a zabití strážného. Váž odkaz je zajímavý, ale lepší je seznam popravených na stránkách ÚSTR, kde jsou i životopisy oněch popravených. Tam si zjistěte, kolik z nich u nás působilo jako agenti po výcviku na Západě. ÚSTR asi nebudete podezřívat, že jsou rudohnědí idioti, nebo ano?

   Vymazat
  14. A ta tvoje ussácká kreaturní vláda nevraždí dodnes černochy a Indiány????!!!!!!A co takhle KÓD NAVAHO,TY ULTRA ZMRDE BEZ MOZKU,ALE S PROJEBANOU FIRMOU NA NOČNÍKY!!!!!!

   Vymazat
  15. Teď se tomu neříká justiční vražda, ale zahynul při silničním neštěstí ....

   Vymazat
  16. Vidím že lichvář nespí ani ve dne ani v noci. Tolik práce chudák musí stihnout. Ale takoví byli i za té první "demokratické" republiky. Kradli, ničili lidské životy a řvali, stejně jako ten náš "anoným" dnes. No a pak přišel ten únor a mnozí se dostali tam kde pak byli. Taky si mysleli, že lidé zapomínají. Jako si myslíš ty LICHVÁŘI dnes. Jsi budoucí "obět nějakého ismu". Zatím mají zase svůj "svátek" a mohou znovu krást. Ale vše dočasu.
   Altman

   Vymazat
  17. O:O3- sám jsi debilní idot! V tý tvá Americe žádný hrdiny na rukách nenosí! Serou na ně! Však taky jich víc chcípne vlastní rukou nebo kulkou policie, než jich chcíplo ve válce, kterou ovšem viděli spíš z"z ponorky", ti tvý "hrdnové"! Viz Rambo I.! Ten film je přímo o jednom takovým! Páč se to tvým sioimpickým loutkovdům nelíbilo, museli panáci v Halyvůdu natočit sračku Dvojku a Trojku, aby "napravili dojem", ale jen na plátně. Realita zůstává tristní ...

   Vymazat
 2. 23.11 Jiné argumenty ty demente z ods by nebyly.Je vidět,co ty jsi za debila,asi nějaká úchylka?On to obhajuje veřejně,proto před ní smekám svou brigadýrku,jestli vůbec víš,co to je,ty ussacké hovno?

  OdpovědětVymazat
 3. Zlato jde nahoru a poroste výš a výš ...

  Derivátový iluzorní systém se znovu naklání nad propastí .... Deriváty je iluzorní bohatství které v reálné ekonomice má hodnotu NULY .... Jakmile reálný svět bude více a více konfrontovat iluze DERIVÁTOVÉHO BOHATSTVÍ více více se západní bankovní systém rozpadat protože jeho základy jsou z DLUHU ..

  Burzy se propadají, propadají se měny, tak jako komodity ...

  Pokud Itálie natankuje - ECB - chce napumpovat bezcenné EURO to Itálie aby ji zachránili, iluzorně, opak je pravdou pohřbívají tím italskou ekonomiku ... ECB dělá jen to co nefunguje opakuje stereotyp FEDu....

  Itálie se bude chtít vymanit z chapadel EU ... Snahy zachránit EU vedou k tomu že tyto snahy pohřbí EU i s EUREm...

  ?????
  Mezitím EUROASIE se organizuje a připravuje k větším a větším ekonomickým krokům zatím co EU se disintegruje krok za krokem ..

  EU je dnes TITANIC ....

  OdpovědětVymazat
 4. Škoda, že pan Skála nedělá předsedu KSČM, to by se dalo i volit. S Filipem jsou béčko Zaorálků a spol. z ČSSD. Děkuji za odkaz, když pana Skálu porovnám s Kalouskem, Zaorálkem a Dientsbierem ... ne to nejde porovnávat, škoda, velká škoda. Toho chazarského pohunka co tam je, volit nebudu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem doufal v jeho zvolení a také hledám "náhradní"řešení.

   Vymazat
  2. 0:56-máte pravdu ale až já nebudu mít problém, budete ho mít Vy, mějte to prosím v paměti a chovejte se tak, abychom neměli problém oba.

   Vymazat
  3. Pan Skála je moc agresívní, raději Filip..

   Vymazat
  4. Pro anonymitu NR se tady stížnosti na komunisty moc neprovozují. Velmi často se vina za současné svinstvo svaluje na komunisty, jako by to byli oni, kteří nyní vládnou. Socani jsou čistí jako okvětí bílé lilie. I k tomu se zoufalci z pravicové socdem uchylují.

   Další zoufalé přání antikomunistů je najít mezi komunisty českého Gorbačova. Sázka na Skálu bylo také idiotství.

   Vymazat
 5. 1:04 - pravice, levice, komunisté, všechno to jsou jenom slova. Celá Evropa se topí v nesplatitelných dluzích a v parlamentech pro ně někdo musel hlasovat. Stačí si projít jak která strana a pod jakým vedením hlasovala. Jak se někde vyskytne člověk, který chce omezit zadlužování, tak mu nadávají. Nemají armádu, mají dluhy a kdo pro ně hlasoval patří k nim a na jménu strany nezáleží.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak nejak se hajil i Adolf Eichman. Komuniste zavrazdili kolem 100 milionu lidi. Vice nez naciste.
  Meli by se omlouvat az do konce zivota na kolenou, ale misto toho si jeste otviraji rypaky.
  Ivan David je peknej hnus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus trochu počítat, jestli to dokážeš, Einstene. Budeš překvapen. To skóre je silně v neprospěch kapitalismu. Tady máš jeden příklad.
   http://www.petersaysstuff.com/2014/05/attempting-the-impossible-calculating-capitalisms-death-toll/

   Vymazat
  2. Co to meleš za hovna ty lejnolahvárenskej lejnosrku,černoprdelníci mají na svědomí miliardu životů,mamrde!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. Nebavte se, prosím, s notorickým lhářem mdlého rozumu (7:44), který napadá slušné lidi a podsouvá jim myšlenky a skutky, kterých se nikdy nedopustili.

   Vymazat
  4. 7:59 "Já se jim divím, pane vachmajstr, že se s ním o takových věcech vůbec bavíte. Vždyť přece každý ví, že je to notorický blb".

   Vymazat
 7. Stejne me nebudete rozumet , ale pokusim se !

  Prvni republika mela kapitalismus, kteremu se rika v dnesnich modernich dnech NEREGULOVANY !

  Ten je nelidsky a udel devecek a poskoku na vesnici byl velmi spatny. Chyba nebyla v kapitalismu, ale v neschopnosti tehdejsi vlady, ktera mela zakony tento udel upravit ! A ne cumet na udel, jako parta blbecku !

  V ten moment by jste byli u kapitalismu REGULOVANEHO, ktery rika, ze nejvetsi hodnota kapitalisty je pracovnik a ne penezenka kapitalisty. Proto pracovnik, at uz devecka, ci pokoni na vesnici, musi mit nejaka prava prijmu a bydleni.

  Vase vlada je tak hloupa, jako byla vlada prvni
  republiky !

  Kdyz duchodce plati najem 8000 kc a ma prijem 7000 kc., kdyz mlady manzelsky par, nema na najem, tak je to pouze otazka casu, kdy zeme spadne do naruce Komunistum nebo Nacistum, kteri proti neregulovanemu kapitalismu bojovali daleko zurivej nez Komuniste, presto, ze se nemeli vzajemne radi. To se ale nesmi rikat.

  Nejvetsi a NEJKRVAVEJSI boj proti neregulovanemu kapitalismu se vedl v Americe a rozhodne ne kdekoliv jinde. Ale nikdy nikdo vam o tom nerekl a pan Skala o tom nevi.

  Regulovany kapitalismus se opira o zakony, ktere jsou sepsany v bibli kapitalismu, ktera se jmenuje TQM, a kazdy manazer v Americe musi prodelat skolu techto zakonu.. (Mam tu skolu s vyznamenanim.)

  Ti kteri skolu, nemaji jsou ZASTRELENI, za nejako dobu na parkovisti, nebo pred vraty firmy od abnormalne nasraneho pracovnika, kteremu je vsechno jedno !

  Pracovni zakony jsou velmi dulezite ! ! Kdyz manazer potrebuje prescasy, tak mu je dejte , ale zakon z TQM rika 1 1/2 x hodinovy prijem a 2 x za nedeli.

  Manazer, ktery vam to neda, nema pravo nic zadat a klidne mu pripomente americke parkoviste. On je nepritel kapitalismu !

  MAM RAD KAPITALISMUS ! Mam rad TQM ! Mam rad, kdyz se maji pracovnici dobre.. Spravny kapitalismus rika - ZIJ A NECH ZIT ! (Live and let live.)

  Nejsikovnejsi kapitalista 20-teho stoleti byl B.J. Vorster... Mel praci pro 40 millionu pracovniku a chybeli mu dalsi tisice, tak je privazel z okolnich zemi.

  Za leta v emigraci jsem uz zazil vsechny druhy kapitalismu a vim urcite , ze spatne zachazeni s pracovniky vede k radikalizaci zeme.

  Za ten BUDOUCI BORDEL jste zodpovedni vy, protoz jste nezvolili kvalifikovane lidi na dohled socialnich a pracovnich zakonu, ktere by ochranily, jak duchodce, tak mlade manzele.
  A nyni pro pane Skalu, ktery ma zlate srdce matky Terezy s hlubokym socialnim citenim, zahraje nick honolulu oblibenou pisen ULTRA KAPITALISTY B.J. Vorstera
  na youtube
  Die Stem van Suid-Afrika.


  OdpovědětVymazat
 8. V padesátých letech nebyla v ČR témeř žádná kriminální činnost. Např. defraudant, který aby zakryl manko zapálil horskou chatu, chycen při útĕku přes hranice, po roce 89 člen KPV. Zapálil ji totiž proto, že se tam konala komunistická školení. Tito lidé a jsou jich tisíce tak snižují důvĕryhodnost protikomunistického odboje skutečných odbojářů.

  OdpovědětVymazat
 9. PARDON LIDI, ja se zapomel podepsat - 7:47 jsam napsal
  ja ! Tribun lidu - HONOLULU..
  Nadavejte me az zitra vecer. Jedu vychutnat kapitalisticke pozitky.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Naprosto nemá cenu pitvat minulost. To bychom si mohli navzájem vyčítat křivdy až do období Bílé hory. Jsou národy, které zažily hrozné občanské války a také dnes spolu musí žít (např. Španělsko, Řecko, Kambodža). Je třeba věcně vyhodnotit chyby, ale historie je historie. Je potřeba se dívat dopředu, vymyslet jak z toho průseru ve kterém nyní jsme a co dál. Navrhuji napnout úsilí na vyhlášení referenda k vystoupení ČR z EU a NATO a získat svojí suverenitu zpět. Obojí je nereformovatelné. Obě strany jak komunisti, tak tzv. demokraté mají tolik másla na hlavě, že to budou nejméně dvě generace napravovat. Jen to ti mladí ještě neví a jsou najivně hloupí. Jen co škody udělala ta zasraná karieristka a svazačka frau Merkel. Takže se probuďte, nehádejte se hloupě mezi sebou a raději myslete na budoucnost. Nevypadá růžově. Ti co si nakradli po 89 by si měli uvědomit, že velmi brzo mohou mít zase holou řiť a přitom o to přijdou legálně a hlavně nerecyklujte politické mrtvoly jako Dlouhý, Brčál, Nepohoda a spol. Už se předvedli jací jsou to "charakterové".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezká myšlenka, ale neuskutečnitelná. Když se rušilo RVHP a Varšavská smlouva, vše proběhlo v klidu. Mám obavu, že v případě, že budeme chtít vystoupit z EU a hlavně jestliže budeme chtít vystoupit z NATO, už to taková idyla nebude a obávám se, že západní demokratické státy by byly nucené nás poučit, jako poučily Jugoslávií, respektive Srbsko, humanitárním bombardováním pomocí zdraví prospěšnými bombami s obohaceným uranem, které mírumilovné stíhačky NATO shazovaly na nemocnice, školy, mosty, obytné domy a tím chránily demokratické principy a západní hodnoty, proti neuvědomělému Srbskému lidu, který nechtěl pochopit, že to nejlepší na světě je, vše odevzdat USA a věrně USA sloužit. No a nás by nejspíš čekalo to samé humanitární poučení, pokud by jsme prokázali naše nepochopení prospěšnosti otroctví ve prospěch Západních demokratických států, které chtějí jenom naše dobro pod vedením mírumilovného státu USA na věčné časy a nikdy jinak.

   Vymazat
 11. Rozhovor uvádí sice fakta, že lidé měli bydlení skoro zadarmo, lidé nebyli zadluženi, ale tyto fakta nikdy nemůžou obstát v dnešní době. Proč?. No proto, že socialismus měl na prvním místě člověka a jeho životní potřeby a tomu se podřizovalo vše, proto byly pro každého byty, dostupné zaměstnání, zdravotnictví, školství, jistě důchody, nikdo nevěděl jak vypadá bezdomovec, socka, a podobné výdobytky dnešní demokracie. To dnešní společnost je postavená na uspokojení potřeb kapitálu a kapitalistů. Vše je podřízeno zisku a jeho maximalizaci a v tomto režimu nemají potřeby člověka co dělat. Nejdůležitější je zisk a to za každou cenu. Proto redaktor neustále zesměšňuje argumenty, že lidé už nespali po maštalích s dobytkem, ale měli své byty, že měli jistou práci, nikdo nebyl zadlužený. To je kapitalistům všechno k smíchu. Přeci okrást, ožebračit bližního svého, to je ta demokratická společnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedovedu si představit cituaci, že by si redaktůrek pozval Bělobrádka a podobným stylem do něj šil. A že by se našlo mnoho (pro lidovce) nepřijemných témat o tom není pochyb. Tady vážně panuje prazvláštní demokracie.

   Vymazat
 12. Souhlas Vlastimil : zlato jde nahoru i vJaponsku za dva měsice vylezlo o 50 dolarů ! Japonci stim ven vůbec nechtěli jít no bohužel udržet seto již nedalo ! EURU dávám asi10- 14 dnů a půjde honem dolů ! Chce to urychlěně vyzvednout peníze z banky a zrušit karty !

  OdpovědětVymazat
 13. (9:36) Protoze kapitaliste a pracovnici se vzajeme potrebuji, tak se podminky souziti musi nastavit tak, aby byla ROVNOVAHA v pravech a potrebach obou skupin.

  O to se postarala v tom nejtvrdcim americkem kapitalismu UNIEN.
  Napred byli mlaceni, str1leni, zbijeni, pracovnici ! (Chicago, Detroit, Pittsburg, cela West Virginia.)

  Potom zacala umirat "policie", ktera mlatila zabijela protestujici pracovniky. A ve West Virginii z toho byla valka mezi okresy severu statu a jihu statu.

  Aby se rozpoznali vzajeme od sebe obe bojujici/vrazdici strany, tak severni okresy mely kolem krku cervene satky.

  A mate zde povestne RED NECK, ktere lide v Cesku omylem povazuji za farmare opozdene ve vyvoji. To neni pravda panove ! To byli UNIONISTE.

  Pane Skala musite to vsechno prostudovat ! Aby se zadna strana snazici se o zlepseni socialniho udelu pracovniku nedopustela takovych zbytecnych prehmatu a ZLOCINU jako delali komuniste v 50-tych letech.

  Nejmenuji Sovetsky svaz ve 20-tych letech, protoze tam byla rasova exterminacni valka vedena proti Slovanum.

  Prostudujte Weimarskou republiku podrobne a uvidite, ze porodni baba Nacismu a vzestup Hitlera byl neregulovany kapitalismus.

  Proto s nim sli vsichni Nemci, protoze meli velmi tezke zivotni podminky v dobe Weimarske rep.

  Tribun lidu HONOLULU odchazi, obdivovat tu krasnou a hubatou pani, kterou zde predklada k obdivu novinar
  Doubalik.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hello Nicku,

   Tvoje příspěvky mně vždy trochu pozvednou náladu. Většinou se u toho hezky chechtám a docela Ti závidím to teplíčko kde bydlíš. Jestliže se chceš trochu pobavit, otevři si jednu stránečku na komunistickém weblogu - http://desitka.org/?p=7087. Před hodinkou jsem tam vložil 27 obrázků - vtipů. Hezkou zábavu.

   Vymazat
 14. Světa znalý!(honolulu), nechcete(pokud máte ještě české občanství) kandidovat na českého prezidenta?
  Rád čtu Vaše reálné i nerálné myšlenky, které humorně odkrývají slaboduchost některých hulvátských
  nicků. Představa, že v případě Vašeho vítězství, by mluvčím byla ona krásnohubatá paní, by mě na stará kolena udělalo velikou radost. Zůstańte svůj!
  Mám pro Vás slabost V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 15. K otázce, kterou pan Hejma Josefu Skálovi položil ohledně kdysi oprýskaných domů: Ano, souhlasí, tak tomu bylo! Ale neváleli se před nimi hladoví žebráci a bezdomovci. Všichni měli práci a nikdo zde nevěřil, že na Západě děti trpí podvýživou. Taktéž bych rád znal počty lidí, kteří teprve v tomto režimu přišli o život; ze zoufalství mnohdy dokonce i sebeupálením anebo skrze kriminalitu, jaká v tomto předtím nikdy neexistovala.

  OdpovědětVymazat
 16. "Stalin neodešel do minulosti, ale rozpustil se v budoucnosti," . . . Charles de Gaulle. Uvádějí komanči ve Frýdku , a Skála jim u toho tleská na náměstí. Viz video : http://www.ovkscmfm.estranky.cz/

  OdpovědětVymazat
 17. V Impulsu totiž nezanají dokument:http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880, který v časové posloupnosti uvádí fakta o tom jak USA více jak 200 let terorizují svět a jsou největším nebezpečím pro mír ve světě, pro demokracii a svobodu a lidské práva. Takže co vyčítají bývalí komunisté, nyní v ODS a jinde dnešním komunistům?

  OdpovědětVymazat