Reklama

neděle 5. června 2016

Krást se vyplatí!

- Gerd -
5.6.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Takový vzkaz zaslal obyvatelům ČR Vrchní soud v Praze v pátek 27. května 2016, kdy zrušil nepodmíněné tresty odnětí svobody sedmi lidem, kteří měli jít do vězení na tři až pět let za manipulace s armádními zakázkami. Uložil jim podmínky. Dalším čtyřem desítkám obžalovaných snížil podmíněné tresty, které jim v roce 2013 uložil českobudějovický krajský soud. Jednoho obžaloby zprostil. Obžalobě z ovlivňování zadávacích řízení na tendry Vojenské ubytovací a stavební správy čelilo 52 lidí.


Předseda senátu Vladimír Vočka četl rozsudek pět hodin. Krajský soud se podle něj dopustil v průběhu řízení procesních chyb. Kvůli „traumatizující” délce trestního řízení však kauzu do Českých Budějovic vracet nechtěl.

V březnu 2013 uložil Krajský soud v Českých Budějovicích čtyřem desítkám obžalovaných podmíněné tresty, sedm lidí poslal do vězení. Dva lidé tehdy byli zproštěni obžaloby a u jednoho soud upustil od potrestání.

Odvolací soud v pátek zamítl odvolání státního zástupce, který nesouhlasil se dvěma zprošťujícími rozsudky krajského soudu.

http://www.novinky.cz/krimi/404769-soud-zrusil-v-kauze-armadnich-zakazek-nepodminene-tresty.html

Možná si řeknete, banální kauza na úrovni Babišova Čapího hnízda, která mu prošla bez většího zájmu obyvatel ČR. Tak proč se jí zabýváme?

Důvodů je několik:


1. O zapomenuté kauze jsem na Kose psal skoro před rokem https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/27/jeste-ke-kauze-rath/ . A tak bychom měli mít i závěr, když došlo k pravomocnému rozsudku.

2. Sice jde o relativně malé sumy, ale jde o daně vybrané od nás, ze kterých si 52 osob odklonilo svůj podíl.

3. Je to jediná kauza korupce na ministerstvu obrany, kterou se podařilo dotáhnout do procesního konce přes veškeré obtíže s vyšetřováním spojené a jedině díky úsilí státního žalobce Barnabáše Lišky.

Kdo tedy půjde sedět? Nikdo! Vůbec nikdo! Ani jeden z obžalovaných si neodseděl ani jeden den!

Obžalovaní totiž mají svá práva a soudní řízení bylo neúměrně dlouhé podle pražského Vrchního soudu!

Nemyslím si totéž. Soudní spis obsahoval mnoho tisíc stran textu a obžalovaných bylo celkem 52 osob. Nemám dojem, že by se soud neúměrně protahoval. Soudci Krajského soudu v Českých Budějovicích dělali, co mohli.

Korupce je na ministerstvu obrany provařená už od dob, kdy tam působil Miroslav Kalousek. Ale nebyl v tom sám, jeho nástupci po jeho odchodu zdatně vyrovnávali rozdíl.

Kauza 52 osob je jediná, kterou vyšetřovatelé a státní zástupce dostali k soudu (Kauzu Bartáka za Pandury nepočítám, tu některý soud zarazí zcela určitě). Přesto mizivé tresty. Proč?

Příčin může být několik:

1. Vrchní soud v Praze má pravdu a zná skutečnosti, které my neznáme. Nemyslím si, že by tomu tak bylo. Vina byla prokázána a obvinění dostali podmíněné tresty. K tak mírnému potrestání není důvod.

2. Členům senátu, který v kauze rozhodoval, nečekaně přišla na účet větší částka peněz. Snad k takové situaci nedošlo, i když případ Klausovy amnestie ukazuje…. no ledacos.

3. Věznice jsou plné. Ani tento argument neobstojí. Když bylo třeba, řidič trolejbusu Smetana, který přimaloval tykadla obrazu Ivana Langera, šel sedět za pohrdání soudem, který řídila manželka Ivana Langera. Takových banálních případů bude více a stačilo by pár odsouzených za podobné činy pustit. Jistě by se místo našlo. Pro Ratha s jeho ubohými 7 miliony v krabici od vína se místo našlo.
4. Odsouzení byli namočeni i v jiných kauzách dosud nevyšetřených, do kterých je zapojeno tolik dalších osob včetně představitelů justice, že její zveřejnění hrozí defenestrací. Ale taková kauza by možná praskla už daleko dříve.

5. Obžalovaní jsou takovými pilíři české ekonomiky, že po jejich zavření by se celé české hospodářství okamžitě zhroutilo.

Vážně nevím, která verze je pravdivá. Jisté je jedno, jaký vzkaz česká justice vyslala všem občanům.

Nebojte se a nakraďte ze státních peněz, tj. z našich daní!

Když Vás chytí, máte 90% jistotu, že nebudou důkazy proti Vám svědčící.

Když důkazy budou, máte 90% jistotu, že vyšetřovatelé nebo státní zástupce Vaše obvinění zahladí. Nebo zmaří vyšetřování.

Když vyšetřovatel důkazy a obvinění nezahladí, máte 90% jistotu, že Vás soud první instance osvobodí.

Když Vás neosvobodí soud první instance, máte 90% jistotu, že Vás osvobodí soud druhé instance.

Když Vás neosvobodí soud druhé instance, máte 90% jistotu, že Vaši kauzu vrátí soud některé z dalších instancí – Nejvyšší správní, Ústavní nebo Soud pro lidská práva ve Štrasburku.

Když se ani předchozí krok nepovede, máte 90% jistotu, že včas utečete do zahraničí.

Když ani do zahraničí neutečete, máte 90% jistotu, že dostanete amnestii od Václava Klause v posledních dnech jeho prezidentského funkčního období.

Takových podobných kauz bylo několik. Třeba v roce 2010 exstarostovi Chomutova a senátorovi Alexandru Novákovi (ODS) uložil prvoinstanční soud podmínku a pokutu 5 milionů za to, že vzal úplatek 40 milionů. Zůstalo mu tak pěkných 35 milionů. I když nakonec šel „sedět“ do fešáckého kriminálu, odkud ho velmi brzo a v rozporu se zákonem dostal nějaký spolek motorkářů… Být zkorumpovaný se v ČR prostě vyplácí!
Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/146286/vysmech-za-uplatek-40-milionu-pokuta-5-milionu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

I v dané kauze rozkrádání na ministerstvu obrany dostali obžalovaní směšné majetkové tresty v řádech statisíců. Tedy takovou informaci víme jen ze zveřejněné části rozsudku Krajského soudu v Českých Budějovicích. Nevíme ale, zda obžalovaným pražský Vrchní soud náhodou neodpustil kromě nepodmíněných trestů i peněžité tresty – pokuty. Po zveřejnění škody se obžalovaným celá kauza i tak vyplatila, a to včetně honorářů za právníky.

Pokud nejste příslušníkem „jelit“ (viz Všudybylka a termín jalové elity https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/05/29/elity-a-autority/), pravděpodobně půjdete sedět do vězení i za banální prohřešek. Třeba přimalování tykadel a pohrdání soudkyní, manželkou politika, kterému jste tykadla přimalovali. Jste totiž nebezpečný rebel a recidivista, jehož trestná činnost bude mít jen vzrůstající tendenci, a nakonec nějakého příslušníka jelit oberete o peníze, což je to nejhorší, co jim můžete provést (viz článek Lea K https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/05/30/individualita-a-kapitalismus-znamy-neznamy-ale-aktualni-milan-valach/).

Přeci byste nechtěli, aby příslušníci jelity museli dožít v chudobě za platy průměrně vydělávajícího občana!

Na obírání občanů o peníze mají monopol jen příslušníci jelit a nikdo jiný. Takoví kapsáři, drobní zlodějíčci a bytoví zloději jsou zvlášť nebezpeční, protože okrádají občany o jejich těžce ušetřené peníze, a tak jim nezbývá na nákup jiného zboží nebo dokonce na placení daní a pokut všeho druhu.

Vrchní soud v Praze rozhodl a zase nastal klid na práci. Je to ale takový klid před bouří, který v mnohém připomíná jarní měsíce roku 1789. Jaká byla tehdy situace?

Francie se již delší dobu potácela na pokraji státního bankrotu. Hospodářská situace se výrazně zhoršila, od začátku 80. let 18. století začaly být uskutečňovány reformy pro povzbuzení výroby (zrušení vnitřního cla, některých poplatků zatěžujících výrobu). K hospodářským problémům se přidala i nepřízeň počasí, která byla zapříčiněna erupcí islandské sopky Laki v roce 1783. Během sopečné erupce se dostalo do atmosféry velké množství sopečného popela a sopečných plynů vedoucí k poklesu teplot v Evropě po několik následujících let. Změna teploty a menší množství dopadajícího slunečního záření se projevila v neúrodě zemědělských plodin a následném strádání populace.

Francie i ČR se díky rostoucímu zadlužení ke státnímu bankrotu blíží neustále. A s nimi celá EU. Hospodářská situace se zhoršila, je udržována jen masivním tiskem peněz nepodložených reálnou hodnotou. O to horší bude, až takové finanční letadlo spadne. Nepřízeň počasí máme též. Klimatický jev El Nino, období veder a dlouhotrvajícího sucha, katastrofální povodně. Sice nemáme výbuch sopky Laki, ale měli jsme 14. dubna 2010 výbuch sopky Eyjafjallajökull, po které obvykle následuje během několika let Katla (také islandská sopka). A nikde není řečeno, že k nějakému výbuchu nedojde v Indonésii nebo další tsunami jako 26.12.2004.

Možná si členové senátu Vrchního soudu v Praze a bývalí obžalovaní, teď už pravomocně odsouzení k podmíněným trestům, do svých deníčků napíší za pár let 14. července 2019: „Nic“. I když v případě francouzského krále šlo o deník lovecký.

A nám bude zase přihlouplý nebo senilní politik kázat o tom, jak žijeme rozmařile a nad poměry. Asi ano, ale podíl většiny obyvatel ČR na takové rozmařilosti zkonzumoval někdo úplně jiný.

21 komentářů :

 1. Když neexistuje spravedlnost, ale jen vláda gangsterských skupin, které si říkají politické strany, tak k násilí prostě zákonitě dojde. Lidi nemají nekonečnou trpělivost, nejsou špalek na štípání dříví. Květa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano k násilí zákonitě dochází již celé věky. Historie je plná válek. Kdo má na tom zájem? Tohle se se dělo a děje po celou známou historii.

   Znám jediné místo v historii (možná byli i jiná, ale o nich nevím), kdy si vládli lidé na chvíli sami sobě a to za vlády Stalina. Dědictví tohoto období bylo mnoho let míru a svobody v Evropě, zvláště ve východním bloku. Stalinovi se podařilo vytvořit z lidu širokou kádrovou základnu a z nejzaostalejší země byla rázem první ve vesmíru. Tohle elity nemohou Stalinovi odpustit, ukázal jasně, že bez nich to jde mnohem lépe (poznámka pro ty, kteří hledají jak svět funguje: Stalina nespojujte s marxismem - je to pouze ideologická obálka doby, ve které žil).

   Takže to, že jsou války a jiné projevy různých katastrof ve společnosti ukazuje na to, že je společnost špatně řízena. Z lidí jsou ovce a ty pasou vládnoucí jelita, které mezi sebou bojují o lepší pozice. Všimněte si, jak se okamžitě sjednotí, když hrozí, že by si lidé vzali vládu do svých rukou.

   Toto nelze změnit okamžitě, ale na začátek je potřeba dobře si to uvědomit a maximálně podporovat čest a morálku, aby agenti dobra vyskytující se mezi elitami měli podporu a mohlo jich být více. A pak je problém, že nestačí odstranit stávající elity, protože zastávají funkce, které musí být nějak plněny. Proto v tomto souhlasím s Leninem "učit se, učit se, učit se", aby mezi dobrými lidmi bylo dost schopných vzdělaných lidí a kádrů, aby bylo možno nahradit stávající neschopné kreatury (sami sebe označili za elity, ale správnější je jim říkat jelita, jak se trochu vžilo).

   Smazat
  2. Z toho vyplývá, že jen diktátoři jako Lenin, Stalin, Hitler a potažmo jimi uplatňované doktríny krvavé diktatury mohou národy sjednotit ve prospěch rozvoje. Zároveň se revolucemi a válkami vyřešila i otázka přelidnění. Vývoj lidské rasy se ovšem duchovně příliš neposunul, pokud namísto dohod mezi národy se přikláníme k násilí proléváním krve nevinných obětí a stále sofistikovanějším válkám. Nejvíc se mi jeví jako velcí státníci a vůdcové z dávné historie Karel IV. a nyní globální prediktor Putin, kteří se snažili nejen válečným tažením, ale hlavně vstřícným vyjednáváním a dohodami o nastolení celosvětového míru. Bohužel určitě budu nařčen z proruské propagandy a pranýřován, či popliván, ale navzdory tomu se jedná o můj svobodný názor. Hezký den. L.

   Smazat
  3. K 13:05 to z toho nevyplývá (nechápu jak jste k tomu došel), právě naopak z toho vyplývá, že je potřeba se pokud možno násilí vyhnout a svůj volný čas využívat ke studiu a získávání znalostí a k růstu v oblasti etiky a morálky.

   Co se týká vůdců může být dobrý a špatný vůdce, dobrý bude se snažit, aby vzdělanost a morálka obyvatel rostla špatný to dělá naopak, podle toho lze vůdce hodnotit ... po ovoci poznáte je ... podle výsledků. Rozhodně nehodnoťte vůdce podle toho co o něm kdo napsal (to jsou většinou pomluvy), ale soustřeďte na fakta z doby jeho vedení, co dobrého udělal.

   Vůdce může pomoci lidem, aby se stali více samostatnými a zodpovědnými, ale je omezen celkovou morálkou ve společnosti, kterou se ale může snažit zlepšovat. Zároveň musí, ale vybojovat bitvu proti ostatním elitám. Dosáhnout dobra je cesta do kopce, kdežto do pekla se jede na skluzavce (např. revoluce).

   V konání dobra není nikdo omezen, ale čím více se budeme snažit o dobro, tím budou lepší naši vůdci než společnost změní na tolik, že vůdci tak jak fungují dne již nebudou potřeba, protože lidé nebudou ovce a dokážou se o sebe postarat a vytvářet dobré podmínky pro sebe i ostatní.

   Smazat
  4. Ono je dobré si dobře pamatovat ony soudce a soudy. Jednou jim to pak připomenout. Třeba jako Polednové....

   Smazat
  5. No - to jste to rozsvítil s tou Polednovou. Když byla zatažena do hnusného procesu s Horákovou ( mimochodem ji taky zabila media) tak bylo holce 24 let. Co asi tak mohla ovlivnit? A ty hordy mizerných krys, s krví na prackách, si ty pazoury dodnes někde mnou, a žijí si jako prase v žitě. Tahat po soudech starou babičku - to mělo lidi radostně vzrušit a myslet si, že jde o spravedlnost? Hovno jde o spravedlnost! Jde vždycky jen o šaškárny a komedie. Někdo musí na pranýř - většinou ten nejméně vinnej - aby zhovadilá prasata měla vystaráno. A že se vyplácí krást? Ale to už přece řekl docela veřejně Klaus tenkrát jako ministr financí - ne? Že jakákoliv aktivita, která povede k získání majetku, je bohulibá a bude státem podporovaná. Proto taky se začalo na sprostých podvodech, sprostých vraždách bílých koní a zlodějnách - stát to podporoval. Zhovadilá justice svými vyfabulovanými rozsudky legalizovala statisíce podvodů a poškodila a ublížila statisícům lidí - to by bylo co odškodňovat dnes, kdyby všichni poškození podali žalobu - tedy ti, kteří české demokratické genocidní řádění přežili. "Stát" holt potřeboval hodně rychle pracháče a milionáře - tak byli vytvořeni z nejodpornějších šmejdů, protože slušnej člověk na takový aktivity žaludek nemá. Proto taky jsou české elity samá odporná sebranka včetně hvězd a celebrit a celá společnost je senkrůvna. Smrdí všechno, na co se podíváme.

   Smazat
  6. Pro 19:19. Nikdo a nic nemůže uniknout následkům svých činů, o to se lze opřít. Společnost je taková jaká je morálka jednotlivců, z kterých se skládá. Naše drobné nedostatky a ústupky zlu se projevují v tom, že máme takové řízení společnosti jaké si zasloužíme. Spravedlnost existuje, to zlo se Vás bude snažit přesvědčit, že neexistuje, aby Vás strhlo na svou stranu do záhuby.

   Smazat
  7. Prosím vás nežvaňte takový kraviny! Zneužiju mladou hloupou holku, a po změně jednoho čurákovýho režimu na jinej, ještě čurákovitější, ji povleču už jako stařenku na mučidla? Jděte do prdele! Spravedlnost existovala naposled v době, kdy král v převleku chodil mezi lidmi, a kterýho šmejda přistihli při šizení občanů, toho hned vykoupali v řece - to byla spravedlnost panečku! Ale dneska? Ta posraná banda politických mizerů se o lid nezajímá vůbec, žít z prostředků jaké uvolňují pro lid, by oni pochcípali hlady, naopak -lid předhodili všem všeho schopným chcípákům k vykořisťování, aby nemohli vládu obvinit, že se nikdo nemůže mít tak dobře jako tahle posraná smečka.Proto se mají dobře ještě i podvodníci, gauneři všeho druhu, i dobře zašití vrazi. Spravedlnost bude, až se bude česká zem prohýbat pod obsazenými šibenicemi, a řeky budou přetékat pod váhou utopených šmejdů. Než toto přijde, o žádné spravedlnosti tady nežvaňte - je to ubohý a trapný.

   Smazat
 2. Situace opět nazrává k pořádnému průseru a zase to bude pořádná mela i tady v Evropě.
  Ta už se nemůže pohojit na někom jiném,ale naopak,budou se hojit na ní....Končíme jedno a začne se něco úplně jiného.Momentální system totálně ovládaný sionisty vlastněnými bankami,jimž je vše přes peníze podřízeno a jimi ovládáno,se začíná vlastní vahou hroutit....Bude to rána...,ale nedá se nic dělat,je to potřeba a pak hlavně po ní dobře uklidit....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A náš Honzík Nerudů v knize Pro strach židovský píše o těchto stvůrách toto:

   "... Jejich vlastnosti jsou orientální, tedy naprosto jiné než národů evropských. Žid je právě jiný člověk než Evropan, jeho příliš živá obrazotvornost nemá klidu, ani nadání pro výtvarné umění. A jako cize stojí v našem společenském životě, s ledovým klidem vedle našeho umění, takž co cizinci stojí v historii evropské. Jen ji pozorovali, aby se ranám uhnuli, a kdo z nich měl vliv, užíval ho jen pro sebe. Jim nevadí aby tajně nepodporovali stranu druhou, když v tom je prospěch. U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ... Emancipaci českou od Židů hlavně bráti musíme, co emancipaci od židovského obchodu, od využitkování cizí práce." a v knize Obrazy z ciziny dodává: "Roztroušeni světem se stali lidem úmorem lidstva, co pijavice nejhoršího druhu nežijí nikde z práce, žijí z mozolů a potu cizího, krev pracujícího lidstva musí sloužiti k vyšperkování jejich bohatých salonů."

   Smazat
  2. A Otokar Březina líčí Židy takto: "...Masaryk stále mluví pro evoluci, ale svou humanitou je otcem a tvůrcem revoluce, tedy kroků zpátečních, Zpěvů pátečních. Masaryk, i když o tom neví, je revolucionář jako mezi národy židovstvo, které má svůj sen o ovládnutí celého světa, a tohoto cíle - snu může dosáhnout a dosahuje jedině rozvracením a rozvrácením všech národů, namlouvajíc jim, že není národů, že jsou jen lidé, kteří až se zřeknou svých národních a vlasteneckých báchorek, mýtů a lží, snadno se dohodnou...Naproti tomu však Židé sami mezi sebou vášnivě pěstují, křísí a fedrují právě židovský nacionalismus, děti své horlivě učí hebrejsky, stavějí, ctí a navštěvují synagogy, zalidňují Palestinu, ve všech zemích a městech svými emisary, řečníky, důvěrníky a propagátory šíří a živí sionismus. Pracují tiskem, pracují nikoliv pro to široké lidstvo, nýbrž jen a jen pro sebe ve všech politických stranách, nevyjímaje ani katolických, pracují ve vědě,v umění, v sociálních otázkách, ve sportu svou typickou drzostí, a všechno již mezi árijci prostoupili jako kvas a otrávili. Jejich názor na život, na ženu je úžasně nízký, hrubý, sprostý, materialistický, modlářský; oni ani dnes neuctívají Hospodina, nýbrž Baala a Zlaté tele. Tak řekl Březina.
   Otokar Březina mluvil mnoho o Židech: jejich názor na ženu je nízký, žena jest jen předmět rozkoše, je to jen samice, jen tělo. A vůbec židovský názor na život je nízký: jídlo, pití, lázně, hudba, divadlo. Tato poživačnost se přenáší do literatury, do sochařství,a život takového Žida je strašný, smutný, prázdný.
   ...Stanislav Todt prostě nevěřil, že Židé ovládnou svět. Kdyby četl Bibli, už by věděl, že jest jim to slíbeno od Hospodina a že se to také dokonale vyplňuje. Březina pravil. „A Židé vskutku ovládnou svět, poněvadž svým nadáním a svými vlastnostmi předčí árijce! Oni v diaspoře nezanikli! Každý jiný národ byl by jistě zanikl! Jsou talentovanější (a tato talentovanost projevuje se i drzostí, podotkl jsem – Březina dělal, jako by neslyšel). Oni ovládnou svět: všichni lidé budou otroky a Židé budou jen řídit práci“ Tak řekl Březina a vidíme to dnes nejlépe na Rusku. U nás, v ostatní Evropě i v Americe je to sice totéž, ale není to tak okaté, tak cynicky nahé. Ale už je to!
   My Židům přejeme všeho rozvoje a zdaru (oni mají jistě zvláštní poslání na světě, to dobře uviděl Léon Bloy), ale to neznamená, že se jim musíme poddat! Naopak, my se jim musíme bránit, jich se vystříhat, jich nenásledovat! A to není žádný antisemitismus! To je naše povinnost! Neboť každý národ má na zemi svůj zvláštní úkol a když my utoneme v národě jiném, nenaplníme svého úkolu.
   „Židé nepracovali na naší křesťanské kultuře a proto ji nenávidí a usilují ji zničit!“ Tak mi řekl v lednu 1927 Otokar Březina a dodal: „Byli by k ní lhostejní, ale ona je ze všech stran tísní, oni ji vidí, slyší, cítí všude, píchá je do očí; proto nemohou k ní být lhostejní, musí ji buď přijmout nebo pronásledovat!“

   Smazat
  3. Otakar Březina byl dobrý básník, ale politický idiot. O tom, že byl rasista, bych raději pomlčel. Je to jeho i vaše ostuda! Karel Svoboda, Pardubice

   Smazat
 3. Pane Gerd.
  Po dlouhé době srdečně zdravím.
  Jistě víte v čem to vězí a nepůjde to normální cestou napravit.Vždyť celá sametová k tomu směrovala,takže zase revoluce.Jen bych dodal,tak jako se nejdřív rozložil SSSR,tak se musí nejdřív rozložit USA a EU.Také mě u toho napadá,že jsou si jisti ochranou USA,jako komunisté ochranou SSSR.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jen rozeštvávání světovým Židáctvem! Přesně takhle rozesrali např. španělské Nizozemí! Tam se houno dělo, než tam maráni z Portugalska začli dělat bordel, financovat bandy loupežníků a pirátů - tzv. lesní a námořní gézy! Jejich vůdce, Vilda Oranžáda dostal od nich balík na vydržování těhletěch bojůvek! A výsledek? Převrat, vznik Republiky spojených provincií, což byla jen zástěrka pro ochranu židáctvem vlastněné a řízené Východoindické společnosti napojené na burzy v Gentu a Amsterodamu či Bruggách a následná kolonizace a expolatace zemí jižní a jihovýchodní Asie! Ale to jim zřejmě nestačilo a poté financovali i oranžistický puč proti anglickému Jakubovi II. - tzv. (ne)Slavnou revoluci - s podobným cílem a shodným výsledkem! A to už byl jen krůček k založení loutkové USA a vyvolání nespokojenosti a převratu ve Francii, hisTorií nám podsouvané coby "Francouzská" revoluce!

   Smazat
  2. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Smazat
  3. Smazali ode všad ten tvůj hnusnej, smradlavej ejakulát ty ubohej čůráku? Tak to připisuješ do diskuzí, kam už se nikdo nevrací, jen aby ses vyprázdnil - ty hnusný hovado? Jsi duševní mrzák.

   Smazat
 4. Útok na autobus - geo-politická hra. Sionistický ¨seznam¨to vypustil první---tzn uděláno Mossadem a CIA...

  Vydírání vlády...orázka proč ve Francii...dávají indikace že nemáme jít francouzkou cestou?  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cesky-autobus-ve-francii-zasahly-strely-sest-lidi-zranily-st/r~102042002aee11e6bc7c0025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

  OdpovědětSmazat
 5. jde o organizovanou skupinu, trestnou činnost s vysokou nebezpečností a státní zájem, obranu státu.
  Že by zase kamarádi pana Vondry a pana Pospíšila?
  Justiční mafie rozkrádá stát, jako na běžícím páse

  OdpovědětSmazat
 6. Čemu se máme divit, když se u nás kradlo za každého režimu, krade se a bude se krást i nadále. Chapadla mafie za 26 let prorostla až do míst nejvyšších. Chobotnice si našla cestu přes mozek a strukturu státní správy, vládní, ekonomickou, politickou, až k justici, policii a obranu nevyjímaje. Bič a rána spravedlnosti se hojně využívala a využívá pouze na bezvýznamný potěr, bílé koně a recidivisty, co by zavrženíhodné odpadlíky společnosti. Pověsti naší armádě a nejen jí, rozhodně neprospívají tradičně osvobozující rozsudky a amnestie podobných závažných společenských kauz, spíše naopak, dráždí hada bosou nohou. Dokud budou prohnilí nahrávat ještě prohnilejším, tak šířící se smrad od západu k východu země české nesmyje ani déšť, ani nepřekryjí křížové stopy Chemtrails. V poslední době se staly nejčtenějším bestselerem Protokoly Siónských proroků, které téměř před sto lety předurčily celosvětový globalizační vývoj národů.

  OdpovědětSmazat
 7. aby se něco v českém bordelu změnilo musí se ti co ten bordel dělají bát o život tak to vidí soudce LYNCH postupná likvidace zmetků typu kalousek a spol. očistí česko od hnoje který se nahromadil od hadrové revoluce !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.