Reklama

.

.

úterý 14. června 2016

Kurs Brexitu – dnes speciální vydání věnované Jakubu Jandovi a „politologům“ z Masarykovy univerzity- DOPLNĚNO !!!!!

- vlk -
14.6.2016 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Dneska si nepochybně počtou i ti, které Brexit nebo nějaké grafy sázkových kanceláři nezajímají. Věřte mi, že ano!

No řekl bych, že se dění kolem Brexit začíná dávat do pohybu, který ještě v pátek málo kdo čekal!! Rozhodně ne sázkové společnosti! A jestliže neobyčejně silně upravili kurzy na Brexit přes víkend, pak včera s tím hýbly ještě podstatně více!!!!

Začínají se dít věci!
Barometr pravděpodobnosti té či oné výhry se nám začíná vyrovnávat! Kurs na Brexit nám klesl na 1:2,5!!!! A na setrvání stoupl na 1:1,53 !!! Ještě minulý týden to bylo 1:3,75 a 1:1,29….

Poměr sázek zůstává beze změny.

A to včerejší kurzové zemětřesení se týkalo všech britských sázkovek…
Stále mi chodí maily, že jako britské sázkovky se prý podílejí na manipulaci veřejnosti, aby hlasovala proti Brexitu. Autorům těchto názorů zcel a evidentně nelze noc vysvětlit. Prostě když někdo jede sto let v nějakém, dobře zaběhnutém a velkém byznysu, případný špatně nastavený kurz ho bude stát majlant, tak to všechno, kvůli přání nějakého politika hodí do popelnice a udělá, co si politikář právě přeje, ačkoli ten už tady v dohledné době zcela jistě nebude… Hluboká logika! Ale nemá smysl, abych bojoval s větrnými mlýny. Fanatikům a spiklencům za každou cenu nikdo nic nevysvětlí.

Ale pro vás ostatní jsem se rozhodl svou galerii grafů souvisejících s Brexitem ještě rozšířit. O další sektor, který na možnost Brexitu reaguje mimořádně citlivě, kde se hraje o velké osobní peníze a který nám může posloužit jako indikátor, jak by to na týden a dva dny mohlo na ostrovech dopadnout – finanční trhy!

Tedy konkrétně vývoj britského akciové indexu FTSE 100 a vývoj kurzu britské libry ke koruně.

Nejdříve si dáme graf FTSE100 za posledních 5 dní:
 

 


To je ale fofr dolů, co říkáte – MINUS 4 % !!!! Což značí, že burziáni větří možnost obrovského propadu britských akcí, pokud by k Brexitu došlo. Stejný vývoj jako u sázkařů!!!

Ale je to opravdu jasný signál, že Brexit je pravděpodobnější než setrvání Británie v EU? Co nám říká tentýž index , ovšem za období posledního roku? Tohle:
Že zatím to ani hráči na burze jako fatální možnost nevidí!!! Zatím ne!!! Reagovali už dávno sníženou důvěrou vůbec na samotné referendum a drží se, zatím, v nějakých dlouhodobých mantinelech. Stejně jako sázkaři. I když… No prostě Cameron ohnul sázkovky, tak proč neohnul také burzu, když to má všechno ošéfované?!

I když... když přezkoumáme kurz jak si vede ve stejném horizontu britská libra, tak si troufnu konstatovat, že je docela dost těch, co koukají dostat svá aktiva z Británie nebo aspoň z librové pozice. Škoda, že nejsem schopen najít nějaký takový graf odlivu kapitálu z Británie, s kterým tak často a rády operovaly různé agentury ohledně Ruska při zavedení západních sankcí… Ten by mne fakt zajímal!


 

Na libře je trend daleko jednoznačnější než na akciovém indexu. Ovšem ani tady to zatím není žádný průlom! Pořád ještě odolávají minima z první dekády letošního dubna.

No uvidíme, v každém případě to bude zatraceně zajímavé!!!

Tak mne napadá, že je nejvyšší čas, aby si na londýnskou City a britské sázkovky a jejich nekalé manipulativní prokremelské praktiky, sloužící promoskevské propagandě důkladně posvítili věčně bdělí – Jakub Janda a jeho rádobyEvropské hodnoty a také politologové z Masarykovy univerzity, konkrétně pan Gregor a paní Vejvodová. Kteří rukou společnou a nerozdílnou včera vydali veleblábol, v němž analyzují metody proruské propagandy. A mimo jiné zjistili, že i neutrální zpráva vlastně může být proruská!

Abych aspoň trochu citoval:

„Obecně lze říci, že je jedno, zda se jedná o zpravodajství či komentáře, pomyslná hranice na těchto webech přestává existovat. Autoři používají emotivní figury nebo manipulativní techniky a například každý pátý článek vyjadřuje negativní emoci,“ konstatuje Petra Vejvodová, specialistka na propagandu z Katedry politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Toto všechno pak podle autorů „dokládá špatnou novinářskou práci“.

Pokusím se k tomuhle soustu vrátit speciálním článkem. Ale nic pro jistotu neslibuji…. Vím jak dopadla řad a mých podobných slibů z poslední doby.

Nicméně Jakub Janda a politologové z Masarykovy univerzity by opravdu neměli ztrácet čas. Ty sázkové kurzy stejně tak jako grafy na libru a FTSE100 jsou přímo nabité negativními emocemi. A to nikoli každý pátý den, ale nyní každý den. A Putin se jistě raduje jak pětileté dítě o vánocích! Jak zmáknul tu Británii!!!!

A vlastně celý svět, protože dolů s Británií, kvůli nejistotě Brexitu jdou momentálně akcie na celém světě!!!

Jakube Jando, Gregore, Petro Vejvodová – budíček!!!!! Budíček!!!!
 

Doplněk!
Ano Jando a spol. – budíček!! Big Ben se může zbláznit jak buší na poplach a vy nic! Putin vydatně ovládl britské sázkovky!

Kurzy na setrvání Británii se, řekl bych, až skoro panicky řítí dolů. Za necelé dvě hodinky, co jsem dnešní Brexit pustil na sklo se kurzy dramaticky změnily!!!

Na úspěch Brexitu se ranních 1:2,5 už sází jen v kurs 1:2,38 a na setrvání máme místo 1,5 už 1:1,57….

Za necelých 120 minut!!! To s tím nic neuděláte? Nebudete žádat, aby Brusel okamžitě zastavil evidentně Moskvou cinknuté sázení, které rozvrací náš a hlavně britský klid na práci? A co takhle varovat britské sázkaře, aby neskákali Putinovi na špek? No nejsnazší snad pro vás bude, když všechny weby britských sázkových společností, které se podílejí evidentně na té zjevné manipulaci s kurzy dáte a seznam proruských rozvratných webů a požádáte Brusel, aby je zabanoval!!!!

Nabádám vás k tomu bez ironie a s čistou myslí a otevřeným srdcem. Osobně si nepřeji vystoupení Británie z EU. Ale nebudu vám ani vám podobným vysvětlovat proč – nepochopili byste to.

Obama svému britskému psíku: "Zůůůůůůůstaň, zůůůůůůstaň, zůstaň ..."

49 komentářů :

 1. http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/rusko-strada-odlivem-manazerskych-mozku-loni-emigrovalo-350-tisic-lidi-1301678

  A sakra, soudruzi. Co se to děje? Nerozumím. Nemělo by to být podle vašeho neustálého blábolení zde přesně naopak?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, Rusko je zase cílovou zemí dochtors and engeneers odjinud! - http://zpravy.idnes.cz/uprchlici-na-svete-0nl-/zahranicni.aspx?c=A150607_151501_zahranicni_bse

   Vymazat
  2. Ha,ha, pan soukmenovec hltá zprávy z E15. To je stejné, jako by četl zprávy od Jandy, Vejvodové a pod......

   Vymazat
  3. Když se ti nelíbí E15 tak tady to máš v originále, čuráčku:

   http://nationalinterest.org/feature/russia-losing-its-best-brightest-16572

   Co si vymyslíš teď?

   Vymazat
  4. A hele, přišel čuráček a pokouší se odvést pozornost od předmětu článku. Ahoj čuráčku, jak se máš? :)

   Vymazat
  5. Máš to marné, ZMRDE ! Většina normálních lidí již na žvásty smažek, psychopatů a dementů jako jsi ty, neslyší. A málo se snažíš, tak ti moc nezaplatí. Budeš muset zase nastrčit někomu prdel, aby sis vydělal na další dávku, protože takové píčoviny, které píšeš, nikdo jiný, neý zdegenerovaný feťák psát nemůže...

   Vymazat
  6. "Národní zájem" je také úžasný zdroj informací, hahaha. To's tomu dal korunu, drahoušku 12:13

   Vymazat
  7. Pane jo ty jsi ubožák. Stálé blabolivé blouznění samozvaneho rusobijce. O co tu jde? Nevíš ani sám.
   Pro zrno v oku cizího nevidíš břevno v oku vlastním. Na jakýkoliv článek - reakce, že v Rusku je to horší:D a tak je to spravné, tak to má byt, viď?

   Vymazat
  8. Podívejte se, jak jste blbí. 7 vás reagovalo na toho nemocného, placeného, degenerátského trolla, který, navíc, mimo téma článku, zde publikoval obvyklou ukázku jeho chorobné, nenávistné mysli. Opakuji z novu, nechce ho být i s jeho nemocí. Politujte ho a nereagujte na něj.

   Vymazat
 2. No uvidíme jak to dopadne . Do nekonečna te EU lepit nejde . Když ne teď tak určitě brzy bude někdo jiný exitovat. ZB

  OdpovědětVymazat
 3. Ve zpravodajské hře ovšem musíme být ve střehu, jestli pravdivě zveřejněná skutečnost nezapadá do zpravodajské hry a neplní svůj účel. Jaký? To nikdo neví! To je podstata zpravodajské hry!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Myslím,že ten tlak od USA bude narůstat,pokud chtějí okupovat Rusko musí být Evropa jednotná.
  Také bych k tomu zařadil i onu reorganizaci policie u nás,naprostý kvapik a nejen v ČR.

  OdpovědětVymazat
 5. Žádné strachy! Dopadne to jako v Rakousku. Sice celé Rakousko bylo a hlasovalo pro odpůrce emigrantů ze strany Svobodných, ale nakonec, pod přísným dohledem velvyslanectví USA, zvítězil zelený příznivec přeměny celé Evropy na muslimský chalifát a obyvatele Rakouska koukali, jak je to možné. Stálin, údajně řekl: "Není důležité jak kdo volil, ale kdo sčítá hlasy!" Nevím jestli to Stálin opravdu řekl, ale v Evropě už to vypadá jakoby se ta největší mocnost na světě řídila právě tímto heslem. Takže, sice ve Velké Británii to bude jako vypadat, že jde o svobodné referendum, jestli setrvat v Evropské Unii, nebo ne, ale každý, kdo sleduje dění ve Světě, v Evropě a u nás, již dopředu ví, že taky dopředu je dávno rozhodnuto a Velká Británie zcela "SVOBODNĚ" zůstane součásti Evropaské Unie a bude poslušně plnit úkoly svého velkého bratra za nevelkou louží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč se EU nechová, jako Japonsko, kde je stejně jako v Německu od 2.sv.války přítomna amer.armáda?

   Z diskuse na parlamentních listech:
   Udělejme to jako japonci !!!, Herdek, 14. 6. 2016 9:25:03
   Japonsko je jediný národ, který neuznává občanství pro muslimy. Jim se neudělují povolení k trvalému pobytu. Šíření islámu je zakázáno, v Japonsku se na univerzitách arabština jakož i další islámské jazyky nevyučují, nelze importovat korán psaný v arabštině. Povolení k přechodnému pobytu bylo vydáno jen 2000 muslimům, kteří musí mluvit japonsky a své náboženské rituály vykonávat pouze ve svých domovech. Muslimové žijící v Japonsku jsou zaměstnáni pouze zahraničními společnostmi. Nejsou poskytována pobytová viza muslimským lékařům, inženýrům. Ve většině společností je v jejich pravidlech, že žádný muslim u nich nesmí být zaměstnán. Muslimové nemohou ani pomyslet na pronajmutí domu v Japonsku. Pokud si Japonka vezme muslima, pak je považována za vyvrhela a to navždy. V Japonsku panuje oprávněné přesvědčení, že islám je netolerantní náboženství, od něhož je radno se držet co nejdál. Jenže takové řešení je „too good to be true“, příliš dobré na to, aby to byla pravda...

   Pochybuje snad ještě někdo, že islamizace Evropy je plánovaná?

   Vymazat
  2. A jak ty pablbe vysvětlíš, že u nás vyhrál prezidentské volby Zeman?
   Jak vysvětlíš, že parlamentní volby na Slovensku a v Maďarsku dlouhodobě vyhrávají Fico s Orbánem, ha?
   Jak vysvětlíš, že referendum o Brexitu bylo vůbec připuštěno?

   Takové jednoduché vypatlané čuráčky jako ty s konspiračním hovnem místo mozku mám opravdu rád.

   Vymazat
  3. Je to nesmysl. Nikdo nemůže nikoho "islamizovat". Většina lidí například v ČR jsou atheisté- pokud by předváděli přestup k islámu, tak pouze a jedině, že by jim to něco vynášelo - nějaké ty výhody, pozice, a podobně, nebo že by si tím museli zachránit holý život.Kdysi tady probíhala násilná katolizace, protože česká společnost byla převážně protestantská.Jezoviti pálili protestantské knihy, a celá řada osobností před katolizací ze země odešla například Jan Amos Komenský a další. Ale to bylo v dobách, kdy víra jednotlivců pro věřicí něco znamenala - dnes už víra neznamená nic, jen občané těch arabských, afrických indických a dalších států jsou fixováni na víru,ale už jen ti starší. Jako to bylo u nás -to samé. Atheisté byli převážně mladí lidé - ti na nějaké náboženství kašlou. Naopak - vyhledávají porno, drogy, možnosti podvodů apod. To nemá s vírou nic společného. Udržuje se to uměle, jako uměle udržované důvody k válčení, jinak by důvody k válce nebyly žádné. Zabil jsi někoho? Pak jsi terorista napojen na bla bla... I terorizmus byl účelově vytvořen. Spadlo letadlo? To teroristé - a všude a každý bude hlídán, budou nám prosvěcovat časem i konečník, jestli tam nemáme ukryté výbušniny. Hnus. Naše děti -možná častěji než děti islámců chodějí za školu, kouří, žerou drogy, šikanují učitele, jsou sprosté, i u nás se zabíjí, znásilňuje, lže, krade, novorozeňata se odhazují do popelnic,a nejsme muslimové- jak si to lze vysvětlit? Nechápu, o čem se pořád žvaní, a proč se pořád podněcuje nenávist z náboženských důvodů. Ty přivandrovalce tady prostě nechceme, jednoduše proto, že je nechceme živit,šatit, ubytovat apod. Práci pro ně nemáme, a peníze taky ne a pak - jedná se o přirozený odpor k cizím. I štamgasti u stolu štamgastů nechtěli cizí ksichty, a každý to respektoval, to není žádná xenofobie, to prostě tak je. I ty slepice z jednoho hnízda uklofají slepice z jiného hnízda, chovatel je dlouho musí "integrovat" - i kocouři a psi si značkují svoje teritoria, jelení samci napadají další jeleny - apod. Je to příroda. Proč se do všeho mediálně sere náboženství? Proč? Účelově. Schválně - jako je tady všechno. Jan manipulace - něco se tím sleduje, ale zatím víme prdlajs co.

   Vymazat
  4. A nikdo ty prozápadní Japonce nekritizuje za jejich přístup a nikdo je nestraší, že by vymřeli, kdyby nepřijímali muslimské migranty tak, jako se to děje v Evropě. Proč?
   To jsou prostě fakta. Proč ti Japonci jsou tak opatrní, když podle vaší teorie ani jim nemůže hrozit islamizace?

   Vymazat
  5. Poznámka k 12:29.
   Na tom je vidět jak japonci ještě myslí a jednají přirozeně.
   Na tom je vidět jak evropané těžce zdegenerovali, a to jak vůdci, tak hromadně občané, svou pasivitou.
   Podobných příznaků ztráty pudu sebezáchovy a blížícího se zániku evropské civilizace je spousta.
   Děda.

   Vymazat
 6. BREXIT znamená konec EU - definitivum, proto pedouši v Bruselu jsou neklidní ...

  BREXIT bude znamenat - pád mnohých významných bank a Rotten-child je z toho nervozní protože to spustí otevřenou válku s nacistickými Rotten-childovou smečkou hyjen .... a prohrají, protože se do toho obuje Čína a BRICS ...
  BREXIT - bude znamenat, že JEZUITÉ a SIONISTÉ v BRUSELU budou naháněny jako ŠKODNÁ ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a proto k brexitu nedojde. Lidé v ČR by například pochcípali hlady - všechno se k nám dováží. Žrádlo, hadry, elektronika, kosmetika, všechno - i šprcky! Byli bychom bez dotací a poserte se hrdinové. Tak snadno se z toho nevycouvá. Ale lidi jsou zase jako blbí - jako když se mocí mermo chtěli zbavit "Moskvy" - tak a teď budou moci podnikat, krást, podvádět, pracovat na černo, cestovat - budou svobodní- blaf blaf ratata... Jak blbci. A hned se nacpali do evropský, potažmo americký prdele -šup šup, co nejdřív. A tak tam jsme. A zase se nám to nelíbí. Co se nám zalíbí? Až přijde někdo s karabáčem, a bude to tady mastit hlava nehlava? Asi jo - český lid se podřizuje jen karabáči - ničemu jinému.

   Vymazat
  2. Asi nemáš představu co jsou to DOTACE....

   Vrať se na strom .....

   ??????
   Byli jsme soběstační a není problém toho dosáhnout zace...
   ????
   Ruské sankce jenom pomohly Rusku k tomu aby lidé v Rusku získali práci a začali nové ekonomické projekty, které budou v rukou rusů a ne sionistů ....
   Včetně peněz a toto sionisté nemohou spolknout ...

   Vymazat
  3. Cha cha che che cho cho. Z čeho žiješ ty? Z důchodu nebo z dávek? A kdybys dostal zaracha, že jsi neposlušnej, tak uděláš - co? Uděláš hovno. A už vidím všechny ty tví spolubojovníky jak do toho půjdou, s vědomím, že nedostanou pak taky ani kačku - poneseš ty vidle sám - jako vždycky. Začni myslet, a přestaň psát.

   Vymazat
 7. BREXIT uvolní ruce ke konečné fázi transformace finančnictví ...

  a pak bude následovat - čistka v čechách kde sionisté a jezuité se uhnízdili ....

  ::::::
  Doufejme, že tato lavina smete politické a mediální hyjeny ....

  ?????
  ...A PAK SVOBODA PŘED NÁMI PO DLOUHÉM BOJI ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastíku,
   psal jsem ti už několikrát ať to čikuli inhaluješ s mírou. A ty jsi zase vysrkl nosem celou lahvičku!

   Vymazat
  2. A ty seš zase sjetej po perníku nebo po heráku jako Kraďousek?

   Vymazat
  3. Pane Vlastimil.
   Dobré,ale nevěřím,že se toho,jen tak lehce vzdají.Jak píšete,tady už to mají pevně v rukou.Jinak Anglie,kde jsou ty doby,kdy něco Anglie znamenala ve světě,teď už to není ani regionální velmoc.Také by si už měli angličané uvědomit,že nemusí ve všem poslouchat USA a souhlasit s těmi zvěrstvy co provádí USA.

   Vymazat
  4. No - v první řadě "to" smete tebe ty blbečku Vlastimile. Ale to ty ještě nevíš. Ti,kteří jsou nahoře -tj.nadlidi, mají u zadku, co si tady vymůžeme.Oni už mají svoje majetky a prachy na účtech - pro ně převrat splnil svůj účel, nikdo jim to nevezme, a protože mají prachy, budou zase nahoře - vždycky budou nahoře. A na všechny bouře a změny doplatí zase jenom ti dole. Až někdo zastaví výplaty důchodů, dávek, podpor, invalidních podpor apod ( a proč ne?) a okamžitě tady začnou 26 let podporovaní a protěžovaní cikáni rabovat, policie od toho dá pracky pryč, protože tak je naučená, a oni řeknou, že "lid to chtěl" a máš po prdeli. Noci dlouhých nožů, bílé mouly budou vyhánět z bytů, jako Čechy vyháněli z domovů protěžovaní Henleinovci. A uděláš s tím hovno. Když nadlidi zadlužili naši ekonomiku na biliony, odůvodnili to že "lid to prožral" a vymalováno. Jenže to by takoví, jako jsi ty, museli taky občas přemýšlet. Vytvořili jsme si šlechtu, nadlidi a závazky, a hned tak se toho nezbavíme. Musíme se naučit s tím žít.

   Vymazat
 8. BREXIT bude znamenat že, podle nejvýše postavených elit ... konec SOCIÁLNÍHO SYSTÉMU V BRITÁNII .....


  Velká Británie - vykopne nefachčenka co přivandrovali do Británie z 3 světa a z východní a jížní Evropy ... Muslimové co si myslí že se jim svět musí klanět budou vykopnuti z Británie ...

  NEKOMPROMISNÍ POSTUPY PROTI NEO-LIBERALISMU

  Tzn: Nepřispíváš do ekonomiky - jdeš pryč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a teď půjdeš někam na oběd - ne? Je nejvyšší čas. Žvaniš z hladu.

   Vymazat
  2. USA, které ovládají své kolonie přes loutkovodiče vlastizrádců, nikdy nedovolí, rozpad svých kolonií, sdružených do Eurobordelu, zvaný EU.Potřebují je pro své hanebné zájmy, typu TTIP, NATO-RUSKO.Řecko muselo být na příkaz také zachráněno, aby se Tsipras nespunktoval s Ruskem.Takže si můžete jistojistě na BREXIT zajít chuť a vsadit si na to, že VB bude tu děravou a rozvrzanou Eurokáru, bude táhnout poslušně dál.Makak Bombama to při návštěvě VB řekl zcela jasně.

   Vymazat
  3. Chtel bych zde upozornit na vazne problemy na nasi planete zpusobene ...ne nechci ukazovat..Ze pri skotskem referendu uz bylo to s britama nahnuty. A nedali si pokoje a vyhlasili dalsi !! Rad bych upozornil na nekale i kale rejdy jistych vychodnickych a velmi ziskovych zivlu zabyvajici se rozvratem i navratem.... Neni vinou britskych obcanu kdyz budou volit spatne /lecos se da ,jeste napravit pozdeji,ze ano/ ale vina plne lezi na tech pdvratnych a nezjistenych zivlech ,co prisli na myslenku vubec nejake a zbytecne referendum udelat !! Hanba....To jsou skutecni nepraterle a nikoliv nebohe a casto pomylene ovce, ktere se porad pletou...Nemohou se napriklad ani v rodine shodnout co chteji k obedu...Patrani at zapocne ihned. Cest Praci..

   Vymazat
 9. Vzor toho, kdo tady neustále používá ke svému vyjadřování genitál(jímž sám tedy asi je):
  http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Jandaatingltangl.jpg

  OdpovědětVymazat
 10. Vidím že spousta ubožáků se chová jako kdyby byli znalí světa ....

  ...jo já zapoměl, oni jsou placeni z neziskovek a od Šapira ..... možná i ze synagogy .....

  To skončí taky....tak si to rychle užijte ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A připustíš si někdy, že nejvíc, jako bys byl znalej světa - se chováš právě ty? Kým jsi placenej ty? Proč si myslíš, že lidi, kteří jsou chytří, přemýšlí a neplácají kraviny, jsou placeni od Šapira, nebo ze synagogy? Připustíš, že je řada lidí, kteří nemají IQ houpacího koně? A nikdo z nich nemůže přizvukovat tvým blábolům, které nemají hlavu ani patu. Jsi posedlej antižidovstvím, jako je někdo jiný posedlý antikomunizmem - a ta posedlost je jejich jediný a vrcholný argument. Hysterický přístup starých bab. Žádná posedlost ještě nikdy nikam nevedla -vlastně jo, rovnou na krchov.Měj se úžasně, užiju si to. Jdu na výborný halušky se zelím. A pak dvanáctku! Jihoafrickou plzeň.

   Vymazat
 11. Zdravím Vlastíku,

  V případě vystoupení GB z EU určitě dojde k značnému hukotu a rozkolísání na burzách a pádu některých bank v čele s Deutsche Bank. Určitě to bude spojené s mnoha osobními tragédiemi bankéřů stejně, jako když padly v r. 2008 Lehman Brothers, což odstartovalo celosvětovou krizi (depresi). Bankéřů mi líto není a proto to tak dramaticky nevidím, ač je Vaše vize velmi lákavá a odpovídá starozákonnému "Oko za oko, zub za zub".

  Kluci z domu od Červenýho Štítu jsou se svými genosse rozlezlí po celým světě a všude mají moc dobře zmáklé politické a ekonmické elity, které budou úkolovat, aby za ně na úkor svých států a státních bank tahaly kaštany z ohně. Nakonec své kámoše docela slušně pokryjí humanisticko - havlistickými hesly: "Nejsme jako oni" a "Pravda a láska zvítězí!" Těmhle hochům v zákulisí toho dohromady moc nehrozí - stejně jako nikdy před tím. O život nepřijdou (vyjma globálního jaderného armagedonu) a když se jim majetek smrskne o jednu nebo tři nuly, tak se toho tolik nestane. Oni to nepoznají, ale odskáče to celý svět. To oni dotáhli k dokonalosti systém privatizace zisků a socializace ztrát!!
  Propagandistické prostředky jsou plně v jejich pazourech, tak proč být v křeči? Nakonec jejich plánování je známé tím, že souběžně jedou několik protichůdných scénářů se vzájemně antagonistickými vůdci, aby chaosem dokonale oslepili veřejnost a utajili své skutečné záměry a cíle.
  Díky netu jsou informace konečně k mání, tak stačí jen pátrat, nacházet a studovat.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V klidu je treba si uvedomit, ze uz husite byli proti vsem, potom cinknuti klicema , uverili jsme v plne pravdiva hesla "Nejsme jako oni "! To tedy ne ! Dale jeste pravdivejjsi heslo: Pravda a laska zvitezi"! . A nezvitezila snad se ptam? Ci pravda a ci laska ?To snad je uplne jasne !! Nakonec neni dulezite se vsude rozkrikovat o tom a za ci penize a co vlastne zvitezilo....

   Vymazat
 12. Žádný Brexit nebude, jako že se Microsoft jmenuju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím. Kluci zlatí pejzatí si kapitalismus demokracií rozvracet nenechají.

   Vymazat
  2. jednou jsem slyšel vtip o B. Gatesovi a microsoftu:

   "Víš co řekla manželka Gates po jejich svatební noci?"
   "Teď už chápu proč se tvoje firma jmenuje - Micro - soft."

   Vymazat
 13. Britové by si měli především uvědomit, že další příležitost mít hned tak nebudou. A řešením nemůžou být vyjímky z pravidel, nýbrž reformy, po kterých budou pravidla stejná pro všechny. Protože jde o princip. Dnes udělají (možná) nějaké vyjímky pro Brity, zítra je mohou udělat třeba pro Němce. A ty už se samotným Britům líbit nemusejí. A nikde nemají záruku, že jim hned tak umožní se opět vyjádřit u volebních uren. Když začala britská revolta, mylně jsem se domníval, že Brusel přikročí k reformám. Dnes je již jasné, že žádné reformy nebudou. Budou pouze (možná) vyjímky. A pouze pro někoho. Tak že jediné řešení je tento spolek rozpustit.

  OdpovědětVymazat
 14. Co bude následovat v případě že VB v Brexitu bude hlasovat ve prospěch exitu bude mít historické dopady, které si svět nedovede představit.... pokud Brexit bude 45% A 55% zůstat v EU, pak se BREXIT bude opakovat za nějaký čas znovu.....

  EU může zachránit asi tak 38-42% pro BREXIT, což je evidentně nereálné.....realita v Británii je pro BREXIT...

  ??????
  Pak se scénář začne vyvíjet do podoby jakou si nacisti Rotten-childové nedovedou ani představit ...bude nový NORIMBERG a konečně na něm usednou bankéři kteří sponsorovali Hitlera a od té doby všechny válka a puče ... konec SOROSOVI...ROTHSCHILDŮ....BENÁTSKÉ NOBILITY..VATIKÁNU a JEZUITŮM...

  Musíme vytvořit obrovský celosvětové hnutí na OSVOBOZENÍ FINANCÍ ....

  To co je nachystáno je REVOLUCE ..... ale bez prodejných politiků....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud nebude nový NORIMBERG pak jenom proto, že všichni nacisti-bankéři a jejich pohlaváři budou pověšeni na sloupech veřejného osvětlení ještě před tím než nastane soud ....

   Vymazat
  2. Úplně zmatené a naivní. 1. Žádný Brexit nebude, loutkovodiči už dávno rozhodli. Opakovat? Ano, v případě, že by pro exit byla většina.
   2. Norimberg, revoluce? Proboha, kdo by to měl jako zorganizovat a jak? Ovčani, otroci z kolonií vládnoucích sioelit, které si lichvou, podvody, vydíráním, zastrašováním, válkami a převraty přivlastnily velkou část světa a vytvořila poslušné, nejednotné a velmi naivní otroky?

   Vymazat
  3. Cha cha cho cho che che - Vlastimile - o komunistech se pořád mele, jací to byli strašní zločinci, ale v devadesátým nejen že žádnej na sloupu nevisel, ale aby k tomu nemohlo ani dojít, zrušili mazaně trest, smrti a věznice jsou dnes přecpaný zabijáckýma zrůdama, které si tam žijí za naše ( i vaše ) peníze jako prase v žitě. Krmí je smutní pozůstalí po jejich obětech -nic zrůdnějšího už vymyslet nešlo. A u moci, a úplně všude kde jsou dnes koryta, peníze, lehkoživné příjmy apod. jsou převážně dolistopadoví komunistí neb jejich děti ( tehdy svazáci) a úplně všichni! bývalí estébáci. Vy jste buď naiva, nebo - proč píšete takové hlouposti?

   Vymazat
  4. Vidím to stejně jako kolegové v 17.20 a 17.57. Brexit se konat zřejmě nebude a když snad ano, tak bude stejně aternativní cestou k NWO.
   Jediná soudržná síla, která dnes hýbe světem je v rukách vyvolených. Ty samé pazoury, mozky a prachy o generace dříve stály za Francouzkou revolucí, 1.SV, VŘSR, 2.SV a vznikem socialistického tábora stejně jako za jeho zánikem a vznikem EU. Bohužel jiní skuteční bojovníci a revolucionáři tady nejsou a nebudou, protože všechny ostatní národy chtějí žít v klidu a míru. I ti, dnes celosvětově zatracovaní islamisti, jsou v klidu do té doby, dokud je vyvolení nezačnou, cestou Světového policajta and comp. a.s., rozjebávat, podštívat a uplácet. Islamisti jsou jen nástrojem jejich globální manipulace s národy. Jejich aktivace cíleně motivuje k svobodně demokratickému navlečení oprátky NWO na šíje dosud "svobodných". Jak jinak vytvořit takový chaos, strach a beznaděj než beprecedentním útlakem a genocidou. Už to mají odzkoušeno od Francouzké revoluce, VŘSR a nástupu komunistů v Ostblocku. Prostě osvědčená taktika se nemění, jen vylepšuje!!

   K tomu Norimberskému procesu bych se raději neodvolával. To také byla bezprecedentní urážka římského práva, světské spravedlnosti, lidských práv a civilizovaných formálních postupů. Koho zajímá, jak se vyvolení chopili příležitosti a vytvořili mýtus obětních beránků, což jim přispělo k současné světové autoritě a beztrestnosti, tak doporučuji: "Germar Rudolf - Přednášky o holokaustu". Moc zajímavé a hlavně v poslední přednášce hodně hlubokomyslené čtení. Bohužel těm, kteří jsou vnímaví a ani netuší která bije, to rozvrátí jejich víru a rozvolní ukotvení v realitě. Ale z toho se dá vysekat, protože: Co Tě nezabije, to Tě posílí! Myslím, že poznání pravdy i za tuhle cenu stojí!!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 15. Británie postupně vše odsouvá do Činy ! Walmart Kanada stop to acceptyt VISA card ! Rusko včera spustilo vlastní burzu SPIMEX s ropou! USA šílí a řinči zbraňemi !Petersburg: nové kontakty na Ruskou ropu již pouze v rublech nikoliv v dolarech !

  OdpovědětVymazat
 16. Když elity došly tak daleko, že musely zmanipulovat výsledek bezvýznamné prezidentské volby v malém Rakousku (pomocí korespondenčních hlasů), ale dokonce ještě bezvýznamnější výsledek hlasování v Eurovizi (letos poprvé nasazenou, která významně zkorigovala celkové pořadí), tak je otázka Brexitu o několik řádů důležitější, aby dopadla správně, tzn. bez ohledu na názor většiny obyvatel zůstane VB v EU. Notabene nácvik správného hlasování byl přece nedávno, kdy Skotko také neodhlasovalo svoji nezávislost na VB. Vše dobře dopadne, jako že se Microsoft jmenuju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S.: "... letos poprvé nasazenou porotou, která ..."

   Vymazat
 17. 19:53
  Ale chybí tam ještě jedna důležitá věc, a tou je vždy na tom ještě vydělat!
  http://www.info-direkt.eu/rothschild-und-die-asyl-industrie/

  OdpovědětVymazat