Reklama

.

.

pondělí 13. června 2016

Kurs Brexitu

- vlk -
13. 6. 2016 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Přes víkend se nám sázkové kurzy na výsledek referenda významně hnuly!!!

Kurz na setrvání poměrně silně oslabil z 1,29 na 1,4 a naopak možnost opuštění EU nezanedbatelně posílila – z 3,75 na 3,0.

Brexit

A ještě si dáme koláčový graf poměru sázek na obě varianty – kdy sázky na setrvání jasně převažují:

Brexit1


A vše dnes uzavřu přehledem kursů všech trochu významných britských sázkovek, z kterého je patrné že

- všechny přes víkend výrazně upravily kurzy

- všechny ale zatím neotřesitelně vidí Británii v EU

Brexit2

5 komentářů :

 1. Kdybych byl obyvatelem VB, hlasoval bych pro odchod. EU v současné podobě je nesmysl v mnoha ohledech. Hlasování je důležité, důležitější je však "sčítání" hlasů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na hlasování obyvatele VB záleží pramálo. Je to jen divadlo pro plebs, předem rozhodnuté. VB v EU zůstane.

   Vymazat
 2. Cameron i přes své vyhrožování pracujícím lidem, důchodcům a vůbec všem, že jediná správná cesta je pokračovat v tomto eurobordelu až do roztrhání těla.Tak se také stane!Žádný BREXIT nebude!Pro brzké nasunutí NWO a TTIP do Evropy, možná i horká válka s Ruskem, je nutno udržet všech 28 budoucích, vlastně již současných amerických kolonií v jednom kole.USA bedlivě sledují a řídí dění v Evropě za pomyslnou oponou či plentou a NEDOVOLÍ nikomu ze svých kolonií, nějakým způsobem, vybočit-viz. Řecko.Tam bylo nařízeno udržet ho v EU za každou cenu.Toto se musí pokaždé zohlednit, když se má něco zásadního, co může USA zájmy, do budoucna poškodit a nedej bůh, že nějaká evropská země bude přes zákaz z USA, spolupracovat s Ruskem.Z amerického vazalství se prozatím, prostě vyvázat nedá!

  OdpovědětVymazat
 3. USA dostalo hřebíček do rakve ! Rusko dnes spustilo vlastní burzu SPIMEX s ropou! USA šílí a řinči zbraněmi ! Petersburg: nové kontakty na Ruskou ropu jsou již pouze v rublech nikoliv v dolarech ! USA vazalství se hroutí sice pomalu ale jistě !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A s článkem to souvisí jak...???

   Vymazat