Reklama

.

.

úterý 21. června 2016

Kurs Brexitu

- vlk -
 21.6.2016  Kosa zostra čili

Tak ještě zítra pozítří budu pro Kosu psát tenhle článeček. leč myslím, že už je dohráno, jakkoli ještě ani nejsou instalovány volební urny. Sázkovky i finanční trhy to už vidí naprosto jasně a zřetelně! 




 
 

z včerejšího poměru 29:71 pro setrvání máme dnes už astronomických 24:76 !!

Což samozřejmě ovlivnilo u sázkové kurzy. Když si dnes vsadíte na Brexit a trefíte to, pak za vsazenou libru dostanete hned 4 vyhrané. nejvyšší kurs od vypsání!!! Naopak když vsadíte setrvání pak za vsazenou libru dostanete jen 1,25 libry – nejnižší kurs od vypsání…. A ostatní sázkovky to vidí stejně.






Kdyby náhodou někdo chtěl opět namítat, že je to masivní manipulace veřejnosti těsně před referendem, nechť si pečlivě prohlédne graf britského akciového indexu.



FTSE během včerejška POSILIL a to většinově hned zrána o 3,03 % o sotva uvěřitelná 3,03 % a britský akciový trh nabral z minuty na minutu hodnotu majetku představující neuvěřitelných 270 miliard liber, což je, „počítáno přes palec“ nějakých 9 rozpočtů České republiky!!!

A podobně reagovala libra, která včera posílila o 2,7%



Zkrátka ti, kteří v tom mají opravdu obrovské peníze už s jistotou vědí, jaký bude konečný součet hlasů ve čtvrtek večer.

16 komentářů :

 1. výsledek po zinscenované vraždě političky na podporu, je zcela jasný a to hlasování je jen divadýlko pro veřejnost a válkychtivé kámoše zpoza oceánu.Ohňostroje jsou již připravené,Cameronovy šampusy se chladí....hurá, pokračujeme s Brůselem na věčné časy a nikdy jinak.

  OdpovědětVymazat
 2. Americký trojský kůň musí zůstat v EU...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, za prvé pro TTIP, které je bez VB nemožné provést, za druhé, pto napadnutí RF.Na 100% VB zůstane v Eurosojuzu!

   Vymazat
  2. Ty natvrdlo přemejšlej! Válka by byla právě když by Brexit proběhl!

   Vymazat
  3. Podle toho, co bylo (omylem ?) reportéry BBC zaznamenáno z rozmluvy královny Alžběty s jejími poradci před královniným vystoupením v britském parlamentu, vyplynulo, že britská královna má hodně velké obavy, že pokud teď Velká Británie nevystoupí z EU, tak brzy dojde k rozpoutání III. světové války, proti níž všechny hrůzy II. světové války budou vypadat jen jako dopravní nehoda. Královna se sice oficiálně nemůže vměšovat do politických záležitostí, ovšem její neveřejný soukromý názor vyzněl jasně a jednoznačně pro Brexit. Myslíte, že britská panovnice je také "natvrdlo" ?

   Vymazat
  4. Podle toho, co bylo (omylem ?) reportéry BBC zaznamenáno z rozmluvy královny Alžběty s jejími poradci před královniným vystoupením v britském parlamentu, vyplynulo, že britská královna má hodně velké obavy, že pokud teď Velká Británie nevystoupí z EU, tak brzy dojde k rozpoutání III. světové války, proti níž všechny hrůzy II. světové války budou vypadat jen jako dopravní nehoda. Královna se sice oficiálně nemůže vměšovat do politických záležitostí, ovšem její neveřejný soukromý názor vyzněl jasně a jednoznačně pro Brexit. Myslíte, že britská panovnice je také "natvrdlo" ?

   Vymazat
  5. Nevím jestli je natvrdlo, ale vím, že Británie vždycky něco jiného říkala, a něco jiného dělala.

   Vymazat
  6. Ještě mě napadlo, že královně národa námořních pirátů se věřit nedá.

   Vymazat
 3. Americký trojský kůň musí zůstat v EU...

  OdpovědětVymazat
 4. Od samého začátku tvrdim, že to je jen divadlo pro plebs. VB je trojský kůň SSA v EU, je proto nutné ji tam za každou cenu udržet. To už loutkovodiči dávno zařídili a ještě na té komedii vydělali majland. Chléb a hry.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak akcie včera rostly všude, ruské taky kolem 3%, tam bych to teda nespojoval.

  OdpovědětVymazat
 6. Samozřejmě, že zůstanou v EU. Vládní moc má nástroje, aby si to ohlídala, nehledě na mínění občanů. I kdyby měli zfalšovat volby, nebo ještě zabít kohokoliv dalšího, aby po tom zfalšování mohli tvrdit, že to změnilo veřejné mínění. Ovšem otázka je, co s EU dále. Cameron si již prosadil vyjímky z další integrace, ze Schengenu, ze zdanění finančních transakcí, z Charty základních práv a kdoví, co dalšího. Ačkoliv zvítězí „Remain“, oni prakticky členy nebudou, pouze mají sjednanou volnou výměnu zboží a možnost dále ovlivňovat, hlavně finanční záležitosti Evropy. City je stále mocná.
  Tento stav, zřejmě ještě více politicky posílí Německo. A Česko by se mělo mít hodně na pozoru, aby se nestalo pouhým subdodavatelem německých firem. Tím bychom byli Německem zcela podmaněni. Musíme se ekonomicky otevřít celému světu. Východu, západu i rozvojovým zemím.
  Také bychom neměli vstupovat do Eurozóny, neboť praxe ukazuje, že to je pro každou slabší ekonomiku cesta k rychlému úpadku.
  EU totiž není růžová zahrada určená k vyrovnání technologických a životních úrovní všech zúčastněných, jak jsme byli ujišťováni, když jsme tam vstupovali. P.K.

  OdpovědětVymazat
 7. Jenom jestli ta jedna Coxová dobroserka stačila, jestli neměla kabbala nechat ještě podřezat aspoň deset dalších dobroserek.

  OdpovědětVymazat
 8. JJ, v Rakousku měli korespondenční hlasování.
  Ta správná demokracie si tu cestu vždycky najde!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to od začátku ostudné a drahé divadýlko.Jasně jsem od začátku psal,že rozdí v hlasováni bode do 3%.A ještě budou mít výhody v EU,že se nám o tom ani nezdálo.Takže z mé strany nezájem o tuto říenou šaškárnu.

   Vymazat
  2. Angláni ho mají taky, zdejší Angličani už taky referendují korespondenčně.

   Vymazat