Reklama

.

.

čtvrtek 30. června 2016

Kyjev porušil minské dohody

porošenko armáda 16
Jan Urbach
30. 6. 2016   Vaše věc

Ukrajinské jednotky působící v rámci tzv. antiteroristické operace včera porušily příměří dohodnuté v Minsku a zaútočily u Debalceva na území Doněcké lidové republiky.

V ranních hodinách za podpory dělostřelectva, granátometů a spoužitím obrněných vozidel kyjevští posunuli hranici asi o 4 kilometry. Uvedla to Doněcká tisková agentura na základě informací republikového ministerstva obrany. V týž den se v Radě OSN pro lidská práva hovořilo o situaci na Ukrajině. Poradce generálního tajemníka OSN Ivan Šimonovič řekl, že hrozí riziko obnovení rozsáhlých bojových akcí na linii dotyku. Nutně vystupuje otázka, zda Evropská unie pro neplnění minských dohod proti Kyjevu zavede sankce. Poměrně chladné přijetí prezidentka Porošenka v Bruselu je neúměrně mírná reakce na politiku Ukrajiny.

31 komentářů :

 1. Nevítězí se jen kanony a pumami. Tohle bývalí partyzáni věděli dobře.A na Ukrajině bude třeba působit jinak. Dokud tamní vláda oligarchů nepadne na hubu a nezačne ji pronásledovat vlastní národ zbavený strachu před banderovci, bude tam bědno čím dál tím víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A on ten banderovskej ksindl někdy nějakou dohodu dodržel?????Že si nepamatuju!

   Vymazat
 2. Nemusíme nikoho litovat, oba státy v OSN, jak Rusko, tak Ukrajina nás okupovali od r.1945 se svými vojenskými poradci a NKVD. V roce 1968 nás obsadili a na pomoc si přizvali " bratrskou pomoc " spřátelených armád Varšavské smlouvy. V roce 1991 museli od nás odejít a náhle Ukrajinci obrátili. Oni za nic nemohou, za vše mohou ti špatní Rusové. Nevěřte jím, jsou horší Rusů, dnes se nám snaží zalíbit, ale jsou schopni pro vlastní prospěch i Čecha zabít. Nejsou důvěryhodní a nemá cenu se jich zastávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za to čokovopice z Fuckingtownu a celý slavný NATO by nám určitě pomohlo,viď?!Leda tak HUMANITÁRNÍM BOMBARDOVÁNÍM!

   Vymazat
  2. Dejte už pokoj s těmi nesmysly , bez Rudé armády byste tu ani nebyl !!

   Vymazat
  3. 13:51 - velice jednoduchý pohled na dění popisovaných období... Nicméně taky názor.
   Nebudete-li se ale o tuto problematiku více zajímat, zůstane ve vás tahle jednoduchost a připravíte se o poznání.

   Vymazat
  4. Zapomněl jsi zmínit, že Rakousko nás okupovalo stovky let, Německo jednotky let (povraždilo 300.000 spoluobčanů!), Amíci i Britové bombardovali a zabíjeli české civilisty! Kam se hrabe nějaký Sovětský svaz! Humanisté!

   Vymazat
 3. Zručný novinář vás překvapí i tím, že zítra výjde slunce.

  OdpovědětVymazat
 4. Seš neskutečneJ MAGOR.

  OdpovědětVymazat
 5. Dokud banderovce živili Rusové, např. tranzitem plynu. Potom jim bylo vesele. Kradli plyn a vydávali to jako důsledek ruského škrcení kohoutků. To také využívala EU proti Rusku.
  Aby lidé na Ukrajině vystřízlivěli z banderovské nenávisti, musí si uvědomit, že je nikdo živit nebude. Ani ta EU. Protože ta je podporovala jen proto, že trpí nenávistí proti správnému nepříteli. Co by dělali bruselští intrikáni, kdyby se nenávist obrátila proti nim? Pořád by je chtěli přivinout k sobě?

  OdpovědětVymazat
 6. Evropská unie pro neplnění minských dohod Kyjevem rozšíří nejspíš sankce proti Rusku, jako obvykle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych dodal Tymošenkové, za kterou se tak brala EU, když ji jako zlodějku zavřeli, ty atomovky. A kdyby je na Rusko hodila, jak i tvrdila, že by to udělala, tak bych za to obvinil Putina, protože si nechtěl nechat udělat majdan v Moskvě.
   To je krásná demokracie. O takové každý chartista patrně snil, když přikuloval.

   Vymazat
  2. Se divím,že ten zrzavej nýmand nevstal z hrobu a nejel si stěžovat do ussa kuřbuřtovi Clintonovi.....

   Vymazat
  3. Teď tam nebudou mít hulibrka s oslizlými asistentkami, ale lízačku s jejími uslintanými asistenty.
   Proto musí ještě chvíli počkat, aby mohl vylizovat, jen jak přijede k jejímu trůnu.

   Vymazat
 7. Kyjev nic neporušil protože minské dohody fakticky nikdy neuznal. Viz: Minské dohody jsou v rozporu s ukrajinskou ústavou a tak ukrajinští občané nejsou povinni se jimi řídit. V případě, že ukrajinská armáda obdrží rozkaz k ukončení aktivity ke stažení těžkých zbraní z východní Ukrajiny, tak si jednotky Pravého sektoru vyhrazují právo pokračovat ve válce, pokračuje Jaroš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takoví lidé opravdu potřebují hlad a zimu, aby se probrali. Ale asi by jim to stejně na tu jejich nenávist nepomohlo. Jejich příští určení je být stále trpící nešťastnou bytostí.

   Vymazat
  2. Zabij, aby jsi nebyl zabit. Stálý strach spojený s nenávistí a přemýšlením o zradě. Takový jest úspěšný banderovec.

   Vymazat
  3. No když sesazovali legitimně zvoleného prezidenta, tak jim to evidentně nevadilo. Porošenko a jiní samozvanci se nemají zákony co ohánět. Na jejich základě by totiž měli do jednoho viset. A na doněck a lugansk se dá pohlížet jako na poslední ohnisko odporu. Zbyteak toho co zůstalo z původní ukrajiny. Oni mají legitimní právo postupovat a likvidovat kyjevské pučisty.

   Vymazat
  4. Ukrajinští židobanderovci si můžou dělat, co chtějí. Na ty je EU krátká. Stačí jeden telefon z Washingtonu.
   Jediné, co by pomohlo, by byl nějaký kotel.
   Například Děbalcevský kotel č.2.
   Nebo inovace: Kyjevský kotel.
   PB

   Vymazat
 8. Joooo,holt ukronácek si zase koleduje opřesdržku.Nemají co žrát,ekonomika v hajzlu,Prasečenko pořád šturmuje k útoku.Jsou to fakt svině!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Břicho prázdné, zásobník plný.

   Vymazat
 9. Jj, NATO už se chystá na obranu Evropy pžed Ukrama a rozmisťuje na hranicích s Ukrostánem jednotky. Sice tvrdí, že proti Rusku, ale těch pžr batalionů vystačí právě tak akorát na Ukry

  OdpovědětVymazat
 10. Pomatený nácek by nic neudělal, kdyby mu nedali příkaz, nebo povolení. I na to porušení příměří se musí poradit po telefonu.
  Stačí se podívat na pošmateného Turka, jak se teď lísá k Rusku. A to byl téměř Velký Sám Sultán Já Jediný První.
  Natož usmolený ukrop. Za takovým ožralým čokoládovým pakrálem s jeho náckama musí stát někdo, kdo mu dodává rozum. Kdopak to asi tak bude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se za spam, ale mohli byste mi někdo pomoct najít více zdrojů nebo nejlépe video k tomuto článku?

   http://infokuryr.cz/news.php?extend.14147.2

   http://awdnews.com/top-news/dalai-lama-president-putin-must-continue-his-relentless-crusade-against-saudi-state-terrorism-i-believe-obama-administration-and-saudi-arabia-are-responsible-for-middle-east%E2%80%99s-bloodshed

   Nerad bych se oháněl smyšleným článkem, ale pokud bych ho měl ověřený, věřím, že donutí spostu lidí se alespoň zamyslet :)

   Vymazat
 11. Kdyby Putler těm vzbouřencům nedával zbraně,tak se to nemuselo řešit.Je to podobný jako,když Hitler dával zbraně sudeťákům

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I ty brebto. Už tě maminka přebalila? Už tě nakojila? Brbleš nesmysly, asi ti něco chybí.

   Vymazat
  2. Breptu nepřebalovat! Nekojit! Nechat ho uhnít!

   Vymazat
  3. Rudohnědej lejnolahvárenskej syfilitiku,jsi jen vypatlaný a vychlastaný hovado bez vlastního názoru....zkrátka klasickej obdivovatel Poserplíny a Lahváče!!!!!

   Vymazat
 12. Největší sadisté v druhé světové válce byly Chorvatští ustašovci a Ukrajinští benderovci . Proto se moje srdce otevřelo k Rusum a Srbum . Nebýt Rusáku , tak tu dnes nejsme . Srbští dobrovolníci se hlásili k obraně Československa . My jsme se vzdali bez boje . Hitler dostal naše lidi jako otroky .Nejmodernější zbraně a prumysl mu pomohlo v okupaci evropy . Dnes se dělá z Ruska zlo . Americká vláda si brání svoje zájmy i za ceny likvidace vlád .

  OdpovědětVymazat
 13. Náckové z EU samozřejmě nevyhlásí sankce proti náckům z Ukrajiny.

  OdpovědětVymazat
 14. Ukrajina je paskvil, který už by měl přestat existovat a území u kraje by mělo být rozděleno do prapůvodních států. Jelikož jsou to Rusáci co si dnes hrají na něco jiného měla by ta část která byla už za cara Ruská připadnout Rusku, co bývalo Polské jako Lvov vrátit Polsku a Maďarsku. V Podkarpatí nechat udělat referendum jestli chtějí příčlenění k Slovensku nebo Maďarsku. Prostě ten paskvil rozporcovat a Benderocské fašisty pozavírat. Nebo druhé řešení vysrat se na ně, v ničem jim nepomáhat, nic jim nedat, necpat do nich peníze a vykopat je odsud do prdele a ať si tam náckují a hajlují jak chtějí až do nového hladomoru. Totéž navrhuji s pobaltím. taky jsou to Rusáci co si hrají na něco jiného. Byli to Rusáci už za cara a dnes jsou to jen zfašizovaní pohrobkové, kteří nevědí komu patřit. Je to stejně vylidněná nahá prdel Evropy, kterou nikdo nechce a jen se hodí USA k jejich geopolitickým hrám. Evropa je nikdy nepotřebovala.

  OdpovědětVymazat