Reklama

.

.

sobota 25. června 2016

Mákněte, mákněte, je zle! popohání George Soros své neziskovky

9 komentářů :

 1. Briskní, Spencerová dostala cenu za nezávislou novinařinu a plně si ji zaslouží. Rád čtu její články a rozhovory s ní. Ví o čem mluví a píše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý nesouhlas.
   T Spencerová zradila sama sebe.Viz. většina jejích posledních článků.
   Proč? Na to by nejlépe dokázala odpovědět jen ona sama.
   U tohoto článku, kde komentuje to, co je obecně známé, co již neovlivní, tam si dává pozor, aby byla neutrální, či mírně pohoršená, zcela v jejím typickém "dřívějším duchu" (neutrální u Brexitu, sarkastická u Sorose, u Bruselu).
   Ale to, o co jí v tomto článku šlo - tedy o imigranty, tam se snaží manipulovat, jak jen to její dřívější "imič" (= image) umožní.
   (Teď, zdá se, již na něj bere ohledy, v předchozích článcích na to kašlala až jí sláma "čouhala z bot"...)
   Prostě : PŘÍJMEJME imigranty, vždyť to jsou LIDÉ!
   A Amerika, podle ní, není ani hodná, ani zlá(!) - protože Sýrie ji za válku s Ruskem nestojí!
   Ale už neříká, že NATO dělá jen to, co si amíci přejí (od toho přece NATO je!) a že přáním většiny řídících struktur Ameriky je dostat NATO do války s Ruskem!!!
   (Protože si myslí, že "jich se to netkne, oni to ustojí" a vyřeší to jejich problémy s hroutícím se impériem.)
   Řekl bych, že pan Schapiro z ní musí mít radost.
   Cenu si za dřívější (cca půl roku nazpátek) práci zaslouží, za nynější "práci" si za rok s největší pravděpodobností zaslouží cenu úplně opačnou!
   Její současné články podsouvají podprahově proamíkovskou propagandu.
   Stejně tak jako většina "akčních" filmů a seriálů ve všech našich televizích. Včetně pořadů likvidujících vkus, vzdělanost a morálku. (Jen namátkou: Malé královny krásy"," Takoví normální Američané ","24 hodin: Dnes neumírej 2.", "Sex ve městě 2.", "Po krk v odpadcích", a tak dál , atd.,...)
   Pavel p

   Vymazat
 2. Mam dojem,ze si p.Spencerova bere priliz mnoho tem najednou a popisuje je,jako poucky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé. Mám dojem, že lidé vašeho druhu nejsou schopni zaujmout jednoznačné postoje avšak rádi šťourají...

   Vymazat
  2. Tenhle velezločinec z obřezaného ETNIKA kope kolem sebe.Je dobře ,že na něho Rusko vypsalo mezinárodní zatykač pro zločiny.

   Vymazat
 3. jediné mírově řešení pro svět je totálně zničit USA rusové mají tu možnost využít práva prvního úderu druhý už nebude potřeba světové zlo bude zničeno a zavládne mír a spolupráce mezi státy to co předvádějí američané celou dobu své existence nás opravňuje je vyloučit z lidské společnosti !!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paušalizace ukazuje na fatální informační nouzi a nepochopení reality. Proto jsou i protiruší bijci k smíchu...

   Vymazat
 4. Sorosi, ejejej, pomoc u nás nehledej, radši rychle utíkej!

  OdpovědětVymazat
 5. Doby, kdy se dolar vynaložený na US zahraniční politiku vrátil znásoben, jsou dávno pryč. Dolar vynaložený dnes je čistým dluhem bez jakékoli pravděpodobnopsti alespoň minimálního zhodnocení. Zelené mozky sice zvládají taktiku, když musí, ale o strategii nevědí nic, proto jsou nuceni implementovat cizí z CIA, když vidí, že State Dept. produkuje pouze bezzubá a bezcílná slovní cvičení značící vymknutí se světa z US opratí. Docházejí i zásobní zdroje elit, které šetřili pro strýčka Příhodu, kdyby se něco pokazilo. Jenže míra toho, co se pokazilo v USA a zůstává stále zahaleno kouřovou clonou propagandy pohltí veškeré rezervní zdroje elit, pokud to dovolí. Globální elita již háže USA přes palubu a činí vše pro vyrážení všeho toho harampádí z rukou US elit, které se ve zmatku chápou všeho možného včetně snah o separátní ujednání s regionálními mocnostmi. Ta se ovšem nedaří již proto, že regionální mocnosti pociťují rapidně snížený přiliv financí v USD, tedy tak či onak z USA a naučené slyšet pouze za pořádný pytel dolarů odmítají jakékoli jiné protislužby za svou loajalitu. Souhlasím, že přelom června a července vyvrcholí u nás symbolicky oslavami Mistra Jana a slovanských liturgistů. To značí odhalení kupčení s novodobými odpustky a masové odmítnutí takových praktik, rozpad klatby všech, kdo se proti globálnímu mocenskému schozmatu statečně staví a jejich povolání k převzetí odpovědnosti. A odpovední se jí vědomně chopí navzdory tomu, že nejde o ziskový byznys, ale právě proto. A tak tomu budiž.

  OdpovědětVymazat