Reklama

.

.

středa 8. června 2016

Migranti v Německu buď spáchali nebo plánovali provést téměř 70.000 trestných činů v prvních třech měsících roku 2016, podle zprávy německé policie.

8.6. 2016   Svobodné noviny
Absolutní počty trestných činů spáchaných Syřany, Afghánci, a Iráčany jsou poměrně vysoké, podle zprávy vydané spolkovou policií BKA. Nicméně, jelikož tvoří tři největší skupiny přistěhovalců v Německu, jejich zapojení do trestné činnosti může být považováno za „nepřiměřeně nízké“.

Ve stejnou dobu, počty pachatelů ze severní Afriky, Gruzie a Srbska byly nepřiměřeně vysoké, píše tisková agentura Reuters.

Zpráva také zdůraznila, že naprostá většina migrantů nebyla zapojena do zločinu. Celkové množství trestných činů spáchaných přistěhovalci klesl v období mezi lednem a březnem o více než 18 procent, dodává se ve zprávě.

Zpráva neupřesnila, ke kolika z 69.000 trestných činů skutečně došlo. Zpráva rovněž neuvedla, jaká je současná míra zločinnosti v Německu a jak počty trestných činů spáchaných migranty korespondují s počtem trestných činů spáchaných německými občany.

Mezi trestnými činy, 29,2 procenta byly krádeže, 28,3 procenta byly majetkové trestné činy a padělání a 23 procenta byly ublížení na zdraví, loupeže a nezákonné zadržení. Sexuální trestné činy tvořily 1,1 procenta z trestných činů.

Je to poprvé, kdy BKA zveřejnila zprávu ze všech 16 spolkových zemí.

Proti-migrační postoj v Německu vzrostl poté, co stovky žen uvedlo, že byly na Silvestra obtěžováni muži severoafrického a arabského vzhledu v Kolíně nad Rýnem. Minulý týden, tři pákistánští muži hledající azyl v Německu byli vyšetřováni poté, co si 26 žen stěžovalo, že byli sexuálně napadeny na hudebním festivalu v západním městě Darmstadt.

V minulém roce do Německa přišlo více než 1,1 miliónů uprchlíků. Asi 200.000 uprchlíků bylo registrováno Spolkovým úřadem pro migraci a uprchlíky (BAMF) v prvních pěti měsících roku 2016.

28 komentářů :

 1. A tenhle odpad společnosti by ty sluníčkáři spolu s lejnolahvárenskou kavárnou vítali????Leda u von Debilberga na Hluboký nebo na Orlíku!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Já žasnu, co všechno ta policie ví, ale stejně nikdo nic neudělá.Jen se o tom napíše. Jak ukazují obrazová media, migranti se vesele plaví a vyloďují dál, a ještě jim jezděj nějací dobře organizovaní a placení šmejdi naproti. Může si běžná rodina s dětmi vyrazit do Německa, a rozdělat si v Berlíně někde u řeky stan a bydlet tam dva měsíce? Nemůže - nikde nemůže. Nikdo. Jen ti vandráci mohou všechno. Media napříč mediálním spektrem prostě imrvére lžou, lžou 24 hodiny denně a o všem. Pravda se vždycky pak někdy ( a ještě ne skutečná a celá) nějak někde "odtajňuje" jak je potřeba mít uspořádané články. U nás se teď každý den -ale KAŽDÝ DEN! odhalují nějaké sprosté zlodějny, dobře "prorostlé" a "rozrostlé" mafie do významných špiček společnosti, miliony, jak je najednou vidět až dnes, se rozhazovaly pomalu vidlemi, a kvůli tomu davy lidí živoří - všude se válí dnes "zadržované" miliony,ale dvacet let o tom nikdo nikde nepsal a nemluvil - proč? Proč probírá Jílková a Moravec a další, jenom nepodstatný ptákoviny, ale důležitý věci se občanům nikdy neřeknou? Je to všechno jenom sprosté - záměry - intriky -cíle - do nichž občané nikdy neproniknou. Ať jdou všichni do prdele. Mně už tyhle "šokující" blafy vůbec neberou - jsou to jenom blafy.

  OdpovědětVymazat
 3. Další americký pšouk z německého zadku:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mame-se-vam-omluvit-ze-jsme-vas-osvobodili-od-Hitlera-Rusove-jsou-velmi-nastvani-na-Nemce-439460

  Další magor s humanitárně-lidskoprávně vymytým mozkem.
  Němci od extrému k extrému. Od fašismu k lidskoprávním ovečkám a zpátky.
  Němci se 40 let káli a teď jsou z nich morální giganti spolupracující s banderovcena! Nasrat!

  OdpovědětVymazat
 4. A ještě bych k tomu dodal, že kdyby to fungovalo tak, že po nějakých migrantských excesech ( rvačky, špína, útoky, znásilňování, apod.) by došlo k o k a m ž i té m u obracení všech plavidel obsazených mnigranty zpět a nezájem -ať si plují kam chtějí, a aby oni, nebo jejich zástupci, či vlády jejich států podaly žaloby na ty, jimž oni zaplatili prachy za převezení a tak, jak by to muselo fungovat, kdyby to bylo normální, všechno to mediální harašení bych bral. Jenomže se o tom na straně jedné žvaní, a media filmujou a ukazujou ty excesy jako nějakou kulturní vložku, či zábavnou frašku, a na straně druhé tatáž media ukazují ty neustálé a nepřetržité davy migrantů, kteří sem lezou, vyloďujou se, drze si staví stanová města,(kde berou stany ti chudinkové?) a ještě se jim tam vozí žrádlo, cpou se jim peníze, a ukazujou humanitární lidumilové v bílém, jak rozdávají jídlo apod - tak do prdele - kde jsme? Kde žijeme? A proč se o tom píše? Proč se to pořád zveřejňuje a ukazuje? To se jako máme nasrat my, a jít s nima do války, nebo co se od nás očekává? Tak - rozpoutat šílenou, zabijáckou válku v Iráku, pobít spousty lidí, a zničit celou zem - jim práci nedalo. Evropa a šmejdi ze zámoří se sjednotili, i když důvod byl jen a jen vylhaný - a kdo se za to omluvil? Kdo platí té zničené zemi reparace? Odškodnění? Obnovu zničené infrastruktury? Totéž v Libyi, a totéž se děje v Syrii, ale s pár utečencema se pořád matláme a krmime to? Tak v jejich zemi je šmejdi, kterým se klaníme, beztrestně zabíjí, a pokud zvednou kotvy, tak jiné země je musí opečovávat, léčit a živit - on je někdo, kdo toto chápe? Proč nepobijou ty utečence na cestě do Evropy, když klidně pobíjí lidi, kteří zůstávají doma? Je někdo, kdo toto chápe? Tak proč do prdele se nám tak strašně lže??? Proč nám to pořád píšete a ukazujete, když to někdo řídí, aby vyvolal v celé Evropě zmar a zkázu - ale abychom to vyvolali my sami, díky neustálým ukázkám zkázy, kterou kolem sebe utečenci šíří, když všechny regulérní orgány jsou vůči nim bezradné! Tak tedy prostí občané mají začít tu jateční špínu, aby bylo možné pak někdy říci, že to ta xenofobní lůza v zemích Evropy rozpoutala válku, a nikdo jiný? Pokud přestaneme přemýšlet, budeme pořád číst ty účelový sračky, a ještě jim přikládat váhu, za chvíli tady ta jatka budou. Kdo organizovaně, za přihlížení celého světa, pobíjí miliony lidí, žijících pokojně ve svých zemích, ale neporadí si s milionem migrantů? Komu tohle pořád media vnucují - oslům?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak a někde to začít musí, jsou přece "věřící", nenechají přece vinu na sobě. Co kdyby to nedopadlo dobře a Svět je soudil reálně, jmenovitě!

   Vymazat
  2. mňa by zaujímalo, prečo sa Taliani tak aktívne zúčastňujú toho výlovu imigrantov u afrických brehov. Už je v Taliansku toho odpadu toľko (tak sa vyjadrili už 2 africkí prezidenti - že ide o nahorší ľudský odpad z Afriky), že pomaly každý policajt či vojak sa musel stretnúť v rámci svojej rodiny s nejakou negatívnou skúsenosťou. Jak to že sa nebúria? A Gréci? Veď tí pri každej represii idú do ulíc a neserú sa (aj keď je im to houby platné). Ako to že nie sú všetci v uliciach? Ako to že sa ešte nenašiel nejaký otec, ded, strýko, brat znásilnenej/zavraždenej dievčiny, čo by vzal zbraň do rúk na tú chátru? Alebo nám to zatajujú?

   Vymazat
 5. Přepošlete někdo ten článek Langšadlové, ta pry o něčem takovém ani neslyšela.
  Volič - Vilč

  OdpovědětVymazat
 6. Uprchlíci se nápadně podobají čecháčkovským a čobolovským "osidlovačům" vysídlených a vyloupených Sudet. Němci přijímají uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Debilové. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho syn a jeho hájkovští poskoci. Podobně buran Zeman.
  Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy cizinci je jenom prospěšné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uprchlicí se podobají svou mentalitou spíše Romům a kdyby je nasadili do Sudet a nechali je tam, aby si sami hospodařili, tak tam je za pár let spálena země, platí jak pro Romy, tak pro migranty.

   Co se týká Sudet, tohle je česká kotlina už od časů Libuše a germánská verbež se sem pořád cpe. Jejich jedinou výhodou je, že umí podlézat vrchnosti, která je pak snadno zorganizuje proti pokojným Slovanům, kteří se pak nestačí divit jakých zvěrstev jsou schopni, viz. naposledy plynové komory. Němci například, když šli popravovat židy a to včetně žen a dětí, tak si přitom vesele zpívali, takový je to morální odpad. Žádná skutečně lidská civilizace nejde z Němců složit nemají žádnou osobní hrdost a svědomí, jsou to otroci a proto nám v boji proti otrokářům nepomůžou. Když jim Kolíně hromadně znásilňují ženy, tak migrantům div líbají nohy a přivedou ještě dcery, když to páníček nařídí.

   Tato otrocká podlézavá povaha je označována jako pracovitost - směšné.

   Vymazat
  2. FUJ XINDLE ODPORNEJ 17:15!
   VŠECHNO, CO JSI NAPSAL JE POUZE A JENOM O TOBĚ!
   KDYBYS ZMIZEL DO NĚMECKA, NEJLÉPE DO NO GO, POTĚŠIL BYS!

   Vymazat
  3. Toho xindla odpornýho v 17:15 prý poveze Herman na sjezd sudeťáků na vozejku, aby mohl oslintat Posselta jako Brežněv Husáka.

   Jinak nevycházím z údivu. Dokonce i Novinky označily čmoudy, co zapálili halu v Düsseldorfu za migranty a ne za uprchlíky. Co se to stalo?

   Vymazat
  4. To nevím jestli o mě, nejsem autor, jde o tapetu z Fejsbůku sloužící jako předmluva k jistému návrhu volební reformy - toto je jen fragment z úvodu. Ale já myslím že to psal frája co tomuhle "folku" čecháčskýmu nahlýdl až do střev! Páč i očekávaná reakce to potvrdila:))))

   Vymazat
  5. 20:12-díky za vysvětlení, také mne napadlo, že je to "burcování" ale ne všichni máme IQ jako Vy, trochu polopatičtěji prosím, díky.

   Vymazat
  6. 20:12 - už jenom skutečnost, že vydáváte "tapetu z Fejsbůku" za svůj vlastní komentář, a teprve negativní reakce způsobila, že jste se přiznal k tomu, že nejde o vaše vlastní myšlenky je jednoduše hnus. Takže si reakci zasloužíte. Není na ní co měnit. Je to hnus.

   Vymazat
  7. A ty jsi - anonyme 17.15 ksindl odkud? Že jsem tak smělej. Tady sprostě nadáváš lidem v zemi, kde žiješ, a z jejichž práce máš prospěch. To ti připadá normální? Vždyť můžeš táhnout kamkoliv jinam, když se ti tady nelíbí. Je možný mít názor, nebo nějaký připomínky, ale takhle sprostě nadávat spoluobčanům? Jak bys nadával germánům ty jeden ksindle? Nebo angličanům - co bys vytýkal jim? Čím bys je urážel? Proč se vždycky podle příspěvku hned pozná, jestli ho píše slušnej člověk, nebo ksindl? Ty si nestíháš uvědomit, že současné tak dvě generace lidí vůbec nemůžou za odsun Němců, protože se v tu dobu narodili - byli poválečná miminka, naopak odsrali tu bídu, že bylo málo žrádla na lístky, hadry na body, a podobně.V lesích ještě řádili werwolfové. Co nám tady podsouváš, jestli se k naší zemi chtěly jiné země připojit nebo ne? Co my s tím máme společného - nebo s tím osídlováním pohraničí cikány? Tobě straší na cimbuří - jestli je někdo zločinec a vrah, jdi nadávat sprostě jemu, ale co nadáváš lidem, kteří s tím nemají nic společného? Gaunere mizernej - odtáhni pryč, nebo dokud tady budou takovýhle gauneři, nic se tady nezmění, ani nemůže. Dokud nevymeteme podobnej ksindl pryč, budeme muset trpět. I to, co tady žvatláš o emigraci nějakých Čechů -co my tady s tím? Kolik černejch hub jsi ubytoval ve své nemovitosti, kolik jich živíš a šatíš? A proč si myslíš, že to máme dělat my? Protože se i od nás emigrovalo "na západ" nebo kvůli odsunu Němců - nebo proč?

   Vymazat
  8. A - 20.12 - jakýmu "folku" fandíš ty? Nevadí ti, že v téhle zemi žereš a sereš? Můžeš odejít kdykoliv žrát a srát jinam, kde budou z takových kolaborantských zmetků nadšeni, a České občany ponech našemu "folku". Nebýt diskuzí, ani bychom netušili, co tady mezi námi žije za odpornej šunt.

   Vymazat
  9. IQ místní rudohnědé sebranky nic moc ... jak jsem již zmínil, autor, tedy nikoliv já, se jmenuje Bořivoj Pauk a má údajně řešení (to si ovšem rozhodně nemyslím) - https://www.facebook.com/iDNES.cz/posts/961797610575703

   Vymazat
  10. A zde je jeho stránka s popisem navrhované reformy, se kterou nemám a nechci nic mít, já jen souhlasím - a komentáře místní rudé sloty mi to potvrdily, že má zdravý názor na čechyše gezindl! - http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

   Vymazat
  11. Blbe z 21:34 - autor mě zaujal svým jasným antimasaryovským postojem! Jasně píše, že odsuzuje První republiku a ten poválečnej odsun je až to poslední co zmiňuje, chlape, čets to vůbec? Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu (já bych napsal jednodušejc - židozednářské ČSR, která právem skončila jak musela - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU ).

   Vymazat
  12. 20:12 - na rozdíl od Pauka - autora elaborátu nahoře, já rozhodně nejsem stoupencem vídeňské šlamperaj! - https://www.youtube.com/watch?v=4E_tT3iLKVk

   Vymazat
  13. 22:07 a 22:04! Ksindle hnusný,
   v 21:34 jsi dostal jasnou a pravdivou zprávu, s kterou se ztotožňuji, i o tom, co jsi zač a také doporučení, abys odtáhl pryč, nejlépe ke svým náckům!!!

   Vymazat
  14. 19:08 - "Tato otrocká podlézavá povaha je označována jako pracovitost - směšné." Směšný otrok přitom jsi ty a zůstane to tak. Bereš mzdy toliko co německý nezaměstnaný dávky v nouzi a na průměrný důchod německý by ti nestačily ani dvanáctihodinový lopoty:) „Slabí a nezdařilí mají zahynout:dějiny mají právo mít pouze národy brutální vůle! Vůle k moci ... neb nadčlověk je smyslem Země! A čím je opice člověku, tím bude i člověk nadčlověku - posměchem či bolestným studem". Fridrich Nietzche.

   Vymazat
  15. Jestli mu někdy napíšu, vyřídím mu to, ale pochybuju že ho coby rudý husito-bolševický nok bude tvý pindání zajímat:) A ten monarchistickej habsburskej šlamperaj bych nacionálně socialistickým nenazýval:)

   Vymazat
  16. oprava: ... budeš svým pindáním zajímat ... sorry:))

   Vymazat
  17. Pro 22:32, otrokem jsi a otrokem pravděpodobně zůstaneš, tvůj příspěvek to plně potvrdil. Mimochodem kdo byl Fridrich Nietzche asi nějaká nula, bůh mu to dal i do jména. Podle tvého příspěvku si myslíš, že plná plná peněženka je svoboda, no tak si to mysli.

   Ale zkusím v tobě probudit jiskřičku svobody. Ta podstatná síla v lidské společnosti je morálka. Povyšování je naopak známkou slabosti, neboť pouze slabí mají nutkání se povyšovat, aby si kompenzovali svoje mindráky. Skutečná morálka je pak součástí poznání, které je kořenem kmenu morálky, na kterém roste ovoce soucitu.

   Zatím to vypadá tak, že Německý národ zmizí rozpuštěn v Evropském chalífátu a je to proto, že německý národ je slabý a nikdy neměl žádnou hrdost, od počátku to byli loupeživé hordy a proto nutně skončí na smetišti dějin. Ovšem i Češi mají své chyby, mnoho jich je okouzleno západními pozlátky a závidí Němcům jejich zahnědlé zabarvení (jak lezou pánům do zadku) za pár stříbrných, v božím království na zemi se s nimi nepočítá. Jedině, že se snad nad nimi smiluje Rusko ochránce národů, mimochodem už se jich tam pár začalo stěhovat :)

   Vymazat
  18. 22:36, jediný bolševický odpad jsi ty, vyřiď svým dementním hnědým soudruhům rodičům, co vyplodili za jednobuněčného nenávistného zmrda, duševního mrzáka. Tvůj život je velice smutný a odstěhuj se do muslidojčlandu ty tupý fejsbuku.

   Vymazat
  19. Vzkážu mu to, ale sotva to jakožto monarchista přijme od rudých husitsko-bolševických noků ...

   Vymazat
  20. Doplněk pro 22:32.

   Bez uprchlíků zdegenerujeme, říká německý ministr.

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html

   To je ten silný německý nadčlověk asi, ale mi Slovanský opice tomu zřejmě nemůžeme rozumět :)

   Vymazat