Reklama

.

.

čtvrtek 9. června 2016

Mrchožrouti...


Jiří Novobilský
9.6. 2016   Rukojmí
Dlouho jsem hledal slušný výraz pro supy a hyeny, kteří se sešli u současné mršiny OKD, aby z ní urvali poslední zbytky hodnot a měli se ještě lépe a vydělali další milióny. Dříve jsem je označil za „figuranty“, nyní název Belmondova filmu více vystihuje povahu těchto lidí. Nebudu psát o těch, které neznám z historie a neměl jsem s nimi kontakt, je jich hodně.


Dlouhý, Otava, Koláček/ostravský/ se víc jak jiní mrchožrouti zasloužili o to, aby dámský krejčí dostal OKD za babku, přitom se ještě mezi sebou pohádali, kdo se o to nejvíce zasloužil a kdo má dostat více. Naprostým šokem byla reakce Petra OTAVY, na jednání v Praze, kdy jsem mu nabízel pomoc při záchraně OKD bez Bakaly, osočil mě, co si staroch dovoluje spolu s havíři z Ostravy s ním jednat, když ON je největší kapacita v obchodu s uhlím a boháč z toho vzešlý. Do tří let zemřel, miliardy dal synovi, který má chuť zachránit OKD, nevím proč až nyní, když je mršina zadlužena a majitelé žádají po státě vypořádání.

Dlouhý, jako nový šéf Hospodářské komory jezdí do Ostravy tajně a tajně jedná o mršině

45 000 bytů, že by je použil pro volbu prezidenta, když při poslední volbě zfalšoval podpisy?

Tošenovský, Telička, Mynář cítí, že je na obzoru další mršina a to: EU, o kterou se přičinili sami velkou měrou kýváním na imigranty a TTIP, mají za to slíbenou penzi od 50 let ve výši 10 000 EUR/měs., což aby je vrátili OKD, z které to neprávem odebrali za poradenství a členství v dozorčí radě?

Vondrák, Roubíček, Světlík a VŠB- není Vám líto jak dopadlo OKD, to Vás učili v USA, jak zavést superpočítač na špionáž, místo abyste pomohli OKD, kde jsou všechny ty hornicko-geologické kapacity, ano, v hrobě se obrací a žijící už se těší na poslední vozík a funus Dolu Paskov (dříve Staříč).

Paukner, Krupár, Topolánek, Dzida, Schrom, Ulčák, Pros patří mezi střední mrchožrouty, na ty horní nedosahují výši konta, pokorně čekají na drobky ze stolu spadlé, cítí, že lvi se nažrali a přichází řada na ně.

Je mi Vás líto, ale věřte, že u Božího soudu budete mít holý zadek jako já, ale podstatně více hříchů, u českých soudů to bude chvíli trvat.

8 komentářů :

 1. Ekonomická struktura je jako zamrzlá louže, navrch třpytivá krusta, kterou když prošlápnete, jste celí od bláta.

  OdpovědětVymazat
 2. Co znamenají pro tyto mezinárodní hyeny autoritářské či demokratické státy? Jestliže je demokracie poddajná a mlčky dovolí aby byla okrádána, je to dobře, ale pokud autoritářský režim prohlásí, že se nenechá odírat ani zevnitř, ani zvenku, je to špatně! ... Je to malá internacionální klika bez kořenů, která nedovolí, aby lidé měli mír!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měl pravdu, PřecÁda - https://www.youtube.com/watch?v=tOnO4YSzAeE

   Vymazat
 3. Je to zářivý příklad jak vláda lidu se vrátila do jejich rukou. Všechny vlády zpronevěřily majetek všech občanů i těch pod mostem. Dokud nebude i státní aparát závislý na hospodaření státu tak se nic nepohne. Prokazovat způsob nabytí majetku neni žádná zvůle, čistém vše čisté a jak řekl klasik za každým velkým majetkem je zločin.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to zářivý příklad jak vláda lidu se vrátila do jejich rukou. Všechny vlády zpronevěřily majetek všech občanů i těch pod mostem. Dokud nebude i státní aparát závislý na hospodaření státu tak se nic nepohne. Prokazovat způsob nabytí majetku neni žádná zvůle, čistém vše čisté a jak řekl klasik za každým velkým majetkem je zločin.

  OdpovědětVymazat
 5. Uhlobaron Petr Otava ( synek normalizačního generálního ředitele OKD strojního inženýra Otavy) jako student VŠB a mladý "komunista" byl předsedou prověrkové komise, která prověřovala studenty z politických názorů zdali mohou pokračovat ve studiu ! Jeho soukmenovec Koláček byl členem krajského výboru KSČ a jejich první majstrštyk byla "privatizace" nejmodernějšího dolu OKD dolu ČSM s nejnižšími náklady těžby a to před schválením zákonu o Velké privatizaci! Peníze určené vládou na útlum hornické činnosti použili na nákup akcií přičemž znehodnotili všechny investičně připravené zásoby kvalitního uhlí v Ostravské části revíru v rozsahu stovek milionů tun! Jejich akce, kdy si "navýšili" základní jmění OKD o 4 miliardy Kč bankovní půjčkou na jednu hodinu vypovídá o tom jak se rozkrádal státní majetek ! Pan Babiš se pochlapil při pohřbu Petra Otavy s věncem, který měl stuhu s názvem Petrovi Otavovi s úctou Babiš ! Je neuvěřitelné jak se napříč republikou dobře znali všichni miliardáři od Krejčíře, Koženého, Železného, Otavy, Babiše, Koláčka, Tykače, Řebíčka a pana Dlouhého bývalého to předsedy podnikového výboru Prognostického ústavu při ÚV KSČ !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K té dvojce Otava a Koláček jste zapomněl přičíst estébáka Prose. Jinak ukázkový příklad Havlova sametového podvodu, jehož "vítězi" byli bolševici.
   Babiš stále více a více dokazuje, že je stejný šmejd a ze stejného těsta.

   Vymazat
  2. Napsal jste to špatně. Mělo to být : ukázkový příklad Havlova sametového podvodu, jehož vítězi byli "bolševici".

   Vymazat