Reklama

.

.

pondělí 27. června 2016

Náboženství pravdy a lásky s fanatickými inkvizitory a ďáblem jménem Zeman. Historik Vondruška obsáhle popsal ideologii Tomáše Halíka

rozhovor
26. 6. 2016   ParlamentníListy

HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY Dějiny se dají vykládat různě, ale jen opravdový ekvilibrista s fakty by dospěl k názoru, že snem dlouhých generací našich předků byla evropská integrace. Tvrdí to spisovatel a historik Vlastimil Vondruška v souvislosti s výroky kněze Tomáše Halíka, že češství bez uvědomělého evropanství je zatuchlý provincialismus a že naším hlavním národním zájmem je být aktivním účastníkem procesu evropské integrace, snu mnoha generací.


Rozdíl mezi inkvizitorem a liberálem je v tom, že jeden hlásá dogmata a druhý formuluje úvahy. Dogma je něco, co je zjevená Boží pravda, o níž se nepochybuje a nediskutuje. Ten, kdo dogma nectí, je kacíř a měl by být upálen. Liberální úvaha je myšlenka, která vzniká analýzou faktů, a pokud s ní někdo nesouhlasí, je to jeho právo, zvláště pokud shromáždí jiná fakta, pomocí nichž logicky to první tvrzení vyvrátí. Demokratická společnost by měla ctít liberální diskusi, dogmata milují stoupenci inkvizičního tmářství a neomarxisti. Nevěřili byste, jak tenká hranice je mezi nimi.

Správný liberál je podle odpůrců kacíř, neboť nepodléhá dogmatům víry. Voltaire ve svém Filozofickém slovníku, nejkacířštějším díle 18. století, napsal: „Fanatismus (v jeho jazyce náboženství, pozn. aut.) je rozhodně tisíckrát zhoubnější, neboť ateismus nevnuká vražedných vášní, zatímco fanatismus je vnuká; ateismus nestaví se proti zločinům, avšak fanatismus je páše.“ Jen na okraj podotýkám, že každá ideologie je svým způsobem náboženskou vírou.

 

Svého ďábla našel kněz Halík v prezidentu Zemanovi


Kněz Tomáš Halík našel svého ďábla. Sídlí na Pražském hradě a podle Halíka je z každého jeho výroku cítit síra pekelná. Ďábel, i kdyby hovořil slovy sladkými, chce věřící připravit o duši, stejně jako nás chce prezident Zeman připravit o hodnoty panevropanství. Tak se nazývá nová náboženská víra, která nese na svém neposkvrněném štítě heslo o pravdě a lásce, ovšem jen vůči těm, kteří s touto vírou souhlasí. A těch po hříchu stále ubývá, a proto je třeba ďábla pojmenovat, abychom kolísající odpadlíky zastrašili.

Proto Tomáš Halík skromně dodává, že dnes je zapotřebí osobností, které by hájily prozápadní orientaci naší země (někdo jako on). Někde jsem četl, že by byl ochotný do panovnického křesla usednout, aby této zemi vrátil odvěkou víru. Tu definoval, dovolte mi onu neuvěřitelnou demagogii citovat: „Češství bez uvědomělého evropanství je zatuchlý provincialismus. Naším hlavním národním zájmem je být aktivním účastníkem procesu evropské integrace, snu mnoha generací...“

Evropská integrace nebyla snem našich předků ani náhodou


Jistě, dějiny se dají vykládat různě, ale jen opravdový ekvilibrista s fakty by dospěl k názoru, že snem dlouhých generací našich předků byla evropská integrace. Prolistujte si učebnici našich dějin!

Od vzniku českého státu se po celá staletí náš národ bránil mocenskému tlaku svého vojensky a politicky silnějšího německého souseda. Naši předkové (podle Halíka jistě hanebně) umírali s mečem v ruce, aby se nemuseli evropsky integrovat pod praporcem císařů. Úplně nejodpornější byli ovšem husité, kteří se postavili proti celému křesťanskému světu, aby hájili svou pravdu (v rámci boje o kalich zabavovali majetek firmě, k níž dnes Tomáš Halík patří).

Po nástupu Habsburků se české stavy snažily bránit proti politickému podrobení Vídni, a když svůj boj Češi, Moravané a Slezané prohráli, přišli o svou suverenitu. Neznám jediný doklad, že by po třicetileté válce některý z českých vlastenců snil o panevropanství. Tehdy naši předkové zápasili o právo na svůj jazyk a kulturu, a proto hlásali ideu panslovanství, tedy politické orientace na východ (tam, co je brána do pekla!). 

Hitler přišel s ideou nové nacistické Evropy, ale Češi snili o samostatnosti

Celá česká politika 19. století usilovala o vrácení dávných práv Koruny české 
zpět do Prahy (tedy o národní suverenitu, byť omezenou). Idea evropské integrace neexistovala a ani nemohla, byla by zcela „mimo mísu“ politického a duchovního dění.

 
 
(celý text ZDE)

40 komentářů :

 1. Na tohoto, výše uvedeného antikrista, čeká Záhořovo lože.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad jenom analfabet může tomuto ztělesněnému satanovi důvěřovat. Tato odporná, hnusná nádoba, plná hnisu, vyzařuje zlo na všechny strany. Halík - ďábel !!!

   Vymazat
  2. Nase verejnost pod vecnym tlakem a masakry od Germanu uvazovala o Panslavismu....Neni to slozite. Integrace za ucelem nasi existence. ANO. Integrace za ucelem zniceni nasi ceskosti, naseho naroda a statu. NIKDY NE.

   Vymazat
  3. Je zajímavé, kolik neblaze proslulých osob v historii začínalo písmenem H. Posuďte sami:
   Hérostratés, Hannibal, Herodes, Hitler, Himmler, Heydrich, Hácha, Husák, Havel, Hollande, Herman, HALÍK. Ďábel na svých služebnících zanechává zřejmě svoje stigma literou H.

   Vymazat
  4. Ještě chybí Halousek

   Vymazat
  5. Nebo byvaly ministr zdravotnictvi Dr. Havid.

   Vymazat
  6. A to ještě jako na potvoru Rusové neznají H.
   Bojím se podepsat V.J.Horák

   Vymazat
 2. Nejenze muj bratr v Kristu Halik, nema rad presidenta Zemana, ktery Halika prevysuje politickym uspechem, inteligenci a proziravosti, ale on nema rad ani kardinala Duku, o kterem se negativne vyjadruje - o jeho "VZDALOVANI" se, od osoby Papeze.

  Cela nase Katolicka cirkev je rozdelena na dve frakce, ktere maji rozdilnou filozofii a pohled na dejiny.

  Halik patri k frakci politicky naivniho utopistickeho papeze Frantiska, ktery zna dobre latinskou Ameriku, ale o Evrope vi velmi malo.
  Tuto slabinu tento papez nahrazuje politickou koreknosti a rektalnim alpinismem k pozadavkum Bruselu a Berlina.

  Halik usiluje o integraci velmi nebezpecnych, netolerantnich a fanatickych "kultur" do Evropy, aniz by o nich neco vedel, take na prani Berlina a Bruselu.

  On ignoruje vypalovani nasich krestanskych kostelu a vrazdeni krestanskych knezi a Krestanu vubec (Middle East) ve prospech sve karieri a odmen od zminenych agentu temnot.

  Jeho atrological profil vystaveny v New Age vsak rika, ze je nadanny detektiv a herec.

  To znamena, ze jeho politika je oportunisticka, protoze jako detektiv by mel vedet o vecech ktere ma Afrika pro Evropu neztravitelne, t.j. vrazdeni a neucta k lidskemu zivotu...

  Herecke nadani svedci o velmi dobre hrane uloze prislusnosti ke globalistum a predstirani zadaneho mysleni. To mu prinasi oceneni a odmeny u globalistu a NWO.

  Haliku, PRIDEJ SE KNAM ! Dokud muzes ! V Americe je revoluce a povstani proti globalistum. Vede ji Donald Trump. V jeho radach je 70 velmi schopnych lidi. A on hleda dalsi. Prestoze je Presbyterian, tak 90 % Katoliku jde s nim.

  Pssst, Haliku ! Presbytariani - to je nejbohatsi cirkev v Americe - T.zn., ze neco KAPNE, daleko hodnotnejsiho nez je Tvojich 20 doktorskych a profesorskych diplomu.

  nick HONOLULU KATOLIK, Tvuj bratr v Kristu zbloudilce.
  To Ti posila na youtube
  Edith Prock - Hort du die Glocken von stella Maria.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak, až na to, že...

   nejde až tolik o filozofii resp. teologii a příbuzné vědy, jako spíš o nejvlastnější osobnostní rysy tohoto hovada. Neexistuje dost dostatečně hnusných nadávek, které by tohoto antikrista mohly jakkoliv dehonestovat.


   Tuto kreaaturu, která nemůže mít nic společného s Duchem Svatým, bychom mohli brát za synonymum úlisnosti a lži, a nejhorší je, že má kněžské svěcení.

   Mám úctu ke všem poctivým křesťanům vč. katolíků a jsem rád že někteří moji známí takovými jsou.

   Chodí mi ale po zádech mráz z toho, kolik poctivých křesťanů se tímto převtělením Zla necháva manipulovat.

   Vymazat
 3. Haliku, preve dnes se v Californii (Sacramento) porvalo 30 belochu se 400 cernochy. Ulice je plna krve a mnoho lidi je pobodano. Tvoje theorie jsou bezcenne.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu !
   ..právě jsem se vrátil z od VĚDEM
   z Bostonu a posílají Ti na youtrubku :

   Casey Abrams : Get Out

   Vymazat
 4. Halík? Zlý vzdělanec. Nic víc. Jenom rozvrací. Z něho jen zvracet. Nic víc. Děda.

  OdpovědětVymazat
 5. (2:05) UFOune z konstelace Orion z hvezdy Sirius...
  Vedmy maji zasedani v Sandusky (Ohio), a to asi kvuli Halikovi.

  On jim vlezl do rajonu, aniz by o tom vedel.
  (Universita of Notre Dame - South Bend - Indiana.)
  Oni mu tam dali zase nejaky doktorat.
  Halik ma vice doktoratu, nez ja mam ponozek.

  Pri vsech tech doktoratech Halik nevi, ze HENRY RUMSFELD (Byvaly Secretary of Defence), Rudi Giuliani (Starosta New Yorku) a dalsi vlivna esa verejneho zivota se houfne pridavaji k Donaldu Trumpovi.
  John Kerry je v nemilosti, Hillary je v nemilosti a president Obama je v nemilosti dokonce i v Israeli.

  Haliku, omluv se ceskemu narodu ! Doktoraty poves na zed do kadibudky a pozadej kardinala Duku o rozreseni.
  (Pssst ! Dej mu pod stolem flasku Burgundy - my bratri v Kristu budeme vsichni smireni.)

  Kdyby byl opravdu Halik vzdelany, tak by vedel jak to vse dopadne.
  Ja jsem chodil 8 roku do prvni tridy v pomocne skole a bylo mi to hned jasne.
  VZDY VIM CO SE STANE, ale neumim urcit presny cas zadne udalosti.
  vedmy z New Age to umi lepe.
  honolulu - svetlonos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. honolulu, až zvolej tvyho trumpa prezidentem, asi si rozdrbeš hlavu ... No, horsi nez Hitlary asi nebude, ale to co mu pripisujes .. ani náhodou ..

   Svetlonos = (lat) Lucifer

   kdybys nebyl v obraze. Od toho si také můžeš odvodit, kdo byli osvícenci snad i které náboženství vyznává Luciferova šéfa, a "dalo nám" křesťanství. Jak praví skvělý Pat Condell v některém ze svých videí : "Cesta do kostela je na půl cestě do pekla" .. ukázka např. https://www.youtube.com/watch?v=3o2u159XSOU#t=254.021

   ten výrok tam není , je někde jinde .. při hledání se i pobavíte
   Koloděj

   Vymazat
 6. stale je vidět že naboženskych fanatiku ani mohutnym technickym pokrokem neubyva protože většina ač nevěřicich stale balancuje jesti ten buch existuje nebo ne a že se okolo toho mota spousta přiživniku ala halik či kukaduka u nas dokonce placenych z našich desatkovych dani je ukazkou toho kdo zde vladne a vladnul a od koho si lide dobrovolně nechavaji srat na sve připitoměle makovice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ten hlavní omyl který v antikristovi Halíkovi spočívá:

   On NENÍ náboženský fanatik.

   Je to zlovolná vypočítavá a prodejná kreatura. Je to karikatura svatosti a zvěstovatele víry.

   Fanatici jsou také zlí. Ale zrůda Halík je zlo samo! Ztělesněný Antikrist.

   Vymazat
 7. Panove, nez odejdu zkontrolovat nocni oblohu nad Floridou, neni-li nekde, zase nejake UFO, tak mi dovolte predlozit infomaci.

  Hirarchie katolicke cirkve se sklada z 24 titulu nad kterymi je titul Halika (mosignore) nadrazen !

  On je opravdu hodne vysoko. To vsak nezarucuje jeho osvicennost.

  Nad Halikem jsou pouze 4 hodnostni tituly vyssi, a ty patri kardinalum.
  Ktery z nich patri Dukovi nevim..
  Potom je pouze Papez,

  a ten spadl ve svem mladem veku z kolobezky na ulici v Buenos Aires.

  Muj titul je HRISNIK ! Jsme s nim spokojen !

  (Pssst ! Pripravuji si tajne zadost na pozici zahradnika v klastere mladych latinskych jeptisek. Snad to vyjde.)

  Mam take rozpracovane plany na stavbu SHRINE, venovane nejkrasnejsi zene v rimskem imperiu Sv. MARY MAGDALENE.
  Kdo ji videl ten onemel. Byla to Recka narozena v meste Magdala v provincii Judea.
  Jeji zivot je jeden z nejzajimavejsich v cele antice.
  honolulu - good night.

  OdpovědětVymazat
 8. Pan Halík byl vždycky trochu zlobivé dítě církve. Nevím ,kdo mu stále dopřává sluchu v médiích, vidíme ho skoro denně. To by byl tandem, představte si : Kalousek - Halík. Doufám, že rozumní lidé je oba vyprovodí na smetiště dějin, a nejlépe do kriminálu, s radostí bych je ještě dlouhý čas živila ze svých daní (doufám, že se brzy bude zase v basách pracovat). A pan Vondruška má u mě body za svou Husitskou epopej, velmi dobře tam na diskuzích bratranců z protilehlých táborů ( kališník a katolík) rekonstruuje husitskou dobu a předkládá fakta, ale nechává čtenáře nalézt si svoje mínění. Učí, jak diskutovat bez urážek, dospět k nějakému řešení. Jeho vzkaz čtenářovi je jasný. Moc mu děkuji, už dlouho jsem se chtěla o této době dovědět více, a čtivým způsobem. Vždycky si to člověk lépe zapamatuje na základě lidských příběhů. To se povedlo. A navíc jsou ty díly překrásně tlusté, takže jsouce posedlá potištěným papírem mám čtení na chatu na dovolenou. Díky, díky. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halík?
   Ale kdepakže jen zlobivé dítě církve!
   Vždy a všude především bezeskrupulózní kariérista a pokrytec.
   Nebýt převratu, seděl dnes v ústředním výboru KSČ.
   Ten je jak rybářova žena z Werichovy pohádky (která taky chtěla být vším, až Bohem zachtělo se jí být. A tak opět skončila tam, kde začala. Ve sklenici od octa ...).
   Kdysi jej výstižně a zároveň nevybíravě na webu CFP popsal Daniel Solis, a vyzval Halíka, aby jej třeba i žaloval. Nezažaloval ...

   Vymazat
  2. Františku Opluštile, asi máte recht,
   já jsem na Halíka neuvěřitelně vysazený, protože jeho vychcanost a prodejnost je prokazatelná,
   ale je pravdou, že tato ohavná persona není až tak ničím výjimečným v té:
   "na rudé šelmě plné jmen rouhání sedící ženě, ženě oblečené purpurem a šarlatem a pokryté zlatem, drahokamy a perlami; v ruce se zlatým kalich plný ohavností a nečistoty svého smilstva; s na čele napsaným tajemným jménem Veliký Babylon, matka nevěstek a ohavností Země."

   Vymazat
 9. Co je mi podezřelé, že Halík sbírá lacino ocenění podobně jako svého času Havel. Někdo ho podobně cíleně protěžuje. Proč asi? Že by byl kýmsi vyvolen? TES

  OdpovědětVymazat
 10. Prokletá katolická církev šíří mor duchovenstva.
  Lidé jenž ostatním berou víru, dopouští se hříchů největších.
  Nastane čas a každý osobně sklidí plody svého konání.*

  OdpovědětVymazat
 11. No dnes jsem četl na internetu, že poláci chtějí
  urychleně zažádat o přechod na euro - asi se úplně
  zbláznili nebo je to novinářská kachna?

  OdpovědětVymazat
 12. Nemůže být křesťan, protože podvádí. Co je odborná publikace je v RIVu naprosto přesně definováno a vymezeno:
  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Tomas-Halik-ma-problem-Jeho-publikace-nejsou-odborne-sdelil-premier-Rusnok-293934?p=5

  OdpovědětVymazat
 13. O sjednocení Evropy usiloval už náš Jiří z Pdĕbrad v boji proti Mohamedánům. Ano, jsem pro sjednocenou Evropu suverennich statů. Otevřené hranice, spolupráce mezi nimi na základĕ vzájemného respektu a oboustrané výhodnosti. Nejsem pro ,,Sovĕtský svaz", který v této podobĕ už nefunguje ani v Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka prohlásil, že teď budou v Evropě separatistické snahy, tedy země se budou chtít osamostatnit. Ono se schválně používá slovo separatismus- zní celkem hanlivě, většina lidí si jej nesprávně vykládá, někteří ani neví co to znamená.
   No a dodal, že společenství tomu musí zabránit.
   A teď se můžeme dohadovat, co tím "společenstvím" měl na mysli. Bruselské elity, EU, Evropu nebo evropské národy a státy?
   Pro koho holduje?
   Myslím si osobně, že "společenstvím" určitě nemyslel státy EU, ale EU, což je rozdíl. EU není Evropa, EU je prostě jen organizace. Evropu nemůžete rozpustit, EU můžete.
   Juncker už vyhlásil, že chce, aby celá EU platila eurem a to co nejdříve. Tzn. že bruselská elita zvolila metodu násilné integrace, protože stát, který má společnou měnu se zbytkem, by asi opravdu měl obrovské potíže s odchodem. Tak si to chtějí pojistit.
   Uvidíme jak Sobotka bude dál postupovat, ale že skoro 70% našeho národa euro nechce, to mu musí být známo. Tak si počkejme. 10 států EU euro nemá, uvidíme jak se k tomu postaví i ty ostatní země. Ale vypadá to, že celou Evropu chce bruselská elita nacpat do jednoho pytle a zavázat, aby nikdo nemohl ven a neunikl.

   Vymazat
  2. 10.51-ty bruselský zrůdy se nepoučily jak již bylo mnohými napsáno, p. Hájkem a dalšími, že Brůsel přitvrdí do ještě větší totality.Je to tady.Juncker, frau Makrelen, hodně přitvrdí, efekt bude zcela opačný.EURO je mrtvý projekt a málokdo to tady chce.Myslím, že je doba, kdy nám ho Ozubený Otík bude chtít vnutit, poslouchat se musí, ale jak to zaobalit do růžového hávu, aby těch 70% odpůrců, bylo zmasírováno.Odkopali se.Pryč z této totalitní, koncentrákové sebranky Euroidiotů, který tento stav zavinili a zcela nic nepochopili.Snad nastane další exit, dočkáme brzy Swexitu či Holexitu.

   Vymazat
  3. Anonymnímu (10:51):
   Sobotka má pravdu! Sám již na sobě ten separatismus pociťuji.
   A především se v příštích volbách hodlám separovat od Sobotkovy partaje.
   Jinak souhlas s názorem na EU ...

   Vymazat
  4. Dnes ráno Juncker posnídal svou oblíbenou dávku špiritusu a vrhnul příkaz, aby okamžitě ty země, co neplatí TOY-TOYREM, co nejdříve zavedly.Bravo, jen tak dál!!!

   Vymazat
  5. jo a to není všechno, teď vyšlo najevo, že němci s francouzama připravují superstát, kde nikdo nebude mít žádné práva, budou muset poslouchat Německo a Francii. Má to být představené na dnešní V4 + Německo a Francie. Poláci už to dali do televize s tím, že kvůli tomu je Brexit.

   Vymazat
 14. prof. Kapras : Pařížský mírový sněm 1925
  ...od nepaměti lidstva Evropané společně žili v míru a sounáležitosti do dob, kdy se Němečtí králové začali stávat Římskými císaři...*

  OdpovědětVymazat
 15. Jak Sobotka, tak Halik prevlecou kabaty ! Nic jineho jim nezbyva, nechteji-li ukoncit svoje karieri na politickem smetisti.

  To chce pouze trochu trpelivosti !
  V pondeli 18.cervence prijde v Clevelandu (Ohio) k souboji mezi vedenim Republicanske strany (GOP) a Donaldem Trumpem.
  GOP ustoupi a kdyz ne, tak znici cely volebni system v Americe a misto Republicanu vznikne jina strana tak, jak to rikal Ross Perot v roce 1992.

  Donald Trump ostre vystupuje proti globalizaci a lide se k nemu pripojuji po millionech.
  Jak Sobotka , tak Halik nemaji na tyto zmeny zadny vliv. Budoucnost je smete z jeviste politickeho zivota, kdyz se nezmeni. Oni nebudou sami, kdo zaplace nad svojim nemoralnim oportunismem.

  Vase media ve sluzbach vasich nepratel vam to nereknou, ale v Americe je velke napeti a rvacky na ulicich.
  Do Clevelandu budou v cervenci premisteni policajti i z jinych statu. Sledujte to Cesi ! Budete mit moc fain zabavu !

  GLOBALIZACE = zniceni evropskych narodu. Prace za minimalni mzdy. Spinave ulice plne kriminality.
  Utoky na zeny a jejich degradace na otrokyne.
  Nedostatek zakladnich veci pro duchodce.
  Znasilnovani svobodneho mysleni a jednani obyvatelstva.
  Psychologicky a fyzicky terror. Stale nebezpeci a zivot ve strachu.

  Narodni staty = pravy opak vseho nahore uvedeneho.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotku bych s Halík moc nesrovnával, Sobotka je kariérní politik, od takových se nic jiného než zákulisní intriky moc neočekává.
   To Halík je jinčí kafe. Chtěl by hrát na to, že je láska a pravda sama, přitom je v něm jen žluč a lež, prokazatelně. A estébák do morku kostí.
   U politiků je podstatné, aby byli věrohodní pro ty své voliče, to je u Sobotky asi nejisté, ale Halíka už nezachrání ani svěcená!! Je na konečné.

   Vymazat
 16. Globalizace vyhovuje pouze male skupine lidi, ktera vlastni podniky. Jejich zamestnanci jsou donuceni pracovat za minimum.
  Dovodem jejich minimalni odmeny je million nezamestnanych pred branou podniku.
  Temperament nezamestnanych a zamestnanych z ruznych kultur + rozdilne mysleni a rozdilne zviky zeslabuji schopnost vsech, si vyjednat lepsi zivotni podminky.

  Strach a terror, to vse je benefitem pro malou skupinu vlastniku podniku.
  (Proto pomatena Merkerova ma uz 1.5 millionu Africanu a jinych barbaru v Nemecku.)
  T.j. ekonomicky nezdrave prostredi.
  Globalizace snizuje hodnotu prace, at uz je nekdo uklizecem, nebo project inzenyrem..

  Tento system je proti zakonum bible kapitalismu, ktere se jmenuji TQM.
  Proto, AT ZIJE DONALD TRUMP !
  honolulu  OdpovědětVymazat
 17. Panove, president Putin zakazal Rothschildum a jejich agentum pobyt na uzemi Ruska a porucil policajtum , aby ti kteri z nich uz v Rusku jsou, (jeho slovy) : "Byli chyceni za limec a vyhozeni zadnimi dvermi z Ruska" ! (Kde maji Rusove zadni dvere NEVIM. )

  Dale je obvinil z krvesmilstva ! (Incest v anglictine.)

  O Hillary rekl, ze nema mozek !

  O Trumpovi rekl, ze je chytry !

  President Putim ma v rukou tajnou korespondenci naseho State departmentu (ministerstva zahranici). Kde to vzal je zahada.

  Zacinam uz verit, ze nejaky rusky spion Shuskin opravdu existuje a ze umi krast jako Cikan na nadrazi.

  Hrozne veci se deji ve svete a vase media vam zamlcuji dulezite veci.

  President Putin a Hillary se NESNASI.
  S Donaldem Trumpem je ochoten se sejit a upravit vzajemne vztahy k oboustrane spokojenosti.
  Uz je vypracovan nejaky seznam NAKUPU v Rusku.
  Takze zadna valka s Ruskem NEBUDE, kdyz bude americkym presidentem Trump.
  BUH nas ochranuj, zvitezi-li Hillary.
  AT ZIJE DONALD TRUMP
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. V knize i ve filmu "Černí baroni" je jedna z nejzápornějších postav zupák svobodník HALÍK. Jak viděl autor Miroslav Švandrlík do budoucnosti!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli on ten svobodník Halík není náhodou otcem toho dnešního Halíka. Jablko by nepadlo daleko od stromu.

   Vymazat
 19. Halík je člověk, který je mazaný čertovskou mastí a zhrzený prezidentský kandidát, proto brojí proti Zemanovi.Navíc je zaslepený západní propagandou a s klapkami na očích i uších nic jiného nevidí a neslyší. Je to flanďák jako vyšitý, kde vždy platilo "Kam vítr tam plášť".

  OdpovědětVymazat
 20. Pane pisateli Vondruško. S tím, že naši předkové neměli zájem o evropanství nemáte tak docela pravdu. Již hodně dávno se o sjednocení všech evropských národů a tím i sjednocení Evropy do jenoho územního celku (dnes by jsme řekli do mnohonárodnostní federace) pokusil Český král Jiří z Poděbrad. Nastudujte lépe historii.

  OdpovědětVymazat
 21. Dnes jsem na ČRO2 poslouchal proslovy páně Halíka. Zejména při jeho řeči o potřebě dobra pro Británii a Evropu a o tom jak si téměř nesvéprávní občané neuvědomují jaké dobro pro ně Brusel představuje, jsem si vzpomenul na senátora Kuberu a jeho termín " Dobroserové ". Také řeč o "potřebě masového politicky ideologického boje" za novou, lepší multikulti Europu proti odpadlíkům a nepřátelským uskupením stojí za zaznamenání. Prof. Halík označil Nigela Farrage za velmi nebezpečného člověka. Shrnuto, podtrženo: pan Halík se svým pojetím vidění reality v intencích limitovaných sponzory a školiteli z SS, se svým překrucováním pravdy ať historické, nebo současné, potřebou vnucovat své představy a pravdy a se svým Pražskyintelektuálským viděním světa je opravdu velmi nebezpečný člověk. Běžný občan ČR je pro něj periferní póvl. On sice viděl velký svět za velkou louží, ale nezná co se děje 20km od Prahy a nezná názory lidí mimo svůj elitářský okruh.

  OdpovědětVymazat