Reklama

.

.

čtvrtek 23. června 2016

Něco pro ministryni Valachovou.

Honza (zpověď žáka zprostředkoval Jiří Baťa)
23. 6. 2016  Czech Free Press
 

Menuju se Honza. Sem žákem 5. třídy. Chtěl bych vás seznámit s naší školou a taky vám vyprávjet, co sme se dnes učili. Naše škola je velmy moderní a pokroková, protože je inkluzivní. Inkluze je, když se všichni učí spolu v normální škole. Romové, bílý, cizinci a postižené děti, všychni spolu v jedné třídě, neni tu žádná disgryminace. V naši třídě je nás celkem 12 žáků a kromě učitele tu s námi souještě 3 paní asitentky a jedna pani psicholožka.


Ted vám všechny moje spolužáki představim.

V první lavici u okna sou dvě holki - Lucka a Rebeka. Ve druhé lavici sedí Milan Tancoš a Jozef Žigo. Jsou to Romové. Nebaví je moc sedět v lavici, tak většinou běhaj po třídě, nebo si s paní asistentkou hrajou vzadu a zpývaj romské písně. Dříve pořád s dalšími Romy čekali před školou a od ostatních si něco půjčovali,hlavně mobili a peníze. Mě jednou odtáhly do křoví a půjčili si moje peníze a bundu. Ale o tom nám naše paní ředitelka zakázala mluvit a dnes už nesmíme do školi nosit nic drahého. Jejich rodiče to prí maji těžké kvůli disgriminaci a rasizmu.

Naše škola pro romské žáky každý rok koupí nové mobili a tablety a taky jim dává kapesné. Jinak sou všichni hrozně nadaný a chytrý, hlavně na hudební a výtvarnou výchovu. Mají samé dobré známki. Ve třetí lavici sedí Štefan. Je mentálně postižený. Vedle něj sedí jeho specijální asistentka Renata, která mu se všým pomáhá a utírá mu nudle a sliny. Mluvit nedokáže, jen vydává různé zvuky, ale všichni víme, že je úžasně chytrý. Dostává totiš samé jedničky. Učitelky říkají, že je pro naši třídu velkým obohacením.

V první lavici u dveří sou Monika a David. Ve druhé lavici u dveří sedím já a vedle mě Mustafa. Jeho rodiče přišly z Afgánystánu. Ve třetí lavici je Alžběta. Je postižená s daunovým syndromem, ale je hrozně chytrá. Má nejlepší známky z celé naší třídy. Vedle ní sedí její asistentka Martina. Ve čtvrté lavici sedí Lukáš a vedle něj Manu. Manu je tu nový. Přišel k nám před 2 měsíci a jeho rodiče sou z Afriki. Pamatuju si na jeho první den u nás. S naší třídní sme uspořádali uvítací párty. Všichni sme se s ním museli obejmout a poděkovat mu, že se přistěhoval do naší země, protože naše země i naše škola patří fšem! V poslední lavici sedí naše třídní psicholožka. Pomáhá nám a řeší různé problémi. Minulý týden Lucka z první lavice nechtěla dát napít Milanu Tancošovi, tak jí paní psicholožka musela vyšetřovat pro podezření z podvjedomého rasizmu. Lucka se pak musela Milanovy omluvit. A co sme se dnes učili?

První hodinu byl zeměpis. Pani učitelka nám vyprávěla o islámské kultuře. Na koncy hodiny nás vizkoušela z toho, co sme si zapamatovali. Všichni dostali jedničku. Druhá hodina byla matematyka. Učili sme se malou násobilku. Až senaučíme malou, tak v 6, nebo 7. třídě začneme s velkou násobilkou. Už se moc těším. Také si mě pan učitel vizkoušel u tabule. Zadal mi deset příkladů a správně sem spočítal tři. Dostal sem dvojku. Po mě šel k tabuli Oláh. Pomáhalamu pani asistentka a dostal jedničku. Je fakt dobrej. Třetí hodinu sme měli Občanskou výchovu.

Přišli k nám studenti z Člověka v Tísni a měli sme přednášku o lidských právech a disgriminaci lidí s odlyšnou orientací. Na konci hodiny nám paní učitelka pustila pohádku. Bylo to o dvou gayích co se zamilovali a narodil se jim malí černoušek. Moc se mi pohádka líbyla. Čtvrtá hodina byla Čeština. Učili sme se romskou básničku. Nakonci hodiny sme jí společně recitovali a všychni dostali jedničku. Poslední hodinu byla hudební výchova. Učili sme se zpívat romské písně. Nejlepší byli Milan Tancoš a Oláhovic. Dostali jedničku a pochvalu. Tak to je moje třída.

Naše třídní říká, že inkluzivní škola je nejlepší a nejmodernější. V normálních školách, kde sou jen normální běloši, tam prej má hodně děcek čtyřky a pětky. Ale v naší inkluzivní škole máme všichni jenom jedničky a dvojky. Dysgriminace u nás prostě neekzistuje. Každý má právo na úspěch a vsdělání !

Tak ahoj. Honza.

20 komentářů :

 1. Bohužel smutná realita dnešního školství,po vzoru USA.Za další 2 generace budou nejen z čechů idioti.A to je cílem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby byli lidi idioti bylo cílem komoušů. Chtěli vychovat stádo poslušných socialistických občanů bez vlastního názoru, slepě plnící příkazy komoušů. Nediskutovalo se, nepřemýšlelo se, jen se tupě biflovalo.
   Komouši byli proti jakékoli individualitě, jakékoli invenci, kohokoli kdo jen trochu vyčníval z řady okamžitě klepli přes prsty a zařadili zpět.

   Vymazat
  2. Za komoušů produkovalo naše školství na všech stupních daleko vzdělanější absolventy než dnes. To, co píše 10:28 mohlo platit jen v určitých velmi omezených oborech. Pan anonymmní pisatel (či paní anonymní pisatelka) to možná zažil/a na vlastní kůži při "studiu" na Vysoké politické zvané Vokovická Sorbona. Na jiných školách se vyžadovaly především vědomosti a znalosti. Nebyly možné takové excesy jako "práva v Plzni". Na vysokém stupni byla výuka technických a přírodních věd. I při výkladu historie v dějepisu, který byl silně poznamenán ideologií, se žáci učili především fakta a platné sociální a politické vztahy. Pisatel 10:28 tehdy buď vůbec do školy nechodil nebo jen na ty stranické, jinak si nedovedu vysvětlit ten jeho text.

   Vymazat
  3. A právě proto nebyli bezdomovci,nezaměstnaní,byl slušný důchod dle kategorií,nebyli exekuce,pracovní agentury,úřady práce.To vše se znalo jen z vypatlaných amerických filmů.Mladí byli po vyučení nebo po SŠ inteligentnější než většina dnešních VŠ.A k čemu je dnes mladým kreativita,invence,svoboda a chutˇpodnikat,když jsou po škole rodičům na hrbu a ti jsou rádi ,že z nich nejsou fetky.Mladí mají skvělou perspektivu bydlet pod mostem a nemít žádný důchod.

   Vymazat
  4. 10:52

   Tyhle komoušské žvásty mám nejraději.

   Bezdomovce byli pozavíráni v kriminálech za příživu a v ústavech pro choromyslné.
   Nezaměstnaný je u nás dnes jen chronický povaleč který nechce makat. Všude dnes nabírají a shánějí zaměstnance.
   Reálný důchod je dnes vyšší než za komoušů a hlavně, pobírá ho skoro 3 miliony lidí, tj 2 krát více než tehdy.

   A hlavně, ten váš socialismus plný vzdělaných a inteligentních lidí se sesypal jako domeček z karet. Všude.

   Vymazat
  5. 11:03 tu opět předvádí zideologizovaný pohled na historii. Snad dobu o které píše ani nezažil? Nebo byl v emigraci a tedy ví opět h...o. Na psychiatrii v Dobřanech jsem tehdy zažil lidi, o které se ústav staral a kteří by bez onoho psychiatrického zařízení živořili někde pod mostem a o žebrotě. Dali jim smysluplnou činnost, podíleli se na léčbě+ ostatních paciantů. Co na tom bylo špatně. _____ zaměstnance sice firmy dneska shánějí, ale zaplatit je nechtějí. V tom je ten problém. Až přestane současná konjunktura, a ta je v kapitalismu vždy jen na chvíli, pak se armáda nezaměstnaných opět rozhojní. V pohraničí a daleko od dálnice práce není, všechny firmy se cpou k dálnici, do Prahy a jejího těsného okolí.--------------- Důchody stojí za prd, jsou nízké a mnozí důchodci doslova třou nouzi s bídou. To ten asociál 11:03 nevnímá, nebo je placen za lhaní? Z nízkých daní a odvodů, nemůže být ani kvalitní zdravotnictví, ani pořádné školství, a ani pořádné důchody!!! ---- A ještě poznámka: to, co tu komunisté předváděli jako "reálný socialismus" se sesypal jako domek z karet právě proto, že tu byli vzdělaní a inteligentní lidé. Aby se kapitalismus rychle nesesypal a lidi neřekli DOST!, na to musí být národ poidiotštěn, zmanipulován a masírován ulhanými médii.

   Vymazat
  6. to v dnešní době je to daleko lepší do kriminálu a ústavů se nezavírají ani zloději , podvodníci , pedofilové , schyzofrenici všichni si mohou svobodně užívat. A máte pravdu všechny ty lidi ze zavřených vytunelovaných podniků, nemocný, starý, čerstvě vylezlé študáky bez praxe nahnat k jámě a pal , že ano. A reálný důchod...zkusme odečíst inflaci a uvidíme co reálného se dá koupit dnes a co tehdy. Nebojte důchodců bude víc a víc , kdo by proboha v téhle krásné prosperující, soběstačné , svobodné a většinou lidu (demokracie) vedené zemi vůbec chtěl mít děti. Navíc děti vzdělané v lepším případě akorát v práci na Pc a jiných chytrých zařízeních, angličtině a matematice, s představou , že mlíko pochází z krabice , Čapek byl komunista, stromy jsou k ničemu, a práci udělá nějaký flákač já jsem manager ...a máte pravdu bude to Všude

   Vymazat
  7. 11:22

   Dobře si vzpomínám na to jak jakýsi prežský radní chtěl svézt všechny bezdomovce z Prahy do nějakého centra za Prahu kde by o ně bylo přiměřeně postaráno. A přesně takoví křiváci jako vy v diskusích začali pištět o fašismu, že chtějí brát lidem svobodu.
   Nevěřím vám vaši "starost" o bezdomovce ani za mák. Jsou jen vhodným klackem kterám můžete mlátit systém a skrývat za ně vaše vlastní frustrace.

   Práce prostě JE. Že se někomu kdo nic neumí nechce makat za 18? Že se mu nechce dojíždět? Že se mu nechce stěhovat? No to je snad kurva jeho problém. Každý slušný řemeslník má dnes minimálně 30 do kapsy a ještě se na něj musí 2 měsíce čekat. A v Praze 50.
   Důchody jsou velmi slušné na to že je bere víc než 1/4 populace. To jen někteří důchodci jsou rozežraní a nevědí coby. Jasné, že když sama důchodkyně bydlí v nájemním bytě 3+1 tak to nemůže utáhnout. A co já s tím? Mám jí to platit ze svýho? Ať se přestěhuje nebo si najde spolubydlící.

   Že jsou nízké daně a odvody? No tady je vidět že vy jste nikdy nepracoval a žádné daně a odvody nikdy neplatil. Naopak jste z nich jen žil. Jinak byste takovou nehoráznou kokotinu nemohl vypustit.

   Ne. Většina lidí je dnes spokojena. Váží si svobody, váží si všech těch možností které má, váží si toho, že si může o svém životě rozhodovat sama.
   Po komouších se po 30 letech stýská jen nesvéprávným jedincům kteří neví co si s tou svobodou počít a potřebují někoho kdo by jim neustále říkal co mají dělat, vše ji zařídil a strčil až pod nos.

   Vymazat
  8. Pro 10:16 a 10:52-lidi jako vy -/nebo nevim jak podobny individua nazvat/ maji 2 duvody proc pisou to co tady cteme: ad 1-maji omezeny mysleni! V tom pripade je treba je politovat a nekomentovat. Ad 2:za to co pisou tady berou penize,-tedy Jidaskej gros! Nad tim prvnim duvodem nepremyslim protoze "blahoslaveni jsou duchem chudi, byt nevedi co cini" !
   Horsi je to z tou druhou skupinou! A tym je treba poprat:at vlitnou pod kamion a rozdychaji to! A pak at vypadnou z 3 patra oknem na chirurgii na beton a nezabijou se! A vsechny penize co vydelaji at odnesou do posledni koruny doktorum!!! Hovg-dopsal jsem!...

   Vymazat
  9. 12:32

   "blahoslaveni jsou duchem chudi..."

   Další takový blbec nedouk, který si hraje na vzdělance a inteligenta a hází citáty jejichž význam ani netuší.

   Vymazat
  10. Tak tady to mas v plnem zneni i s titulky:Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum !Jinak jde stezi neco namitat )))...

   Vymazat
  11. 12:43
   Jsi opravdu takovej retard nebo to ze sebe jen děláš ty ussácký zblblo?!

   Vymazat
 2. Inkluzivní školy byly už za socialismu .... a kolik absolventů to dotáhlo na doktory práv z Plzně a pak do vlády nebo rovnou do senátu jako "Plavec".

  OdpovědětVymazat
 3. Cílem současných vládců světa je atomizace a idiotizace společnosti.

  OdpovědětVymazat
 4. To 10,28 a 11,03 vypadá to, že jste bohužel nechodil do školy za těch vašich komoušů. Kdybyste navštěvoval školu v té době, tak by z Vás nezlezly takové hlouposti, protože díky tehdejšímu školství nejsou všichni čtyřicátníci a výše magoři jako ty produkty dnešní doby.
  Myslím si, že kdyby ten světový převrat k horšímu tak nespěchal, mocipáni počkali ještě 20 let, tak by to tady zmákli bez slova odporu, protože pablbové odporu nejsou schopní pokud jim zrovna nešaháte na cenu piva, nebude se pravidelně zvyšovat počet TV kanálů nebude pravidelně modernizovaný jejich chytrý telefon.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vámi výše uvedený retarovaný imbecil má sotva dvě třídy pomocný školy....nepomohla ani přímluva knížete Poserplíny a Lahváče I.

   Vymazat
 5. Je evidentní, že "místní" troll už absolvoval inkluzivní vzdělávání. Ale berme to s humorem. Jako má každá vesnice svého obecního debila (Pepka Vyskoče), tak dnes má každý alternativní informační portál své "obecní" trolly.
  Dříve žil obecní debil žil z rozpočtu vesnice, ale přišel vcelku levně. Neco na stravu, ošacení a ubytování v obecní pastoušce. Dnes je to dražší. Podobní debilové (pardon - troloové) musejí mít inkluzivní vysokoškolské "vzdělávání" na filosofické, sociologické či politologické fakultě... A to je dražší. Pokud mají ten "spravný názor" najdou uplatnění vesměs v "neziskových" organizacích a nevezmi hoknu za 50 litrů...

  OdpovědětVymazat
 6. Je místní troll Pepa Vyskoč iPhon i
  Jinský, troll z NWOO
  Jeden a ten samej ??

  DOZVÍTE SE TO !! příští týden, včetně GPS souřadnic jeho bejváku !
  Mohu dodat i FOTO...
  áHá

  OdpovědětVymazat
 7. Něco bych napsal,jenže ten starej prostatik maže jak laciná děvka za dvě pětky na hajzlu.Dvořákovic vůl je placenej pablb,kterej nesnese když má někdo jiný názor,takto se diskutovalo před rokem 89.

  OdpovědětVymazat
 8. Ke článku a k realitě:
  Moc rád bych dopodrobna věděl jak byla vychovávaná ministryně Valachová, i její předchůdci působící od sametové.
  A to nejen v útlém věku, ale zejména v dospělosti v posledních dvou desetiletích.
  A nejraděj bych rád věděl - kým.
  A vůbec nejraděj, jestli se brzy najde nějaké dost silné výchovné zařízení, které by je ....
  Děda.

  OdpovědětVymazat