Reklama

.

.

pátek 24. června 2016

Není to nic než projev nízké úrovně politické kultury, řekl Putin

24. 6. 2016, zdroj


Putin: RF nikdy neovlivnila a nepokoušela se o ovlivnění otázky BrexituRusko nikdy nezasahovalo, nevyslovovalo se a neovlivňovalo proces Brexit, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin v projevu k závěrům summitu Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS).

„Před hlasováním ve Velké Británii a po tomto hlasování, jak jsem již říkal, nikdy jsme nezasáhli, nikdy se nevyslovili 
ohledně toho, chovali jsme se, podle mého názoru, velmi korektně a samozřejmě pozorně sledovali vývoj událostí, ale vůbec tento proces neovlivňovali a dokonce se o to nepokoušeli," řekl Putin.


Ruský prezident dodal, že prohlášení premiéra Velké Británie Davida Camerona o zajmu Ruska na vystoupení Británie z EU nemají a neměla žádná odůvodnění.

„Mám za to, že nejde o nic jiného než nekorektní pokus o ovlivnění veřejného mínění ve vlastní zemi. Jak vidíme, ani to nemělo potřebný…výsledek. Tím spíš nemá nikdo právo mluvit po hlasování o nějakém postoji Ruska. Není to nic než projev nízké úrovně politické kultury," řekl Putin.

A ještě malé odlehčení...


22 komentářů :

 1. Rusko zasahuje deň čo deň do diania vo svete a robí to, čo by mali robiť všetci...ide príkladom ktorý treba nasledovať.

  OdpovědětVymazat
 2. Jo,politická kultura, to je něco, v čem má EU dost výrazný deficit. Asi jako v demokracii, slušnosti, poctivosti, humanitě, rovnosti, svobodě .....

  OdpovědětVymazat
 3. Jestli
  Cameron ve svým výlevu zmínil jakkoli Rusko tak je to ještě větší debil než jsem si celou dobu myslel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Náš mylý antikomunista si musí každý den udělat dobře. 8-)
   No, proti gustu...
   Jen jsem zvědav jak rychle přetočí kabát až zjistí, že svět jde jinam.

   Vymazat
  6. 7:33 - v neomarxistickým Jůrosajuzu dáš skoro polovic z toho co vyděláš na podporu různý multikulti verbeže a byrokracie kolem ní, ty debile! Co už je větší "komunismus"? V kapitalistickém Rusku odvedeš na jednotné dani jen 13%! - http://www.finance.cz/zpravy/finance/388121-kde-jsou-v-eu-nejvyssi-a-nejnizsi-dane/

   Vymazat
  7. Já tomu debiloj chtěl na ten plk co byl smazán a kterej zněl že "UK se stane po odchodu z EU ještě lepším členem NATO" napsat, že pan Trump vám ho rozpustí! Takže se moc nenatěšuj blbe!

   Vymazat
 4. Musel jsem včera dost cestovat a tak jsem si cestu autem zpestřil poslechem radiožurnálu . Jeden znalec za druhým a výkon moderátorky ? Nepotřebuje ani ty pitomé znalce vše věděla lépe a panečku jak jí to pálilo . Že je za tím Rusko a Putin meldovala snad od rána a neznalý by si pomyslel že nachází konec světa. No a na zavěr mě dostal jakýsi český profesor uniersity v Bostnu , který lámanou češtinou prohlásil že pro brexit hlasovali převážně lidé s nižším vzděláním. To nebylo zpravodajství ,ale jeden velký nářek nad brexitem na objednávku EU , Bredy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento názor o nízké úrovni voličů, kteří volili jinak než(!) MY chtĕli, není nic nového. Kdo dal u nás přednost Zemanovi před inteligentním monarchou? Samej idiot. Na Krymu 94% voličů pitomců.

   Vymazat
 5. Všude jen samé krmení pro divou zvěř.Našinec postupně na vše přijde sám.Pár zaplacených infikuje mozky , ale do času.Vézt tak velkou zemi , není jednoduché.Provokace každý den.Ustát vše a držet mír .Díky Rusko.

  OdpovědětVymazat
 6. Jednou přijdete na to, že Rusko velký a obětavý národ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko je stát, Rusové jsou národ. Rusko a Rusové není jedno a to samé. Rus má širokou slovanskou duši, drží slovo, odpouští a důvěřuje - protože to samé očekává od druhé strany, často si naběhne.U západních politiků je to taková série "naběhnutí si", že už se dá mluvit snad i trochu o hlouposti, nebo snížené schopnosti se poučit. Oproti tomu Rusko jako stát řídí politici. Do jejich činů se samozřejmě promítá jejich "ruská duše", ale v poslední době hlavně politický realismus, pragmatismus a snaha prospět Rusku. Jsou to politici národní, ne nacionalisnté, ale vlastenci. Není to kritika Ruska a Rusů - osobně dávám přednost u smlouvy stisku ruky, před západním stylem smlouvy-mnoho popsaných stránek slovy, která mají více významů se snahou vyjebat s druhým. Jsme společenství odnárodňované, založené na mnoha velkých lžích, vedené nevolenými (bohužel i volenými) gaunery a proto neživotaschopné.

   Vymazat
 7. Dobre ze šlapka Cameron končí a jde do hajzlu ! Je to pouze Rusko kdo může zachránit pomatenou Evropu od řinčeni USA zbrani !!!

  OdpovědětVymazat
 8. USA to vyšlo. Oslabit Evropu a ještě více si ji podrobit. Tato cesta vede k záchraně USA. Rus to má na háku, akorát může mít radost z toho jaký šašci vedou Evropu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím nevím, buď je to ironie, kterou jsem nepochopil, nebo Vy nejste schopen vnímat realitu. GB byla jen prodlouženou rukou USA v EU - tady se jen prohodily kolonie. Anglie je před velkým problémeme - těžba nafty není v Anglii, ohromný vojenský přístav rovněž není v Anglii a Skotsko s Irskem jsou většinově prounijní. Londýnská kavárna se jen tak nevzdá a už vystrkuje růžky. Tusk a ta parta pseudodemokratických klaunů kolem něj jen začali hrát komedii - o vystoupení GB z EU totiž referendum nerozhodlo, to jen "poradilo" (má jen poradní význam) parlamentu, že by měl zahájit kroky k vystoupení. Takže - při tomhle výsledku referenda je to nejisté, USA udělají vše proti vystoupení GB z EU a Londýnská kavárna, CITY a ne-domestikovaní migranti jim v tom významně pomohou. Anglie je někde na křižovatce mezi totalitou a občanskou válkou.Zájmy západních politiků jsou totiž zcela rozdílné od zájmu občanů - chtějí prachy za každou cenu, koryta v Bruselu a všichni ostatní ať se třeba poserou. Důvodem vstupu západního politika do politiky není prospět celku, ale sobě.

   Vymazat
 9. Na ČT 24 zpravodaje ČT Karase, který komentoval z Moskvy tlačili do odpovědí na otázku jak Rusové slaví že Británie vystoupila z EU. Bylo vidět na odpovědích Karase, že vaří z vody a v první chvíli nemá co říct. Pak to zachraňoval odpovědí, že sice Putin a jeho spolupracovníci vystoupení Británie z EU neříkají nic, ale to že svědčí o tom, že za zavřenými dveřmi bouchají lahve se Šampaňským. Je to stejné, jako mluvčí Bílého řeka, že Rusko se nebezpečně přibližuje k hranicím států NATO a Rusko je nebezpečné proto, že na provokace USA nereaguje v tom je Rusko nebezpečné. JE TO AŽ SMĚŠNÉ TUTO KOMEDII SLEDOVAT JAK VŠECHNO CO SE ZÁPADU NEPODAŘÍ, OKAMŽITĚ SVEDOU NA RUSKO A NEJVÍCE SE JIM NEDAŘÍ TY POMLUVY A PŘEDPOVĚDI O KONCI RUSKA, ALE RUSKO JEDE DÁL A DOKONCE JEHO HDP JEŠTĚ ROSTE.

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní25. června 2016 9:27
  Souhlasím s Vaším názorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Doufejme, že to s Ruskem nedopadne tak jak s tím beránkem, který se přišel napit vody ze stejného potůčku, co vlk a vlk, který pil níže než beránek tvrdil, že beránek mu zkalil vodu.
  Jinak chudáci Rusové, to byla vždy země, kde se děly různé nepřístojnosti - např. v 18 století, když se Rusko stejně jako Japonci o století později přibližilo "pokrokovému světu" /který importoval otroky z Afriky/, ruští mužíci pojídali nemluvňata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom, že ztroskotaní britští námořníci běžně pojídali své druhy, o tom piš. Mužiky nech stranou.

   Vymazat