Reklama

.

.

pátek 24. června 2016

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo. Anebo to bylo jinak?

Vladimír Stwora
24. 6. 2016   Zvědavec

Přiznám se, že jsem to nečekal. Většinou se ve svých odhadech nemýlím, stačí být jen dostatečně pesimisticky a ono se to vyplňuje s železnou pravidelností. Tentokrát výjimka potvrdila pravidlo. Britské referendum rozhodlo o odchodu Británie z Evropské unie. Je to první krok správným směrem. Po vyzkoušení všech špatných. Jak je to možné? Kde udělali soudruzi z Británie chybu?
Aktualizace 13hod.
Ono těch důvodů bylo asi více. Pohár prostě přetekl. Po volebním debaklu v Rakousku, kde byla manipulace s hlasy už tak viditelná, že si o tom štěbetali vrabci na střeše, povolili loutkaři malinko sevření, protože hrozila všelidová revolta. Díky internetu se tyhle podvody nedaří moc utajit.

Nebo někde ve štábu, kde se sčítají (=falšují) hlasy, se vzbouřil jednotlivec či skupina a hlasy prostě sečetl správně. Osobní odvaha jednotlivců na klíčových místech někdy určuje dějiny. Akorát se o těch hrdinech neví.

Nebo – a to je také pravděpodobné – hlavní loutkář, soudruh Rothschild usoudil, že mu Unie příliš šlape na paty, že Británie, která je jen tak mimochodem jeho hlavní stanem, bude na tom lépe nezávislá. Ostatně Švýcarsko, kam zase umístil svou výkonnou ruku BIS (Bank for International Settlements, Banka pro mezinárodní platby), také není v EU. Místa, odkud loutkaři vládnou, musí být vyčleněna nad davem, lépe se techtlí, mechtlí. Ohrada EU je pro plebs.

V každém případě je to první skutečně dobrá zpráva po dlouhém řetězci těch špatných. Co to bude znamenat pro nás? Až odezní fňukání a nářek eurohujerů, až se profesionální plačky odeberou domu a vzduch se vyčistí, nastane malinko korekce v jednání evropských samozvaných a nevolených elit. Míra arogance, bezohlednosti malinko poklesne. Říká se tomu sebereflexe. Navíc tahle cháska v Bruselu se teď bude více bát, aby další země nenasledovaly příkladu Británie. Takže ubude buzerací a nesmyslů.

Současně to posílí chuť vzbouřit se u všech euroskeptiků. Patrně budeme slyšet více volání po podobných referendech i v jiných zemích. Nemyslím, že dojde k dalším referendům. To už si soudruzi v Bruselu fakt dovolit nemohou. A lokální politici slintající po teplých místech nevolených úředníků v Bruselu také ne. Ale ta hrozba bude ve vzduchu viset, což povede k jejich větší pokoře.

Dojde k nesmírnému posílení vlivu Německa nad zbytkem Evropy. Německo už teď diktuje zbytkům členů svou vůli, po odchodu silného protihráče tento trend posílí. Nebude nikdo, kdo se Německu bude schopen postavit. Hitlerovy vize o německé nadvládě Evropě docházejí k úplnému naplnění. Pro nás, jeho sousedy, to není dobrá zpráva. Stovky tisíc migrantů čekají na hranici a Německo je bude moci snaze umístit do jedné ze svých kolonií.

Výsledek referenda je ovšem dosti těsný, takže není ani zcela vyloučeno, že bude napaden, hlasy budou přepočítány a výsledek změněn. I to je možné.

V každém případě Vivat Británie! Zablesklo se světlo na konci tunelu. Čas ukáže, zda to bylo skutečné světlo nebo jen první vlaštovka, která jaro nedělá.
 
Aktualizace 13.hod.:

Podle tohoto článku Brexit Referendum Is Non-Binding. UK Parliament Not Voters has Final Say (na překladu se pracuje) není výsledek referenda pro vládu závazný. Odchod z EU musí iniciovat britský parlament a ten se referendem může, ale nemusí řídit. Takže si počkejme na ty tanečky a nejásejme předčasně.
 


 

82 komentářů :

 1. A víte, proč je dnes takové horko? I na to odpovídám. „Ve Velké Británii začali pálit směrnice a nařízení z EU,“ řekl.

  OdpovědětVymazat
 2. Taková snaha o zmanipulování výsledků a přece jen to nevyšlo. Inu Anglie není Rakousko.

  OdpovědětVymazat
 3. Na svém cestovním pase přelepim nápis EVROPSKÁ ÚNIE černou páskou!!!
  • Včera jsem slyšel v ČR+ Jak nějakej profesorskej blb říkal,že jesli vyjde brexit tak za to může Rusko. Holt Putin může i za to,že Kalousek je vůl.
  • Skvělá zpráva po ránu, doufám, že se časem odtrhnou i další země EU a hlavně se rozpadne zločinecké NATO. Radost pro všechny slušné lidi, smutek pro psychopaty typu Kalouska a Halíka.
  • MNĚ NEVADÍ, ŽE SI VSTUPIL, MNĚ VADÍ, ŽE SI VYSTUPIL !!! ZASTAVME SA BRATIA, VEĎ SA ONI ZTRATIA, SLOVANI OŽIJÚ!!! CHECK EXIT !!! AŤ ŽÍJÍ NAŠE POCTIVÉ TVARŮŠKY, POMAZÁNKOVÉ MÁSLO, NAŠE ŠPEKÁČKY, NÁŠ RUM. Náhražky si nechte v západní Evropě.
  • Chápu, že ČT1 má od svých páníčků zpoza velké louže určité instrukce. Co ale nechápu je, že si tak dlouho myslí, že tomu národ věří a jede v tom dál.
  • Konečně začal rozpad totalitářské bandy zvané Evropská Unie!Doufejme, že další státy budou následovat.Itálie,Holandsko,Francie už dávají najevo,že by také rádi referendum.Konečně se ten odporný moloch na hliněných nohách kácí...!
  • dnes konečně zvítězila PRAVDA A LÁSKA
  • PRO EVROPANY JE VÝSLEDEK REFERENDA V BRITÁNII DŮVODEM K OSLAVÁM VITĚZSTVÍ NAD BRUSELSKÝM DIKTÁTEM, NEOMALENOSTÍ, NADUTOSTÍ, SPROSTOSTÍ, NEKOMPETENTNOSTÍ a VLESDOPRDELISMU VŮČI USA!!!
  Chudáci Britové, kdo jim teď dokončí tolik potřebnou směrnici o omezení výkonu rychlovarných konvic a fénů? Jak budou moci žít bez toho, aby jim někdo řekl, jak mají mít zahnuté okurky, jakým vysavačem vysávat, jakou žárovkou svítit? Jak chcete Britové bez těchto směrnic a nařízení dále existovat. Jak prosím?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přidávám se k Vašemu článku. který dokonale popisuje bordel jménem EU. Ono mluví samo za sebe, že tento mrdník uznávají pochybné existence, jako je satan v sutaně a kaluosek.

   Vymazat
  2. pardon - kalousek .

   Vymazat
  3. No aj na slovensku je dnes 34'C aj zato moze asi Putin a jeho Rusko.

   Vymazat
  4. Jen je mi líto zavražděné poslankyně a její rodiny, tato vražda nařízená z Brusele byla zbytečná. Bez ní by to ale bylo 65:35. Doufejme, že vrah bude při výslechu při smyslech a řekne, kdo ho navedl a co mu slíbil.

   Vymazat
  5. Ano, jak zde již naznačeno, je to anexe! Násilné odtržení Anglie od Evropy zatím v vším hledej Putina. Opĕt důvod o co víc ho nenávidĕt!

   Vymazat
  6. podle pravidel Zio-zednarskych zlocincu by mela but stazena vojska NATO od Ruskych hranic na obkliceni Britanie a zacit vyhrozovat Atomovymi zbranemi.Takove referendum Brexit neni nic proti referendu na Krymu,kde celych 94% obcanu chtelo pripojeni ke sve Ruske vlasti.nynni je nutne aby Cesko-Moravska Federace udelal totez a vystoupila z EU vezeni.Navic je nutne osvobodit Moravsky narod ktery ma pravo na vlastni svobodu a narodnost kterou omezuje prazsky Knesset i s Bruselem.Moravanum bude lepe ve federaci bud s Rakouskem a Srbskem/i Slovinskem/ nez ze sousednim ceckem rizenym Jabasskymi CHazary-krizenci Turku, Mongolu,Hunu ,Rumunu a cvikanu.

   Vymazat
 4. Mnoho úspěchů při svobodném vykročení ze žaláře národů.
  GRATULACE !

  OdpovědětVymazat
 5. DOUFÁM, ŽE SE SLAVNÁ EU BRZY ROZPADNE
  ANGLIČANÉ JSOU DOST BOHATÍ, NEŽ ABY SE BÁLI BUDOUCNOSTI

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsou součástí bohatství i obrovské dluhy, pak máte bezesporu pravdu.

   Vymazat
  2. Mluvíte zajisté o USA.

   Vymazat
  3. Ony totiž USA dluží všude, kam se podívají.

   Vymazat
  4. No, to pochybuju, že bruselská elita jede dál jako by se nechumelilo, svědčí dnešní a ještě tvrdší vyjádření Německa, že migranti se budou přerozdělovat, za každého nepřijatého odmítající stát zaplatí 250 000 eur a bylo to prohlášeno dost tvrdě. Taky Brusel žádal od zbytku 27 států potvrzení, že u nich žádná referenda nebudou a že musí potvrdit stávající linii EU.

   Vymazat
  5. 20.24, plně s Vámi souhlasím, Jestli ta banda brůselských šašků přitvrdí a vyvinou enoremní nátlak, týkající se referend, omezování, přikazování, striktní dodržování přidělených kvót, tak to bude mít přesně opačný efekt.Vyvolá to ještě větší nespokojenost dalších národů a hněv pro další kostky z domina.Europapaláši přitvrdí, jako diktátoři, budou agresívní, místo toho, aby ti, co jsou za eurobordel zodpovědni, okamžitě rezignovali.Jen přitvrzujte, další odveta se chystá.Vysvědčení dostali už předčasně.

   Vymazat
 6. Nevysiel (vojnovy) kseft s Ruskom (+Syria,...) tak je treba zacat setrit.

  OdpovědětVymazat
 7. Doufám že Srbové dostanou rozum . Merkel a spol vůbec neřeší problém v EU . Nepoučí se proč vyhráli nacionalisti . Platy v ČR jsou jak v RVHP . Co s tím Sobotko a eurohujeři . VYSTUPME Z EU ! FRIDOM ! Ukrajina rozkradena , na co čekáte Srbové . Na cykloszezky ? :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Ano ! Odchod UK z EU je to duvod k radosti, a ta nebude jedina.
  Predkladam informaci k zamysleni !
  Donald Trump je ve Skotsku a pri conferenci s novinari si postezoval, ze :
  "Vsichni jeho kamaradi - VLASTENECTI NEMCI, o kterych by to milliony let (jeho slova) nikdy neveril - utikaji z Nemecka vsude kam muzou."
  Ze je to kvuli INVAZI. (Nemci se vzbouri, proti
  Merkerove.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Němce jsou slimáci horší pohroma, než sovětský prapor nad Reichstagem.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Jestli volby vyhraje Trump (ještě nějaký muslimský vrahou a má to v kapse), tak havloidi asi spáchají hromadně sebevraždku.
   Už aby to bylo.)))

   Vymazat
 9. Sebereflexe Merkelové, Junckera, Schulze a Tuska na tiskovce: zbylých 27 států se musí víc semknout Musí táhnout za jeden provaz (rozuměj - už ani jedno referendum) Evropanům musíme nabít do hlav co pro ně EU činí dobrého, jak je jim přínosná a jak jim zlepšuje život (rozuměj - lhát, lhát a lhát, manipulovat, manipulovat, manipulovat)
  Tedy v EU by mělo přituhnout místo toho, aby ta bruselská elita začala alespoň trochu myslet.
  Ale to je jen dobře. Aspoň to všechno přijde dřív.
  Její tiskovka na Britských listech.

  OdpovědětVymazat
 10. Vlastenka


  Juncker,to arogantní, věčně nalité hovado, se domníval, že si může dovolit k Britům to, co si dovolí k východoevropským členům a dostal po tlamě! Ten tupoun s chováním řeznického psa ještě den před referendem "diplomaticky" vyhrožoval, že "ven je jenom ve" a žádné další ústupky nebudou. Byl si, tajtrlík, nějak moc jistý. A ti prolhaní šmejdi na Českém rozhlasu plus dnes bezostyšně lhali o tom, jak jednali Britové iracionálně, prý si mohli vyjednat výjimky)))))) Naprosto odporné je očerňování brexiťáků a jejich "agresivní kampaně. Přitom to byli právě eurofilové, kteří sprostě obvinili po mordu té jejich pomatené sluníčkářky (kterou si nejspíš taky sami odpravili) všechny odpůrce EU z její vraždy. Lži, které do nás perou média o tom, jak zítra Británie zkrachuje, budí jenom útrpný úsměv. Ty chudinky se děsí dominového efektu jako moru - pro svoje koryta udělají cokoliv. Klesla libra, což je po takové události vcelku logické, zítra zase stoupne. Klesl i dolar a euro, ale o tom se mlčí. A drzost Schulze, který prohlásil, že ŽÁDNÁ DALŠÍ REFERENDA NEBUDOU, mě zvedla ze židle. Co si ti kašpaři o sobě myslí? Oni nám to snad zakážou?! Eurosvaz se pěkně odkopal. Je to opravdu "přátelské a demokratické" uskupení"autonomních" států - jakmile se někdo trhne, dojde na nevybíravé vyhrožování, že mu zatnou tipec. Tak takhle si opravdu demokratický spolek nepředstavuju.
  A perlička, kterou jsem zachytila na ČRO (jsem to ale masochistka) - Farage platí Putin a ten to taky celé zinscenoval.))))))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro klidný spánek a pevné zdraví doporučuji nesledovat prolhanou a zmanipulovanou ČT a neposlouchat havloidní ČR.

   Vymazat
 11. Vlastenka


  Když za setrvání Britů v EU orodovala i taková svině bradavičnatá jako Soros (Klaus ho kulantně označil za ztělesnění ZLA) a antikrist Halík, tak udělali jistě dobře, když z eurosojuzu vysublimovali.
  Obecní blb Juncker s knihkupcem Schulzem se domnívají, že to Britům osladí, jenže zapomínají na ekonomické zájmy zemí EU. Odjakživa platí, bližší košile než kabát (viz obchodování neobchodování s Rusy).
  Makrela už se radši moc nevyjadřuje, ví, že brzy přijde její pád.
  A tihle zmetci, kteří si připadají dnes ještě nedotknutelní, jednou dopadnou moc špatně. Tuším, že nepůjde o makety šibenic!

  Jakmile se ukáže (to, co bystřejší vědí), že se situace Britů po exitu nezhoršuje, ale naopak zlepšuje, budou se referend dožadovat i další.
  Jsem moc zvědavá na to, jak jim v tom kašpar jako je Juncker s Schulzem zabrání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to ještě angličané při hlasování nevěděli. že EU se chystá diktovat státům EU státní rozpočty (dosud jen kontroly a "doporučení"). Uvidíme co na to zbytková 27mička.

   Vymazat
 12. Pani vlastenko - pozdraveni.
  DOW je pouze (zatim) o 2.85 % znehodnoceno.
  To neni nic drastickeho. (-514.20 pointu.) To bude do tydne znovu nahore.
  $ 1 = 0.89 Euro
  $ 1 = 24.35 Kc
  $ 1 = 0.73 British Pound (t.j. zle, ale pouze docasne.)

  Myslel jsem , ze to bude horsi. (Mam tam penzi a vubec se o ni nebojim.)
  Mam radost, ze se jim ta diktatura hrouti pod rukami.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S hrůzou jsem ráno uslyšel, co brexit dělá se zlatem, librou, naftou a všemožnými indexy a tak jsem spěchal do kšeftovýho řetězce a ejhle, cena chleba se nezměnila, jen nebylo máslo, ale to je obvyklé, vždy když je v akci, tak jako dnes. Přeji zlatu a máslu, aby pohyb jejich cen se ustálil.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Zdravím, Honolulu.

   Oni jen zoufale promývají lidém mozky.
   Tenhle pohyb je na burzách po podobmých událostech naprosto normální.
   Za čas se libra vrátí na svou pozici, pokud ještě neposílí.
   A to asi Juncker nerozdýchá.

   Vymazat
 13. Ten článek logiku má. Ze zámoří je snazší vládnout Evropě přes jeden hybrid ve formě EU, než přes 46 nezávislých, samostatných států a k iniciaci rozbití EU bylo nezbytné, tedy mimo jiné, zorganizovat imigrační tsunami. Takže jde možná o zájem nejvyšší, který přebíjí zájmy vyšší. Půjde asi o vyrobení kompromisu mezi nimi. Čas ukáže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Podle mě Obamova návštěva Británie a jeho nevyžádané rady udělaly taky svoje.
   Takže blb Juncker s Obamou to dorazili.
   A ani ta zamordovaná sluníčkářská fanatička to nespravila.

   Nejlepší byli propagandisti na ČT, kteří ráno plkali cosi o "smutné" Británii.
   Nějak jim nedošlo, že je to hlavně Británii slavící, protože vyhrála protistrana.
   Přijdou mi jako kolaboranti, kteří za bolševika komentovali hokej, a když dali Češi Rusům branku, tak skoro plakali...
   Fakt humus.

   Vymazat
 14. Před 26 lety se začal rozpadat Sovietský sojuz a nyní se začíná rozpadat Euro sojuz. Ale mám obavu, že rozpad toho prvního byl celkem bez problému, ale ten druhý nenechají ti v Bruselu rozpadnout bez obětí. Langšandlová prohlásila, že TOP 09 nikdy nepřipustí referendum ať by mělo být o čemkoliv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Otázkou je zda někdo bude o jejich názory stát. TOPka je přeci již mrtvý projekt, který již dožívá a lá EU. S TOPkou to půjde rychleji.
   Sims.

   Vymazat
  2. Nemohl jsem dospat, abych uviděl první zprávy a jako obvykle tam radil zeměkouli Kalousek. Už to vypadalo, že ho jeho hlásná trouba čt 24 angažovala za moderátora.Pak milostivě předal slovo Dolanskýmu.

   Vymazat
 15. Nevidím důvod k optimismu. Propaganda se teprve roztáčí. Ač jsou volby a referenda dobrovolná a tajná,do dvanácti hodin od jejich zkončení všichni velice dobře vědí jak volil dělník, úředník, učitel, podnikatel, nezaměstnaný, důchodce, pracující či věčný student. Propaganda už roztáčí kola nenávisti proti starším lidem a námezně pracujícím jako těm, kteří jsou odpovědní za Brexit. Nedivil bych se kdyby bojůvky Yunge Hujerů začali napadat starší občany. Pomalu se také ukazuje důvod islamistické přistěhovalecké vlny do Evropy. Islamista, zvolený svými souvěrci za starostu Londýna, se nechal slyšet, že svobodně a demokraticky referendum neuznává, a požaduje pro Londýn status nezávislého městského státu, člena EU. Stále se straší IS, podřezáváním krků a podobně. Islamisté toto nemají zapotřebí. Stačí jim aby získali status občana EU a pak svobodně a demokraticky zavedou Islámské právo. Sadik Khan je toho důkazem. Janus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem čekal, kdy budou lustrovat příznivce brexitu a už je to tady: Pro brexit byli staří nevzdělaní primitivové,kteří nemají základní hygienické návyky a neumí velkou násobilku.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Taky jsem si všimla. Jak můžou vědět, že všichni starší volili pro brexit? To jim vlezli do kebule?

   Mladí si nechají snadno vymýt mozky, což vidíme i u nás. Se starými nemůžou takhle vyjebávat, tak by je nejradši vystříleli.

   Vymazat
  3. Tak to Anglie je většinou negramotná? haha
   jo a pro Anglii chystá Berlín moc dobrou nabídku - už je tu pomsta a teprve to začíná
   EU může s Anglií uzavřít asociační dohodu na úrovni Ukrajiny a Moldavie

   to je berlínský plán "B"

   Vymazat
  4. Vlastenko, Váš příspěvek je docela hloupý. Nevím, kolik mladých lidí s vymytým mozkem máte kolem sebe Vy, ale v mém okolí je drtivá většina mladých lidí se svou hlavou a svým názorem. Nakonec to, co se dneska děje je důležité nejvíc pro ty mladé.
   A že se nedá vyjebat se starými, to snad nechám úplně bez komentáře. Petr

   Vymazat
  5. Vlastenka


   Petře,
   nejvíc blbů kolem sebe vidím, bohužel, mezi mladými.
   Viz ukázkový blb z "evropských hodnot" Janda. To je takový typický eurosvazáček, jací dnes "studují" na fakultách soc.věd a různých pseudofilosofických fakultách a pak parazitují v "neziskovách", protože se jinak neuživí.
   "Staří" Britové zachránili Británii navzdory mladým blbcům, kteří zapalují svíčičky za tu fanatickou promuslimskou kolaborantku, co nikdy v živozě skutečně nepracovala.

   A moje generace prošla těžkým vymýváním mozku za bolševika, takže je, na rozdíl od dnešních mladých pitomečků, vůči jakékoliv! propagandě zcela rezistentní.
   Asi tak.

   Vymazat
  6. Vlastenko, pravdu díš!

   Vymazat
  7. Vlastenko, nevím, kdo je "eurosvazáček Janda" a je mi to upřímně fuk. Jen mi přijde jako humus nejhrubšího zrna posuzovat všechny mladé podle jednoho eurosvazáčka. Je to vůči nim krajně nefér a hlavně to není pravda.
   Jak říkám, jestli ty se pohybuješ v prostředí podobných Jandů, tak je mi tě líto. Ale nevztahuj jednoho Jandu na všechny. Petr

   Vymazat
  8. Vlastenka


   Já se moc mladými nepohybuju, ale stačí mi, s čím přijde dcera ze střední.
   Pamatuju si, jak mi se amíchem vypravovala o blbých spolužácích, co vylepovali plakáty s Kárlem.
   Teď se dostala na vysokou humanitního typu, takže to bude další nálož. Můžu vám na podzim poreferovat. Ta si tam asi s mou výchovou užije. Navíc je zvyklá svoje názory říkat nahlas - jestli to na ni budou zkoušet s multi-kulti...
   Taky bych radši, kdyby šla někam na techniku nebo medicínu (už jen to, že by byla v lepší společnosti), ale holt je na ty jazyky.

   Vymazat
  9. Místo eurosvazáček by se k Jandovi hodilo jeho opravdové zaměření: pornoherec. Ovšem když se vyzdvihují jeho proevropské názory, tak se ta jediná kvalifikace raději zamlčuje

   Vymazat
 16. Pozoruhodný je postoj KSČM, reprezentovaný dvěma euro poslankyněmi. Kapitalistické bahýnko, zdá se komunistickým poslancům a jak ukázal i Sjezd KSČM, čím dále více vyhovovat. Okamura a jeho SPD stále konzistentní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Koukala jsem na ten humus na ČT 24 chvilku a havloid Sedláček se Svobodou byli na ránu.
   Svoboda je vůbec demagog...
   Ta Konečná mluvila vcelku rozumně, ale koryto v eurosvazu jí asi taky vyhovuje.

   Okamura se vyprofiloval v docela solidního politika. Myslím, že ho bude volit dost lidí. Ono moc na výběr není.

   Vymazat
  2. KSČM - destilovaná voda, bez chuti a bez zápachu. Čím dál,tím více, však inklinuje k smradlavé vodě ze zahnívající bažiny. Zdravá, pramenitá voda - Okamura

   Vymazat
  3. TOMIO OKAMURA má teď obrovskou šanci vzít situaci do svých rukou.Vypracoval se skutečně na solidního politika, kdy v interpelacích, hlavně Ozubenému, dává pořádně na frak.TOMIO, JEĎ!!!

   Vymazat
 17. Zajímalo by mně, proč Cameron podá demisi až za 3 měsíce a tedy až za 3 měsíce požádá nový premiér oficiálně o vystoupení z EU.
  Proč až za 3 měsíce? Proč se to protahuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čas pro "výrobu" překvápka a přinést oběť v podobě pokračování v práci premiéra.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   No přece aby mohli vyhlásit další, opravné referendum...

   Vymazat
  3. nemusí vyhlašovat nové, už se unijní právníci vyjádřili, že v EU nejsou referenda uzákoněna a proto žádné referendum nemusí být bráno zákonně, vláda k němu může a nemusí přihlédnout
   ovšem Anglie je jiná a zákonnost a demokracie na 1. místě a neuznat toto referendum si tam prostě nikdo nedovolí

   Vymazat
  4. Ale ano, už dnes, tj 24.6. běží na čt24 hlavní zpráva, že těm, co hlasovali pro setrvání, se demokratické rozhodnutí nelíbí a chtěli by referendum opakovat. Až do úplného vítězství.Za 24 hodin vypsali petici a nechali pod autora Junckera nasbírat pochybné množství podpisů a rozhlásit to do celého světa - obdivuhodná rychlost. Zřejmě už mají naplánovánu další podpůrnou vraždu. U nás máme obdobu: protože demokraticky zvolený prezident se pražákům a ostatním přívržencům nacisty Kchárla nelíbí, tak to už více jak 3 roky nemohou rozdýchat a veškeré televizní kanalizace placené USSA to dnes a denně dávají nepokrytě najevo.

   Vymazat
 18. Pane Haliku, ceka Vas loze Zahorovo ! Pane Sobotko pan starosta ve Slavkove Vam uz sehnal Holicstvi a Kadernictvi pro novou karieru !
  (To mate lepsi, nez vynaset Merkerove nocniky.)

  V Hollansku lide oslavuji a chteji referendum.
  V Nemecku lide oslavuji a nadavaji na Merkerovu. Ve Francii lide chteji referendum.

  V Americe je obrovsky prusvih kvuli projevu Donalda Trumpa ze dne 22.6. ohledne Hillary. Vsichni vysetruji tezka obvineni, ktere Trump rekl.

  On ted hraje golf ve Skotsku a vzpomina verejne na svoji matku.

  Dale rikal, ze se nicemu nedivi co se deje a ze lide jsou nazlobeni vsude a ne pouze v UK ci Americe. "Udivila" ho sice resignace Camerona, tleskal vsak nadsene odchodu UK z EU.
  V Moskve se lide bavi a smeji kradezi 35 000 E-mail ze State Departmentu, ktere patrily Hillary. President Putin je cte, ale nikomu nechce nic rict.

  Nigel Farage (kamos ex-presidenta Klause), bude prime ministrem v UK. Bude vladnout strana UKIP.

  DOW (Wall Str.) zareagoval poklesem, ale ani zdaleka ne tak velkym, jak se ocekavalo. (Zatim 3 % - uvidime vecer.)

  Pridejte se Cesi oslavnou pisni k honolulu !
  "Pijme pivo s boblkem, at je dobra nalada, perme pradlo Sotkem, pere mydlo Helada".
  T.j. srandy na svete ! To zvedne naladu. Osud Johannesburgu pro ceska mesta je oddalen.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. Peklo nic nevydává, peklu je to třeba vyrvat z pařátů.

  OdpovědětVymazat
 20. Nezdá se vám, že v té euforii, kterou celá Evropa žije a všechno ostatní jde bokem, veškerá pozornost je upjatá k EU a Anglii, že právě v těchto chvílích nepozornosti by se někde jinde mohlo něco stát? Nejlepší příležitost - když se nikdo nedívá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se stalo. Nevzal jsi si prášky. Tvá paranoia se opět rozjela.

   Vymazat
  2. A ty jsi vzal až moc silně uklidňující matláku.

   Vymazat
 21. Haliku, to je strasnej pruser ve svete, kdyz se spoji Sv. Jan Krtitel a Bohyne Fors Fortunou ! Obe tyto nebezke mocnosti si delaji narok na den 24.6. a vidis, co se v ten den stalo ? Pekelnikum se hrouti Templ.
  Jdu na slavnost !
  Protoze Ty jsi slouzil mse v Templu pekelniku, tak Te NEvezmu sebou.
  honolulu - svetlonos.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím, nepovažujte Halíka za katolíka a rovněž všechny ty, co se ho zastávají. Halík je tady proto, aby katolickou církev proradně a úmyslně rozkládal zevnitř.

   Vymazat
  2. Ajatolláh Halíkpaša je vtělení ďábla. Podívejte se někdy do jeho odporného xichtu. Kouká mu z očí.

   Vymazat
 22. Vubec nechápu proč ti zarputilí havlisticti vyznávači individualizmu nedokáži přijmout národní individualitu. Vy áno???

  OdpovědětVymazat
 23. A co když je to tak, že naopak chtěli Británii dostat z EU? Proto Obama kvákal o tom, že musí zůstat, protože věděl, že lidé půjdou proti Nebo ne? Že by Obamovi poradci a loutkovodiči nebyli zase tak chytří? Nevím, ale nějak čuchám, že ještě přide nějaká zrada... Nějak to bylo moc snadné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Kdepak, teď můžou svou smlouvu TTIP zabalit.
   Potřebují EU v jednom balíku, protože blb Juncker a Makrela jim odkývou cokoliv.

   Vymazat
  2. Vlastenko, máte naprostou pravdu, TTIP je nyní pasé, protože USSA bez VB není schopna plně loupit a rozkrádat evropské bohatství.Babrak Bombama to řekl jasně.Potřebujeme pro naši TTIP celou 28.Konec, šlus, Bombama se ubírá do propadliště dějin.Hitlery ani Donald TTIP nechcou!

   Vymazat
 24. Už demokrat-šmejdoviny začínají. Londýňané chtějí nezávislost, do unie a možná i muslimáka za starostu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Asi vám ušlo, že muslimák už starostou Londýna je! Sedm z deseti slimejšů samozřejmě hlasovalo pro eurosvaz. Londýn je těch šmejdů plný, proto neodráží názory skutečných Britů.
   A to, že se to nelíbí bankéřům a podnikatelům nám může být taky ukradené.

   ČT zase jede v propagandě jako z dob volby Zemana - brexit volili jen staří blbci,mladí géniové chtěli zůstat v eurosvazu.

   Vymazat
 25. Kupodivu dneska všichni diskutéři v bedně propagovali nutné změny v EU. Ještě před dvěma dny by je na obrazovce ukřižovali. Ale žádné strachy, nápravou je větší EU solidarita (viz kvoty) a na tyhle excesy za týden všichni rádi zapomenou.

  OdpovědětVymazat
 26. Konečně budeme mít dost doktorů, když je ve VB přestanou přijímat.

  OdpovědětVymazat
 27. Srdečně gratuluji, CONGRATULATION GREAT BRITAIN, že jste se odřízly z řetězu totalitního žaláře národů, Eurosojuzu, diktátorství, nabubřelosti, sobeckosti, euroidiotství, kvót, zničení ekonomiky pomocí TTIP, zákazu žárovek, rychlovarných konvic, fénů, topinkovačů, vysavačů, zakřivení banánů a okurewk i dalších eurohovadin.Přispívali jste obrovskou sumou do eurodíry a nic se nevracelo.Pravý důvod, proč EU vznikla a měla fungovat, k prosperitě států a hlavně k rovnosti, se zvrhla v noční můru, v koncentrační tábor.Přímá odpovědnost dopadá na ty, co si z EU udělali výhodný eurobyznys.Zvrhlost, pýcha a arogance nezná mezí.Německo si hraje na šéfa eurokosmíru a všem koloniím přímo diktuje.Rezignovat a odejít z funkcí by okamžitě měli:Tusk, Juncker, Schulz, frau Makrelen a další europapaláši.Věřím, že nyní je zhroucení dominových kostek nezvratné, my si musíme ještě chvilku počkat, "oněskoro" pojděme i my!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Ale vždyť na posledním Bilderbergu se domluvili, že Británie EU neopustí a referendum bude jen zmanipulované divadlo.

  Kde jste soudruzi konspirátoři ve vašich výpočtech a předpovědích udělali chybu???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbe, teď nastupují. Pro britský parlament není referendum závazné! Jdi kejhat někam jinam, opruz!

   Vymazat
  2. 23:59

   Není to už trochu překombinované? Nebylo to pro všemocný Bilderberg přecijenom jednodušší prostě zfalšovat tak jak jste tvrdili? Trochu se do těch svých pitomin zamotáváš, konspirační blbečku.

   Vymazat
  3. Nenadávejte mu, on nic neví. To nelze přesně plánovat, vždy je plno nepředvídatelných anti-vektorů! Koukni, když Židovstvem ovládaná britská tajná služba plánovala WWI., které se UK neměla zúčastnit, taky nepočítali s tím, že v kritické chvíli jejich plán zařve na hlasu jedinýho nepodplacenýho poslance! A bylo po ptákách! A celej plán se musel kompletně překopat a výsledkem byl únorovej puč v Petrohradě 1917! Ještě se potřebuješ mooooc učit a studovat! Na vlastní žvanění máš ještě dostatek času, jak koukám ....

   Vymazat
  4. Anonymní25. června 2016 0:05
   Je vidět, že jseš chytrej kluk. Měl bys jít Radit tomu Bildeberku.

   Vymazat
 29. U nas je 1/2 noc ! V Cesku je 6 rano a vy pravdepodobne budete cist denni tisk, ktery bude referovat o velkem krachu, poklesu na Wall Str. kvuli odchodu UK z EU.

  NEVERTE TOMU ! To je umele vyvolana panika s velkou snahou globalistu potrestat UK. (Zatim jim to moc nejde ! Budou muset byt vynalezavejsi.)

  Nedeje se ani zdaleka, nic tak zavazneho, jako byl rok 2008, 2001 nebo 1986.
  Market (DOW) sel dolu pouze o 3.39 % ! T.j. Chicken shit. (Kurinec.) A za tyden poleze nahoru.

  Vase koruna posiluje, jak proti Euru, tak proti British Pound...

  Cela Amerika resi abnormalne silny (a ukazneny) projev Donalda Trumpa ze dne 22.6. ohledne Hillary, ktera se rozplakala.
  Ona je zrala na zatceni, ale Neocons ji ochranuji.

  Globaliste dostali naprdel vsichni a v kazde evropske zemi jim lide nadavaji - vsude.

  Trump je oslavovan pro svoji predvidavost a rekl :
  "ze lide v Evrope si zaslouzi, aby meli svoji vlastni zemi, kde by si VLADLI sami a po svem".

  UK pro silny pokles meny, ted znovu bude zkracovat benefit pro parazity z Afriky a stehovat je na venkov, protoze byt ve meste nikdo nedokaze zaplatit z nove upraveneho benefitu.

  Cameron musi zustat v uradu az do listopadu, aby nebyla "panika a bezvladi". Prime minister of UK bude bud Nigel Farage, nebo MINULY starosta Londyna, ktery se schovava pred kamerami, ale rikal, ze 24.6. bude vzdy slaven jako den samostatnosti.

  Severni Anglie ma hlavni zasluhy na odchodu z UK a oslavuje se tam.. (Anglicane umi chlastat vice nez Rusi, ale to se nesmi rikat, protoze jsou to nasi spojenci.)

  honolulu pripomina - neverte zadne propagande ohledne Wall Str., az se to podela, tak to napisi vsem Cechum !
  OdpovědětVymazat
 30. jsem odvazanej jak euroblbci maji starost o českeho pepika a mařku jestli budou moci dělat dal nadenika v kralovstvi anglickem ani soudruch euroredaktor už ale neodpovi kdo by tam tu špinu dělal nebyt votroku a ztracenych existenci z opovrhovaneho vychodu když černoušci a jejich mutanti z čech se do prace zrovna moc nehrnou snad až v přištim tisicileti až je eurouhjer převychova

  OdpovědětVymazat
 31. Nicku, tak jsem si ten projev vyslechl. Je to fakt silne kafe. Myslim, ze sioneocons to nebudou mit lehke. Doufam, ze to Trump nejen vyhraje ale i prezije a pak nastoli mir s Ruskem. A jeste kdyby se k tomu pridal po pristich volbach Czechxit z te neobolsevicke EU, nastaly by konecne lepsi casy i tady.

  OdpovědětVymazat
 32. :))
  ...opravdu to na oko vypadá jako chyba vládnoucí garnitury ostrovanů,
  ve skutečnosti je to politické NE připravované válce s Ruskem !
  Ekonomicky se nic neděje...*

  OdpovědětVymazat
 33. Počkejte pár dnů až opadnou emoce na všech stranách. Pak pozorně sledujte co se bude dít. Vsadil bych se, že nic, půjde to vše někam do ztracena. Přebytečná pára byla vypuštěna a jede se dál.

  OdpovědětVymazat