Reklama

.

.

pondělí 20. června 2016

Noční vlci se projedou slovanským světem

Dobré ráno, Slované!

20. 6. 2016, Jana Petrova, zdroj


Známý ruský motorkářský klub Noční vlci se chystá na novou mezinárodní jízdu po Evropě, tentokrát pod názvem "Slovanský svět".


 O cílech jízdy mluvil v rozhovoru pro Sputnik prezident pobočky „Noční vlci - Cestami vítězství“ Andrej Bobrovskij.„Nápad se zrodil během našich loňských setkání s partnery, když jsme se připravovali na jízdu na počest Dne Vítězství" řekl Bobrovskij. „Máme hodně přátel mezi evropskými motorkáři. Jsou to celé kluby a jednotlivci, kteří sdílejí naše zájmy. Myšlenku čistě humanitární jízdy, která by přispěla k sblížení slovanských národů, nám napověděli Slováci. Slovensko je, podle mne, nejpodivuhodnější z evropských zemí, kde jako nikde jinde uchovávají vděčnou památku na sovětské vojáky osvoboditele. Tento cit ovlivňuje vztah Slováků k nynější generaci Rusů."

Noční vlci – kdo to jsou? Vedoucí projížďky povídal o sobě, rodině a přátelích - motorkářích
Jízda startuje 23. června současně z Moskvy a Bratislavy. Trasa povede Ruskem, Běloruskem, Ukrajinou, Polskem, Českem, Slovenskem, Černou Horou, Makedonií, Bosnou a Hercegovinou, Srbskem a Bulharskem. Ze severu Německa, z mysu Arkona, se vydá další kolona. Po cestě, což je 12 tisíc kilometrů, se k nim připojí motorkáři z desítek zemí. Místem srazu je česká obec Mikulčice na Moravě, odkud se všichni vydají do slovenské Nitry na festival Slovanského světa. Motorkáři hodlají navštívit pravoslavné svatyně, místa spojená s dějinami a kulturou Slovanů, s jejich společným bojem. V Bulharsku, například, zavítají na Šipku, do Rilského a Trojanského klášterů, v Čechách to bude Slovanský ostrov na Vltavě. V místech zastávky navrhnou Vlci místním obyvatelům vysadit spolu lípu jako symbol slovanské jednoty. Rusové zvlášť čekají na schůzky s obyvateli.
Bobrovskij: Ale - žádná politika! Chceme, aby Evropané prostě spatřili Rusy, kterými je straší. Jedeme s dobrými úmysly, se snahou připomenout Slovanům společné historické kořeny, navázat dialog.
„Noční vlci“ nabízejí Evropě přátelskou ruku
Sputnik: Nenarazí ale akce motorkářů znovu na odpor, především polských a ukrajinských úřadů?
S Polskem je nám všechno jasné. Neplánujeme jízdu přes jeho území, nač poskytovat znovu důvod pro urážky, Ale přes Brest tam pojedou účastníci z Běloruska a Slovenska. Podaří-li se jim to, také vysadí s polskými partnery slovanskou lípu. Evropští motorkáři poputují také do Kyjeva s naším programem. Uvidíme, co z toho bude.

Je-li akce Nočních vlků vhodná s ohledem na nepokoje v Evropě kvůli incidentům s fotbalovými fanoušky?

Neporovnávejte nás s fotbalovými fanoušky. Naše jízda Cestami Vítězství byla, jako nikdy předtím, masová, ale k žádnému skandálu nedošlo. A když jsme 7. května narazili v Praze na urážlivé výkřiky a gesta, vůbec jsme nereagovali, ale klidně jeli dál. Na rozdíl od úřadů řady zemí a skupin rusofobů s námi sympatizují miliony lidí v Evropě.
Dobré ráno, Slované!
37 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Pražská vlaštovko, už jsi v Praze? Když ano mohli by jsme se střetnout na "Kulaťáku" před UDA. Času se přizpůsobím.
   S pozdravem pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  2. ahoj :-) Čimčaro!
   to by byla samozřejmě legrace...
   do Čech jedu příští týden ,ale doma budu později,až koncem července...
   zanech nějakou šifru ,ať Tě najdu...
   přemýšlej...

   Vymazat
  3. Jituš, díky za odpověď. Tady je můj e-mail: viloj@volny.cz
   S pozdravem pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  4. Milý Čimčaro,
   děkuji za e-mail i za důvěru...:-)
   j.

   Vymazat
 2. Krása, skvelé...

  OdpovědětVymazat
 3. Přátelská ruka?No nazdar,od Nočních vlků a ruských hooligans tj.fašistů,tak to fakt krása a vzhůru přátelé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevopruzuj vole...

   Vymazat
  2. Aj poliaci maju hooligans aj anglicko dokonca aj banik ostrava to ti nevadi ty parchant???

   Vymazat
 4. Projedou se slovanským světem?Ale-žádná politika.Tak bych rád věděl o čem ta jízda je a co je ten slovanský svět,když v tom žádná politika.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to zrejme o dobrej voli, ale pre teba je to asi neznamy pojem brate..

   Vymazat
  2. Není v tom politika vašeho anglosaského stylu, tj řvaní o demokracii, pokrytectví, lži a agrese. Je to slovanská jízda, která má připomenout Slovanům, že jsou největším etnikem v Eurasii. Porazili neporazitelného Napoleona, porazili neporazitelného Hitlera, dostali se první do vesmíru, vytvořili největší státní útvar na Zemi. Byli neustále napadáni a rozeštváváni. Nyní přichází jejich století. Pravda bude pravdou a lež lží, dobro dobrem, dialog namísto agrese. Nic pro vás trolíci, vaše loď bláznů jde ke dnu. Mějte se jak chcete.

   Vymazat
  3. Pro 13:25 vtipné :) ano nebuďme blázni, můžeme spolupracovat, práce a výzev a radosti ze života je pro všechny svobodné lidi dostatek.

   Vymazat
 5. Motorkari, ucast povinna..!!

  OdpovědětVymazat
 6. Nějak vynechávají Chorvatsko a Slovinsko. Na Ukrajině a v Polsku je vítat budou - solí do očí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po humanitárním bombardování Jugoslávie budeš možná překvapený.

   Vymazat
  2. Sionisté a jejich užiteční prostituti budou skákat jak opice na gumičkách!!!

   Vymazat
 7. Akci by mohl podpořit i stát, když rveme peníze do ziskových neziskovek.

  OdpovědětVymazat
 8. Možno to bude konečne pozitívna zmena,pridu podporit slovanstvo,ponuknut priatelstvo , spoluprácu. Na anglosasoch vidíme iba povýšenost,skryty fašizmus,pohrdanie a rozoštvavanie slovanov a rozsievanie humanitarneho bombardovania, širenie demon kracie im vlastným. Havloidi podporuju humanitarne bombardovanie, nenavist,šírenie demon kracie. Uvidíme čo rozsiavaju noční vlci. Bude že to opät povyku od mainstream presstititiek,určite se pokáli do kalhot.

  OdpovědětVymazat
 9. Nevím, jestli uctívání památky padlých ruských hrdinů ve 2. svĕt.válce koženými, ocvokovanými a potetovanými motorkáři ve stylu motorkářů Made in USA je to pravé ořechové , ale za sebe mohu říci, že jaké koliv(!) aktivity motorkářů tohoto ražení ve mĕ((i díkyjejich agresivnímu zjevu) nevzbuzují důvĕru. Kluci bavte se podle svého, vozte holky ale do nĕkterých záležitostí se radĕji neserte. Nepůsobí to důvĕryhodnĕ. M. Radikowski.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za to motorkář nemůže, že nemá od narození obličej hezouna, ale drsňáka s dobrým srdcem, tak se mu neposmívejte, že roste pro kriminál. Nesouhlasím, více než kdy jindy je zapotřebí družba mezi národy a hřejivý pocit slovanského bratrství a sounáležitosti, vytvořit silný protipól havloidní a ukropské lži a nenávisti papeže a Hitlerovo pohrobků. Antikrist Mabus přesmyčka ObamaU.S., Hitlerovo dcera Angela Merkel přesmyčka Klara Mengele. Angela pojmenována po Adolfovo sestře, Klara je křestní Hitlerovo matky a Mengele vyfocen s partou později infiltrující americkou elitu, vládu a prezidentský úřad v operaci Paperclip. Barry Soetoro

   Vymazat
  2. Barry, díky za to sudoku :) !
   ...konečně zas pořádnej koment .
   MM

   Vymazat
  3. Sorry, Roberto
   MM

   Vymazat
 10. velmi potěšující akce

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to je vynikající nápad,hurá- zdravím všechny a at se dílo zdaří.Vítejte všichni,kdo v dobrém přichází.Tak to má být.--LM

  OdpovědětVymazat
 12. Co jásáte,proč tolik volů radostí brečí nad akcí,která se plánuje v Kremlu.Politika, tentokrát pod názvem "Slovanský svět".Normální motorkáři někam jedou a nemají takovou reklamu,tak proč tento článek.Ďoub Alík má zase bene na srdci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hele, Čapkovo mlok, který chce jaderně válčit a utratit naše děti a vnuky na východní frontě za církevní zlodějinu a schwarzenberské lesy. Kchárlovo khaki neprůstřelné broněžilety pampersky nasadit a na vlak. Čemodan, vakzal, ATO.

   Vymazat
 13. .....pravil zakomplexovaný anonymní blb 19.50. A nad čím jásáš ty, ty vole korunovanej? Sere tě, že tolik lidí má z podobných aktivit radost? A budou přibývat -to budeš čumět! Raději na diskuze nelez, a nečti to, nebo se vzteky a lítostí posereš.

  OdpovědětVymazat
 14. Tito dragouni jsou tady vítáni!

  OdpovědětVymazat
 15. 20:02 ty kretene kdo tě platí,jseš hovado od kolotoče a jen by mě zajímalo jak bys reagoval,kdyby např. motorkáři ze západu jeli provokovat do Ruska.Jseš placený zmrd,který hájí ruské zájmy.protože ty ČECH nebudeš a táhni k Ivanům

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co tu vykřikuješ. Čechem nejsi, tak si na něj nehraj. NAše místo je blíž Rusku než Americe!

   Vymazat
 16. Moje místo není v USA ale tuplovaně ne blíž k Rusku,jenže ty máš Ruský rodokmen pro hovada,co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S geografií, jazykem, kulturou a náturou moc nic neuděláš. Tak se nerozčiluj, nebo ti praskne žilka.

   Vymazat
 17. Pre 20.02 lepší rusky motorkari v slovanskom svete ako USSA , NATO zabijaci v Afghanistane,Iraku, Lybii ,Syrii. Tí tam ,,rozsevali pravdu a lasku ktera zvítezila nad lží a nenávist ,, citát podpriemerného kulisáka a ešte stupidnejšieho dramatika Vaclava Lahvače Modly.

  OdpovědětVymazat
 18. Nemám se svým Slovanstvím problém..nepotřebuji konvertovat..

  OdpovědětVymazat
 19. Americania su klamari, národy západnej europy sú pokritci a tak ostáva na Slovanoch brániť Europu pred zlými ľuďmi! A nie je to v dejinách prvý krát! Ze, naši "drahí poturcenci"!��

  OdpovědětVymazat