Reklama

.

.

neděle 26. června 2016

Osvobození Britů

Jiří Jaroš Nickelli 
26. 6. 2016   České národní listy

Konečně vystoupil svobodymilovný britský lid a rozhodl - konec eurožaláře národů u nás! Konec nikým nevolené a nikomu neodpovědné hydry parasitů, byrokratů, sadistů úřední moci, zlosynů Lisabonského diktátu, zlosynů muslimských okupačních kvót.


Britové chránili skutečnou Evropu v dějinách již několikrát. Jednou proti španělské expanzi, podruhé proti napoleonské expanzi, potřetí proti hitlerovské expanzi a nyní svou sebezáchranou z eurožaláře národů, daleko ďábelštějšího a sofistikovanějšího, nežli byla habsburská monarchie, dávají příklad celé Evropě, jak naložit s evropskou Scyllou a Charybdou naráz.

U nás mohou blábolit hlásné trouby tohoto zdegenerovaného typu EU, páni Fendrychové, Halíkové, Peheové, Sobotkové, Šafrové a Štětinové, co chtějí. A pan Halík třeba může i roztrhat svůj čestný oxfordský doktorát....Vývoj dal zapravdu těm kritikům euromutanta jménem Brusel, kteří opětovně upozorňovali a varovali před neudržitelnou diktátorskou totalitou této instituce.

Britům můžeme blahopřát k jejich první vyhrané těžké bitvě. Jsme přesvědčeni, že to nebudou mít s Rest-Unii (Zbytkovou Unií) lehké. Ta bude házet nejen klacky, ale trámy Britům pod nohy.A nejen ona, ale i možná jisté páté kolony, jak to známe odjinud. Britové jsou ovšem schopní. Znají tu taktiku, kterou kdysi vyslovil jeden milionář - "Házejí vám klacky pod nohy? Zatopte s nimi!" A oni to dokážou. Vyhráli I. světovou válku, vyhráli II.světovou válku, vyhrají i tuto dlouhodobou bitvu.

Jsou příklad pro osvobození celé Evropy a jejímu sjednocení na jiném základě než na feudálním mocenském kabinetu zvaném eufemisticky Brusel. 


Jiří Jaroš Nickelli
Československá obec legionářská Brno I

52 komentářů :

 1. Brexit je zatím platný pouze papírově a co bude dál se bude zajímavé.Nechápu,proč autor Jiří Jaroš Nickelli píše,,Konec nikým nevolené a nikomu neodpovědné hydry parasitů, byrokratů, sadistů úřední moci, zlosynů Lisabonského diktátu, zlosynů muslimských okupačních kvót,,vdyť Británie měla (má) spoustu vyjímek v EU o kterých se ostatním členům může nechat jen zdát.Británie se obchodně i politicky váže a bude více vázat na USA a jen čas ukáže kde je větší zlo.Radost z Brexitu se může brzy ukázat jako předčasné poblouznění

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je jenom zdání - bohužel, realita je zcela jiná.

   Pokud by nedošlo k BREXITU pak jezuitský experiment v tandemu se sionistickými centrálním systémem bank be nastartoval NWO - (fašistický světový řád... totality na entou..) To by byl konec svobody ...

   Kdyby BREXIT nedospěl to tohoto stádia pak odboj proti nacistickým hordám jezuitů a sionistů by pokračoval a pravděpodobně s Hillary jako US prezident by vše kulmovalo v globální válku .... TOTO JE REALITA ...

   Pokud ti pedofilové v Brusselu včetně opilce Junkera budou žvástat nesmysli o tom že to EU to osolí VB pak toto bude odezva ...
   Francie - žádný export vína všetně šampáňa do Anglie
   Francie-Španělkso : konec britů na jejich rivierách (aka Turecko a ruští turisté..)
   Německo: žádný export německých automibilů do VB a nedivil bych se kdyby VB neovlivnila taky jejich COMMONWEALTH ....
   Holandsko: konec pro holandské kvetinářství ve VB...

   ????
   Skotsko - je sociální stát, který žije na úkor Anglie .... Anglie bude jenom ráda když se zbaví Skotska .... Skotové pracující v Anglii nedostanou povolení pracovat v Anglii ....

   Skotsko padne totálně .... jejich drogový problém se zdvojnásobí během jednoho roku ...

   ?????
   Určitá Britská Elita je tvrdá a nekompromisní .....Anglie vyjde z toho jako velký vítěz ....

   Vymazat
  2. Promiňte, ale píšete hlouposti. Každý stát bude rád, když k nim budou jezdit britští turisté, neznám obchodníka, který by řekl, že neprodá své víno zákazníkovi z Británie... S těmi Skoty bych si také nebyl tak jistý. Jednak se mohou opřít o EU, mají stejné podmínky jako celkem úspěšné Irsko a navíc ropu a plyn na svém území, takže o nějakém úpadku nebude řeč. Anglie v minulosti zvítězila nad odbojnými Skoty, Iry i Walesany, ale samotná proti všem to bude mít sakramentsky těžké. Nepředbíhal bych událostem... TnT

   Vymazat
  3. Mám tady zprávu z The Telegraph, který píše, že petici, která je ovšem elektronická, což naše média neuvádějí, takže ji podepsalo asi 24 000 obyvatelů Severní Koreje nebo 39 000 občanů Vatikánu, který však čítá asi 800 obyvatel. Tak to je dobrej fór se slavnou Khanovou peticí, protože to londýnský muslimský starosta ji vyvěsil na web, což je všeobecně známo a i on se s tím pochlubil a já už jsem tady dříve psala, že bůhvíkdo se tam zvěčňuje.

   Vymazat
  4. Y Rukojmí.cz:
   Co Brexit dal a vzal...

   Bum, prásk, trrr. Británie odchází po 43 letech z Evropských společenství (EU).
   Důvody jsou zřejmé. Britská národní hrdost, z ní plynoucí nechuť podřizovat se nesmyslným direktivám Bruselu (Berlína), nápor legálních a nelegálních imigrantů, zázemí Commonwealthu. Pro bývalou koloniální velmoc je EU přízemní, rozhádaná a venkoncem zbytečná, neboť Británie má vše, co ke svému životu potřebuje a co jí nadále zůstane:
   Monarchie
   Pozice světové mocnosti (včetně křesla v Radě bezpečnosti OSN s právem veta).
   Commonwealth.
   Silná ekonomika.
   Vlastní silná a stabilní měna.
   Armáda s jaderným potenciálem.
   Výsady ve spojenectví s USA.

   O co přijde:
   O nadřízené kazatele v Bruselu.
   O platby do společné kasy EU.
   O účast na zbytečných poradách a zasedáních EU komise, EU parlamentu a EU premiérů a ministrů, na kterých se museli podřizovat názoru většiny reprezetované Německem a Francií.
   O plnění EU direktiv, které nic neřešily.
   O EU žabomyší války a dopady EU krizí.

   Co získá:
   Nový impuls a možnosti pro rozvoj britských tradic.
   Samostatnou zahraniční i vnitřní politiku.
   Nové ekonomické stimuly rozvojem vztahů se zeměmi, které EU odmítá.

   Další referendum – Exity lze očekávat v Holandsku, Švédsku, Francii, Itálii, Španělsku.

   A co Čechové? Kdy se rozhoupají a dají najevo, co si skutečně myslí o celé té slavné Evropské unii? Nebo budeme jako v 89. zase (před)poslední?

   Vymazat
  5. V úterý už po několikáte předloží pan Okamura v poslanecké sněmovně návrh českého lidu na Czexit, uvidíte v přímém přenosu jak opět po několikáte Sobotka odpoví, že Czexit on nedovolí!

   Vymazat
  6. Britové učinili dobře.Měli by to ještě pro radost režimu USA stvrdit vystoupením z NATO

   Vymazat
  7. Doktore, já zkusil jsem všechno, i zavolat na hasičííí, a nebylo to nic platné, furt je tu ten SOCAN s PLEŠÍ !! (klokan s tyčí - Fešáci)

   Vymazat
  8. Taky soudruzka Kralovna Britska vypomohla jako disident proti EU. Skuhrala tezce ,nebot prisla o sve miliardy v 2008. Vznesla verejny dotaz k expertum London Ekonomic School, ale ti ji poslali nekam...Laureati a medajlisti nejsou experti vod toho aby pravdive neco vysvetlovali, ale aby lhali, podvadeli a vokradali...Proto zahorkla..Pise se ze britove usetri denne 350 mil.euro, za cehoz neco dostavali zpatky za to ze byli nevolnici Imperialniho Globalismu EU..a obeti zvule kde jaky silne potrhly mobilne-telefonovaci baby...Nic dobryho ta Britannie /perfidious/ nikomu neudelala...Skotove z toho musej bejt na vetvi. Hlasovali pracne za EU drzenim s Britannii a ted si s tim britove vytreli.....Proto nejsou slyset od lidi zadny narky. Naopak. Co to znamena vsechno se dovime teprve postupne pocitam a nevi se jeste,jestli neprileti okovanan bota ze zadu. Prvni dojem je,ze se elity rozpadavaji pomoci extrainteligentu a madarskych obzvlaste nepodarenych zidobilionaru, ktery nikomu nic dobryho neudelaj a vydelavaj jako vzdycky jak ? Na spekulacich, rozkradani,na valkach a jinych nestestich a tragediich, bezohlednym ozebracovanim a tak rozkladem vseho ,co je potreba pro lidi a normalni zivot,zkratka postupna degenerace do klinickeho silenstvi. Stoji za pozornost ze cokoliv elity udelali v posledni dobe se jim vzdycky nejak vymklo z pracek...

   Vymazat
 2. Odhodlání (mírné) většiny Britů odpoutat se od diktátu bruselské věrchušky je samosebou chvalitebné.
  Někdo jí už musel dát na vadomí, že cesta EU nemůže vést směrem k dalšímu a dalšímu silovému uzurpování moci na úkor národních vlád ve prospěch nikým nevolených (a neodpovědných) byrokratů.
  A ve prospěch globálních ekonom. hráčů (korporací, bank ...).
  Jen ten domnělý altruismus Britů bych tak nevynášel. Stejně jako další i tito Briti ve své historii s lehkostí střídali skvělé okamžiky s těmi nejhanebnějšími špinavostmi. Ti nejsou zároukou ničeho ...
  Obávám se, že jejich motivací není prospěch kohokoliv jiného, než jen svých skupinových, a max. národních, zájmů.
  A mají výhodu v tom, že tále ještě jsou silnou a rozvinutou zemí, která si to snad může risknout.
  Cesta asi nebude v návratu do dob národních států, ale v zásadnějším přehodnocení bruselských mechanismů moci. Zákonodárné i výkonné. Které zajistí uplatňování demokratických, rovných a spravedlivých postupů.
  Avšak, kdo v Unii jsou takovými osobnostmí, aby onu transformaci zvládli. Jsou to nuly jako ten loutkový Tusk či Juncker, či Merkelová? Kde je hledat? ...
  Spíš lze tedy očekávat, že se vše postupně (z)vrátí do několikarychlostní ekonomických "spolků".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Osvobození? Teprve je čeká to hlavní. Zbavit se všech těch přiživníků, co na EU bezpracne profitovali a nyní budou kopat všemi směry. Ostatně pokud se EU bude rozpadat, čeká to všechny. A kolik že jich tam je, víme všichni. I o těch doma.

   Vymazat
  2. Jakž takž se z té převahy dala s odřenýma ušima vyrobit mírná většina. Aby se s tím ještě dalo manipulovat. Obrátit to zcela holt nešlo.

   Vymazat
 3. pryc z EU ! a volim toho kdo ma v programu odchod CR z tohoto bordelu!
  nevolim zprofanovane zlodejske tunelare z ods cssd kdu zelene a kscm
  i kdyby mely tyto strany v programu zlate holuby pro kazdeho obcana czechostatu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že pokud oni drží informační monopol (a oni ho drží) lidé jako vy (my) se nejsou schopní sjednotit a domluvit a svůj protestní hlas vždy odevzdají jimi vytvořené "řízené opozici", která nás opět zradí.

   Vymazat
  2. @11:56 jo souhlas

   Vymazat
  3. SPD bude volit mnoho lidí, slyším to na každém kroku.

   Vymazat
  4. Tak jediná volba je SPD. Okamura má přesně toto v programu. www.spd.cz

   Vymazat
  5. Z Tomia má ozubený Otík a Žlutý mor při interpelacích v poslanecké sněmovně, pěkně zpocené spodní prádlo.SPD má jasně můj hlas, ve volbách, již druhý.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Nemluvě o tom, že Deutsche Bank díky BREXITU je ve dvojnásobném průšvihu díky DERIVÁTŮM ...., tento pád se jim podařilo před pár měsíci odvrátit, ale díky BREXITU pád Deutsche Bank klepe znovuna dveře ... s pádem Deutsche bank jde celá EU do...pr....dele. Toto domino může být spustěno pádem italských bank, Itálie je na tom hůře než Řecko .... pak Španělsko a Portugalsko ....tyto ekonomie by stáhly dolů Francii během pár hodinponěvadž BNP Paribas a S Generale mají hlavní podíly v těch institucích ....

  Tzn VB díky BREXITU je nyní ochráněna a obstojí, pokud tato vlna DERIVÁTŮ vybouchne pak to spolkne zbytek EU .... které i bez tohoto má tak 20% pro přežití....

  OdpovědětVymazat
 6. Anglie existovala jako velmoc jíž v době, kdy ještě Německo nebylo Německo, ale byly to samostatné státy, které mezi sebou válčily. Byla to právě Anglie, která v roce 1944, v době II.světové války se vzdala se svojí anglickou librou, do té doby reservní světovou měnu a tuto reservní měnu předala USA a jeho dolaru. Anglie ysi tím, že opustí řady EU pomůže a podle mého názoru jí v brzké době budou následovat další země, které stejně jako Anglie jíž mají dost direktivního nařizování neználků z Bruselu.

  OdpovědětVymazat
 7. Musíme dočkat, jak se zednářské lóže dohodnou. Ještě něco musí také vydělat Schwartz György a jeho neziskovky skrze divadlo, které na nás hrají.

  OdpovědětVymazat
 8. Británie ukázala, že to jde. Vidím jedinečnou možnost jak "prosazovat" zájmy menších států (jako jsme např. my). Prostě nechceme kóty na "uprchlíky", nechceme např. odzbrojení občanů...atd., tak buď dostaneme výjimku, nebo jinak vyhlásíme referendum o vystoupení z EU. Docela silný nátlakový prvek. Ale chtělo by to politiky pevné v kramflecích, co umějí hrát poker. Pokud by i přesto pokračoval dál diktát Bruselu, tak okamžitý odchod z EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Anonymní 26. června 2016 12:59

   "Pevní politici, kteří umí hrát poker" bohužel nejsou stávající representanti vládních, ani opozičních stran, které dosud měli vládní zkušenost. Zřejmě včetně KSČM, která ač v "opozici", tak aktivně nepracuje ve prospěch svých voličů. Není důležité, zda na základě objektivních či subjektivních příčin, ale od počátku sehrává pouze roli balastní zátěže parlamentní demokracie v ČR.
   Vládní strany počínaje OF, ODA, ODS, SZ, ČSSD, KDU, sTOP ... byli a jsou vedené členy zednářských lóží,následně i ministry vlády a presidenty ČR. Tajné zednářské, iluminátské a další tzv. prestižní cluby (Leon club...) a neziskové organizace jsou přípravkou, výcvikovým střediskem a výkonou rukou vyvolených. Je jedno, zda nás k jejich cíli (NWO) povede otevřený socialista z ČSSD cestou rozložení národních států v EU, nebo pravicově orientovaný představitel sTOP prosazující "rozumnou" integraci, nebo sluníčkový výtači ze SZ. Od internacionalistických (otevřených, či zakonspirovaných) socialistů žádnou pevnost, specifikaci + ochranu národních zájmů čekat nelze!! Ta vždy vycházela pouze ze stran ryze národních, které měly pevné a vytříbené postoje - program, kterým vždy internacionalistům nabourávaly snahy po světové hegemonii.
   Z tohoto důvodu internacionalisté využívají svůj informační kartel a cestou pejorativního nálepkování (radikální, ultrapravicové, nacionalistické ...) manipuluji masy k nenávisti a odstupu od národovců. Nakonec národnostní platforma o ochrana našich zájmů je středobodem - ideou, kolem které lze shromáždit dostečně velké množství voličů. Domnívám se, že pouze tudy vede smysluplné zachování naší státnosti a potažmo i základních liských svobod v českém kráteru.

   Ač jsem dosud volil jinak, tak dnes jsem přesvědčen, že SPD a odvolatelnosti politiků má alespoň pevný, národně orientovaný program a předsedu, který nemá zábrany se ozvat a svou vizi prosazovat i za cenu rozchodu s malověrnými a slabými souputníky. Vidím tady jistou charakterovou a názorovou paralelu s Nigelem Faragem. Pusťte si videa s jeho projevy v EP a budete vědět, proč jeho vizi Britové volili v Brexitu a proč jej van Rumpuj, Juncker, Schulz a další EU korupčníci a hujeři nenávidí.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 9. Anonymní18. června 2016 0:32
  Brexit nebude, je to takový poslední bluff zacházející imperiální hvězdy. Jsou v situaci lose-lose.

  OdpovědětVymazat
 10. Svou politikou se dostali do stadia, kdy každé řešení je špatné.
  Zůstanou v EU - budou sice spolurozhodovat, ale budou se muset podvolit nařízením z Bruselu.
  Odejdou z EU - budou mít pocit větší samostatnosti, ale je možné, že se jim nejednotná říše rozpadne.

  OdpovědětVymazat
 11. Mně v tom článku učarovala tato citace..." konec nikomu neodpovědné hydry parazitů,byrokratů, sadistů úřední moci,zlosynů diktátu...konec Scylly a Charybdy"... něco takového tady máme( zrovna to samé) rekrutované z komunistických aparátčíků, šupáků, zelinářů, veksláků a pinglů už šestadvacet let. Český národ úpí pod bičem lotrů, šmejdů, zlodějů, lhářů, pokrytců, parazitů,byrokratů, sadistů úřední moci, zlosynů diktátu... co uděláme s nimi? Kam lze z tohoto hampejzu utéci?

  OdpovědětVymazat
 12. Utéci nikam nelze. Lze jen postupně měnit sebe a tím i celou společnost. Každý národ má takové vůdce, které si zaslouží. Zřetelně je to vidět na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
 13. Referendum o Brexitu má největší pozitivní důsledek, v důrazném upozornění, že EU nemůže takto pokračovat. Ale EU (a její čelní představitelé) do tohoto směru již vložili příliš mnoho energie, tak budou odmítat, vzít si z Brexitu poučení a přemýšlet o nápravě.
  Pokud nevyvinou tlak také ostatní státy v EU, tak se nic nezmění. Doufám, že státy V4 budou aktivní a budou hovořit jedním hlasem. P.K.

  OdpovědětVymazat
 14. No, právě, zkusili jsme feudalismus pod franz jozefem, zkusili jsme kapitalismus za tatíčka masaryka, zkusili jsme socialismus , a právě zkoušíme zřejmě imperialismus křížený s fekalismem, ten se drtivé většině lidem taky nezamlouvá.Stydím se za naši vládu, nemám, koho bych volil, komu bych důvěřoval.Úředníci jsou šlechta, když jim na potkání nepolíbíš ruku, nebo nohu, zaplatíš deset tisíc flastr za pohrdání úřední osobou.Chtěl bych bejt hrdej, chtěl bych bejt přesně tak hrdej, jako může bejt hrdej rus na svýho báťušku putina, na neskutečnýho lavrova, kterej je hodně obávanej soupeř kohokoli.
  Nejde o to, že to jsou rusové, jde o to, že jsou na ně lidi hrdí.
  Ukažte mi figurku, na kterou můžeme být hrdí, za kterou se můžeme pěstí udeřit do prsou.
  Úřednický kreténi, co nám vládnou totiž nemají ani náznak sebereflexe a tak mi vychází, že tahle doba temna bude nahrazena dobou anarchie.Tu si však volit nebudeme.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tenhle příspěvek je moc dobrý!
   V současnosti máme mnoho opozičních stran jenže tam není vyprofilovaný žádný hochdůvěryhodný lídr a ostatní se nechtějí spojit v jeden jednotný celek a tvořit prosperitu státu, ale chtějí jen koryto a to je problém, někteří ani to koryto nechtějí, chtějí být jen v opozici a mluvit do toho...

   Vymazat
 15. Británii nic nenutí hned odejít z EU, řekl ministr zahraničí Hammond

  Jo, a jsou na koni jako nikdy. Ani ne venku ani už ne uvnitř... a teď se asi každý bude mět posrat z každé pičoviny, co za LaManchem pronesou.

  OdpovědětVymazat
 16. Panove, s EU je zacatek konce ! Rozradostnena Amerika provolava slavu PREDVIDAVEMU Donaldu Trumpovi a policie, ktera je silne na strane Trumpa zaluje dalsi skandalni a donedavna tajne lumparny na Hillary a jejiho manzela..

  Hnizdo drog (Cokainu), sexu s prostitutkami, rvacky a destrukce vsech moznych variant. To zaluje policie
  na Bily dum te doby. Tam vladla Hillary, ktera zmlatila manzela a ten potom chodil s monoklem pod okem, ale v kazdy cas mel 3 milenky.
  ZDURAZNUJI, ze tyto informace jsou od policajtu a najdete vse na internete. V TV nenajdete nic !
  TV patri nepratelum Donalda Trumpa !
  TV je v rukou prosazovatelu NWO, globalistu, rasove integrace a tech kteri zaplavuji Ameriku a Evropu barbarismem a
  Islamem.
  My jsme pracovali v tu dobu jako vcelicky a oni radili jako nezodpovedni pubertaci.

  Trump pozaduje, aby evropske narody meli svoje samostatne rozhodovani o svem osudu. Aby meli svoje hranice.
  Aby rozhodovali sami o svojich immigracnich potrebach.
  Aby pustili do svych zemi pouze ty pracovniky, kteri jim budou benefitem a zadne potencionalni terroristy.

  Trump prohlasil, ze UK jednalo spavne !
  AT ZIJE DONALD TRUMP.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 17. Panove NIKDO, NIKDO na svete a na nebi, nedal povoleni Merkerove, Halikovi, Sobotkovi, Pehemu a dalsim, aby rozleptavali IDENTITU Evropy a ceske zeme.

  Oni si privlastnili toto pravo a nikdy se neptali nikoho v narode jaky ma na to nazor. ZBAVTE SE JICH ! Oni nesmi zustat na pozicich vlivu.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZBAVTE SE JICH ! Jsou to trubci...
   Kde jsou včely, tam je MED !

   Medvěd Zvěd

   Vymazat
  2. 16:40-nic proti logice, kde je med, jsou "včelo-medo-jedi". Trubce včely dokáží vyhodit ale medvědy?

   Vymazat
 18. Američtí a Britští imperialisti spojili síly a podobně jako Rusko Krym, anektovali demokraticky Velkou Británii.

  Matrona Anglické royality nesnesla pomyšlení, že by se z Jo Cox stala mučednice pro Evropskou jednotu, a pravá Britská královna.

  OdpovědětVymazat
 19. V Americe roste vnitropoliticky boj do nebezpecnych rozmeru.
  Barevnych je mnoho a Trump ohrozuje jejich privilegovane postaveni, podobne jake maji u vas Cikani.

  Zde je hodne lidi, kteri maji ruzne benefity zdarma !
  Ti budou volit Hillary.

  BUH s nami se vsemi v pripade viteztvi teto ambiciozni zeny. Ona udela vse co Neocons chteji a ti se urcite rozjedou proti Rusku.

  Oni ho stale demonizuji a vedou propagandu, ktera ohrozuje mir a vyvolava velke napeti. Oni ho proste nenavidi !
  Te nicim nepodlozene nenavisti nejde rozumet, protoze oni jsou tam v Rusku stejni kapitaliste jako jsme my.
  A chastaji stejne jako my. (Akorat ten jazyk je uplne jiny.)
  Rusko na tu propagandu reaguje pocitem ohrozeni a zesilovanim svoje armady.
  Trump chce s Ruskem mir a chce obchod !
  Nevim jak toto dopadne , ale vim urcite, ze to bude mit vliv na zivot kazdeho Evropana.

  Panove, venujte svoji pozornots vsemu co rika soudkyne
  JEANINE PIRRO. Tyka se to vas. Ona umi vse daleko lepe podat nez ja.

  Znicte monopol na informace, ktery je v rukou vasich dlouholetych nepratel ! Jinak budete mit zastreny mlhavy pohled na vse co se deje v Americe a v UK.
  AT ZIJE DONALD TRUMP
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi neznalý věci Nicku honolulululu.
   Chtějí se zmocnit nerostného bohatství Ruska a Rusy porobit. Buď po dobrém nebo po zlém. Kolik kufříků už bylo nabídnuto Putinovi, Lavrovovi a ostatním a ti darebáci se nechtějí nechat uplatit! Tak po dobrém to tedy nejde, tak to bude po zlém a používají k tomu bývalé vojáky kované Warzavskou smlouvou, bývalé komunisty a mládež zpitomělou...dále mají v rukou média, finance...

   Vymazat
 20. Nejhorší je to že lídři EU bečí jako malé děti . Nehledají problém proč se eu bortí . Vysoké platy a moc jim zaslepili očí . Čssd propadla peklu . Chtěli jste rozdrobit Rusko . Stal se opak . Chtěli jsme do eu , jsme otroci eu . Češi a jejich zlaté ručičky . Byly jsme soběstačný stát s vývozem do celého světa . Nebudeme čekat na nějaké dropky . Nejlepší bude při parlamentních volbách připojit referendum o vystoupení z EU .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. referendum?
   To jako že by občani mohli rozhodovat? To snad ani ne, protože by ti kašpárci nahoře zjistili, ně nezastupují lid, ale sami sebe....Myslím, že bychom se měli připojit k nějakýmu státu, protože sami si vládnoput nedovedem.
   Já bych se přimlouval za rusko.
   Představte si ty protažený xichty, když rusko posune svoje východní hranice tisíc kiláků na západ.Ne že bych to chtěl, jen z té krystalické škodolibosti.
   Víte, je smutno, když rozhodují výhradně peníze, protože rozum, ten zdravý selský rozum se od nás odstěhoval a změna, která nás čeká nebude na anarchii, ale už bez nás a našich hlasů na OTROKÁŘSKÉ ZŘÍZENÍ.
   Bohužel, znám pár lidí osobně, co emigrovali a čtyři z nich do ruska.
   Ne do německa, ani do ameriky, ale do ruska.
   Já to prostě nechápu, kde jsme udělali tu zásadní chybu, že to začlo jít takhle šejdrem.....Já nechci nikam emigrovat, ani se třepat hrůzou, co ten úřední xindl zase proti občanům vymyslí.....

   Vymazat
 21. Zatím jsem trochu zaskočen oním omílaným Brexitem.
  EU prosperovala, dokud expandovala. Kdo bude platit Řeky, Bulhary, či dokonce Ukrajince ...
  Ono to ale vypadá zřejmě jinak, než je ve skutečnosti. S Brexitem dojde k devalvaci, což povede k dalšímu natištění dolarů a jede se dál. Zbohatnou zase ti nejbohatší, ti chudší to zaplatí, protože budou mít víc práce a paradoxně víc vydělají.
  Nějak ovšem nechápu, že Britové nemají záložní plán a potácejí se v chaosu. Anglie už není velmoc, co bývala a EU je kolos, který ovlivňuje ekonomiku celosvětově. Předpovídám další bordel, nestabilitu a harašení zbraněmi. Zřejmě to odnesou zase nějaké jiné země, aby se odvedla pozornost od podstaty.

  OdpovědětVymazat
 22. Panove nahlednete na
  Aktualne CZ, tam je narku a zoufalstvi, jako po Huricanu Wanda na Floride.

  Tam se stale schazi ti nejhloupejsi lide z Ceske republiky.
  Intelektualni aristokracie ceskeho naroda byla vypovezena, a vyhozena do posledni osobnosti..

  nick honolulu zaspiva vsem tamnim "Eistainum" pozdravnou zdravici slozenou ceskym narodnim umelcem ze Smichova, jen
  pro ne :
  "VSECHNY MYSI V JEDNE DIRE - JEDNA DRUHE PRD.L LIZE"...atd.

  (Prof. Horejsi ve jmenu stareho kamaradcaftu, Pepa Repa rikal, ze Vam najde nove zamestani primerene Vasemu I.Q..)
  AT ZIJE DONALD TRUM ! Very Well done Britainnia - Well done !
  Celemu Aktualne CZ honolulu venuje Song
  RULE BRITANNIA (British Patriotic Song ) na youtube.
  Pro lepsi naladu !
  HUUUU, ha, ha, ha.
  nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
 23. Je slušně nastartováno.Další referenda o vystoupení z této tiranské organizace, budou pokračovat.Holandsko, Švédsko, Francie, jeden z těchto tří, na druhém, "stříbrném", místě.

  OdpovědětVymazat
 24. Panove, NEJNEBEZPECNEJSI je z nich monsignor Halik.
  Kdyz ctu jeho vety, tak se musim privazat k zidli, jinak spadnu pod stul !

  On prirovnava souhru fotbaloveho teamu, skaldajiciho se z nekolika ruznych rasovych kultur, k souziti ras a kultur v jednom narode...
  Prusvih je, ze takovy narod s takovymi vztahy nikde neexistuje. (Objel jsem svet 2x a na nic, takoveho jsem nikdy nenarazil.)

  Haliku, z Frankfurtu leta prime letadlo do Johannesburgu a z letiste je kousek (20-25) km Hillbrow. Dokazes tam prezit TYDEN ? Predved nam to !

  Halik rekl, ze se nemuze uchazet o urad presidenta pro nedostatecne I.Q. naroda. (V jeho ocich Cesi, jste
  hlupaci !)
  HUUUU, ha, ha, ha,..
  SLAVA DONALDU TRUMPOVI ! Lepsi zitrky jsou na obzoru !

  Haliku, pockej az Te potka Jeanine Pirro, takoveho sprdaka jsi nikdy nezazil. Ta ma vyridilku jako kulomet. (Radej pozadej o SPANKING na holou zadnici ! ONA JE HEZKA !)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Jen do nich, bijte je hlava nehlava.

  OdpovědětVymazat
 26. Lepší večer suchý chleba míti, nežli v domě plném hovad žíti. Řekli si Britové a práskli dveřma.

  OdpovědětVymazat
 27. POZOR Cesi !
  Predkladam budouci Ameriku ! Rozhodne ne tu vcerejsi a minulou !
  Zde, mate tu Ameriku, ktera je nejlepsi zeme na svete !

  To je i vase Amerika Cesi !
  Ta nema nic spolecneho s Neokons, Hillary, nebo hlupaky z prazske kavarny, kteri si mysli, ze maji pravo UKRAST jeji hlas a zmanipulovat jeji nazor !

  To rozhodne neni Halikova, Sobotkova, Merkerove, ci Peheho zeme.

  Je to zeme MAJORITY Americanu, zeme Donalda Trumpa. Soudkyne Jeanine Pirro. Vsech mojich kamaradu a moje.

  Tato nadherna zeme je v hlubokem rozporu s primitivnimi indoktrinacnimi srackami, ktere hlasa napr. Merkerova, na oduvodneni jejiho otevreni bran Evropy Islamistum.

  Shlednete na YouTube !
  JUDGE JEANINE : BREXIT IS JUST THE BEGINNING.
  (Brexit je pouze zacatek.)
  Vy panove ve vlade a na pozicich vlivu shledne 2x !
  Budete potrebovat politickou orientaci urgentne.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu

   Pokud Hitllary vyhraje .... a čemž se mluví, pak USA jdou do prdel....e, toto je fakt. Vše nasvědčuje tomu že to Trump nevyhraje .... pokud Trump nevyhraje pak US a EU budou spláchnuty .....

   Nezapomeň na to že corporation of US inc., je zbankrotovaná již velmi dávno. Petro-dolar je v hajzl...u.

   Zlato šlo nahoru od BREXITU o 67 DOLARŮ a bude to kulminovat ..... Fort Knox je prázdná ...

   US dollar půjde k čertu ..... budete mít nový národní dolar a ten půjde dolů a dolů a dolů .... na to aby byl kratý zlatem nemáte ... zlato bylo rozkradeno....

   Trump je stále naděje .... nevím kdo je za ním .... ale určitě ne andělé....

   Vymazat
 28. To jsou neposlednejsi vety soudkyne Jeanine Pirro - dnes 26. cervna 2016.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Judge Jeanine je fajn ....

   Mrkni se na Anna von Reitzinger .... vypadnou ti oči z důlků ...
   A to není vše ....

   Vymazat
 29. Dávám Brexitu 3 dny, než to z nějakého formálního důvodu stornují.

  OdpovědětVymazat