Reklama

.

.

středa 8. června 2016

Peklo se blíží a my - nic


Luděk Prokop
8. 6. 2016
V posledním období se nestačíme divit, co všechno se na nás hrne za hrozby. Od imigrantů počínajíc, atomovou válkou za prapodivnou svobodu končíc. Programy televizních stanic nás zahlcují násilím, sci-fi katastrofami, sci-fi horory i válečným běsněním s nepřekonatelnými americkými hrdiny nadpřirozených schopností.


Naše vědomí i podvědomí je důsledně zpracováváno pro akceptování myšlenky na možné rozpoutání války. Nejen záplavou výše zmíněných programů televizních stanic ale i jejich každodenním tendenčním zpravodajstvím, zanášeným polopravdami a lžemi, při zamlčování nehodících se informací. Zpravodajstvím doplňovaným humanitárními „diskuzemi“ analytiků a politologů totožných názorů, tedy diskuzemi bez diskuzí opravdových oponentů.

Médii všeobecně, nejen televizními, je v masovém měřítku usilovně vyráběn nepřítel v podobě Ruska. Za nepřítele číslo jedna, pro rozpoutání velké války - nepřítele naprosto nezbytného, bylo vybráno z řady důvodů, veliké a po fázi rozkladu stále sílící Rusko, jako ten nejvhodnější objekt. Těch malých nepřátel již byla celá řada a pokryteckou falešnost záminek, včetně nehorázných lží, pro zdůvodnění jejich napadení s humanitárním bombardováním, vedoucím k devastaci a k chaosu v řadě zemí, falešnost těchto záminek, včetně nehorázných lží, se nastálo utajit nezdařilo. Nicméně, vzdor tomu všemu, vzdor zmíněným provaleným lžím a falešnosti záminek, se daří u části populace, tvořit falešný a nepravdivý obraz Ruska jako nepřítele. Jsou prostě mezi námi tací, u kterých masmediální sugesce funguje.

Vzhledem k těžko utajitelným velkohubým prohlášením prezidenta USA i představitelů zločinného spolku NATO, (včetně toho našeho z ČR), a vzhledem ke skutečnostem vypovídajícím o růstu počtů základen NATO i o jejich obkličování Ruska, kterému nezbývá, než reagovat obrannými opatřeními, vzhledem k tomu všemu, včetně předchozích počinů s výše zmíněným humanitárním bombardováním, je tvorba všeobecně převažujícího smýšlení o agresivitě Ruska a o mírumilovnosti USA, stále nesnadnější. O mírumilovnosti, nadměrně provázené evidentními projevy válkychtivosti, při nehorázně rostoucím počtu provokací vůči Rusku. Ano, budí to děs, protože to překonává hranice únosnosti a trpělivosti.

Naše vědomí i podvědomí je důsledně zpracováváno pro akceptování myšlenky na možné rozpoutání války. A sice bez jakékoli zmínky o pravděpodobnosti blížící se jistotě, že taková válka by byla katastrofálně zničující, pro většinu obyvatel planety, ne-li pro život na zemi jako takový. Přesto se vyskytují neskutečné bláboly poslanců (respektive poslankyně TRP 09) o tom, jak atomová válka s Ruskem by byla válkou za svobodu. Odezva u ostatních kolegů ze sněmovny na takovou nehoráznost takřka mizivá. Čemu asi tak mají takové hlášky sloužit? Spolu s absurdním masírováním veřejnosti o agresivitě Ruska, kdy jeho evidentně obranné reakce, jsou v masovém měřítku vydávány za agresivitu - a naopak - agresivní stále častější a výraznější provokace mají být obrannými počiny. Čemu a komu to všechno má sloužit? Máme se snad smířit s myšlenkou, že jaderný armageddon, je ve jménu svobody a demokracie nevyhnutelný?

Povšimněme si, že nepřítel číslo 1, Rusko, nám je představováno, jako kůl v plotě, jakoby to byl sám voják v poli, jediný náš nepřítel bez spojenců. A my máme spojenců jako hnoje (i když nás již sprostě zradili). Nyní máme nepřítele, kterého je v zájmu našich spojenců nutné zničit. Že by nám nemělo, pod nepřekonatelnou ochranou spojenců z NATO, hrozit žádné vážné nebezpečí?

Povšimněme si, že v záplavě vševědoucích úvah politiků, politologů, analytiků, zpravodajců, reportérů a novinářů, se jaksi vytrácejí úvahy o možných následcích konfliktu s Ruskem konkrétně pro nás, pro naši zem. A raději humanitární všeználkové nahlas neuvažují o velice pravděpodobných spojencích Ruska (o Číně například). Ano, to by pečlivě budované absurdní úvahy veřejnosti, na (pro nás) neškodnou válku, mohly dostat značné trhliny.

Co jen to může být za lidi v médiích a v politice, kteří se na tvorbě povědomí o nevyhnutelnosti války, o nepříteli z Ruska a jeho agresivitě, tak či onak, více či méně usilovně, podílejí? Žijí snad v choromyslné představě, v bláhové naději, že jejich patolízalství k války chtivým usákům jim zajistí nějakou ochranu? Nezajistí ani jim, ani jejich dětem nic jiného, než totální zmar. To jejich patolízalství k války chtivým usákům, může nanejvýš tak akorát přispět k přiblížení katastrofy a zániku. Děti neděti, žijeme dnes a zítra ať přijde třeba potopa. Všechno jedno.

Stupňování nepokryté agresivity a provokací zločinců z USA ovládajících zločinecký pakt NATO, vyvolává dojem, že už k jejich válečným záměrům nepotřebují nezbytně nutně přesvědčit všeobecné mínění o tom, že nikoli oni, ale Rusko vyvolalo válku. Vyvstává otázka, proč nadále pokračují v bolševické propagandě o nepřátelsky agresivním Rusku. Jistě, mají na to dost zabedněných, bezcharakterních lidí v pozicích politiků, politologů, analytiků, zpravodajců, reportérů a novinářů, odhodlaných obětovat budoucnost potomků, (mají-li nějaké), ve víře, že jim samotným se nemůže nic stát. Musí pokračovat ve zmíněné bolševické propagandě. A sice proto, aby většině lidí v Evropě, případně i v USA nedošlo, která bije. Aby té většině lidí pod náporem imigrantů v EU ani na mysl nepřišlo a nedošlo, co všechno jim a jejich potomkům hrozí. Tedy alespoň do doby, než bude hotovo, připraveno a rozpoutáno peklo na zemi.

Američtí vůdci připomínají mentalitou dementní dítě, které je neodbytně nutkáno rozkopat mraveniště jen proto, že jej irituje řád v mraveništi a taky, aby se zabavilo. K této mentalitě se pevně váže i mentalita Adolfa Hitlera, s touhou neomezeně vládnout světu. K čemu mají potřebu svést započetí atomového armageddonu na Rusko, můžeme jen fabulovat. Až jim ale dojde, že stejně většina lidí to jejich masmediální prolhané blábolení nebere - a navíc, že na tom vůbec nezáleží, protože lidé nijak nereagují, tak to vypukne. Náš konec se neodvratně blíží a než k němu dojde, ještě jim za to stačí nějací patolízalští dementi poděkovat. Poděkovat v bláhové naději, že jejich patolízalství jim zajistí nějakou ochranu. Nezajistí - ani jim, ani jejich dětem.

48 komentářů :

 1. Další šulek co tady kvičí jako o život o "válce NATO a USA a neodvratném konci". Je dneska už poslední nebo máte ještě nějakého na skladě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi obyčejný lulan bez bázně a bez mozku.

   Vymazat
  2. Ááá pepek vyskoč! Pepku vyskoč!

   Vymazat
  3. To jje vcelku logický, že "my nic" - a co bysme jako měli? Však tento rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Řecká azbucká lůzokracie opět oblažuje svět.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!!
   Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu nebo z ruské Berjozky! Asi tak ...

   Vymazat
  4. Jen mám takový podezření že Pauk není původcem textu, páč jsou tam odkazy na Paroubkův LEV21 a žádný na Babiše a ANO, nicméně je to brilantní analýza ....

   Vymazat
  5. Jo je tam je tam - sorry! ale Pablbka bych z toho už vynechal! Má tam dát Konvičku:)

   Vymazat
  6. 22:43
   Nikoho nezajímá, že máš v hlavě nasr*no! Příště se vykaď rovnou do záchodu! Nebo nos záchodovou mísu místo čepice, aby z tý tvý mentální řitě neunik ani pšouk!

   Vymazat
  7. Pauk, blbe, Pauk! Kde vidíš "š"? Kup si brejle pitomo ...

   Vymazat
  8. Však Bořek Pauků nikam neutíká, ani před lapkovskou husitsto-bolšánskou sbřeží! je to borec! Na Bělehrad!

   Vymazat
  9. Máme na skladě tebe, Pepku. A teď zameč a vyskoč!

   Vymazat
  10. 23:13, co to tu všude tapetuješ ten hnůj ty růžová buzno, ten Pauk je tvůj přítel z buzispolku? Vžyť je to tupý srudentík ze strany zelených teroristů a jeho otec byl tajemníkem UV. To sis nasral do chřtánu soudruhu husito.

   Vymazat
  11. Jsi debil. Tečka.

   Vymazat
  12. Esisis zaostalej rudej blbe nevšim, tak to dělám kombinovaně! Někde přidám to, jinde namíchám kus onoho a pak studuju reakce kreténů tvýho typu:))

   Vymazat
  13. A musím zkonstatovat že výsledek mého expermentu z 85% potvrzuje přesnost analýzy čechyše gezindlu monarchisty Pauka (nikdy jsem ho neviděl, pouze jsem si pod článkem v Reflexu přečetl jeho komentář a reakce tam na něho byly zcela odlišný. Je vidět příslušnost tamních diskutérů k elitě národa a zdejší k lůze).

   Vymazat
  14. Je neuvěřitelné, co za sračkomety, např. 22:12, 22:43 a další, zplodila tato demokratúra :-(

   Vymazat
  15. Máš přeci siderický pravítko, Cibulko, tak si ho můžeš přeměřit, ne?:)

   Vymazat
  16. S tímhle xichtem už asi v pekle žije dost dlouho:)))

   Vymazat
 2. 22:12- Vy jste opravdu Žid, věřící "židům" v USA, že Vás ochrání. Izraelci se jistí u Putina, co Vy, taky?

  OdpovědětVymazat
 3. Utíkejte si vy idioti rychle nakoupit konzervy, schovejte se do sklepa, zamkněte zevnitř a už nevylejzejte. Válka, jaderný armagedon je za rohem! Jen tak ji můžete vy psychopati přežít. Psali to tady dnes už aspoň 3x. Tak šup šup.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Utíkej si koupit konzervu ty, ty antikomunistický kokotí vemeno!

   Vymazat
  2. Proč on? Má tak vybavenej protiatomáč o jakým se bolšánskejm lůzrům toho vašeho "zvláštního ražení" může leda zdát:)))

   Vymazat
  3. Pepek jo? Ten má jen prošlapaný špinavý kecky, neostříhaný nehty a smrad v puse.
   Ten je rád když na americký ambasádě vyžebrá na chlast.

   Vymazat
  4. 23:07 až 23:21

   Soudruzi, vy tu válku berete evidentně na lehkou válku. To se vám nevyplatí.
   PEKLO SE BLÍŽÍ!!! Zachraň se kdo můžeš!!!

   Vymazat
  5. Ať žije válka! Nach Moskau! Von Finland bis zum Schwarzen Meer! - https://www.youtube.com/watch?v=QmDcVb1prjk

   Vymazat
  6. 23:43 víš co píšeš chlapče.Válka je něco strašného.Toto slovo jsem nesměl nikdy vyslovit.9669

   Vymazat
 4. Vy machři, kteří se zde tváříte jako největší borci by jste, kdyby k něčemu došlo, zalezli jako krtci a ani by jste nedutali. To samé slavná a neporazitelná armáda USA. Tato nepřekonatelná armáda zatím každou válku prohrála, nebo ji ukecali na remízu. Pardon, musím jim přiznat jednu vyhranou, když 20000 statečných po zuby ozbrojených vojáků USA, pod prapodivnou záminkou ochrany amerických studentů, napadlo a obsadilo malý do té doby svobodný ostrůvek GRENADU, který bránila velmi špatně vyzbrojená domobrana a cca 2000 taktéž špatně vyzbrojených vojáků. To i náš národ těch válek vyhrál více, to nemluvím o Rusku, které vyhrálo většinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zajímavý, všechny války prohrát a přesto být už nejmíň 70 let nejmocnější zemí světa. To mi hlava nebere. Zázrak, haleluja! :-D

   Vymazat
  2. 23.43 A kdo ti to řekl,že je to nejmocnější země světa-ohava z bílé chatrče,co.Podívej se na svět reálně,blbe.ussa jsou v pr...li.

   Vymazat
  3. Hlava ti to nebere,protože v ní máš nasráno...

   Vymazat
  4. Nemilí blbínci - jeden jak druhej tak třetí - tu poslední válku která doopravdy skončila (i když se neví kdy začala) jsme prohráli my všichni! Další války které se od jejího konce vedou se pouze a jen přesouvaj po globusu, ale nevyhrávají ani neprohrávají! Pouze vypukají, uhasínají, aby doutnaly a sem tam se opětovně rozhořely, ael permanentně pokračují! Protože žádný konflikt po roce 45 dosud neskončil ta jak války končívaj: podepsáním kapitulační listiny poraženým jako výraz uznání porážky a s tím i stanovení podmínek vítězem pro poraženého, jako je odejmutí území, vyměření reparací atd. atd.

   Vymazat
 5. Tak se mi chce zvracet z těch blbů,co ignorují realitu a navíc s inteligencí debilů srovnatelnou s migranty z Afriky,vylívají ty své splašky do éteru.Kolik má základen Rusko u Ameriky a kolik naopak.Vím,teď se matika nenosí a navíc a těch USA je už pro blba nespočízaně.Asi taky funguje telepatie,když v jeden den se dají na pochod miliony od Pakistanu po Maroko a dolu do Afriky.A proč,když jsou tak bohatí,že na tu cestu mají.Proč dnes můžeš rýpat do křesťana,budhisty,ale pod zákonem ne do muslima.A tak se dá pokračovat dlouho,jenže se musí o tom přemýšlet a taky musí být čím.Najděte si výpovědi vojáků co byli na misích,co je to US Army.A díky přisrávačům se tomu nevyhnem.Takže Bůch ochrañuj slušné a přemýšlivé lidi a čert vem přisrávače!

  OdpovědětVymazat
 6. 1984. Buďto jdeš s proudem, nebo seš v píči. Nakonec tě to semele a nasadíš opravdickej úsměv mikymauze.

  OdpovědětVymazat
 7. jako mlady jsem si myslel že největši hovadiny toči rusaci to že je holivud předhoni v idiotismu a kretenismu což je dnes oblibena strava zdegenrovane mladeže taktomu bych nikdy nevěřil jakože panbuch neexistuje

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hollywood byl vždycky sračkoidní! Točil přitroublé slaďáky, westerny o pistolnických hrdinech, gangsterské krváky nebo oslavné filmy an americké námořní a jiné hrdiny! Páč ho vlastnili a ovládali Židi - všichni to Goldwini, Mayerové, Foxové, Zuckorové či Warneři! Ti všichni měli za úkol lhát, vytvářet "americký sen"!
   V SSSR se oproti tomu točily filmy kvalitní, ale i ty se podařilo stejnému etniku zaneřádit propagandou ...

   Vymazat
 8. Čím se živíte, klikáním? Nebo předepisováním uklidňovacích prášků? ... To je skoro revoluce.

  OdpovědětVymazat
 9. Němci mají jasno -

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html

  „Jen se podívejte na třetí generaci Turků, zejména na ženy. To je přece enormní inovační potenciál,“ dodal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mrzák obdivuje zahalené baby.

   Vymazat
  2. Němci si s tím rasovým plánováním a lidoinženýringem nedají a nedají pokoj.

   Vymazat
 10. Krásný Nový Režim po dlouhém čekání dostal od válu Dietly, Vávry, Zemany, Poláky a Vorlíčky, a nasadil do boje za trvale udržitelný popcorn a spokojenost údernou svobodně-demokratickou Růžovou Zahradu, Ulici a Vaření s Mírou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezky napsáno.

   Vymazat
  2. Jak lvové bijem o mříže, jak lvové v kleci jatí.

   Vymazat
 11. Vysoka aktivina uSSackych trollu pod clankem + jejich vysoka agesivita = clanek trefil hrebik na to spravne misto

  OdpovědětVymazat
 12. Kolektivismus je potírán, kde se jen podíváme. přitom je to on, kdo je zárukou nejvyšší míry bezpečí jednotlivce i společnosti. Individualismus a kolektivismus jsou dvěma stranami jedné mince. Kdo se je snaží od sebe oddělit je idiot. Amerikanizace – individualizace společnosti je idiotizace společnosti. O kolektivní – politické zodpovědnosti a vině se lze dovědět více z knihy Otázka viny od německého filozofa Karl Jasperse. Následuje text mé nové „rebelské“ písně.
  Kapitalismus
  Každý proti každému všichni proti všem
  Civilizací se probojujem
  Každý proti každému všichni proti všem
  Krvelačná bestie nám sedí za krkem
  Ty mne jistě okradeš já tě okradu
  Vazalové kapitálu nejsme pozadu
  Ty mne jistě okradeš já tě okradu
  Přikradem se k sobě s kudlou ze zadu
  Ref.: Kapitalisme nutíš světu strašný tvar
  Tyranii hrůzy válek multi-kulti svár
  Kapitalisme nutíš světu strašný tvar
  Vedeš lidi do otroctví humanitě zmar
  Ve fraku elita v hadrech spodina
  Nesvéprávní slaboduši jedna rodina
  Ve fraku elita v hadrech spodina
  Brzy nám odbije poslední hodina
  Bezohledný zisk nás tvaruje
  Svévolný trh nám diktuje
  Bezohledný zisk nás tvaruje
  Svobodu nám krade morál rabuje
  Ref.: Kapitalisme nutíš světu strašný tvar
  Tyranii hrůzy válek multi-kulti svár
  Kapitalisme nutíš světu strašný tvar
  Vedeš lidi do otroctví humanitě zmar
  Každý proti každému všichni proti všem
  Civilizací se probojujem
  Každý proti každému všichni proti všem
  Krvelačná bestie nám sedí za krkem

  OdpovědětVymazat
 13. Jestli by člověku nebylo lépe v Bohnicích s plastikovým mečíkem na houpací Rocinantě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro A z 14:22h :
   Nevím,možná že ano, ale jen do doby, než by Bohnice zprivatizovali ... nebo je slízl atomový plamen.
   Pavel p

   Vymazat
  2. Jak praví stará moudrost, dokud se houpá, ještě se neshořelo.

   Vymazat
 14. Já si myslím, že oni politici slouží nějaké dosud neznámé síle. Ta síla zove hegemon a podléhá ji každý, který umí ovládat lidi.
  Lék na to je neposlouchat, nevolit a distancovat se.

  OdpovědětVymazat