Reklama

.

.

neděle 19. června 2016

Po Šlachtovi by měli odejít i Ištván a samozřejmě Pelikán


vyvadil jiří novýJiří Vyvadil 
19. 6. 2016    Vaše věc 
Že odešel Robert Šlachta, je výborná zpráva. Chudák všem nám sdělil, že deset let přespává v autě či na ubytovnách. Ale ten apartmán v Harrachově, před kterým byl před cca 3 roky viděn se Lenkou Bradáčovou, jako ubytovna nevypadal…A to se deset let nemyl a nečistil zuby?


Je to v podstatě velmi slabý policista. Srdcař jistě, diletant také.

A k němu patří Ivo Ištván. Sypu si popel na hlavu, že jsem kdysi chtěl, aby byl Nejvyšším státním zástupcem.

Výsledkem jejich nejdramatičtější prokurátorsko-policejní akce v historii České republiky, při které se bouraly dveře na Úřadu vlády je trapnost a nic.

Před třemi roky neprozřetelně premiér Nečas ve Sněmovně řekl, že plukovníci nebudou rozhodovat, kdo bude či nebude ministrem.

Do tří týdnů mu Šlachta – Ištván odvedli jeho milenku v poutech a on musel padnout.

Když před měsícem Chovanec řekl, že bude provedena reorganizace v útvaru ÚOOZ, tak jsem si řekl: No a teď máš Milane na mále, Šlachta po Tobě půjde a sejme Tě.

Milan Chovanec ale není hlupák a tím, že dal termín 1. 7. 2016 zcela zaskočil prokurátorsko–policejní skupinu Šlachta-Bradáčová-Zeman-Ištván…

Ta rychlost je lehce paralyzovala.

Nestíhali připravit protiakci a Chovance neodvedli v železech.

Okamžitě se však propojili se svou vlivovou skupinou Pelikán – Babiš a domnívali se, že si zopakují akci jako před třemi roky a ihned začali vyslýchat policejního prezidenta a jeho náměstka, aby u nich vyvolali strach z možného sloučení těchto útvarů.

Jenomže opakovaný vtip přestává být vtipem.

Z tehdejšího monstrprocesu byli tuším tři bývalí poslanci Tluchoř a spol. vyňati na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu a dnes Nagyová a spol. byla zproštěna z obžaloby.

Je dobré, že Šlachta se zaregistroval na Úřadu práce o zaměstnání. Někde u bezpečnostní agentury si jistě místo najde. Je mladý a snaživý. Prostě srdcař. Snad na to bude stačit.

Lenka ho také jistě někde u sebe přespat nechá. Plat má jako vrchní státní zástupkyně skvělý.

A Ištván by po dnešku měl Úřad práce také vyhledat. Ukázalo se, že měli pravdu všichni ti, kteří v tom viděli spiknutí a já se fakt dnes omlouvám.

Zbabělcem je Pelikán.

90% právníků se těšilo, že tento chaotický ministr spravedlnosti odejde.

Nic nevytvořil, jen kibicuje a vše ničí.

Slíbil, že odejde- Mnozí otevírali šampaňské a zase zůstal.

No nic. Patří ke hnutí ANO a tam fakt nelze ničemu věřit.

Jen plácají, plácají a plácají.

52 komentářů :

 1. ...plácají a plácají a drží se funkcí,jak hovno košile,protože jejich politicky bezpohlavní eunuchovský život v harému českého Borlusconiho skončí nejpozději vypršením prvního mandátu....další už nebude,už teď jsou stranou zombee...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fiktivní dopis Robertu Šlachtovi.

   Milý Roberte,

   tak Tě nakonec také dostali. Nebyli to ti, které chytáš a zatýkáš, ale ti, kdo je řídí, jejich nadřízené politické loutky a jejich vodiči. Byl´s dobrý, úspěšný a časem jsi jim přerostl přes hlavu natolik, že se Tě začali bát. Proto jsi musel odejít. Nejsi první a nebudeš ani poslední. Jen si vzpomeň, kolik kriminalistů a vyšetřovatelů stihl jen za posledních 10 let stejný osud. Dostali se příliš blízko k zájmovým oblastem mocných.. Skončil jsi stejně jako mnoho Tvých kolegů, např. J. Komorous. nebo K. Randák. A netýká se to jen policistů nebo vojáků. Stačí připomenout krach bývalého podnikatele a senátora senátora Václava Fischera nebo problémy soudce Vojtěcha Cepla ml. a mnoha dalších.
   Pamatuji si Tě ještě z doby, kdy jsi začínal na brněnské expozituře pod velením majora D. Už tehdy jsi vyčníval nad ostatní svým živým zájmem o vše, co se týkalo Tvé práce.
   A takový jsi zůstal dodnes.
   Než skutečně odejdeš, dokonej své dílo. Pochytej a pozavírej všechny aktéry vytunelování OKD, B. Sobotkou a jeho „poradci“ počínaje, všechny „managery“ OKD, Karboinvestu, NWR a dalších pseudofirem, pošli lovce lebek pro Z. Bakalu a jako bonus prokuratuře přidej ministra vnitra a policejního prezidenta s jeho náměstkem. Natáhni je na žebřík, obuj jim španělskou botu a zapni palečnice. Budou zpívat tak, že Karel Gott s omluvou vrátí všechny své Zlaté slavíky. Pak je všechny naházej do hladomorny, kde můžou zpytovat svědomí, pokud ovšem nějaké mají. Zůstane na Tebe vzpomínka jako na nebojácného a neúplatného policistu – lovce darebáků, a český národ a hlavně ostravští horníci dostanou aspoň malé zadostiučinění, ale lumpové všech druhů a barev velkou výstrahu.
   Protože než vstane nový Šlachta, bude to zase několik let trvat. A do té doby my, občané této krásné, ale tolik zkoušené země, kteří už máme plné zuby všelijakých politických, podnikatelských a jiných mafií a gangů, které nám ztrpčují život a jen nás okrádají o výsledky naší práce, vezmeme spravedlnost do vlastních rukou..
   Přeji Ti v novém období klidnější život, dobrou práci a přátele a kolegy, kteří za Tebou budou stát stejně jako dosud. A.B.

   Vymazat
  2. Konečně výborný článek o údajně jediném spravedlivém a nejschopnějším policistovi.Babiš s Pelikánem ho zneužili a jeho rezignací jako nenahraditelného chtěli všechny zastrašit, aby to sloučení dvou policejních útvarů zrušili. Pak sami všechny svoje výhrůžky odvolali a Šlachtu v tom nechali. Ale časem dojde na jeho objektivní zhodnocení. O monstrózní a tragické akci na předsednictvu vlády a se třemi poslanci už je všechno známo, ale nepíše se o zanedbané akci proti lihové mafii která stála život desítkám lidí, o tom, že vytvářel polici v policii když odmítal nadřízeným hlásit na čem pracuje a zasahoval do pravomoci jiných útvarů, pěstoval si politiky a novináře, nejraději se ukazoval před televizními kamerami a nakonec plukovník řekne generálovi že už mu nevěří a žádá jeho odchod.Měl to být protimafiánský útvar, ale o jejich boji proti mafiím kavkazským, balkánským a jiným už není slyšet, jen politické akce.

   Vymazat
  3. Podle Babiše je ministerský předseda lhář, ministr vnitra zrádce všech zrádců, policejní prezident tajtrlík a sluha, organizační změna v policii šaškárna a pod. Nikdo z takto urážených představitelů státu se nesnížil k tomu, aby Babiše pojmenovali podobně. Člověk s temnou komunistickou minulostí, který se bůhvíjak zmocnil velké části národního majetku, na "dno své kariéry" jak řekl, tedy na ministerstvo financí šel proto, aby měl informace o všech firmách a finančních tocích v ČR, přes Šlachtu měl informace i z policie, ty jedině ještě neměl kompletní, tak tedy ta hysterie, hrozby, zastrašování, že to poslední, tj.kontrola nad policií se mu zmařila. Otevřeně usiluje aby se jako slovenský oligarcha stal ještě navíc předsedou české vlády. Jakoby nám nestačila tragická zkušenost se slovenskými politiky ve vedení Československa (Široký, Dubček, Husák, Bilak). A průzkumy ho v tom údajně podporují. Dosti pochmurná budoucnost českého národa.

   Vymazat
  4. to 14:00
   Nejsem Babišovec, ale zaráží mě jak se určité vrstvy společnosti spojily proti Babišovi.Babiš nešel do politiky aby si "vydělal" nemá to zapotřebí, takže mu věřím, že ho to zde už přestalo bavit a rozhodl se, že zatne tipec alespoň těm nejhorším lumpům.Babiš nepotřebuje informace z policie, ten si může cokoliv koupit legálně.

   Vymazat
  5. On je v české vládě někdo, kdo nemá temnou minulost? To jsou zase hnusné antibabišovské žvásty. Všichni, kteří dnes mají nějakou moc, ji měli v době působení u Stb buď sami, nebo prostřednictvím svých rodičů. Nikdo jiný, než největší šmejdi a darebáci, se po listopadu 1990 v ČR k moci nedostal.

   Vymazat
 2. Nějak nechápu, proč u článku S.Klimenta je fotografie JUDr. Jiřího Vyvadila. Pokud jsou to jeho názory, či rozhovor, tak to má být uvedeno. Se závěry v článku uvedenými, ať je autorem kdokoliv, souhlasit nelze. Policista není tím, kdo nakonec rozhoduje o vině či nevině, tím je soudce(kyně). Když už dokonce i redaktor ČT 24 prohlásí ve večerním vysílání, že postup a odůvodnění soudkyně ve vztahu k nařízení odvolacího soudu je přinejmenším zvláštní(divné až snad nezákonné), pak bych se do Šlachty a Ištvána nenavážel s takovým poťouchlým potěšením a uspokojením. Fakt, že sekretářka (byť předsedy vlády) mohla úkolovat vojenskou rozvědku, a ta poslušně konala, je natolik neuvěřitelný a stupidní a nebezpečný, že to nelze bagatelizovat a zesměšňovat. Těch racionálních argumentů od odborníků z oboru bylo publikováno dost. Že to soudkyně nehodlá akceptovat, a nehodlá změnit předem zaujatý názor je na pováženou. Dokonce ani fakta, že tato "dáma" (Nagyová-Nečasová) byla? jistě zcela nezištně a pouze z dobré vůle mnohokrát obdarována prezenty v hodnotě deseti a sta tisíců. To nebyly jen "nějaké kabelky". A ne jen tak od kohokoliv. Ne, také bych už nedal ruku do ohně za nikoho. Informace o "konzultacích" na americkém velvyslanectví mě nutí být velmi, ale velmi ostražitým. Ale šmahem osoudit Šlachtu, a adorovat Chovance, to bych tedy nedoporučoval. Nebylo by to fér. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane, kdysi kdosi moudrý napsal, že Svĕt se netočí kolem Slunce ale kolem Dámského přirození. Vždyť jen co bylo kvůli nĕmu válek. Zkuste v tomto případĕ hledat i lidský(mužský) aspekt a zjistíte, jak je to vše jednoduché ba primitivní.

   Vymazat
  2. Ano,je to tu jak u blbejch na dvorku...pán z 0:06 má pravdu a ten pán z 7:53 taky,jak praví staré italské pořekadlo:"na jednom vlasu z dámského přirození utáhnete i pár volů..."

   Vymazat
  3. Blbost ne vše, ale puberťáci se točí kolem dámského přirození. Je pravda, že ne každému se podaří dospět. Proto nemocní tohoto světa zneužívají mladé lidi, za příslib nahých bab udělají jakékoliv zvěrstvo.

   Vymazat
  4. I ten VLAS BERENIKY !
   ..je vlastně (spíče:) chlup...

   Vymazat
 3. S napětím jsem očekával na kterou stranu se zdejší parta rudohnědých idiotů v kauze "Šlachta" připojí.

  A je to konečně tady! Hledat za tím nějakou logiku či konzistenci je ale zcela zbytečné, protože žádná není. Stejně jako není žádné logika v jásotu rudohnědých idiotů nad kandidaturou jednoho z nejbohatších lidí na US prezidenta :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste primitiv- 1:23. Vaše třesky plesky jsou jen bzučením hmyzu v našich uších.

   Vymazat
  2. ...a na základě jaké logiky jsi ty, chameleone, sesmolil tvůj příspěvek? Mám tam nějakou hledat? A dá se u takového primitiva nějaké logické uvažování vůbec předpokládat?

   Vymazat
  3. Rudohnědej je tvůj věčně vraženej ksicht v ussácký prdeli ty bezpohlavní odpade!!!!!

   Vymazat
  4. Ahoj novinkářská smečko - no tak jen si to rozdejte - ty hnusný nadávky - když už jste se naučili lézt sem na diskuze, které pěkně przníte a kazíte. Verbež závislá na bulváru, musí lézt úplně všude, kde lze ventilovat komplexy. O politice to není - je to o žvástech a verbálních zvratcích.

   Vymazat
 4. Vidis to Ty indoktrinovany HLUPAKU JEDEN - (1:23), jak malo rozumis Americe.

  American nehlida penezenku sousedum, ale svoji ! Je dulezite to, co Trump mluvi ! Neni dulezite kolik ma
  penez !

  Vzdy je nekdo bohatsi a chudsi v kazde spolecenske tride.
  MYSLENKY a vize jsou dulezite na statnich funkcich a ne
  penezenka !

  To jen v Cesku padne vlada kvuli kabelce a nebo smesne zarlivosti mezi dvema zenami. Z toho se kazdy chlap podela smichem.

  Plukovniku Slachto ! Udelal jste nam srandovni estradu a my se dobre pobavili ! Ted je cas se zaradit zpet k
  utvaru !
  OHOLEN, VYMYDLEN a v elegantni, na miru site uniforme !
  Predstirani prislusnosti k banditum v Mexicke Sierre se pro Evropu nehodi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 5. Tajna akce slavne rozvedky, meho oblibeneho plukovnika !

  (Neni to nahodou rozhovor mezi generalem Tuhym a plukovnikem Slachtou ?) Na youtube.

  Three amigos - Gringos falling from the sky.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. von vás ten humor přejde, až brněnská náboženská obec převezme zpět st. zastupitelství a v souručenství s modrými ptáky a hajným a jeho pytlákem začnou drancovat, co ještě zbylo.
  Ne nadarmo se říká, že ozubená pleš nestihla za posledních pět a dvacet roků ani jednou zvednou minimální mzdu, cikánům a ostatním připáleným tvářičkám rozdává každoročně desítky miliard, v Brně už i byty a jedinou jejich snahou je vyhladit Český národ.
  Když už není možné dosáhnout ustanovení vlády Čechů a Moravanů v Českých zemích, je nutné dosáhnout diverzifikace, "rotace" polit. stran. Aby se nezakopali u koryt. ČSSD je v současnosti stejně nebezpečná a stejně impotentní, jako v minulosti ODS nebo TOP 09

  OdpovědětVymazat
 7. (3:29). To jim to statni zastupitelstvi v Brne nesmite dat !
  Co by tomu rekla Regina Coeli, ktera ma sidlo hned vedle ? Hmmm ?
  Zanevre na Brno a mate prusvih s nebeskymi mocnostmi.
  Kdo neni Krestan, tak tam nesmi vubec chodit.

  Co se tyce snahy o exterminaci ceskeho naroda, tak mate pravdu, ale to nema s pripadem plukovnika Slachty nic spolecneho.

  Za kazdou z tech skupin stoji v pozadi jina skupina, ktera je daleko vlivnejsi. Proto je tento pripad tak zajimavy..
  Samozrejme je vsem jasne, kdo to je.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Pane plukovniku Slachto !
  Svet je velky a krasny ! Vse to, co plati v Cesku je uplne bezcenne nekde jinde a za velkou vodou 90 % lidi nevi, kde Cesko vubec je.

  Vetsina Cechu v republice, kteri proziji nejaky stress propadne depressy a ztrati zivotni perspektivu. Coz je chlapa nehodno. Ve svete je to jinak.

  Kdyby jste musel utikat, tak doporucuji Ameriku. Je to vyborna zeme a k policii by Vas urcite vzali - po ziskani obcanstvi.

  A kdyby jste se nahodou rozhodl pro Mexico, kvuli Vasi "mode", tak vezte !
  Je tam vyborna kuchyn. Prekrasne zeny s obliceji madon, ktere vam vezmou dech. Maji tam nadhernou melodickou hudbu a jejich zivot je plny emoci. Nosi na slavnostech nejkrasnejsi lidove kroje na svete. Jsou elagantni a pysni.

  V pripade, ze utecete do Chile, tak je treba vedet, ze je to silne millitaristicka zeme zaslibena pro kazdeho, kdo ma rad uniformy.

  A Argentina ? Tam je nejvice doktoru na zkraslovani zjevu muzu a zen na svete. Je to nej-jesitnejsi zeme na svete, kde idealem pro kazdeho neni nic jineho nez KRASA !

  A ted neco typicky latinskeho.
  Nana Mouskouri - Cielito Lindo. (youtube)
  Koncim k uleve vsech.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...taky už bylo načase...

   Vymazat
 9. ja bych řek že nejde vubec o praci policie ato ani nahodou jako že jde s určitosti hraničici sto procenty a vice a velice lukrativni doživotni koryta a že je policie prošpikovana komunistickymi estebaky a kagebaky je už jen takova prkotina o ktere se už ani nehodla nikdo bavit a navic je to veškrny nesmrtelny odkaz přištim vovcim jak se maji zachovatt až se zas vyhlasi pravda a laska ktera vždy zvitězi

  OdpovědětVymazat
 10. Nedávno znamená někde četl na internetu,že Šlachta,Ištván,Bradáčová a Pelikán jsou řízení z Usa.Mohu říci,že jsem zmatený! To zmámená,že GP mění směr?Že tu nebude nikdo potrestán,ani soudružka znamená?To je práce ze záhrobí Veškrny?Kdy se ho zbavíme?

  OdpovědětVymazat
 11. Kdysi jsem tady napsal, že Nagyové se nic ale vůbec nic nestane. Ta dala tolika, že to má posychrovaný nadosmrti. Dominy mají mocní rádi. Protože jsou jinak nedotknutelní, nechají si občas aspoň nabacat na zadečekod baby. I v tomto případĕ platí to arabské příslovií: Psi štĕkají a karavana jde dál...

  OdpovědětVymazat
 12. :))
  každý hnus jak si otírá hubu o poctivého člověka !

  Všichni ti ubožáci jsou jako zboží prodejní.
  Každého s těchto ,,autorit ,, si lze koupit,
  státní správa se stává supermarketem *

  OdpovědětVymazat
 13. anonym 1.23 - totální,ale totální blbeček....

  OdpovědětVymazat
 14. Věřte nebo ne, já si myslím že nejhorší úroveň mají
  soudy. Jejich soudní výroky jsou nepředvídatelné
  a to v případech trestních, občanských i pracovních
  soudů. Pryč se soudcovvskou mafií!!!!!!!!
  Václav

  OdpovědětVymazat
 15. Abych se přiznal, tak z toho, co se říká, tak této kauze nerozumím. Abych to pochopil a myslím si, že i další, tak k tomu potřebujeme vědět, co se neříká a tají (vo čem to je).

  OdpovědětVymazat
 16. V Česku bohužel neplatí vypovídání "pod přísahou". Lhát za takové situace je považováno za trestný čin. V případě Nagyové-Nečasové by bývalý premiér těžko mohl tvrdit, že o něčem nevěděl a nebo něco nerozhodl.

  V normálním soudním systému by nadřízený soud neposílal věc zpátky k původnímu soudu, ale případ by byl řešen o jednu úroveň výše. Ne tak v Česku, kde se případ vrací ke stejnému soudci, který mnohdy rozhodne proti mínění nadřízeného soudu.

  Policejní reforma je podezřelá od prvního okamžiku. Obviňovat Babiše z toho, že zpolitizoval trapně (ne)připravený policejní projekt může jen absolutní idiot. Jména těch z české vlády si čtenář lehce vyhledá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První, který by měl odstoupit je ministr Chovanec!!! Ten totiž VEŘEJNĚ LHAL!!! Několikrát prohlásil ve veřejných sdělovacích prostředcích:
   "POKUD ANALÝZA PROKÁŽE, ŽE SE REFORMA DOTKNE ŽIVÝCH KAUZ, TAK REFORMU NEPODEPÍŠU!!!!!!
   Nevím sice jakou dostal analýzu, ale jestliže změním vedení týmu v průběhu vyšetřování, tak už toto považuji za zásah do živé kauzy!
   Že mu jeho věty ještě NIKDO neotloukl o hlavu, to mají politici tak krátkou paměť?

   Vymazat
 17. Myslim si, ze v tomto mocenskem boji ma plk. Slachta dve moznosti.
  Bud odvola resignaci a vrati se k utvaru, kde budou dal pokracovat vnitrni boje, (coz je normalni) a nebo utece, ale ne na pracak do Brna.
  Radej nekam hodne daleko.

  Dustojnik policie s velkymi zkusenostmi je pozadovany expert specialista - vsude.

  On hodne veci vi, ktere jsou neprijemne pro nektere jedince v Cesku. Proto nemuze utect do civilu. Pro vysoke dustojniky policie teto specializace civil neexistuje. (Pokud to neni daleko.)

  Moralizuje panove prispevkari a topite se v nepodstatnych detailech.
  Pad Necasovi vlady na ojednavku, mu nebude odpusten, ale bude casem "zapomenut" jako maly neuspech. Kazdy z nas neco v praci zvore a dokud bude v teamu, tak je casem vse preklenuto.
  VOLVER, VOLVER (navrat, nebo-li return) je stara mexicka pisen k zamysleni.
  honolulu
  (8:18) necti me ! Ja to vidim z nadhledu a z dalky !
  Dobre se bavim !
  Ty ne !  OdpovědětVymazat
 18. Vyluštění této křížovky kolem policie,není tak složité.Když tajenka je,židy nesmí být potrestáni.

  OdpovědětVymazat
 19. (16:22) Jihoafricka policie v Johannesburgu rikavala, ze je 9 ruznych zpusobu, jak vyslect predatora z kuze.
  Desaty se nepocita, protoze je legalni a nefunguje.

  Panove v Cesku POZOR !
  Mezinarodni klepna nick honolulu, vas chce o necem informovat a tyka se to kazdeho z vas !

  Za posledni 2 roky bylo DISPLACED (dislocate, shift, dislodge,) 65 millionu lidi ! T.j. rekord v dejinach.

  Nemecko a zap. Evropa, je pod tlakem invaze barbaru preplnena, nad svoji moznou kapacitu.

  Invaze pokracuje ! Dalsi tisice jsou na ceste do Evropy.
  Tentokrat to bude K VAM ! Proti vasi vuli !
  To bude znamentat vas KONEC !

  Vcera se u nas v Chicagu porvali dve bandy opicaku a 13 jich bylo zastreleno. 26 je v nemocnicich.

  Jediny Donald Trump se s tim znazi neco delat.
  Stane-li se presidentem, tak bude velka vymena neschopnych autorit.
  Ta zasahne i zamestnance nynejsi administrace v Evrope.
  (Tomu se rika roshada.)
  Kdyz toto se ve svete deje, tak vse ostatni jsou pouze malichernosti.
  VOLVER ! Colonel Slachta ! Zabezpecte hranice ! T.j. Vase povinnost ! Stejne jako Vaseho generala a ministra.
  Jste vsichni na jedne lodi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,přesně tak,Evropa padne pokud se nebude bránit přílivu uprchlíků.Pokud vládnul socialistický tábor,tak se Američané krotili v posledních 20letech rozesrali všechno,Jižní Ameriku,Afriku,Evropu,BV,Astrálii,dokonce i Kanadu.

   Vymazat
  2. Světa znaly, Váš výrok v případu Šlachta
   „Za kazdou z tech skupin stoji v pozadi jina skupina, ktera je daleko vlivnejsi. Proto je tento pripad tak zajimavy..“
   napovídá, že tušíte složitosti vlivových skupin. Tím spíše mě překvapuje, že Trumpa prezentujete jako nejvyšší bytost, která nedbá na žádné vlivové skupiny a vše zařídí, jak říká. Přestaňte nás balamutit. P.K.

   Vymazat
 20. Pane světaznalý Honolulu,většího cockota než jste vy,jsem už dlouho nezažil.To máte rozleptaný mozek z těch geneticky modifikovaných sraczek,které tam do sebe rvete?

  OdpovědětVymazat
 21. (18:28) Jsem svetlonos a vy mi zavidite moje intelektualni kvality. Jinak by Vas prispevek nebyl abstraktni, ale sel by k veci.
  (Krome toho jste omezenec ! K policajtum se dostanete pouze jako pomocnik instalatera na procisteni hajzlu pro novacky. A v cestine se nepise cocot, ale kokot - vy propadliku.)

  A nyni panove nick honolulu predklada k posouzeni policii v Chile na videu.
  PARADA MILITAR 2013 - DESFILE DE CARABINEROS DE CHILE od Manuela Ajeandro. (na youtube)
  Tam se obcane obetmi invaze barbaru nikdy nestanou.
  Tam jsou policajti vlastenci.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Pane P.K. (18:55) ! Tak predne.
  Jeho cisty prijem po zdaneni je $ 980 000 DENNE !
  T.zn., ze on je opravdu nezavisly.

  Dale ! Kdyby dokazal splnit pouze 1/2 toho co rekl, tak by se ulehcilo celemu svetu , ktery by nebyl stale na pokraji valky s Ruskem, kterou pri dnesni technologii nevyhraje zadna strana.

  Pokracuji. Pro neschopnost lidi dneska, je vsude neutesena ekonomicka situace. Proto je potreba postavit do cela naroda nekoho - kdo to dokaze zvratit k lepsimu.
  On dokazal, ze je schopny.

  Musi se take prihlizet k tomu, ze ma dar psychologickeho odhadu a umi se obklopit schopnymi lidmi.

  Toto je clanek o vnitrnich organizacnich problemech policie v Cesku. Proto pani policajti vyuziji prilezitosti a s radosti vas informuji, ze americka policie (stejne jako hasici) jsou na strane Donalda Trumpa.
  On nema rad kriminalitu. Jeho matka byla kdysi prepadena.
  On chce zesilit pravomoc policie ! Dat jim vice autority v boji s kriminalitou.
  On chce reorganizovat i armadu, ktera je na jeho strane take. (Chce ji zpofesionalizovat.)

  Chce zmenit zdravotni pojisteni, ktere je neadekvatni.
  Chce reformovat skolstvi.
  Chce kontrolovat hranice ! Chce immigranty, kteri jsou prinosem zemi.

  Mate vy, nekoho takoveho ? Vase nektere autority uz vyhrali olympiadu v rektalnim alpinismu u Merkerove.
  honolulu - bystrozraky svetlonos.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To všechno chtěla Obamovic malpa taky.A jak to dopadlo všichni cítíme právě nyní.

   Vymazat
  2. Anonymní20. června 2016 21:42
   „To všechno chtěla Obamovic malpa taky.A jak to dopadlo všichni cítíme právě nyní.“
   Přesně takto to také vnímám. On dokázal nadchnout lidi k naznačované změně. Ovšem v praxi všechny naděje zklamal. Jestli ještě někdo Trumpa žere, že on bude ta změna, tak nechápe systém nevolených skrytých vlád v pozadí, které určují směřování země.
   Na druhou stranu, ve volbě Trump/Klintonová, bych volil Trumpa také. Ovšem bez nějaké euforie. P.K.

   Vymazat
 23. Nelze věřit nikomu a ničemu. V tomto ohledu demokracie předčila totalitu více než mnohonásobně.

  OdpovědětVymazat
 24. Nevim jak tento souboj gigantu dopadne.
  Amerika nikdy nebyla tak rozdelena ! Trump NEVLASTNI zadna manipulativni media, ktera by "masazovala" obcany.

  Media vlastni jeho nepratele. Jejich manipipulovani obcanu, vsak vubec NEFUNGUJE ! Nic na volice nazabira !
  T.j. az smesne, jak se zoufalci v mediich snazi a jaky zalostny, minimalni vysledek maji.

  Lide ho voli po millionech a je zajimave, ze jak staty severni tak jizni, ktere jsou definitivne rozdilne v mysleni - se shodnou na jeho kvalitach.

  O to vice jsou jeho nepratele flustrated a delagati, Republikanu jsou nam neznamym zpusobem nuceni Trumpa zrazovat.

  Proto GOP (vedeni Republicanske strany) denne mluvi, ze bude nominovat na presidenta jineho Republicana nez Trumpa, coz je PODVOD na millionech volicu.

  (Ja Trumpa volil take ! Proto budu nadavat - (GOP) v anglictine, tak jako nadavam zde v cestine.)

  Donald Trump na intriky GOP odpovedel, ze zalozi 3-ti stranu.
  To by znamenalo, ze Amerika by se octla znovu ve dnech ROSSA PEROTA z Texasu v roce 1992.
  Pamatuji si vsechno ! I to, proc to Ross Perot vzdal !

  Cesi NEDEJTE SE ! Hadanim se prohlubuje duse i v Praze a zvetsuje to inteligenci. (To rikaji doktori ! Pane dr. Davide, potvrdte to ! A vsechny politicke Hurvinky tam zprdnete !)
  Prestavka jdu plavat.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ,aby vám toho pana Trumpetu nedeterminovali,jak je v Emerice zvykem.

   Vymazat
 25. Pane honolulu, neskládejte zbraně a nechte plkající trouby jejich osudu. Vaše psané myšlenky mají jiskru a náboj(pro některé nepochopitelný), ale Ježíše ve své době také považovali za fantastu. Rád Vás s jistou rezervou čtu. "Bůh ochraňuj Ameriku a Evropu", protože lidé to asi neumí!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bůh ochraňuj Ameriku a Evropu - to se tluče. USA rozesírají celý svět a s Evropou, prostřednictvím imigrantské invaze se jim to obzvláště daří.

   Vymazat
 26. (21:42) "Obamovic malpe" - ( nevim co to je ? Ta cestina je denne tezsi. )
  Je krivdeno !
  Byl po nem zadan utok na Iran pro bezpecnost Izraele.
  On omitl a pres noc se stal neoblibeny ! (Media zapracovala.)

  Dnes nikdo nevi na ktere strane vubec je.
  Ale to neni dulezite, protoze je to vcerejsek.

  Zde se vede boj o zitrek, mezi stoupenci Donalda Trumpa a stoupenci Hillary, ktera je definitivne na strane Neocons a starych poradku/neporadku.

  Cela stara parta se boji zmen, kterych se Trump dozaduje.
  Bude to pro ne znamenat ztratu pohodlneho nic nedelani a dobre placene pomale degenerace.

  Panove, v Cesku je obdobna situace v mensim meritku.

  Media zatracuji presidenta Zemana a ten se nema cim branit. Nejlepsi bude, kdyz monopol na informace nebude dominovat pouze jedna skupina lidi, ktera projevuje mentalni zakrnelost, neschopnost a je symbolem stagnace.

  Vsimli jste si ? Pan V.J. Horak napsal, ze mam jiskru.
  To zn., ze moje navsteva prazske kavarny zapricini vzniceni methanoveho smradu - nic jineho tam neprodukuji ti "akademici"a vitaci Islamu do evropske civilizace.
  (Jdu se ted hadat na americkou besedu.)
  At zije Donald Trump !
  At zije cesky president Zeman !
  At zije madarsky prime ministr, Orban !
  honolulu - keen observer.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane luluznalý,ale opravdu už plácáte páté přes deváté.Jste světlonoš a vše víte,jako Benjamin Fulford.Já vím.A já dlouho nechtěl věřit ,že amíci i jiná jimi domestikovaná verbež jsou až taková paka.

   Vymazat
 27. Zapomel jsem zahrat panu plukovnikovi Slachtovi, VOLVER, VOLVER. (Vrat se ! Vrat se !)
  Nana Mouskouri na youtube.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 28. věřím jen sám sobě, důvěřuji jen nezvratný, hmotným důkazům a vím, že PČR STZ a JUSTICE jsou v rukou vobřezané smečky.
  O advokátní a notářské komoře nemluvě!
  Stejné je to i ve vládě a v parlamentě. Chovají se tady, jako na dobytém území

  OdpovědětVymazat
 29. Že jste pane Vyvadile takový b*b to bych do vás neřekl. J. Kamjdu

  OdpovědětVymazat