Reklama

.

.

čtvrtek 9. června 2016

Podívejte se, jakou spoušť způsobili teroristům ruští letci (video)9.6. 2016 Eurasia 24
napsal/přeložil ea24


Podle informaci řady médií, ruských i západních, ruské ozbrojené síly v posledních dnech zesilují své aktivity v Sýrii. Výsledek práce ruských letců prezentují v rámci vlastní propagandy i samotné teroristické skupiny.Podle portálu Rusvesna.su ruské Vzdušné a kosmické síly (VKS) v posledních dnech útočily na pozice teroristů v syrských provinciích Rakka, Aleppo a Homs

 

Například v pondělí 6. června letouny VKS zničily čtyři objekty nelegální těžby ropy Islámského státu v provinciích Rakka a Homs.
Mediální sekce teroristické skupiny Islámský stát neočekávaně zveřejnila potvrzení výše uvedeného faktu – video s více než desítkou shořelých cisteren určených k transportu produkce nelegální těžby a dalšími zasaženými objekty. Islámský stát zničené cisterny vydává za „civilní“.

Na záběrech z distriktu Mansura, západně od města Rakka, jsou kromě zasažených cílů dobře patrné i elementy ruské munice:
video
Zdroj: Rusvesna.su

Foto: YouTube.com

11 komentářů :

 1. A další ropa z břidlice je vprdeli. To zase bude kravál vJUSSlumpen bandě.

  OdpovědětVymazat
 2. To se Američanům líbit nebude a už ne vůbec Turkům, kteří z černého obchodu a krádeže ropy ze Sýrie měli obrovské zisky. Ani Izraeli se to líbit nebude protože taky profitovali z krádež ropy ze Sýrie, dokonce víc než Turci. Amici dodávají zbraně Saudům a Turků a ti pak vyzbrojují tzv. umírněné bojovníky opozice, kterou Amici už několikrát vyzbrojili a oni jim pak všichni utekli k Islámskému státu. Největší výrobce a dodavatel smrti - zbraní na světě musí válčit na celé Zeměkouli.

  OdpovědětVymazat
 3. To video je nějaký podvrh.Ty náklaďáky někdo zapálil a né bombardoval.Je divný,že po náletu jsou ty auta na kolech a ne převrácená

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmíš tak moc sledovat výplody holy-vůdů.

   Vymazat
  2. Slyšel jste už někdy o kazetové munici AO-2.5RT(viz. video)?

   Vymazat
 4. 19:51 ti Rusové házeji z letadla Molotovův koktejl,zřejmě železná zásoba od Stalingradu

  OdpovědětVymazat
 5. Bravo Rusové,ještě že Vás normální svět má!!!Molodci a Gerojové!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak nějak tomu moc nehovím. Pokud jsem v obraze, zak kazetová munice je zakázána a k této chartě se přidalo i SSSR a následně RF. Na videu vidíme nevybuchlou submunici z kazetové bomby toho času použitou (dle obrázků ve videu) VKS RF v rozporu s mezinárodním právem válečným. Asi bych ten jásot trochu ztlumil, protože tyto excesy mohou být použity proti RF nejen při jednáních v RB OSN!!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 7. No to je fosforová munice taky. To omezení se týká protipěchotních zbraní a min a ne protipancéřové submunice - prostředků s výbuchem formovaným projektilem, například EFP munition M898 SADARM...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Anonymní 12. června 2016 11:57
   Ano, souhlasím. Ale zajisté jste si všiml, že na fotografii je protipěchotní AO-2.5RT. Tím nezpoochybňuji Váš názor, ale ta cisternová auta byla zapálena právě touto protipěchotní submunicé.

   Ferro

   Vymazat