Reklama

.

.

pátek 24. června 2016

Porážku Islámského státu nechceme, prohlásil šéf izraelské rozvědky24.6.2016 Wertyz Report

Šéf izraelské vojenské rozvědky generálmajor Herzi Halevy na konferenci Herzliya vyjádřil izraelské obavy z porážky Islámského státu v Sýrii.

Halevy specificky řekl: „Izrael nechce, aby situace v Sýrii skončila porážkou ISIS. Stažení velkých mocností z regionu a ponechání Izraele proti Hizballáhu a Íránu, který má velké možnosti, postaví Izrael do těžké pozice. A tak uděláme cokoliv, abychom se v takové pozici neocitli.“

Halevyho slova potvrzují vše, co bylo veřejným tajemstvím už několik let. Izrael podporuje radikální islamisty, aby oslabil Írán a syrský režim, a tím ochránil svou existenci.

Zdroje: Al Masdar News, Press TV

32 komentářů :

 1. ISIS je Israeli Secret Intelligence Service - až po té co toto vyšlo najevo tak se rychle dělala kamufláž s DAESH ....

  ISIS je Israelsko-Americký projekt a byl vždy řízen z Turecka kde bylo řídící centrum v Ankaře ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vstupem Ruska do dění v Sírii vyšlo několik skutečností na povrch a to, že okolní země jako: USA, Turecko, Izrael, Saudská Arábie, Katar organizují, podporují a obchodují s Islamským státem a do světa křičí, že s ním bojují. Jsou tedy přímo odpovědni za masové vraždění křesťanů na území Sírie, jsou zodpovědni za migrační krizi, kterou vyvolali svým státním terorismem vůči suverennímu státu Sírie. Teď už jenom budeme čekat, až nám řeknou, že vše co USA, Turecko, Izrael, Saudská Arábie a Katar v Sírii napáchaly, je humanitární pomoc v zájmu zabitých občanů tohoto státu a jejich zabitím jim prokázali velkou čest.

   Vymazat
  2. Po celé Evropě, a pomocí vztahů s Evropou, i na dalších kontinentech musíme vytvářet neklid, neshody a nepřátelství. Tím získáme dvojí výhodu. Na prvním místě si udržíme kontrolu nad všemi zeměmi, protože budou vědět, že máme moc, kdykoli se nám zlíbí, vytvářet nepořádky a obnovit pořádek. Všechny tyto země jsou zvyklé vidět v nás donucovací sílu, již nelze obejít. Na druhém místě, pomocí našich intrik spleteme všechny nitky, které jsme natáhli do kabinetů všech států pomocí politických, ekonomických smluv nebo pomocí finančních závazků. Abychom v tomto uspěli, musíme se během rozhovorů a uzavírání smluv ozbrojit velkou prohnaností a prozíravostí, ale pokud se týče toho, co nazýváme "oficiálním jazykem", budeme se držet opačné taktiky a nasadíme si masku počestnosti a bezelstnosti. Tímto způsobem lidé a vlády gojímů, které jsme naučili dívat se na věci pouze zvnějšku tak, jak jim je ukazujeme, nás ještě budou považovat za dobrodince a zachránce lidstva.

   Vymazat
 2. BREXIT - znamená konec EU ..... Holandsko oznamuje svoje referendu na odchod z EU ....

  Pak bude následovat Německo ....

  Předpokládám, že k těm dvěma referendům nedojde protože nebude z čeho vystoupit - pouze VSTOUPIT, poněvadž nacistická - jezuitská organizace EU nebude exitovat ....

  EURO půjde do HAJ...ZLU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "M N Ě N E V A D Í, Ž E S I
   V S T Ú P I L, A L E, Ž E S I
   V Y S T U P I L."

   Vymazat
  2. Kde je bruselskej US-Pepek, ať se mu můžu vysmát do jeho nosatýho vopjezalýho xichtu?!? Teď se zmetek neukáže! Yupíííííí!

   Vymazat
 3. BREXIT otevřel taky dveře do chládku fašistovi Blairovi ...

  OdpovědětVymazat
 4. Vstupem Ruska do dění v Sírii vyšlo několik skutečností na povrch a to, že okolní země jako: USA, Turecko, Izrael, Saudská Arábie, Katar organizují, podporují a obchodují s Islamským státem a do světa křičí, že s ním bojují. Jsou tedy přímo odpovědni za masové vraždění křesťanů na území Sírie, jsou zodpovědni za migrační krizi, kterou vyvolali svým státním terorismem vůči suverennímu státu Sírie. Teď už jenom budeme čekat, až nám řeknou, že vše co USA, Turecko, Izrael, Saudská Arábie a Katar v Sírii napáchaly, je humanitární pomoc v zájmu zabitých občanů tohoto státu a jejich zabitím jim prokázali velkou čest.

  OdpovědětVymazat
 5. ISLÁMSKÝ STÁT je teroristickou pěstí židousácké zločinecké sebranky a celého "demokratického" Západu proti civilizaci s cílem vyhubit bílou rasu a ovládat celý svět!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. Stačí si přečíst Starý zákon, tam jsou plány pejzatých Chazarů krásně vidět.

   Vymazat
  2. ....přesně tak,tady vidí ti debilní zastánci a Izraele a židů vůbec,jak to opravdu je s tím jejich vztahem ke křesťanům,že o žádné "židovsko-křesťanskou civilizaci" nejde...jde nen o vztah "vyvolených a gójimů".

   Vymazat
  3. A co na to říkají Aškenázyové nebo safarští Židé ? Proč vše házíte na Chazary ?

   Vymazat
 6. AŤ ŽIJE SVOBODA! SMRT BRUSELSKÝMU "ŽALÁŘI NÁRODŮ"! YUPÍÍÍ!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Tímto sdělením gen.Halevy skutečně informovanou část světové veřejnosti ani nepřekvapil, natož aby šokoval. 14.9.2014 byla na českých alternativních médiéch zveřejněna zpráva od Edwarda Snowdena: "...Íránská tajná služba odhalila skutečnou a úplnou identitu Emira Daashe. Je známý pod jménem Abu Bakr Al Baghdadi; jeho skutečné jméno je Elliot Shimon. Je tajným agentem Mossadu v sionistické špionáži. Jeho falešné jméno: Ibrahim ibn Awad ibn Ibrahim Al Al Badri Arradoui Hoseini.

  Plán: dostat se do vojenského a civilního srdce zemí, které jsou prohlášeny za hrozbu Izraeli, aby byly zničeny a později se usnadnilo jejich převzetí sionistickým státem, v celé oblasti Středního východu, aby se pak vytvořil Velký Izrael...."

  V tomto kontextu po stažení (úmrtí) Elliota Shimona a po zřejmě úspěšných jednáních mezi Netanjahuem a Putinem mohl Israel položit karty na stůl a vyjevit tuto "šokující" pravdu.

  Politika je veskrze špinavá práce a její praktičtí vykonavatelé se nesmí štítit ničeho. Ani řezání hlav v přímém přenosu, ani vraždy Coxové, obětí v gay P clubu v Orlandu, v Pařížském divadle, Charlie Hebdo, 11.9.2001 atd. Cílem těchto brutalit je vyvolání zděšení a hysterie v populaci, která je následným šokem paralyzována. Takto cíleně vyvolaná neschopnost davu rozumně reagovat je vedoucími elitami hojně využívánou metodou k jeho manipulaci. Lid se v šoku po krvavých událostech dobrovolně a rád vzdá další části svých pravomoci k posílení autority, moci a vlivu ovládajících elit. Dříve nemyslitelná opatření se rázem stávají radoustnou realitou. Výkupným za vraždy na přání a v režii elit je paradoxně jejich větší moc nad námi, kterou jim dobrovolně a bez přemlouvání předáme. Asi máme v sobě zakódován stádní syndrom, stejně jako masochismus. Prostě se chováme tak, jak psychologové popisují "Stokholmský syndrom", nebo "syndrom týrané manželky".

  Naše lidská práva předáváme vůdcům stáda, aby za nás a o nás rozhodovsali ve svůj prospěch proti našim zájmům. V domění, že větší stádo je bezpečnější a stabilnější, než více malých vzniká EU a pod stejnou zcestnou ideou se plnou parou ženeme do celosvětového zotročení v NWO. A zřejmě není síla a na Zemi prostor, kde by národní a osobní hrdost, odpovědnost a síla překonaly tento stádní pud, lenost a bázeň z převzetí odpovědnosti. Tak se nechme dřít novodobými otrokáři!!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,v dělání zla a prosazování svých zájmů cizíma rukama a za cenu cizích obětí jsou židé opravdoví mistři a už hodně dlouho...a hlupci to né a né pochopit,přestože se některý vždy buď prořekne,nebo to i arogantně veřejně přizná....

   Vymazat
  2. Tak jsem se byl podívat na seznamu.cz a krom Brexitu ještě...

   V RUSKU UPADLA NÁKLAďÁKU NÁPRAVA ! ! !

   Mír s vámi !
   UFOun

   Vymazat
  3. Ferro: díky moc,
   že jste nám přeložil do češtiny nejpodstatnější část Lisabonské smlouvy.
   Děda.

   Vymazat
  4. To Děda 24. června 2016 13:06
   Rádo se stalo. Je jen zákonité a škoda, že myšlenky starců naprosto nezajímají mladé. Proto je svět stále tanm kde je a místo raketového rozvoje se neustále vrtáme ve vlastních exkrementech.

   Ještě doplněk myšlenek v úvodním přéspěvku: Jedniná země v E, která se encipovala je nyní GB. Je s podivem, že to je země, která se mnoho let cíleně věnovala politice multikulturalismu. Sama jej preferovala, rétorikou a činy politiků jej podporovala i v EU. Že by si, zkušeností poučena, raději chtěla problémy řešit s ohleddem na vlastní prospěch??


   Mne však napadá i jiné (možná pravdivější) vysvětlení výsledků hlasování v Brexitu: I já jsem zde před časem vyjádřil přesvědčení, že udržení GB v EU je prioritou vyvolených a že to mají i pomocí vraždy poslankyně Coxové posichrovaný. Jenže ono to asi není tak jednoduché!
   EU je projektem sionistických bankéřů, realizovaná stejným etnikem a politiky ovládanými ze zákulisí týmiž. Cílem je připravit obyvatelstvo k nástupu do vlaku směr NWO. Ale to znamená, že by měli nastupovat i oni vyvolení a to mnohým moc pod jarmulky nejde. V globálním otrokářském socialismu nebude až tak obrovský rozdíl mezi těmi co mají a těmi co na ně makají - vyjma elit mimo dosah v jakési reservaci, kam pravomoc a pohled NWO je zapovězen. Něco jako je ztvárněna imaginární situace na Zemi viděná z podzemí, versus skutečná realita v geniálním filmu "Sexmise".

   GB dnes vidím jako onu rezervaci pro vyvolené a nějaký obslužný personál gojimů. K tomuto závěru mne vede i
   vyjádření Junckera o vyčerpání všech možných úlev pro GB v případě setrvání v EU, které ovlivnilo nerozhodnuté Brity k hlasování pro Brexit (http://www.zvedavec.org/vezkratce/12967/). Proč by vrchní evropský vyvolený místo slibů, které ovládá mistrně, najednou použil odstrašující rétoriku? Rodina baronů z domu u Červeného Štítu stále řídí své finančí a korporátní impérim z ostrova a jejich vztahy s britskou a NL královskou rodinou jsou více než těsné. Nakonec bonmot, že USA jsou jen výkonnou ozbrojenou paží politiky GB, není ničím novým a vyjadřuje finanční ovládání zahraniční politiky USA.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 8. MIMOŘÁDNÁ INFORMACE !!!
  "Británie učinila moudré rozhodnutí a my jí gratulujeme. Již brzy kampaň za Czexit z úst našeho prezidenta. Těšte se. Tým OV TV" https://www.facebook.com/ovtv1/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na to moc těším!!!!...��

   Vymazat
  2. Určitě bych taky volil exit z EU. Jediné co jako obyčejný člověk z této organizace mám je volný pohyb po Evropě. Ale co je mi to platné, když stále nemáme zavedené Euro a i kdyby bylo, tak vzhledem k příjmům jsem cizincem i ve vlastní zemi, tak proč nacvičovat přežití v EU.

   Vymazat
  3. víte kolik infarktů bude v Českém rozhlase a kolik v České televizi?
   A to nepočítám náboženskou obec!!!

   Vymazat
 9. Je to logické, že nechtějí pejzatci aby skončily problémy v Syrii, co kdyby se začali zajímat Syřané o stále více obsazování Golanských výšin. To by nosatým nevyhovovalo, postupně to obsazují a obsazují, nerostné bohatství co tam je, o to jim jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. važ slova, říkej icikové, vobřezaní nebo něžněji, Zajordánští slované

   Vymazat
 10. tovarišč HALEVY není co dodat.
  boj bez nepřítele neexistuje
  válka bez dobývaného území taky neexistuje

  a když chceme neustále zabírat a obsazovat nová a nová území, musíme mít nějakého nepřítele, byť fiktivního

  OdpovědětVymazat
 11. Jak se nám ti Židi, pardon, Izraelci, krásně vybarvují. Jako vždy...

  OdpovědětVymazat
 12. Mladí Britové se rozzlobili na starší generaci kvůli výsledkům hlasování o vystoupení země z Evropské unie. Mnozí z nich v Twitteru píší, že důchodci, kteří hlasovali pro brexit, „zničili jejich budoucnost“. Starší konzervativci jsou však přesvědčení, že jen tento výsledek pomůže napravit situaci v zemi.
  Toliko citat!
  Mladi Britanikove si predstavuji svobodu pohybu a svou budoucnost v rozmlaceni Francouzkych mest,stadionu,konopi,chlastu a sexu,pricemz musi byt nalezite propircingovani a potetovani! Znam to z vlastni,nekolikalete zkusenosti!
  Malokdo z nich si vsak uvedomuje ze tohla je valka,valka Zidu proti krestanum na cely zemekouli! Misto rachejtli,tanku a olova litaji penize!Nicmene podstata zustava-Zidovskej svet a moc proti celemu zbytku sveta!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,soudruzi mladí eurohujeři můžou vyrukovat do ulic tak,jak vyrukovali u nás proti Zemanovi,s červenými průkazkami,ceduličkami "rotšildíky",aby bylo vidět ke komu patří a kdo je "tahá za fusekli" a pro koho ve své naividě pracují....pro samotného Velkého"Červenoceduláče"/Rothschilda....

   Vymazat
 13. Je sice opravdu hezké ze se Britům podařilo vystoupit ! A položil jsi někdo také otázku kolik lidi hlavně z Polska a i z Česka bude muset Anglii opustit i když tam dnes žiji a pracuji ! Nemají totiž Britské pasy ale EU a na semeno jsi je tam šetřit nebudou mají tam dost černých hub nalezlich z celého světa ze zemi které Anglie pomohla rozbit a vydrancovat ! Dnes to ale odnese hlavně východní Evropa když jim Britové řeknou Bay-Bay !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ale na trhu práce chybí řemeslníci a tak když se vrátí bude to k dobru našemu trhu práce.
   Sims.

   Vymazat
  2. Ikema Monika25. června 2016 7:43 - ty jsi někdy viděla ty nalezlý kobylky pracovat? a neuváděj tu světlou vyjímku ,která potvrzuje pravidlo a kdyby bbritští nezaměstnaní chtěli pracovat,tak by tam tolik východoevropanů nebylo

   Vymazat