Reklama

středa 15. června 2016

Přípravy na válku s Ruskem v plném proudu: Německé tajné služby převezme CIA už zcela oficiálně. Západní média má pod palcem dávno. Ukrajinská lež a evropská realita. Kolik času zbývá do invaze?


Eric Zuesse
15. 6. 2016 Zdroj a ProtiProud (překlad)

Eric Zuesse komentuje “zprávičku”, která šokovala nejen média a vysvětluje souvislosti “ukrajinské lži”, jež ukazují, kam směřují akce CIA a vlád států EU podřízených Washingtonu.

Podle zprávy, která se objevila v edici Německého ekonomického zpravodajství (Deutsche Wirtschafts Nachrichten, neboli DWN) 7. června, pod tiulem “Merkelová odstranila BND: USA budou nadále kontrolovat německé zpravodajce”, brzy projde německým parlamentem nový zákon. A kancléřka ho schválí. Podle tohoto zákona německá zpravodajská služba, neboli Bundesnachrichtendienstes (BND), bude od té chvíle vlastně jen pobočkou americké CIA.


Alles O.K. 

 

BND má být podřízena CIA tak extrémně, že dokonce americká špionáž namířená proti německým společnostem bude prováděná pod hlavičkou nominálně stále německé zpravodajské služby. Jakékoli samostatné rozhodování BND bude zcela “vyoperováno” a v novém zákoně pro ně není místo.

“V praxi to znamená, že americké zpravodajské služby, především NSA, budou moci nadále pokračovat v odposleších kterékoli německé společnosti nebo i jednotlivců.”

To znamená i samotné kancléřky, jejíž telefonní hovory, jak odhalil stále ještě nedávný skandál, NSA rovněž odposlouchávala. Teď už ovšem něco takového bude zcela legální. Alles O.K.

 

Přípravy na válku? Nepochybně

 

Zjevně jde o přípravy Západu na globální válku. Podle zprávy, publikované o den dříve rovněž v Německém ekonomickém zpravodajství, se německá vláda připravuje na válku s Ruskem a má již připravenou pracovní verzi zprávy Bundeswehru, která Rusko prohlašuje za nepřátelskou zemi. Jak dále tvrdí článek z DWN, “Ruské tajné služby evidentně zprávu pečlivě prostudovaly. Ještě, než byla zveřejněna, byla do Berlína odeslána velmi ostrá, byť neoficiální, protestní nóta: předseda Výboru pro zahraniční vztahy Ruské státní dumy Alexej Puškov na svém Twitteroovém účtu zveřejnil zprávu, že “Rozhodnutí německé vlády vyhlásit Rusko za nepřítele ukazuje na to, jak moc je Merkelová podřízena Obamově administrativě.”

Již v únoru, konkrétně 17. 2., DWN také napsaly, že německá kancléřka Merkelová vyvíjí novou vojenskou doktrínu, která bude tvrdit, že

“‘Anexe’ Krymu Ruskem je důvodem pro vojenské operace proti Moskvě.”

Když vše interpretujeme ve vzájemné provázanosti, je zjevné, že tyto tři zprávy DWN hovoří o situaci jasně: Německá vláda je zcela podřízena té americké - a obě se připravují na válku NATO s Ruskem.


Ukrajinská lež dva roky poté

 

Co se ovšem nedozvíme ani z jednoho článku - a z žádné zprávy kdekoli v západních mainstreamových médiích - je klíčové přiznání hlavy americké “soukromé CIA”, firmy Stratfor. Ten - ovšem výhradně před ruským publikem, protože koneckonců tím jasně přiznal podvodnou povahu všech západních obvinění vůči Rusku - řekl jasně, jak se to má s takzvaným “ospravedlněním” ekonomického a nyní i vojenského tlaku na Rusko.

Podle něj byl ukrajinský převrat z února roku 2014 “nejnestydatější puč v historii”. Tento převrat, který vedl k odtržení Ukrajiny a dvou regionů, jež nepoměrnou většinou zvolily prezidenta, kterého Obama ve svém “vítězném únoru” svrhl. Pro pochybovače: Existuje značný objem videodokumentace, která potvrzuje, že svržení prezidenta Janukovyče byl skutečně puč, jakož i to, že Obamova administrativa vybrala pučistického vůdce Ukrajiny již 22 dní předtím, než ho formálně dosadil ukrajinský parlament. Ale to je notoricky známo.

Pro toho, kdo by snad přesto stále pochyboval, je tu jediná dosavadní detailní akademická studie dostupných důkazů, která rovněž došla k závěru, že šlo o Amerikou řízený převrat. Měsíc, který mu předcházel, byl plný neuvěřitelného násilí, kdy Obamou a spol. najatí fašisté brutálně útočili na policejní složky.

Podívejme se s odstupem dvou let na některé záběry z krveprolití: 21. ledna, 22. ledna, 25. ledna 2014. Kromě toho, okamžitě po svržení demokraticky zvoleného prezidenta poslala EU vlastního vyšetřovatele do Kyjeva, aby zjistil situaci na místě. Jenže také on došel k závěru, že šlo o puč. Posléze vyšlo najevo, že obamovská vláda připravovala puč ve spojení s americkou ambasádou v Kyjevě už minimálně od 1. března 2013, tedy téměř rok. Ještě dřívější příprava převratu “nevládními organizacemi”, napojenými úzce na CIA a financovanými západními korporacemi, byla skvěle zdokumentována na řadě nezávislých internetových stránek.


Kolik zbývá do války


Žádnou z těchto informací se samozřejmě ze západních mainstreamových periodik nedozvíme. Že by se tam objevily, byť se zpožděním, je naprosto vyloučeno. Ačkoli potenciální publikum je obrovité (zvláště proto, že obyvatelstvo západních zemí, které se v konfliktu angažují, za něj de facto platí, aniž jim však “lup” Západu z Ukrajiny k čemukoli je, protože všechen proudí především americkými elitám), média vykazují nulovou ochotu cokoli “nesprávného” publikovat.

Důvod je jednoduchý. Dnešní média slouží čemusi jako moderní feudální aristokracii - tedy nikoli veřejnosti. Tu pouze klamou, manipulují a okrádají o peníze. Skutečným vlastníkem médií jsou elity v pozadí korporací, jež platí za reklamu, případně vlády, které ze svých kapes financují zbytek.

Ačkoli je tedy navrácení Krymu pod historicky nezpochybnitelnou ruskou státnost vydáváno na Západě za “anexi”, ilegální “zábor”, či “krádež” poloostrova, který je bránou do Ruska, opak je pravdou. Obyvatelé Krymu měli životně důležitý důvod se obávat nového obamovského režimu, instalovaného v jejich staleté vlasti. Jenže lež se musela stát pravdou. Jinak by samozřejmě Západ těžko hledal záminku pro invazi do Ruska.

Lze tedy snadno odhadnout, dokdy se západní veřejnost nedozví pravdu o "ukrajinské revoluci”: minimálně tak dlouho, dokud bude "ukrajinská lež" sloužit jako zástěrka nejen pro sankce vůči Rusku - ale především pro přípravu a zdůvodnění invaze. "Převod" německých tajných služeb pod CIA je v tomto kontextu dramatickým krokem.

Vidíme tak učebnicový příklad, jak se “demokratický” Západ připravuje na válku s Ruskem: Mohutnou propagandistickou mašinérií, informační blokádou a potlačováním svobody slova.
Jak dlouho ještě?

Život v protiatomovém krytu je prý příjemný a sexy. Uvidíme?!

43 komentářů :

 1. Začne to už brzy , něco musí tenhle prostopášný , přírodu ničící euroatlantický způsob života ukončit ! Buď migranti(islám) nebo jaderná válka !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přepadení RF útočnou NATO proběhne v průběhu příštího roku,Protiruská propaganda frčí v plném proudu, vymývání mozků a povinnost stát na té probanderovsko-usácké straně, přepisování dějin a lhaní mainstreamu tomu plně nasvědčuje!!!

   Smazat
 2. Proč zrovna bývalá pracovnice FDJ, která byla v SSSR více než doma neví, že její soukmenovkyně a pozdější Ruská carevna Kateřina Veliká dobyla na Turcích a Krymských Tatarech v roce 1783 Krym a to v době, kdy nyní tak zvaná Ukrajina neexistovala jako samostatná země. Tato Ukrajina se stala samostatnou v roce 1918, až po 135 letech, kdy se stal Krym Ruský. Je s podivem, že Ukrajině fandí, že nenávidí z bývalého SSSR i Chruščova, ale nevadí jim, že pro ně Krym Rusům ukradl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 15:30 Máte pravdu a ještě dodatek. Ruský kníže Vladimír založil Kyjevskou RUS!! a ne Kyjevskou Ukrajinu!!!

   Smazat
  2. Nezaložil, ale posral! Čti Širopajeva! - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-anti-rus-euroazijsky-projekt-cast-2/

   Smazat
 3. To by zapadalo k té invazi kobylek do Dojčlandu, Němci-rodilí nebudou chtít válčit s Rusem, ale slimáci (IS) co je jich plná Evropa budou tou armádou co chtějí poslat na východ. Ti negramoti nejsou prospěšní pro průmysl, ale pro válčení, to jediné jim jde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani to im moc nejde proti skutocnym vojakom, len proti civilom...

   Smazat
  2. Tito nahnědlí příživníci jsou určeni na likvidaci místního obyvatelstva ne na boj s ruskými vojáky.USSa a NATO svými v blízkosti hranic s RF, provokacemi eskalují situaci do brzkého konfliktu, že by Rusko otevřelo hranice USSA, aby v zemi rabovala, není možné.

   Smazat
 4. Jsou informace, že by se směrem k hranicích Ruska v Evropě přesouval pro takovou válku materiál? Kdyby to byla pravda, týdny by to bylo vidět na cestách a na železnici. Takové články píši vyložení blbci, kteří si to - zde to sedí - představují jako Hurvínek válku. Německo, Francie, Itálie etc. nedokáží ani uhlídat vlastní hranici. EU by se podělala s první explozí atomovky. A východní spojenci by otočili a dali jí ránu do zad. To snad západní analytici vědí, pokud nejsou idioty. Proto je snaha rozložit Rusko zevnitř, dělat bordel na Ukrajině a jinde kolem Ruska. Do Ruska se nedá vpadnout s vojsky NATO a mašírovat. Mohou kecat co chtějí, ale faktem je, že ještě nikdy nebylo Rusko tak silné, jako dnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšete o přípravě na m i n u l o u válku. Ta budoucí se povede jinak a materiál se nemusí zdlouhavě připravovat. Kdo by také chtěl vozit materiál na atomem spálenou poušť? Marek

   Smazat
  2. Zato vy píšete o válce jako počítačové hře, tam materiál "zdlouhavě připravovat" opravdu nemusíte. Určitě jste ani nebyl na vojně, vystačíte s frázemi o "přípravě na minulou válku". Vždy ale šlo a také vždy půjde o obsazení území protivníka a zmocnění se jeho zdrojů. Válku bez nahromadění materiálu nikdo nezačne. Leda v té vaší počítačové hře. Nezačne se nutně ani atomem, nejdříve možná konvenčně, kdo z koho, kdo klekne atd. Rusové stále udržují desetitisíce tanků, a další tisíce moderních vyrobí. Proč asi? Nezačne to hned "atomem spálenou pouští", jak si myslíte.


   Smazat
 5. Proč s tou válkou otálí, už mohla být dávno v plném proudu. Srabi!

  OdpovědětSmazat
 6. Primitivní pudy s osvojením řeči získaly nový rozměr. Zdaleka ne každá věta je výsledkem přemýšlení.

  OdpovědětSmazat
 7. Před 2. S.V se vědělo kam se svět ubírá.Dnes víme ještě více a budeme čekat na peklo s otevřenou náručí.

  OdpovědětSmazat
 8. Pořád dokola VÁLKA, VÁLKA, VÁLKA, každý druhý článek tady strašení válkou.

  Vždyť vy vy psychopatičtí debilové nic jiného než tu válku nechcete. Jste jí posedlí, neustále na ni myslíte, furt o ní mluvíte, píšete, nedá vám spát.

  Netuším proč to děláte. Jste jen debilové nebo je za tím něco víc?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě za tím bude něco víc, ale co, to se ještě přesně neví.

   Smazat
  2. Jsi bezmezný vohon Chujmere debiloviči!!!!

   Smazat
  3. Válka je potřeba ty vole! Bez války každých 20 let hrozí jakémukoliv národu který jí nevede v této lhůtě degenerace! To věděl už Áda Hitlerů ...

   Smazat
  4. ... když pronesl slova: "Civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může jen věčný mír!".

   Smazat
  5. "I překují své meče na radlice, svá kopí na vinařské nože. Pronárod nepozdvihne meč proti pronárodu, nebudou se již cvičit v boji."

   Víte co to bude šrotu, až se budou rozřezávat všechny ty lodě, ponorky, tanky a kdoví jaké další haraburdí. Raději bychom měli začít přemýšlet co s tím vším železem udělat.

   Smazat
  6. Anonyme 17:10: Totálně ses ztrapnil jako těžký negramota - používáš totiž slovo "psychopat" tak, že DOKAZUJEŠ, že vůbec netušíš co znamená. Zřejmě to slovo použil někdo proti tobě; to, že sis nevyhledal jeho význam ale vzals ho jako urážku, je skutečným důkazem TVÉ psychopatie.

   Smazat
  7. 18:55

   Blbísku, neřeš tady slovíčka a utíkej nakupovat zásoby! Bude váááálka. Bububu.

   Smazat
  8. 19:20 Ty zmiz urážet domů do žumpy.

   Smazat
 9. Ať soudruzi trockisté nezapomenou vytáhnout proti Rusovi 22. června 2016, je to přesně 75 let po zahájení tažení v roce 1941. Třeba se to potřetí už povede, ale "kluci" nezapomeňte si noviny jako onuce, nějaký kožíšek po babičce a hlavně svíčku až budete v mrazech srát v přírodě ve fujavici a mrazu. Jinak jedete zpátky se zmrzlými konečníky zpátky. Vivat Napoleon, Vivat Hitler, Vivat Merkel, vzhůru na Moskvu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již záhy! Von Finland bis zum Schwarzen Meer ...- https://www.youtube.com/watch?v=JLgmuaasTAg

   Smazat
 10. Vnimam Zapad tak, ze minimalne vytvara paniku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde? Kdy?
   Vy vytvárate paniku. Viz 17:10

   Smazat
 11. Kniha „Stopařův průvodce po galaxii“ je pojmenovaná podle stejnojmenné encyklopedie všeho vesmíru a vědění. V mnoha ležérnějších civilizacích na Východním okraji naší Galaxie dokonce Stopařův průvodce nahradil velkou Galaktickou encyklopedii jakožto zdroj veškerého vědění a moudrosti, neboť – ač má mnoho mezer a spousta informací je pochybných nebo přinejmenším hodně nepřesných – má proti starší a prozaičtější příručce dvě nesporné výhody.

  Jednak je o něco levnější, a především má na obálce velký vlídný nápis: NEPROPADEJTE PANICE.

  OdpovědětSmazat
 12. Je úplně fuk, na kterém poledníku stojíte, směrem na Východ je to vždy země trolů a na Západ ještě větších.

  OdpovědětSmazat
 13. Tu vojnu treba stihnut,zakial je Obama prezident,je riziko,ze Trump by chcel dobre kontakty s Ruskom.Vsimnime si,ako malo sa pise o vojenskych cviceniach,stahovanie vojenskej techniky k ruskym hraniciam.treba sa poponahlat,zakial vsetci sleduju fudbal,kto teraz zaregistruje,ze sa chysta vojna v Europe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napoleon:
   Ve tři ráno, dne 24. června 1812 vpád do Ruska.
   • 125 000 Francouzů
   • 337 700 Němců a Nizozemců
   • 95 000 Poláků
   • 35 000 Rakušanů
   • 30 000 Italů
   • 20 000 Prusů
   • 15 000 Švýcarů
   • 9 800 Dánů a Norů
   • 4 000 Portugalců
   • 3 500 Chorvatů
   Ruský postup se zastavil až v Paříži. Kutuzov se již dobytí Paříže nedožil, když na jaře 28. dubna 1813 zemřel při pronásledování nepřítele.

   Hitler:
   Ráno 22. června 1941 nacistické Německo společně se svými evropskými spojenci napadli bez vyhlášení války Sovětský svaz a začala tak jedna z nejbrutálnějších a největších válečných kampaní v historii lidstva.
   - 3,9 (včetně rezerv) milionu vojáků,
   - 3 600 tanků,
   - 4 389 letadel
   2. května se generál Weidling rozhodl beznadějný boj ukončit a berlínská posádka se vzdala.. Za sovětské velení přebral kapitulaci Berlína generál Vasilij Čujkov, velitel obrany Stalingradu.
   Takže to vychází na 20. červen s vcelku výsledkem, na který se dá s vysokou mírou jistoty vsadit – vyhubení lidstva.

   Smazat
 14. Když tudy projížděli amerikáni, tak jsem tak nějak tajně doufal, že to zaparkují rovnou ve Vítkovicích u autogenů.

  OdpovědětSmazat
 15. ještě před měsícem jsem typovala do spadnutí kovové elektronicky zajištěné opony mezi mnou a Ruskem dva roky,to zas bude mrtvejch,než ji zdoláme.
  před námi usraelamík,za zády čmoud,z boku kolaborant,z druhého boku tupej dav.
  znova musím vsadit na pozitivní stránku přítomnosti multikulti,jediné co nemusím hlídat je armáda teploušů - ti lezou na divadelní prkna,před kameru,do úřadů a na ministerstva pěkně přehledně.

  OdpovědětSmazat
 16. Ano míru, NE Nato. . .

  OdpovědětSmazat
 17. Jak to vidím, už úplně bez emocí. Čeká nás s velkou pravděpodobností smrt, nebo strádání a smrt, nebo předlouhé strádání. I moje děti, i moje vnoučata. Vůbec mi to nevěří. Ještě si to vůbec neumí představit, ani nechtějí.
  Stydím se za to, že mám ještě šanci včas zemřít věkem. A že jsem jim dostatečně důrazně nevyprávěl o válce. Zřejmě je to tímto způsobem neřešitelné. Pohodlí asi člověka nezadržitelně degeneruje. Děda.

  OdpovědětSmazat
 18. V případě vyvolání válečného konfliktu s Ruskem, který během pár okamžiků přeroste ve válku, najde Evropu nepřipravenou. To se jí stane osudné proto, že je USA nechá válčit a krvácet. Oni sami se bojů mimo některých svých jednotek na území Evropy této války nezúčastní. Bude to strašné a Rusové budou nemilosrdní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:12
   ...myslím si totéž a všechno k tomu směřuje..:-(
   v našich zemích -střední evropa -
   se to všechno odehraje...
   budeme vymazaní z povrchu a ani voříšek naší sousedky
   po nás neštěkne..(on tady chudáček samozřejmě už taky nebude)..
   na druhou stranu si ale říkàm ,že ruský Slovan to ví a nesetne nás ,že dokonce proto tak stále trpí to věčnè harašení a zbrojení u svých vlastních hranic a zdánlivě "nic" ,proti všelijakým sprosťárnám , nedělá...
   půjde ale do tuhého a pak nevím ..
   dělàm si velké starosti a čekám na zázrak!
   jituš

   Smazat
  2. prečo by na nás mali brať Rusi nejaký ohľad? Veď štekáme na nich, ako nám naši bruselskí mocipáni zavelia.
   Ale Putin sa vyjadril, že prečo by sa mal špiniť s nejakým Pobaltím, a že ich rakety sú zamerané na miesta, odkiaľ povel k útoku vyjde. Tiež sa vyjadril, že ulica ho naučila, že keď je bitka nevyhnuteľná, treba udrieť ako prvý. A to že stačia dve správne umiestnené nálože a (jedna do Yellostone a druhá pred východné pobrežie) a satanské štáty skončili. A tie nálože nemusia byť ani jadrové. Tak treba dúfať, že nebudú otáľať príliš dlho.

   Smazat
  3. Jestli to bude jak to popisujete, tak to zas tak strašné nebude, vždyť Rusko prohlásilo, že Evropu znovu osvobozovat nebude. Takže co si upečeme, tak to také sníme.

   Smazat
 19. Vy jste tady tou válkou úplně posedlí. Tady si ji snad všichni přejou, to není možný.

  OdpovědětSmazat
 20. Zde by mělo říci rozhodné slovo, uskupení V4. Odmítnout se účastnit jakýchkoliv vojenských akcí mimo své území. Přesně podle charty NATO. NATO se stále definuje jako obranné společenství, přičemž o obranu svých členů se nestará, pouze sekunduje americkým výbojům ve světě. Kdyby si troufnulo V4, jistě by se přidaly i jiné státy a skončilo by vyhrožování válkou.
  Pro začátek by úplně stačilo, kdybychom nepřistoupili na další prodlužování protiruských sankcí a začali s nimi opět obchodovat. Tím by se napětí opět snížilo a nebylo by tak snadné, vyvolávat militaristické hysterie. P.K.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.